Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kur švęsti vestuves Klaipėdoje ir aplink
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Vestuvės > Paslaugos ir pirkiniai vestuvėms
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Džudzi
QUOTE(krikstole @ 2009 01 28, 20:53)
vat man ir idomu apie Lineli smile.gif vis ar is galvos neiseina man jis smile.gif
o kada konkreciai jau vaziuosit tartis del maisto ir t,t?
*

Mano vestuves rugpjucio 29,nzn kada del to maisto vaziuosim tartis,man padeda planuotojos,tai jos labiau ten tariasi,as tik jau vaziuosi kai meniu reiks ziureti. ax.gif O kada tu uzsakei?
Bet gal kas daugiau turi atsiliepimu,apie maista,aptarnavima ir panasiai? smile.gif
Sticky_Toffee
QUOTE(krikstole @ 2009 02 20, 21:57)
o cia apie ka kalbi...apie Lineli ar apie Trys mylimos? g.gif
*

atsakysiu uz Perseida - Tris mylimas mirksiukas.gif
Fabulyte
Jungiusi ir as i jusu temute 4u.gif

Su SB planuojam vienos dienos baliuka be nakvynes 4u.gif tai dabar renkames kur geriausia butu g.gif
Saunu kad pas jus galima rasti ivariu atsiliepimu 4u.gif
krikstole
QUOTE(Džudzi @ 2009 02 21, 20:03)
Mano vestuves rugpjucio 29,nzn kada del to maisto vaziuosim tartis,man padeda planuotojos,tai jos labiau ten tariasi,as tik jau vaziuosi kai meniu reiks ziureti. ax.gif O kada tu uzsakei?
Bet gal kas daugiau turi atsiliepimu,apie maista,aptarnavima ir panasiai? smile.gif
*

na atšvesim ir sužinosim, o tai tau pačiai neįdomu ten kas ir kaip, o gal ką gero planuotojos tau papasakojo, vis tiek jos ten derina viską? g.gif mes buvom vieną kartą, o paskui viską derinam el. laiškais ir telefonu smile.gif
Džudzi
QUOTE(krikstole @ 2009 02 26, 10:18)
na atšvesim ir sužinosim, o tai tau pačiai neįdomu ten kas ir kaip, o gal ką gero planuotojos tau papasakojo, vis tiek jos ten derina viską? g.gif  mes buvom vieną kartą, o paskui viską derinam el. laiškais ir telefonu smile.gif
*

As buvus ten pora kartu,aplinka ir visa kita man thumbup.gif o del maisto veliau vaziuosim tartis su planuotojom. smile.gif
Perseida
QUOTE(Sticky_Toffee @ 2009 02 21, 21:38)
atsakysiu uz Perseida - Tris mylimas  mirksiukas.gif
*

Teisingai 4u.gif

nors apie Lineli irgi tik gerus atsiliepimus girdejau thumbup.gif
meilikatyte
labutis ir as i jusu tarpa 4u.gif gal kas ka girdejot apie silutes silagele kokiu atsiliepimu mirksiukas.gif
jevuliukas
mes vienos dienos tai nakvynes neuzsisakem. o kaina priklauso nuo meniu siaip tai nuo 70 iki 100 lt zmogui. suderinsim tada kai meniu uzsisakysim smile.gif

QUOTE(KasYra @ 2009 02 20, 13:17)
Na ir kokia kainyte, jei nepaslaptis?  ax.gif
*

saulės zuikutis
Planuojam vestuves Palangoje, o švęst norėtumėm kur nors Nidoj arba Juodkrantėj. Deja, internete nieko nerandu blink.gif Sodyba nebūtina, bet juk ten yra nuostabių namelių ir vilų, tik kaip surast, kas sutiktų išnuomot ax.gif Gal kas šventėt savo vestuves šiame regione ir galėtų papasakot įspūdžius bei pasidalint informacija? mirksiukas.gif
subtili
Mes tuokemės Juodkrantėje, šventėme Ąžuolyno poilsio namuose. Su malonumu pasidalinsiu patirtimi smile.gif
saulės zuikutis
QUOTE(subtili @ 2009 03 16, 22:00)
Mes tuokemės Juodkrantėje, šventėme Ąžuolyno poilsio namuose. Su malonumu pasidalinsiu patirtimi  smile.gif
*

