Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: LARINGITAS
Supermamų klubas > Motinystė ir tėvystė > Vaikų sveikata > Ligos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
anikita
Sveikos, na ir mus is baubas aplanke..esam 9 menesiu 4u.gif tad jungiuosi i jusu gretas smile.gif o atsitiko staiga ir netiketai,,kelias diena svaikas slogavo..sloga pagijo ir babach..ankstu ryta kad prdaes loti..man net akis issprogo..visi miegai isgaravo...kas cia per naujiena pamaniau blink.gif supratau kas tai yra...stridoru pakvipo..tad kadangi neturejome jokiu vaistuku namuose..tiesiai i ligonine..susileidom dexametazono ir pabegom namo..tai dar gavom buti apiburnoti..kokia neatsakinga mama,,, nesigula i ligonine ax.gif bet man kazkaip ne minties nebuvo...i masina i namolio 4u.gif
poto seke inhaliacijos ramunelemis fiziologiniu.. tikrai veike phosfor humacord..
pasveiko per 1 para..et dar kelias dienas viska darem kad uztvirtinti...
o siaip dar kiek teko konsultuotis sako gerai garstycios...net ir tokiems maziems galima..nors vaistinej mane ir apiburnojo..kokia as vista ir kad negalima..bet galima ..jei dedi ant krutines,desineje puseje arba nugarytes laikyti iki 3 min..ne daugiau..o jei kojytes merkiam i vonele..tol kol svelniai paraus:) sako pirma pagalba...teko kalbeti su viena gydytoja.. tai sake kai ji pradejo dirbti o tai buvo pries metu 30...jokiem vaikam nepuldavo nei dexametazono nei adrenalino pompuot..o sako kad ir pamelusi biski tik maukt i garstyciu vonia..ir iskart atleidzia balso stygas ax.gif
o siaip tai cia mamos tikrai daug geru dalyku prirasiusios, daug naudingos info ssuradau kol perskaiciau 4u.gif
Maroka**
QUOTE(lauke @ 2009 10 28, 11:26)
kuo stipresnis laringitas, tuo prastesnės pasekmės, ilgiau sveikstama, mums yra skyrę antibiotikų, bet labai reik žiūrėt į vaiko būklę.
Pavydžiu, kas atsiperka tik laringitiniu kosuliu, o mus būna vis dar sunku įkvėpt, o kosulio nelabai būna, jis tik vėliau ateina.
Laukiu nesulaukiu, kada gi viskas palengvės, įdomu kaip sekasi jau didesniems, kurie mažiukai sirgdavo laringitais.
*

Mus aplanke pirma karta si liga kai mums buvo metukai su trupuciu ir kartodavosi stabiliai kas puse metu. Kai suejo 3 metukai, pradingo laringitas ir dziaugiausi, kad isaugome, bet....
Pradejus eiti i darzeli, si rugseji vaikui suejo 4 metukai, palankius darzeli menesi vel atsinaujino laringitas, nes kazkokai tikriausiai bacila pagavom rimta ir atnaujino sia liga verysad.gif
Musu gydytoja mus perspejo, kad su sia liga i darzeli geriau neiti, nes tikrai nieko gero, ir ka... mums tas pasitvirtino verysad.gif dar pabandysim leisti vaika, bet jeigu vel kartosis tas pats, tikrai nekankinsiu nei vaiko, nei saves schmoll.gif
Viliana
QUOTE(Maroka** @ 2009 10 29, 15:19)
Mus aplanke pirma karta si liga kai mums buvo metukai su trupuciu ir kartodavosi stabiliai kas puse metu. Kai suejo 3 metukai, pradingo laringitas ir dziaugiausi, kad isaugome, bet....
Pradejus eiti i darzeli, si rugseji vaikui suejo 4 metukai, palankius darzeli menesi vel atsinaujino laringitas, nes kazkokai tikriausiai bacila pagavom rimta ir atnaujino sia liga  verysad.gif
Musu gydytoja mus perspejo, kad su sia liga i darzeli geriau neiti, nes tikrai nieko gero, ir ka... mums tas pasitvirtino  verysad.gif  dar pabandysim leisti vaika, bet jeigu vel kartosis tas pats, tikrai nekankinsiu nei vaiko, nei saves  schmoll.gif
*

mes nuo ano rugsejo pradejome eiti i darzeli, tai iki tol sirgdavome nuo 7 men gal 1-2 kartus i metus, pradejus lankyti darzeli sirgome gal kokius 3-5 kartus, bet kaskart vis lengvesne forma, nesamone, kad darzeli negalima lankyti, jei jums laringitas nesikomplikuoja ir nereikia antibiotiku gerti tai peraugs pamatysite, pirmus metus visi vaikas daznai serga, maniskis sirgo kas dvi sav praktiskai verysad.gif bet dazniausiai gerkle, ir mums daktare sake, kad nedarzelio vaikas jis, bet antibus per metus gal tik 2 kartus gerem, vasara nesirgome ir nuo rugsejo pradejom vaiksciuoti ir tik dabar susirgo praejus beveik 2 men, taigi visos ligos isaugamos, reikia tik kantrybes 4u.gif

