Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Slenka plaukai
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Plaukų priežiūra
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
jadzka
QUOTE(pandutė @ 2009 01 07, 12:49)
nuo kokios tau priemones cia ju pridygo?nes tu ju daug naudoji
*

Nedaug ax.gif paskutiniu metu tik Orising Caduta šampūną, ampules (gal 10 vnt.), Rinfrozante kaukę ir proteinines putas. Na porą kitokių ampulių sutepiau (Mineralinių ir AHA).

Supratau, kad nuo silikoninių priemonių man tik blogai būna...
shokoladine :)
Kaip tau faina jadzka labai dziaugiuosi uz tave ir aisku sveikinu sulaukus tokiu dziugiu rezultatu thumbup.gif ir as taip noreciau.... va sedziu su slapia galva ir renku plaukus nuo saves... blink.gif primink kiek laiko tu sitas priemones naudojai?
ir kur pirkai? Cia tos 10 vnt. ampoliu tai su placenta tos?
Skaiciau vis a tema ir dar viena pries tai bet per ta gausybe info neuzfiksavau, aciu bus labai tau 4u.gif
dilgelyt
smile.gif+2009 01 07, 22:22-->
QUOTE(shokoladine smile.gif @ 2009 01 07, 22:22)
Kaip tau faina jadzka   labai dziaugiuosi uz tave ir aisku sveikinu sulaukus tokiu dziugiu rezultatu  thumbup.gif  ir as taip noreciau.... va sedziu su slapia galva ir renku plaukus nuo saves...  blink.gif  primink kiek laiko tu sitas priemones naudojai?
Skaiciau vis a tema ir dar viena pries tai bet per ta gausybe info neuzfiksavau, aciu bus labai tau  4u.gif
*

Jadzka naudojo Orising ampules, is Euro vaistines arba Farmos, brangokos jos palyginus su tom kurias cia dauguma naudoja ( placentines is eurokos uz 2lt)
Shliopke
As vakar kirpykloj buvau, tai pagyre, kad ir man plaukiukai kalasi thumbup.gif
Liepe pirkti drekinancius sampunus, tai nustveriau is vaistines Lakme drekinancius sampuna ir balzama, ziuresiu, kaip cia bus, naudoju ir aliejuka taip pat nuo plauku slinkimo, kai pagalvoju, visos priemones, kurios kiek geresnes yra brangios doh.gif
Kas cia do ampules uz 2lt blink.gif , idomu, kiek jos veiksmingos g.gif

Ar zinot, panos, kad ajeru saknu nuoviras labai geras dalykas plaukams mirksiukas.gif
Vaistinej galima nusipirkti ir isvirus tas saknis praskalauti isplautus plaukus, daug kas giria thumbup.gif
torpeda
QUOTE(Shliopke @ 2009 01 07, 22:59)
As vakar kirpykloj buvau, tai pagyre, kad ir man plaukiukai kalasi thumbup.gif
Liepe pirkti drekinancius sampunus, tai nustveriau is vaistines Lakme drekinancius sampuna ir balzama, ziuresiu, kaip cia bus, naudoju ir aliejuka taip pat nuo plauku slinkimo, kai pagalvoju, visos priemones, kurios kiek geresnes yra brangios  doh.gif
Kas cia do ampules uz 2lt blink.gif , idomu, kiek jos veiksmingos g.gif

Ar zinot, panos, kad ajeru saknu nuoviras labai geras dalykas plaukams  mirksiukas.gif
Vaistinej galima nusipirkti ir isvirus tas saknis praskalauti isplautus plaukus, daug kas giria thumbup.gif
*

