Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Pirmieji 2-4 sav. Nestumo Pozymiai
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Aš nėščia!
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
violiuke
Ar gali buti, kad pakeitus klimata ir laiko zona dingti mmm ne del nestumo?
*Elmyra*
Sveikos 4u.gif

Baigiu patikėti, kad jau nestuke.gif dar prieš mmm apimdavo šleikštulys, apetitas apmažo, kažkodėl nebesinorisi bulvių, o kuo daugiau daržovių, skaudena šoną, vakare ypatingai ir pilvą tempia, mmm jau vėluoja savaitę, bet NT darytas prieš 4 dienas rodė I, tad matuoju BT, jau kelintas rytas 36,9, ryte MB sakau jau pradedu tikėti, kad tikrai galiu būti nestuke.gif vaikas planuotas ir laukiamas, jei tikrai pavyko, tai iš antro ciklo wub.gif

Su meilės diena wub.gif
patinka
QUOTE(violiuke @ 2009 02 14, 04:45)
Ar gali buti, kad pakeitus klimata ir laiko zona dingti mmm ne del nestumo?
*

manau,kad gali, bent jau man buvo uzsitese 2 sav, jau paslapcia dziugavau,kad nestuke.gif , bet deja...
Adrė
Labas mergytes smile.gif
pakonsultuokit ir mane: su vyru nesisaugom 3 menesiai, pirmaji nesisaugojimo menesi prasirgau mm, antrasios mm buvo tik 3 dienos (is 5) ir nedaug tepliojo. Dabar laukiu kovo 1 menesiniu, bet vis kazkas jauciasi kairiajame sone, o ypac mylintis, testa pasidariau per praeitas mm, nes negausiai tepliojo ir buvo neigiamas. Kazkas cia ne taip, pries 2 menesius buvau pas gine, jokiu uzdegimu, cistu nerado. Gal kam taip buvo? Tas skausmas kairiam sone, tai toks ne skausmas, bet kazkoks tempimas, keistas jausmas. Gali taip buti susije su nestumu?
Betce
as is tu neplanuojanciu ir dar nelaukianciu bent puse meteliu. esam vede,bet perkam neirengta nama,darbe sunki padetis tai mane geriau paguoskit,kad cia ne nestumo pozymiai!
mm prasidejo anksciau visa savaite,sirgau 4 (is 6),pirma buvo gausi,o poto gleivetos,lyg kiausinio baltymas,kraujuotos,be skausmo ir negausios. Krutine stipriai padidejusi ir jautri. nepatogumas pilvo apacioj,lyg uzdegimas!! jautresne kvapam ir maistui lyg pries menesines. nesimatavau temperaturos,bet dariausi NT,neigiamas,net vaiduokliuko nera! gal dar per anksti,o gal man taip koks uzdegimas?
gyvenu ne LT,todel vietiniais daktarais nelabai pasitikiu verysad.gif
Luna888
Kazkaip ankciau man irgi vaidendavosi visi nestumo pozymiai.Bet kai tikrai pastojau is kart supratau kad laukiuosi, TO nesumaisysi su uzdegimu ar pykinimu kai nenescia ir ttt...na bent man taip. 4u.gif
Ieva*
Sveikos, mergaites 4u.gif Paskutines dvi Jusu zinutes man tinkamos.. Esu dideliam nerime, nes bijau, kad nebuciau nescia. Pozymiai: pries 3 savaites pradejau slapintis daznai, net nakti keldavausi, pusle pilna budavo, suvartojau Uvamin (nuo slapimo pusles uzdegimo) ir praejo negalavimai. Bet atsirado pilvo apimties padidejimas, kuris ryte buna mazesnis, dienos eigoje padideja. Pilvo apacios maudimas, tempimas. Pralaukiau 2 savaites, nepraejo- nuejau pas daktare- ji sako gal kazkoks uzdegimas ir nusiunte pas ginekologe. Pas ja eisiu po geros savaites, nes eiles. O pries 5 dienas turejo menesines prasidet. Kas baisiausia- ju nera. O man niekada nebuvo, kad jos veluotu ar is vis nebutu. Ir dar krutine labai jautri pasidare ir kazkiek padidejo. Hmm, na jau nori nenori itari nestuma, bet pasidaiau testa (juostele) ir neigiamas. Dabar vaikelio tikrai nenoriu ir nelaikas jam dar. Hormonu nenaudoju. Kaip manot ar verta man dar itarinet nestuka, ir vel nestumo testus darytis iki ginekologes konsultacijos? 4u.gif Atsiprasau uz daug prirasymo, bet labai neramu verysad.gif 4u.gif
audani
QUOTE(Ieva* @ 2009 02 16, 20:36)
Sveikos, mergaites 4u.gif Paskutines dvi Jusu zinutes man tinkamos.. Esu dideliam nerime, nes bijau, kad nebuciau nescia. Pozymiai: pries 3 savaites pradejau slapintis daznai, net nakti keldavausi, pusle pilna budavo, suvartojau Uvamin (nuo slapimo pusles uzdegimo) ir praejo negalavimai. Bet atsirado pilvo apimties padidejimas, kuris ryte buna mazesnis, dienos eigoje padideja. Pilvo apacios maudimas, tempimas. Pralaukiau 2 savaites, nepraejo- nuejau pas daktare- ji sako gal kazkoks uzdegimas ir nusiunte pas ginekologe. Pas ja eisiu po geros savaites, nes eiles. O pries 5 dienas turejo menesines prasidet. Kas baisiausia- ju nera. O man niekada nebuvo, kad jos veluotu ar is vis nebutu. Ir dar krutine labai jautri pasidare ir kazkiek padidejo. Hmm, na jau nori nenori itari nestuma, bet pasidaiau testa (juostele) ir neigiamas. Dabar vaikelio tikrai nenoriu ir nelaikas jam dar. Hormonu nenaudoju. Kaip manot ar verta man dar itarinet nestuka, ir vel nestumo testus darytis iki ginekologes konsultacijos? 4u.gif Atsiprasau uz daug prirasymo, bet labai neramu  verysad.gif  4u.gif
*

