Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Mezgame, neriame kartu
Supermamų klubas > Mūsų namai > Rankdarbiai > Mezgimas, nėrimas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Akire3
QUOTE(Alacka33 @ 2008 10 28, 20:51)
Na labaai daili  4u.gif  4u.gif  4u.gif
*

QUOTE(bielra @ 2008 10 28, 21:12)
Akire3, na kaip gražiai gavosi, šaunuolė! Neveltui tiek vargai prie jos..  4u.gif
*

QUOTE(Kotita @ 2008 10 28, 21:47)
Na man tai laaaaaabai grazu  wub.gif  mano ne ko lygint su tavaja  g.gif  jau sia savaite turiu jum pasirodyt  biggrin.gif
*

aciu merginos uz ivertinima. gal ir daili, bet tiek nusibodus.... smile.gif ir kiek matuoju po ja bliusku - nieks nelimpa man. turiu daug vadinamu maikiu ilgom rankovem bet visos su V formos kaklo iskirpte. reiks pirkt nauju, apvaliu kaklu.
bielra
QUOTE(Akire3 @ 2008 10 29, 10:29)
aciu merginos uz ivertinima. gal ir daili, bet tiek nusibodus.... smile.gif ir kiek matuoju po ja bliusku - nieks nelimpa man. turiu daug vadinamu maikiu ilgom rankovem bet visos su V formos kaklo iskirpte. reiks pirkt nauju, apvaliu kaklu.
*

Aš jau vakar nusipirkau siūlų liemenei ir nuvežiau tetai, kad numegztų.. hihihi.gif , o tas gėlytes pati apsinersiu.. ax.gif
Oi.., ne į tą temą papuoliau.. lotuliukas.gif , sorry!
pupa@
QUOTE(janike1 @ 2008 10 28, 19:54)
Na stai rodausi savo "longorijos" rezultata  ax.gif Mezgiau viska kartu nuo virsaus ,prisiuvau tik kalnieriu.

user posted image

user posted image
*

saunuole thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Akire3 @ 2008 10 28, 21:49)
rodausi rodausi
user posted imageuser posted image
labai nepeikit...o siaip foto labai kazkokia vos ryza, o naturoj tamsiai ruda...cia blicas suveike kazkaip
*

tikrai dailiai atrodo, mergaitems po 4u.gif

idomu, kaip maniske atrodys, labai tikiuosi, kad nebus per maza tongue.gif lotuliukas.gif
koti
Prasau pagelbet blush2.gif Labai reikia megztinuko modeliuko jaunai panelei ax.gif Gali buti tik paveiksliukas,aprasymo nereikia ax.gif
Dekui 4u.gif
Follow
Sveikos bigsmile.gif
radau jūsų temulką ir norėčiau prisijungti...
esu irgi virbaliukų fanė blush2.gif
zavin
Akire3, janike3.Šaunuolės labai gražios jusų liemenės ir spalvos pasakiškos.
Įdomu kada gi aš galėsiu pasirodyti su savo kaip rašiau gavosi per plati tada susiaurinau prieki viskas tvarkoj tada viskas blogai nugaroje toks kaip kapšas stovi.Tai va iš pykčio išardžiau ir vėl pradėjau per naujo išvien megzti gal jau šį kartą man pavyk ir gausis kaip nulieta g.gif lotuliukas.gif
Akire3
QUOTE(zavin @ 2008 10 29, 19:37)
Akire3, janike3.Šaunuolės labai gražios jusų liemenės ir spalvos pasakiškos.
Įdomu kada gi aš galėsiu pasirodyti su savo kaip rašiau gavosi per plati tada susiaurinau prieki viskas tvarkoj tada viskas blogai nugaroje toks kaip kapšas stovi.Tai va iš pykčio išardžiau ir vėl pradėjau per naujo išvien megzti gal jau šį kartą man pavyk ir gausis kaip nulieta g.gif  lotuliukas.gif
*

