Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: užuolaidos, romanetė, roletai ir kt.
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Giedrai
Is siu tai man antras nuo virsaus labiausiai patiko, nes ir stilius pas mus panasus, modernus. Tik cia variantas dienai, o mums reikia ir nakciai. Manau, mums reiks derinti uzuolaidas ir romanetes, nes langus visgi reikes puosti ant triju sienu, tai nesinori, kad visi vienodai atrodytu. Bet jau pinigu turbut reikes tiek, kad net baisu pagalvot doh.gif

QUOTE(aurute111 @ 2008 10 13, 22:35)
Variantu gali buti begales, tik idomu koki stiliu megstate, na kokie baldai, sviestuvai ir t.t. ar megstate sumoderninta klasika, griezta moderna ar istikima esate klasikai, zodziu langai superiniai, kad padaryti kazka idomaus!  mirksiukas.gif  keli variantai..  smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

sekmes!
Papildyta:

mirksiukas.gif
user posted image
user posted image
*

rimulia12
merginos necituokit su nuotraukom , labai nervina kol atkasi naujausias zinutes mirksiukas.gif
Aterol
Merginos, reikia patarimu. rolleyes.gif Imetu svetaines langu foto, noreciau paklausti, ka kabintumete ant tokiu langu? g.gif Romaneciu nelabai noretume, galvojame apie uzuolaidas, taciau nezinome trumpas ar ilgas rinktis, kokio modelio ir pan. Zodziu, ieskojimuose esu, noretusi, kad uzuolaidos butu labai jaukios, dailios... Gal turite kokiu ideju? Buciau dekinga. smile.gif

user posted image
aurute111
[quote=Aterol,2008 10 14, 19:12]
Merginos, reikia patarimu. rolleyes.gif Imetu svetaines langu foto, noreciau paklausti, ka kabintumete ant tokiu langu? g.gif Romaneciu nelabai noretume, galvojame apie uzuolaidas, taciau nezinome trumpas ar ilgas rinktis, kokio modelio ir pan. Zodziu, ieskojimuose esu, noretusi, kad uzuolaidos butu labai jaukios, dailios... Gal turite kokiu ideju? Buciau dekinga. smile.gif

Kad neuzsunkintumete labai kambario uzuolaidas risite i kaire ir i desne puses, toks variantas gali buti ir su naktinemis ir tik su dieninemis uzuolaidomis, siena atrodys kaip vienas langas, tai butu arciau klasikinio varianto , bet kiek matau pas jus ir kabo tokio tipo sviestuvai... mirksiukas.gif

user posted image

user posted image
Siaip
Sveikos, reiketu patarimo, pavyzdziu.
Svetaineje ruosiuosi kabinti uzuolaidas, gal but. Kaireje yra balkono durys, stiklines, ir langas salia. Is abieju pusiu dar ganetinai daug vietos. Gaila, nuotraukos neleidzia ikelt. Noretusi ko nors lengvo, ir kad durys nesunkiai darinetusi, stilius klasikinis, bet negrieztas. Sirma nepatinka, beginis karnizas taip pat. Gal ka panasaus teko daryti, nes pas mane standartinis daugiabutis. 4u.gif
rimulia12
QUOTE(Aterol @ 2008 10 14, 19:12)
Merginos, reikia patarimu.  rolleyes.gif  Imetu svetaines langu foto, noreciau paklausti, ka kabintumete ant tokiu langu?  g.gif  Romaneciu nelabai noretume, galvojame apie uzuolaidas, taciau nezinome trumpas ar ilgas rinktis, kokio modelio ir pan. Zodziu, ieskojimuose esu, noretusi, kad uzuolaidos butu labai jaukios, dailios... Gal turite kokiu ideju? Buciau dekinga.  smile.gif
*

man tai noretus kazko panasau i tai:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Kristuks
Labas vakaras,

turiu keletą klausimėlių dėl langų dengimo užuolaidomis, romanetėmis, dėl karnizų... 4u.gif smile.gif

1. Labai įdomus pasirodė paminėtas variantas, kai dieninė tvirtinama prie lango rėmo, o naktinės funkciją atlieka romanetė... kokiu būdu tvirtintinasi ta dieninė prie lango rėmo? ar galima ją taip tvirtinti prie medinio lango? beje, tokiu atveju gaunasi, kads ant palangių nelabai ką bepadėsi.... smile.gif 4u.gif Ar neatsilipina ta dieninė užuolaida nuo rėmo?