Ieva*,

beabejo, ka tu isvardinai dabar, tai labai panasu i nestumo pozymius (bent jau merginos taip raso),bent jau man pries mmm panasiai visuomet buna,iskaitant net ir daznesni slapinimasi. Manau,kad dar palauk keleta dieneliu ir daryk nestumo testa, jei jis neigiamas ir nesulauksi mmm pasikonsultuok su savo gine, gal turi kitu problemu, gal koks uzdegimukas uzkibo... g.gif
Marusia:)
Na, kai aš iš tikro pastojau, tai požymiai buvo 100kart stipresni už manomą nėštumą: labai greit pavargdavau, pylė šaltas prakaitas, užeidavo apsivalgymo priepuoliai, laksčiau į tualetą ne tik dėl puslės, bet ir pilvuką kaip reikiant suko, buvo ryškus tempimas pilvo apačioje ir aišku netrukus paaiškėjo, kad nesusergu. smile.gif O nuo 5-6 savaitės prasidėjo ir smagioji toksikozė... doh.gif
Jamiroquai
Man kolkas veluoja tik 3-ią dieną mmm, bet šiandien testas parodė < 0... Pirkau kasete Vital Pro ar kažkas tokio, bet dariau jį vakare, nes nebuvo parašyta, kad tik ryte reikia daryt... smile.gif Be apsaugų MB buvo manyje kaip tik per vaisingiausias deinas, bet tai sekso be apsaugų nebuvo.. Susirūpinau tik dėl to, kad kažkaip keistai oraganizmas elgiasi... Pastoviai noriu valgyti ir tik gerą maistą (ko ankšiau tikrai nebuvo), pykina (nors manau iki kokios 5 sav. neturi pykint, o man jei ir būtų, tai tik kokia 3ia sav.), į WC dažnai begioju ir miegu dieną... Užmiegu tiesiog svečiuose blink.gif lotuliukas.gif Šiandien pamaudė pilvo apačią, tai gal mmm artėja, net nežinau... g.gif O beje smarkiai padidėjęs apetitas gali būti nėštumo požymis? Nors tikriausiai ne nėščia, tik atrodo.... smile.gif
Betce
o kaip del mano mmm g.gif man nevelavo, o kaip tik savaite per anksti ir labai jau keistos buvo? ir poto nepraina krutu putlumas ir jautrumas! skauda pilvo apacia pastoviai!! matavausi temp,39.8!
Adrė
QUOTE(reduxe @ 2009 02 16, 22:33)
o kaip del mano mmm g.gif  man nevelavo, o kaip tik savaite per anksti ir labai jau keistos buvo? ir poto nepraina krutu putlumas ir jautrumas! skauda pilvo apacia pastoviai!! matavausi temp,39.8!
*

