Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vasaros stovyklos
Supermamų klubas > Motinystė ir tėvystė > Nuo 7 metų ir vyresni
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Armon
Na va ryt važiuoju parsivešti savo sūnaus namo,nes skambina ašaroja nori namo,sako,kad nera ka veikti.Tai netraunuosiu vaiko ir savęs ir parsivešiu namo.Tik nežinau kame priežastis ar jis per mažas dar stovyklai,ar aplinka nuleme,ar namų ilgesys. g.gif
Ernesta
QUOTE(Armon @ 2007 06 12, 19:55)
kaina tikrai nemaza 10 dienu 549lt.

Tai gal nors kiek nors gražins g.gif
*GAILĖ*
QUOTE(Armon @ 2007 06 12, 19:55)
kaina tikrai nemaza 10 dienu 549lt.Ir juokingiausia kad pinigus reikia sumoketi prieš pamatant stovyklos gyvenamąsias sąlygas,ir pinigai neina per jokią buhalteriją.Ir telefonu skleidziama melaginga informacija,nes telefonu pasakė kad toletai ir dušai šiemet suremontuoti,o atvykus pamatem tarybinių laikų apgriuvusius toletus o apie dušą tai net nekalbu kazkokia pakabinta šlanga.Lovos su iskritusioms spyruoklem apie patalynę net kalbėti nenoriu.O vadovai stovyklų sako,kad vaikams nerūpi gyvenamosios patalpos,jiems rūpi tik užziėmimai.
Papildyta:
Dabar tik viliuosi,kad tik vaikus užimtų ir kad jiems bent užsiėmimai paliktų gerą įspūdį.O tai bijau,kad kitais metais nenores apie stovyklą,nei pagalvoti.
verysad.gif
*

na bet mamytė ir drąsi, nepamačius stovyklos pinigus mokėt g.gif . o dar be jokių čekių doh.gif . šiaip gyvenamosios sąlygos vaikams bėra tiek svarbios kaip užsiėmimai, bet kai už tokią kainą, tai jos galėtų būt ir normalesnės.
o kodėl būtent tą stovyklą rinkotės? kur ji yra?
mano vaikinas šiemet tai į Balsių stovyklą važiuoja, ten buvo užpernai. tai ten tos sąlygos irgi ne 5 žvaigždučių (tualetai ne namukuose, o atskirai, nameliai paprasti mediniai vasarnamiai be prabangos, lovos metalinės) bet užtai veiklos tikrai daug buvo. na vaikui tada labai patiko. ir kaina gera. žiūrėsim kaip šiemet bus
Papildyta:
QUOTE(Armon @ 2007 06 12, 23:08)
Na va ryt važiuoju parsivešti savo sūnaus namo,nes skambina ašaroja nori namo,sako,kad nera ka veikti.Tai netraunuosiu vaiko ir savęs ir parsivešiu namo.Tik nežinau kame priežastis ar jis per mažas dar stovyklai,ar aplinka nuleme,ar namų ilgesys. g.gif
*

vargšiukas verysad.gif . tai aišku parsivežk.

QUOTE(Ernesta @ 2007 06 13, 09:12)
Tai gal nors kiek nors gražins  g.gif
*

kažkaip abejoju schmoll.gif . taigi čekio jokio net nedavė. nebent bandyt prigrasint mokesčių inspekcija, kad pinigus be popierių ima ir kad meluoja dėl sąlygų. tada gal nenorėdami nemalonumų ir gražintų dalį g.gif
Lelija33
QUOTE(Armon @ 2007 06 12, 22:08)
*

Maniškė (9 m. buvo tada) pernai stovykloje visą savaitę praverkė. Nepasiėmiau namo tik dėl to, kad važiavo kartu su drauge ir ta išmaldavo, kad pasiliktų iki pamainos pabaigos. Teko net homeopatinius raminamuosius vaistus vaikui pirkti. O šiemet vėl važiuoja į stovyklą Karklėje. Lyg nori, nors bijau, kad vėl taip nebūtų unsure.gif
Alisa
Sveiki,

Gal kas leidote į KiddiGym stovyklą vaikus?