2. Dėl karnizų... Kokiame aukštyje jie kabinasi, jei sakykim, kambario aukštis 3m, ir kambarys išdažytas 2,8m (ta prasme - 20 cm iki lubų baltas tarpas, kuris pereina į baltai dažytas lubas)? 2,8m aukštyje, kur išrškėja linija? Beje, jei, sakykim paties lango plotis 3m, o iki vienos sienos 40 cm, o iki kitos - 70 cm., kokio ilgio rinktis karnizą ir kaip jį lygiuoti ? Kur perkate karnizus: Senukuose iš metalinių berods Bojanek firmos (lenkiški) ir dar kažkokie ispaniški... tai tie bojanekai (jei du vamzdžiai ir ilgis apie 3,2) su visais ne per brangiausiais priedais gaunasi apie 350, ispaniški gerokai brangiau... gal sakau, užuolaidų salonuose paieškoti??? g.gif ax.gif smile.gif

3. Taip pat norėjau paklausti dėl romanečių? Kur nusipirkti patį romanetės mechanizmą? kokių firmų Jūs renkatės? Mačiau Senukuose, tai maždaug 1m pločio Eurivilos firmos apie 90 Lt kainuoja.,... bet man tas mechanizmas toks masyvokas pasirodė.. kur dar ieškoti ir kokių firmų?

Būsiu labai dėkinga už atsakymus.... smile.gif
Giedrai
QUOTE(Aterol @ 2008 10 14, 18:12)
Merginos, reikia patarimu.  rolleyes.gif  Imetu svetaines langu foto, noreciau paklausti, ka kabintumete ant tokiu langu?  g.gif  Romaneciu nelabai noretume, galvojame apie uzuolaidas, taciau nezinome trumpas ar ilgas rinktis, kokio modelio ir pan. Zodziu, ieskojimuose esu, noretusi, kad uzuolaidos butu labai jaukios, dailios... Gal turite kokiu ideju? Buciau dekinga.  smile.gif

user posted image
*

As tai balsuoju uz ilgas uzuolaidas, nes pasleptu radiatorius ir kambary butu graziau. O modeli tai reikia derinti prie bendro kambario stiliaus ir pagal savo skoni smile.gif
Apuokas
Nemažai pavyzdžių smile.gif
Aterol
Dekui, merginos, uz patarimus. bigsmile.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif Nusprendziau, kad bus ilgos uzuolaidos, dabar tik belieka susirasti norimas, jau turiu vizija, kaip jos turi atrodyti. rolleyes.gif
vil
QUOTE(Kristuks @ 2008 10 14, 22:09)
2. Dėl karnizų... Kokiame aukštyje jie kabinasi, jei sakykim, kambario aukštis 3m, ir kambarys išdažytas 2,8m (ta prasme - 20 cm iki lubų baltas tarpas, kuris pereina į baltai dažytas lubas)? 2,8m aukštyje, kur išrškėja linija? Beje, jei, sakykim paties lango plotis 3m, o iki vienos sienos 40 cm, o iki kitos - 70 cm., kokio ilgio rinktis karnizą ir kaip jį lygiuoti ? Kur perkate karnizus: Senukuose iš metalinių berods Bojanek firmos (lenkiški) ir dar kažkokie ispaniški... tai tie bojanekai (jei du vamzdžiai ir ilgis apie 3,2) su visais ne per brangiausiais priedais gaunasi apie 350, ispaniški gerokai brangiau... gal sakau, užuolaidų salonuose paieškoti???  g.gif  ax.gif  smile.gif

Mane irgi labai domina, kur galima nusipirkti ilgu karnizu. Ar is viso buna vientisu 3.2 metro ilgio ?
BevardeX
QUOTE(vil @ 2008 10 15, 13:32)
Mane irgi labai domina, kur galima nusipirkti ilgu karnizu. Ar is viso buna vientisu 3.2 metro ilgio ?
*

O jūs norint būtent vientiso? Jei bus tokio ilgio vientisas be laikiklio pe vidurį, ar nebus "laužimo", kai pasikabins užuolaidos? O jei bus ir vidurinis laikiklis, tai perkat 2x160cm ir viskas. Yra tokie metaliniai sujungėjai tam reikalui. Sujungimą darot ties viduriniu laikikliu ir viskas.
Kristuks
QUOTE(Gardenija @ 2008 10 15, 12:47)
O jūs norint būtent vientiso? Jei bus tokio ilgio vientisas be laikiklio pe vidurį, ar nebus "laužimo", kai pasikabins užuolaidos? O jei bus ir vidurinis laikiklis, tai perkat 2x160cm ir viskas. Yra tokie metaliniai sujungėjai tam reikalui. Sujungimą darot ties viduriniu laikikliu ir viskas.
*

Būtent taip ir reikia daryti... 4u.gif
Beje, o jei karnizas iš dviejų strypų (dieninei ir naktinei) ir kievienas iš jų po 3,2m (iš viso 4 strypai po 1,6m), kokius geriau rinktis karnizų laikiklius, į kuriuos iš viršaus įsisdeda tie strypai ar tokius, į kuriuos įsiskiša (įsimauna) strypai...?