Cia ne nestumas, o del MDU arba gonokoku eik tirtis. Tokia temperatura jau ne nestumas..
Darlingkrbe
QUOTE(Adrė @ 2009 02 16, 22:49)
Cia ne nestumas, o del MDU arba gonokoku eik tirtis. Tokia temperatura jau ne nestumas..
*

Na kaip rodo merginu is BT matavimo temos rezultatai, pastojama ir su 39 temperatura ax.gif
Betce
QUOTE(Darlingkrbe @ 2009 02 17, 07:58)
Na kaip rodo merginu is BT matavimo temos rezultatai, pastojama ir su 39 temperatura ax.gif
*

nusisnekejau vakar blush2.gif man 36.8 buvo! o siandien 36.6! tikiuosiu praktika nerodo,kad galiu lauktis prie tokios temperaturos unsure.gif ?
Darlingkrbe
QUOTE(reduxe @ 2009 02 17, 11:44)
nusisnekejau vakar blush2.gif  man 36.8 buvo! o siandien 36.6! tikiuosiu praktika nerodo,kad galiu lauktis prie tokios temperaturos unsure.gif  ?
*

Na mazoka aisku, bet .. viltis mirsta paskutine:) 4u.gif
Adrė
Ivairiai buna, vienai taip kitai taip, bet manau testas vistiek neklysta, jei jis daromas ne per anksti smile.gif
Betce
QUOTE(Adrė @ 2009 02 17, 12:26)
Ivairiai buna, vienai taip kitai taip, bet manau testas vistiek neklysta, jei jis daromas ne per anksti smile.gif
*

mmm baigesi sausio 20d.buvo gausios normalios, poto vel buvo vasario 9d,bet labai negausios su daug isskyru. testa dariausi 14d.-neigiamas! unsure.gif
Gorgute
Va ka radau 4u.gif

Nėštumo požymiai:

Jautrios, pabrinkusios krūtys
Vienas ankstyviausių nėštumo požymių yra jautrios ir skausmingos krūtys. Tai sukelia padidėjęs hormonų kiekis. Savijauta gali būti panaši į tai, kaip jūs jaučiatės prieš mėnesinės, tačiau dar intensyvesnė. Šis diskomfortas turėtų baigtis po pirmojo trimestro, kadangi jūsų kūnas prisitaiko prie hormoninių pokyčių.

Nuovargis
Visai netikėtai pasijuntate nuvargusi? Padidėjęs hormono progesterono kiekis ir įtampa, kol jūsų kūnas pripranta prie nėštumo, gali versti jus pasijusti, tarsi bėgtumėte maratone. Turėtumėte jausti daugiau energijos antrajame trimestre, nors nuovargis dažniausiai grįžta trečiajame.

Kraujavimas implantacijos metu
Kai kurios moterys nežymiai kraujuoja apie 11 – 12 dienų po pastojimo (panašiai tada, kai pradedama pasigesti mėnesinių). Kraujavimą gali sukelti apvaisintas kiaušinėlis. Jis prisitvirtina gimdoje, kurios sienelėse itin daug kraujagyslių. Šis procesas prasideda apie šeštą dieną po apvaisinimo, tačiau niekas nėra tikras. Kraujavimas labai nedidelis (pasižymi kaip rusvas tepimas) ir trunka apie dieną – dvi. Gydytojui būtinai praneškite, kad pastebėjote kraujavimą, ypač jei jums dar ir skauda, kadangi tai gali būti negimdinio nėštumo požymis.

Pykinimas ir vėmimas
Daugumai moterų rytinis pykinimas prasideda apie mėnesį po pastojimo. Kai kurioms laimingosioms to išvis pavyksta išvengti. Tačiau kai kurios moters pradeda jausti šleikštulį ankstėliau. Ir ne tik ryte – su nėštumu susijęs pykinimas ir vėmimas gali pasireikšti tiek ryte, tiek vidurdienį, tiek vakare. Apie pusė moterų, kurias pykina, pradeda jausti palengvėjimą antrajame trimestre. Kitoms palengvėja penktąjį mėnesį.