sako, kad geriau tie musu sirgaliukai praserga darzelyje, nes paskui teks mokykloje pamokas praleidineti 4u.gif
Maroka**
QUOTE(Viliana @ 2009 10 29, 15:58)
mes nuo ano rugsejo pradejome eiti i darzeli, tai iki tol sirgdavome nuo 7 men gal 1-2 kartus i metus, pradejus lankyti darzeli sirgome gal kokius 3-5 kartus, bet kaskart vis lengvesne forma, nesamone, kad darzeli negalima lankyti, jei jums laringitas nesikomplikuoja ir nereikia antibiotiku gerti tai peraugs pamatysite, pirmus metus visi vaikas daznai serga, maniskis sirgo kas dvi sav praktiskai verysad.gif  bet dazniausiai gerkle, ir mums daktare sake, kad nedarzelio vaikas jis, bet antibus per metus gal tik 2 kartus gerem, vasara nesirgome ir nuo rugsejo pradejom vaiksciuoti ir tik dabar susirgo praejus beveik 2 men, taigi visos ligos isaugamos, reikia tik kantrybes  4u.gif

sako, kad geriau tie musu sirgaliukai praserga darzelyje, nes paskui teks mokykloje pamokas praleidineti  4u.gif
*

tame ir esme, akd mums po laringito viskas nueina i plaucius ir komplikuojasi, musu laringitas is viso yra ne tokis kaip visu, jis staigus. Nebuna vaikui nei slogos, nei kosolio, o is karto prasideda dusulys. Todel musu atveju darzelis tikrai naudos neduoda, o siai ligai reikia tik nedideles bacilos, kad sukeltu priepuoli.
Taip sutinku, kad kiekvienas vaikas skirtingas, bet su tokiais sirgimais kas 2 savaites ir kiekviena karta antibus tai man sakyciau nenormalu schmoll.gif
pievutė
QUOTE(Maroka** @ 2009 10 29, 17:08)
tame ir esme, akd mums po laringito viskas nueina i plaucius ir komplikuojasi, musu laringitas is viso yra ne tokis kaip visu, jis staigus. Nebuna vaikui nei slogos, nei kosolio, o is karto prasideda dusulys. Todel musu atveju darzelis tikrai naudos neduoda, o siai ligai reikia tik nedideles bacilos, kad sukeltu priepuoli.
Taip sutinku, kad kiekvienas vaikas skirtingas, bet su tokiais sirgimais kas 2 savaites ir kiekviena karta antibus tai man sakyciau nenormalu  schmoll.gif
*

Pas mus tas pats , nei kosejam ,truputi pasloguojam ,o jau nakti dusulys. Ligoninej diagnoze obstrukcinis laringitas. Buvom pas pulmunologe , nes jau labai daznai mum kartodavosi, tai itaria bronchine astma, pries tai kai nelankem darzelio nei sirgom, nei ka . Tik pradejom eiti i darziuka per menesi du padusimai.Itarimas, kad alerginio pobudzio, sian paeme krauja del alergenu istyrimu.
Maroka**
QUOTE(pievutė @ 2009 10 29, 18:47)
Pas mus tas pats , nei kosejam ,truputi pasloguojam ,o jau nakti dusulys. Ligoninej diagnoze obstrukcinis laringitas. Buvom pas pulmunologe , nes jau labai daznai mum kartodavosi, tai itaria bronchine astma, pries tai kai nelankem darzelio nei sirgom, nei ka . Tik pradejom eiti i darziuka per menesi du padusimai.Itarimas, kad alerginio pobudzio, sian paeme krauja del alergenu istyrimu.
*

