Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Namo aplinka 32
Supermamų klubas > Mūsų namai > Flora
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
vida777
Kasiopeja, tave domina laukines tulpes g.gif - siand. maciau Sodu Centre kokiu 5 gal rusiu 50 svog. pokuote 3,99 €, o "Bakker"naujam kataloge radau "naujiena" baltos su tams. melynais viduriais 5 svog. - 9,95 €, tai va kiek tos naujienos kainuoja biggrin.gif .
cia nuoroda akiu terapijai:

http://images.google.de/imgres?imgurl=http...ficial%26sa%3DN

(sone paspaudus dauug vaizdu atsiveria........... )
Knifofija
QUOTE(Sraunius @ 2008 09 10, 18:46)
o reikia lietuviškų tvorų/vartų/gyvatvorių? Ir ar turi būti pavyzdinės ar tinka ir tautiškos, pvz.: vieno kaimyno vartai su gediminaičių stulpais  ax.gif
*

Tinka svarbu, kad būtų ne iš interneto platybių, o realios lietuviškos, žinoma tiks ir užsienietiškos jei jūs pačios fotkinot, nes internetinių per maža raiška ir netinka man.
sobieska
QUOTE(Knifofija @ 2008 09 10, 18:19)
Merginos turiu jūsų labai didelį prašymą, ar galėtumėte nufotografuoti savo vartus su tvorom ir gyvatvores jei tokias turite ir atsiūsti man (tinka ir kaimynų). rašau didelį darbą apie akmenis, tvoras, vartus ir gyvatvores. O jei dar kokią įmantrią gyvatvorę turite tai iš vis nuostabu būtų. Labai trūkstu foto. Iš anksto dėkoju. mano E-meilas  stufas@gmail.com (paštas laikinas, nes tikrojo nenoriu skelbti viešai)
*

Jeigu mano tinka galeciau atsiusti, na kur smaragdo tujos pakrasty ir "sviestas sviestuotas" biggrin.gif
Papildyta:
Rokoko spec.pranesimas tau : as pries dvi valandas seniuose nusipirkau "green" tulpytes. Stende tulpiu begales rusiu, o vat sitas paemiau paskutines. Dar buvo tokios margos zalios su raudonu irgi graziai ziurisi, nu bet as jau kai tulpiu uzsipirkau be proto, tai nerizikavau pastaruju deti krepsin.
DeeDee
Kadangi dabar pats pavasarinių svogūninių gėlių pirkimo bumas, noriu perspėti dėl spalvų ( pernai Knifofija perspėjo wink.gif ) - visiškoje saulėkaitoje žydinčios nebus tokių pačių spalvų, kaip kad yra nurodyta paveiksliukuose.
Sodinau tokią:
user posted image
Labai aukšta ir tikrai graži tulpytė, bet spalvos išryškėdavo tik pasislėpus saulei už medžių. Todėl nesistebėkit, jei žydės ne taip ryškiai arba sodinkit šviesiame šešėlyje 4u.gif
sobieska
QUOTE(Sraunius @ 2008 09 10, 21:51)
Kadangi dabar pats pavasarinių svogūninių gėlių pirkimo bumas, noriu perspėti dėl spalvų ( pernai Knifofija perspėjo wink.gif ) - visiškoje saulėkaitoje žydinčios nebus tokių pačių spalvų, kaip kad yra nurodyta paveiksliukuose.
Sodinau tokią:
user posted image
Labai aukšta ir tikrai graži tulpytė, bet spalvos išryškėdavo tik pasislėpus saulei už medžių. Todėl nesistebėkit, jei žydės ne taip ryškiai arba sodinkit šviesiame šešėlyje  4u.gif
*

Va va apie tokia ir ejo kalba postu auksciau biggrin.gif nu labai grazi wub.gif
rokoko
QUOTE(Srove @ 2008 09 10, 11:19)
ikrai, tai atrodo Lonicera nitida(pasigooglinus ta pavad.radau smulkiau:
‘Baggescen’s Gold’)Ja, ja is vakaru parsiveziau
*

kiek ziemu pas tave ziemojo sis augaliukas?
praeita ziema nesiskaito, o uzpernai kaip?

QUOTE(Šarlote @ 2008 09 10, 13:11)
Gal kas kiemą asfaltavosi? Kaip manot ar įmanoma gražiai išsiasfaltuoti? Mano vyras nori asfalto, o man atrodo gražiau trinkelės? kokia jūsų nuomonė?
*

trinkeles graziau, aisku, bet pvz, jei ten bus zaidziamas krepsinis, tada asfaltas.

QUOTE(Knifofija @ 2008 09 10, 13:20)
Žiemoja be problemų, rudeniop lapai gelsta, bet pagelte tuoj ir krenta (apatiniai) Kažkiek jų atsivešiu į mugę, nors ir baigia nužydėti, bet kai pamastai, kad žydi jau nuo liepos mėn.
*

aCIU:4u:
kokios geros tos silinges thumbup.gif , ir taskuotoji kaip ilgai zydejo wub.gif

QUOTE(*MONAMI* @ 2008 09 10, 13:24)
ten visi medžiai ir krūmai taip arti namo    ,o kaži ar juos galima persidinti  : ir kada būtų geriau 
*

Nežinau.
Pvz. dideli spygliuočiai perkeliami per du- tris metus, kasmet atkertant kastuvu dali saknu. Tada jos palaipsniui užsiaugina trumpesniu maitinančiu saknu, ir perkelima lengviau pakelia.

