Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kavos aparatai - 3
Supermamų klubas > Mūsų namai > Parduotuvės, prekės ir nuolaidos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Doubleface
Puodelis turi buti kazkas panasaus i toki user posted image

Pas mus panasesni i toki, rytoj gal iseis ideti realia nuotrauka user posted image
newz
QUOTE(gvilmina @ 2010 12 07, 22:18)
aisku. aciu. paziurejau. aparaciukas kapsulinis, taip? tinka tik sios firmos kapsules matyt, kt. nelabai?
*

kitos firmos nebandžiau,man ir šitos skani kava,bet sakė,kad tinka ir kitų firmų kapsulės 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Doubleface @ 2010 12 07, 23:45)
Puodelis turi buti kazkas panasaus i toki user posted image

Pas mus panasesni i toki, rytoj gal iseis ideti realia nuotrauka user posted image
*

kokia jų kaina maždaug?
Papildyta:
QUOTE(Meibl @ 2010 12 07, 16:50)
Sakykit, gal kas zinote, o Jura impressa E60 labai senas modelis (nera jau pardavimuose sios serijos)? Uz padeveta nori 800Lt. Turbut perbrangu, pirkti ar ne? Nesigaudau as tose kainose... Nors pardavejas tai patikimas (pazystamas uzsiimineja elektronikos taisymu, supirkimu).

user posted image

Papildyta:

_______

Va, ir uz 300Lt yra naujas  cool.gif

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/pigiai-nau...as-9561715.html
*

tai man vistiek pigiau gavosi,nes už 320lt davė dar arabikos pakelį,o jis kainuoja 42lt,tai išeina,kad nupirkau kavos aparata už 278lt mirksiukas.gif
Saga
QUOTE(newz @ 2010 12 08, 07:48)
tai man vistiek pigiau gavosi,nes už 320lt davė dar arabikos pakelį,o jis kainuoja 42lt,tai išeina,kad nupirkau kavos aparata už 278lt mirksiukas.gif
*

tai kad tavo kapsulinis aparatas..... jie pigus ir yra, visi blink.gif blink.gif .... o ji ziuri automatini.... pvz as i kapsulinius net neziurejau, tu labai dziaugiesi...... kiek zmoniu tiek nuomoniu....... bigsmile.gif

o be to visos tavo zinutes siame forume apie zepter lotuliukas.gif lotuliukas.gif ...... arba tu kazka parduodi arba giri tos firmos produktus...... tai arba pati platintoja arba fanatike, is serijos "nieko ner geriau uz zepter"......... g.gif
newz
QUOTE(Saga @ 2010 12 08, 10:00)
tai kad tavo kapsulinis aparatas..... jie pigus ir yra, visi  blink.gif  blink.gif .... o ji ziuri automatini.... pvz as i kapsulinius net neziurejau, tu labai dziaugiesi...... kiek zmoniu tiek nuomoniu.......  bigsmile.gif

o be to visos tavo zinutes siame forume apie zepter  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ...... arba tu kazka parduodi arba giri tos firmos produktus...... tai arba pati platintoja arba fanatike, is serijos "nieko ner geriau uz zepter".........  g.gif
*

žinai,sakoma,kad visada reikia pradėti nuo saves ir pagalvoti,ko tu sieki ižeidinėdama kitus g.gif
man iš tikruju taip ir sakė,kad čia negalima atsakinėti ir išsakyti savo nuomonės,nes daugumai tai nepatiks,iškarto ieškuos prie ko prisikabinti ir puls,nos visi turi teise į savo nuomone doh.gif
jokia aš ne fanatikė ir ne platintoja,pirkau šį aparatą,nes patiko kava,tai ir parašiau,o ir klausimas buvo BUTENT apie kapsules ir kapsulinį aparatą,nežinau kas ten ko ieško,
o jei galvoti taip kaip tu (jei džiaugiesi ir giri -tai fanatikė ar platintoja),tai išeina,kad visi kas rašo fanatikai ar platintojai,nes visi kažka giria iš to ka turi nusipirke lotuliukas.gif absurdas gaunasi blink.gif
tik nesuprantu,ar tai krizė taip veikia ar dar kažkas,kad visi tokie pikti ir netolerantiški:hm
beladona
Laba diena,

Mama nusipirko kavos aparata Delonghi EC155, pusiau autmatinis, na jus tikriausiia zinot koks jis, espresso kavai gaminti. Vakar atveze, na ka, mama kol manes nebuvo isbande, nusivylimas begalinis doh.gif vire Jacobs kava, aisku nepritrauke doh.gif aparato neikaitino, o palauke tik kol uzsidegs zalia lempike doh.gif

Ar tikrai itakos turi aparato kaitinimas 15-30 min ? Neuztenka kad uzsidege lempute ir jau viskas ?

Ir kokia kava patartumete virti ?