Dar vienas geras patarimas! Pabandyti verta.
Beja, čia kažkuri dalyvė rašė, jog gerai užplikyti linu semenis, palaikyti ir tuo vandeniu isskalauti plaukus. Pabandziau... kaip prabangus balzamas veikia.
Shliopke
QUOTE(torpeda @ 2009 01 07, 22:05)
Beja, čia kažkuri dalyvė rašė, jog gerai užplikyti linu semenis, palaikyti ir tuo vandeniu isskalauti plaukus. Pabandziau... kaip prabangus balzamas veikia.
*

thumbup.gif as ir manau, kad tai turi buti geras daiktas thumbup.gif
Nes linai ir ajerai isskiria toki glituma, kuris isigeria gerai i plaukus, o cia priedo tikras naturalus produktas, chemijos-0 sveiku thumbup.gif
jadzka
smile.gif+2009 01 07, 22:22-->
QUOTE(shokoladine smile.gif @ 2009 01 07, 22:22)
Kaip tau faina jadzka   labai dziaugiuosi uz tave ir aisku sveikinu sulaukus tokiu dziugiu rezultatu  thumbup.gif  ir as taip noreciau.... va sedziu su slapia galva ir renku plaukus nuo saves...  blink.gif  primink kiek laiko tu sitas priemones naudojai?
Skaiciau vis a tema ir dar viena pries tai bet per ta gausybe info neuzfiksavau, aciu bus labai tau  4u.gif
*

Shokoladine, naudoju viską iš O'Rising. Liko tik aliejukas galams iš Paul Mitchel ir dažantis kondišinas iš Avedos.
Ampulės irgi O'Rising Caduta. Jos specialiai slenkantiems plaukams. Naudojau gal 2-3 mėn. Pirkau daugiasuia Farma vaistinėje. Va šiandien plauanant plaukus iškrito 3 vnt + dar šukuojant šlapius 4 vnt biggrin.gif Sakyčiau neblogai smile.gif
Arguendo
Niuuu panikes, Jums leidus pasigirsiu kad slinkimas sumazejo thumbup.gif ir net nezau kas labiausiai cia nusipelne! ar Vichy ampules, ar sampunas nuo slinkimo (panthenol), ar streso sumazejimas. na dar siaip vitaminus geriu, bet ne plaukams... g.gif vienu zodziu, stai jau pora dieneliu skaiciuoju per visa diena iskritusius plaukus, tai vakar 45 buvo, uzvakar 34 kazkur...tai nepalyginsi kiek anksciau...nuo to "anksciau" praejo 2 sav! o beje nuo siu ampuliu tiek antenu atsirado! thumbup.gif ir virs kaktos, ties smilkiniais tokie fainuciai thumbup.gif tikiuosi ir toliau tokio spartumo mirksiukas.gif
laumupė
QUOTE(ievvvvaa @ 2009 01 08, 12:22)
tai nepalyginsi kiek anksciau...nuo to "anksciau" praejo 2 sav! o beje nuo siu ampuliu tiek antenu atsirado!  thumbup.gif  ir virs kaktos, ties smilkiniais tokie fainuciai  thumbup.gif  tikiuosi ir toliau tokio spartumo  mirksiukas.gif
*

Nelabai tikisi, kad per 2 sav. gali priaugti antenų, kai plaukas vidutiniškai per mėnesį paauga 1 cm, geriausiu atveju 1,5 cm g.gif
Kad 0,5 cm ežiukas atsirastų per 2 sav. tai įtikinama, bet antenos mastau.gif
jadzka
QUOTE(laumupė @ 2009 01 08, 14:05)
Nelabai tikisi, kad per 2 sav. gali priaugti antenų, kai plaukas vidutiniškai per mėnesį paauga 1 cm, geriausiu atveju 1,5 cm  g.gif
Kad 0,5 cm ežiukas atsirastų  per 2 sav. tai įtikinama, bet antenos  mastau.gif
*

drinks_cheers.gif Man antenikės pasimatė po tikrai daugiau nei 2 mėn. naudojimo....
Karamel'e
QUOTE(torpeda @ 2009 01 07, 23:05)
*

Kiek linų sėmenų įdėjai ir kokiame kiekyje vandens? išplautus plaukus išsklauti ir nebenuplauti? g.gif kažkur namie ligu turiu linų sėmenų, reiktu išbandyti 4u.gif
Lu Lu
QUOTE(jadzka @ 2009 01 08, 15:17)
drinks_cheers.gif Man antenikės pasimatė po tikrai daugiau nei 2 mėn. naudojimo....
*

dideliausi sveikinimai, saunu kad yra nauju atauganciu plaukuciu ir jie jau taip nebekrenta 4u.gif o man po gimdymo kazkur 3 menesi kaip pradejo slinkti, tai baisu darosi, anksciau maniau kad daug isslenka, bet dabar....... unsure.gif jau keturis metus kovoju su tuo nelemtu slinkimu, dabar isvis bijau kad nupliksiu verysad.gif jau ir nusikirpau, bet ne kiek nepagerejo..