QUOTE(apzeldintoja diplomante @ 2008 09 10, 13:56)
skaldykim akmenukus
ir isgryskim takelius
bus kojytem patogu
o vaikuciam daug guzu
*

nesustok 4u.gif

QUOTE(*MONAMI* @ 2008 09 10, 15:29)
aš gal pvz ir norėčiau kokių gėlyčių,bet aš esu Šiauliuose  : kaži kaip būtų galima perduoti ir atsiskaityti:  :
*

Knifofijos lobiai tau pasiekiami ranka – Kursenuose. mirksiukas.gif
rokoko
QUOTE(jolaxus @ 2008 09 10, 14:28)
lauksiu ir aš astrų žiedelių
*

taigi tau daviau šoninius ūgliukus blush2.gif , manau, šiemet be žiedelių būsi...

QUOTE(smth1 @ 2008 09 10, 15:45)
Kazkaip su skaiciavimais man gaunasis nekaip. Gal kas zino, kiek zemes reikia uzpildyti 30x30x40 dydzio duobe? 54kg man kazkaip galvoj nesutelpa. Gavosi koks tai ne floriskas klausimas, bet man reik suskaiciuot kiek reikia zemes i duobe, kurioj bus sodinamas augalas. smile.gif
*

Žemė sausa ar drėgna? tankis?
Šiandien pajutau diiidelį skirtumą būtent tokį lotuliukas.gif , kai tampiau pilnus karučius normalios ir šlapios žemės.
O rimtai, tai jei apie duobe kalbame, tai tūrio reik klaust, liaudiškai - talpos. Ir aišku, viskas priklauso nuo šaknyno dydžio sodinamo augalo.
Jei aš tavo duobę įsivaizduoju cm, pora kibirų žemių 12-15 litrų talpos ją užpildytų.
Ar tu irgi mokslo darbą rašai? lotuliukas.gif 4u.gif
tada pas matematikus mirksiukas.gif

QUOTE(*MONAMI* @ 2008 09 10, 16:26)
kai tik apsikasinėsiu aplink namą tai kreipsiuos ,jeigu turėsit kuom pasidalinti 
o ir kitos čia vis pasiūlo kokių augalėlių tai užtai ir paklausiau kaip būtų galima apsikeisti 
*

Su mumis gal ir apsikeistum mirksiukas.gif , o Knifofija - profesionalė, tai jos verslas. Turbūt į gimines reiktų sueit , jei mainytis nori su ja biggrin.gif

QUOTE(Knifofija @ 2008 09 10, 17:19)
Merginos turiu jūsų labai didelį prašymą, ar galėtumėte nufotografuoti savo vartus su tvorom ir gyvatvores
*

padarysiu poryt - ne per vėlu bus?

QUOTE(sobieska @ 2008 09 10, 20:15)
Rokoko spec.pranesimas tau : as pries dvi valandas seniuose nusipirkau "green" tulpytes.
*

ačiū 4u.gif
pries savaitę Traku SSSS jų nebuvo, patikrinsiu.

Pasidalinsiu ''paslaptimi'', kam jas naudosiu [nugi liežuvis niežti].
Noriu sodinti tas ''green spring'' tulpes šalia margalapės melsvės tokios . Derinį knygoj nužiūrėjau, plius ten tarp jų neužmirštuolės. Atrodo diieviškai, neįsivaizduoju idealesnio spalvų derinimo lotuliukas.gif , rimtai rolleyes.gif - žalios melsvės baltu viduriu ir baltos tulpes žalia juostele... kaip lakoniška ir žavu. Aš be neužmirštuolių apsieisiu.
rozamunda
QUOTE(rokoko @ 2008 09 11, 00:11)

Pasidalinsiu ''paslaptimi'', kam jas naudosiu [nugi liežuvis niežti].
Noriu sodinti tas ''green spring'' tulpes šalia margalapės melsvės  tokios . Derinį knygoj nužiūrėjau, plius ten tarp jų neužmirštuolės. Atrodo diieviškai, neįsivaizduoju idealesnio spalvų derinimo  lotuliukas.gif , rimtai rolleyes.gif - žalios melsvės baltu viduriu ir baltos tulpes žalia juostele... kaip lakoniška ir žavu. Aš be neužmirštuolių apsieisiu.

*

niu cia gera paslaptis lotuliukas.gif as sugalvojau lygiai taip pat,tik vietoj neuzmirstuoliu zydres ikisau drinks_cheers.gif
Vilioja
Bet ar melsves spes "islysti" kol tulpes perzydes. Melsves velai suzelia g.gif
jolaxus
Sodinau tokią:
user posted image
Labai aukšta ir tikrai graži tulpytė, bet spalvos išryškėdavo tik pasislėpus saulei už medžių. Todėl nesistebėkit, jei žydės ne taip ryškiai arba sodinkit šviesiame šešėlyje  4u.gif
*

gražuolytė wub.gif aš tai kažkaip raudonose-rožinėse tulpėse prapuoliau... reikėtų atsinaujinti, bet kažkur senus svogūnėlius tektų iškišinėti... ai, šiemet dar senąsias gražuoles paeksploatuosiu rolleyes.gif

taigi tau daviau šoninius ūgliukus blush2.gif , manau, šiemet be žiedelių būsi...
...
*

tai aš ir nesvaigstu šiemet dėl žiedų, galvoju į ateitį mirksiukas.gif

QUOTE(Vilioja @ 2008 09 11, 07:14)
Bet ar melsves spes "islysti" kol tulpes perzydes. Melsves velai suzelia g.gif
*