vat butent analogiska situacija ir pas mus, mums irgi itarinejo astma, bet kai suejusi 3 metukams viskas dingo, pagalvojom viska isaugome. Dabar pasikartojus laukia ir musu tyrimai bei diagnozes galutines nustatymas.
laukinukė
Paėjo maniškė 3 dienas į darželį, o ryte jau išgirdau lyg lojimą verysad.gif Painhaliavo su fiziloginiu tirpalu ir lyg nieko dabar. Vėl duodu lašiukus. Kažin, ar čia reikia laukti baisios nakties, ar anksti užčiupus ligą, galima tikėtis greičiau pagyti g.gif
Negi dabar taip ir kartosis g.gif Pernai su adenoidais sirgo kas dvi savaites, išoperavom, tai dabar kita zaraza prikibo doh.gif
Irtisa
labutis va maniskis berniukas 4 metu ir praeita sestadieni laringita apturejo. kazkaip verkti su saukimu diena su sese susipeses pradejo ir tas verkimas man jau kai ausis atkalusi kaip sakoma tiems garsams, pazystamas pasirode, nes jau kita nakti tada loti pradeda. tai as greitai sugarinau per pietus fiziologinio su keliais lasais adrenalino, paskiau pries miega naktini ta pati pakatrojau, dar paryciais tik su fiziologiniu pagarinau ir pasiliko kita diena tik sausas kosuliukas . thumbup.gif aisku stoptusina kartu daviau.
o gal zinot kaunietes mamytes kokioj vaistinej yra phosfor humacord pirkt, ir vienoj euro vaistinej buvau ir dar keliose ir niekas neturi to vaistuko. sakau is anksto nusipirksiu, nes kai ekstra reikejo tai kelias vaistine aplakstem ir jo negavom verysad.gif
anikita
QUOTE(Irtisa @ 2009 10 30, 14:28)
labutis va maniskis berniukas 4 metu ir praeita sestadieni laringita apturejo. kazkaip verkti su saukimu diena su sese susipeses pradejo ir tas verkimas man jau kai ausis atkalusi kaip sakoma tiems garsams, pazystamas pasirode, nes jau kita nakti tada loti pradeda. tai as greitai sugarinau per pietus fiziologinio su keliais lasais adrenalino, paskiau pries miega naktini ta pati pakatrojau, dar paryciais tik su fiziologiniu pagarinau ir pasiliko kita diena tik sausas kosuliukas .  thumbup.gif  aisku stoptusina kartu daviau.
o gal zinot kaunietes mamytes kokioj vaistinej yra phosfor humacord pirkt, ir vienoj euro vaistinej buvau ir dar keliose ir niekas neturi to vaistuko. sakau is anksto nusipirksiu, nes kai ekstra reikejo tai kelias vaistine aplakstem ir jo negavom  verysad.gif
*

as puse vilniaus apvaziavau..sakonera doh.gif tada sedau ir pradejau skambint..atradau tik pelesos gatveje kur homeopatija prekiauja...pabandykite surasti tokio pobudzio vaistine kaune..nes iprastas vaistines man jau nusibodo lankyt..nera ir nera.. doh.gif
Viliana
na man su tuo nekilo problemu, atsimenu pirmau vilniuje gedimino vaistineje, kur gedimino pr, ir dar kazkada pirkau kitoje ir irgi buvo g.gif
Maroka**
QUOTE(laukinukė @ 2009 10 30, 12:54)
Paėjo maniškė 3 dienas į darželį, o ryte jau išgirdau lyg lojimą verysad.gif Painhaliavo su fiziloginiu tirpalu ir lyg nieko dabar. Vėl duodu lašiukus. Kažin, ar čia reikia laukti baisios nakties, ar anksti užčiupus ligą, galima tikėtis greičiau pagyti  g.gif
Negi dabar taip ir kartosis  g.gif Pernai su adenoidais sirgo kas dvi savaites, išoperavom, tai dabar kita zaraza prikibo  doh.gif
*

Po sios ligos as savo berniuko neleidziu i darzeli jau 3 savaite, nes kiekviena bacila vel issaugs dusuli. Reikia iki galo isgydyti, kad neliktu jokiu kosuliu. Jeigu daznai kartosis jums si liga prasykit siuntimo pas pulmonologa, jie paskiria imuniteta stiprinanciu vaistu butent tokia liga turintiems vaikuciams.
laukinukė
QUOTE(Irtisa @ 2009 10 30, 13:28)
o gal zinot kaunietes mamytes kokioj vaistinej yra phosfor humacord pirkt, ir vienoj euro vaistinej buvau ir dar keliose ir niekas neturi to vaistuko. sakau is anksto nusipirksiu, nes kai ekstra reikejo tai kelias vaistine aplakstem ir jo negavom  verysad.gif
*

Aš irgi niekur negavau. Paskutinis taškas buvo vaistinė netoli namų - Vaišvydavos IKI. Ir ką - pasirodo turi thumbup.gif
Irtisa
QUOTE(laukinukė @ 2009 10 30, 19:32)
Aš irgi niekur negavau. Paskutinis taškas buvo vaistinė netoli namų - Vaišvydavos IKI. Ir ką - pasirodo turi  thumbup.gif
*

nu jo nuo musu vaisvydava ganetinai tolokai rolleyes.gif o gal prisimenat koks tos vaistines pavadinimas, gal turi savo skyriu ir kituose iki centruose rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(anikita @ 2009 10 30, 14:34)
as puse vilniaus apvaziavau..sakonera doh.gif  tada sedau ir pradejau skambint..atradau tik pelesos gatveje kur homeopatija prekiauja...pabandykite surasti tokio pobudzio vaistine kaune..nes iprastas vaistines man jau nusibodo lankyt..nera ir nera.. doh.gif
*