Noriu pataisyt mamai nuotaika wink.gif puodeliu skanios kvapnios espresso kavos ax.gif

Saga
QUOTE(newz @ 2010 12 08, 12:11)
žinai,sakoma,kad visada reikia pradėti nuo saves ir pagalvoti,ko tu sieki ižeidinėdama kitus g.gif
man iš tikruju taip ir sakė,kad čia negalima atsakinėti ir išsakyti savo nuomonės,nes daugumai tai nepatiks,iškarto ieškuos prie ko prisikabinti ir puls,nos visi turi teise į savo nuomone doh.gif
jokia aš ne fanatikė ir ne platintoja,pirkau šį aparatą,nes patiko kava,tai ir parašiau,o ir klausimas buvo BUTENT apie kapsules ir kapsulinį aparatą,nežinau kas ten ko ieško,
o jei galvoti taip kaip tu (jei džiaugiesi ir giri -tai fanatikė ar platintoja),tai išeina,kad visi kas rašo fanatikai ar platintojai,nes visi kažka giria iš to ka turi nusipirke lotuliukas.gif absurdas gaunasi blink.gif
tik nesuprantu,ar tai krizė taip veikia ar dar kažkas,kad visi tokie pikti ir netolerantiški:hm
*

nebuvo klausimo nei apie kapsules nei apie kapsulini aparata lotuliukas.gif lotuliukas.gif . o paskutiniam poste is vis apie automata kalba eina....... nepuolu as, tik sakau labai nekorektiska kai visi postai apie viena ir ta pati ir sioje temoje kas antras postas apie tos paciso firmos produkta kaip r visi siame forme....... cia siaip diskusijos vyksta, o ne savo produktu kisimas....... na ir ka pigiai gavai tu ta aparata ir jeigu as tokio pat noriu, kreiptis pas tave reikia?
lotuliukas.gif lotuliukas.gif
java
Nebesuprantu panos, del ko jus pykstates?
As pirkau kapsulini Nespresso aparata, tai naturaliai gaunas , kad as juo dziaugiuos ir girsiu siame forume tiek aparata, tiek pacia kava. Kodel iskart galvoti, kad ir prekiaujam ta produkcija doh.gif g.gif
newz
QUOTE(java @ 2010 12 08, 13:49)
As pirkau kapsulini Nespresso aparata, tai naturaliai gaunas , kad as juo dziaugiuos ir girsiu siame forume tiek aparata, tiek pacia kava.  Kodel iskart galvoti, kad ir prekiaujam ta produkcija  doh.gif    g.gif
*

drinks_cheers.gif
vat ir aš nesuprantu!!!

[COLOR=red]TU SAGA:
paskaityk atidžiau ir rasi žinutės ir apie kapsulinį aparatą ir apie kapsules,ir ne tik zepter,bet ir kitų firmų...tai ka visi fanatikai ar platina lotuliukas.gif
o dėl pirkimo - pas mane kreiptysis nereikia- aš savo neparduodu 4u.gif
kaina parašiau tik todėl,kad tie,kuriems idomu,žinotų,kad galima nusipirkti ir pigiau nei 400lt,300lt...
o kuriems neidomu - nekreipia dėmesio,bet čia išsilavinę,o kiti... ieško prie ko prisikabinti:mirksiukas:

Saga
QUOTE(newz @ 2010 12 08, 13:10)
drinks_cheers.gif
vat ir aš nesuprantu!!!

[COLOR=red]TU SAGA:
paskaityk atidžiau ir rasi žinutės ir apie kapsulinį aparatą ir apie kapsules,ir ne tik zepter,bet ir kitų firmų...tai ka visi fanatikai ar platina lotuliukas.gif
o dėl pirkimo - pas mane kreiptysis nereikia- aš savo neparduodu 4u.gif
kaina parašiau tik todėl,kad tie,kuriems idomu,žinotų,kad galima nusipirkti ir pigiau nei 400lt,300lt...
o kuriems neidomu - nekreipia dėmesio,bet čia išsilavinę,o kiti... ieško prie ko prisikabinti:mirksiukas:
*

tie issilavine trys lapai ta pati per tapti kas antra zinute biggrin.gif bet cia tikriausiai tam kad tie neissilavine geriau suprastu kad Zepter jega lotuliukas.gif ...... skaitau atydziai labai.... nu nerandu klausimo apie kapsulinius g.gif . pirma karta apie kaina bet ne apie "BUTENT kapsulinius" kalba ejo..... kitas buvo klausimas apie automatinius, ir buvo siulomi "BUTENT kapsuliniai" kazkieno....

java
QUOTE(Saga @ 2010 12 08, 13:53)
tie issilavine trys lapai ta pati per tapti kas antra zinute biggrin.gif bet cia tikriausiai tam kad tie neissilavine geriau suprastu kad Zepter jega  lotuliukas.gif ...... skaitau atydziai labai.... nu nerandu klausimo apie kapsulinius  g.gif . pirma karta apie kaina bet ne apie "BUTENT kapsulinius" kalba ejo..... kitas buvo klausimas apie automatinius, ir buvo siulomi "BUTENT kapsuliniai" kazkieno....
*