O dėl užuolaidų centravimo, jei langas ne per vidurį kambario, o atstumai nuo jo iki sienų skirtingi....Ar karnizą dėti nuo sienos iki sienos? ar geriau centruoti pagal langą, nekreipiant dėmesio, kokie atstumai nuo lango šonų iki sienų... blush2.gif smile.gif
Čia turbūt labai kvailas klausimas, bet vis tik įdomu, kaip daroma.... ax.gif
ausra0711
labai labai patiko tos smelio spalvos romanetes kartu su dieninemis užuolaidomis iki palanges kur buvo ce kazkuri nuotraukyciu ykelusi is romanzo...na super kaip tik tai ko man reikia bet kad randasi labai toli tas salonas nesibelsiu gi is lazdijų y siaulius per visa lietuva užuolaidu pirkti...ir dar neaisku man pats gali jas pasikabint ar reikia kad tai mokantis ju darbuotojas padarytu?o gal kas gali rekomenduoti kokia parduotuve užuolaidu kur alytui ar kaune ar marijampoleje kur galeciau toky pat varijanta nusipirkti? 4u.gif
Siaip
QUOTE(Siaip @ 2008 10 14, 18:52)
Sveikos, reiketu patarimo, pavyzdziu.
Svetaineje ruosiuosi kabinti uzuolaidas, gal but. Kaireje yra balkono durys, stiklines, ir langas salia. Is abieju pusiu dar ganetinai daug vietos. Gaila, nuotraukos neleidzia ikelt. Noretusi ko nors lengvo, ir kad durys nesunkiai darinetusi, stilius klasikinis, bet negrieztas. Sirma nepatinka, beginis karnizas taip pat. Gal ka panasaus teko daryti, nes pas mane standartinis daugiabutis.  4u.gif
*

blush2.gif
šeimos kaklas
sveikos, gal kuri mate ir pasakys, kadangi nelabai turiu laiko daryti rinkos tyrimus. ieskau labai lengvai krintancios persvieciamos vienspalves medziagos dieninems uzuolaidoms. kur yra nemazas pasirinkimas ir kokios kainos, noretusi kad jos nesikandziotu, neperzengtu 50 lt. riba uz metra. Ar buna naturalaus pluosto tokiu audiniu?
BevardeX
QUOTE(Siaip @ 2008 10 16, 12:14)
blush2.gif
*

Pasižiūrinėk www.dekorosa.lt, www.romanzo.lt
Yra tikrai nemažai pavyzdžių, gal kas patiks 4u.gif
Siaip
QUOTE(Gardenija @ 2008 10 16, 12:19)
Pasižiūrinėk www.dekorosa.lt, www.romanzo.lt
Yra tikrai nemažai pavyzdžių, gal kas patiks 4u.gif
*

Aciu, radau keleta ideju thumbup.gif
aurute111
[quote=Kristuks,2008 10 15, 00:09]
Labas vakaras,

turiu keletą klausimėlių dėl langų dengimo užuolaidomis, romanetėmis, dėl karnizų... 4u.gif smile.gif

1. Labai įdomus pasirodė paminėtas variantas, kai dieninė tvirtinama prie lango rėmo, o naktinės funkciją atlieka romanetė... kokiu būdu tvirtintinasi ta dieninė prie lango rėmo? ar galima ją taip tvirtinti prie medinio lango? beje, tokiu atveju gaunasi, kads ant palangių nelabai ką bepadėsi.... smile.gif 4u.gif Ar neatsilipina ta dieninė užuolaida nuo rėmo?

Ant remo yra uzklijuojama spec. lipni juosta ir ant jos lkijuojasi jau sutraukta uzuolaida, ant kurios yra uzsiuta veliurine juostele, uzuolaidos labai gerai laikosi ir palanges kaip tik yra atviros nes uzuolaida prie pat remo mirksiukas.gif
rimulia12
QUOTE(aurute111 @ 2008 10 17, 20:30)
Ant remo yra uzklijuojama spec. lipni juosta ir ant jos lkijuojasi jau sutraukta uzuolaida, ant kurios yra uzsiuta veliurine juostele, uzuolaidos labai gerai laikosi ir palanges kaip tik yra atviros nes uzuolaida prie pat remo  mirksiukas.gif
*