va va, panaši mintis atėjo drinks_cheers.gif turbūt daugų daugiausia melsvės viršūnėles kišti iš [emės pradės, bet ir ta stadija gana graži, jei kartu sužydės tulpės tai gal ir bus vaizdelis rolleyes.gif
*MONAMI*
spalvos išryškėdavo tik pasislėpus saulei už medžių. Todėl nesistebėkit, jei žydės ne taip ryškiai arba sodinkit šviesiame šešėlyje  4u.gif
*

bigsmile.gif tai vadinasi mano sugalvota vietelė joms bus kaip tik thumbup.gif thumbup.gif
tik kaži kada jau jas pradėti sodinti g.gif ant pakuočių rašo nuo 9-12mėn,bet senesnėse temose skaičiau kaip pernai pergyvenot dėl vėluojančios žiemos doh.gif ,ką patartumėt šiemet ax.gif g.gif
(vėliau galėsiu parodyti kokius svogūnėlius gavau dovanų ax.gif ,jeigu įdomu)

QUOTE(rokoko @ 2008 09 10, 23:31)
Knifofijos lobiai tau pasiekiami ranka – Kursenuose. mirksiukas.gif
*

teks giminiuotis lotuliukas.gif arba laukti išpardavimų lotuliukas.gif

Su mumis gal ir apsikeistum mirksiukas.gif , o Knifofija - profesionalė, tai jos verslas. Turbūt į gimines reiktų sueit , jei mainytis nori su ja biggrin.gif
*

tai ne aš visai uždyką nenoriu schmoll.gif
drieziukas
O tulpių svogūnus jūs iškasinėjate g.gif Aš pernai pirmus metus jų prisodinėjau, bet žiemai nieko nekasiau.. Ydomu išlys jie pavasarį g.gif Ar jau pamiršti ir naujus sodinti biggrin.gif
Man labai patiko pernai prie Europos pc Vilniuje buvo pavasarį labai graži kompozicija padaryta, gal kas nors matėte. Tokios šviesios melsvos našlaitės žemutės ir kur ne kur tulpės didelės rožinės spalvos pilnavidurės wub.gif , turėčiau didesnį plotą bandyčiau tokį grožį namuose sukurti.. ax.gif
Knifofija
QUOTE(sobieska @ 2008 09 10, 21:15)
Jeigu mano tinka galeciau atsiusti, na kur smaragdo tujos pakrasty ir "sviestas sviestuotas" biggrin.gif
Papildyta:
Rokoko spec.pranesimas tau : as pries dvi valandas seniuose nusipirkau "green" tulpytes. Stende tulpiu begales rusiu, o vat sitas paemiau paskutines. Dar buvo tokios margos zalios su raudonu irgi graziai ziurisi, nu bet as jau kai tulpiu uzsipirkau be proto, tai nerizikavau pastaruju deti krepsin.
*

Viskas tinka.
Vilioja
QUOTE(drieziukas @ 2008 09 11, 09:37)
turėčiau didesnį plotą bandyčiau tokį grožį namuose sukurti.. ax.gif
*

Ploto neužtenka, dar ir tokios smulkmenos kaip pinigėliai reikia ax.gif Juolab, kad šitas grožis gana trumpalaikis g.gif
drieziukas
QUOTE(Vilioja @ 2008 09 11, 08:41)
Ploto neužtenka, dar ir tokios smulkmenos kaip pinigėliai reikia ax.gif Juolab, kad šitas grožis gana trumpalaikis g.gif
*

nu jo, nebent našlaitės daugiametės.. nors aš šiemet terasą apkabinėjau vazonais, o į juos be vienmečių nelabai ką ir įsodinsi.. Kainuoja daug, bet ko dėl grožio nepadarysi ax.gif
smth1
Žemė sausa ar drėgna? tankis?
Šiandien pajutau diiidelį skirtumą būtent tokį lotuliukas.gif , kai tampiau pilnus karučius normalios ir šlapios žemės.
O rimtai, tai jei apie duobe kalbame, tai tūrio reik klaust, liaudiškai - talpos. Ir aišku, viskas priklauso nuo šaknyno dydžio sodinamo augalo.
Jei aš tavo duobę įsivaizduoju cm, pora kibirų žemių 12-15 litrų talpos ją užpildytų.
Ar tu irgi mokslo darbą rašai? lotuliukas.gif  4u.gif
tada pas matematikus mirksiukas.gif

Aciu labai uz pastangas 4u.gif  Issiaiskinau jau su ta zeme, bet tavo patarimas irgi nenueis pavejui:)Pasidalinsiu ''paslaptimi'', kam jas naudosiu [nugi liežuvis niežti].
Noriu sodinti tas ''green spring'' tulpes šalia margalapės melsvės  tokios . Derinį knygoj nužiūrėjau, plius ten tarp jų neužmirštuolės. Atrodo diieviškai, neįsivaizduoju idealesnio spalvų derinimo  lotuliukas.gif , rimtai rolleyes.gif - žalios melsvės baltu viduriu ir baltos tulpes žalia juostele... kaip lakoniška ir žavu. Aš be neužmirštuolių apsieisiu.