ne vien kaune pasirodo tokios problemos del sio vaistuko. tai ka daryti mamytem kurios gyvena dar smulkesniuose miesteliuose jei jau kaune ir vilniuj sunku rasti, rodos kad ten vaikuciai tai neserga laringitu verysad.gif
bumbasi
Mane jau pradeda nervint tas laringitas. jau dziaugiaus kad retai bebuna, bet... dabar per men antras artas... Keturios dienos darze ir vel tas pats per ta pati. doh.gif Svarbiausia kad nera didelio laringito, dusuliu nera, bet... baisus lojantis kosulys para, o paskui slapias arba sausas astrus kosulys tesiasi..aisku plius slogos is niekur islenda doh.gif Vakar vakare jau girdejau kad balsas nebetoks,verkimasa laringitinis, tai pagarinau, jei ne pakosejimas bjaurus retkarciais ne nepasaytum kad vaikas aplamai sergantis... doh.gif Ir vis per panos pastovu klykima del kiekvieno nieko doh.gif Praded galvot ar raminamuju kokiu nereik, nes kai tik namuos taip ir eina kaukdama klykdama, dar ei su broliu susipesa.... doh.gif Ir to pasekmes dazniausiai laringitas doh.gif
laukinukė
QUOTE(Irtisa @ 2009 10 30, 22:28)
nu jo nuo musu vaisvydava ganetinai tolokai  rolleyes.gif o gal prisimenat koks tos vaistines pavadinimas, gal turi savo skyriu ir kituose iki centruose  rolleyes.gif

*

Čia Šeimos vaistinė, jų visas tinklas, tai gal ir kitos prisipirkę g.gif Litfarmoje siūlė užsakyti, atvežtų mirksiukas.gif

O maniškei nieko ir nebuvo. Tik drėgnai pakosti kartais. Gal tik mane striokas buvo suėmęs, o ne laringitas pasikartojo g.gif Nežinau, inhaliuoti šiandien ar ne unsure.gif
nrimto
Temoje radau paminėtą klenbiterolį nuo laringito. Mums gydytoja irgi liepė gerti, bet dviejose vaistinėse pasakė, kad tokio jau nebeparduoda. Daugiau neieškojau, nes nenorėjau ir taip sergančio vaiko tampyt po tokį orą. Gal vis dėlto kuris nors vaistinių tinklas tebeprekiauja?
Pirmą kartą mums laringitas. Vaikui 2 metai 7 mėnesiai. Pradėjo eit į lopšiuką, ir... verysad.gif
bumbasi
Cia apie clenbuteroliclenbuterolio niekad mums nera skyre prie laringito g.gif asmeniskai geriau jau koki sirupiuka duociau, ir garintis daznai...
lauke
clembutarolis atgyvena, yra pilna kitų sirupų, panašus gal jis daugiau į ventoliną.
nykshtuke
Sveikos. niekad neturėjom problemų su kosuliu per visus 2,5 metų. Tris dienas laikėsi temperatūra 37,5 o šiandien nukrito temperatūra bet atsirado kosulys. gerklytė neraudona, plaučiuose irgi nieko blogo nesigirdi (na bent jau kiek pavyko išgirsti neprofionalo ausimis su statoskopu). viena įdomybė kad kosėja nepastoviai, keletą kartų per dieną. ar tia glai būti laringitas?
beje kuo palengvinti atsikosėjimą?
bumbasi
QUOTE(nykshtuke @ 2009 11 05, 07:55)
Sveikos. niekad neturėjom problemų su kosuliu per visus 2,5 metų. Tris dienas laikėsi temperatūra 37,5 o šiandien nukrito temperatūra bet atsirado kosulys. gerklytė neraudona, plaučiuose irgi nieko blogo nesigirdi (na bent jau kiek pavyko išgirsti neprofionalo ausimis su statoskopu). viena įdomybė kad kosėja nepastoviai, keletą kartų per dieną. ar tia glai būti laringitas?
beje kuo palengvinti atsikosėjimą?
*

o ar lojantis kosulys? jei ne tai ne laringitas...
nuo kosulio dazniausiai prospan sirupiuka geriam..kaina ne is mazuju , bet mums padeda...
nykshtuke
QUOTE(bumbasi @ 2009 11 05, 09:52)
o ar lojantis kosulys? jei ne tai ne laringitas...
nuo kosulio dazniausiai prospan sirupiuka geriam..kaina ne is mazuju , bet mums padeda...
*

man tas apibrezimas "lojantis" nelabai suprantamas. koseja ji tik kelis kart per diena, nakti daugiau, ir neatsikoseja, ziaukciot pradeda. bet balsas neuzkimes. buvom pas daktare tai nepasake ar laringitas gali but o plauciuose nieko ner.
meginsim gydytis zoliniais sirupiukais.
o gla pbandet kazkoki nauja reklamuojama inhaliatoriu ar kas ten toks kvepavimui sergant? ar efektyvus?
fishke
QUOTE(nykshtuke @ 2009 11 05, 12:46)
man tas apibrezimas "lojantis" nelabai suprantamas.