O kur tokiu juosteliu yra pirkti?
Teo
sveikos mamytes, galiu pagelbeti su langu dekoru: uzuolaidom, romanetem, sirmom. Dirbu individualiai Viniuje ir apylinkese. smile.gif
rasykit i az
cudo
QUOTE(rimulia12 @ 2008 10 18, 13:51)
O kur tokiu juosteliu yra pirkti?
*

Senukose (kur remontui skirti priedai) arba net ukiu pardatuve.Paklausk pardaveju apie dvepuses kliju josta mirksiukas.gif
Apuokas
gal kas internete matėt užuolaidų variantų langui su balkono durimis, kai užuolaidų ilgiai skirtingi- durų ilgos, lango trumpesnės? g.gif nu negaliu įsivaizduoti kaip tai atrodo unsure.gif
svaigi diena
QUOTE(Apuokas @ 2008 10 15, 09:22)

Svetainė vokiška, bet kalbos barjero ir nepajutau mirksiukas.gif
rimulia12
QUOTE(cudo @ 2008 10 18, 20:32)
Senukose (kur remontui skirti priedai) arba net ukiu pardatuve.Paklausk pardaveju apie dvepuses kliju josta  mirksiukas.gif
*

aaa kur ir kilimus galima priklijuot. Zinau, bet turbut dar reikia klijuot ant tos lipuckes (nezinau kaip lietuviskai vadinas, Dvipuse kur striukese isuva),kad reikalui esant butu galima nuimti ir isskalbti?
cudo
QUOTE(rimulia12 @ 2008 10 20, 13:02)
aaa kur  ir kilimus galima priklijuot. Zinau, bet turbut dar reikia klijuot ant tos lipuckes (nezinau kaip lietuviskai vadinas, Dvipuse kur striukese isuva),kad reikalui esant butu galima nuimti ir isskalbti?
*

biggrin.gif Taip galima.Ta liepuske irge buna speciali su klijais.
laisve76
Megaitės patarkit, kokio pločio reikėtų dieninės užuolaidos sakysim 2 m. pločio langui, kad gražiai kristų klostėmis? Ir koks patogiausias užuolaidos pakabinimo būdas būtų ant metalinio karnizo (su skylėmis viršuje nenoriu, nes nemanau, kad bus patogu jas traukioti) ar tik su spaustukais ar yra ir kitokių galimybių??
Ačiū už atsakymus
Kristuks
QUOTE(aurute111 @ 2008 10 17, 18:30)
Labas vakaras,

Ant remo yra uzklijuojama spec. lipni juosta ir ant jos lkijuojasi jau sutraukta uzuolaida, ant kurios yra uzsiuta veliurine juostele, uzuolaidos labai gerai laikosi ir palanges kaip tik yra atviros nes uzuolaida prie pat remo  mirksiukas.gif
*

Sveiki, o ant medinio lango galima klijuoti tą juostą ir ji gerai laikosi? ar nulipinant nenusipuls medinį lango rėmą dengianti "plėvelė"...? smile.gif blush2.gif ax.gif
Ashai
blush2.gif Noriu papuošti savo kambario langus, bet neturiu per didelių neišsenkančių fin.resursų .
Gal galite patarti į ką kreiptis Kaune?
Į virtuvę nutarėm kabinti romanetes, o va kambary tik užuolaidas...bet kokias nežinau...Vakare įmesiu nuotraukytę, gal ką patarsite g.gif
*AMRI*
QUOTE(laisve76 @ 2008 10 21, 09:19)
Megaitės patarkit, kokio pločio reikėtų dieninės užuolaidos sakysim 2 m. pločio langui, kad gražiai kristų klostėmis? Ir koks patogiausias užuolaidos pakabinimo būdas būtų ant metalinio karnizo (su skylėmis viršuje nenoriu, nes nemanau, kad bus patogu jas traukioti) ar tik su spaustukais ar yra ir kitokių galimybių??
Ačiū už atsakymus
*

Reikia dvigubo plocio arba pusantrinio.Jei reikia uzdengti 2m plota,tai medziagos reikes 4m(cia jei dvigubo raukimo juostele)arba 3m(jei juostele pusantrinio raukimo).Cia juosteles raukimas priklauso nuo medziagos. 4u.gif
Namų Fėja
QUOTE(*AMRI* @ 2008 10 21, 14:11)
Reikia dvigubo plocio arba pusantrinio.Jei reikia uzdengti 2m plota,tai medziagos reikes 4m(cia jei dvigubo raukimo juostele)arba 3m(jei juostele pusantrinio raukimo).Cia juosteles raukimas priklauso nuo medziagos. 4u.gif
*

Juk tokiam karnizui nesiuvama juostele visai? g.gif Mano supratimu, juostelė siuvama tki tada, kai karnizas yra "bėginis"? Na bet čia ne visai mano sritis...