Kantrybes tau.ir taip saunuole kad dar ardai.
o as jau nauja minti rezgu, labai norejau ka nors sudryzint, bet pasilikau prie kito modeliuko.turiu nusipirkus dar vasara tokios storos medvilnes sviesiai sviesiai zalsvos ir dryziams neliko jokiu ryskesniu siulu, bandziau kitos rusies derint - netinka. tai dabar mastau tokia tunika megzt ant dzinsu. user posted imageuser posted image
atrodo visai paprasta ir mano siulu storis atitinka, tik kiekio reik lekt dasipirkt.dar pora klausimu turiu, megsiu vien gerosiom ir pergyvenu kad apacia uzsiraitos, bet gal apnerus kelias eiles tom kitom spalvom, nesiraitys - kaip manot??? ir dar gal turit kokiu ideju kaip ta 'laša' ismegzt, ta prasme apykakle?daugmaz isivaizduoju, bet gal kas turit kokia tikslia schema. is anksto dekui

Bielra o tu i kaunieciu sukneliautoju meeta nesiruosi????
janike1
Akire3,labai graziai gavosi thumbup.gif Saunuole 4u.gif
Zavin aciukas 4u.gif Matau esi labai uzsispyrus ir tai labai gerai 4u.gif Dabar tikrai turi pavykti ,sekmes ir laukiam pasirodant mirksiukas.gif 4u.gif

Pupa@ aciu 4u.gif Viskas bus gerai drinks_cheers.gif laukiam pasirodant 4u.gif
Akire3
QUOTE(Akire3 @ 2008 10 29, 19:59)
o as jau nauja minti rezgu, labai norejau ka nors sudryzint, bet pasilikau prie kito modeliuko.turiu nusipirkus dar vasara tokios storos medvilnes sviesiai sviesiai zalsvos ir dryziams neliko jokiu ryskesniu siulu, bandziau kitos rusies derint - netinka. tai dabar mastau tokia tunika megzt ant dzinsu. user posted imageuser posted image
atrodo visai paprasta ir mano siulu storis atitinka, tik kiekio reik lekt dasipirkt.dar pora klausimu turiu, megsiu vien gerosiom ir pergyvenu kad apacia uzsiraitos, bet gal apnerus kelias eiles tom kitom spalvom, nesiraitys - kaip manot??? ir dar gal turit kokiu ideju kaip ta 'laša' ismegzt, ta prasme apykakle?daugmaz isivaizduoju, bet gal kas turit kokia tikslia schema. is anksto dekui

*

visdelto dar neapsisprendziu del sekancio darbo... norisi dryziu man ir nors tu ka
bielra
QUOTE(Akire3 @ 2008 10 29, 19:59)

*

Akire, o tu pabandyk tą apačia ripsu megzti.., kad ir spalvotai.., tuomet tikrai nesiraitys.. ax.gif
O dėl meeto, tai negaliu, nes labai jau gražią datą pasirinkot.. blush2.gif
Šarangė
Labas rytas,
QUOTE(Akire3 @ 2008 10 29, 20:59)
dabar mastau tokia tunika megzt ant dzinsu. user posted imageuser posted image

*

labai grazus modeliukas thumbup.gif man tokie irgi patinka, manau, kad nesiraitos kai bus apnerta ir dar keliom eilem, sekmes 4u.gif
pupa@
QUOTE(janike1 @ 2008 10 29, 21:06)
Akire3,labai graziai gavosi  thumbup.gif Saunuole 4u.gif
Zavin aciukas 4u.gif  Matau esi labai uzsispyrus ir tai labai gerai 4u.gif Dabar tikrai turi pavykti ,sekmes ir laukiam pasirodant mirksiukas.gif  4u.gif