tu kazkaip giliai kapstaisi biggrin.gif Prie kiekvieno sakinio kabinejies, man rodos newz ten gal siek tiek susimaise, kai po viena foto parase apie zepter, nes man nepasirode jog ji kistu ta savo aparata ax.gif
Baikit tikrai abi jus 4u.gif
Saga
QUOTE(java @ 2010 12 08, 12:49)
As pirkau kapsulini Nespresso aparata, tai naturaliai gaunas , kad as juo dziaugiuos ir girsiu siame forume tiek aparata, tiek pacia kava.  Kodel iskart galvoti, kad ir prekiaujam ta produkcija  doh.gif    g.gif
*

niu ir saunu ir as pirkau automatini, pasigyriau...... bet kai giriamasi kasdien ir primygtinai siuloma,kad pirkit visi toki kaip ir as pirkau g.gif
Papildyta:
QUOTE(java @ 2010 12 08, 13:58)
tu kazkaip giliai kapstaisi  biggrin.gif  Prie kiekvieno sakinio kabinejies, man rodos newz ten gal siek tiek susimaise, kai po viena foto parase apie zepter,  nes man nepasirode jog ji kistu ta savo aparata  ax.gif 
Baikit tikrai abi jus  4u.gif
*

as visai nesikapstau as seku tema, idomi aktuali....... ir kasdien tas aparatas to pacio zmogaus........ niu idomumo delei paskaiciau visas sio asmens zinutes visos arba giria zepter arba kazka pirkti siulo is zepter, arba parduoda kazka is zepter skelbimuose, kitokiu neradau......... va ir nepatiko blink.gif gal gana jau a?
beladona
Gana gana mergaites, gyvenkime draugiskai. Geriau patarkit man, per barnius mano zinutes pereitam lape paskutines turbut ne nepastebejot blink.gif
java
QUOTE(Saga @ 2010 12 08, 14:02)
niu ir saunu ir as pirkau automatini, pasigyriau...... bet kai giriamasi kasdien ir primygtinai siuloma,kad pirkit visi toki kaip ir as pirkau  g.gif
Papildyta:
as visai nesikapstau as seku tema, idomi aktuali....... ir kasdien tas aparatas to pacio zmogaus........ niu idomumo delei paskaiciau visas sio asmens zinutes visos arba giria zepter arba kazka pirkti siulo is zepter, arba parduoda kazka is zepter skelbimuose, kitokiu neradau......... va ir nepatiko blink.gif gal gana jau a?
*

tikrai gana lotuliukas.gif , tiesiog nekreipk demesio, svarbu i tavo namus nelenda ir nesiulo hihihi.gif

beladona, nieko negaliu patart schmoll.gif , gal kitos gales
Saga
QUOTE(beladona @ 2010 12 08, 14:22)
Gana gana mergaites, gyvenkime draugiskai. Geriau patarkit man, per barnius mano zinutes pereitam lape paskutines turbut ne nepastebejot  blink.gif
*

skaitem skaitem...... mes kokias 3 val sedejom kol pavyko pajungti, va ir galvojom gal ir gerai rase per az cia vyrukas atvezam pajungiam ir t.t. ...... tiktai va mes ne Vilniuje tai ir nesudomino tas pasiulymas..... bet atstovybe paaiskino mums, pasirodo aparatas naujas visai, sistema neuzpildyta, o apie tai instrukcijoje nieko neraso, tai ir vargom, nesupratom, kodel niekas nesidaro mums. manau atydziai instrukcija pas jus patyrinejus turi gautis viskas jeigu tiksliai viska darysit...... vis tiek firma gera nemanau kad skystala gersit, kazko nemokat ir viskas, gal pirmi kartai tokie, gal sistema neprisipildo, gal lempute uzgesti turejo o ne uzsidegti, gal kai dega garas tas gaminas ir t.t. ..........
Jofky
QUOTE(beladona @ 2010 12 08, 13:12)
Laba diena,

Mama nusipirko kavos aparata Delonghi EC155, pusiau autmatinis, na jus tikriausiia zinot koks jis, espresso kavai gaminti. Vakar atveze, na ka, mama kol manes nebuvo isbande, nusivylimas begalinis  doh.gif  vire Jacobs kava, aisku nepritrauke  doh.gif  aparato neikaitino, o palauke tik kol uzsidegs zalia lempike  doh.gif

Ar tikrai itakos turi aparato kaitinimas 15-30 min ? Neuztenka kad uzsidege lempute ir jau viskas ?

Ir kokia kava patartumete virti ?

Noriu pataisyt mamai nuotaika wink.gif puodeliu skanios kvapnios espresso kavos  ax.gif
*