Savo 7 metę užrašiau, pirmą kartą eis į stovyklą, šiek tiek nerimauju smile.gif
Bonbonke...
na mano nuomone reikėtų palaukti kokias dvi ar tris dienas ir tik tada parsivežti vaiką, nes pradžia visiems sunki, kol susipažįsti ir apsipranti g.gif juk tikrai tie nameliai ne tokie jau ir svarbūs... nors aišku priklauso nuo vaiko, kaip objektyviai jis sugeba vertinti situacija 4u.gif
Boni
QUOTE(Armon @ 2007 06 12, 18:55)
kaina tikrai nemaza 10 dienu 549lt.Ir juokingiausia kad pinigus reikia sumoketi prieš pamatant stovyklos gyvenamąsias sąlygas,ir pinigai neina per jokią buhalteriją.Ir telefonu skleidziama melaginga informacija,nes telefonu pasakė kad toletai ir dušai šiemet suremontuoti,o atvykus pamatem tarybinių laikų apgriuvusius toletus o apie dušą tai net nekalbu kazkokia pakabinta šlanga.Lovos su iskritusioms spyruoklem apie patalynę net kalbėti nenoriu.O vadovai stovyklų sako,kad vaikams nerūpi gyvenamosios patalpos,jiems rūpi tik užziėmimai.
Papildyta:
Dabar tik viliuosi,kad tik vaikus užimtų ir kad jiems bent užsiėmimai paliktų gerą įspūdį.O tai bijau,kad kitais metais nenores apie stovyklą,nei pagalvoti.
verysad.gif
*

Sveika,Armon smile.gif Noriu ir aš leisti t.y.kaip ir jau leisiu į Merkurijų.Norėčiau sužinoti įspūdius sūnaus,jei jau parsivežei ax.gif Maniškė tokia baikštoka,tai gal reikia jau dabar sprendimą priimti,nes sutarusi pamainą 08,05
.Būčiu dėkinga už ats. rolleyes.gif
Armon
Sveikutės.Tai va mano sūnus jau namie ir labai džiaugiasi,kad ji iš stovyklos parsivežiau,o ir man žinokit dabar ant dūšios ramiau.
Kas liečia pinigų grąžinimą tai man sakė gražins,bet man kažko nelabai tikisi,nes sakė kita savaitę perves į sąskaitą,nors kaip minėjau mokejome vadovei į rankas be jokių čekių,o kai reikia grąžinti tai jau jie negali grynais gražinti sako tik pavedimu,na palauksiu kitos savaites ir pažiūrėsiu kaip bus.
Na dar sužinojau, kad jei vaika pasiimti trečią dieną tai pinigeliai gražinami,nes tipo vaikas neadaptavosi,o jei būčiau pasiėmusi po 3 dienų tai tada pinigų tikrai niekas nebūtų sugrąžinę,tada būtų reikėję surasti kitą vaiką į vietą arba pinigėliai būtų nuplaukę.Nors registruojant niekas to nepaminėjo,tik kai paklausėm jei atsitiktų taip,kad vaikas neišbūtų viso laiko ar pinigai bus grąžinami,tai registratorė pasakė,kad pinigus tikrai grąžins už neišbūtas dienas.O apie tą 3 dienų adaptaciją niekas nieko nesakė.
Armon
Kai aš pasiėmiau savo sūnų iš stovyklos tai daugelis jo kambariokų,kambarį jie gyveno 6,sake, kaip gerai jam,kad jį išsiveža į namus.Pagailo man tų vaikų.susidarė toks įspūdis,kad jie ten prievarta būna ir tikrai ne atostogauja,o skaičiuoja dienas iki išvykimo.Bet juk mes,tėvai ,išleidžiam vaikus atostogauti ir linksmai, bei turiningai praleisti laiką ir norime vaikams tik gero,o pasirodo, bent mano situacijoje ,viskas gavosi atvirkščiai.Ir kai paklausiu sūnaus, ką įdomaus nuveikė stovykloje tai nieko negali grąžaus pasakyti,jis teigia, kad jam ten niekas nepatiko ir kad daugiau gyvenime į jokią stovyklą nevažiuos.
Nors jis labai drąsus ir labai lengvai bendraujantis vaikas.Taip dar iki šiol nerandu atsakymo kodėl jam ten nepatiko,aišku nekalbant apie gyvenimo sąlygas,gal po kelių dienų išsikalbės ir suprasiu.Bet ir aš pati ten tikrai daugiau savo vaiko neleisčiau atostogauti.
*GAILĖ*
QUOTE(Armon @ 2007 06 14, 22:23)
Kai aš pasiėmiau savo sūnų iš stovyklos tai daugelis jo kambariokų,kambarį jie gyveno 6,sake, kaip gerai jam,kad jį išsiveža į namus.Pagailo man tų vaikų.susidarė toks įspūdis,kad jie ten prievarta būna ir tikrai ne atostogauja,o skaičiuoja dienas iki išvykimo.Bet juk mes,tėvai ,išleidžiam vaikus atostogauti ir linksmai, bei turiningai praleisti laiką ir norime vaikams tik gero,o pasirodo, bent mano situacijoje ,viskas gavosi atvirkščiai.Ir kai paklausiu sūnaus, ką įdomaus nuveikė stovykloje tai nieko negali grąžaus pasakyti,jis teigia, kad jam ten niekas nepatiko ir kad daugiau gyvenime į jokią stovyklą nevažiuos.
Nors jis labai drąsus ir labai lengvai bendraujantis vaikas.Taip dar iki šiol nerandu atsakymo kodėl jam ten nepatiko,aišku nekalbant apie gyvenimo sąlygas,gal po kelių dienų išsikalbės ir suprasiu.Bet ir aš pati ten tikrai daugiau savo vaiko neleisčiau atostogauti.
*

