Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Dovanos vaikams
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Šventės > Dovanos ir gimtadieniai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
mamyciukasm
Sveikučiai 4u.gif Labai skubu ... artėja mano labai gero draugės vaiko gimtadieniukas smile.gif Bet dovanos dar nenupirkom doh.gif Nežinoma net ką pirkti ... kai tik nueinam pas juos į svečius tai ir žiūri ką jiems čia nupirkti.. bet viską jie turi..viską..žislų klanas, drabužiū kalnas irgi... doh.gif Vaikiukui sueis 1 -eri metukai .... Gimtdienis ne už kalnu - birželio 24 d. + dar viena proga juk Joninės, vaikiuko vardas Jonas ax.gif reikia dovanot dovaną už abi progas ax.gif Gal galėtumėt ką nors patarti, ką nupirkti... ?? Dėkinga 4u.gif
MENA
Neperseniausiai buvom gimtadienyje pas dvynius,sukom ilgai galva ka padovanot.Bunant uzsienyje uzsukau i parduotuve ir likau apsalusi nuo gausybes ivairiausiu delioniu vaikam nuo 2metu.Taigi ir paemiau dvi skirtingas .Vaikai liko patenkinti spavingomis dovanomis.
Mano mazasis taip pat mielai tokias deliones delioja.
nega_n
Na, manau, kad pirmiausia reikia žiūrėt į vaiko amžių, antra , į charakterį..,
Mano pana ,tai mėgsta stalo žaidimus ,kad ir monopolį..,
Bet pala pala ,ji jau "dičkė"
Na o mažesniems, ir padūkusiems siūlau dviratį..,
Šis ir kojytėms padeda [tiems ,kuriems yra plokščiapėdystė ,tikrai patariu] ,ir padūkt galima , na ir šeip ,pasidžiaugt thumbup.gif ax.gif smile.gif
Na ,o dar mažesniems tai galima ir kokią barbę [mergytėms] nupirkt ,ir indų rinkinį (dar mažytėms manau ,kad geriau būtų plastikinis blush2.gif g.gif ) , o berniukams mašinėlių rinkinuką ,lego ... bigsmile.gif cool.gif

P.S. Sėkmės renkant dovanas clap_1.gif rolleyes.gif
Legecka
Sveikos!
Gal galetumet patarti ka nupirkti dovanu 5 metu mergaitei? Siaip visko turi,tai net neisivaizduoju ka tokio idomaus butu galima? g.gif Aciu
nega_n
Na... Pamastykim g.gif
Dviratį turi?
Ką mėgsta?
Išdykus?
Na ,mano kai buvo maždaug 5 metų ,tai labai patiko "daktaro rinkinys" oj žaidė... 4u.gif
Ir šeip įdomu...
Na ,o gal "Domino"? blush2.gif
dangausvaivorykste
Oi mamytes ir ne mamytes patarkite,turiu kriksto dukryte kuriai jau vakar suejo 3metukai,,,sestadieni vaziuojame sveikinti ir zinokite stop masina nezinome ka pirkti,su lelem nezaidzia,dviratuka turi,oi nebezinau ka cia jai dovanoti g.gif ?
VAE
QUOTE(dangausvaivorykste @ 2008 07 10, 10:37)
Oi mamytes ir ne mamytes patarkite,turiu kriksto dukryte kuriai jau vakar suejo 3metukai,,,sestadieni vaziuojame sveikinti ir zinokite  stop masina nezinome ka pirkti,su lelem nezaidzia,dviratuka turi,oi nebezinau ka cia jai dovanoti g.gif ?
*