o linu semenis ir ajerus vaistinej galima nusipirkti? 4u.gif
Arguendo
QUOTE(laumupė @ 2009 01 08, 14:05)
Nelabai tikisi, kad per 2 sav. gali priaugti antenų, kai plaukas vidutiniškai per mėnesį paauga 1 cm, geriausiu atveju 1,5 cm  g.gif
Kad 0,5 cm ežiukas atsirastų  per 2 sav. tai įtikinama, bet antenos  mastau.gif
*

na neturiu tikslo rasyti netiesa lotuliukas.gif lotuliukas.gif sakau kaip yra, pati labai nustebus esu... mirksiukas.gif
Papildyta:
na gal itakos turi ir tai, jog ampules naudoju KIEKVIENA diena... mirksiukas.gif
jadzka
QUOTE(ievvvvaa @ 2009 01 08, 15:06)
na neturiu tikslo rasyti netiesa  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  sakau kaip yra, pati labai nustebus esu... mirksiukas.gif
Papildyta:
na gal itakos turi ir tai, jog ampules naudoju KIEKVIENA diena... mirksiukas.gif
*

tai gal tau pradėjo jau seniau augti plaukučiai (nuo streso sumažėjimo ar papildų), o pasimatė kiek vėliau kai paaugo ir tai sutapo su ampulių naudojimu g.gif:
laumupė
QUOTE(jadzka @ 2009 01 08, 16:23)
tai gal tau pradėjo jau seniau aukti plaukučiai (nuo streso sumažėjimo ar papildų), o pasimatė kiek vėliau kai paaugo ir tai sutapo su ampulių naudojimu g.gif:
*

O gal pakeitė šampūną ar kondicionierius, kuris pakėlė plaukus, tai ir pasipūtė nulūžinėjusių plaukų antenikės. Nu man visvien kažkokia mistika, kad per 2 sav. antenikės pasirodė.
P.S. nenoriu nuliūdinti ar užgauti, bet čia jau gaunasi klaidinga ampulių reklama su tokiais pareiškimais. Taip gautųsi, kad po 2 mėnesių ampulių kurso galima ir kasas iki užpakalio užsiauginti bigsmile.gif
Shliopke
QUOTE(Lu Lu @ 2009 01 08, 13:48)
dideliausi sveikinimai, saunu kad yra nauju atauganciu plaukuciu ir jie jau taip nebekrenta 4u.gif  o man po gimdymo kazkur 3 menesi kaip pradejo slinkti, tai baisu darosi, anksciau maniau kad daug isslenka, bet dabar....... unsure.gif jau keturis metus kovoju su tuo nelemtu slinkimu, dabar isvis bijau kad nupliksiu  verysad.gif jau ir nusikirpau, bet ne kiek nepagerejo..

o linu semenis ir ajerus vaistinej galima nusipirkti? 4u.gif
*

galima 4u.gif Manau bele kurioj vaistinej rasi ir semenu ir ajeru mirksiukas.gif
Papildyta:
O as vakar kai nugrioviau vaistinej Lakme sampuna ir balzama sausiems plaukams, tai zinokit tikrai matosi, kad jis man tinka thumbup.gif , nes mano plaukai linke suktis, tai jie automatiskai gaunasi sausesni.Tai dabar nebesipucia ir gaziai gula thumbup.gif