jei prakalbinsi jį, gal galėtum parašyt, kodėl nepatiko jam? įdomu būtų g.gif
Boni
Gaila,žinoma,bet aš dar bandysiu jei daugiau tokių komentarų nebus. g.gif
Dar mėnuo laikas,tad dalinkimės įspūdžiais ax.gif
Ernesta
QUOTE(Armon @ 2007 06 14, 22:23)
Kai aš pasiėmiau savo sūnų iš stovyklos tai daugelis jo kambariokų,kambarį jie gyveno 6,sake, kaip gerai jam,kad jį išsiveža į namus.

bet įsivaizduojat kaip baisu, vaikai vežami atostogauti, o įšeina, kad vos ne į katorgą kažkokia ir dar už pinigus ir visai nemažus g.gif
Vestiene
Sveiki,
Mano dukra šiandien trečia diena stovykloje. Ir ašaroja...., nors išvažiavo su drauge...
Bonbonke...
eskimo, man tiesa sakant irgi itartina... kodel yra dvieju SKIRTINGU namu nuotraukos? blink.gif be to, stovyklos prie traku ir dar su 2 baseinais ir tokia placia veikla kainuoja tikrai daugiau rolleyes.gif tavo vietoj tikrai gerai pagalvociau pries vaziuodama... unsure.gif
eskimo
siek tiek baisu, kad cia viskas taip nelabai aiskiai parasyta. kita vertus, net keliose vietose radau apie sita stovykla parasyta (viena ju - jaunimas.lt, o si puslapi laikau gana patikimu), tai gal ir ne sukciai?
na, dar ryt pasiskambinsiu jiem ir issiklausinesiu, o tada jau bus galutinis sprendimas.

kas del kainos ir pramogu santykio, siuo klausimu esu gana rami. Kadangi esu macius kelias tikrai saugias stovyklas, siulancias dar didesnes pramogas ir uz mazesne kaina (gaila, kad per velai susigriebiau ir jos jau pilnos), tai sis klausimas manes nekamuoja. pavyzdziui, stovykla, siulanti jodinejimo, buriavimo pamokas, keleta iv. ekskursiju ir tik diena trumpesne kainuoja 322lt. o ji taipogi yra Trakuose.

na, bet kokiu atveju, ryt jiem skambinu, klausiu, kas ten ir kaip.
veliau paraysiu, ka jie man atsake.