*

O nebus taip, kad jai jau tulpytes zydes, melsves dar nebus po ziemos atsigavusios, t.y. isskleide savo lapu? Kazkaip ten jos velokai g.gif
Mamce
Beskaitydama pagalvojau, kaip mums smagu gyventi - i kiemus ateina nykusis ruduo, o mes jau vel apie pavasari svajojam.... biggrin.gif thumbup.gif As irgi vaikstau pro savo tulpiu svogunelius ir vis paglostau zvigsniu - smagu bus juos sodinti ir laukti, kas gi pavasari is ju prazys...
sobieska
QUOTE(Mamce @ 2008 09 11, 10:18)
Beskaitydama pagalvojau, kaip mums smagu gyventi - i kiemus ateina nykusis ruduo, o mes jau vel apie pavasari svajojam.... biggrin.gif  thumbup.gif As irgi vaikstau pro savo tulpiu svogunelius ir vis paglostau zvigsniu - smagu bus juos sodinti ir laukti, kas gi pavasari is ju prazys...
*

drinks_cheers.gif kadangi svoguneliu turiu su kaupu ir dar trupuruka, tai ir manes lauks azartiskas pavasaris. Kad tik netektu nusivilt, bent puse gerio isaugtu panasus i save, sakyciau butu visai vykes eksperimentas
sidabrinekuoja
Mergaites as ne i tema, bet gal pagelbesit? Nukrito mano vaikas nuo dviracio vakar ir sako, kad skauda alkune, negali remtis, bet lanksto ta ranka, melynes nera, nepatine. Ar gali buti trukes kaulas? Ar cia tik sumusimas? Gal jeigu butu skiles ar isnires turetu sutint
smth1
QUOTE(sidabrinekuoja @ 2008 09 11, 10:53)
Mergaites as ne i tema, bet gal pagelbesit? Nukrito mano vaikas nuo dviracio vakar ir sako, kad skauda alkune, negali remtis, bet lanksto ta ranka, melynes nera, nepatine. Ar gali buti trukes kaulas? Ar cia tik sumusimas? Gal jeigu butu skiles ar isnires turetu sutint
*

NEBUTINAI! Is praktikos. Man buvo skiles kaulas zastikaulio, o niekas nebuvo sutine. Paaiskino gydytojas, kad sutinsta tada, kai pazeidziama kraujagysle. Zodziu seskit i masina ir i traumpukta. Kas yra is tikruju, nustatys persviete.
P.S. Manes mama irgi niekur nenorejo vezt, liepe lakstyt ir kilnot ranka. Alia kazkaip apsisviete protas ant kitos dienos.
sidabrinekuoja
QUOTE(Knifofija @ 2008 09 10, 20:14)
Tinka svarbu, kad būtų ne iš interneto platybių, o realios lietuviškos, žinoma tiks ir užsienietiškos jei jūs pačios fotkinot, nes internetinių per maža raiška ir netinka man.
*

O iki kada tau reikia? Galeciau pabandyt pereit per savo angliska kaima, jei tik su sluota manes nuo savo vartu kas nenuvarys. doh.gif
Papildyta:
QUOTE(smth1 @ 2008 09 11, 11:01)
NEBUTINAI! Is praktikos. Man buvo skiles kaulas zastikaulio, o niekas nebuvo sutine. Paaiskino gydytojas, kad sutinsta tada, kai pazeidziama kraujagysle. Zodziu seskit i masina ir i traumpukta. Kas yra is tikruju, nustatys persviete.
P.S. Manes mama irgi niekur nenorejo vezt, liepe lakstyt ir kilnot ranka. Alia kazkaip apsisviete protas ant kitos dienos.
*

Aciu, skambinu MB registruojames ir lekiam
apzeldintoja diplomante
QUOTE(jolaxus @ 2008 09 10, 16:06)
user posted image

user posted image

Viršuje nutūpė lavanda, aplink ją pabarstyti įvairūs šilokai, citrininis čiobrelis, ryškiausia gelsvai žalsva juosta - ylalapis flioksas, visu pakraštėliu prikaišiojau šliaužiančiosios šilingės. Dar už to stačio kadagio šlaitelyje viemas kitas augalėlis apsigyveno. Kol kas gal tik perkūnropės ryškiai matosi, nes jas sodinau "šeimomis", kurios dar jaunos tik nuo pernykščio rudens sužėlę buvo ir gražiai apsivaikavę.
Lauksiu pavasario, žiūrėsiu kas kaip prigijo, kaip žiūrėsis kai ūgtels ir ką reikės keisti unsure.gif
*

is viso sito dabar kaip as isivaizduoju smile.gif
kadugiuka is desines perkelciau salia kairiojo ir auksciau siek tiek. Akmenis ir eraicinus kaireje palikciau. Auksta kadugiuka nukraustyciau nuo kalnelio virsunes i kaire uz pirmiau cia pasodintu zemu kadugiuku ir padeciau dar viena akmeni (tipo pagrupavimas akmenu, o ne ismetymas). perkunropes iskelciau i pirma plana nuo kadugiuku siaurejancia eile i desine, butu ryskus ribojimas nuo pievutes. Lavanda isvis is cia iskleciau, kazkaip netinka ji man cia. kitus akmenis irgi nuimciau, gal palikciau ta kur pries flioksus. flioksus irgi palikciau, desiniuosius eraicinus ko gero uzkelciau ant kalniuko vietoje lavandos. nu ir silokus su ciobrais pagrupuociau priekyje, vietoj eraiciniu.
Ta prasme kairioji puse butu zalesne visus metus ir aukstesne, o einant i desine zemetu augalija.
kice
QUOTE(vida777 @ 2008 09 10, 14:55)
simta kartu atsiprasau  - gi prisiminiau dabar, kad tu jau buvai rasius  blush2.gif , reiks eit eilerasciu mokytis, kad skleroze atitolint (ginkmedis nepadeda...bandziau, nebent visa iki saknu sugrauzus  lotuliukas.gif ).
nu bais graziai  wub.gif , kai pasiziuri, tai atrodo, kad cia ner ka padaryt, bet kai reikia... ir stop  verysad.gif .
ojei kaip grazu tada butu - viska padaryciau, kad tik pajuoduotu ar pazaliuotu  bigsmile.gif .
ka cia gincisies - sausmedis, tai sausmedis  biggrin.gif ,
sekmes auginant eleborus  4u.gif .
cia tikra tiesa, augalai masinei prekybai - labai pigus, o ypac i pabaiga sezono kapeikas kainuoja, bet va kokia "naujove" tai kisene patustina, ale galima metus ir palaukti  biggrin.gif . Uztat LT bobuciu turgeliai - tikras rojus (beveik dykai)  thumbup.gif .
*