O as ir nelabai tikiu, kad po ampuliu kurso 2 sav ataugo antenos g.gif .Kazkokia mistika as manau. unsure.gif
Arguendo
na net nezau ka ir atsakyti... g.gif tu antenyciu buvo vos kelios pries tai, db zymiai daugiau, tai ir manau kad del visu priemoniu priaugo, labiausiai manau itakojo tos ampules, beje labai geras indikatorius plauku augimui bus islendancios saknys, plaukus daziau pries taip pat pora sav... mirksiukas.gif kadangi pati esu tamsi, o ir plaukai juodai dazyti, tos saknys ne taip matosi kaip ant sviesiaplaukiu...kol kas nematau atauganciu saknu... smile.gif bet as cia "teisinuosi"... lotuliukas.gif
Eve-line
bigsmile.gif o as siandien itrinsiu saknis alaviju sultimis, paziuresim.
veel pradejau ampules su placenta tepti (buvau padarius 1men pertrauka), tai tikiuosi, kad ezys dar labiau paaugs. nes jau toks ilgas bigsmile.gif
torpeda
QUOTE(Karamel'e @ 2009 01 08, 14:40)
Kiek linų sėmenų įdėjai ir kokiame kiekyje vandens? išplautus plaukus išsklauti ir nebenuplauti? g.gif  kažkur namie ligu turiu linų sėmenų, reiktu išbandyti 4u.gif
*

Linų sėmenis pirkau vaistinėj. Į didelį puodelį (namo 0,7l) įdedu 2valg šaukštus šių sėklų, užpilu šiltu vandeniu nakčiai. Ryte perkošiu per sietelį ir išplovus galvą, plaukus perskalauju tuo vandeniu nuo linų sėmenų, užvynioju rankšluostį. Vanduo nuo sėklų yra toks šiek tiek glitus, todėl plaukai nebesivelia. Pabandykite.
Karamel'e
QUOTE(torpeda @ 2009 01 08, 16:48)
Linų  sėmenis pirkau vaistinėj. Į didelį puodelį (namo 0,7l) įdedu 2valg šaukštus šių sėklų, užpilu šiltu vandeniu nakčiai. Ryte perkošiu per sietelį ir išplovus galvą, plaukus perskalauju tuo vandeniu nuo linų sėmenų, užvynioju rankšluostį. Vanduo nuo sėklų yra toks šiek tiek glitus, todėl plaukai nebesivelia. Pabandykite.
*

Ačiū. Būtinai pabandysiu mirksiukas.gif
guvilė
QUOTE(Miaška @ 2009 01 04, 17:21)

Svogūnai nesmirda, kol galva sausa. Manęs tas kvapas neerzina, tik įdomu, kaip aplinkiniams jaučiasi... Sporto klube kai tik suprakaituodavau - toookiu troškinuku užkvipdavo, valgyt užsimanydavau biggrin.gif
*

Žinokit, taip ir man buvo. Bet patį pirmą kartą tai tikrai nedvokė, viskas gerai buvo. O antrą aš daug daugiau dėjau, ir dar galvą su maišeliu, ant viršaus rankšluosčiu apdengiau. Tai jaučiu ir neišsivėdino tas kvapas. Bet aš išploviau, nu kaip ir nieko, normaliai viskas, po kelių dienų vėl plaunu galvą ir jaučiu pažįstamą kvapą, galvoju, velnias, nu tikrai dvokia tais svogūnais. Nu ką, vakar plaunu vėl, ir vėl tas kvapas. Įsivaizduoju, kas būtų per lietų be skėčio... Bet kaip man padėjo, tikrai žymiai sumažėjo slinkimas. Tai manau, nieko blogo, sausi plaukai juk nedvokia, tik kai plauni. Verta pakentėti, nedaug kartų reikia. Tris keturis kartus jei didesnis slinkimas, jei mažesnis tai ir poros, manau, užtektų. Tik klausimas ar ilgam čia išnyksta tas slinkimas. Jeigu slinkimo priežastys vidinės, tai čia tik vilkinimas, manyčiau.
Valentinka
Aš geriu vitaminus Pantogar, jau 3 men, ir naudoju Vichy ampules, plaukai žymiai mažiau slenka thumbup.gif o po gimdymo slinko kuokštais doh.gif
Ammy
QUOTE(Guvilė @ 2009 01 08, 20:26)
Žinokit, taip ir man buvo. Bet patį pirmą kartą tai tikrai nedvokė, viskas gerai buvo. O antrą aš daug daugiau dėjau, ir dar galvą su maišeliu, ant viršaus rankšluosčiu apdengiau. Tai jaučiu ir neišsivėdino tas kvapas. Bet aš išploviau, nu kaip ir nieko, normaliai viskas, po kelių dienų vėl plaunu galvą ir jaučiu pažįstamą kvapą, galvoju, velnias, nu tikrai dvokia tais svogūnais. Nu ką, vakar plaunu vėl, ir vėl tas kvapas. Įsivaizduoju, kas būtų per lietų be skėčio...  Bet kaip man padėjo, tikrai žymiai sumažėjo slinkimas. Tai manau, nieko blogo, sausi plaukai juk nedvokia, tik kai plauni. Verta pakentėti, nedaug kartų reikia. Tris keturis kartus jei didesnis slinkimas, jei mažesnis tai ir poros, manau,  užtektų. Tik klausimas ar ilgam čia išnyksta tas slinkimas. Jeigu slinkimo priežastys vidinės, tai čia tik vilkinimas, manyčiau.
*