Apžiūrėjau smile.gif . Bet kainos tai nemažos doh.gif . Kiek su viskuo maždaug išėjo? (į až gali)
Gal kas turi atsiliepimų apie Kuršių kiemą? g.gif
Bet, kaip matau, vestuvės Neringoj nelabai populiarios blink.gif

gedi
QUOTE(saulės zuikutis @ 2009 03 18, 11:18)
Bet, kaip matau, vestuvės Neringoj nelabai populiarios  blink.gif
*

Ne tai kad nepopuliarios, bet nepigios tai tikrai:) Visu pirma, ten restoranai (kuriuose galima butu vestuves kelti) vieni is brangesniu ir pasirinkimas nedidelis, antra, zmoniu apgyvendinimas brangus, trecia, visos kitos paslaugos bus brangesnes, fotografui ir kt. reikes moket uz kelta, viska susivezti is klaipedos, sukuosena darytis klaipedoje, geles veztis is klaipedos ir t.t.
Taciau aplinka atperka viska:)
Juodkranteje vestuvems kelti jeigu apie 30 zmoniu yra tik trys vietos: vila flora, vela bianca, azuolynas.
subtili
Tai jau taip, vietų pasirinkimas ten ne pats didžiausias smile.gif Bet viskas įmanoma, kai nori. Mūsų civilinė santuoka buvo Kaune, o visa kita Juodkrantėje ir gėlės iš Kauno važiavo ir kirpėja Kaune... Skmaba įdomiai, bet tikrai nebuvo problema. Dėl kainų, jie mielai derisi ir galima priimti abiems pusėms priimtiną variantą mirksiukas.gif Žinoma, priklauso kada tos vestuvės vyksta.
Papildyta:
QUOTE(saulės zuikutis @ 2009 03 18, 10:18)
Apžiūrėjau  smile.gif . Bet kainos tai nemažos  doh.gif . Kiek su viskuo maždaug išėjo? (į až gali)
Gal kas turi atsiliepimų apie Kuršių kiemą?  g.gif
Bet, kaip matau, vestuvės Neringoj nelabai populiarios  blink.gif
*

saulės zuikutis
Na, kainos visur milžiniškos. Žiūrėsim visokius variantus, nes dar yra laiko mąstyt ax.gif biggrin.gif . Nieko nežinot apie šitą vietą? http://www.neringatravel.lt/?lt=1110454571 blush2.gif
gedi
QUOTE(saulės zuikutis @ 2009 03 18, 22:41)
Na, kainos visur milžiniškos. Žiūrėsim visokius variantus, nes dar yra laiko mąstyt  ax.gif  biggrin.gif . Nieko nežinot apie šitą vietą? http://www.neringatravel.lt/?lt=1110454571  blush2.gif
*

Zinom apie sita vieta, tik vestuvems man ji visai netiko, kadangi netalpina daug zmoniu. O jeigu vestuves nedideles, pvz., apie 15 zmoniu, tada jau ir restoranu variantu daugiau atsiranda.
saulės zuikutis
QUOTE(gedi @ 2009 03 19, 09:50)
Zinom apie sita vieta, tik vestuvems man ji visai netiko, kadangi netalpina daug zmoniu. O jeigu vestuves nedideles, pvz., apie 15 zmoniu, tada jau ir restoranu variantu daugiau atsiranda.
*

nebus didelės tikrai - 20-30 žmonių smile.gif
gedi
QUOTE(saulės zuikutis @ 2009 03 19, 09:55)
nebus didelės tikrai - 20-30 žmonių  smile.gif
*

Jei 20, tai gal ir tilptumete, pas mus tai 30 zmoniu, tai mes pasirinkome azuolyna, kadangi jie turi didele sale sventimui pritaikyta, su scena, vila flora ir vela bianca netiko, nes reiketu svesti per 2 aukstus, o daugiau variantu nera. Na kursiu kiemas man asmeniskai nelabai patinka, kiek teko buti, tai maistas nekoks. Nors senokai jame ir buvau.... o vila flora nepatinka? ten visi giria, kad neblogai nedideles vestuves svesti.
subtili
Azuolyne smagu svest konferenciju saleje, salia terasa ir vietos daug 4u.gif
gedi
QUOTE(subtili @ 2009 03 19, 12:36)
Azuolyne smagu svest konferenciju saleje, salia terasa ir vietos daug  4u.gif
*

