Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Receptai su nuotraukomis 12 tema
Supermamų klubas > Mūsų namai > Kulinarinės idėjos > Antri patiekalai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
bonda
QUOTE(Srove @ 2008 07 12, 01:14)
Karsta, norisi kazko lengvesnio.Viriau sian.sriuba su lasisa, tik kiek reikia pieno neturejau, tai darzoves isviriau truputyje vandens, siaip pagal recepta reiktu viska virti piene thumbup.gif .I piena supjaustyti bulves, morkas(dar atskirai pakepti morku su svogunais)deti poru svog.laisku, krapu, pipiru, druskos.Pries baigiant darzovems virti sudeti lasisa ir pakaitinti, kol uzvirs.

*

net apsiseilejau blink.gif thumbup.gif itariu gaminsiu ax.gif
Jūja
QUOTE(vesela @ 2008 07 10, 19:20)
mano siandienos pietus buvo PICA:
ingredientai [COLOR=red]
user posted image
3 picu padai,
padazas (majonezas, tomatas smulkinti cesnakai, grietine),
6 sutarkuotos desreles,
1 smulkiai pjaustytas svogunas,
1 smulkiai pjaustytas agurkas,
1/2  smulkiai pjaustyto pomidoro,
picu prieskoniai,
apie 380 gr tarkuoto surio.
na, ir viska tepiau ir dejau is eiles  4u.gif

rezultatas [COLOR=red]
user posted image

skanu ir laaabai sotu  doh.gif  as puse tik suvalgiau hah.gif

ir vakaryksciai pusryciai
sutarkuotos bulves ir i jas ideta vegetos, iskepta keptuvej, o iskepus uzdeta grietines  thumbup.gif  greita paprasta ir skanu!

user posted image

soriukas, foto nekokia...  doh.gif
*

pica niam 4u.gif
kur pirkai tokius picos padus? ax.gif
Mercredi
QUOTE(Jūja @ 2008 07 13, 15:39)
pica niam 4u.gif
*

Bent jau aš tai Maximoj esu tokių mačius ir ragavus. Skanūs labai ax.gif Dar būna jau aptepti kečupu pardavinėjami. 4u.gif
Jūja
QUOTE(Ašaros lietuje @ 2008 07 13, 15:42)
Bent jau aš tai Maximoj esu tokių mačius ir ragavus. Skanūs labai  ax.gif Dar būna jau aptepti kečupu pardavinėjami.  4u.gif
*

ačiū, bandysiu ieškot, nes tie stori nedideli, tai man schmoll.gif
Mercredi
QUOTE(Jūja @ 2008 07 13, 15:45)
ačiū, bandysiu ieškot, nes tie stori  nedideli, tai man  schmoll.gif
*

Bent jau man tai skaniau su šitais plonesniais. 4u.gif Bet ne visada būna Maximose, tai patarčiau didesnėse paieškot, sėkmės 4u.gif
Sriubytė
QUOTE(Srove @ 2008 07 13, 13:27)
Pietukai
user posted image
user posted image
Blyneliams tesla:2 kiaus.,pienas,miltai.
Idaras:isklojau snack suriu ir ant virsaus kepinti svieste pievagrybiai su svogunais ir grietinele.Apvolioti plakinyje ir dziuvesiuose su sezamu.
*

Nuostabu Srove kaip visada thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Arraja*
QUOTE(Eileitija @ 2008 07 13, 16:21)
Nuostabu Srove kaip visada thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
*

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Šaltmėtė
Cukinijų-morkų-fetos blyneliai

user posted image

valgiau su natūraliu jogurtu

user posted image

Blynelius kepiau iš cukinijos, morkos, fetos ir 2 kiaušinių. Miltų dėjau tik vieną šaukštą, tam kad tešlą sukabintų. Kepiau su alyvuogių aliejum.
Proporcijos čia jau pagal tai kiek žmonių valgys. rolleyes.gif
freimule
QUOTE(Šaltmėtė @ 2008 07 13, 21:16)
*