Kažkaip pasiskaičiau ir nusprendžiau kad eisiu ir as dar karta bandyti ta svogunu kauke biggrin.gif Jei padeda, tai gal reiktu pakenteti del to kvapo... ax.gif
aura klp
Mergytes,visos kalbate apie ampules,svogunus,jei jau pasiryzusios viskam tai isbandykit CEMERYCIU VANDENI vaistinej nusipirkti ir panaudoti. smile.gif
Aisku paskirtis jo kita,bet plaukus stiprina tikrai.
Ir manau,kad mityba dar turi itakos,stresai pasikeitimai jusu organizme. Na sekmes auginant kasas mirksiukas.gif
shineT
QUOTE(aura klp @ 2009 01 08, 22:05)
Mergytes,visos kalbate apie ampules,svogunus,jei jau pasiryzusios viskam tai isbandykit CEMERYCIU VANDENI vaistinej nusipirkti ir panaudoti. smile.gif
Aisku paskirtis jo kita,bet plaukus stiprina tikrai.
Ir manau,kad mityba dar turi itakos,stresai pasikeitimai jusu organizme. Na sekmes auginant kasas mirksiukas.gif
*

ir as cemeryciu vandeni siulau pamegint thumbup.gif man jis irgi stiprina plaukus bigsmile.gif man tai cia visai atradimas buvo, nes iki to dgggg visko isbandziau, tai jis man lb stabdo slinkima thumbup.gif
Eve-line
as tai nezinau kodel, bet bijau to cemeryciu vandens.... g.gif
be*starlet
QUOTE(Eve-line @ 2009 01 08, 22:40)
as tai nezinau kodel, bet bijau to cemeryciu vandens....  g.gif
*

Todel, kad atidziau paskaicius tema, pamatytumet atsiliepimu, jog cemeryciu vanduo nusausina galvos oda, atsiranda pleiskanu. Jei ir naudoti, tai labai saikingai.

Sekmes kovoje!
shineT
QUOTE(be*starlet @ 2009 01 08, 23:11)
Todel, kad atidziau paskaicius tema, pamatytumet atsiliepimu, jog cemeryciu vanduo nusausina galvos oda, atsiranda pleiskanu. Jei ir naudoti, tai labai saikingai.

Sekmes kovoje!
*

taip kazkiek sausina, bet sausina visos priemones, kurios skirtos slenkantiems plaukams. na as asmeniskai geriau padziovinsiu ir naudosiu drekinamasias kaukes, nei toliau pliksiu verysad.gif
Uoooj linksmai jus cia apie antenas biggrin.gif thumbup.gif

Nusipirkau ir as ampuliu su placenta is eurokoso (dar pirkau keleta stiprinanciu su zenseniu, dilgeliu, raudonojo pipiro veikl. medziagomis ir su pantenoliu).