Padidėjęs jautrumas kvapams
Gali būti, kad kai pastosite, kai kurie kvapai jums pasidarys atstumiantys. Tačiau kodėl taip yra, nežinoma. Gali būti, kad tai sukelia staigiai didėjantis estrogeno kiekis jūsų organizme.

Bjaurėjimasis maistu
Nors kai kurios moterys tikina, kad jos trokšta tam tikro maisto nėštumo metu, bjaurėjimasis maistu yra dažnesnis reiškinys. Gali būti, kad maistas, kuris jums anksčiau labai patiko, pastojus bus visiškai atstumiantis. Šis jausmas gali ateiti ir praeiti arba tęstis visą nėštumą.

Dažnas šlapinimasis
Netrukus po pastojimo galite pastebėti, kad nuolat lakstote į tualetą. Kodėl? Dažniausiai todėl, kad nėštumo metu kraujo ir kitų skysčių kiekis jūsų organizme padidėja, todėl ir jūsų inkstai perfiltruoja daugiau skysčių. Tai gali prasidėti nuo šeštosios nėštumo savaitės ir tęstis ar net stiprėti, nes augantis mažylis didėja ir vis labiau spaudžia šlapimo pūslę.

Dingusios mėnesinės
Jei jūsų ciklas yra reguliarus, o mėnesinės neatsirado laiku, greičiausiai jūs pasidarysite nėštumo testą daug anksčiau nei pastebėsite kokius nors kitus nėštumo simptomus. Tačiau jei jūsų ciklas nėra reguliarus arba jūs jo nestebite, pykinimas, krūtų jautrumas ir padažnėjusios kelionės į tualetą gali reikšti nėštumą dar prieš tai, nei suprasite, jog jums nėra mėnesinių.

Bazalinė temperatūra išlieka aukšta
Jei jūs stebėjote savo kūno bazalinę temperatūrą ir matote, kad ji išlieka pakilusi 18 dienų iš eilės, greičiausiai jūs nėščia.

Įrodymai: teigiamas nėštumo testas
Dauguma nėštumo testų nėra pakankamai jautrūs, kad nustatytų nėštumą iki savaitės po to, kai pasigedote mėnesinių. Taigi, jei nusprendėte jį atlikti anksčiau ir gavote neigiamą rezultatą, pabandykite dar kartą po keleto dienų. Jei jau rezultatas teigiamas, susitarkite dėl vizito pas gydytoją. Sveikiname!

DĖMESIO!!!! Visos moterys yra skirtingos ir nevisoms nėštumo požymiai yra vienodi. Svarbiausia nepanikuokite!
Adrė
Issamiai aprasyta smile.gif Bet tikrai ne visoms tas tipinis nestumas buna, mano drauge iki 5 menesiu sirgo mm, o po to kaip nesusirgo tai jau cista isikalbejo sau, nuejo pas gydytoja, o ten dvynukai! Tai va, o kadangi stambesne yra tai ir nesimate. Jokiu vemimu nebuvo, krutu jautrumo nieko. Net su kadru spejo isiskirt per tuos 5 men thumbup.gif
omni
QUOTE(Adrė @ 2009 02 17, 16:27)
Issamiai aprasyta smile.gif Bet tikrai ne visoms tas tipinis nestumas buna, mano drauge iki 5 menesiu sirgo mm, o po to kaip nesusirgo tai jau cista isikalbejo sau, nuejo pas gydytoja, o ten dvynukai! Tai va, o kadangi stambesne yra tai ir nesimate. Jokiu vemimu nebuvo, krutu jautrumo nieko. Net su kadru spejo isiskirt per tuos 5 men  thumbup.gif
*