abejoju ar patiks.. tai sviesus, minkstas akmuo. Pajuodaves ar pazaliaves jis atrodo murzinas, o ne senas smile.gif
smth1
QUOTE(kice @ 2008 09 11, 11:09)
abejoju ar patiks.. tai sviesus, minkstas akmuo. Pajuodaves ar pazaliaves jis atrodo murzinas, o ne senas smile.gif
*

Pas mane yra senu jau akmenu..nu tai zinai..kaip kur, ir koks kieno skonis. Pvz. gelyne as juos pasideliojus kad patogiau prieit butu- tai jie labai naturaliai ten 'paseno', pajuodo ir atrodo gerai. Baseinelio krastuose, ten kur pazaliavo ir apsamanojo- man tinka. Ir stilius ir spalviskai, o vat ten kur pajuode..nebaisiai graziai. Ir nenusiplauna tas dalykas. Su Ace aisku nebandziau lotuliukas.gif Bet tai as filosofiskai i tai ziuriu: joks daiktas neislaiko savo pirmines isvaizdos, t.y. nebeatrodo kaip naujas po kazkiek laiko.
jolaxus
QUOTE(apzeldintoja diplomante @ 2008 09 11, 11:08)
is viso sito dabar kaip as isivaizduoju smile.gif
kadugiuka is desines perkelciau salia kairiojo ir auksciau siek tiek. Akmenis ir  eraicinus kaireje palikciau. Auksta kadugiuka nukraustyciau nuo kalnelio virsunes i kaire uz pirmiau cia pasodintu zemu kadugiuku ir padeciau dar viena akmeni (tipo pagrupavimas akmenu, o ne ismetymas). perkunropes iskelciau i pirma plana nuo kadugiuku siaurejancia eile i desine, butu ryskus ribojimas nuo pievutes. Lavanda isvis is cia iskleciau, kazkaip netinka ji man cia. kitus akmenis irgi nuimciau, gal palikciau ta kur pries flioksus. flioksus irgi palikciau, desiniuosius eraicinus ko  gero uzkelciau ant kalniuko vietoje lavandos. nu ir silokus su ciobrais pagrupuociau priekyje, vietoj eraiciniu.
Ta prasme kairioji puse butu zalesne visus metus ir aukstesne, o einant i desine zemetu augalija.
*

ačiū už pasvarstymus 4u.gif išsisaugosiu tavo šį postą ir gal pavasario sulaukus ir įvertinus kaip kas prigijo ir kaip žiūrisi, pasinaudosiu patarimais mirksiukas.gif
o dėl lavandos viršuje ir pati šiek tiek abejojau, bet labai jau norėjosi kažko ryškesnio ir ilgėliau žydinčio vidurvasaryje blush2.gif
Larissa
Sveikos,namų aplinkos tvarkytojos 4u.gif
kadangi esu visai žalia šiame reikale,tai gal pagelbėtumėt blush2.gif nenoriu rašyti tam augalui skirtoje temoje,nes,bijau,atsakymo nesulauksiu doh.gif kažkoks nelabai papuliarus doh.gif
tai va,aš labai noriu turėti hortenziją sode.mano mama šią vasarą kažkur mieste iš klombos "pasiskolino" kelias šakeles,pasodino balkone ir 4 prigyjo thumbup.gif
atrodo jie dabar taip
user posted image
skaičiau internete,kad į pastovią vietą tokius reikia sodinti antrais metais.tai dabar galvoju,ką su jais žiemai daryti?sukišti visus į vieną didelį vazona ir leisti peržiemoti rūsyje g.gif ar palikti kiekvieną savo mažame vazonėlyje?
ir dar toks "durnas" klausimas: ar kiekvienas mažas augaliukas išaugins su laiku didelį krūmą (aišku,tinkamai prižiūrint) ar man juos po 2 sodinti g.gif ar net visus 4 kartu g.gif
DeeDee
sodink juos į nuolatinę vietą, tik 1-ai žiemai teks uždengti. Dauginant sėklomis gali pasireikšti "protėvių" genai, o dauginant auginiais augalas bus toks, nuo kokio krūmo nuskinta.
Larissa
QUOTE(Sraunius @ 2008 09 11, 12:22)
sodink juos į nuolatinę vietą, tik 1-ai žiemai teks uždengti. Dauginant sėklomis gali pasireikšti "protėvių" genai, o dauginant auginiais augalas bus toks, nuo kokio krūmo nuskinta.
*

aciuks.gif o tai kaip man juos- po vieną ar po kelis sodinti kartu? g.gif
DeeDee
QUOTE(Larissa @ 2008 09 11, 12:27)
aciuks.gif o tai kaip man juos- po vieną ar po kelis sodinti kartu?  g.gif
*

a nėr už ką mirksiukas.gif Hmm, kad didžialapė matau, bet jų į aukštį ir į plotį skirtingų yra, sodink, kaip TEN buvo pasodinta. Greit jos auga.
Larissa
QUOTE(Sraunius @ 2008 09 11, 12:36)
a nėr už ką  mirksiukas.gif Hmm, kad didžialapė matau, bet jų į aukštį ir į plotį skirtingų yra, sodink, kaip TEN buvo pasodinta. Greit jos auga.
*

teks tada mamą tardyti,kur jinai "pasiskolino" ir važiuoti apžiūrėti kaip ten ir kas g.gif gal tai visai ne tokia,kaip aš noriu doh.gif dar kartą 4u.gif
rokoko
QUOTE(rozamunda @ 2008 09 11, 06:12)
niu cia gera paslaptis
*

tongue.gif rodysim panašias foto pavasarį

QUOTE(Vilioja @ 2008 09 11, 06:14)
Bet ar melsves spes "islysti" kol tulpes perzydes. Melsves velai suzelia
*