Jus konferenciju saleje sventete? ne per sviesus apsvietimas buvo? terasa tai didelis privalumas, jei oras geras, o nebuvo daug pasaliniu zmoniu vakare vidiniame kieme? Nes mes dar galime rinktis tarp konferenciju ir tos uzdaros sales, man pastaroji jaukesne atrodo.
subtili
QUOTE(gedi @ 2009 03 19, 15:51)
Jus konferenciju saleje sventete? ne per sviesus apsvietimas buvo? terasa tai didelis privalumas, jei oras geras, o nebuvo daug pasaliniu zmoniu vakare vidiniame kieme? Nes mes dar galime rinktis tarp konferenciju ir tos uzdaros sales, man pastaroji jaukesne atrodo.
*

Tikrai nebuvo per šviesu ir ta erdvė yra labai gerai. Terasa yra super. Jie ten buvo labai gražiai padengę "alaus stala", vyna isdelioję. O vakare žmoniu nebuvo, bet gal dėl to,kad musų vestuvės buvo rugsėjo men. Kita vertus, žinau,kad net vasaros menėsiais ten niekada nebuna ypatingai daug žmoniu. Išbandyta biggrin.gif
O ta uždara sale man pasirode labai jau uzdara, norint eit i lauka, reikia keliaut per visas pagalbines patalpas. Ir niūroka šiek tiek... Zinoma, spręsti jums, bet aš ir vėl rinkčiaus salę su terasa. smile.gif
Smagi
Vajej vajej, kaip man sunku su ta šventimo vieta doh.gif Kažkaip man mažai tų šventimo vietų, o ir kainos nemažos, vajej vajej smile.gif O apie Stončių sodus gal kas ką papasakotų?
Sunflowers
QUOTE(Smagi @ 2009 03 24, 15:16)
Vajej vajej, kaip man sunku su ta šventimo vieta  doh.gif  Kažkaip man mažai tų šventimo vietų, o ir kainos nemažos, vajej vajej  smile.gif  O apie Stončių sodus gal kas ką papasakotų?
*

Man mano operatorius Stonciu sodus rekomendavo! 4u.gif Bet man reikejo sventimo vietos Klaipedos mieste, tai pasirinkau kitur. ax.gif
Smagi
Vat mane labai jie vilioja, tik dar nemačiau realaus vaizdo. Žiūriu ir kainą tūkstančiu numetė (jei neklystu). O kur jūs Klaipėdos mieste šventėt?
Sunflowers
QUOTE(Smagi @ 2009 03 24, 17:50)
Vat mane labai jie vilioja, tik dar nemačiau realaus vaizdo. Žiūriu ir kainą tūkstančiu numetė (jei neklystu). O kur jūs Klaipėdos mieste šventėt?
*

Dar tik svesim! ax.gif Viesbutyje pokyliu saleje svesim! 4u.gif
egliosha
o apie Vilkenu maluna nera atsiliepimu (Sveksna, Silutes raj.)? ten tiek graziu vaizdu Sveksnoj, jau net nekalbu apie baznycia wub.gif ir ne taip toli nuo Klaipedos. galvojau kitam gale svesti, bet manasis uzsispyres Sveksnos baznycioj tuoktis doh.gif
Smagi
Na, lyg ir minėjo, kad jame tamsoka (man atrodo šitoj temoj ir skaičiau, jei neklystu)...
egliosha
QUOTE(Smagi @ 2009 03 25, 20:39)
Na, lyg ir minėjo, kad jame tamsoka (man atrodo šitoj temoj ir skaičiau, jei neklystu)...
*

cia neproblema, megstu tamsa biggrin.gif
Smagi
Tada, manau, malūnas tiks, nes daugiau apie jį nieko nežinau. Ei vestuvininkės, papasakokit gi merginai ar geras tas malūnas? friends.gif
edvita
QUOTE(egliosha @ 2009 03 25, 18:37)
o apie Vilkenu maluna nera atsiliepimu (Sveksna, Silutes raj.)? ten tiek graziu vaizdu Sveksnoj, jau net nekalbu apie baznycia wub.gif ir ne taip toli nuo Klaipedos. galvojau kitam gale svesti, bet manasis uzsispyres Sveksnos baznycioj tuoktis doh.gif
*