Cia tai jo doh.gif

Man pirmas pozymis buvo nesvietiskas krutu jautrumas.
Adrė
Nu kaip as nescia busiu papasakosiu irgi kaip ten tie pozymiai lotuliukas.gif
Mirakulös
Na o mano vienintelis pozymis, kad laukiuosi tai buvo dingusios mm. Testuka pasidariau kai jau velavo 7 dienas. Labai ryskiai viskas matesi smile.gif na o pykinti pradejo 4 nestumo menesi smile.gif Ir tai ant ranku pirstu galiu suskaiciuoti kiek kartu smile.gif Taip kad NESTUMAS MALONUMAS 4u.gif
_Kamuoliukė_
Pirmas pozymis man buvo vangumas, mieguistumas. Testuka pasidariau kai velavo mmm savaite laiko.
SekaPirkioj
Vakar i vakara pradejo mausti pilvo apacia, baisus silpnumas apeme... ir sulaukiau mmm, matyt nelaikas nestuke.gif Kazkaip 4 dienom per anksti pasirode ir labai labai gausios. MB sako, gal vaikiukas pabego verysad.gif
zirzile21
sveikutes biggrin.gif pries sav pasidariau nestumo testa,nes jauciau kad kazkas ne kaip paprastai pries menesines-skaudzios,paburkusios ir keistai karstos krutys blush2.gif niekaip negalejau itraukti pilvuko, kas 20min lekdavau i tualeta slapintis blush2.gif ir ka du testai ir abu teigiami lotuliukas.gif esu devintame danguje kaip ir vyras,nesleliukas buvo ploanuojamas dagiau nei puse metu 4u.gif taciau yra vienas klausimelis- karts nuo karto pamaudzia pilvo apacioj, panasiai kaip pries menesines. ir tai vercia sunerimti,ypac kai drauge leptelejo jog tai gali but pirmieji gresiancio nestumo pozymiai verysad.gif pagal mano skaiciavimus turetu buti apie dvi savaiteles jau nestuke.gif o pas gydytoja priims tik kovo 6d nes anksciau vietu nera.prasau nuraminkite mane nes iki vizito pas gydytoja del nezinios stogas nuvaziuos unsure.gif ar tai rimta?dekoju is anksto uz ats.
Sapokliaka
QUOTE(zirzile21 @ 2009 02 19, 23:04)
sveikutes biggrin.gif pries sav pasidariau nestumo testa,nes jauciau kad kazkas ne kaip paprastai pries menesines-skaudzios,paburkusios ir keistai karstos krutys blush2.gif niekaip negalejau itraukti pilvuko, kas 20min lekdavau i tualeta slapintis blush2.gif ir ka du testai ir abu teigiami lotuliukas.gif esu devintame danguje kaip ir vyras,nesleliukas buvo ploanuojamas dagiau nei puse metu 4u.gif taciau yra vienas klausimelis- karts nuo karto pamaudzia pilvo apacioj, panasiai kaip pries menesines. ir tai vercia sunerimti,ypac kai drauge leptelejo jog tai gali but pirmieji gresiancio nestumo pozymiai verysad.gif pagal mano skaiciavimus turetu buti apie dvi savaiteles jau nestuke.gif o pas gydytoja priims tik kovo 6d nes anksciau vietu nera.prasau nuraminkite mane nes iki vizito pas gydytoja del nezinios stogas nuvaziuos unsure.gif ar tai rimta?dekoju is anksto uz ats.
*

Sveikinu smile.gif

Nerimauti neverta mirksiukas.gif visoms tie pozymiai skirtingi... gali ir pamausti. Tai nebutinai reiskia ka nors blogo
Bet, drauge irgi gali buti teisi...Nenoriu buti bjauri, taciau siulyciau sulaukti kol tikrai praeis menesiniu laikas +dar keletas savaiciu, ir tada pradeti tikrai dziaugtis...
emely
QUOTE(zirzile21 @ 2009 02 19, 23:04)
klausimelis- karts nuo karto pamaudzia pilvo apacioj, panasiai kaip pries menesines. ir tai vercia sunerimti,ypac kai drauge leptelejo jog tai gali but pirmieji gresiancio nestumo pozymiai verysad.gif pagal mano skaiciavimus turetu buti apie dvi savaiteles jau nestuke.gif o pas gydytoja priims tik kovo 6d nes anksciau vietu nera.prasau nuraminkite mane nes iki vizito pas gydytoja del nezinios stogas nuvaziuos unsure.gif ar tai rimta?dekoju is anksto uz ats.
*

