Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Viskas iš moheros
Supermamų klubas > Mūsų namai > Rankdarbiai > Mezgimas, nėrimas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Rinesa
QUOTE(Betti @ 2009 01 17, 04:09)
user posted image
*

blush2.gif
o tos rodyklytes ka reiskia?
Reiktu atskiros temos "pradedanciokem". tongue.gif
mocia
QUOTE(Rinesa @ 2009 01 16, 22:06)
Merginos,
pameskit kokį nesudetingą  raštuka megztukui-tunikai iš moheros.  sad.gif
*

pasižvalgyk čia
Betti
QUOTE(Rinesa @ 2009 01 16, 21:53)
blush2.gif
Reiktu atskiros temos "pradedanciokem".  tongue.gif
*

Nukelta akis
Rinesa
QUOTE(Betti @ 2009 01 17, 04:25)
Nukelta akis
*

ne "kazkas" sumegzta?
Sorry, kad klausineju taip primityviai... tiesiog anksciau mama patardavo ir apmegzdavo... cray.gif
Papildyta:
QUOTE(mocia @ 2009 01 17, 04:23)
pasižvalgyk čia
*

vat man tas 16 patinka, bet... kazka bandziau panasaus nepavyko. blush2.gif
qqte
QUOTE(Rinesa @ 2009 01 16, 20:59)
ne "kazkas" sumegzta?
Sorry, kad klausineju taip primityviai... tiesiog anksciau mama patardavo ir apmegzdavo...  cray.gif
Papildyta:
vat man tas 16 patinka, bet... kazka bandziau panasaus nepavyko.  blush2.gif
*

rodyklytes kur eina virsun smaigaliukas tikrai yra sumegztos 3 akys i viena mirksiukas.gif
Akire3
QUOTE(Ristina @ 2009 01 15, 10:43)
Rodausi ir aš savo moherinį kūrinį sau  bigsmile.gif
*

ir aš vticahria ta snaige narplioju, tik iš labai storos medvilnes 'on line', turejau uzsilikusius sviesiai zalius ir vis jie man niekam nelipdavo - dabar pats tas...taip laukiu finalo. tik man noris rankovyciu kaip originale o joms schemutes neturiu
mocia
QUOTE(Rinesa @ 2009 01 16, 22:53)
blush2.gif
Reiktu atskiros temos "pradedanciokem".  tongue.gif
*

pritariu, kad tos rodyklytės tai tikrai sumegztos trys akys: dvi akys nukeltos ant virbalo, paskui trečioji išmezgama gerąją akimi ir pertraukiama per tas nukeltas
Rinesa
QUOTE(mocia @ 2009 01 17, 05:02)
pritariu, kad tos rodyklytės tai tikrai sumegztos trys akys: dvi akys nukeltos ant virbalo, paskui trečioji išmezgama gerąją akimi ir pertraukiama per tas nukeltas
*

nu visai supainiojot mane... swoon.gif
trys... kai visas 3 iskart uzkabini ir = 1 akis, o nukeliant biski kitaip gaunasi schmoll.gif ta prasme, rastas kitok gaunasi.
jauciu, reik "tradiciskai" kazka pynutem regzt... g.gif
Ach...
mocia
tai pagal raštą ir reikia nukelt, tada ir gaunasi graži viena akis, pažiūrėk į mezginuko pavyzdį mirksiukas.gif

tik tas dvi akis reikia nukelt taip kaip mezgant gerąją akį, užkabinant iš kairės pusės rolleyes.gif ir raštelis tikrai nesunkus, pabandyk
Rinesa
QUOTE(mocia @ 2009 01 17, 06:00)
tai pagal raštą ir reikia nukelt, tada ir gaunasi graži viena akis, pažiūrėk į mezginuko pavyzdį mirksiukas.gif

tik tas dvi akis reikia nukelt taip kaip mezgant gerąją akį, užkabinant iš kairės pusės rolleyes.gif  ir raštelis tikrai nesunkus, pabandyk
*

Siaip gi zinau viska... (mama parode) bet nesigauna nors tu ka verysad.gif
lizarde
QUOTE(Rinesa @ 2009 01 16, 21:06)
Merginos,
pameskit kokį nesudetingą  raštuka megztukui-tunikai iš moheros.  sad.gif
*