Kiek anksčiau teko lankytis ir ten valgyti, tai man nepatiko-neskanu, patiekalai banketui puošiami gyvomis gėlėmis o man tai tas nepatinka schmoll.gif Kiek dabar teko girdėti tai atrodo kad yra kitas šeimininkas, bet jei tos pačios virėjos, tai nieko gero .
egliosha
QUOTE(Smagi @ 2009 03 26, 12:32)
Tada, manau, malūnas tiks, nes daugiau apie jį nieko nežinau. Ei vestuvininkės, papasakokit gi merginai ar geras tas malūnas?  friends.gif
*

tokia ir vestuvininke dar neplanuojanti tvirtai biggrin.gif
QUOTE(edvita @ 2009 03 26, 13:12)
Kiek anksčiau teko lankytis ir ten valgyti, tai man nepatiko-neskanu, patiekalai banketui puošiami gyvomis gėlėmis o man tai tas nepatinka schmoll.gif Kiek dabar teko girdėti tai atrodo kad yra kitas šeimininkas, bet jei tos pačios virėjos, tai nieko gero .
*

na pardavinejo ta maluna kiek maciau pagal skelbimus, reiketu vietiniu pasiklaust g.gif
o kad maista gelem puosia tai blink.gif
mes galvojam apie mazulytes vestuves, tai galvoju gal pirti imtume(iki 20 zmoniu su nakvyne, plius paruosia vaises), vyresniems kambariai, mano anyta vietine, tai nezinau kas vietoj gyvena ar reiketu imti nakvyne g.gif nes ir draugai vaikystes maniskio ten gyvena(planai yra pacioj anksciausioj stadijoj, sarase tik tevai ir broliai/sesrys blush2.gif )
juratux88
sveikos mes tai svesim vestuves daupuaruose sodyboje kastonas,jie turi internetini psl.tai tiko mums ta vieta nes yra viena sale kur stalas,kitoje sokiai pokiai biggrin.gif antram aukste miegamieji,ir antra d iki pietu galima but smile.gif mes ten esam svente draugu vestuves tai visai patiko smile.gif bet pagalvoju gal kiek brangoka vienam zmogui 200-250,priklausys nuo pageidavimu,ir vasara nemaziau kaip 40zmoniu ax.gif
Papildyta:
ir dar pliusas kad jie ten gamina maista,nes mes nenorejom patys vazynet pirkt,ieskot seimininkiu,nes abu esam ne lt
beneciuju
sveikutes,
norejau paklaust, gal kuri zinot koki nedideli viesbutuka, vila ar restorana prie pat juros? kur nors netoli klaipedos, palangos ar sventosios? (na aisku ne basanaviciaus g., o kur nors kur ramiau) smile.gif
Sunflowers
QUOTE(beneciuju @ 2009 04 03, 14:19)
sveikutes,
norejau paklaust, gal kuri zinot koki nedideli viesbutuka, vila ar restorana prie pat juros? kur nors netoli klaipedos, palangos ar sventosios? (na aisku ne basanaviciaus g., o kur nors kur ramiau) smile.gif
*

"Morena"
Ga-aP
Sveikos,
Galiu papasakoti apie vilkenu maluna, nes ne viena karta esu buvusi. Siaip tai ten tamsu, kaip papuosia per balius, negaliu pasakyti, nes kiek kartu buvau, tai nebuvo papuosta. Maistas - nieko ypatingo, paprasti kepsniai, jokiu "mandru" patiekalu nebuna. Vietos yra pakankamai. Kazkada, kai tik atidare, tai ir atrode graziai ir siaip daug zmoniu eidavo, dabar apsileido. Ir aplinkos nebesusitvarko taip, kaip buvo pradzioje.
Pirtis yra atskirame name - nemanau, kad vestuvems ten tinkama vieta. Kur yra pirtis, tam paciam name yra ir kambariu, antrame aukste. Ten pat yra biliardo stalas, baseinas.
Papildyta:
O gal kas buvote sodyboje vienkiemis www.vienkiemis.lt? Nuotraukose neblogai atrodo, bet reliai nesu buvusi. Gal yra kokiu atsiliepimu?