tada ne laringitas g.gif nes kai išgirsti vaiką "lojant" , neaiškumų nelieka, nors susergama ir pirmą kartą . Tą kosulį lengva atpažinti ir nebepamiršti niekad doh.gif gal kas ir pataisys mane mirksiukas.gif
nykshtuke
QUOTE(fishke @ 2009 11 05, 12:53)
tada ne laringitas  g.gif  nes kai išgirsti vaiką "lojant" , neaiškumų nelieka, nors susergama ir pirmą kartą . Tą kosulį lengva atpažinti ir nebepamiršti niekad  doh.gif gal kas ir pataisys mane  mirksiukas.gif
*

ačiū, paguodei mirksiukas.gif
*slapuke
Mums 7menesiai, sianakt tas "geris" aplanke ir mus....ACIU SM kad ji yra, jei ne ji nz kuo butu pasibaige.Vakare pasiskaiciau apie laringita, ir nakti uzlojom....as staigiai vaika i vonia, vyras dar nelabai ir suprato ka darau, na bet jau po to prisijunge ir jis....siaube kiek streso apturejom...15min vonioj praleidom o lojimas nemazejo..tai issikvietem greitaja, suleido hormonu ir pasiule vaziuot i ligonine, atsisakiau, pabijojau dar daugiau brudu parsivezti...... Diena vaikas irzlus, koso baisiai(taip slapiai, lyg karkalais) kaip manot ateinanti naktis vel gali but panasi? Diena kelis kartus prisileidziam vonia garu ir kvepuojam. Dabar kol kas nera temperaturos. Kur vilniuj gaut adrenalino be rezepto(nenaudosiu siaip, cia del viso pikto kad tureciau) bandysiu vyra siust pirkti Phosphor-Homaccord gal kur ras...
kas galit greitai suteikti informacijos...man dar ir dabar sirdis dreba prisiminus nakti....brrrr uz ka tiems maziukams tokios ligos...
Blakstiena
seikos,as ne nzn nuo ko pradet.. doh.gif zodziu preis menesi aptiko ausu uzdegima..gydome ji iki siol..atsirado sloga paskutine savaite ir kosulys,vel veziau pas gyd....vaistai po vaistu 2antibiotikai..pradejo jau kokias 3dienas ypac naktis "lot"nedusta aciu Dievui doh.gif geriam prospana,kuris visiskai nk nepadeda...lasinam i ausis ir nosi lasus...uzkaiciu puoda ir garais kvepuoja,nesiduoda beveik isvis..nzn ka daryt gyd sake jei iki pirmadienio nepraeis guldys i ligonine...labai nenoriu,gal patarsit ka daryt mums,kad maze atsikosetu,nes va kai miega iskart uzsikoseja sausai skaudziai taip,ir rekia iskart uzkimusi verysad.gif mums 1.5m
Maroka**
QUOTE(fishke @ 2009 11 05, 12:53)
tada ne laringitas  g.gif  nes kai išgirsti vaiką "lojant" , neaiškumų nelieka, nors susergama ir pirmą kartą . Tą kosulį lengva atpažinti ir nebepamiršti niekad  doh.gif gal kas ir pataisys mane  mirksiukas.gif
*

drinks_cheers.gif jau kaip loja vaikas, tai komentuoti ir mastyti tikrai nereikia, nes tikrai supranti is karto, kas tai per liga.

QUOTE(*slapuke @ 2009 11 05, 15:45)
Mums 7menesiai, sianakt tas "geris" aplanke ir mus....ACIU SM kad ji yra, jei ne ji nz kuo butu pasibaige.Vakare pasiskaiciau apie laringita, ir nakti uzlojom....as staigiai vaika i vonia, vyras dar nelabai ir suprato ka darau, na bet jau po to prisijunge ir jis....siaube kiek streso apturejom...15min vonioj praleidom o lojimas nemazejo..tai issikvietem greitaja, suleido hormonu ir pasiule vaziuot i ligonine, atsisakiau, pabijojau dar daugiau brudu parsivezti...... Diena vaikas irzlus, koso baisiai(taip slapiai, lyg karkalais) kaip manot ateinanti naktis vel gali but panasi? Diena kelis kartus prisileidziam vonia garu ir kvepuojam. Dabar kol kas nera temperaturos. Kur vilniuj gaut adrenalino be rezepto(nenaudosiu siaip, cia del viso pikto kad tureciau) bandysiu vyra siust pirkti Phosphor-Homaccord gal kur ras...
kas galit greitai suteikti informacijos...man dar ir dabar sirdis dreba prisiminus nakti....brrrr uz ka tiems maziukams tokios ligos...
*

