Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Virtuvės baldai
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
freewind
QUOTE(SweetTalk @ 2008 12 26, 23:56)
Sveikos supermamos,

Nors virtuviu diskusijose pernelyg nesireiskiau (labiau skaiciaus jusu diskusijas), taciau noresiu ir as imesti savo virtuve - pagaliau ja pradedam naudotis. Ryt butinai nufotkinsiu ir pameginsiu cia imest foto smile.gif
*

lauksim bigsmile.gif
skarinka
QUOTE(Betule @ 2008 12 26, 15:10)
wub.gif  Esu stačiai įsimylėjusi baltas virtuves. Vyrą jau šiiap ne taip įkalbėjau baltą planuotis, bet kiti kai tik išgirsta ar pamato pavyzdį iaškart meta repliką: "Ir kas gali baltas darytis, per dienas valyti reikės". Ar tikrai jos jau tokios tepios ir reikalaujančios priežiūros?

Dar labai sudomino gartraukis. Kokios čia firmos?
*

Galiu as pasakyti koks gartraukis, nes toki pati turime AEG.
SweetTalk
Na stai, kaip ir zadejau, idejau kelias savo nedideles virtuves nuotraukas. Mes ja daremes patys (na, su tevo pagalba:) ) - sugalvojom dizaina (mums buvo svarbiausia, kad visi stalciai butu vienodo plocio. Deja, kampines negalejom daryt tokios placios kaip ir kitu stalciu, tad truputi iseina is konteksto smile.gif ), pasirinkom spalvas, Termopale mums ispjove reikiamas detales, stalvirsi uzsisakem Baltam marmure (deja, jie mums kriaukle per arti padare, bet ka jau padarysi..), stiklus durims, kaip ir visus stalciu mechanizmus - Brasoj, stala ir kedes Dalios balduose. Zodziu, buvom patys sau baldziai ir rinkom viska po truputi is ivairiu vietu blush2.gif Zinau, kad daugelis Jusu daro ta pati (arba bent jau kelis zingsnius), tad ir as patyriau kiek tai atima laiko bei jegu ir dabar dar geriau Jus suprantu 4u.gif
Kolkas rezultatu esame patenkinti, nors ir jau atsirado pirmuju minusu - i indaujos dureles ikisom rankeneles neapsaugoje stiklu (reikejo gumele ideti) - tai nuo trinties suskilo verysad.gif Tad artimiausiu metu nusimato stiklu keitimas doh.gif

Mano virtuves foto rasite cia: http://public.fotki.com/MySweetTalk/virtuve/
Tikiuosi, pernelyg nekritikuosite blush2.gif
mamusiuka
QUOTE(SweetTalk @ 2008 12 27, 14:58)
Tikiuosi, pernelyg nekritikuosite  blush2.gif
*

thumbup.gif man labai patiko o kai dar patys baldžiai tai super mirksiukas.gif
Ačiū mergaitės už pagyras ax.gif ax.gif
Betule žinok ir aš pradžio labai skeptiškai žiūrėjau į baldą virtuvę, bet neatsidžiaugiu dabar nes jokių nesvarių pirštų žimių ant balto blizgaus paviršiaus nesimatoooo bigsmile.gif Gartraukis AEG mirksiukas.gif
Giega na mums moterims visada vietos gali būti daug daugiau lotuliukas.gif bet žinok stalčiai daug funkcionalesni už spinteles ir juose man viskas laisvai tilpo thumbup.gif
Pasaulisgražus rankšluostinę pasiūlė baldininkai atvirą nes tikrai nesinorėtų kas kart traukinėt stalčiaus šlapiom rankom. O stalą su kėdėm MB Kaune pirko itališkuose balduose, tiksliau negaliu pasakyt nes juos pamačiau kai sudėjo virtuvėj ax.gif man staigmena buvo wub.gif
Cherie Ice
QUOTE(SweetTalk @ 2008 12 27, 14:58)
Na stai, kaip ir zadejau, idejau kelias savo nedideles virtuves nuotraukas. Mes ja daremes patys (na, su tevo pagalba:) ) - sugalvojom dizaina (mums buvo svarbiausia, kad visi stalciai butu vienodo plocio. Deja, kampines negalejom daryt tokios placios kaip ir kitu stalciu, tad truputi iseina is konteksto smile.gif ), pasirinkom spalvas, Termopale mums ispjove reikiamas detales, stalvirsi uzsisakem Baltam marmure (deja, jie mums kriaukle per arti padare, bet ka jau padarysi..), stiklus durims, kaip ir visus stalciu mechanizmus - Brasoj, stala ir kedes Dalios balduose. Zodziu, buvom patys sau baldziai  ir rinkom viska po truputi is ivairiu vietu blush2.gif Zinau, kad daugelis Jusu daro ta pati (arba bent jau kelis zingsnius), tad ir as patyriau kiek tai atima laiko bei jegu ir dabar dar geriau Jus suprantu  4u.gif
Kolkas rezultatu esame patenkinti, nors ir jau atsirado pirmuju minusu - i indaujos dureles ikisom rankeneles neapsaugoje stiklu (reikejo gumele ideti) - tai nuo trinties suskilo  verysad.gif Tad artimiausiu metu nusimato stiklu keitimas  doh.gif