Papildyta:
Tiesa, galiu dar pasakyti, kad nuomojama vestuvems ir Sveksnoj vila "Genovefa", parke. Kiek zinau, kaina 1500 uz nuoma, maista galima is salia esancios kavines. Vieta tai grazi. Jeigu kuri planuojat dideles vestuves, galit pasidometi.
fuggi
QUOTE(kviettka @ 2009 04 05, 22:44)
O gal kas buvote sodyboje vienkiemis www.vienkiemis.lt? Nuotraukose neblogai atrodo, bet reliai nesu buvusi. Gal yra kokiu atsiliepimu?
*

Aplinka man ten patinka smile.gif Baliuką kokį apturėt - tai nebloga vieta, tačiau vestuvių ten švęsti nenorėčiau, vien dėl to, kad aplink maišysis svetimi žmonės..
Fortunata

Papildyta:
Tiesa, galiu dar pasakyti, kad nuomojama vestuvems ir Sveksnoj vila "Genovefa", parke. Kiek zinau, kaina 1500 uz nuoma, maista galima is salia esancios kavines. Vieta tai grazi. Jeigu kuri planuojat dideles vestuves, galit pasidometi.
*

[/quote]

Vienkemis yra tikrai netinkama vieta svesti vestuves jeigu norima,kad nebutu pasaliniu.Nors galbut kazkas gali sau leisti visa plota issinuomoti,kazin ar ten taip isnuomotu,nes ir nameliu ir pirteliu nemazai berods...
O del Sveksnos dvaro "Genovefa" as tai jau domejausi,buvau nuvaziavusi apziureti patalpas.Normalios jokios virtuves nera,viena vonia kazkokia ir vienas tulikas uzkabaryje, sale tai laaaabai graziai padaryta,ir parkas grazus,ir i terasa atsidaro durys,ir zmoniu talpina daug,drasiai toje saleje galima svesti,kaip rumai,bet... Miegoti nera kur sad.gif O Sveksna nuo Klaipedos yra 50 km atstumu... Yra tokia patalpa kur tipo sako ciuzinius galima sumesti ir visi ismiega,bet doh.gif baisu truputi svecius,viesnias,pokylyje vaisinti,dvare sedeti,o po to ant ciuziniu miegot,nusipraust,net normaliai nera kur,o moterys gi su makiazais ir sukuosenom neguls ant ciuziniu lotuliukas.gif Zodziu man pasirode visiska nesamone,nebent trumpam ten uzsukt pasigrozet,atsiger sampaniuku ir isvaziuoti... svesti kitur...

Papildyta:
QUOTE(beneciuju @ 2009 04 03, 13:19)
sveikutes,
*

Meduza uz Palangos, Smelio takas (bankrotas berods,ar uzsidare iki vasaros), toliau Giruliuose Pajuris, galima rasti Palangoj toliau turputi nuo juros,bet ramia ir jaukia vietele... rolleyes.gif
Fortunata
kavine-restoranas ir viesbutis "Gabija". asmeniui 150
kristukas24
sveikutes.al kas patartumet kur atsveti estuves.ar kuri ga lanketes sodyboje pas antana budriu.kal zinote kaip ten viskas ir kokie atsiliepimai
Sunflowers
QUOTE(kristukas24 @ 2009 04 07, 11:10)
sveikutes.al kas patartumet kur atsveti estuves.ar kuri ga lanketes sodyboje pas antana budriu.kal zinote kaip ten viskas ir kokie atsiliepimai
*

Cia kur ji yra? g.gif unsure.gif
uItra
QUOTE(kviettka @ 2009 04 05, 22:48)

Papildyta:
*

Gal kas turite sitos vilu seimininku ar vadybininku kontaktus?
Buciau dekinga gauti i AZ.
Smagi
QUOTE(uItra @ 2009 04 07, 14:49)
Gal kas turite sitos vilu seimininku ar vadybininku kontaktus?
Buciau dekinga gauti i AZ.
*