Dar toki paziurek, gal patiks, pabandziau is moheriuko, visai dailiai ziurisi, ir svarbiausia rasto lengvumelis thumbup.gif
sketisss
QUOTE(lizarde @ 2009 01 17, 11:12)
Dar toki paziurek, gal patiks, pabandziau is moheriuko, visai dailiai ziurisi, ir svarbiausia rasto lengvumelis  thumbup.gif
*

labai grazus megztelis wub.gif gal rasto schemute turi? bigsmile.gif
lizarde
QUOTE(sketisss @ 2009 01 17, 16:51)
labai grazus megztelis wub.gif gal rasto schemute turi? bigsmile.gif
*

Turiu tokia, bet ką ženklai reiškia nežinau blush2.gif
Ir tokia 4u.gif
sketisss
QUOTE(lizarde @ 2009 01 17, 13:58)
Turiu tokia, bet ką ženklai reiškia nežinau  blush2.gif
Ir tokia  4u.gif
*

antroji manau lengviau suprantama g.gif o cia tikrai butent siam modeliukui? g.gif gal atsimeni kur ji aptikai,nubegciau ir as pasizvalgyt bigsmile.gif aciu labai uz rasciuko schemas 4u.gif
lizarde
QUOTE(sketisss @ 2009 01 17, 17:07)
antroji manau lengviau suprantama g.gif o cia tikrai butent siam modeliukui? g.gif gal atsimeni kur ji aptikai,nubegciau ir as pasizvalgyt bigsmile.gif aciu labai uz rasciuko schemas 4u.gif
*

Ta pirmoji tai tikrai sito, Lutė kitoj temoj dave ax.gif sake pas rusaites rado, gal ji zinotu kur jos mezge g.gif o antroji schemute sake tokia pati, tik engvesne thumbup.gif bandziau megineli, tai tikrai lengvai mezgasi ir atrodo taippat gerai drinks_cheers.gif Jei pirmos zenklus pzinciau irgi pabandyciau, butu ka palyginti drinks_cheers.gif
lizarde
Gavau patikslinima, kad ir 2 schemute to paties megztuko 4u.gif
dontstop
QUOTE(lizarde @ 2009 01 17, 23:14)
*

O kaip pagal tą schemą megzt? unsure.gif Tiesiog išmegzt visą ir gausis priekis? g.gif
Papildyta:
QUOTE(mocia @ 2009 01 15, 16:29)
Prašom 20 modeliukas bus ta liemenė
*

Mocia, nuostabi modeliukų kolekcija surinkta thumbup.gif Mūsų skoniai labai panašūs drinks_cheers.gif Išsisaugojau visą albumėlį blush2.gif
lizarde
QUOTE(dontstop @ 2009 01 18, 11:59)
O kaip pagal tą schemą megzt?  unsure.gif  Tiesiog išmegzt visą ir gausis priekis? g.gif

Cia tik ta kiaurarastine dalis, apacia gerosiomis megsiu smile.gif O siaip pasiskaiciuoji kiek motyvu pagal pacios ploti reikia ir psio 4u.gif Nu as pirmiausia pasiskaiciuosiu pagal uzpakali kiek geru reikia, nes kadangi liemenuosiu truputi, ir motyvus atskirai skaiciuosiuos, kiek akiu paskui vel papildomai uzsideti ax.gif nu as tokia mezgeja, kd kaip is tikro viskas darosi, tai net nezinau, bet kaip pati susigalvoju, taip ir ekspirementuojuosi blush2.gif

O pas Mocia tikrai puikiu dalykeliu yra 4u.gif
Miss heel
Sveikos 4u.gif klausiau jau kitoj temoj, bet gal ir Jus padesit 4u.gif gal kas turit megztu serveteliu schemu, kurios tiktu sijonui? ax.gif labai uzsinorejau megzto moherinio sevetelinio sijono blush2.gif
lizarde
QUOTE(Kotita @ 2009 01 18, 14:53)
Sveikos  4u.gif  klausiau jau kitoj temoj, bet gal ir Jus padesit  4u.gif  gal kas turit megztu serveteliu schemu, kurios tiktu sijonui?  ax.gif  labai uzsinorejau megzto moherinio sevetelinio sijono  blush2.gif
*

Pasizvalgyk cia
Raganu-Motina
QUOTE(Kotita @ 2009 01 18, 14:53)
Sveikos  4u.gif  klausiau jau kitoj temoj, bet gal ir Jus padesit  4u.gif  gal kas turit megztu serveteliu schemu, kurios tiktu sijonui?  ax.gif  labai uzsinorejau megzto moherinio sevetelinio sijono  blush2.gif
*