Pupa@ aciu  4u.gif  Viskas bus gerai drinks_cheers.gif  laukiam pasirodant 4u.gif
*

biggrin.gif gal kitą savaitę ir pasirodysiu ax.gif blush2.gif
aaagnex
QUOTE(Akire3 @ 2008 10 29, 20:59)
*

jei gerai iziuriu, tai man atrodo, kad cia paprasciausiai kvadratinis kaklas padarytas, o jau poto apneriant paformuojamas, nes ziurint iskirptes krastus matosi, kad akys tiesiai aukstyn...
Sita planuose ir as turiu bigsmile.gif Bet su mano tempais tai tiktina tik kitiems metams unsure.gif
batareika
Na va, mano "garbanius" jau gatavas...
user posted image
bielra
QUOTE(Capricorn @ 2008 10 29, 17:48)
Sveikos bigsmile.gif
radau jūsų temulką ir norėčiau prisijungti...
esu irgi virbaliukų fanė blush2.gif
*

Sveika užklydus biggrin.gif , kuo mūsų daugiau tuo ir idėju daugiau.. mirksiukas.gif
ooo
mergaites, gal uzmatet, kur Vilniuj storu mocheriniu siulu nusipirkt - keik ieskau, visi plonyciukai, o parasyta,kad skraistei reik storu mocheriniu siulu 200 g. ir 12 numerio virbalu, tai tie plonyciukai netiks g.gif
Akire3
QUOTE(bielra @ 2008 10 30, 08:05)
Akire, o tu pabandyk tą apačia ripsu megzti.., kad ir spalvotai.., tuomet tikrai nesiraitys..  ax.gif
O dėl meeto, tai negaliu, nes labai jau gražią datą pasirinkot..  blush2.gif
*

vakar vyras su dukra grieztai pasake - negrazu, ir isardziau ka pradejus. nors man gal ir grazu. dar por dienu pamastysiu ka daryt.mano siulu spalva panasi kaip sios temos fonas ant kurio musu postai, tik daug sviesesne, norejau apnert kokia ryskia turkio spalva ir dar kokia nors....subalamutino seima....
del meeto viskas aisku, paziurejau tavo duomenis....maniau kad sitiek sukniu prinerus ir dar kuklinies biggrin.gif
QUOTE(aaagnex @ 2008 10 30, 11:32)
jei gerai iziuriu, tai man atrodo, kad cia paprasciausiai kvadratinis kaklas padarytas, o jau poto apneriant paformuojamas, nes ziurint iskirptes krastus matosi, kad akys tiesiai aukstyn...
Sita planuose ir as turiu  bigsmile.gif Bet su mano tempais tai tiktina tik kitiems metams  unsure.gif
*

aciu uz ideja, ziuresim kaip cia man gausis

QUOTE(batareika @ 2008 10 30, 13:20)
user posted image
*

mano tip top toks buvo, labai grazu....
bielra
Kaip Jūs į tai, kad visus plepesiukus perkeltumėm štai čia ?
Tomienė
Gal pabaikim šitą temukę? g.gif juk susirinkusios plepa tos pačios mezgėjėlės rolleyes.gif
Miss heel
Va ir mano "Longoriskoji" biggrin.gif
http://public.fotki.com/Kotita/mano-mezginiai/
bet man kazkas joje nepatinka doh.gif
bielra
QUOTE(Tomienė @ 2008 10 30, 19:20)
Gal pabaikim šitą temukę?  g.gif  juk susirinkusios plepa tos pačios mezgėjėlės  rolleyes.gif
*

Tai mes ją pabaigsim irnesakyk.gif ir kitą sukursim, anoji tema skirta plepesiukams apie viska, tiesiog bendras pomegis jungia. Tiesiog kad neteršt konkrečių temų.. O šioje temoje mezgame, neriame kolektyviai.. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Kotita @ 2008 10 30, 19:24)
Va ir mano "Longoriskoji"  biggrin.gif
http://public.fotki.com/Kotita/mano-mezginiai/
bet man kazkas joje nepatinka  doh.gif
*

O ant savęs pasirodyt nenori? mirksiukas.gif
Miss heel
QUOTE(bielra @ 2008 10 30, 19:27)
Tai mes ją pabaigsim  irnesakyk.gif  ir kitą sukursim, anoji tema skirta plepesiukams apie viska, tiesiog bendras pomegis jungia. Tiesiog kad neteršt konkrečių temų..  O šioje temoje mezgame, neriame kolektyviai..  mirksiukas.gif
Papildyta:
O ant savęs pasirodyt nenori?  mirksiukas.gif
*

Kad dabar nera kam nufotkint g.gif ant saves nebent 6dieni koki ax.gif
batareika
QUOTE(Akire3 @ 2008 10 30, 16:16)
mano tip top toks buvo, labai grazu....