o gal puoštis mėgsta? tada būtų galima kokių vaikiškų papuošalų rinkinuką.
Meka
gal galit patart ka padovanot 6 metei kriksto dukrai.. pati turiu sunus tia net neisivaizduoju ...
o mergaite taip pat turi viska.. net neisivaizduoju kuo tokio amsziaus mergaites domisi.. gal jau isaugo is leliu
aiduciukas
Mamytes,bukit geros,patarkit ka padovanoti sunenui, kuriam sueina 1metukai. Beda ta,kad gyvena Italijoje ir dovanele reikia siusti pastu.Noretusi kazko prasmingo,kad liktu atminimui. Laikas spaudzia,o ideju visiskai neturiu verysad.gif
wife
Mastau ka nupirkti dovanu drauges mergaitei, 2 metukai, galvoju gal koki medini arkliuka ax.gif arba kokia delione medine,nors kazkokia ji maciau turi g.gif
pepilota
Sveikos, merginos. mano kriksto dukryte kita savaite svencia savo 4m. metuku gimtadieni. be galo norim padaryti jai staigmena, bet esam ne LT. Gal galit pasidalint, kas galetu pristatytu dovana - staigmena i namus?

dekoju 4u.gif
aisten
Sveikos mamytes,

mano 2 metu dukryte labai megsta zaisti su leliu vezumeliu. Gera dovana tokio amziaus mergaitei, jei neturi. smile.gif
*orchideja*
Beveik už mėnesiuko mano krikštodukrytei sueis 2 metukai, net neisivaizduoju ka jai padovanoti g.gif dviratuką turi, lėlyčių vėžimuką taip pat turi, pati padūkusi ir nenusėdinti vietoje, mama pasakojo,kad kai buvo svečiuose pas draugus, ten vaikai turėjo supamą arkliuką, tai jis jos visai nesudomino... doh.gif muzikinė įranga mergytės tėvus varo iš proto doh.gif
linichjur
SVEIKOS,

PATI ESU SIEK TIEK PRIE MENO, TAD DAZNIAUSIAI DOVANAS KURIU PATI.
TURIU TOKI PASIULYMA, SAVO KRIKSTOSUNUI (JAM 3 METAI) PER KALEDAS DOVANOJAU PAVEIKSLA IS JO NUOTRAUKU. LABAI LENGVA PADARYTI IR TIKRAI ORIGINALIAI ATRODO. TEREIKEJO: DIDELIO FORMATO REMELIU SU STIKLU, KURIUOS GALIMA ISIGYTI ERMITAZE, SENUKUOSE, VAIKO NUOTRAUKU NUO PAT JO GIMIMO (TEKO TEVELIU PRASYTI, KAD PERRASYTU I CD), VATMANO VIENO LAPO, SPALVOTU PAVEIKSLELIU, GALI BUTI IR LIPDUKAI(BERNIUKAMS - MASINYCIU,ARKLIUKU, MERGAITEMS - GELYCIU, LELIU), KURIU PILNA VISUOSE PC.
IS VISU NUOTRAUKU ATSIRINKAU PACIAS IDOMIAUSIAS, ISSIKARPIAU, KLIJAVAU ANT POPIERIAUS, AISKU PRIE NUOTRAUKU DERINAU PAVEIKSLIUKUS, PVZ. JEI VAIKAS NUFOTOGRAFUOTAS PRIE JUROS, KAZKUR ANT SMELIO ZAIDZIA, TAI SALIA KLIJAVAU PIESTINE MERGAITE. VISKA SUKLIJAVUS IDEJAU I REMELIUS. NU ZINOKIT GRAZIAI ATRODE, GALVOJU, GAL KADA IR SAVO VAIKUCIUI PADARYCIAU TOKIA DOVANELE.
NA BET KAI ITEIKIAU VAIKUI, TAI TAIP APSIDZIAUGE, KAD IS KART NESE I SAVO KAMABARI IR LIEPE TECIUI KABINTI ANT SIENOS. TEVELIAMS IR GI LABAI PATIKO.

NET NEZINAU AR AISKIAI AS CIA PAPASAKOJAU blush2.gif
BET GAL SUPRASIT blush2.gif

vaidem
na as galiu pasiulyti toki dalyka. knygyne pirkau toki dalyka. vadinasi "mano pirmoji zaidimu knyga" jei gerai pamenu. siunciau drauges mergaitei i uzsieni. jai buvo apie du metukus, gal jau ir truputi daugiau. ten yra keli zaidimai. tikslaii kiek ju yra nepamenu.yra zaidimas aprengti leles su magnetukais, yar piesimo lenta man rodos, yra zaidimas nupiestas batas ir mokytis uzristi raistelius ira dar kazkokiu buvo... man labai patiko ir lavinantis ir nemazai zaidimu yra. manau einant i svecius tikrai neblogas variantas, nes vaikas pats issirinks kurie zaidimai jam labiausiai patinka biggrin.gif
drauge velaiu dziaugesi jog mazajai labai patiko. kainavo tuo laiku turbut apie 40 litu. maniskei irgi tuoj gimtadienis. ir galvoju, jog galbut ir jai tokia nupirksiu... 4u.gif dabar ziuriu jau pabrangusi apie 60 litu