Aš bandysiu tokią megzt, nes jau esu mezgus pagal šitą schemą skraistę. Teoriškai čia skėčio schema, bet manau galima ir sijoną sukurpt biggrin.gif :
user posted image
user posted image
Lutė
QUOTE(lizarde @ 2009 01 17, 20:51)
Ta pirmoji tai tikrai sito, Lutė kitoj temoj dave ax.gif sake pas rusaites rado, gal ji zinotu kur jos mezge g.gif
*

Ir aš čia blush2.gif prisipažinsiu, tikrai nežinau kur tiksliai radau, bet regis “osinkoj“ pati norėjau megsti kai radau išsisaugojau ir psio, bet jei rasiu kur atsiųsiu nuorodą mirksiukas.gif
Miss heel
QUOTE(lizarde @ 2009 01 18, 14:24)
Pasizvalgyk cia
*

Aciu 4u.gif o gal dar galit pasakyt, kiek pan eiliu uztektu sijonui iki keliu? ax.gif dar niekada nemegziau serveteliu, tai ir nenusimanau blush2.gif
dontstop
QUOTE(lizarde @ 2009 01 18, 12:53)
Cia tik ta kiaurarastine dalis, apacia gerosiomis megsiu smile.gif O siaip pasiskaiciuoji kiek motyvu pagal pacios ploti reikia ir psio 4u.gif Nu as pirmiausia pasiskaiciuosiu pagal uzpakali kiek geru reikia, nes kadangi liemenuosiu truputi, ir motyvus atskirai skaiciuosiuos, kiek akiu paskui vel papildomai uzsideti ax.gif nu as tokia mezgeja, kd kaip is tikro viskas darosi, tai net nezinau, bet kaip pati susigalvoju, taip ir ekspirementuojuosi  blush2.gif

O pas Mocia tikrai puikiu dalykeliu yra  4u.gif
*

Kažkas lyg aiškėja rolleyes.gif Na bandysiu ir aš rytoj narpliot assa.gif
lizarde
QUOTE(dontstop @ 2009 01 18, 19:41)
Kažkas lyg aiškėja  rolleyes.gif  Na bandysiu ir aš rytoj narpliot  assa.gif
*

Tai galim i kita tema keltis ir bendrom jegom megzti 4u.gif
sketisss
QUOTE(lizarde @ 2009 01 17, 20:14)
*

aciu uz visa info 4u.gif
dovyda
QUOTE(Kotita @ 2009 01 18, 15:55)
Aciu  4u.gif  o gal dar galit pasakyt, kiek pan eiliu uztektu sijonui iki keliu?  ax.gif  dar niekada nemegziau serveteliu, tai ir nenusimanau  blush2.gif
*

ir as dabar paieskose schemu servetelei-sijonui mirksiukas.gif jei ka rasi, pasigirk blush2.gif mazu serveteliu virbalais pilna, cia manau staltiesiu tiesiog reikia wink.gif
Miss heel
QUOTE(dovyda @ 2009 01 19, 00:07)
ir as dabar paieskose schemu servetelei-sijonui mirksiukas.gif jei ka rasi, pasigirk blush2.gif mazu serveteliu virbalais pilna, cia manau staltiesiu tiesiog reikia wink.gif
*

Ech, radau graziu, bet ka as zinau, ar uztektu ilgio sijonui, bus paskui sijonas lelei nebent lotuliukas.gif veliau idesiu nuoroda ka panasesnio radau ax.gif
Miss heel
http://public.fotki.com/Kotita/megztos-servetels/
Va sudejau, bet ne visos schemos aiskiai matos blink.gif
Betti

Dar cia paziurekit
Miss heel
http://www.tindirindi.lt/forum/viewtopic.php?id=3304&p=2
Patiko ta 5.152, bet nesuprantu as jos schemu, ar cia jos visos yra? blush2.gif
dovyda
QUOTE(Kotita @ 2009 01 19, 15:11)
http://www.tindirindi.lt/forum/viewtopic.php?id=3304&p=2
Patiko ta 5.152, bet nesuprantu as jos schemu, ar cia jos visos yra?  blush2.gif
*