Kas del ampuliu su placenta, pirkau keliu rusiu: po 10 ml (Placenta Dea), ir po 6 ml. (Placent hair liquid) , idomu kuo jie skiriasi g.gif pastebejau kol kas kad i abeju sudeti ieina ricinos aliejus, kiti ingredientai atrode paslaptingai.... tikiuosi nera nieko siaubingai chemisko blink.gif
Jau radau atsakyma i savo klausima apie ampules thumbup.gif net visa tema radau thumbup.gif Supratau kad vienose ampulsese placentos proteinu (ar kazkas tokio) koncentracija didesne. Bet paaiskinimu kas ieina i sudeti dar neradau, reiks paieskoti blink.gif
Lu Lu
QUOTE(torpeda @ 2009 01 08, 17:48)
Linų  sėmenis pirkau vaistinėj. Į didelį puodelį (namo 0,7l) įdedu 2valg šaukštus šių sėklų, užpilu šiltu vandeniu nakčiai. Ryte perkošiu per sietelį ir išplovus galvą, plaukus perskalauju tuo vandeniu nuo linų sėmenų, užvynioju rankšluostį. Vanduo nuo sėklų yra toks šiek tiek glitus, todėl plaukai nebesivelia. Pabandykite.
*

nusipirkau vakar linu seklu ir ajeru sakniastiebiu, atejus namo paskaiciau vartojimo instrukcija: linu seklos vidiniai artojamos nuo viduriu uzkietejimo ir kitu zarnyno problemu, o ajeru sakniastiebiai vartojami kaip papildoma priemone apetitui gerinti, virskinamojo trakto veiklai skatinti. dabar sedziu galvoju ar tinkamai as cia apsiprekinau lotuliukas.gif o gal ne ta daikta ruosiuosi ant galvos mazoti?? biggrin.gif doh.gif
shineT
QUOTE(Lu Lu @ 2009 01 09, 11:42)
nusipirkau vakar linu seklu ir ajeru sakniastiebiu, atejus namo paskaiciau vartojimo instrukcija: linu seklos vidiniai artojamos nuo viduriu uzkietejimo ir kitu zarnyno problemu, o ajeru sakniastiebiai vartojami kaip papildoma priemone apetitui gerinti, virskinamojo trakto veiklai skatinti. dabar sedziu galvoju ar tinkamai as cia apsiprekinau  lotuliukas.gif  o gal ne ta daikta ruosiuosi ant galvos mazoti??  biggrin.gif  doh.gif
*

lotuliukas.gif viskas cia gerai, tik nepagal paskirti vartok, o plaukuciam lotuliukas.gif
Lu Lu
QUOTE(shineT @ 2009 01 09, 13:39)
lotuliukas.gif  viskas cia gerai, tik nepagal paskirti vartok, o plaukuciam lotuliukas.gif
*

tada gerai lotuliukas.gif
kaledukas
Sveikutes 4u.gif
plauku slinkimas kankina jau ilgai, apie 2 metus. Anksciau labai pergyvenau, aktyviai cia rasiau, bet kazkaip nusiraminau, nes supratau, kad kuo daugiau pergyveni, tuo maziau teigiamu rezultatu matai.
Buvau pasidarius visus tyrimus: skydliaukes, bendra, visu mokroelementu. Nepadaryti liko tik harmonu tyrimai (bet planuoju artimiausiu metu padaryti). Zodziu, nieko nerado. Buvau ir pas endokrinologa, ir pas odos gydytoja, bet irgi kazko sukeliancio slinkima nerado. Geriau Pantogar apie 4 menesius, trinaiu su cemerysiu vandeniu - nepadejo. Dariau poliklinikoj toki masaza galvai su elektra, kad suaktyvinti kraujotaka, slinkimui jokio poveikio doh.gif

Taigi dabar tiesiog naudoju ivairias priemones: aliejukus, sampunus, kaukes ir tikiuosi, kad kazkaip tas slinkimas praeis. Tiesa, paskutiniu metu pastebejau, kad daugiausia plauku iskrenta, kai darau visas tas proceduras: itrinu alieju, plaunu, kaukes tepu ir pan., o taip lyg ir maziau ju krenta, nors kiekviena diena po namus vaikstau ir renku is visu kampu savo plaukus...
katanely
QUOTE(Solveigutee @ 2008 12 10, 18:10)
nors sampunus keiciu pastoviai, ir kaukes vis kitas. ir geru firmu naudoju  unsure.gif  beto vitaminus geriu puse metu.
Ka dar reiktu issitirti?
*