Tikiuosi, pernelyg nekritikuosite  blush2.gif
*

Viskas labai kmpaktiska ir grazu,tik man asmeniskai nepatinka kojeles,kam jos?Ten tik gaudysit dulkiu "kutasus"
SweetTalk
QUOTE(Cherie Ice @ 2008 12 27, 16:06)
Viskas labai kmpaktiska ir grazu,tik man asmeniskai nepatinka kojeles,kam jos?Ten tik gaudysit dulkiu "kutasus"
*

O as kaip tik norejau ant kojeliu, pas mus visi baldai ant ju smile.gif Zinau, kad nelabai praktiska, bet mums tiesiog patinka smile.gif
Papildyta:
QUOTE(mamusiuka @ 2008 12 27, 15:24)
thumbup.gif man labai patiko o kai dar patys baldžiai tai super mirksiukas.gif
Ačiū mergaitės už pagyras ax.gif  ax.gif
Betule žinok ir aš pradžio labai skeptiškai žiūrėjau į baldą virtuvę, bet neatsidžiaugiu dabar nes jokių nesvarių pirštų žimių ant balto blizgaus paviršiaus nesimatoooo bigsmile.gif  Gartraukis AEG mirksiukas.gif
Giega na mums moterims visada vietos gali būti daug daugiau lotuliukas.gif bet žinok stalčiai daug funkcionalesni už spinteles ir juose man viskas laisvai tilpo thumbup.gif
Pasaulisgražus rankšluostinę pasiūlė baldininkai atvirą nes tikrai nesinorėtų kas kart traukinėt stalčiaus šlapiom rankom. O stalą su kėdėm MB Kaune pirko itališkuose balduose, tiksliau negaliu pasakyt nes juos pamačiau kai sudėjo virtuvėj ax.gif man staigmena buvo wub.gif
*

Aciu friends.gif
daivushkina
4u.gif Itariu jau diskutavote nemazai, apie tai, bet noriu dar paklaus
ti, kaip paslepti likusia gartarukio dali? Kur matosi iki lubu nuo pakabinamos spinteles, tikiuosi supratot apie ka as biggrin.gif
Kazkaip visai nebuvau apie ji susimascius pries gaminant baldus, o dabar man negrazu sad.gif tai ir galvoju kaip ir kokia cia patiems apdaila jo pasidaryti biggrin.gif
perkunija
user posted image

1. Jei ne paslaptis, kiek jum kainavo ta plokštė ant sienų?
2.Turbūt dar negalite įvertinti, ar ji gerai valosi?
3. O kas ten tarp orkaitės ir tų ilgų stalčių? Kargo ar kažkas kita?
Opdum
meginos dauguma jūsų užsisakinėjat ir keičiat virtuvės baldus .. gal turit parduot prieš tai buvusius? mielai nupirksim smile.gif jei nevisai sukrioše aišku smile.gif
gitulia
Lera, is kokio jus miesto? As kaip tik planuoju keisti savo virtuve. Virtuvinis buvo darytas kampinis i 9 kv.m. blokinio namo virtuve, su imontuota el. orkaite, dujiniu pavirsiumi ir i spintele imontuotu gartraukiu. Tiek baldu, tiek technikos bukle labai gera ax.gif
Opdum
QUOTE(gitulia @ 2008 12 27, 19:40)
Lera, is kokio jus miesto? As kaip tik planuoju keisti savo virtuve. Virtuvinis buvo darytas kampinis i 9 kv.m. blokinio namo virtuve, su imontuota el. orkaite, dujiniu pavirsiumi ir i spintele imontuotu gartraukiu. Tiek baldu, tiek technikos bukle labai gera  ax.gif
*

męs Kaune , kad neteršt temos parašysiu į až wink.gif
Tornadziukas
QUOTE(perkunija @ 2008 12 27, 19:17)
user posted image