Kodėl buvo? Ne sau mezgei? Pas mane tai kažkaip gaunas MAN MAN ir tik MAN.. Na dar vaikams retkarčiais lotuliukas.gif
RSebes
na pleputes rodykit ka nuveiket biggrin.gif ,kolkas matau tik plepat bigsmile.gif , matyt auksinem idejom dalinates biggrin.gif na as jau nusinarpliojau viena toky megztukely, tik niekaip neprisiruosiu nufotkint blush2.gif gal vakare pasirodysiu, kai vyras nufotkints ax.gif
beje norejau paklaust gal kas mezgat ir paskui parduodat blush2.gif noreciau suzinot kokios kainos... g.gif
Lucrumė
Sveikos, darbstuoles! 4u.gif
As irgi skaiciau, skaiciau cia pas jus, ir nusprendziau, kad megsiu "Evos liemene" lotuliukas.gif Kaip originalu lotuliukas.gif Tai va, susiradau ta koriuko rasta, labai graziai gaunasi, bet kad jis toks nukrypes gabalas gaunasi. Na pasvires i kaire puse. Suprantu kodel taip yra, bet gal galit pasiulyt ka padaryti, kad taip nebutu? As pirma karta mezgu is nuotraukos, ne pagal aprasyma su schemute. Busiu begalingai dekinga 4u.gif
Akire3
QUOTE(batareika @ 2008 10 31, 09:50)
Kodėl buvo? Ne sau mezgei? Pas mane tai kažkaip gaunas MAN MAN ir tik MAN.. Na dar vaikams retkarčiais  lotuliukas.gif
*

pragulejo metus spintoj, uzsigejau gal du kart ir neusprendziau kad NE MAN lotuliukas.gif tiksliau spalva ne mano....

QUOTE(juruze @ 2008 10 31, 10:58)
Sveikos, darbstuoles!  4u.gif
As irgi skaiciau, skaiciau cia pas jus, ir nusprendziau, kad megsiu "Evos liemene"  lotuliukas.gif  Kaip originalu  lotuliukas.gif  Tai va, susiradau ta koriuko rasta, labai graziai gaunasi, bet kad jis toks nukrypes gabalas gaunasi. Na pasvires i kaire puse. Suprantu kodel taip yra, bet gal galit pasiulyt ka padaryti, kad taip nebutu? As pirma karta mezgu is nuotraukos, ne pagal aprasyma su schemute. Busiu begalingai dekinga  4u.gif
*

man nebuvo nieks nukrype, tai net nezinau nei ka patart...
RSebes
nuo megztinuko liko siulu tai stai ka nusinarpliojau lotuliukas.gif
user posted image
LeTa-BeTa
QUOTE(RSebes @ 2008 10 31, 15:46)
user posted image
*

bigsmile.gif thumbup.gif ir fantazija gi pas tave 4u.gif
Laimutia
Kokia puiki ideja! thumbup.gif

user posted image
*

FF
QUOTE(batareika @ 2008 10 30, 13:20)
user posted image
*

Labai gražus šalikėlis thumbup.gif
O kaip jis mezgas? Kokie siūlai jam tiktų? Aš virbalais tik geras ir blogas akis moku, tai mažu ne man toks reikalas unsure.gif

RSebes, a jau kokie tiapai thumbup.gif

Ir liemenės man visų gražios bigsmile.gif
ingauk
user posted image
*

kokios thumbup.gif thumbup.gif papasakok kaip tu jas darei ka g.gif
jo-vita7
QUOTE(RSebes @ 2008 10 31, 16:46)
user posted image
*