user posted image
varhay
QUOTE(dangausvaivorykste @ 2008 07 10, 10:37)
Oi mamytes ir ne mamytes patarkite,turiu kriksto dukryte kuriai jau vakar suejo 3metukai,,,sestadieni vaziuojame sveikinti ir zinokite  stop masina nezinome ka pirkti,su lelem nezaidzia,dviratuka turi,oi nebezinau ka cia jai dovanoti g.gif ?
*

mano kristo dukrytei irgi neseniai suejo 3 metukai, tai va as jai nupirkau labai grazius naktinukus su slepetem tai jai labai patiko thumbup.gif
ecka
QUOTE(Zuiqtis @ 2008 05 16, 08:10)
o ką nupirkti 10ties metų mergaitei? mastau.gif nieko nesugalvoju  verysad.gif
*

TA PATI DILEMA- PORYT GIMTADIENIS, NORĖČIAU DOANĖLĖS, O NE PINIGUS NEŠTI, TAČIAU NZN KĄ unsure.gif O JEI PINIGAIS, KIEK PADORU ŠIAIS LAIKAIS DUOTI VAIKAMS g.gif

Ačiū, jei kas pagelbės 4u.gif
Mamsius
Mergaitės, o ką būtų galima padovanoti skirtingo amžiaus vaikučiams, bet kad dovana būtų tokia pati visiems g.gif turiu omeny,kad nebūtų pykčių ar pavydo kodėl man tokia,o tau tokia dovanėlė doh.gif Amžius nuo 2 iki 7 metukų. Labai laukiu patarimų rolleyes.gif Tiesa, norėčiau tokių simbolinių dovanėlių, maždaug viena už +/-15 litukų
paukščiukas
Mėgstu dovanoti praktiškas dovanėles, dažniausiai stengiuos pati jas padaryti. Vėsiu sezonu, manau visai gera dovanėlė - šalikas 4u.gif
user posted image
user posted image
Arminux
Jo.šiais laikais, kada pasiūla tikrai didelė, yra labai sunku išrinkti tinkamą dovaną. Aš tai dovanočiau vaikui žaisliuką, ir prie jo štai tokį vokelį, kuriame gai būti įdėtas ar tai ČEKIS, ar tiesiog pinigėliai............

user posted image

user posted image
Liucija Devyndarbė
kokie grazuciai atvirukai
ir salikutis
nors meskiukas su visu saliku dar geriau butu gaut kaip dovana lotuliukas.gif
zivilea
gal galite patarti ka padovanoti berniukui vienu metu proga? labai aciu uz patarima smile.gif
Jūja
QUOTE(vaidem @ 2008 08 06, 16:31)
na as galiu pasiulyti toki dalyka. knygyne pirkau toki dalyka. vadinasi "mano pirmoji zaidimu knyga" jei gerai pamenu. siunciau drauges mergaitei i uzsieni. jai buvo apie du metukus, gal jau ir truputi daugiau. ten yra keli zaidimai. tikslaii kiek ju yra nepamenu.yra zaidimas aprengti leles su magnetukais, yar piesimo lenta man rodos, yra zaidimas nupiestas batas ir mokytis uzristi raistelius ira dar kazkokiu buvo... man labai patiko ir lavinantis ir nemazai zaidimu yra. manau einant i svecius tikrai neblogas variantas, nes vaikas pats issirinks kurie zaidimai jam labiausiai patinka biggrin.gif
drauge velaiu dziaugesi jog mazajai labai patiko. kainavo tuo laiku turbut apie 40 litu. maniskei irgi tuoj gimtadienis. ir galvoju, jog galbut ir jai tokia nupirksiu... 4u.gif dabar ziuriu jau pabrangusi apie 60 litu