Mano ne toks, bet iš tų pigiųjų. Kai turiu laiko pakaitinu ilgiau nei užgesta kaitinimo lemputė. Aš visad geriu baltą su grietinele, todėl dar pašildau puodelį kad kava per daug neatvėstu, papraščiausiai ipilu vandens ir į mikrobangę, taip greičiau išila. Jabobs tikrai netiks tam reikalaui. Apie kavą čia daug kalbėta pasiskaitykit ankstesnias žinutes. Trumpai: patartina pirkti pupeles skirtas kavos aparatams ir susimalti, prieš darant kavą porcijoms. Tam yra specialūs kavos malimo mašinėlės, pas mane ji su 17 rupumo rūšių, aš malu su 6 žiurint nuo smulkiausio 4u.gif
Čia ta kavamalė ir mechaninis pieno putos plakiklis biggrin.gif
user posted image

user posted image
kristina.nesvarbu033
QUOTE(Saga @ 2010 12 08, 17:37)
skaitem skaitem...... mes kokias 3 val sedejom kol pavyko pajungti, va ir galvojom gal ir gerai rase per az cia vyrukas atvezam pajungiam ir t.t. ...... tiktai va mes ne Vilniuje tai ir nesudomino tas pasiulymas..... bet atstovybe paaiskino mums, pasirodo aparatas naujas visai, sistema neuzpildyta, o apie tai instrukcijoje nieko neraso, tai ir vargom, nesupratom, kodel niekas nesidaro mums. manau atydziai instrukcija pas jus patyrinejus turi gautis viskas jeigu tiksliai viska darysit...... vis tiek firma gera nemanau kad skystala gersit, kazko nemokat ir viskas, gal pirmi kartai tokie, gal sistema neprisipildo, gal lempute uzgesti turejo o ne uzsidegti, gal kai dega garas tas gaminas ir t.t. ..........
*

Skaičiau kad isigijote Jura ena3, ar likote patenkinta pirkiniu? Ar daro jis latte kava? Ar nereikia pirkti priedu prie jo? Noriu kavos aparato bet neapsisprendžiu ka pirkti doh.gif
Meibl
[quote=Doubleface,2010 12 07, 18:37]
[quote=Meibl,2010 12 07, 16:50]
Sakykit, gal kas zinote, o Jura impressa E60 labai senas modelis (nera jau pardavimuose sios serijos)? Uz padeveta nori 800Lt. Turbut perbrangu, pirkti ar ne? Nesigaudau as tose kainose... Nors pardavejas tai patikimas (pazystamas uzsiimineja elektronikos taisymu, supirkimu).

Senas kaip pasaulis biggrin.gif tokios kaip E serijos is viso jau nebera. Siaip reiketu ziureti kokios bukles tas aparatas ir sugedus neaisku kaip butu su remontu.
*

[/quote]

g.gif
Na, aparatas labai gerai issilaikes. Gavom pabandymui kelioms dienoms ji. O jeigu sugestu-turim kas pataisytu (tas pats zmogus, kuris ir parduoda si aparata)...
Taivat, kad tik senas modelis labai... Man kaina gal ir didoka g.gif
Meibl
O gal kas zinot kur Beyers kavos pupeliu galima Lietuvoj isigyti?

Va tokiu:
user posted image
http://vendingcompany.com.ua/catalog/ingre...so_product.html

Idomu kiek kainuotu vienas kg g.gif
Ragavau sia kava. Drauge is Belgijos parveze. Na labai skaniai gaunasi su automatiniu aparatu...
beladona
QUOTE(Saga @ 2010 12 08, 17:37)
*

Mmmm, na instrukcijoj parasyta kad turi lempute degti, tai kaip ir gerai viska darom. Siandien pameginom virt kava pritaikyta aparatams, tai jau puse bedos, na gal tikrai aparatas turi isidirbt g.gif
Saga
QUOTE(kristina.nesvarbu033 @ 2010 12 08, 18:46)
Skaičiau kad isigijote Jura ena3, ar likote patenkinta pirkiniu? Ar daro jis latte kava?  Ar nereikia pirkti priedu prie jo? Noriu kavos aparato bet neapsisprendžiu ka pirkti doh.gif
*

jo....... latte daro puikiai, tik reikia puse minutes pastoveti kol pienas susiplaka, man patiko kad prie jo galima nusipirkti kita kapucinatoriu, net profesionalu, bet dabar galvoju ar jo reikia g.gif ........ nu gal sugalvosiu..... dabar dukra kaifuoja nuo latte triju spalvu biggrin.gif , net puodeli stiklini, skaidru nusipirko tam reikalui..... jai grazu labai..... pajungem sunkiai, kazkodel instrukcijoje neraso ka jis daro kai jungiamas pirma karta, o mums pagal instrukcija neatitiko ir jau galvojom sugedes...... na bet po ilgu vargu pavyko...... tiesa piena naudoju Mu, su kitu nebandziau....... dar neaptiko kad visur raso kad du puodelius galima ruosti vienu metu, o instrukcijoje raso kad ruosiant du puodeliu vienu metu kava bus labai silpna........ nu ir nebandem ruosti..... patinka kad galima stipruma reguliuoti kavos, dukrai kai late darau, tai uzstatau silpna kava........ nu visumoj as dziaugiuosi, visi namai kava kvepia....pirkom topo centre, akcija jam dabar yra didele, net internette tokiu kainu neradom
keistuole
QUOTE(kristina.nesvarbu033 @ 2010 12 08, 18:46)
Skaičiau kad isigijote Jura ena3, ar likote patenkinta pirkiniu? Ar daro jis latte kava?  Ar nereikia pirkti priedu prie jo? Noriu kavos aparato bet neapsisprendžiu ka pirkti doh.gif
*

aš tai jau trečius metus jį naudoju ir vis dar patenkinta biggrin.gif
tik vis gi nusipirkau tą kapučinatorių, ne žymiai geresnę putą jis man padaro, negu aš pati.
Vienintelis man jo trūkumas, kad norint pakeist gaminamo kavos kiekį reik eit per meniu, kas atima man per daug laiko rolleyes.gif
Doubleface
QUOTE(Meibl @ 2010 12 08, 19:48)
g.gif
Na, aparatas labai gerai issilaikes. Gavom pabandymui kelioms dienoms ji. O jeigu sugestu-turim kas pataisytu (tas pats zmogus, kuris ir parduoda si aparata)...
Taivat, kad tik senas modelis labai... Man kaina gal ir didoka g.gif
*