Ta tavo drauge kur leptelejo labai nedraugiskai pasielge doh.gif Lengvas pilvuko pamaudenimas gali reiksti tiesiog tai, kad gimda dideja mirksiukas.gif Priziurek save, sveikai matinkis ir nedaryk ko nesciom nerekomenduoja. Kitkas nuo taves nepriklauso smile.gif
O svarbiausia - nesijaudink del nieko 4u.gif Megaukis savo nestumu nestuke.gif mirksiukas.gif
Papildyta:

O atsakant i forumo tema, tai nestumo metu pirmiausia tapo labai jautrios krutys, ir pradejau daznai i tuoleta lakstyti blush2.gif Del krutu jautrumo tai merginoms skirtingai buna, bet didejant gimdai slapimo pusle manau visoms spaudziama. biggrin.gif Taigi mano nuomone cia pats tikriausias pozymis, kad laikas nestumo testuka pasidaryti mirksiukas.gif
Uksnė
QUOTE(zirzile21 @ 2009 02 19, 22:04)
*

Pilvo maudimas yra visiškai normalus dalykas 4u.gif
zirzile21
aciukas Uksne lotuliukas.gif
Betce
as vis dar nesuprantu kas man darosi! jei ir buciau nescia tai MAXIMUM 3-4savaites! temperatura pastoviai 36.8. krutines neatleidzia nei dienai,stangri ir jautrus speneliai! nuolatinis tempimas pilvo apacioj,pavalgius visada bloga,net po dubenelio sriubos atrodo,kad drambli suvalgiau! o labiausiai erzina mano nervingumas! nuolatine isterika ir asaros! vargsas mano vyras verysad.gif jau 2 NT neigiami!
Adrė
QUOTE(reduxe @ 2009 02 20, 14:00)
as vis dar nesuprantu kas man darosi! jei ir buciau nescia tai MAXIMUM 3-4savaites! temperatura pastoviai 36.8. krutines neatleidzia nei dienai,stangri ir jautrus speneliai! nuolatinis tempimas pilvo apacioj,pavalgius visada bloga,net po dubenelio sriubos atrodo,kad drambli suvalgiau! o labiausiai erzina mano nervingumas! nuolatine isterika ir asaros! vargsas mano vyras verysad.gif jau 2 NT neigiami!
*

Testas turetu rodyti jau.. Gal siaip pms smile.gif
chiukcia
Na jauciu lb kvailai paklausiu, bet jei jau NT parode tas 2 juosteles, -kas toliau? Begti pas seimos gydytoja? Ten darytis kraujo tyrima, kad nustatytu tikslu nestumo laika? Ar kaip cia ?? blush2.gif
Siandien tik pasidariau NT, tai tokia pasimetus... Pirmas vaikutis.. ax.gif 4u.gif
Margareta
QUOTE(chiukcia @ 2009 02 23, 12:19)
Na jauciu lb kvailai paklausiu, bet jei jau NT parode tas 2 juosteles, -kas toliau? Begti pas seimos gydytoja? Ten darytis kraujo tyrima, kad nustatytu tikslu nestumo laika? Ar kaip cia ?? blush2.gif
Siandien tik pasidariau NT, tai tokia pasimetus... Pirmas vaikutis.. ax.gif  4u.gif
*

uzsirasyti pas ginekologa kad patvirtintu nestuma, ir pasakytu jog viskas gerai biggrin.gif
redux2
Kadangi planavom jau apie 13 mėn, tai kažkaip maniau kad nėštumo simptomai pasireikš kažkaip kad iškart suprasiu ax.gif bet deja, pasireiškė kaip pms toks pats skausmingas, su nugaros ir pilvo tempimais, tai dar ir pora vakarų einant miegot analgino puse teblėtės išgėriau nes jau baisiai negerai jaučiausi, bet kai mm pavėlavo viena diena, kažkodėl pradėjau galvot, kad per daug keista krutinė, tokia kaip išpūsta, tai susipirkau testa ir pamačiau II, man dabar kažkur 6 sav. pas gydytoja eisiu kita savaite, bet šono ir nugaros maudimas vis dar tebėra. rolleyes.gif unsure.gif
banginiukas
dabartiniai pozymiai: nuolatinis pilvo maudimas (be proto erzinantis), 16-metes krutine biggrin.gif siek tiek skuasminga ir karsta, svaigulys (su pirmu nestumu taip nesvaigau), nu sysiojimas iki beprotybes, ir dar pilvo putimas (nu irgi erzinantis) biggrin.gif
Nasty Fairy
Kosmaras kazkoks, prisiskaiciau cia visokiu pozymiu ir radau juos beveik visus pas save doh.gif lotuliukas.gif Nezinau kas cia darosi blink.gif Bet atrodo, kad ir pilva maudzia jau pora savaiciu, ir labai jautri kavapams pasidariau, ir krutine kokia tai ne tokia doh.gif ir teplioja kazkaip ne laiku ir nesamoningai (tikslaiu pora kartu vis vos) blink.gif , nors iki mm dar savaite unsure.gif na tik sisioti nevarineja biggrin.gif
Net gi savo megstamiausio sviestuko su juros druska nebenoriu, kai anksciau valgydavau pokeliais be nieko doh.gif Ar visa tai galetu ka nors reiksti? mastau.gif
Net gi viena diena cia juokemes su MB is mano keistai issiputusio pilvo apacioje blush2.gif
mesyte
ar gali butui pakilusi kuno temperatura apie 37?
omni
QUOTE(mesyte @ 2009 02 24, 10:00)
ar gali butui pakilusi kuno temperatura apie 37?
*