user posted image
*

Šiandien buvau Kauno knygyne-mačiau ir varčiau šią knyga, Ji tikrai ne nuo 2 metukų, ten daug įdomių užduotėlių manau nuo kokių 3,5-6metų. O kaina jos Vagoje 49su centais, o Pegase 45 su centais. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(zivilea @ 2008 10 16, 14:15)
gal galite patarti ka padovanoti berniukui vienu metu proga? labai aciu uz patarima  smile.gif
*

kokią sumą planuojat skirti?
Super Gėlelė
gal kas galit patart ka dovanoti 16 metu paaugliams, kad butu nebrangu, nes reikia apie 20 dovanu isviso... smile.gif
zivilea
kokią sumą planuojat skirti?
*

[/quote]

Apie 50 Lt.
Jūja
fainos tos mašinėlės, kur pats gali atsisėst ir važiuot pasispirdamas. Senukuose ne taip ir brangiai jos kainuoja. Galiu parašyt ką mes gavom 1-ojo gimtadienio proga, nors mūsų mergaitė ax.gif . Mes gavom namelį į kurį reikia dėt kaladėles, o paskui su rakteliu atrakini dureles namelio ir išimi kaladėles, vonios žaislų gavom, čekį knygyno, minkštų žaislų, lavinamajį staliuką.
Bit_ute
QUOTE(zivilea @ 2008 10 16, 15:15)
gal galite patarti ka padovanoti berniukui vienu metu proga? labai aciu uz patarima  smile.gif
*

Manyciau, kad kaladeles labai tiktu. mirksiukas.gif
Ditka
user posted image
Mergaitei -auksine apyranke su pakabukais wub.gif
goduke
QUOTE(Greis5 @ 2008 10 18, 21:17)
gal kas galit patart ka dovanoti 16 metu paaugliams, kad butu nebrangu, nes reikia apie 20 dovanu isviso... smile.gif
*

na cia gal labai pasenusi ideja, bet manau tikrai ilgam isliktu ir ikandama pagal kaina mirksiukas.gif puodukai su kiekvino vaiko zodiako zenklu g.gif
bet lengviau butu padeti, jei pasakytumete kokia cia proga ir kokie tai vaikai (ta parsme cia klase ar siaip?) g.gif

o man gal kas mestels ka 9 metu vaikui (berniukui) dovanoti doh.gif
Muranta
*

Mano krikštasūniui 15 metų. Kiekvienais metais suku galvą, iš pradžių ėjo žaislai, paskui knygos, pinigai vokelyje... Ką mėgsta tokio amžiaus "vyrukai"? Planuoju apie 50 Lt skirti ax.gif
Jūja
gal kuo domisi? Galima kokią knyga su automobiliais-enciklopedijos tipo, sporto tema žinyną ax.gif
DRUNE
Man teko panašaus amž. krikštasūniui dovanoti- žurnalo berniukams orenumeratą, kartą dovanojau "vyriškos' patalynės komplektą, ir nepamirškite gėlių, jie visai norėtų gauti, tik nedrįsta prisipažinti. Dar mėgsta ką nors apie kulinariją gaut...
QUOTE(Jomato @ 2008 11 08, 12:49)
Mano krikštasūniui 15 metų. Kiekvienais metais suku galvą, iš pradžių ėjo žaislai, paskui knygos, pinigai vokelyje... Ką mėgsta tokio amžiaus "vyrukai"? Planuoju apie 50 Lt skirti  ax.gif
*

Papildyta:
Gal padovanoti kokių knygelių, ar po kokią maikutę vienodą, bet skritingų dydžių
QUOTE(Mamsius @ 2008 09 19, 14:19)
Mergaitės, o ką būtų galima padovanoti skirtingo amžiaus vaikučiams, bet kad dovana būtų tokia pati visiems  g.gif turiu omeny,kad nebūtų pykčių ar pavydo kodėl man tokia,o tau tokia dovanėlė doh.gif Amžius nuo 2 iki 7 metukų. Labai laukiu patarimų  rolleyes.gif Tiesa, norėčiau tokių simbolinių dovanėlių, maždaug viena už +/-15 litukų
*