Tikrai liuks thumbup.gif ideja. Saunuole
Ristina
Merginos, gal kuri iziurit kaip cia megzta?
user posted image
Laimutia
QUOTE(ingauk @ 2008 11 01, 12:27)
kokios  thumbup.gif  thumbup.gif  papasakok kaip tu jas darei ka  g.gif
*

Aga, man irgi ydomu, kaip cia padaryta? blush2.gif Apmegzta ant kokiu senu slepeciu ar kaip kitaip tas padas padarytas?
RSebes
nu o labai paprastai merginos lotuliukas.gif vienos dienos darbas ax.gif nusineriau pada, sonus, juos susiuvau ir apsiuvau ant paduko kur y batus dedasi rolleyes.gif lotuliukas.gif tokie turguj papigiai buna biggrin.gif vos uz 1.0lt ir va - pigios ir grazios slepetes bigsmile.gif na o paskui apsiuvau dar ta paduka kai prisiuvau slepete... smile.gif na ruosiuosi dar kita pora megzt tai galesiu atskiras detales pafotkint jei kam ydomu bus blush2.gif
Pinta
įdomu, įdomu mirksiukas.gif , lauksiu bigsmile.gif
jo-vita7
Butinai pafotkink eiga mirksiukas.gif
LeTa-BeTa
QUOTE(Ristina @ 2008 11 01, 16:26)
user posted image
*

aš irgi vieną panašią šifravau, bet supykus nusipirkau doh.gif pas mane megztos dvi palos skersai, jos susiūtos, o liemens vietoje paliktos skylės diržui mirksiukas.gif jei norėsi, galėsiu nufotkinti ištiestą mirksiukas.gif
L'amour
Jau tapkučių koks grožis thumbup.gif thumbup.gif labai įdomu kaip ten tas procesas vyksta ax.gif
RASUOLE@
thumbup.gif
Papildyta:
grzus jusu darbeliai.Nors ir pati neriu staltieses ir serveteles bet tokiu dar ne mirksiukas.gif bandziau
Ane4ka
QUOTE(Ristina @ 2008 11 01, 16:26)
user posted image
*

Man atrodo, kad tai ponco su skylutemis ir dirzeliu ax.gif
tipo sito
user posted image
RSebes
na pasirodau ilgai zadeta parodyt megztukely blush2.gif
user posted image
user posted image

LeTa-BeTa
QUOTE(RSebes @ 2008 11 04, 13:23)
*

gražu, o jau spalvytė wub.gif
RSebes
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2008 11 04, 11:29)
gražu, o jau spalvytė wub.gif
*

na man ir ta spalvyte labai patiko thumbup.gif ...
pupa@
Pabaigiau savo Langorios liemene, bet kazkaip labai negraziai man kalnierius atrodo, skystas koks tai, nesuprantu kas net taip, gal per daug nugaros linijai ir krutines palikau, tai tiesiai numezgant stovi negraziai cry.gif cry.gif reiks ardyti vėl....
Akire3
as nugaroj isvis neisemiau kaklo, tik priekinej daly ir pagrinde ties pynem, o pati kalnieriu pusiau anglisku rastu mezgiau: vienoj eil 1 g.a.,1b.a. kitoj gera ismezgam geraja o bloga nukeliam su uzmetimu. gaunas storas standus ir stacias, bent jau man.
pupa@
QUOTE(Akire3 @ 2008 11 04, 16:40)
as nugaroj isvis neisemiau kaklo, tik priekinej daly ir pagrinde ties pynem, o pati kalnieriu pusiau anglisku rastu mezgiau: vienoj eil 1 g.a.,1b.a. kitoj gera ismezgam geraja o bloga nukeliam su uzmetimu. gaunas storas standus ir stacias, bent jau man.
*

na vakare pabandysiu pasirodyti, tik saguciu neturiu dar, kazkaip keistai jis man atrodo... verysad.gif
Laimutia
grazu smile.gif ir spalvyte man labai labai thumbup.gif paskutiniu metu tamsiai melyna labai grazi man pasidare blush2.gif

[quote=RSebes,2008 11 04, 13:23]
SuperMama
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.