Be recepto siaip neparduoda adrenalino, mes velu vakara nuvaziave i vaistine siaip ne taip issipraseme vienos ampolytes, bet pazadejom kad kita diena atvezime is gydytojos recepta. Pabandykit ir jus taip, nes jeigu leido hormonus, tikrai ne juokas pasilikti be jokiu rimtesniu vaistu nakciai. unsure.gif
Hloja
Ir musus maziukas pries pora savaiciu susirgo. Tas lojantis kosulis, jo atrodo ne su kuo ne sumaisisi. Cia mum buvo pirmas kartas, daug girdejau bet zinios tik teorines buvo. Irgi isigandau, nes zinojau kad labai pavojinga. Kilo temperatura virs 38, numusdavau ne ilgam. Ir dar kaip tyciai savaitgalis isejo, o as viena, nes vyras isvaziaves i uzseni buvo. Gerai tokia pazistama padejo ir nuleke i vaistine vaistuku ir inhaliatoriu nupirko (dabar jau supratau kad jis namuose tiesiog butinas dalikas thumbup.gif ) Zodziu iskvieciau gyd. (ne greitaja),l nustebau kad sekmadieni dar atvazioja blink.gif bet labai aciu, kad taip, nes galutineme rezultate apsejome be ligonines. Musu seimos gyd. labai gera, man viska telefonu isaiskino, atvaziavusi gyd. irgi israse antibiotikus, sake geriausiai adrenalino inhaliacijas(su tokiu spec. inhaliatoriu o ne su to paparastu kibireliu) paskui dar Brontex lasiukus i inhaliatoriu dar lasinau ir keles dienas taip dareme, plius gerem Ventolin, Brontex sirupa, triniau krutine su tokiu misinuku: medus, degtine, aliejus. Dar su druska pasildita ant keptuves ir suberta i hb kojine (keles) tik atsargei, kad ne apdegintu vaikiuka. Mieganciam staciau prie lovos puoda karsto vandens ir ten lasinau eukalipta, ciobrialio eter. alejaus kelis lasiukus. Zodziu tiek daug visko dariau, kad po kokiu 4 dienu jau vaikas atrode sveikas, tik aisku antibus taip ir dagerem kiek priklauso.. Sveikatos jusu vaikiukams ir jums mamockos ! 4u.gif 4u.gif
Blakstiena
klausykim mamukai,o gerai kad vaikas po biskiuka atsikoset pradejo?cia reiskai einam i gera ar ne? g.gif
lauke
QUOTE(Blakstiena @ 2009 11 06, 12:08)
klausykim mamukai,o gerai kad vaikas po biskiuka atsikoset pradejo?cia reiskai einam i gera ar ne? g.gif
*

jo, gerai, taip turi būti , po laringito drėgnas kosuliukas, vieniems mažiau , kietiems daugiau, o mums būdavo po larigito sausas varginantis kosulys tik po to drėgnas.
Maroka**
QUOTE(lauke @ 2009 11 06, 13:54)
jo, gerai, taip turi būti , po laringito drėgnas kosuliukas, vieniems mažiau , kietiems daugiau, o mums būdavo po larigito sausas varginantis kosulys tik po to drėgnas.
*

jo geriau is karto dregnas kosulys, mums is pat pradziu taip budavo, o vat paskutini karta po priepuolio pasirode erzinantis ir sausas kosulys, kankinosi maziukas 2 paras, o ypac naktimis abu rymodavom lovytei verysad.gif
Meda01
Laba 4u.gif

mus antrą kart vėl aplankė šis gėris doh.gif , pirmas kartas buvo prieš pora mėnesių, tai tada atsidūrėm reanimacijoj, o dabar jau kai žinojau kaip atpažint, tai kai naktį pradėjo lot ir dust, nors nebaisiai, iš kart inhaliavomės ir ant rytojaus jau beliko tik šlapias kosulys, įtariu, kad laiku prigriebėm ax.gif Geriam ventoliną, inhaliuojamės brontexu, mums jis thumbup.gif , šį kart tikrai lengviau prasirgo, tik kosulys ir viskas, aišku jei mažiau spygautų, tai gal ir greičiau pasveiktų, bet bėda, nes viskas kas ne pagal jo norus, baigiasi isterijom ir balso užkimimu doh.gif
Pasiskiepinom šiemet pneumo vakcina, plius dar geriam bronchomunalį, sakau gal čia ir tas padėjo šį kart, nes pirmą kart, kai turėjom laringitą, tai oj oj oj doh.gif
Blakstiena
o tai ka daryt kai pradeda dust? doh.gif