Jeigu labai gerai issilaikes ir viskas veikia, tai tikrai gera kaina smile.gif O jeigu dar ir su remontu nebus problemu, tai manau daugiau nera ka ir mastyt smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Saga @ 2010 12 08, 22:49)
jo....... latte daro puikiai, tik reikia puse minutes pastoveti kol pienas susiplaka, man patiko kad prie jo galima nusipirkti kita kapucinatoriu, net profesionalu, bet dabar galvoju ar jo reikia  g.gif ........ nu gal sugalvosiu..... dabar dukra kaifuoja nuo latte triju spalvu  biggrin.gif , net puodeli stiklini, skaidru nusipirko tam reikalui..... jai grazu labai..... pajungem sunkiai, kazkodel instrukcijoje neraso ka jis daro kai jungiamas pirma karta, o mums pagal instrukcija neatitiko ir jau galvojom sugedes...... na bet po ilgu vargu pavyko...... tiesa piena naudoju Mu, su kitu nebandziau....... dar neaptiko kad visur raso kad du puodelius galima ruosti vienu metu, o instrukcijoje raso kad ruosiant du puodeliu vienu metu kava bus labai silpna........ nu ir nebandem ruosti..... patinka kad galima stipruma reguliuoti kavos, dukrai kai late darau, tai uzstatau silpna kava........ nu visumoj as dziaugiuosi, visi namai kava kvepia....pirkom topo centre, akcija jam dabar yra didele, net internette tokiu kainu neradom
*

3 punktas instrukcijoje "Paruošimas naudojimui" blush2.gif Dviem puodeliam ima 16 g kavos, jeigu darysit po 45 ml, gausis visai padori kava.
Papildyta:
QUOTE(keistuole @ 2010 12 08, 23:14)
aš tai jau trečius metus jį naudoju ir vis dar patenkinta  biggrin.gif
tik vis gi nusipirkau tą kapučinatorių, ne žymiai geresnę putą jis man padaro, negu aš pati.
Vienintelis man jo trūkumas, kad norint pakeist gaminamo kavos kiekį reik eit per meniu, kas atima man per daug laiko  rolleyes.gif
*

Galima užprogramuoti "Rotary" mygtuką vienai kavos rūšiai, pvz. stipri kava, 45 ml, aukšta temperatūra - gausit espresso. Jeigu pvz. norit vidutinio stiprumo ir daugiau vandens, tai pirmiausiai sukat ratuką (silpna-vidutinė-stipri-garas-2 puodeliai), tada kai pradės bėgti vanduo sukant ratuką nusistatot vandens kiekį.
keistuole
QUOTE(Doubleface @ 2010 12 09, 10:48)
Galima užprogramuoti "Rotary" mygtuką vienai kavos rūšiai, pvz. stipri kava, 45 ml, aukšta temperatūra - gausit espresso. Jeigu pvz. norit vidutinio stiprumo ir daugiau vandens, tai pirmiausiai sukat ratuką (silpna-vidutinė-stipri-garas-2 puodeliai), tada kai pradės bėgti vanduo sukant ratuką nusistatot vandens kiekį.
*

su tuo užprogramavimu, tai viskas aišku, bet to kad bėgant vandeniui ir pasukus ratuką kažkas gausis, tai nežinojau, einu bandyt. Ačiū 4u.gif
Meibl
QUOTE(Doubleface @ 2010 12 09, 10:48)
Jeigu labai gerai issilaikes ir viskas veikia, tai tikrai gera kaina smile.gif O jeigu dar ir su remontu nebus problemu, tai manau daugiau nera ka ir mastyt smile.gif

Dekui uz patarimus thumbup.gif mirksiukas.gif

O sakykit, gal žinot kaip ten su tais Jura profi ar easy kapučinatoriais?
Reikalinga ten kažkokia connector system jungčių sistema, kad juos pajungti prie aparato. Bet maniškis Jura impressa E60 turi tik paprastą antgalį kur karštas vanduo ir garas bėga. Taip pat kaip pas Jura ena 3. Tai įdomu... prisijungtų ar ne prie senesnio modelio? Ir jeigu reiktų pirkti-tai profi kapučinatorių ir specialų pieno zarnelių rinkinį ar dar ką nors?
Ir su tais filtrais man neaišku Juors... Kaip žinoti ar filtro reikia ar nukalkinimo tablečių? O kokia filtro rūšis tinka?