O iš kabinimo būdų, ką dabar sugalvoju, tai "petnešėlės". Na iš to paties audinio pasiūtos kilputės prie užuolaidų viršaus (angl. "Tab Top"). Man gražu, tik nežinau, kaip dėl patogumo smile.gif
http://www.llph.co.uk/readymadesashleywild...rin_Tab_Top.jpg
http://www.lahood.co.nz/images/curtains/Tab-tops.jpg

O jei vaikotės madų, tai "istoriškai" buvo tokia seka: metaliniai žiedai su spaustukais -> "skylės" viršuje -> petnešėlės -> o šį pavasarį tekstilės parodose vėl buvo gausu žiedų...
Teko matyti netgi keletą kombinuotų variantų: užuolaidos viršuje mušamos kiek mažesnės skylės su metaliniais apvadais, o tada veriamas toks dekoruotas savotiškas žiedas-kablys.
*AMRI*
QUOTE(Nerukanti @ 2008 10 21, 14:07)
Juk tokiam karnizui nesiuvama juostele visai?  g.gif Mano supratimu, juostelė siuvama tki tada, kai karnizas yra "bėginis"? Na bet čia ne visai mano sritis...

O iš kabinimo būdų, ką dabar sugalvoju, tai "petnešėlės". Na iš to paties audinio pasiūtos kilputės prie užuolaidų viršaus (angl. "Tab Top"). Man gražu, tik nežinau, kaip dėl patogumo smile.gif
http://www.llph.co.uk/readymadesashleywild...rin_Tab_Top.jpg
http://www.lahood.co.nz/images/curtains/Tab-tops.jpg

O jei vaikotės madų, tai "istoriškai" buvo tokia seka: metaliniai žiedai su spaustukais -> "skylės" viršuje -> petnešėlės -> o šį pavasarį tekstilės parodose vėl buvo gausu žiedų...
Teko matyti netgi keletą kombinuotų variantų: užuolaidos viršuje mušamos kiek mažesnės skylės su metaliniais apvadais, o tada veriamas toks dekoruotas savotiškas žiedas-kablys.
*

Kaip tai nesiuvami.Pas mane butent toks karnyzas ir vietoj tu segtuku ant metalinio ziedelio yra kabliukai ir pakabinta uzuolaida.
laisve76
Mergaitės dar vieno patarimo norėčiau, Nerūkančios čia aukščiau idėtoje pirmoje nuotraukoje labai gražiai užuolaidos perrištos juostomis. Manau ir mano atveju tai labai tiktų ir užuolaidos panašios ant petnešėlių. Sakykit ta viena juostos dalis čia prie sienos kažkaip tvirtinasi... ? ar paprastai perrišta, nelabai suprantu iš nuotraukos.
Sienų grežioti gaila būtų, kaip galima išspręsti šią problemą. Kaip visada ačiū už patarimus 4u.gif
Dzenke
QUOTE(laisve76 @ 2008 10 23, 09:17)
Mergaitės dar vieno patarimo norėčiau, Nerūkančios čia aukščiau idėtoje pirmoje nuotraukoje labai gražiai užuolaidos perrištos juostomis. Manau ir mano atveju tai labai tiktų ir užuolaidos panašios ant petnešėlių. Sakykit ta viena juostos dalis čia prie sienos kažkaip tvirtinasi... ? ar paprastai perrišta, nelabai suprantu iš nuotraukos.
Sienų grežioti gaila būtų, kaip galima išspręsti šią problemą. Kaip visada ačiū už patarimus  4u.gif
*

na skyles sienoje tikrai reikes mano manymu - kitai neissisuksi schmoll.gif
surisus paprastai netvirtinant prie sienos tau surisimas "centruosis" ir pakrasciuose nesilaikys... o reiktu kad parisus susidarytu staciasone trapecija (na nezinau ar cia aiskiai parasiau ax.gif g.gif )
Pabandyk pasikabinti kad ir ant kedes atloso ranksluotis ir ji suristi, tada viska pamatysi pati mirksiukas.gif
motoraika
Sienų grežioti gaila būtų, kaip galima išspręsti šią problemą. Kaip visada ačiū už patarimus  4u.gif
*

kad nereikėtų gręžti skylės, galima nusipirkti pvz. plastmasinį kabliuką,tokį drabužiams kabinti, prisitaikius spalvą gal ir kokį įmantresnį, ir su dvipusia lipnia juosta prisiklijuoti ant sienos, ten kur reikia. 4u.gif
laisve76
Ačiū mergaitės už patarimus, dabar mastau kur gauti tą kabliuką gražų ir kilputę, kur prie sienos tvirtinasi, nes mačiau pavyzdžiuose labai idomių formų
Irmia
Sveikos, mergaites!