vilmux x
Sveikos mamos 4u.gif

Mes kaunietės tai aš savo dukra nuo šiandien išleidau į dienos stovykla "oazėje". Nelabai norėjau išleisti į stovykla su nakvyne. Nors jau dukra pradėjo lankyti,bet vistiek įdomu kitu atsiliepimai apie šia stovykla. Gal kurios vaikas lankė?
eskimo
na, o info apie mano mineta stovykla tokia, kad si stovykla tikrai yra, organizuoja kazkokia firma, kuri dar viena stovykla organizuoja (cia butent mano antrasis variantas buvo, kuris man pasirode kur kas patikimesnis ir toks pat idomus), kur tiksliai yra, taip ir nesuzinojau (na, ne as skambinau, tai kaip ir nepaklause...).
zodziu, rizikuoju blush2.gif

maciau, kazkas klause apie stovykla Nemunaityje (Alytaus rajone, ta sukarinta).
pati as ten nebuvau, bet turiu daug pazistamu, kurie ten vaziuoja (visgi, tik keliolika km nuo namu...). tai atsiliepimai visada budavo tokie: maistas beveik klaikus, gyvenimo salygos irgi ne pacios geriausios, bet vis tiek patenkinti grizdavo - gal del uzsiemimu? nors nezinau, ka jie ten veikdavo. Na, nieko ten ypatingo nera. Bet ir kaina nedidele (bent jau budavo, dabar nezinau, kiek ji kainuoja. Anksciau 250lt buvo, pries gal 3 metus)

R&D
Eskimo,girdejau apie ta stovykla su zirgynu,buriavimu ir t.t. Traku raj. kazkokiam kaime. Ten salygos l. prastos, maistas prastas, tas zirgynas priklauso savininkui kuris tiesiog is visko spaudzia centuka. Viena ten anksciau dirbusi moteris pasake,kad savo vaiko niekada neleistu.
P.S. Karta maciau kaip arkliukas ponis krate nuo saves persigandusi vaika,ir nuo to laiko prie arkliu einam l. atsargiai.
Tai va. Bet gal bus kitokiu nuomoniu.
Armon
Sveikos.Mano sūnaus nuotaika jau kitokia,nes atostogauja kaime.Jis pradeda po truputį pasakoti savo įspūdžius apie stovyklą,tik nežinau ar galima tai pavadinti įspūdžiais.Kaip buvau minėjusi tai vaikus ten prižiūri aukletoja ir dvi kokių 16-17 metų mergaitės.Tai sūnus pasakoja,kad jos per nakti su vaikinais triukšmauja,o paskui ryta neatsikelia pažadinti reikiamu laiku vaikų,vaikai visur vėluoja ir gauna nuo visų pilos,kad nesilaiko rėžimo.O kaip žinia niekas nenori būti baudžiamas ne dėl savo kaltės.Aukletoja vaikus kurie buvo jautresni ir aišku vakarais išspausdavo ne vieną ašarą vadindavo mamičiukais ir dar įvairiausiais žodeliais.
Tai, mano nuomone, pirmas dalykas, kuris man aiškus, tai netinkamos auklėtojos,nemokejo užmegsti ryšio su vaikais čia ir gali būti viena iš priežasčių dėl ko jis tiek neilgai išbuvo stovykloje,kaip aš sakau pakliuvo ne į reikiamas rankas.
*GAILĖ*
QUOTE(Armon @ 2007 06 18, 14:17)
Sveikos.Mano sūnaus nuotaika jau kitokia,nes atostogauja kaime.Jis pradeda po truputį pasakoti savo įspūdžius apie stovyklą,tik nežinau ar galima tai pavadinti įspūdžiais.Kaip buvau minėjusi tai vaikus ten prižiūri aukletoja ir dvi kokių 16-17 metų mergaitės.Tai sūnus pasakoja,kad jos per nakti su vaikinais triukšmauja,o paskui ryta neatsikelia pažadinti reikiamu laiku vaikų,vaikai visur vėluoja ir gauna nuo visų pilos,kad nesilaiko rėžimo.O kaip žinia niekas nenori būti baudžiamas ne dėl savo kaltės.Aukletoja vaikus kurie buvo jautresni ir aišku vakarais išspausdavo ne vieną ašarą vadindavo mamičiukais ir dar įvairiausiais žodeliais.
Tai, mano nuomone, pirmas dalykas, kuris man aiškus, tai netinkamos auklėtojos,nemokejo užmegsti ryšio su vaikais čia ir gali būti viena iš priežasčių dėl ko jis tiek neilgai išbuvo stovykloje,kaip aš sakau pakliuvo ne į reikiamas rankas.
*

blink.gif blink.gif nu baisu doh.gif . o pinigus gražino?
Armon
Sveikos,kol kas sąskaitoje pinigų nėra, palauksiu dar porą dienų ir skambinsiu teirautis, kodėl nepraveda,bet kažkodėl man ir nesitiki,kad juos pravestu.
Boni
Kažkodėl ir man atrodo,kad neperves.Jei paimdavi pinigus nedavė jokio dokumento,tai kokiu pagrindu jie turės juos gražinti? g.gif
Nebent praėjus dviem kokiom savaitėm,tiesiai į vietą ir tokiu pačiu būdu pasiemus-ta prasme juodai ax.gif