Nu jau nerealiai skanu, aš pati pastaruoju metu kas antrą dieną cukiniją valgau bigsmile.gif tik nuotraukų dydis doh.gif vos pacituot išėjo, kodėl, panos, nemažinat?
Šaltmėtė
QUOTE(Ingule20 @ 2008 07 13, 21:22)
Nu jau nerealiai skanu, aš pati pastaruoju metu kas antrą dieną cukiniją valgau  bigsmile.gif  tik nuotraukų dydis  doh.gif  vos pacituot išėjo, kodėl, panos, nemažinat?
*

sorry blush2.gif jau pamažinau... kažkaip netikėjau, kad čia tokios didelės bus... ax.gif

o dėl cukinijos, tai ji mano viena mėgstamiausių daržovių... thumbup.gif
Elena
QUOTE(Šaltmėtė @ 2008 07 13, 21:16)
Blynelius kepiau iš cukinijos, morkos, fetos ir 2 kiaušinių. Miltų dėjau tik vieną šaukštą, tam kad tešlą sukabintų. Kepiau su alyvuogių aliejum.
*

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA lotuliukas.gif be žodžių lotuliukas.gif
Klausimas: tas fetos sūris..kaip jis dedamas...cukinijos ir morkos sutarkuojamos, o sūris?
Šaltmėtė
QUOTE(Elena @ 2008 07 14, 08:47)
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA  lotuliukas.gif be žodžių  lotuliukas.gif
Klausimas: tas fetos sūris..kaip jis dedamas...cukinijos ir morkos sutarkuojamos, o sūris?

*

cukinijas ir morkas sutarkavau burokine tarka, o sūrį sutrupinau. Ir šiaip į tešlą papildomai druskos nebereikia, nes sūris gan sūrus, tai užtenka.. 4u.gif
Elena
QUOTE(Šaltmėtė @ 2008 07 14, 10:49)
cukinijas ir morkas sutarkavau burokine tarka, o sūrį sutrupinau. Ir šiaip į tešlą papildomai druskos nebereikia, nes sūris gan sūrus, tai užtenka.. 4u.gif
*

Dėkui mirksiukas.gif
bonda
Gal saltibarsciu su bulbikem?

user posted image
user posted image

saltibarsciai labai sviesus, nes daryti is jaunu burokeliu ir ju lapu mirksiukas.gif -isvirti ir sukresti i bliuda, agurkai, svoguno laiskai, krapai, virti kiausiniai, druska ir tirstesnis kefyras thumbup.gif thumbup.gif (bet nesaltibarstinis, o normalus kefyras thumbup.gif )
Nerytė
QUOTE(Dinelė2 @ 2008 07 12, 14:03)
tortilijos,darzoves:pamidorai,kopustas,agurkai ir padazas helmans astrus biggrin.gif ir kepintas farsas su visokiausiais prieskoniais  blush2.gif  viska susukam ir i griliu 7minutems thumbup.gif
*

oj kaip seniai tortilijas dariau... skaniai atrodo

QUOTE(Šaltmėtė @ 2008 07 12, 17:35)
---------------------------
o čia mūsų vakarienė - orkaitėj keptas upėtakis su daug įvairių  daržovių ir šviežiom bulvėm.. tik sorry, kad nepatiekiau gražiai, skubėjau forkint.. ax.gif  biggrin.gif
*

labai skanu rolleyes.gif

QUOTE(Srove @ 2008 07 13, 12:27)
Pietukai
*

blink.gif srove tu kaip visada - puikumelis ir skanumelis thumbup.gif

QUOTE(inetum @ 2008 07 13, 12:53)
penktadienio pietums isbandeme sonatinos recepta ZUVIES FILE PRANCUZISKAI.
SKONIS PASAKISKAS  thumbup.gif
*

cia Sonatinos receptas ar ne? bandziau - labai skanu!