man pati pirmoji gal nieko....nzn, o ta kur tu sakai, nelabai matosi ... g.gif na dar ieskom ieskom:)
Miss heel
Va dar truputi radau, pora tik tinkamu, bet gal tau patiks mirksiukas.gif
http://lodia.ru/forum/index.php?automodule...um=102&st=0
o as sau nieko nerandu verysad.gif
tokia manau butu maza, nebent virsu pamegst gerom akim ax.gif
http://public.fotki.com/Kotita/megztos-ser...owimagephp.html
todel manau teks tenkintis sita:
http://public.fotki.com/Kotita/megztos-ser...9b15ae5222.html
blush2.gif bigsmile.gif
Fency
Sveikutes, gal kas patarsite kaip reikia taisyklingai apskaiciuoti nuo kurios vietos imti staltieses schemos dali sijonui. Numezgiau virsu, kuris tik geromis akimis ir dabar planuoju nuo juosmens megzti zemyn sijona. Aplinkui turiu 160 akiu. Gal kas turite idomu pavyzdi? is anksto dekoju ax.gif
Miss heel
Mes kaip tik ieskom serveteliu sijonui ax.gif dar niekada nemezgus as serveteliu virbalais, tai nieko patart negaliu, tik kitu patarimu laukiu 4u.gif biggrin.gif
panaite
mielos darbstuoles,
prasau patarimo, noriu is moheros (80%) nusimegzti sijona, platejanti. Ir zinau koki rasta tureciau naudoti, bet kadangi esu visiskas analfabetas mezgimo srity, tai nelabai zinau kaip ta rasteli isgauti.
atrodo jis taip: kas kokios 5 geros akys kartojasi fragmentas is dvieju skyluciu (itariu tai uzmestos akys) o vidury kazkokia 1-2 akiu raizgalyne. Turbut visai neaiskiai susnekejau cia bet nepykit.
Gal gali kas nors pakomentuoti ka reikia padaryti tame viduriuke tarp 2 uzmestu akiu?
aciu ax.gif
ernoja
QUOTE(vilzim @ 2009 01 20, 20:21)
mielos darbstuoles,
prasau patarimo, noriu is moheros (80%) nusimegzti sijona, platejanti. Ir zinau koki rasta tureciau naudoti, bet kadangi esu visiskas analfabetas mezgimo srity, tai nelabai zinau kaip ta rasteli isgauti.
atrodo jis taip: kas kokios 5 geros akys kartojasi fragmentas is dvieju skyluciu (itariu tai uzmestos akys) o vidury kazkokia 1-2 akiu raizgalyne. Turbut visai neaiskiai susnekejau cia bet nepykit.
Gal gali kas nors pakomentuoti ka reikia padaryti tame viduriuke tarp 2 uzmestu akiu?
aciu ax.gif
*

Spėju, kad trys sumegztos akys g.gif
panaite
QUOTE(zinulė @ 2009 01 20, 21:25)
Spėju, kad trys sumegztos akys g.gif
*

as irgi taip galvojau, bet is kur tada kitoj eilej tame tarpe vel bus trys akys kurias reikia sumegzti?
ernoja
QUOTE(vilzim @ 2009 01 20, 20:30)
as irgi taip galvojau, bet is kur tada kitoj eilej tame tarpe vel bus trys akys kurias reikia sumegzti?
*

uždėta, likusi viena iš sumegztų ir vėl uždėta
Meila
QUOTE(Fency @ 2009 01 20, 17:15)
Sveikutes, gal kas patarsite kaip reikia taisyklingai apskaiciuoti nuo kurios vietos imti staltieses schemos dali sijonui. Numezgiau virsu, kuris tik geromis akimis ir dabar planuoju nuo juosmens megzti zemyn sijona. Aplinkui turiu 160 akiu. Gal kas turite idomu pavyzdi? is anksto dekoju ax.gif
*

Aš tai dariau paprastai, pasiskaičiavau kiek akių uždėt liemeniui, tada pasirinkau servetėlėj nuo kurios eilės noriu megzt, žinoma ne nuo pirmos, o kokia tolimesnė, kad ir 20-a na pagal raštelį, kad gražiai derintųsi, tada suskaičiuoju kiek vienam motyvui reikia akių ir apskaičiuoju kiek motyvų man tilptų į mano jau turimą akių skaičių liemeniui ax.gif Ar aiškiai g.gif Na motyvą kartojau ne tiek kiek servetėlėj buvo kartota, o tiek kiek man gavosi g.gif
dovyda
QUOTE(Kotita @ 2009 01 20, 19:31)
Mes kaip tik ieskom serveteliu sijonui  ax.gif  dar niekada nemezgus as serveteliu virbalais, tai nieko patart negaliu, tik kitu patarimu laukiu  4u.gif  biggrin.gif
*

aha ieskom...bet ir man nelabai kas kabinasi doh.gif nezinau....
Miss heel
QUOTE(dovyda @ 2009 01 21, 14:05)
aha ieskom...bet ir man nelabai kas kabinasi doh.gif nezinau....
*