QUOTE(smth1 @ 2008 09 11, 09:05)
O nebus taip, kad jai jau tulpytes zydes, melsves dar nebus po ziemos atsigavusios, t.y. isskleide savo lapu? Kazkaip ten jos velokai g.gif
*

Turėtų būti taip: tos tulpės žydėt tada, kai melsvė tik želia. Būtent tada nuostabiai susišaukia melsvių lapų ir tulpių žiedų ''piešinys bei spalvos.
Jolaxus panašiai samprotavo.
Pagyvensim - pamatysim. smile.gif

Prie tos pačios temos pasakysiu, kad nupirkau ir gretimai sodinau dvi tulpių rūšis [tams.violet. ''qeen night'' ir baltą] ir šachmatinių margučių mišinį [baltos ir violet]. Pažiūrėjau savo foto arhcyvą - prasilenkia žydėjimas apie dvi savaites lotuliukas.gif [nors numaniau taip būsiant]. Tiek to - sakykim, ''vientisumas'' bus.

QUOTE(drieziukas @ 2008 09 11, 08:37)
O tulpių svogūnus jūs iškasinėjate  Aš pernai pirmus metus jų prisodinėjau, bet žiemai nieko nekasiau.. Ydomu išlys jie pavasarį
*

Iškasti tai vasarai reikėjo, žiemai kišame atgal. Išlys tavosios tulpės pavasarį, tik...
Pažiūrėk ''tulpių'' temoj, vakar dėjau foto, kurios maniškės gerai jaučiasi neiškasinėjamos metų metais, o kurios nyksta. Gal su taviškėmis veislėmis sutaps. 4u.gif

drieziukas
QUOTE(rokoko @ 2008 09 11, 12:10)
Iškasti tai vasarai reikėjo, žiemai kišame atgal. Išlys tavosios tulpės pavasarį, tik...
Pažiūrėk ''tulpių'' temoj, vakar dėjau foto, kurios maniškės gerai jaučiasi neiškasinėjamos metų metais, o kurios nyksta. Gal su taviškėmis veislėmis sutaps.  4u.gif
*

aciuks.gif
Srove
QUOTE(rokoko @ 2008 09 10, 23:31)
kiek ziemu pas tave ziemojo sis augaliukas?
*

Nu kad dar neziemojo, tik ruosiasi ax.gif Tik nesakyk, kad ir jis nelabai pas mus ziemoja doh.gif Jau su araukarija lakstau ir nebezinau ka daryti unsure.gif Nesti i kambari, ar visdelto sodinti? g.gif Ot kas gaunas, kai nieko neismanai apie augalus doh.gif cool.gif

Papildyta:
QUOTE(sobieska @ 2008 09 10, 22:01)
Va va  apie tokia ir ejo kalba postu auksciau biggrin.gif nu labai grazi wub.gif
*

As tokia panasiu pasodinau, zaliu su baltu, ale netoli raudonu, kazin ar jos neapsikres nuo raudonu ir neparaudonuos g.gif
DeeDee
na, kur balta spalva, jei raudonai ir nusidažys, na tai dar nieko, bet tai kokia spalva gaunas, kai raudona su žalia susimaišo - siaubas! blink.gif
sobieska
QUOTE(Srove @ 2008 09 11, 13:34)

As tokia panasiu pasodinau, zaliu su baltu, ale netoli raudonu, kazin ar jos neapsikres nuo raudonu ir neparaudonuos g.gif
*

Jau pasodinai bigsmile.gif ar man pirsto prie smilkinio neprikisit, jei si savaitgali tulpes sukisiu i zeme ar rekomenduosit palaukt dar kokias dvi savaites, nu baisiai spirgu, bijau, kad tas ikvepimas kur nors nedingtu ir kad neliktu pilnas maisas svogunu kitiems metams biggrin.gif , o man taip jau yra buve blush2.gif
Srove
QUOTE(sobieska @ 2008 09 11, 13:40)
Jau pasodinai bigsmile.gif  ar man pirsto prie smilkinio neprikisit, jei si savaitgali tulpes sukisiu i zeme ar rekomenduosit palaukt dar kokias dvi savaites, nu baisiai spirgu, bijau, kad tas ikvepimas kur nors nedingtu ir kad neliktu pilnas maisas svogunu kitiems metams biggrin.gif , o man taip jau yra buve blush2.gif
*

Nu, tai kad raso, kad nuo rugsejo sodinti ax.gif
SRAUNIUS , o tai kokia ta spalva gaunas? g.gif(greiciausiai s..o) rolleyes.gif biggrin.gif
DeeDee
Srove, tai tu nepergyvenk, kuo įvairiasnių spalvų bus, tuo įdomiau. A vdrug naują rūšį turėsi, paskui galėsi savo vardu pavadinti ( aš taip daryčiau blush2.gif )
rokoko
QUOTE(Sraunius @ 2008 09 11, 12:36)
, bet tai kokia spalva gaunas, kai raudona su žalia susimaišo - siaubas!
A vdrug naują rūšį turėsi, paskui galėsi savo vardu pavadinti ( aš taip daryčiau  blush2.gif )