pati parasei priezasti del ko tau jie slenka! nuo pastovaus priemoniu kaitaliojimo, juk plaukai tik pradeda priprasti prie vienos priem.ir staiga vel kita ir taip pasaka be galo...pati alini savo praukus to nezinodama, nesvarbu, kokios firmos priemones, bet plaukai "pasimete".turi naudoti vienos kazkurios firmos sampuna, balzama ir kauke.ir kuo maziau keitalioti tas priemones, pamatysi kaip viskas atsistatys doh.gif blush2.gif 4u.gif
Lu Lu
QUOTE(kaledukas @ 2009 01 09, 15:32)
Sveikutes  4u.gif
plauku slinkimas kankina jau ilgai, apie 2 metus. Anksciau labai pergyvenau, aktyviai cia rasiau, bet kazkaip nusiraminau, nes supratau, kad kuo daugiau pergyveni, tuo maziau teigiamu rezultatu matai.
Buvau pasidarius visus tyrimus: skydliaukes, bendra, visu mokroelementu. Nepadaryti liko tik harmonu tyrimai (bet planuoju artimiausiu metu padaryti). Zodziu, nieko nerado. Buvau ir pas endokrinologa, ir pas odos gydytoja, bet irgi kazko sukeliancio slinkima nerado. Geriau Pantogar apie 4 menesius, trinaiu su cemerysiu vandeniu - nepadejo. Dariau poliklinikoj toki masaza galvai su elektra, kad suaktyvinti kraujotaka, slinkimui jokio poveikio  doh.gif

Taigi dabar tiesiog naudoju ivairias priemones: aliejukus, sampunus, kaukes ir tikiuosi, kad kazkaip tas slinkimas praeis. Tiesa, paskutiniu metu pastebejau, kad daugiausia plauku iskrenta, kai darau visas tas proceduras: itrinu alieju, plaunu, kaukes tepu ir pan., o taip lyg ir maziau ju krenta, nors kiekviena diena po namus vaikstau ir renku is visu kampu savo plaukus...
*

Tas tiesa kad kuo daugiau nervinies ir galvoji apie tuos plaukus tuo labiau jie slenka nuo tu nervu, bet kaip apie sia problema negalvot verysad.gif
o kur dareisi mikroelementu tyrima? nes as neseniai irgi padariau skydliaukes, lytiniu hormonu trima, bendra kraujo, taciau mikrolelemetu tyrimo ten nedare.
kaledukas
QUOTE(Lu Lu @ 2009 01 09, 15:25)
Tas tiesa kad kuo daugiau nervinies ir galvoji apie tuos plaukus tuo labiau jie slenka nuo tu nervu, bet kaip apie sia problema negalvot  verysad.gif 
o kur dareisi mikroelementu tyrima? nes as neseniai irgi padariau skydliaukes, lytiniu hormonu trima, bendra kraujo, taciau mikrolelemetu tyrimo ten nedare.
*

Mikroelementu pasidariau Geromedoj. Tiesiog atejau ir pasakiau, kad noriu pasidaryti mikroelementu tyrimus. Kraujo eme berods 2 kartus ir, aisku, kiekvieno mikroelemento tyrimas atskirai kainuoja (ne bendra kaina) doh.gif
O kur dareisi lytiniu hormonu? Su kokiu gydytoju pries tai konsultavaisi?

Tiesa, prisiminiau, kad dar vieno tyrimo nedariau - feritino. Ji irgi Geromedoje galima pasidaryti, kaina - 20 LT+uz kraujo paemima 5 LT. Tai ne gelezies tyrimas, o gelezies sankaupu, ar kazko panasaus. Kiek zinau, taip pat turi itakos plauku slinkimui.
Cherry_
http://pigu.lt/kosmetika_parfumerija/plauk...lauku?id=112566

gal kas bande tokias ampolytes nuo slinkimo ? smile.gif
Karamel'e
QUOTE(Cherry_ @ 2009 01 09, 16:20)
*

o kodėl jos tokios pigios? blink.gif blink.gif blink.gif
Cherry_
QUOTE(Karamel'e @ 2009 01 09, 16:48)
o kodėl jos tokios pigios? blink.gif  blink.gif  blink.gif
*

vat ir man nedaeine, lenkijoje jos 120lt
welkom1
ar visoms kas uzsakinejot is www.lush.com ipakavo taip lotuliukas.gif ?