keistuole
QUOTE(Meibl @ 2010 12 09, 11:44)
Dekui uz patarimus thumbup.gif  mirksiukas.gif

O sakykit, gal žinot kaip ten su tais Jura profi ar easy kapučinatoriais?
Reikalinga ten kažkokia connector system jungčių sistema, kad juos pajungti prie aparato. Bet maniškis Jura impressa E60 turi tik paprastą antgalį kur karštas vanduo ir garas bėga. Taip pat kaip pas Jura ena 3. Tai įdomu... prisijungtų ar ne prie senesnio modelio? Ir jeigu reiktų pirkti-tai profi kapučinatorių ir specialų pieno zarnelių rinkinį ar dar ką nors?
Ir su tais filtrais man neaišku Juors... Kaip žinoti ar filtro reikia ar nukalkinimo tablečių? O kokia filtro rūšis tinka?
*

bent enai3 tai kad pajungt kapučinatorių tai nieko nereikėjo, nuėmiau tą plakimo antgalį ir uždėjau.

kristina.nesvarbu033
QUOTE(Saga @ 2010 12 08, 22:49)
jo....... latte daro puikiai, tik reikia puse minutes pastoveti kol pienas susiplaka, man patiko kad prie jo galima nusipirkti kita kapucinatoriu, net profesionalu, bet dabar galvoju ar jo reikia  g.gif ........ nu gal sugalvosiu..... dabar dukra kaifuoja nuo latte triju spalvu  biggrin.gif , net puodeli stiklini, skaidru nusipirko tam reikalui..... jai grazu labai..... pajungem sunkiai, kazkodel instrukcijoje neraso ka jis daro kai jungiamas pirma karta, o mums pagal instrukcija neatitiko ir jau galvojom sugedes...... na bet po ilgu vargu pavyko...... tiesa piena naudoju Mu, su kitu nebandziau....... dar neaptiko kad visur raso kad du puodelius galima ruosti vienu metu, o instrukcijoje raso kad ruosiant du puodeliu vienu metu kava bus labai silpna........ nu ir nebandem ruosti..... patinka kad galima stipruma reguliuoti kavos, dukrai kai late darau, tai uzstatau silpna kava........ nu visumoj as dziaugiuosi, visi namai kava kvepia....pirkom topo centre, akcija jam dabar yra didele, net internette tokiu kainu neradom
*

Aš iš Marijampoles, tai pas mus tokiu aparatu nera pirkti, čia Vilniuj ar Kaune topo centre pirkot? Ir kokia kaina jo dabar jei ne paslaptis? Vis tik ruošiuosi pirkti g.gif
Saga
QUOTE(kristina.nesvarbu033 @ 2010 12 09, 11:52)
Aš iš Marijampoles, tai pas mus tokiu aparatu nera pirkti, čia Vilniuj ar Kaune topo centre pirkot? Ir kokia kaina jo dabar jei ne paslaptis? Vis tik ruošiuosi pirkti g.gif
*

Siauliuose, manau topo centre galima uzsisakyti, nes ju laikrastyje yra o kaina 2099....
Giedruliuke
QUOTE(kristina.nesvarbu033 @ 2010 12 09, 11:52)
*

mačiau lankstinuka Topo Centro smile.gif tai kaina 2100 lt smile.gif pasiklausikit TC gal jie turi tu modeliu smile.gif kartais jie atveža preke kai uzsakai smile.gif
Meibl
QUOTE(Giedruliuke @ 2010 12 09, 12:02)
mačiau lankstinuka Topo Centro smile.gif tai kaina 2100 lt smile.gif pasiklausikit TC gal jie turi tu modeliu smile.gif kartais jie atveža preke kai uzsakai smile.gif
*

neriba.lt parduoda (pasiulius paciam savo kaina) Jura ena 3 nauja aparata uz 2089Lt thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(keistuole @ 2010 12 09, 11:47)
bent enai3 tai kad pajungt kapučinatorių tai nieko nereikėjo, nuėmiau tą plakimo antgalį ir uždėjau.
*

Issiaiskinau jau su oficialiais Jura atstovais del to profi kapucinatoriaus. Tai jis tinka tik naujiems modeliams. O maniskis jau 5 metai isimtas is gamybos...
Agmus
gal galit pasakyt kas naudojat, ar geri aparatai, brangaus labai neiperku isirinkau du modeliukus, ar geri, ir kuri geriau rinktis smile.gif
http://www.e-senukai.lt/buitine-vaizdo-ir-...tas-ec-9_2.html
http://www.e-senukai.lt/buitine-vaizdo-ir-...39932112_2.html
aciu merginos labai uz nuomone is anksto 4u.gif
Jofky
QUOTE(Agmus @ 2010 12 09, 20:54)
gal galit pasakyt kas naudojat, ar geri aparatai, brangaus labai neiperku isirinkau du modeliukus, ar geri, ir kuri geriau rinktis smile.gif
http://www.e-senukai.lt/buitine-vaizdo-ir-...tas-ec-9_2.html
http://www.e-senukai.lt/buitine-vaizdo-ir-...39932112_2.html
aciu merginos labai uz nuomone is anksto  4u.gif
*