1. Jei ne paslaptis, kiek jum kainavo ta plokštė ant sienų?
2.Turbūt dar negalite įvertinti, ar ji gerai valosi?
3. O kas ten tarp orkaitės ir tų ilgų stalčių? Kargo ar kažkas kita?
*

Esu blondinė, tai galiu paklausti kvailai blush2.gif 4u.gif doh.gif
Kokia čia plokštė ant sienų? koks jos plotis (storis) doh.gif 4u.gif ?
mamusiuka
Tornadžiuk visai normalus klausimukas mirksiukas.gif nenorėjau jokių plytelių todėl dėjom tokios pat furnitūros medžio plokštę, ji gal kokių 2 cm mirksiukas.gif

Perkunija plokštė valosi tikrai lengvai, mes jau vieną turėjom senoj virtuvėj, o be to nesimato jokių nešvarumų kaip ant plytelių, o dar plytelių tarpukai doh.gif Tarp šaldytuvo ir kaitlentės kargo krepšys, tu teisingai pastebėjai mirksiukas.gif Pradžioj galvojau daryt didelį bet džiaugiuos kad nepadariau nes taip daugiau vietos prie kaitlentės thumbup.gif O plokštė atn sienos kainavo apie 3000 doh.gif nes jos labai daug-virtuvė ilga
Tornadziukas
QUOTE(mamusiuka @ 2008 12 27, 21:06)
Tornadžiuk visai normalus klausimukas mirksiukas.gif nenorėjau jokių plytelių todėl dėjom tokios pat furnitūros medžio plokštę, ji gal kokių 2 cm  mirksiukas.gif

*

4u.gif AČIŪ 4u.gif
O kur tokios galima nusipirkti? tokia iš Senukų jinai tinka? o kaip prie sienos prisitvirtina: medvaržčiais ar klijais? ax.gif blush2.gif
o kaip sujungiate kelias plokštes per siūles? užbombardavau klausimais, nes man labai patiko, tik nežinojau kieno paklausti, o dabar radau KONSULTANTĄ. 4u.gif thumbup.gif ačiū labai 4u.gif
Pasaulisgrazus
SweetTalk 4u.gif Pagarba auksrankiams ir drasiems zmonems thumbup.gif Tikrai viskas super thumbup.gif Mes irgi patys planavome daryti virtuves baldus, bet teko uzsakineti pas baldinikus verysad.gif , nedrisome, ir laiko nebuvo zaisti, tai tikrai dziaugiuosi del jusu, kad surizikavote ir turite pukiu rezultata verta pasididziavimo wub.gif
O kur indaplove, ar ji nebovo siplanuota jusu virtuveje? Jei nepaslaptis kiek kainavo, ar daug susitaupo jeigu patiems "meistrauti"? g.gif
Ir dar del stalo: kek uz ji mokejote jei nepaslaptis ? ax.gif
SweetTalk
QUOTE(Pasaulisgrazus @ 2008 12 28, 02:11)
SweetTalk 4u.gif Pagarba auksrankiams ir drasiems zmonems thumbup.gif Tikrai viskas super thumbup.gif Mes irgi patys planavome daryti virtuves baldus, bet teko uzsakineti pas baldinikus verysad.gif , nedrisome, ir laiko nebuvo zaisti, tai tikrai dziaugiuosi del jusu, kad surizikavote ir turite pukiu rezultata verta pasididziavimo wub.gif
O kur indaplove, ar ji nebovo siplanuota jusu virtuveje? Jei nepaslaptis kiek  kainavo, ar daug susitaupo jeigu patiems "meistrauti"? g.gif
Ir dar del stalo: kek uz ji mokejote jei nepaslaptis ? ax.gif
*