SRAUNIUS , o tai kokia ta spalva gaunas? (greiciausiai s..o)
*

tulipa viridiflora ''sh..o srove''
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
plius atsparios kurkliams mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Srove, cia juokelis 4u.gif

QUOTE(sobieska @ 2008 09 11, 12:40)
ar man pirsto prie smilkinio neprikisit, je   i si savaitgali tulpes sukisiu i zeme ar rekomenduosit palaukt dar kokias dvi savaites,
*

Palauk.
Aš sodinau ten, kuriose vietose persodinėjau daugiamečius, kurių paskui nenorėsiu draskyti. [margutes po šliaužiančiu čiobreliu, tulpes prie viržių]
Kitas vėliau.
Be to, dar peles į namus ''neparėjo'' - paskaitinėk tulpių temą. mirksiukas.gif
sobieska
QUOTE(rokoko @ 2008 09 11, 14:15)
Palauk.
Aš sodinau ten, kuriose vietose persodinėjau daugiamečius, kurių paskui nenorėsiu draskyti. [margutes po šliaužiančiu čiobreliu, tulpes prie viržių]
Kitas vėliau.
Be to,  dar peles į namus ''neparėjo'' - paskaitinėk tulpių temą. mirksiukas.gif
*

Zinau, skaiciau biggrin.gif , bet as nei vienos peles nesu savo sklype sutikusi, tik parazitai kurmiai, kaimynu kates, kurioms tvoros neegzistuoja, priesingai, zvalgybine teritorija-vaiksto virsum uodegas pakelusios aggressive.gif
Gerai, dar palauksiu, bet svogunu maisa prie duru "ant akiu"vistiek laikysiu.
MAMICY
QUOTE(rokoko @ 2008 09 10, 11:58)
sodink pavasariui tulpes i vazonus, ka tik kalbeta, nuoroda Jolaxus idejo.
virziu vazonus [kaip ir tulpiu] per ziema i zeme ikask, tik sodink i rugscia zeme su spygliais arba rugscias durpes.
Dabar chrizantemos vazonuose zydetu. Serenčiai.
iki salnu zydes kitos vasarines vazonines geles - bakopos, pelargonijos, begonijos, surfinojos-petunijos ir tt.
*

aciu uz ats. o tulpes irgi i rugscia dirva sodinti? g.gif
rokoko
QUOTE(sobieska @ 2008 09 11, 13:21)
Zinau, skaiciau biggrin.gif , bet as nei vienos peles nesu savo sklype sutikusi,
*

Įsivaizduoju: Sobieska supasi ant savo sūpynių, ir išeina dvi pelytės už rankų susikibusios iš urvo pasivaikščioti, prieina prie sobieskos, pasisveikina... lotuliukas.gif
Jei rimtai, tai kasdien gi nebūni sodyboje, kaip supratau; be to, ar savo katei [jei tokią laikai ir ji ''kieminė''] bandei dienelę kitą ''šarikų'' neduot, kad prisimintų plėšrūniškus inkstinktus? pamatytum vaizdelių [apvalgytų pilkų padarėlių] cool.gif
Aišku, nebūtinai tos pelės puls tuos svogūnėlius graužt 4u.gif

QUOTE(MAMICY @ 2008 09 11, 13:41)
aciu uz ats. o tulpes irgi i rugscia dirva sodinti?
*

NE, tulpes ne schmoll.gif
viržiai rūgščiamėgiai.
sobieska
QUOTE(rokoko @ 2008 09 11, 15:02)
Įsivaizduoju: Sobieska supasi ant savo sūpynių, ir išeina dvi pelytės  už rankų susikibusios iš urvo pasivaikščioti, prieina prie sobieskos, pasisveikina... lotuliukas.gif
Jei rimtai, tai kasdien gi nebūni sodyboje, kaip supratau; be to, ar savo katei [jei tokią laikai ir ji ''kieminė''] bandei dienelę kitą ''šarikų'' neduot, kad prisimintų plėšrūniškus inkstinktus? pamatytum vaizdelių [apvalgytų pilkų padarėlių] cool.gif
Aišku, nebūtinai tos pelės puls tuos svogūnėlius graužt 4u.gif
.
*

Va, va ir as taip pamaniau, kai ne viena padla neatejo pasilabinti biggrin.gif Sodyboje bunu tik savaitgaliais, konkreciai nuo 8,00 iki 19,00 panirusi zemeje. 19.01 visa atsiduodu draugams vacation4.gif Mama turi 3 men.toki kvaila siamo katina, kuris ilipt i medi ilipa, o islipt nemoka.Patampo jis mums nervus kai is namu i lauka pabega, nes moka atsidaryt visas duris doh.gif , uztatai ir visa susikaupusia neapykanta ant kitu katinu isliejam šaratu pagalba
apzeldintoja diplomante
11 darbo valandu ir dar savaitgaliais smile.gif
Srove
QUOTE(Sraunius @ 2008 09 11, 13:54)
Srove, tai tu nepergyvenk, kuo įvairiasnių spalvų bus, tuo įdomiau. A vdrug naują rūšį turėsi, paskui galėsi savo vardu pavadinti ( aš taip daryčiau  blush2.gif )
*