Asmeniškai nepirkčiau vien dėl per mažo slėgio 3,5 bar, reiktu 15 bar 4u.gif
gyciokas
nu tai mamytes pasakykit kuri man pirkti ....renkuosi is
Delonghi ECAM 23450
Jura ENA 7
arba net Jura ENA 9 ONE TOUCH jai jis vertas tu pinigu
o gal kazka dar geresnio yra....skiriu aparatui 3000 litu.svarbiausia kad butu gera latte,lengvas paruosimas ir valymas. g.gif
Doubleface
QUOTE(gyciokas @ 2010 12 09, 21:54)
Delonghi ECAM 23450
Jura ENA 7
o gal kazka dar geresnio yra....skiriu aparatui 3000 litu.svarbiausia kad butu gera latte,lengvas paruosimas ir valymas. g.gif
*

O kur ENA 7 radot? Kiek zinau Lietuvos rinkai jis nebus is viso siulomas. ENA 9 tikrai geras aparatas, paprastas valdymas ir prieziura - galima keisti filtrus, nereikia daryti nukalkinimu. Delonghi sitas irgi neblogas variantas.
keistuole
QUOTE(Jofky @ 2010 12 09, 20:35)
Asmeniškai nepirkčiau vien dėl per mažo slėgio 3,5 bar, reiktu 15 bar  4u.gif
*

drinks_cheers.gif
kiek domėjausi, tai reikia to slėgio, kad kava gera gautųsi. 3,5 per mažai.

QUOTE(gyciokas @ 2010 12 09, 20:54)
Delonghi ECAM 23450
Jura ENA 7
*

aš rinkčiausi ena (kažkada taip ir padariau biggrin.gif ) Nors to argumentuot negaliu, na bet remiantis atsiliepimais ir intuicija
gyciokas
QUOTE(Doubleface @ 2010 12 09, 21:33)
O kur ENA 7 radot? Kiek zinau Lietuvos rinkai jis nebus is viso siulomas. ENA 9 tikrai geras aparatas, paprastas valdymas ir prieziura - galima keisti filtrus, nereikia daryti nukalkinimu. Delonghi sitas irgi neblogas variantas.
*

as svedijoje gyvenu pas mus yra....kaina ena 7 apie 2600 litu o ena 9 apie 3300 litu,o tas delonghi apie 3000 litu.....tai ir neapsisprendziu kuris tinkamiausias man... smile.gif
Agmus
QUOTE(Jofky @ 2010 12 09, 21:35)
Asmeniškai nepirkčiau vien dėl per mažo slėgio 3,5 bar, reiktu 15 bar  4u.gif
*

o tai ka tie bar duoda? ax.gif blush2.gif
Doubleface
QUOTE(Agmus @ 2010 12 09, 23:24)
o tai ka tie bar duoda?  ax.gif  blush2.gif
*

Jeigu paprastai, tai kuo daugiau baru, tuo geresne kava. Geri aparatai duoda 15-19 bar.
Agmus
QUOTE(Doubleface @ 2010 12 09, 23:41)
Jeigu paprastai, tai kuo daugiau baru, tuo geresne kava. Geri aparatai duoda 15-19 bar.
*

hm... na aisku tada, matyt ę.į mazai ir neverta pirkt tada doh.gif
Doubleface
QUOTE(Agmus @ 2010 12 10, 00:28)
hm... na aisku tada, matyt ę.į mazai ir neverta pirkt tada  doh.gif
*

Yra ir tokiu maziuku nebrangiu, kurie isspaudzia 15 bar, pasiskaityk cia kelis puslapius atgal, buvo diskusija.
Jofky
QUOTE(Agmus @ 2010 12 10, 00:28)
hm... na aisku tada, matyt ę.į mazai ir neverta pirkt tada  doh.gif
*

Neverta nukabint nosies, pilna pigiu su 15 bar 4u.gif
http://pigu.lt/search?q=kavos+aparatai&ob=pa
Akcija iki 12,13 pristatymas nemokomas 4u.gif
kristina.nesvarbu033
Nusipirkau Ena3 už 1889lt thumbup.gif iš topo centro. Nu kol aš ji pajungiau pagal visas instrukcijas tai.... doh.gif Late kavos tai jis negamina, reikia dasipirkt ta kapučinatoriu, nes tas antgalis tai nieko neišplaka doh.gif arba aš nemoku g.gif nu bet nežinau ar imanoma ten ka išmokt, jeigu neišplaka g.gif Beje pasiulykit kokia kava reikia pirkti, nes turejau itališkos Sagefredo ekspresso tai šlykšti.... doh.gif
Saga
QUOTE(kristina.nesvarbu033 @ 2010 12 10, 16:42)
Nusipirkau Ena3 už 1889lt thumbup.gif iš topo centro. Nu kol aš ji pajungiau pagal visas instrukcijas tai.... doh.gif Late kavos tai jis negamina, reikia dasipirkt ta kapučinatoriu, nes tas antgalis tai nieko neišplaka doh.gif arba aš nemoku g.gif  nu bet nežinau ar imanoma ten ka išmokt, jeigu neišplaka g.gif Beje pasiulykit kokia kava reikia pirkti, nes turejau itališkos Sagefredo ekspresso tai šlykšti.... doh.gif
*

oho bigsmile.gif ..... o tai kaip pavyko tokia kaina gauti? Mes pries nepilna savaite dviem simtais daugiau mokejome.... blink.gif o piena pirk Mu (as imu 2,5 proc, bet sako 3,2 geriau issiplaka) atsaldyta ipilk i puodeli ir sukinek pavertus puodeli, labai gerai isplaka..... ir kava pirkome topo centre arabica, visai skani...