pasaulisgrazus, aciu labai. Smagu, kad patiko musu virtuve blush2.gif Mes gal irgi nebutume drise, tiesiog pagalvojom, kad geriausiai musu vizija galime patys ir realizuot. Tiesa, mums lb padejo mano tevas, nes jis pats gal kokius 15-20 metu dirbo su virtuvem ir pasiule nesikreipt i jokius baldininkus. Tad jis mums padejo ir apskaiciuot,ir surinkt, ir patare kur ka pirkt reikia. blush2.gif Tai savo kailiu patyrem kaip, pvz., elgiamasi su paprastais pirkejais, ne baldinikais, Brasoj - ju chamizma patyrem kiekviena karta ten vaziuodami doh.gif I sales darbuotojus negalima kreiptis su klausimais - juos erzina neismanymas! Nu zdz, geriau su Brasa reikalu neturet, nebent is anksto buti pasiruosusiems, kad pagalbos ir patarimo nesulauksi:)
Indplove nebuvo suplanuota, nes virtuve ir taip lb maza ir nusprendem jos atsisakyt ax.gif Mums pati virtuve (be stalvirsio) su visais mechanizmais (jie tokie patys kaip Bloom'o, t.y. su stabdziais, tik truputi pigesnes firmos - FGV), stikliniais stalciu paaukstinimais ir stiklinem durelem kainavo apie 3200 Lt, gal net truputi maziau. Bet dirbtino aksmens stalvirsis kartu su ilieta kriaukle kainavo vos ne dvigubai daugiau uz virtuve - 5200 Lt (jo bendras ilgis 3,6 m). Tai va, jei butume deje paprasta stalvirsi, tai isvis lb pigi virtuve gautusi. Mano drauge uzsisake pas "garaznikus" virtuve, kuri yra mazesne uz musu, tai su elementariais mechanizmais (tokie balti buna, juos i ofiso stalus deda) ir standartiniu stalvirsiu kainavo 6000 lt. Tad tikrai galvojam, kad sutaupem smile.gif
O del stalo valgomajam ne paslaptis - mokejom 1300 lt, pirkom Dalios balduose.
Balanda
QUOTE(Tornadziukas @ 2008 12 27, 22:19)
O kur tokios galima nusipirkti? tokia iš Senukų jinai tinka? o kaip prie sienos prisitvirtina: medvaržčiais ar klijais?  ax.gif  blush2.gif
o kaip sujungiate kelias plokštes per siūles?
*

Šiaip tai šitam reikalui naudojama plokštė vadinasi HPL sienelė.MB ją užsisako Termopale,manau jie ten ją gamina turbūt g.gif ,nes uždeda tokį pat laminatą kaip ir stalviršio,todėl valosi gerai. Prie sienos klijuojasi klijais. Jeigu siena lygi ir meistras ne atgrubnagis,tai tų sujungimų praktiškai nesimato.
Jurgiedra
Ir užsimaniau tokios plokštės, gal tiksliau gali parašyti kokia kvadrato kaina?
zuikispuikis
QUOTE(SweetTalk @ 2008 12 28, 12:31)
[ Tad tikrai galvojam, kad sutaupem smile.gif

*

man irgi labai patiko jusu virtuve, ypac kad ji "lengva" tokia. sakykit, raset.kad patys daretes, kiek mazdaug laiko patiems uzeme tas procesas- na jau kai turejot vizija ko norit, ta prasme, per kiek laiko m-gas pagamina/atveza ir kiek prireike patiems sumontuot?
aciu uz atsakyma
Balanda
QUOTE(Jurgiedra @ 2008 12 28, 16:30)
Ir užsimaniau tokios plokštės, gal tiksliau gali parašyti kokia kvadrato kaina?
*

Kiek žinau,jie ją pardavinėja tam tikro dydžio lapais.Pvz mažiausio dydžio ( ilgis 2,75m,plotis 0,67m) kaina apie 200 lt.
Tornadziukas
QUOTE(Balanda @ 2008 12 28, 15:24)
Šiaip tai šitam reikalui naudojama plokštė vadinasi HPL sienelė.MB ją užsisako Termopale,manau jie ten ją gamina turbūt  g.gif ,nes uždeda tokį pat laminatą kaip ir stalviršio,todėl valosi gerai. Prie sienos klijuojasi klijais. Jeigu siena lygi ir meistras ne atgrubnagis,tai tų sujungimų praktiškai nesimato.
*

AČIŪ LABAI thumbup.gif 4u.gif
SweetTalk
QUOTE(zuikispuikis @ 2008 12 28, 16:34)
man irgi labai patiko jusu virtuve, ypac kad ji "lengva" tokia. sakykit, raset.kad patys daretes, kiek mazdaug laiko patiems uzeme tas procesas- na jau kai turejot vizija ko norit, ta prasme, per kiek laiko m-gas pagamina/atveza ir kiek prireike patiems sumontuot?
aciu uz atsakyma
*