ir kaip nuimt ta uzkimima,ziauriai uzkimusi manoji
nrimto
Vaikas pradėjo panašiai į lojimą kosėt antradienio naktį. Temperatūros nebuvo, tai trečiadienį patys nusigavom pas gydytoją. Laringitas, liepė gert klembuterolio, jo nebuvo, tai tada rekomendavo žalią actifedą, o kai pradės atkosėt – brontex. Aišku, garint (vos išlaikau, rekordas 5 min), gert arbatas – jam nepatinka. Šiandien nelabai dar girdžiu progreso. Lojimo kaip ir nėr, bet vienu metu buvo pradėjęs žiaukčiot. Dar iš SM sužinojau apie tą phospos humacord. Duodu ir jį, tik nežinau dėl kiekio: vaistinink 2,5 metų vaikui rekomendavo po 5 lašus 3 kartus per dieną. Gal mažai? GYdytoja nieko nesakė, nebuvo apie tą vaistą girdėjus.
anikita
phosfor humacord 9 men duodavau po 3 lasus pradzioje kas valanda..veliau po 5 lasus tris kart per diena 4u.gif
su garinimu..visad garindavau vaikui jau biski imigus..uzdedu kaukyte ir snaudzia ir vesus oras..tai ir miegasi gerai 4u.gif
garindavom ramuneles medatkas ir pan...tikrai padejo..neprireike adrenalino 4u.gif
Papildyta:
Pries daug daug metu 4u.gif lojancius vaikus kisdavo i garstyciu vonele trumpam ir istraukdavo...sako nereikdavo nei adrenalino dei dexametazono..iskart nueidavo tas sunkumas nuo krutines 4u.gif mum dar nebuvo tokios situacijos..bet kai bus reikalas isbandysim..papasakosim 4u.gif
Maroka**
QUOTE(Blakstiena @ 2009 11 06, 15:27)
o tai ka daryt kai pradeda dust? doh.gif

ir kaip nuimt ta uzkimima,ziauriai uzkimusi manoji
*

Garinti ir garinti, i diena po keleta kartu. Mums dar kartais padeda saltalankio aliejus, tik kad jis labai neskanus, bet siaip gerklei gerai aptraukia plevele.
O jau kaip dusti pradeda, tai jau ne karta mamos cia rase, arba iskarto lekti i ligonine, jeigu pirma skartas ir baisu, arba adrenalinas suinhaliuojamas.
jurgytia
Aš tai iš karto garindavau su karštu vandeniu paklode užsidengus, kad tik į ligoninę nereikėtų vežti. Ir tikrai veiksminga, ir apskritai reikia ištisai drėkinti orą.
kity25
prasidejo ir mum vakar lojantis kosulys, nuveziau pas gydyt., tai jinai paklause ji, ir israse Actifed., bet namuose perskaiciau kad cia paprastas sirupas nuiop kosuilio doh.gif siandien visa nakti vaikas ir vel labai garsiai kvepavo... galvoju gal koks ventolinas labiau padetu???
Meda01
QUOTE(kity25 @ 2009 11 07, 11:27)
prasidejo ir mum vakar lojantis kosulys, nuveziau pas gydyt., tai jinai paklause ji, ir israse Actifed., bet namuose perskaiciau kad cia paprastas sirupas nuiop kosuilio  doh.gif siandien visa nakti vaikas ir vel labai garsiai kvepavo... galvoju gal koks ventolinas labiau padetu???
*

Mums prie lojančio kosulio tik Ventolinas padeda, jis nuima spazmus kažkiek ax.gif
grazina37
QUOTE(kity25 @ 2009 11 07, 10:27)
prasidejo ir mum vakar lojantis kosulys, nuveziau pas gydyt., tai jinai paklause ji, ir israse Actifed., bet namuose perskaiciau kad cia paprastas sirupas nuiop kosuilio  doh.gif siandien visa nakti vaikas ir vel labai garsiai kvepavo... galvoju gal koks ventolinas labiau padetu???
*

ventolinas geriau veikia purskiamas,kai mano maziui budavo laringitas ,visada duodavau plecianciu vaistu,nospa ar eufilino,ir duok kuo daugiau siltu arbatu ,na ne kiekiu daug ,bet daznai kas 10-15 min po sauksta ar du ,kad gerklyte butu kuo dazniau drekinama
kity25
[quote=grazina37,2009 11 07, 16:20]
ventolinas geriau veikia purskiamas,kai mano maziui budavo laringitas ,visada duodavau plecianciu vaistu,nospa ar eufilino,ir duok kuo daugiau siltu arbatu ,na ne kiekiu daug ,bet daznai kas 10-15 min po sauksta ar du ,kad gerklyte butu kuo dazniau drekinama
*

[/qu
aciu mamytes, bandysim patys gydytis... nes mums visa laika nesiseka, jei susergam-tai butinai per iseigines.... doh.gif tik vat baisu, kad gal cia nelaringitas, o koks plauciu izdegimas... verysad.gif
lauke
QUOTE(grazina37 @ 2009 11 07, 14:20)
*

o ar jūsų mažasis jau išaugo iš laringito?
Redi
Sveikutės, gal jau rašiau anksčiau,neatsimenu doh.gif , kai mano mažutė sirgdavo laringitu gyd. išrašydavo klembuterolio, aš visada dedavau ant kakliuko degtinės arba skiesto spirito kompresą ir pastoviai garindavau (as su aparatu šaltais garais, po pabuvimo ligoninej, nusprendžiau geriau nusipirkti aparata, negu dar karta papulti i ligonine).