Ką dar berniukas pasakojo?
Jullaja
Mano dukra dvi savaites vaiksciuojo i dienos stovykla Vaiku ir Jaunimo Centre (Vilnius) ... Ispudziai jos puikios... mano- nu jei vaikui patiko, tai ir man gerai biggrin.gif

Bet, mano pastebejimai -
vaiku laaabai daug (neaisku, kaip jie ten speja) - nespeja smile.gif buvo ten mergyna, kuri graziai grimu piesdavo ant vaikuciu veideliu- maniske taip ir nesulauke...
boulinge, net nei vieno kato nesugebejo kamuoli mest- eile bei betvarke sad.gif

uzsiemimu aisku buvo daug ir idomiu, taciau to, kas buvo reklamoj tai ir nesulaukem:

nors orai buvo liux prie ezero jie taip ir nenuvaziavo;
taip pat nebuvo nei Trakuose, nei Vichy vandens parke, nei zirgyne nei Akropolio ciozykloj...

Kas buvo: 2 pasivaiksciojimai i senamiesti + muziejus (taip ir nesupratau koks); per 2 savaites - 3 kartus kinas, 1 kartas baseinas, 2 kartus i Euroopa, 1 kart -boulingas... nu lyg ir viskas. Siaip nera blogai- vaikui patiko maistas (kas mane laabai pradziugino), beje labai susidraugavo su vienu is stovyklos vadovu smile.gif) todel negaila, kad isleidom pinigelius
Lelija33
Gal žinot kokių atsiliepimų apie stovyklą Karklėje "Žilvitis"? Dukra ryt išvažiuoja, labai tikiuosi, kad jai patiks...
Ernesta
QUOTE(Lelija33 @ 2007 06 19, 17:56)
Gal žinot kokių atsiliepimų apie stovyklą Karklėje "Žilvitis"? Dukra ryt išvažiuoja, labai tikiuosi, kad jai patiks...

Pernai dukrytė buvo, tai labai patiko biggrin.gif
Lelija33
QUOTE(Ernesta @ 2007 06 20, 07:32)
Pernai dukrytė buvo, tai labai patiko  biggrin.gif
*

Ačiū, paguodei, jau buvau išsigandus, kad nieks nebuvo, niekas neaišku... Šiandien išvažiavo, skambino, kad kol kas viskas liuks, gražu, gyvena nameliuose, viename kmb. 9 lovos. Daug, sakyčiau, bet svarbu, kad gera kompanija susirinktų smile.gif
Ernesta
QUOTE(Lelija33 @ 2007 06 20, 11:15)
Ačiū, paguodei, jau buvau išsigandus, kad nieks nebuvo, niekas neaišku... Šiandien išvažiavo, skambino, kad kol kas viskas liuks, gražu, gyvena nameliuose, viename kmb. 9 lovos. Daug, sakyčiau, bet svarbu, kad gera kompanija susirinktų  smile.gif

Jau turbūt rašiau, bet pvz.: pernai dukrytė važiavo į žilvitį tai labai patiko ir sakė, kad vėl važiuos (bet persigalvojo į Balsius važiuos, sugundė tie bureliai biggrin.gif ), o jos pusbrolis važiavo į tame pačiame žilvityje esantį Flitą, jam visai nepatiko, nors ten kambariuose mažiau vaikų gyveno, bet nepatiko ir tiek. Ir suprask tuos vaikus doh.gif
Lelija33
QUOTE(Ernesta @ 2007 06 20, 10:52)
Jau turbūt rašiau, bet pvz.: pernai dukrytė važiavo į žilvitį tai labai patiko ir sakė, kad vėl važiuos (bet persigalvojo į Balsius važiuos, sugundė tie bureliai biggrin.gif ), o jos pusbrolis važiavo į tame pačiame žilvityje esantį Flitą, jam visai nepatiko, nors ten kambariuose mažiau vaikų gyveno, bet nepatiko ir tiek. Ir suprask tuos vaikus doh.gif
*