user posted image
shineT
QUOTE(welkom1 @ 2009 01 09, 21:12)
ar visoms kas uzsakinejot is www.lush.com ipakavo taip  lotuliukas.gif ?

user posted image
*

kokie cia siurrprizai? lotuliukas.gif maistas i namus lotuliukas.gif
Arguendo
QUOTE(Cherry_ @ 2009 01 09, 16:20)
*

siuo metu as jas naudoju...tai cia vnt kaina 15 lt... nu tikrai ne visos dezutes...nes visa dezute eurovaistinej 150 lt kainuoja...o vnt 12 su centais...o dar tinklapis vadinasi pigu.lt lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Cherry_
QUOTE(ievvvvaa @ 2009 01 10, 13:23)
siuo metu as jas naudoju...tai cia vnt kaina 15 lt... nu tikrai ne visos dezutes...nes visa dezute eurovaistinej 150 lt kainuoja...o vnt 12 su centais...o dar tinklapis vadinasi pigu.lt  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
*

ir kaip ju poveikis ? ar apsimoka tiek investuti ? smile.gif
Arguendo
QUOTE(Cherry_ @ 2009 01 10, 13:27)
ir kaip ju poveikis ? ar apsimoka tiek investuti ? smile.gif
*

kazkur jau rasiau kad nuo siu ampuliu (as taip galvoju) slinkimas galima sakyti isnyko ir antenu atsirado per trumpa laika (kazkur pora sav)...tai buvau forumieciu uzpulta kad nesamones rasineju...bet faktas tas, kad dabar plauku bukle zyyymiai geresne...pasikartosiu: gal ne tik nuo siu ampuliu tai ivyko, + naudoju spec sampuna, geriu vitaminus, darau galvos odos masaza... mirksiukas.gif man patinka kad sios ampules trinamos po plauku trinkimo...vienos ampules uztenka issitepti per akis thumbup.gif tai nepalyginsi Rene furterer ampuliu (vienam kartui reikedavo 2 amp: pries ir po galvos plovimo, ir neuztekdavo, nors nuo Vichy skiriasi tik 1 ml talpos, = zymiai brangiau)...sutinku kad brangoka, bet jei plaukai kuokstais krenta- verta isbandyti .. 4u.gif
Mėlyna♥
QUOTE(Indrul @ 2009 01 05, 00:30)
Ziauriai plaukai pradejo slinkti  po gimdymo doh.gif Siaip slinkima apmazino Faberlic firmos priemone plauku slinkimui thumbup.gif
*

Jeigu kalbi apie seruma saknims, nu ten nuo slinkimo, stiprinantis. tai man jis tas pats, kas nieko schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Shliopke @ 2009 01 07, 22:59)

Ar zinot, panos, kad ajeru saknu nuoviras labai geras dalykas plaukams  mirksiukas.gif
*

As namie buvau prisidziovinus ajeru saknu. pati ruosiuosi ta nuovira ir skalavau plaukus. Ilgai to nedariau, apie 3-4 savaites. nes plaukai labai smirdejo ir pleiskanu atsirado. unsure.gif
bimkutele
gal kuri naudojote kosmetinį žibalą su dilgėlėm?idomu ar padeda ax.gif
Mėlyna♥
QUOTE(bimkutele @ 2009 01 10, 18:04)
gal kuri naudojote kosmetinį žibalą su dilgėlėm?idomu ar padeda ax.gif
*

Pati asmeniskai nenaudojau, bet pazystamos mama naudoja, saske nera geriau (Jai labai slinko plaukai)
Ammy
Aš dilgėlių nuoviru kartais perskalauju plaukus, tokie švelnūs pasidaro... wub.gif
delfinarija
As tai ivaires kaukes naudoju,na bet vistiek po truputi slenka tie plaukai g.gif smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.