man taip pat reikia Jusu patarimo ax.gif Turim virtuve + valgomasis, uzuolaidu neturim biggrin.gif kadangi nestandartiniai langai roletus ar romanetes galime nusipirkti tik pagal uzsakyma..kadangi jie nestandartinai, mums paskaiciavo nuo 1000 lt paprasti paprasciausi roletai prie kuriu dar zutbut reiketu uzuolaidu. Romanetes, zinoma, dar brangiau.
Mes, kas be ko, norim ir graziau ir pigiau blush2.gif Galvojam gal trumputes uzuolaidas? kaip manot? bet taip negrazu tos ivairiu ilgiu vituvines.. ir plius naktines deti? g.gif

http://public.fotki.com/Irmia83/mano-namai/img6157.html

user posted image
edinka
...Sienų grežioti gaila būtų, kaip galima išspręsti šią problemą. Kaip visada ačiū už patarimus  4u.gif
*

Mačiau užuolaidų salonuose yra tokie užspaudžiami gražūs dalykėliai ir kai ekspozicijoj susegta - nu lyg necentruoja ax.gif
swimmer
QUOTE(Irmia @ 2008 10 23, 18:35)
Sveikos, mergaites!

man taip pat reikia Jusu patarimo  ax.gif  Turim virtuve + valgomasis, uzuolaidu neturim  biggrin.gif  kadangi nestandartiniai langai roletus ar romanetes galime nusipirkti tik pagal uzsakyma..kadangi jie nestandartinai, mums paskaiciavo nuo 1000 lt paprasti paprasciausi roletai  prie kuriu dar zutbut reiketu uzuolaidu. Romanetes, zinoma, dar brangiau.
Mes, kas be ko, norim ir graziau ir pigiau  blush2.gif  Galvojam gal trumputes uzuolaidas? kaip manot? bet taip negrazu tos ivairiu ilgiu vituvines.. ir plius naktines deti?  g.gif 

user posted image
*

Manau kad neimanoma butu ant jusu langu uzdeti romanetes. Atstumas iki lubu yra mazokas, bet pagrindine problemas - ant lubu yra laiptas ties langu (jeigu gerai matau). Na roletai uz 1000 Lt tikrai nemazai paskaiciavo, bet gal kokia prabangia medziaga issirinkote. Nes butent nuo medziagos roleto kaina labiausiai priklauso.
Del uzuolaidu. Ilgos aisku graziau, bet manau kad gali labai sumazeti erdve. O cia kazkas buvo ideje nuotrauku su labai graziai priderintom trumpom uzuolaidom.
Dzenke
QUOTE(motoraika @ 2008 10 23, 12:45)
kad nereikėtų gręžti skylės, galima nusipirkti pvz. plastmasinį kabliuką,tokį drabužiams kabinti, prisitaikius spalvą gal ir kokį įmantresnį, ir su dvipusia lipnia juosta prisiklijuoti ant sienos, ten kur reikia.  4u.gif
*

nelaiko tie kabliukai, na nebet dienine uzuolaida paristi noretum
man lastmase interjera gadina, net jei nematyciau to kabliuko - zinociau kad jis yra ir mane tai nervintu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(edinka @ 2008 10 23, 20:19)
Mačiau užuolaidų salonuose yra tokie užspaudžiami gražūs dalykėliai ir kai ekspozicijoj susegta - nu lyg necentruoja  ax.gif
*

yra tokie magnetukais susisega, bet laiko tik dienine arba nesunkios naktines pakrasciuka nedideli galima "suraukti"...
Papildyta:
QUOTE(Irmia @ 2008 10 23, 18:35)
Sveikos, mergaites!

man taip pat reikia Jusu patarimo  ax.gif  Turim virtuve + valgomasis, uzuolaidu neturim  biggrin.gif  kadangi nestandartiniai langai roletus ar romanetes galime nusipirkti tik pagal uzsakyma..kadangi jie nestandartinai, mums paskaiciavo nuo 1000 lt paprasti paprasciausi roletai  prie kuriu dar zutbut reiketu uzuolaidu. Romanetes, zinoma, dar brangiau.
Mes, kas be ko, norim ir graziau ir pigiau  blush2.gif  Galvojam gal trumputes uzuolaidas? kaip manot? bet taip negrazu tos ivairiu ilgiu vituvines.. ir plius naktines deti?  g.gif 