O kas tas Flitas?
Taip, suprast, kada patinka, kada ne, labai sunku. Tai labai nuo daug ko priklauso. Matyt, vidinė psichologinė būsena tai lemia. O ta būsena priklauso nuo daugelio aplinkybių: kitų vaikų draugiškumo, auklėtojų supratingumo, žaidimų įdomumo ir pan..... smile.gif
Ernesta
QUOTE(Lelija33 @ 2007 06 20, 12:10)
O kas tas Flitas?
Taip, suprast, kada patinka, kada ne, labai sunku. Tai labai nuo daug ko priklauso. Matyt, vidinė psichologinė būsena tai lemia. O ta būsena priklauso nuo daugelio aplinkybių: kitų vaikų draugiškumo, auklėtojų supratingumo, žaidimų įdomumo ir pan.....  smile.gif

Pritariu nuo visko priklauso ir + geras oras, jeigu lietus lyja, maudytis neveda schmoll.gif doh.gif mirksiukas.gif
MELDA
QUOTE(Lelija33 @ 2007 06 19, 17:56)
*

kokios ten kainos, amžius?
Elena
QUOTE(Alisa @ 2007 06 13, 12:39)
Sveiki,

Gal kas leidote į KiddiGym stovyklą vaikus?

Savo 7 metę užrašiau, pirmą kartą eis į stovyklą, šiek tiek nerimauju smile.gif
*

Maniškė lanko dabar.Užrašiau dviem savaitėm.Kol kas patinka...Bet ji toks vaikas, kad jai visur gerai smile.gif
JurgaJ
Sveikos mamutes, o gal girdeje apie skautu stovykla neskautams prie Guopstu ez. Ju yra ir oficialus tinklalapis. Drauge rekomendavo , ji savo dukra leidzia pirmus metus, susigundziau ir as savo vaika. Bet, kai vyras nuejo i ju bustine, aisku pakraupo, o veliau paskambino, tai nezino, kas maitins, ka veiks ir t.t. Zodziu, man dabar jau sunku suprasti, drauges drauge vaikus veza jau trecius metus ir nieko blogo nepasake, o va kai vyras pradejo aiskintis......
sandruliaa
Labadiena, aš irgi norėčau savo dukra atiduoti į kokia nors stoviklą. Bet girdėjau tik apie Kidigym. Gal kas nors galėtu man papasakoti, kokiu dar yra stoviklų nuo 6-7metų. O gal tokiem vaikam yra jau ir su nakvine stoviklos?
Fire
QUOTE(eskimo @ 2007 06 18, 12:31)
maciau, kazkas klause apie stovykla Nemunaityje (Alytaus rajone, ta sukarinta).
pati as ten nebuvau, bet turiu daug pazistamu, kurie ten vaziuoja (visgi, tik keliolika km nuo namu...). tai atsiliepimai visada budavo tokie: maistas beveik klaikus, gyvenimo salygos irgi ne pacios geriausios, bet vis tiek patenkinti grizdavo - gal del uzsiemimu? nors nezinau, ka jie ten veikdavo. Na, nieko ten ypatingo nera. Bet ir kaina nedidele (bent jau budavo, dabar nezinau, kiek ji kainuoja. Anksciau 250lt buvo, pries gal 3 metus)
*