QUOTE(Šaltmėtė @ 2008 07 13, 20:16)

*

reiks kada isbandyti, sknaiai atrodo rolleyes.gif
organizatore
QUOTE(Srove @ 2008 07 13, 14:27)
Pietukai
user posted image
user posted image
Blyneliams tesla:2 kiaus.,pienas,miltai.
Idaras:isklojau snack suriu ir ant virsaus kepinti svieste pievagrybiai su svogunais ir grietinele.Apvolioti plakinyje ir dziuvesiuose su sezamu.
*

atrodo dievishkai wub.gif
Nerytė
QUOTE(Šaltmėtė @ 2008 07 12, 17:35)
tinka ir raudonas vynas risotto, tik tada ne su vištiena daryt reikia, o su pievagrybiais pavyzdžiui, arba yra dar galybė variantų..
*

as niekuomet su raudonu nedarau, nes man patinka tas geltonumas nuo sviesto ir parmezano rolleyes.gif raudona spalva sugadina risotto vaizda 9bent man) ax.gif

siandienos pusryciai
kiausiniene su palendrica
user posted image

savaitgaliniai verinukai ir cukinija
verinukai:
desreles, svogunas, cukinija, paprika (raudona, geltona) + grillio prieskoniai
user posted image
user posted image
Linucia
QUOTE(inetum @ 2008 07 13, 13:53)
penktadienio pietums isbandeme sonatinos recepta ZUVIES FILE PRANCUZISKAI.
SKONIS PASAKISKAS  thumbup.gif
turejau 1kg skorpijonzuves file saldytos
*

Zuvies file prancuziskai visada darau su pangasijaus file. mmmmm... labai skanuuuuuu....
Karta bandziau su skorpionzuve, tai man visai nepatiko, nes stipriai jautesi dumblo kvapas ir gadino "prancuziska" zuvies skoni...
Srove
Nu mergytes aciu jum labai uz aplodismentus blush2.gif , bet jus visos ju isties labai nusipelnot 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Keptos su luobele, idarytos bulves.(fetos suris issuktas su cesnaku, pipirais, semenim,nat. jogurtu)Kam truksta gelbejimosi ratu, galima dar k.r. sonines juosteliu pasikepti biggrin.gif
user posted image
Elena
QUOTE(Srove @ 2008 07 14, 13:58)

Keptos su luobele, idarytos bulves.(fetos suris issuktas su cesnaku, pipirais, semenim,nat. jogurtu)Kam truksta gelbejimosi ratu, galima dar k.r. sonines juosteliu pasikepti biggrin.gif

Laikykit mane dviese...man bloga....user posted image

Vaje kaip skanu ..kur mano šaukštas user posted image
Srove
QUOTE(Elena @ 2008 07 14, 14:02)
Laikykit mane dviese...man bloga....user posted image

Vaje kaip skanu ..kur mano šaukštas user posted image

*

Nebeieskok to sauksto, ciupk i ranka bulve ir skanaus lotuliukas.gif
inetum
sestadieni valgeme pagal GLACEE pasiulyta patiekala VISTIENA LAVASE cia nuoroda
http://www.supermama.lt/forumas/index.php?...p;#entry7707783

o as dariau is 4 vilniaus duonos armenisku lavasu , 8 vnt vistos kumpeliai su vienu kaulu. apie 800 g svogunu, prieskoniai ir aliejus.
vistienos kumpelius apkepinau is abieju pusiu ikaitintame aliejuje ir paprieskoniavau. kai apkepe isemiau vistiena i lekstute o tame apciame aliejuje pakepinau svogunus supjaustytus kubeliais pakol suminkstejo ir lengvai pagelto.
( na visame ruosime patiekalo ilgiausiai uztruko kol susipjausciau svogunus lotuliukas.gif ). tada i bletele klojau viena lavasa kadangi jis toks ilgas tai is krastu uzlanksciau ir gavosi vos ne dvygubas paplotis. ji apslaksciau aliejummi ir ant virsaus uzdejau kita paploti kuri taip pat sulanksciau dvygubai. ant ju sudejau puse kepintu svogunu ant ju apkepta vistiena ir uzklojau likusiais svogunais. ant svogunu dejau vel lavasus suteptus aliejumi. kepiau 170 laipsniu 45 min.. idomiausia buvo sugalvoti kaip ji supjaustyti nes pats virsutinis lavasas gavosi labai traskus ir trapus. bet buvo labai skanu.
user posted image
user posted image