thumbup.gif labai gera temperatura, nestuke.gif ji buna aukstesne.
akilezna
Sveikos, turiu toki klausimeli gal kuri leidosi Pregnyl? Nes negaliu suprast, jau si kart tikejausi, kad tikrai pastojau, nes krutine buvo nereali, netokia kaip visada padidejo, tokia stangresne pasidare, bet kitu simptomu nebuvo gal nedidelis nuovargis kartais, tai vat dabar ir galvoju i Pregnyl ieina nesciu mot. hormonai tai gal mano organizmas ir pagalvojo, kad as nescia ir taip sureagavo, o kai praejo nedidelis laikas vel viskas grizo i savo vezias, nes vakar krutine pasikeite kaip ir visa laika pries mmm verysad.gif ir mano visos viltis zlugo. Vakar net nuvaziavau HCG padariau, kad vel nebutu tusciu vilciu, tai taip ir nesupratau ka man pasake telefonu del atsakymo, klausiu tai as nescia ar ne, pasake man skaicius, tai klausiu ka tai reiskia na sako gal dar mazai laiko praejo ir pasake pakartot po savaites doh.gif
MeLady
zinok, cia visai normalus dalykas yra. man irgi lygiai kaip pries menesines ir nugara paskausdao ir pilvo apacia, tai gimda tempiasi, todel ir skausmai yra, taigi nepergyvenk ir augink savo mazyli smile.gif
linadd
sveikutes, si menesi labai keistai jauciuosi... mm turejo prasideti vakar, taciau jau 3-ia diena labai lengvai teplioja, pilva maudzia kaip pries mm, taciau tas maudimas kitoks, lengvesnis, uzeina retai, kelias valandas nejauciu nieko, paskui nezymiai sumaudzia pilvo apacia. ryte matavausi BT - 36,8. krutine mazai jautri. net nezinau ka galvoti... jeigu nesulauksiu mm, rytoj darysiu NT. noreciau tiketi, kad si menesi pasiseke tapti nestuke.gif nesinori nusivilti, todel vis atidelioju NT :)taip pat bijau, kad tas keistas tepliojimas nebutu kokios nors ligos pasekme, nors pries kelias savaites buvau pas ginekologe, nieko itartino nerado
lexa22
na va... o mano tokia situacija: lelius kaip ir planuotas kaip ir ne, nes gruodzio menesi isgeriau paskutine KT piliule, tais su vyru nusprendeme kaip bus taip bus smile.gif . paskutines mmm baigesi sausio 1d. ir kitu mmm laukiu iki siol biggrin.gif . beda ta, kad ir yra siokie tokie negalavimai kaip pilvo maudimas, lygiai taip kaip pries mmm, buvo atsirades ir pykinimas, kuris praejus dviem savaitems dingo. dariausi net 4 nestumo testus, ir visi is ju rode neigiamus rezultatus verysad.gif . dabar net nezinau ka ir galvoti, kadangi mano gine atostogauja dar visa menesi, o ta nezinia jau veda is proto doh.gif
Aronia
QUOTE(lexa22 @ 2009 02 25, 18:27)
na va... o mano tokia situacija: lelius kaip ir planuotas kaip ir ne, nes gruodzio menesi isgeriau paskutine KT piliule, tais su vyru nusprendeme kaip bus taip bus  smile.gif . paskutines mmm baigesi sausio 1d. ir kitu mmm laukiu iki siol  biggrin.gif . beda ta, kad ir yra siokie tokie negalavimai kaip pilvo maudimas, lygiai taip kaip pries mmm, buvo atsirades ir pykinimas, kuris praejus dviem savaitems dingo. dariausi net 4 nestumo testus, ir visi is ju rode neigiamus rezultatus  verysad.gif . dabar net nezinau ka ir galvoti, kadangi mano gine atostogauja dar visa menesi, o ta nezinia jau veda is proto  doh.gif
*