user posted image
*

jo, tas "laiptas" ant lubu desinej pusej komplikuoja situacija g.gif ir siaip atstumas virs lango iki lubu nera didelis, o dar tas laiptas... viskas priklauso nuo to, kaip daznai butu varstomi pilnai langai: jei atidarinejamas tik virsus, o pilnai atidaroma tik valant langus, galima kabinti ir romanete g.gif reiktu gerai pagalvoti...
turiu parsisiuntusi visokiu knygu apie uzuolaidu siuvima - bandysiu praversti gal kas uzkibs - idesiu nuotrauku 4u.gif
Irmia
QUOTE(Zaneta75 @ 2008 10 24, 11:01)
nelaiko tie kabliukai, na nebet dienine uzuolaida paristi noretum
man lastmase interjera gadina, net jei nematyciau to kabliuko - zinociau kad jis yra ir mane tai nervintu  ax.gif
Papildyta:
yra tokie magnetukais susisega, bet laiko tik dienine arba nesunkios naktines pakrasciuka nedideli galima "suraukti"...
Papildyta:
jo, tas "laiptas" ant lubu desinej pusej komplikuoja situacija  g.gif ir siaip atstumas virs lango iki lubu nera didelis, o dar tas laiptas... viskas priklauso nuo to, kaip daznai butu varstomi pilnai langai: jei atidarinejamas tik virsus, o pilnai atidaroma tik valant langus, galima kabinti ir romanete  g.gif reiktu gerai pagalvoti...
turiu parsisiuntusi visokiu knygu apie uzuolaidu siuvima - bandysiu praversti gal kas uzkibs - idesiu nuotrauku  4u.gif
*

Aciu Jums merginos labai! del to laipto istikruju net nepagalvojau g.gif Langu nelabai varstome, nebent tik tada kai valome..
O del roletu, tai man cia primete Dexteroje kaina, su paciu paprasciausiu audiniu (Ermitaze net grazesnis buvo, bet ismatavimai mums netiko) ir plius 50 proc. nuolaida doh.gif
Lolute
QUOTE(laisve76 @ 2008 10 21, 09:19)
Ačiū už atsakymus
*

QUOTE(*AMRI* @ 2008 10 21, 15:08)
Kaip tai nesiuvami.Pas mane butent toks karnyzas ir vietoj tu segtuku ant metalinio ziedelio yra kabliukai ir pakabinta uzuolaida.
*

drinks_cheers.gif ir pas mane dieninių berods lygiai toks pats variantas padarytas. Štai įmetu savo nuotraukykę iš kitos temos. Labai nekritikuokit, nes pati pirmą kartą siuvausi ax.gif

user posted image

Beje, Laisve76, o ką tu turi omeny "su skylem viršuje", jei čia kalbi apie tuos "įkaltus žiedus" kaip pas mane naktinėj - tai dėl traukiojimo tikrai jokių problemų nėra 4u.gif lengvai slankioja
O siuvant tą paraukimo juostelę ir paskui kabinant ant tokių metalinių žiedų su krokodiliukais, priklausomai nuo juostelės prisiuvimo vietos galima pažaisti - ir padaryti taip kad tų žiedų iš vis nesimatytų, arba atvirkščiai, kad visi žiedai iš viršaus matytųsi, pas mane pasirinktas tarpinis variantas ax.gif
gyde
QUOTE(swimmer @ 2008 10 24, 10:23)
Manau kad neimanoma butu ant jusu langu uzdeti romanetes. Atstumas iki lubu yra mazokas, bet pagrindine problemas - ant lubu yra laiptas ties langu (jeigu gerai matau). Na roletai uz 1000 Lt tikrai nemazai paskaiciavo, bet gal kokia prabangia medziaga issirinkote. Nes butent nuo medziagos roleto kaina labiausiai priklauso.
Del uzuolaidu. Ilgos aisku graziau, bet manau kad gali labai sumazeti erdve. O cia kazkas buvo ideje nuotrauku su labai graziai priderintom trumpom uzuolaidom.
*

koki atstuma palikti nuo lango angos iki lubu? kad paskui nesusidurti su tokiomis problemomis, kad atstumas iki lubu nebutu per mazas ir pakaktu vietos romanetems kabinti.
swimmer
QUOTE(gyde @ 2008 10 24, 18:24)
koki atstuma palikti nuo lango angos iki lubu? kad paskui nesusidurti su tokiomis problemomis, kad atstumas iki lubu nebutu per mazas ir pakaktu vietos romanetems kabinti.
*