Nu jo, taip pavadinimu geliu nezinau, o cia jau sansas bent viena prisiminti, savo varda dar zinau tongue.gif biggrin.gif
Prie to pacio dar pasakysiu, kad nesugalvotumet koki karpi didziuli isileisti i baseineli, kaip, kad padare MB doh.gif .Sakau nues mano lelija, tai jis sugalvojo uztverti ja sieteliu, o jis gudruolis kiekviena ryta jau budavo ten, prie jos, nu nesuprantu tik kaip, o pries kokia valanda jis jau gulejo ant zoles, kaip parsas, kai isejau i kiema, mano lempos sukrite i baseineli, dar nespejau susigaudyti, kas vyksta blink.gif Pasirodo kazkieno katinas sauniai pasidarbavo, nu ale kaip toki sunkenybe istrauke ir kaip jo nesuede dar tebera mysle g.gif bigsmile.gif Skani bus vakariene lotuliukas.gif

Papildyta:
QUOTE(rokoko @ 2008 09 11, 14:15)
tulipa viridiflora ''sh..o  srove''
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
plius atsparios kurkliams  mirksiukas.gif  lotuliukas.gif
Srove, cia juokelis  4u.gif
*

Baik biggrin.gif, zinau as tuos juokelius, kad paskui verkti nereiketu tongue.gif biggrin.gif
DeeDee
čia tas valgomas karpis? blink.gif Greičiausiai ne katino darbas, o žuvei oro trukt pradėjo, tai pati ir iššoko iš baseinėlio tongue.gif
Srove
QUOTE(Sraunius @ 2008 09 11, 17:14)
čia tas valgomas karpis?  blink.gif Greičiausiai ne katino darbas, o žuvei oro trukt pradėjo, tai pati ir iššoko iš baseinėlio  tongue.gif
*

Jo valgomas ax.gif Kad ryte jau pastebejau iskapstyta prie lempuciu, nu nejaugi jis ten sokinejo pirmyn atgal g.gif blink.gif
kice
QUOTE(Sraunius @ 2008 09 11, 13:36)
na, kur balta spalva, jei raudonai ir nusidažys, na tai dar nieko, bet tai kokia spalva gaunas, kai raudona su žalia susimaišo - siaubas!  blink.gif
*

kairaudona su zalia susimaiso gaunasi paprasciausia ruda.. kam teko tapyti - zino smile.gif
o jei gamtoje - tai labai grazu, kaip musu veliava tongue.gif
rokoko
QUOTE(Srove @ 2008 09 11, 16:12)
Baik biggrin.gif, zinau as tuos juokelius, kad paskui verkti nereiketu tongue.gif  biggrin.gif
*

4u.gif o jei rimtai, tai postu...
na, kur balta spalva, jei raudonai ir nusidažys, na tai dar nieko, bet tai kokia spalva gaunas, kai raudona su žalia susimaišo - siaubas!

...Sraunius pajuokavo. Sodink tas skirtingų spalvų ir veislių tulpes kokiais nori raštais ir atstumais, ar išvis be atstumų. DRĄSIAI, tikrai nepradės spalvos lietis. [ir nauja veislė vargu ar susikryžmins tokiu būdu lotuliukas.gif ]
Juk ir svogūnėlių ''mixai'' parduodami.
Kas dėl ''kitokių'' nei ant pakuotės spalvų, Sraunius jau visai rimtai minėjo tulpių gaunamos šviesos įtaką.
T.p. neiškasinėjamos veislinės tulpės kinta, į negerąją pusę... [nors dėl skonio nesiginčijama lotuliukas.gif ]
Dar pavasarį Knifofijos patarimas super buvo atvejui, kai reik iškasinėt nudžiūvusius tulpių stagarus, ir jau nebežinome, kokios spalvos žiedai ten buvo [kai greta susodintos skirtingos tulpės]. Reik laiku pažeme stiebelius skirtingų spalvų siūlais pažymėt, ir aišku užsirašyt, koks siūlas kokią tulpę žymi.

dabar viskas kuo rimčiausiai umn.gif smartass.gif
[tik prisipažįstu - neprofesionaliai, iš bendro išsilavinimo]
Ingerele
na merginos patarkite man. Noriu pakeisit baseino desinyji sona einant nuo kadagio. ten ikista stiebine ruzava roze ir daugiau galima sakyt nieko. Kokius man augaliukus pirkti? noreciau tokiu biski sliauzianciu ne toks kaip kadagys.

http://i33.tinypic.com/t4usrt.jpg
jolaxus
QUOTE(Ingerele @ 2008 09 12, 09:03)
na merginos patarkite man. Noriu pakeisit baseino desinyji sona einant nuo kadagio. ten ikista stiebine ruzava roze ir daugiau galima sakyt nieko. Kokius man augaliukus pirkti? noreciau tokiu biski sliauzianciu ne toks kaip kadagys.

user posted image
*

man tai prašosi tuos smulkius akmenukus palei pat vandesn pakraštį apželdinti kažkuo šliaužiančiu, kad per akmenukus į vandenį augalėliai "nuliptų" ax.gif
o jei rožę pasodintum vietoj tų geltonai žydinčiu, kur dabar matosi priešais kadagį, tai gal tikrai daugiau nieko ir nereikia ten marginti, kadagys bus neblogas fonas rožei.
O iš šliaužiančių per akmenukus gal kokia vaisgina tiktų, tramažolė (mano paskutinė aistra smile.gif ), dar reikėtų pagalvoti kiek variantai būtų galimi g.gif
Va, žiemė irgi visžalė gal nebl;ogai žiūrėtųsi
taigi prašei apie dešinę pusę pagalvot, o aš kairę "sutvarkiau" doh.gif ne galva, o kopūstas doh.gif lotuliukas.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.