siadnien kazko leidzia ikleti tik tokias man nuotraukeles doh.gif bet ant ju pasispaudus pasidydina
***Meskute***
QUOTE(Linucia @ 2008 07 14, 13:27)
pangasijaus file. mmmmm... labai skanuuuuuu....

As ja nesenai atradau ,nu tikrai nereali zuvyte thumbup.gif thumbup.gif

Srove user posted image
Nerytė
QUOTE(Srove @ 2008 07 14, 12:58)
*

srove, tu apsiramink su tokiom nuotraukom doh.gif netruksta nei gelbejimo ratu nei lasiniu unsure.gif o valgyt labai noriuuuuuuuuuuuuuu

QUOTE(inetum @ 2008 07 14, 13:38)
sestadieni valgeme pagal GLACEE pasiulyta patiekala VISTIENA LAVASE  cia nuoroda
http://www.supermama.lt/forumas/index.php?...p;#entry7707783
*

labai idomus receptukas rolleyes.gif
Arraja*
QUOTE(inetum @ 2008 07 14, 14:38)

user posted image
user posted image

siadnien kazko leidzia ikleti tik tokias man nuotraukeles  doh.gif bet ant ju pasispaudus pasidydina
*

o as irgi bandziau is to armenisko blyno daryt tai keikiausi doh.gif eina sau kaip pamaciau jo dydi doh.gif tai kito nebedariau nes nervai nelaike jau lotuliukas.gif doh.gif bet reikes gal pabandyt padaryt pagal tavo receptuka biggrin.gif
bonda
Pengasiju file pamarinavau zuvies prieskoniuose ir citrinos sultyse, supjausciau, apvoliojau tesloje ir iskepiau keptuveje. Puode patroskinau svoguna, morkas, idejau prieskoniu, petrazoliu, ant pacio galo sauksta grietines ir tomato wub.gif Ant karstos zuves uzdejau karsto troskinuko thumbup.gif valgem su zaliom salotom (salota, agurkas, svogunu laiskai, krapai, citrinos sultys, prieskoniai, aliejus)
user posted image
user posted image
vesela
QUOTE(Jūja @ 2008 07 13, 14:39)
pica niam 4u.gif
*

taip, pirkau maximoj, saldytuvuose paieskok, padas tikrai gavosi laaabai skanus, toks traskus... thumbup.gif
Nerytė
QUOTE(bonda @ 2008 07 14, 15:30)
Pengasiju file pamarinavau zuvies prieskoniuose ir citrinos sultyse, supjausciau, apvoliojau tesloje ir iskepiau keptuveje. Puode patroskinau svoguna, morkas, idejau prieskoniu, petrazoliu, ant pacio galo sauksta grietines ir tomato wub.gif Ant karstos zuves uzdejau karsto troskinuko thumbup.gif valgem su zaliom salotom (salota, agurkas, svogunu laiskai, krapai, citrinos sultys, prieskoniai, aliejus)
*

mama taip daro - labai skanu rolleyes.gif
vyšnelė
QUOTE(bonda @ 2008 07 14, 15:30)
Puode patroskinau svoguna, morkas, idejau prieskoniu, petrazoliu, ant pacio galo sauksta grietines ir tomato wub.gif Ant karstos zuves uzdejau karsto troskinuko thumbup.gif valgem su zaliom salotom (salota, agurkas, svogunu laiskai, krapai, citrinos sultys, prieskoniai, aliejus)
*