As klausiau, dekui del info 4u.gif 4u.gif Tiesa sakant, atsisakem tos stovyklos, bent jau siems metams, nes vaikas dalyvauja muziku konkurse ir mokytoja atsisake isleist doh.gif reiks dirbt doh.gif be to, kalbejau su vadovu, labai grieztas pasirode g.gif jei vaikas apsiverks, sako, tokio mums nereik blink.gif (nera jis toks jautruolis, bet maza kas). Turim pasiulyma i ateitininku stovykla Berciunuose (Panevezio raj.)kitamet vaziuot, bandysim ax.gif
Lelija33
Maniškė 10-metė jau savaitę stovyklauja Karklėj. Nepatinka jai, verkšlena, namo nori schmoll.gif Kitais metais neleisiu, matyt, ji tiesiog "nestovyklinė". Pernai verkė stovykloj, žadėjo daugiau nevažiuot, aš ir neverčiau, bet draugė įkalbėjo, su kuria kartu ir išvažiavo. 2 dienos liko, pabus iki galo, bet daugiau STOP stovykloms cool.gif
Rudeneja
Pasiskaitau as jusu komentarus blink.gif , tai ir isleistu pinigu nebegaila lotuliukas.gif
Maniskis antri metai dalyvauja Saviraiskos studijos dienos stovykloje (Vilnius). Tai patenkintas jis, patenkinta as ir dar visa gimine patenkinta, kai ispudziu pasiklauso lotuliukas.gif
"Plana" ivykdo su kaupu, nesu girdejusi, kad kam nors butu nuobodu, o kad kas nors kur nors "nepritilptu", tai irgi nebuna. Studijoje jie nebuna, vaziuoja su mikroautobusi kasdien vis kitur. Siemet jau ipusejo maniskio pamaina, tai jau dukart plauke laivu, buvo keramikos studijoje senamiestyje, vandens parke Druskininkuose, kope i skardi, maudesi ir braide, vazinejo kartingais....
Vadoves jau nebe vaikai. Atsakingos, isradingos, linksmos ir netingincios.
Si stovykla "maziams".
Jullaja
Maniskis antri metai dalyvauja Saviraiskos studijos dienos stovykloje (Vilnius). Tai patenkintas jis, patenkinta as ir dar visa gimine patenkinta, kai ispudziu pasiklauso 

Negaliu rast info apie ta stovykla Internete- kur vyksta?
lulida
sveikos noriu paklausti gal kas leido savo vaika i stovykla sventojoje AUSRA nes niekus nerandu atsiliepimu, noriu saviski leisti bet pirma karta ko tai baisu smile.gif
sonatukė
Mes asmeniškai pakraupom,kad šiais laikais dar tokių stovyklų yra blink.gif g.gif .Namukuose kaip kalėjime rolleyes.gif .Geležinės lovos ir visą kitą mus pribloškė.Gerai ,kad dar maistas normalus ,nes iš viso nekas būtų.Jokių biliardų,boulingų ir anglų kursų ten tikrai nėęra,neapsigaukit.Sakyčiau kaina kaip tokiai stovyklai per didelė. g.gif
sonatukė
yra keletas foto.

http://public.fotki.com/sonatuke1/merkurijus/

g.gif unsure.gif
Čiobrelis
Siaubas kaip baisu blink.gif
Verba
Mano vaikai stovyklavo ten prieš kokius 6 metus, buvau pakraupus nuo to košmaro buityje ir ypač valgykloje. Vadinasi, niekas nepasikeitė ligi šiol...
Gitatuka
Kas tiesa, tai tiesa g.gif remonto nameliai nemate nuo rusu laiku. Dukra buvo birzeli. Visos sumos nereikejo mums moketi, nes vezesi plaukimo trenere is Vilijos. Dukrai, tai labai patiko ta savaite stovykloje. Na labai nykus vaizdas kambareliuose, nepalyginsi 'Merkurijaus' internetine svetaine biggrin.gif ...na, tiesa, varuoti, tai tikrai mokino. O kas ten blogai su valgykla?? biggrin.gif pirmas vaizdas, kaip Gruto parke, atsiduoda tuo senu laikmeciu, na ir kas? Ar tai blogai?
Pagulejo mergina savaiciuke ant 'importines' lovos. Ekstrymas sakyciau. Reikia daug ko karsto ir salto pamatyti, nes paskui gyvenime nezinos vaikas ka daryti, atsirades prastesnej aplinkoj.
user posted image