malonu, kad patiko smile.gif Pats procesas nepasakyiau, kad yra trumpesnis nei uzsakinejant pas baldininkus, nes Termopale detales paruosia per 3-5 savaites (mums per 4, o vasara detales visiems kitiems baldams, o stebukle, ispjove per 1 sav.smile.gif )) + kelias detales reikejo perdarinet, tai dar ateme gera savaite. Detaliu neatveza, reikia patiems jas atsiimti Termopale.
Tada virtuves karkasa reikejo surinkti, kad galetu pamatuot stalvirsi. Stalvirsio gamyba kartu su montavimo uztruko 3 savaites berods. Per ta laika mums dar padare stiklines dureles. Tevas virtuves sumontavimui paskyre 3 sestadienius (cia su visais derinimais), tik, deja, jie ejo ne is eiles, nes tai jis negalejo, tai mes negalejom. Bet kadangi mes neskubejom, tai kazkaip to laiko neskaiciavom smile.gif
perkunija
Na žinoma Termopalas yra vokiškas produktas, kokybiškas ir brangesnis tuo pačiu. Antras turbūt būtų čekiška plokštė pagal kainos ir kokybės santykį. Trečioj vietoj lietuviška Lamigos plokštė, toliau latviška, lenkiška ir t.t.
Mano vyras darė tėvam virtuvę iš čekiškos plokštės, tai kainavo apie 1000-1500Lt. Nes pats su draugu surinko per porą vakarų. Išėjo kukli bet mano manymu visai nebloga virtuvėlė. jei turėsiu laiko tai įmesiu foto. Čekišką plokštę Trukmė tiekia visai Lietuvai, yra kaip pagrindinis atstovas, iš kurio plokštę perka apie 200 firmų ir dar nežinia kiek pavienių baldininkų, vadinamų garažinių. Todėl darantis virtuvę pas kažką ir išauga ta kaina, nes paima už medžiagas, už darbą ir t.t. Patiem darytis visada yra pigiausia, tik reikia konkrečiai žinot ko nori, tiesiog reikia atsisėst ir ant milimetrinio popieriaus pasibraižyt. Sunkiausia yra apsiskaičiuot visas detales. Pvz, darysite lentyną, iš vienos pusės ji turi būt laminuota (kur matysis), iš kitos ne ir t.t. Arba spintelės bendras plotis 50 cm, bet viduje sumažėja iš abiejų pusių po 2 cm, ir lentynagaunasi 46. Ir taip toliau. Dabar Trukmėj išpjauna savaitės bėgy ir jei reikia atveža į namus. Taigi jei turi šiek tiek vaizduotės ir įgūdžių, galima per dvi savaites turėt naują virtuvę.
Man tai sunkiausia dėl spalvų apsipręst. Jau kelis mėnesius dėlioju tuos plokščių pavyzdžius ir vis neišsirenku, ar tamsią, ar šviesią daryt. Tiesa, trukmė tik stalviršiais neprekiauja, reikia termopale užsakyt.
Lygiai taip pat galima pasidaryt ir spintas, komodas, vonios spinteles (mes darėm iš fanieros, nes atspari drėgmei, ir lakavom).
vasara77
QUOTE(mamusiuka @ 2008 12 25, 23:47)
user posted image

Sveiki, as irgi su komplimentais ir klausimais apie virtuve. Virtuve labai grazi. wub.gif As irgi noriu sviesios, gal net baltos ir blizgia plokste. Gal galit pasakyti kur gaminote? Koks stalvirsis?
ilonux
Sveiki,

Man praėjusią savaitę sumontavo virtuvę ir iškilo nenumatyta problema - pas mus viršutinių spintelių nedaug, todėl indų džiovyklą nusprendėme patalpinti apačioje, stalčiuje. Visus stalčius užsakiau su "blum'ais", o tą stalčių, kuriame indų džiovykla, pagamino be "blum'o" verysad.gif Ir aiškina, kad čia taip turi būt, nes į indų džiovyklų stalčius nesideda blum'as, dedasi tik stabdžiai kažkokie...
Ima nervas...

Pakonsultuokit kas nors iš savo patirties, labai prašau. help.gif
LowFeaR
QUOTE(ilonux @ 2008 12 29, 13:55)
Sveiki,

Man praėjusią savaitę sumontavo virtuvę ir iškilo nenumatyta problema - pas mus viršutinių spintelių nedaug, todėl indų džiovyklą nusprendėme patalpinti apačioje, stalčiuje. Visus stalčius užsakiau su "blum'ais", o tą stalčių, kuriame indų džiovykla, pagamino be "blum'o"  verysad.gif  Ir aiškina, kad čia taip turi būt, nes į indų džiovyklų stalčius nesideda blum'as, dedasi tik stabdžiai kažkokie...
Ima nervas...