Pabandyk BT pasimatuoti. Jei ji virsyja 37, tai tu nestuke.gif
O jei ne, tai gal tiesiog ciklas po KT nesusireguliuoja
busimamama
sveikos mirksiukas.gif
atrodo, kad ir as jau nestuke.gif thumbup.gif
ka tik pasidariau NT ir jis teigiamas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
rytoj is pat ryto leksiu pas ginekologe, kad patvirtintu nestuma smile.gif
turejau susirgti vasario 5 diena, bet mano M nereguliarios, tai kazkaip apie nestuma net nepagalvojus isskridom su MB i egipta pailseti. nu ir kokia vasario 17d man prasidejo pykinimas, krutine tapo labai jautri ir kvapai pradejo erzinti... doh.gif doh.gif doh.gif siaip tai temperatura normali pas mane 36,6, bet manau ne visoms ji buna pakilusi... ax.gif tikiuosi rytoj isgirsti pacia geriausia naujiena!!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
mesyte
4u.gif sveikos mamytes nestuke.gif man 5 savaite zingsniuja, jauciu kaip speneliai jautreja ir labai jau pacias krutis skaudet pradeda...ar taip turi buti...
lexa22
na as apie BT matavima jau irgi masciau smile.gif , tai teks siandien pasilakstyti kol rasiu pirkt paprasta gyvsidabrini termometra kadangi tais elektroniniais nelabai pasitikiu...
*Sirdele
taigi ir as jau beveik visiskai isitikinus kad laukiuosi nestuke.gif nes mm jau veluoja, krutine skaudi ir pabrinkusi,daznai maudzia pilvo apacia ir snd NT parode teigiama nors gine dar nepatvirtino kad laukiuosi ir liepe ateiti po savaites su pilna pusle smile.gif
satchita
QUOTE(Gorgute @ 2009 02 17, 15:53)
Va ka radau  4u.gif

Nėštumo požymiai:
*

Nu beveik 100proc. viskas atitinka doh.gif Krūtinės nepanešu, pilvą maudžia, į WC lakstau, testas II rodo... Po 2sav. užsiregistravau pas ginekologę...
nestuke.gif
Liucija Devyndarbė
niu dabar drasiai galiu pasakyt kad man vienintelis pozymis buvo - pasipute krutine
ir sestas jausmas kankino lotuliukas.gif
kuskusas
svekutes,
nu va mes irgi gaudom gandrus.
su pirmu kai pastojau tai kaip kazhkurios ish mamu minejo, po ilgo darymo (9 men) sugalvojom padaryti pertrauka, nes daug baliushku nusimate... nu tai va per tas baliushkas ir atsitiko:)))
o dabar labai skaichiavau vaisingas dienas, ciklas kaip ir reguliarus, bet taip prailgo shita savaite:) tai puoliau skaityti shita temele...
kol kas bijau pozhymius tapatinti su nestuke.gif nes labai panashus i PMS krutine ishsipute, viskas aplink smirda iki pykinimo, apetitas zhverishkas(pas mane jis zhverishkas jau koki antra menesi:) ) , spuogai grybo didumo ir kalikaii noriu alaus... net plauchius suka smile.gif ...labai noriu lialiuko ir beveik isitikinus kad ji jau turiu..., bet tai, aishku, gal tik dizdiulis noras ir atsiprashant ish shudo vashka spaudzhiu... nu bet kol kas laikasui, prie vaistines nesiartinu ir laukiu kovo 13 smile.gif)) o tada pirmu taikymu testuko.....

sekmes visoms planuojanchioms 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.