Jau rasiau kazkur anksciau, kad tokio standartinio atstumo nera. Bet 30-35 cm, tikrai uztektu.
sssssss
Sveikos,

norėčiau pasiteirauti, kas dabar naujo užuolaidų rinkoje, taip sakant, kas madinga ? smile.gif Mums reikia užuolaidų į miegamąjį ir saloną. Į miegamąjį tik dienines galvojam, nes atsiveria gražuzs vaizdas su ežeru, užtektų tik dieninių. Niekaip nežinau, nuo ko pradėt rinktis, kokiuose salonuose Vilniuje geriau ieškot ir pan. Gal kažkokų patarimų galėtumėte, būčiau labai dėkinga 4u.gif 4u.gif
Irmia
QUOTE(sssssss @ 2008 10 26, 16:35)
Sveikos,

norėčiau pasiteirauti, kas dabar naujo užuolaidų rinkoje, taip sakant, kas madinga ? smile.gif Mums reikia užuolaidų į miegamąjį ir saloną. Į miegamąjį tik dienines galvojam, nes atsiveria gražuzs vaizdas su ežeru, užtektų tik dieninių. Niekaip nežinau, nuo ko pradėt rinktis, kokiuose salonuose Vilniuje geriau ieškot ir pan. Gal kažkokų patarimų galėtumėte, būčiau labai dėkinga  4u.gif  4u.gif
*

nepaprastai graziu uzuolaidu maciau Dubingiu Stiliaus arteleje wub.gif wub.gif Bet kainos, tai man buvo neikandamos doh.gif bet uztat po Dubingiu tiksliai suzinojau kas yra man grazu ir ko mazdaug noriu. Su tais norais vaziavau i Gariunus - ten paiekoti reikejo, reikejo biggrin.gif
Dar Vokiekose uzuolaidose maciau irgi labai graziu.. bet ir kaina ziauri mirksiukas.gif
Giedrai
QUOTE(Irmia @ 2008 10 26, 20:36)
nepaprastai graziu uzuolaidu maciau Dubingiu Stiliaus arteleje  wub.gif  wub.gif  Bet kainos, tai man buvo neikandamos  doh.gif  bet uztat po Dubingiu tiksliai suzinojau kas yra man grazu ir ko mazdaug noriu.  Su tais norais vaziavau i Gariunus - ten paiekoti reikejo, reikejo  biggrin.gif 
Dar Vokiekose uzuolaidose maciau irgi labai graziu.. bet ir kaina ziauri  mirksiukas.gif
*

Jo, Dubingiuose kainos prasideda kazkur nuo 90 Lt doh.gif As vis dar viliuosi, kad pavyks rasti kazka grazaus ir uz mazesne kaina.
laisve76
Lolute, Tavo variantas man super tiktų, tikiuosi nepyksi, kad aš patrukdysiu per AŽ, kai pradėsiu siūtis, tiksliau ne aš, o anyta siūs, tai norėsiu pasikonsultuoti. Pirmiausia, kaip tvirtinai karnizus, čia nuotraukoje matau jie du metaliniai, man kaip tik tiktų metaliniai karnizai, nes namuose daug kalviškų elementų ir kaip tuos metalinius žiedus sudėjai ant naktinės žuolaidos (ar dėjai pati?????) ir dėl dieninės užuolaidos, ten iš blogosios pusės ta speciali juosta siūta, ar ne? Ačiū.
sssssss
QUOTE(Irmia @ 2008 10 26, 19:36)
nepaprastai graziu uzuolaidu maciau Dubingiu Stiliaus arteleje  wub.gif  wub.gif  Bet kainos, tai man buvo neikandamos  doh.gif  bet uztat po Dubingiu tiksliai suzinojau kas yra man grazu ir ko mazdaug noriu.  Su tais norais vaziavau i Gariunus - ten paiekoti reikejo, reikejo  biggrin.gif 
Dar Vokiekose uzuolaidose maciau irgi labai graziu.. bet ir kaina ziauri  mirksiukas.gif
*

Ačiū už info 4u.gif 4u.gif O sakykit, Dubingiai yra Vilniuje? Aš jų web puslapyje radau tik tokią info, kur keliose vietose Vilniuje galima išsirinkti medžiagas, tai ar ten jų parduotuvės?

O dar, kas čia tokio "Vokiekose?

Ačiū 4u.gif 4u.gif
Saja
QUOTE(sssssss @ 2008 10 28, 01:29)
O sakykit, Dubingiai yra Vilniuje?

Dubingiai ne tik Vilniuje, tinklalapyje parašytas jų prekybos tinklas.

QUOTE(sssssss @ 2008 10 28, 01:29)
O dar, kas čia tokio "Vokiekose?

Tikriausiai "Vokiškose" biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.