Pakonsultuokit kas nors iš savo patirties, labai prašau.   help.gif
*

nesamone smile.gif i blum stalcius dedasi ta pati blum dziovykla smile.gif
Kokere
QUOTE(LowFeaR @ 2008 12 29, 14:06)
*

Aga.
Blum stalčiai tinka blum džiovyklai
ilonux
QUOTE(LowFeaR @ 2008 12 29, 15:06)
*

QUOTE(Kokere @ 2008 12 29, 15:17)
Aga.
Blum stalčiai tinka blum džiovyklai
*

O ta blum džiovykla kaip atrodo - ar kitaip nei įprasta g.gif Įdomu, kokią pas mus įdėjo, nes nieko nenusimanau tuose dalykuose, o likti apgautai nesinorėtų verysad.gif
Opdum

meginos dauguma jūsų užsisakinėjat ir keičiat virtuvės baldus .. gal turit parduot prieš tai buvusius? mielai nupirksim smile.gif jei nevisai sukrioše aišku smile.gif

perkunija
QUOTE(vasara77 @ 2008 12 29, 13:02)
Sveiki, as irgi su komplimentais ir klausimais apie virtuve. Virtuve labai grazi.  wub.gif As irgi noriu sviesios, gal net baltos ir blizgia plokste. Gal galit pasakyti kur gaminote? Koks stalvirsis?
*

As dar noriu paklaust koks plotis kargo stalciaus? Gal kas zinote kokie gali but ismatavimai? Man reiketu 28 cm.
O tie virsutiniai stalciai, koks viduje gylis? Ar nelieka daug tuscios vietos?
Ir ranksluostines koks plotis? Ar verta daryt platesne, pvz 20 cm, ar geriau kuo siauresne.
ABocius
QUOTE(ilonux @ 2008 12 29, 13:55)
Sveiki,

Man praėjusią savaitę sumontavo virtuvę ir iškilo nenumatyta problema - pas mus viršutinių spintelių nedaug, todėl indų džiovyklą nusprendėme patalpinti apačioje, stalčiuje. Visus stalčius užsakiau su "blum'ais", o tą stalčių, kuriame indų džiovykla, pagamino be "blum'o"  verysad.gif  Ir aiškina, kad čia taip turi būt, nes į indų džiovyklų stalčius nesideda blum'as, dedasi tik stabdžiai kažkokie...
Ima nervas...

Pakonsultuokit kas nors iš savo patirties, labai prašau.  help.gif
*

blum dziovyklos aisku nera, bet ta firma, kuri pardavineja blum komplektuoja dziovyklas-stalcius su blum begeliais, yra kitas variantas dziovykla dedama i stalciu. Bet daugelis net garsiu firmu tokiu dziovyklu nededa. Buvo laikai, kai sprendimo su blum begeliais dziovyklai tikrai nebuvo sprendimo, tai kaikas ir dabar dirba po senovei.
ABocius
QUOTE(perkunija @ 2008 12 29, 15:37)
As dar noriu paklaust koks plotis kargo stalciaus? Gal kas zinote kokie gali but ismatavimai? Man reiketu 28 cm.
O tie virsutiniai stalciai, koks viduje gylis? Ar nelieka daug tuscios vietos?
Ir ranksluostines koks plotis? Ar verta daryt platesne, pvz 20 cm, ar geriau kuo siauresne.
*

cargo yra 30cm plocio spintelei, ten spinteles vidinis matmuo apie 26cm, jums turetu tikti, jei zinoma neturejote omeni sakydama 28cm isoriniu spinteles matmenu.
Virstiniu stalciu buna visokiu, bet populiariausi 86mm aukscio, dazniausia daug laisvos vietos nelieka, bet reikia ziuret konkreciai, kos ten stalciau fasado aukstis pas jus bus.
ranksluostine daug maz pritaikyta 15cm plocio spintelei, bet galima ja sukist ir i 10cm, o jei norite galit daryti ir 20cm spintele, jei taip graziau jums atrodis.
Ui nekenciu atviru spinteliu su kabanciais ranksluosciais (cia tik mano subjektyvi nuomone)
ilonux
QUOTE(ABocius @ 2008 12 29, 16:56)
blum dziovyklos aisku nera, bet ta firma, kuri pardavineja blum komplektuoja dziovyklas-stalcius su blum begeliais, yra kitas variantas dziovykla dedama i stalciu. Bet daugelis net garsiu firmu tokiu dziovyklu nededa. Buvo laikai, kai sprendimo su blum begeliais dziovyklai tikrai nebuvo sprendimo, tai kaikas ir dabar dirba po senovei.
*