pirkinys tai geras.... thumbup.gif
keistuole
Nusipirkau Ena3 už 1889lt thumbup.gif iš topo centro. Nu kol aš ji pajungiau pagal visas instrukcijas tai.... doh.gif Late kavos tai jis negamina, reikia dasipirkt ta kapučinatoriu, nes tas antgalis tai nieko neišplaka doh.gif arba aš nemoku g.gif  nu bet nežinau ar imanoma ten ka išmokt, jeigu neišplaka g.gif Beje pasiulykit kokia kava reikia pirkti, nes turejau itališkos Sagefredo ekspresso tai šlykšti.... doh.gif
*

išplaka išplaka tik šiek tiek įgūdžių reikia.
Kavą kiek visur band-iau, tai geriausia yra tose pačiose parduotuvėse, kur aparatais prekiauja arba čia
kavos bankas
Azazella
*

Nereikia nieko dasipirkineti, puikiai ir tas antgalis isplaka puta, igusit su laiku, man irgi is pradziu nelabai kokia puta pavykdavo pasidaryti, bet paskui ismokau. 4u.gif
kristina.nesvarbu033
QUOTE(Saga @ 2010 12 10, 18:33)
oho  bigsmile.gif ..... o tai kaip pavyko tokia kaina gauti? Mes pries nepilna savaite dviem simtais daugiau mokejome....  blink.gif o piena pirk Mu (as imu 2,5 proc, bet sako 3,2 geriau issiplaka)  atsaldyta  ipilk i puodeli ir sukinek pavertus puodeli, labai gerai isplaka..... ir kava pirkome topo centre arabica, visai skani...

pirkinys tai geras....  thumbup.gif
*

šiandien musu kaime atsidare topo centras, tai viskam dave nuolaidas thumbup.gif , tokias kokias išsitrauki, tai tai ištraukiau tik 10proc. lotuliukas.gif nu bet kai suma nemaža, tai nuolaida vis tik gavosi thumbup.gif , o aparatas jura buvo tik vienas pirkti verysad.gif
Dekui kas rekomendavot kava 4u.gif Reiks išbandyt ir atsirinkt geriausia g.gif
gyciokas
QUOTE(Doubleface @ 2010 12 09, 21:33)
*

na nusprendziau pirkti Jura ENA9 ONE TOUCH,tai cia del tu filtru nereiks daryti nukalkinimo?ar kaip cia?
Doubleface
QUOTE(gyciokas @ 2010 12 10, 20:23)
na nusprendziau pirkti Jura ENA9 ONE TOUCH,tai cia del tu filtru nereiks daryti nukalkinimo?ar kaip cia?
*

Arba keiciasi filtrai, arba darosi nukalkinimas - cia tam, kad aparatas neuzkalketu. Dar yra valymas su tablete, kad kava skani butu, reikia daryt kas kokius 2 kg kavos.
gyciokas
QUOTE(Doubleface @ 2010 12 10, 19:51)
Arba keiciasi filtrai, arba darosi nukalkinimas - cia tam, kad aparatas neuzkalketu. Dar yra valymas su tablete, kad kava skani butu, reikia daryt kas kokius 2 kg kavos.
*

o tai aparatas pats pranesa kada keisti filtra,o del to valymo tablete irgi pats aparatas ispeja kad reik valyti?ar cia tablete naudojama savo nuoziura jam nereikalaujant?sorry uz bukus klausimus,bet neturejau iki siol kavos aparato smile.gif
keistuole
QUOTE(gyciokas @ 2010 12 10, 20:08)
o tai aparatas pats pranesa kada keisti filtra,o del to valymo tablete irgi pats aparatas ispeja kad reik valyti?ar cia tablete naudojama savo nuoziura jam nereikalaujant?sorry uz bukus klausimus,bet neturejau iki siol kavos aparato smile.gif
*

praneša ir kada valyt ir kada keist filtrą 4u.gif
dita0506
šiandien nusipirkau puodelį pieno putai daryti iš gariūnų,kainavo 15lt toks nedidukas labai mielas rankai.Bandžiau daryti putas ir pavyko.
Na, o kas liečia kavos-kapučino aparatus tai galima ir naują nusipirkti už 130lt,aš nusipirkau parvežtą iš anglijos kuris buvo ekspozicijoje 15 bar
Jei ką domins galėsiu duoti kontaktus žmogaus kuris veža kavos ir kitokius aparatus
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.