Valgykla su senom kedem ir senais stalais
user posted image

Bet uz tai nepakartojamas pusynas ir garantuotas uzimtumas vaikams buvo (bent jau mazesniems)
user posted image
Ernesta
Nu tikrai baisu doh.gif O kaina palyginus tikrai didelė „Kaina: 549 Lt /10 d .“ už tokias siaubingas salygas schmoll.gif
Pernai dukrytė buvo „Žilvyti“ paparasta tarybinių laikų stovykla, bet visur švaru, aišku prabangos nėra, bet kaina buvo apie 400 Lt 14 dienų.
Bet čia visi visi apie tą stovyklą šitaip baisiai rašo siaubas g.gif Kažin kur higienos centrai žiūri ir kaip išvis leidžia tokias alpleista stovyklas atidaryti g.gif
Gitatuka
QUOTE(Ernesta @ 2007 07 03, 17:29)
Nu tikrai baisu  doh.gif  O kaina palyginus tikrai didelė „Kaina: 549 Lt /10 d .“  už tokias siaubingas salygas  schmoll.gif
Pernai dukrytė buvo „Žilvyti“ paparasta tarybinių laikų stovykla, bet visur švaru, aišku prabangos nėra, bet kaina buvo apie 400 Lt 14 dienų.
Bet čia visi visi apie tą stovyklą šitaip baisiai rašo siaubas  g.gif Kažin kur higienos centrai žiūri ir kaip išvis leidžia tokias alpleista stovyklas atidaryti  g.gif
*

4u.gif o 'Žilvitis', tai cia kur?
Ernesta
QUOTE(Gitatuka @ 2007 07 03, 18:25)
Pagulejo mergina savaiciuke ant 'importines' lovos. Ekstrymas sakyciau. Reikia daug ko karsto ir salto pamatyti, nes paskui gyvenime nezinos vaikas ka daryti, atsirades prastesnej aplinkoj.

Sutinku thumbup.gif turi vaikai mokėti ir į lauko tuoletą nueiti ir lauko prausykloje praustis išmokti. biggrin.gif Buvo pernai draugės vaikas kartu į Žilvyti važiavo, tai oi kiap mamai baisu pasidarė, matai suoliuką kažkur palūžusį pamatė ir šiukšlę besimėtančią, aš sakau juk tai vaikai, valyk tą aplinką nevalęs jie vistiek tą šiukšlę numes g.gif (aišku ne visi)

Karklėje, prie jūros, labai faina stovykla thumbup.gif
Gitatuka
QUOTE(Ernesta @ 2007 07 03, 17:36)
Karklėje, prie jūros, labai faina stovykla  thumbup.gif
*

mirksiukas.gif Zinau, Karkleje...liuks ten..reiks kita met ten pasizvalgyt. Nors atsimaudytu juroje. Ar veda juos ten maudytis?
sonatukė

tai taip ,kad pušynas ,tai gerai,bet dar jie rašė apie biliardą ,anglų kalbos pamokėles,stalo tenisą,bet nieko tokio ir nebuvo.O šiaip niekas nenori kažko ypatingo,nu bet čia viršija visas ribas.Juk vaikus leidžiam ne į kokią katorgą ir dar mokam pinigus.
Verba
QUOTE(Gitatuka @ 2007 07 03, 18:25)
O kas ten blogai su valgykla??  biggrin.gif pirmas vaizdas, kaip Gruto parke, atsiduoda tuo senu laikmeciu, na ir kas? Ar tai blogai?

Tuomet gal reikėtų tėvus perspėti, kad renkatės savo vaikui Grūto eksponato vertą stovyklą, tada gerai būtų ir ant grindų miegoti- atsiduotų pokariu ir būtų ekstrymas. Dar, žinoma,svarbu, ko tėvai tikisi, leisdami savo vaiką į stovyklą.Manau, turiningo laisvalaikio ir naujų patyrimų.O kiek tas laisvalaikis bus turiningas, jei trys vadovės dirba su 50 vaikų? Ir pagaliau valgykla- kai nuo kažkokių sūrelių iškrito karščiuodami, viduriuodami ir ,atsiprašau, vemdami 3/4 būrio vaikų, o stovyklos seselė sugebjo pasiūlyt tik po angliuką,sakydama, kad daugiau vaistų nėra.Kai gyvenvietės vaistinėj, kur nubėgau pagalbos, man paaiškino, kad vaistais stovykla pilnai aprūpinta.Šitoj situacijoj geriausia buvo viršininkės "taktika"- vaikams buvo kategoriškai uždrausta "dėl tokių niekų" skambint tėvams. Maniškiai, dėkui apvaizdai, nepakluso...
Ernesta
QUOTE(Gitatuka @ 2007 07 03, 18:43)
Ar veda juos ten maudytis?

Tai jeigu tik geras oras tai jie ten kasdien maudosi biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.