Ačiū ABociau už atsakymą, tai taip išeina, kad Alantas dirba po senovei? verysad.gif Nes pavyzdžiui šaukštinės tai padarytos dviejuose vietose su blum'ais, o džiovykla neišėjo?
Diax
QUOTE(skarinka @ 2008 12 27, 01:34)
Galiu as pasakyti koks gartraukis, nes toki pati turime AEG.
*

O gal tikslesnį pavadinimą blush2.gif Su visom raidžiukėm ir skaičiukais ax.gif
ABocius
QUOTE(ilonux @ 2008 12 29, 17:52)
Ačiū ABociau už atsakymą, tai taip išeina, kad Alantas dirba po senovei?  verysad.gif Nes pavyzdžiui šaukštinės tai padarytos dviejuose vietose su blum'ais, o džiovykla neišėjo?
*

taip, kai sakiau,kad kaikurios garsios firmos daro taip, tai butent ir alanta turejau omeny
perkunija
[quote=ABocius,2008 12 29, 17:14]
cargo yra 30cm plocio spintelei, ten spinteles vidinis matmuo apie 26cm, jums turetu tikti, jei zinoma neturejote omeni sakydama 28cm isoriniu spinteles matmenu.

Zinoma turejau bigsmile.gif bet viskas dar projektavimo lygyje, tai tuos 4 cm galima is kitu spinteliu atimt.
Del stalciu tai bendras aukstis isorinis bus 78 cm (+4cm stalvirsis, + 10 cm padas), as padalinau taip: virsutiniam stalciui 14 ir dviem apatiniam po 30, aisku vidus bus maziau, bet gal turite patirties sitame reikale, gal galima optimaliau isdalint? man virsutinis stalcius reikalingas irankiam ir visokiom smulkmenom, taigi jis gali buti mazesnis. Daugiau vietos reikia apatiniams stalciams.
O ranksluostiniu atviru as ir nelabai myliu, todel intensyviai svarstau ar uzdengt ar ne. g.gif
Saula*
[quote=perkunija,2008 12 29, 18:58]
[quote=ABocius,2008 12 29, 17:14]
O ranksluostiniu atviru as ir nelabai myliu, todel intensyviai svarstau ar uzdengt ar ne. g.gif
*

[/quote]

Aš uždengčiau, nebent ta rankšluostinė nematoma (pvz. visai prie sienos). smile.gif
skarinka
QUOTE(Diax @ 2008 12 29, 19:06)
O gal tikslesnį pavadinimą  blush2.gif Su visom raidžiukėm ir skaičiukais  ax.gif
*

AEG DD 8891-AD , tik sitas gartraukis 90 cm plocio, mano gartraukis 60 cm plocio AEG DD 8821, bet kazkodel internetinese psl raso, kad tokio nera. As pries 1,5 metu toki pirkau.
ABocius
QUOTE(perkunija @ 2008 12 29, 19:58)

Zinoma turejau  bigsmile.gif bet viskas dar projektavimo lygyje, tai tuos 4 cm galima is kitu spinteliu atimt.
Del stalciu tai bendras aukstis isorinis bus 78 cm (+4cm stalvirsis, + 10 cm padas), as padalinau taip: virsutiniam stalciui 14 ir dviem apatiniam po 30, aisku vidus bus maziau, bet gal turite patirties sitame reikale, gal galima optimaliau isdalint? man virsutinis stalcius reikalingas irankiam ir visokiom smulkmenom, taigi jis gali buti mazesnis. Daugiau vietos reikia apatiniams stalciams.
O ranksluostiniu atviru as ir nelabai myliu, todel intensyviai svarstau ar uzdengt ar ne.  g.gif
*

na su 28 cm GAL ir isiverstumet, bet cia jau reiktu ziureti konkretu cargo, kad tiksliai zinot, na padidint reikia 2 cm kad butu jau normalu.
78 cm? cia labai jau nestandartinis dydis, o kodel toks, jus cia pati sugalvojot? beje gal patis ir gaminsites? o virsutiniam stalciui as 14cm irgi duodu, tokiu atveju gal kokius ir 1-2 cm nenaudingai panaudoji, net manau nieko. be to pati apatini visgi patarciau daryti didesnis nei vidurini, ir vaizdas geresnis ir praktiskiau, na paimkit koki aliejaus buteli ir paziurekit kad jis tilptu, na tada galima sakyti, kad turesit papankamai dideli ir patogu stalciu, o antras bus mazesnis ten desit mazesnius daiktus. na kur ka desit, zinoma turite patys planuotis, nes tik patis zinot kiek jums tos vietos reikia.
Diax
QUOTE(skarinka @ 2008 12 30, 01:56)
AEG DD 8891-AD , tik sitas gartraukis 90 cm plocio, mano gartraukis 60 cm plocio AEG DD 8821, bet kazkodel internetinese psl raso, kad tokio nera. As pries 1,5 metu toki pirkau.
*