Papildyta:
Dar siūlyčiau sergant laringitu ar jau manant kad paveikot nueiti pas LOR gydytoją, nes mums tai visad ji randa dar ir ausų uždegiimą, nors jokių skausmų ar skysčio iš ausyčių nebūna, gal tik kartais pastebiu kad suprasteja truputį klausa. Kai gulejom ligoninėj, tai ką "po " laringito išleisdavo namo, tai visiems dar ir ausų uždegimą " pripaišydavo" (gal tik supapimas).
grazina37
QUOTE(lauke @ 2009 11 07, 18:01)
o ar jūsų mažasis jau išaugo iš laringito?
*

is laringitu isaugom,bet dabar turim kita beda -astma doh.gif ,nuo kiekvieno virusiuko dustam
Redi
Gydytoja minėjo, kad ne retai po laringito seka astma, todel reiktų visada išsigydyt iki galo.
*slapuke
Na vis tik mes neisvengem ir antra nakti priepolio...teko ir greitaja kviestis ir i ligonine atsigulem....tai siandien jau uzsisakiau inhaliatoriu, turim adrenalino ampules. Nors labai labai tikiuosi kad jo neprireiks....po laringito vaikas baisiai kosti na bet jau slapiai taip duodu prospan ir tikiuosi kad tuoj praeis....
lauke
QUOTE(Redi @ 2009 11 08, 21:07)
Gydytoja minėjo, kad ne retai po laringito seka astma, todel reiktų visada išsigydyt iki galo.
*

o mums kaip tik sakė, kad laringitiniai vaikais serga rečiau astma.
grazina37
QUOTE(Redi @ 2009 11 08, 21:07)
*

kaip suprasti isgydyti iki galo,laringito negydyti neiseina ,vaikas uzdus,praeina dusuliai ,tada gydai kosuli kol visiskai nustoja koseti
Papildyta:
QUOTE(lauke @ 2009 11 08, 22:21)
o mums kaip tik sakė, kad laringitiniai vaikais serga rečiau astma.
*

gali buti,mums astma atsirado po plauciu uzdegimo ir lygtai pliauritas buvo,na reanimaciniame sake kad yra o skyriuje jau apie ji nekalbejo g.gif
kas bebutu,bet imunitetas visai prastas,savaite darzelyje ir menuo namie,tik pasveiksta ir uztenka kam nors nusiciaudeti,ir mano mazius vel sloguoja verysad.gif ,o po to ir dusti pradeda
Redi
[quote=grazina37,2009 11 09, 09:29]
kaip suprasti isgydyti iki galo,laringito negydyti neiseina ,vaikas uzdus,praeina dusuliai ,tada gydai kosuli kol visiskai nustoja koseti
Papildyta:

As tikrai jums netaikiau asmeniskai, juk nepaslaptis, kad pilni darzeliai vaiku dar iki galo nepasveikusiu ir kosinciu.
Maroka**
QUOTE(grazina37 @ 2009 11 07, 15:20)
*

Visgi as irgi tokios nuomones, kad senoviniai vaistai geriausiai ir veikia drinks_cheers.gif Nospos nebandziau, daveme tik Eufilino tabletytes ketvirti ir tikrai praplete.
Mes siandiena pirma dienai kai isejom i darzeli po ligos, bet taip pikta asidare, iejus i grupe pamaciau kosincius ir sloguojancius vaikus mad.gif tsengemes isgyti iki galo, visa menesi nelankem darzelio, ir itariu kad neilgai vel eisime, kai toki vaikuciai lanko darzeli, o ne namuose sveiksta schmoll.gif

Namams drekinti labai gerai issigyti drekintuva, kuris kartu ir valo ora, ypac sildymo sezonu, tikrai tokiems kaip musu ligoniukams, labai geras dalykas
grazina37
QUOTE(Maroka** @ 2009 11 09, 11:55)
Visgi as irgi tokios nuomones, kad senoviniai vaistai geriausiai ir veikia  drinks_cheers.gif  Nospos nebandziau, daveme tik Eufilino tabletytes ketvirti ir tikrai praplete.
Mes siandiena pirma dienai kai isejom i darzeli po ligos, bet taip pikta asidare, iejus i grupe pamaciau kosincius ir sloguojancius vaikus  mad.gif tsengemes isgyti iki galo, visa menesi nelankem darzelio, ir itariu kad neilgai vel eisime, kai toki vaikuciai lanko darzeli, o ne namuose sveiksta  schmoll.gif

Namams drekinti labai gerai issigyti drekintuva, kuris kartu ir valo ora, ypac sildymo sezonu, tikrai tokiems kaip musu ligoniukams, labai geras dalykas
*

mano maziu nuo eufilino tokiom baisiom raudonom demem ismete visa kuneli,todel daviau nospa,o del darzelio net baisu pagalvoti,ryt irgi vesiu po savaiciu ligos,tai jau nuo siandien baime ima ,nes visi virusai suaktyvina astma doh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.