Papildyta:
galima būtū padaryti maikutes su užrašais atitinkamais, na kur galima užsirašyti ka nori...
*

Tigris
As paaugliams pernai dovanojau Maximos cekius. Pagalvojau, kad tenai jie visko ras, pradedant saldumynais ir baigiant ivairiausiais dalykeliais kompiuteriui. Na jiems labai patiko laisve issirinkti tai ka nori smile.gif. Plus dar daug saldainiu ir mandarinu (be ju Kaledu neisivaizduoju smile.gif, ir dar kiekvienam po miela smulkmenele - raktu pakabukas su metu gyvunu (sitie nelabai pasisekima turejo smile.gif, knygeles ir t.t. viska sudejau i maiselius kaledinius ir tokius paketelius palikau po egle smile.gif.

Siemet net neisivaizduoju doh.gif
saulyte111
mes savo kleckiukui dovanojoma suniuka, kuris kalba lietuviskai, mokina skaiciuoti, dainuoja daineles, kalba as tave matau, kutena, apkabink mane ir t. t.
laura1227
Dukrytei matyt pirksiu knygutes ir gal delione is 4 detaliu. O krikstasuniui padarysiu jo nuotrauka su zmogaus voro fonu(jam labai patinka viskas, kas susije su zmogu-voru) ir uzsakysiu delione (puzzle).
saulyte111
Mes tai nupirkome siemet savo kleckiui fP mokomaji suniuka, kainavo ąč9lt bet verat mirksiukas.gif
ra2ga
Gal žinot kokia parduotuve Vilniuje kuri stalo žaidimais prekiautu?
mama_inga
QUOTE(S@V@N@ @ 2008 12 09, 14:39)
Gal žinot kokia parduotuve Vilniuje kuri stalo žaidimais prekiautu?
*

akropoly ir panoramoj yra, akropoly toj vietoj kazkur kur mobili linija, silversity, bigbank, na netoli maximos kasų, o panoramoj pirmam aukšte, bet tiksliai nepaaiškinsiu, dar parduotuvių visų neįsidėmėjau tongue.gif
ra2ga
Ačiū. Radau Akropolio plane, kad yra "Galvosūkių pasaulis". Gal neseniai net jie įsikūrė?
Panoramoje girdėjau tik pletkus, kad yra. Pasirodo ne pletkai bigsmile.gif
miglytea
neseniai ir mes atsventem gimtadieni lotuliukas.gif praejo tesiog super thumbup.gif ....
gal kam reikia pagalbos ruosiant vaiko gimtadieni mielai pedeciau blush2.gif turiu patirties......
taigi kam reikia ideju rasykite clap.gif
Elegnax
Kadangi mano visa seimyna krepsinio dideli megejai, tai radau internete tokia atributikos parduotuve Superfanas.lt. Tai vienam vaikui nupirkau Lietuvos ryto salika, kitam Zalgirio salika, o paciam maziausiam (vyrui) Lietuvos dzemperi. Prasisukau su 160 Lt, dar 7Lt kainavo pristatymas.

Anksciau pirkdavau zaislus, bet dabar kai padovanojau ju mylimos komandos atributikos, tai dar tokiu linksmu akiu nemaciau:) 3 dienas su tais salikais vaiksciojo:)

Tai dabar nusprendziau, kad kai bus draugu gimtadieniai reikes issniukstinet ar neserga uz kokia komanda ir eit pirkt i ta elektronine parduotuve dovanu.