Mums irgi 60 cm reikia, bet nieko gero nerandam verysad.gif Mamtyt reiks imt tokį, nors jis šiek tiek užapvalintais kraštais, o norėtųsi kampuoto unsure.gif

user posted image
perkunija
QUOTE(ABocius @ 2008 12 30, 16:31)
na su 28 cm GAL ir isiverstumet, bet cia jau reiktu ziureti konkretu cargo, kad tiksliai zinot, na padidint reikia 2 cm kad butu jau normalu.
78 cm? cia labai jau nestandartinis dydis, o kodel toks, jus cia pati sugalvojot? beje gal patis ir gaminsites? o virsutiniam stalciui as 14cm irgi duodu, tokiu atveju gal kokius ir 1-2 cm nenaudingai panaudoji, net manau nieko. be to pati apatini visgi patarciau daryti didesnis nei vidurini, ir vaizdas geresnis ir praktiskiau, na paimkit koki aliejaus buteli ir paziurekit kad jis tilptu, na tada galima sakyti, kad turesit papankamai dideli ir patogu stalciu, o antras bus mazesnis ten desit mazesnius daiktus. na kur ka desit, zinoma turite patys planuotis, nes tik patis zinot kiek jums tos vietos reikia.
*

Nuo grindu iki palanges gaunasi 92 cm, tai darysim stalvirsi iki pat lango, o aukstis toks man tinka nes as pakankamai auksta ir nemegstu susilenkus dirbt. Taip, gaminsimes patys, na tik apskaiciuot gal pades kas labiau nusimamantis, nes cia yra ka veikt. O surinkt tai vyras gal sugebes, jau ne vieniem draugam surinko. ax.gif

Siandien kaune ieskojom kaitlentes, orkaites. Pastebejau, kad vienos kaitlentes (indukcines) turi toki metalini krasciuka, o kitos ne, tiesiog juodo stiklo pavirsius ir viskas. Idomu kaip jos dedasi, ar ant virsaus, ar ileidziamos i plokste? Kazkaip man labai jau nestabiliai atrodo.
SweetTalk
QUOTE(Diax @ 2008 12 30, 16:52)
Mums irgi 60 cm reikia, bet nieko gero nerandam  verysad.gif Mamtyt reiks imt tokį, nors jis šiek tiek užapvalintais kraštais, o norėtųsi kampuoto  unsure.gif

user posted image
*

Pas mus toks pat kaip sitoje foto smile.gif
Novely
QUOTE(Cobre @ 2008 12 23, 13:24)
user posted image

*

QUOTE(Cobre @ 2008 12 23, 13:56)
user posted image
*

šitos wub.gif wub.gif

QUOTE(mamusiuka @ 2008 12 26, 00:47)
ax.gif Niu va ir aš truputį į eterį įlysiu, kaip tik balta virtuvė tai atiduodu visų jūsų teismui blush2.gif naudojamės vos kelias dienas
*

labai jauki virtuvytė wub.gif

ar patogu be rankenėlių ax.gif man labai gražu be jų, bet neįsivaizduoju ar praktiška blush2.gif

Nulupkite plėvelę nuo gartraukio smile.gif mirksiukas.gif
Masianca
O ka reiskia Kargo krepsys?Kas cia per daiktas? blush2.gif
X-iuke
keletas ideju ish interneto smile.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
X-iuke
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
ABocius
QUOTE(Lux Lady @ 2009 01 01, 13:52)
O ka reiskia Kargo krepsys?Kas cia per daiktas? blush2.gif
*

cia tokie metaliniai istrauliami krepsiai:
user posted image
Novely
mūsų baldininkas nepabaigęs darbų pasiplovė ax.gif Ieškau kas pabaigtų ir kolkas nelabai seksi, nes darbo nedaug...
palauksiu pavasario - įtariu bus daugiau norinčių, bet jei turite kokių pasiūlymų - būsiu dėkinga į AŽ 4u.gif
Masianca
QUOTE(ABocius @ 2009 01 01, 18:29)
cia tokie metaliniai istrauliami krepsiai:
user posted image
*

aciu doh.gif
perkunija
Su Naujais metais visus! drinks_cheers.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.