Nezinau ir as, kad tik netektu apsiriboti nertu sijonu... g.gif
liute2
O čia - mano tunika ax.gif user posted image
Papildyta:
user posted image
AusritaJuozas
QUOTE(anny @ 2008 11 01, 17:10)
pasižiūrėjau kokių gražių darbelių ir moheros primezgėt, panorau ir aš pabandyti, tai krikšto dukrai numezgiau trumpa megztuką
user posted image
*

NORECIAU TOKI SESEI NUMEGZT GAL BUTU GALIMA SHEMUTE 4u.gif smile.gif blush2.gif ax.gif mirksiukas.gif
Meila
QUOTE(Kotita @ 2009 01 21, 15:19)
Nezinau ir as, kad tik netektu apsiriboti nertu sijonu... 
*

Na kam taip, pasirink bet kokią patinkančią servetėlę ir pirmyn mirksiukas.gif , kuo daugiau žvalgaus tuo daugiau jų randu biggrin.gif
Va mano anksčiau jau rodytas pavyzdys wink.gif
QUOTE(Meila @ 2009 01 06, 00:14)
Rodau ir aš savo moherinukę:
user posted image
Na tik dabar jau ji be blizgučių 
*

QUOTE(Meila @ 2009 01 06, 14:35)
Suknelės sijonas megztas pagal servetėlės schemą, na ne nuo pat pradžių ir ne iki galo, nes tada jau sijonas būtų ir man tikęs
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

O paskui surinkau akis sijono viršuje ir mezgiau sukenelės viršų, o rankovytes ant galo pūstas tiesiog kiauraraščius smile.gif Sumegztos dvi akys, užmetimas, sumegztos dvi akys užmetimas, o kitoj eilėj išmegzti visas akis blogomis, sekančią eilę vėl sumezgimas, užmetimas, sumezgimas, užmetimas ir t.t. O kad gavos pūstos, tai tiesiog dvigubai daugiau akių išmezgiau baigus lygų raštą.
Megzta Kids mohair siūlais, suėjo kašku 5 motkeliai po 25 g. po 230 m. 4u.gif

*

Pradėjau megzt nuo 49 eilės ir baigiau 179 mirksiukas.gif

QUOTE(liute2 @ 2009 01 21, 15:41)
O čia - mano tunika
*

Gražu thumbup.gif
skorpionė
laba
mano paprasti moheriukai ax.gif
user posted image
tunika krikšto dukrai-10 metų
user posted image
ir dukrai
user posted image

gražūs jūsų mezginiai visų 4u.gif
Miss heel
QUOTE(Meila @ 2009 01 22, 10:03)
Na kam taip, pasirink bet kokią patinkančią servetėlę ir pirmyn mirksiukas.gif , kuo daugiau žvalgaus tuo daugiau jų randu biggrin.gif
Va mano anksčiau jau rodytas pavyzdys wink.gif
Pradėjau megzt nuo 49 eilės ir baigiau 179  mirksiukas.gif
Gražu  thumbup.gif
*

clap.gif kazkas panasaus ax.gif bet as kai nemoku megzt serveteliu, tai ko gero su tavim teks konsultuotis tada blush2.gif 4u.gif
La Perla
sveikos, jau pasirodziau su savo suknele sukneliu temoj bet kadangi ji mocherinuke, ikeliu pasiziureti ir cia:
user posted image
user posted image
Miss heel
Nerealus grožis 4u.gif wub.gif
ingriduska
QUOTE(La Perla @ 2009 01 22, 16:57)
sveikos, jau pasirodziau su savo suknele sukneliu temoj bet kadangi ji mocherinuke, ikeliu pasiziureti ir cia:
user posted image
user posted image
*

PAVAREI:)
AŠ APAKUS:)
NEREALU, viršutinė dalis idealiai išspręsta, man gražu, stilinga, romantiška, kiek mergaitiška...žavu...
Tikrai norėčiau į savo spintą tokios suknios:)
Ir vasara ir žiema ir ilgi batai ir bateliai viskas tiktųsmile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.