Keisti tie sporto fanai:) Todel jei ir jus pazistat tokiu sirgaliu, tai geresniu dovanu jiems, patikekit, nerasit.
*VideoGift*
mes dovanojom katina, nes labai labai norejo vaikas, bet cia jam buvo staigmena.

sake "as maniau jus man vel zaisliuka padovanuosit, o jus man toki stebukla padovanojot"
irmusikas
padekit mamytes unsure.gif Gal kas zinot kur galiu rasti ciuozykla 3 m vaikuciui, ne spadrose tik vasaros metu buna, o man reikia kovo men. doh.gif
jeigu galima i az nuoroda imeskit.
Aciu
*TikTau*
Mano mazylis labai pamego "Paslapciu soda" ziuret blush2.gif Labai noretu Apses ir Deizes... ax.gif (nezinau kaip rasosi) Gal zinote kur imanoma siu personazu gauti?
wub.gif
giedre g
2 metuku gimtadienio proga savo vaikinukui nupirkom traktoriu-dvirati. kadangi musiskis alpsta del traktoriuku, tai si dovana jam padare dideli ispudi. net akys ant kaktos issoko, kai tetis inese didele deze i kambary, o kai atidarem....., tai net sustingo.... 4u.gif puole trauk lauk is dezes. didelis dziaugsmas matyt, laimingai nustebusi savo vaika thumbup.gif
user posted image
user posted image

Dominykos
QUOTE(traliabum @ 2004 03 10, 12:23)
va ka tik paskaiciau, kaip mamos pasakoja apie dovanas trimeciams ir vyresniems..  kaip tik arteja musu pavasarinuku gimtadieniai, tai pasidalinkit idejom ka planuojate dovanoti savo mazyliams?
va viena mintis puzzle is dideliu detaliu, kazin gal kuri isbandet ar dar ne per anksti butu?

*

Gera dovana daukartine paisymo lenta su stampukais, vaikas lavina savo kurybiskuma biggrin.gif
coco5
QUOTE(Dominykos @ 2009 02 05, 13:02)
Gera dovana daukartine paisymo lenta su stampukais, vaikas lavina savo kurybiskuma biggrin.gif
*

O kaip jinai atrodo ir ar tinka pirmojo gimtadienio proga?
*Zavinga1*
QUOTE(coco5 @ 2009 02 06, 15:26)
O kaip jinai atrodo ir ar tinka pirmojo gimtadienio proga?
*

tokiu yra norfoj. Labai geras dalykas thumbup.gif Isbandyta jau keleta kartu biggrin.gif
ugniuxe
QUOTE(Berazume @ 2009 01 27, 13:53)
Mano mazylis labai pamego "Paslapciu soda" ziuret  blush2.gif Labai noretu Apses ir Deizes...  ax.gif (nezinau kaip rasosi) Gal zinote kur imanoma siu personazu gauti?
wub.gif
*

Labas. Siu personazu maciau atrodo "Zaislu planetoje". Tik jie nedideli na gal apie 20-25 cm.
SIVERIJA
Aš visad iš anksto stengiuos išsišniukštinėti, ko vaikui reikia..... blush2.gif stebiu, žiūriu, kuo domisi, jei neaišku- galų gale paklausiu ( kalbu ne apie savo, nes ko maniškė nori- žinau net per daug gerai biggrin.gif ).
man atrodo, kad labai svarbu, kad vaikas dovana nenusiviltų. Jau kalėdoms- tai gautų tai, ko nori, apie ką svajoja..... aišku, jeigu dovana per brangi ar tokių neįmanoma įsigyti- žinant iš anksto tuos norus galima ir pakoreguoti, pakreipti kita linkme, sudominti kažkuo kitu....
Dukrai daugiau nei pusę metų norėjo littlest pet shop gūvūnėlių didelio namo ir sergančio poniuko ir kai juos gavo kalėdoms- buvo pati laimingiausia..... wub.gif o kai iš anksto žinojom, ko nori, tai ir pataupėm, ir paieškojom, kur pigiau ( pirkom internetinėse pardėse uk ir usa).
dabar, gimtadienio proga tai dovanosim vaikišką lietuvišką kompiuterį... irgi nori tokio nuo rudens.... tai kai prieš kalėdas maximoj buvo akcija žaislams- 40 proc. nuolaida, tai ir nupirkom tongue.gif
dar labai svajoja apie didelę undinėlės galvą šukavimui ( jinai irgi spintoj paslėpta savo eliės laukia)- tačiau pasakėm, kad šitą dovaną tai parveš leliukas iš ligoninės smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.