Mane irgi labai sudomina ta vila bigsmile.gif
Bet Fortunata, manau, labai gerai surašė minusiukus, bet vis tiek norėčiau pamatyt pati bigsmile.gif
sipsenele
QUOTE(jevuliukas @ 2009 02 19, 11:56)
sveikos,

mes uzsisakem sodyba Ginduliuose, ten yra dvi sales, terase lauke. Jokiu svetimu zmoniu nebus mums priklausys visa teritorija.  blush2.gif
*

gal butu galima sitos sodybos kontaktus 4u.gif
kristukas24
QUOTE(~Jacinta~ @ 2009 04 07, 00:20)
Cia kur ji yra? g.gif  unsure.gif
*

sveikutes.randasi rietave prie ruskes ezero.gali pasiziureti antano budriaus sodyba.man ja patre busimieji pirsliai sake kad visai neblogai ir kainos negazdina bet apie juos nerandu atsiliepimu.gal kas nors dar ka galite patarti?nes vestuves planuojaam vasara o laikas greitai bega. smile.gif
Sunflowers
QUOTE(kristukas24 @ 2009 04 08, 13:24)
sveikutes.randasi rietave prie ruskes ezero.gali pasiziureti antano budriaus sodyba.man ja patre busimieji pirsliai sake kad visai neblogai ir kainos negazdina bet apie juos nerandu atsiliepimu.gal kas nors dar ka galite patarti?nes vestuves planuojaam vasara o laikas greitai bega. smile.gif
*

Na atsiliepimu nezinau... ax.gif papasakok placiau - kokios kainos ten, vienai, dviem dienom? g.gif
kristukas24
QUOTE(~Jacinta~ @ 2009 04 08, 02:26)
Na atsiliepimu nezinau... ax.gif papasakok placiau - kokios kainos ten, vienai, dviem dienom? g.gif
*

vienai dienai nezinau nes as teravausi del dvieju tai sake apie 1800lt.
cia uz nuoma, maisto jie negamina ax.gif
panele_roze
smile.gif sveikos,musu vestuves 2010 05 08 irgi tiksliai vietos nezinom kur svesti,naujas kazkoks yra agluonenuose paziurekit man patiko ten mastom pasukti azpurvyne.lt rackausku sodyba patiko tik manau kainos kandziojasi g.gif o del viesbuciu jei kas planuoja fejerverkus tai reikia spec leidimo,ir iki 12 galima leisti muzika zadejom morenoje svesti bet kai suzinojom atsisakem,ablinga,gaspada man nepatiko per tamsu nejauku.radailiu dvaras irgi maisalyne sake zmones maisosi kaip ir vienkiemyme mexicana sake neskanus maistas smile.gif rugpieniu kaimas gal visai nieko net nezinau......bandysim ta azpurvyne paziuret.raso kainas nuo 2000 iki 6000 ....
Sunflowers
QUOTE(panele_roze @ 2009 04 10, 19:57)
rugpieniu kaimas gal visai nieko net nezinau......

Gimtadieni svesti ten faina thumbup.gif , bet ne vestuves... ax.gif
panele_roze
smile.gif mhm matai kaip na dekui as irgi taip pagalvojau kad vietos mazoka pasirode man.ieskosim kitur
rasiuka
Laba diena,

Mes irgi darysim mazutes vestuves palangoj ir taip pat intensyviai ieskom vietos sventimui.
Deja, Gabija musu dienai jau senokai buvo uzsakyta.
Gal yra kokiu atsiliepimu apie Smelio Taka Naglio alejoj?
beneciuju
QUOTE(rasiuka @ 2009 04 26, 13:05)
Laba diena,

Mes irgi darysim mazutes vestuves palangoj ir taip pat intensyviai ieskom vietos sventimui.
Deja, Gabija musu dienai jau senokai buvo uzsakyta.
Gal yra kokiu atsiliepimu apie Smelio Taka Naglio alejoj?
*

tai buvo mano svajoniu vieta vestuvems.. deja, svesiu kitur. bet siaip tai ir kaina normali, zmogui 120-150 + alkoholi perki ju atskirai(tai gal brangoka kiek) bet nereikia atskirai moketi uz sales/restorano nuoma. aplinka superine, personalas liux, na bent kiek teko bendrauti. gaila kad neiseis ten svesti..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.