Bonda,norejau paklausti,ar morkas troskinai zalias ar virtas?Kiek laiko troskinosi?
Ir dar del citrinos sulciu... Ar naudojai naturalios citrinos isspaustas sultis,ar padaza koki?
cadra
QUOTE(bonda @ 2008 07 14, 17:30)
user posted image
user posted image
*

dar pengasija labai skanu kaip i miltus ipili alaus sumaisai .pamirkini i ta tesla zuvies gabaliuka ir ant petelnes .
6663
Komentarai po apziuros (plius dar pietu metas, tai nebuvo lengva):
Aguonele, kaip smagu, kad skaniai uzsirauge..Agurkeliai yra jega..
Srove- po blyneliu ir bulviu nuotrauku ejau i lauka bishki paverkti, kad shefas nepamatytu..Dabar jau po truput atsigaunu..
Prancuzishka zuvis- niam, kartais irgi panashiai, kaip Sonatina, kepu..
Shaltmete-nuostabus blynciai, savaitgali kepiau, tik kiek kitaip..
Bonda-super zuvke..
Vsio einu pietaut..aciu uz apetito suzadinima..

blink.gif
***Meskute***
QUOTE(cadra @ 2008 07 14, 19:01)

Sekanti karta foto istrink kad nesikartotu tam paciam psl du kartus wink.gif
Srove
Seksimeske,Elena, Neryte,6663-aciu jums 4u.gif
Nu nerealiai visos prajuokinot lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Taigi vel noriu valgyti blink.gif po tokios juoko dozes doh.gif
Bonda-idek biski zuvies blush2.gif
Šaltmėtė
Bonda, labai skaniai žuvyte atrodo... essen.gif
Niekad neesu valgius pangasijos... unsure.gif į kokią kitą žuvį ji skoniu panaši? g.gif
***Meskute***
QUOTE(Šaltmėtė @ 2008 07 14, 21:08)

Niekad neesu valgius pangasijos...  unsure.gif  į kokią kitą žuvį ji skoniu panaši? g.gif
*

Zn nepasakysiu i ka panasi ,bet sitos paragavus ,daugiau jokios kitos zuvies nebeperku schmoll.gif ,kad svarbiausia nerasi nei vienos asakeles kad ir pacios smulkiausios ,kas tankiai pasitaiko kitoje zuvyje doh.gif ,ir man kas labai patinka ,nesijaucia tas toks zuvies aitrus kvapas rolleyes.gif ,o skonios nerealus ax.gif
Pukis Baisalis
Musu vakariene: meksikietiski paploteliai su avokadu padazu smile.gif
padazas: nulupam avokada, paimam omidorus be odos ir seklu, kalendru (as emiau baziliku) viska sumalam, pabarstom druska pipirais, astriais pipirais, isspaudziam slakeli citrinu sulciu
idaras:
sutarkuotas suris, smulkinta paprika, petrazoles, bazilikai.
Paimam paplotelius (emiau is kinu maisto pirktus tortilijas ) apibarstom idaru, uzdedam ant virsaus paploteli ir prispaudziam, kepam keptuveje ant mazos ugnies be aliejaus (kad suris issilyditu) apverciam pakepam antra puse, supjausom ketvirciais ir skanaus mirksiukas.gif
6663
QUOTE(Pukis Baisalis @ 2008 07 14, 12:30)
padazas: nulupam avokada, paimam omidorus be odos ir seklu, kalendru (as emiau baziliku) viska sumalam, pabarstom druska pipirais, astriais pipirais, isspaudziam slakeli citrinu sulciu
idaras:
sutarkuotas suris, smulkinta paprika, petrazoles, bazilikai.
Paimam paplotelius (emiau is kinu maisto pirktus tortilijas ) apibarstom idaru, uzdedam ant virsaus paploteli ir prispaudziam, kepam keptuveje ant mazos ugnies be aliejaus (kad suris issilyditu) apverciam pakepam antra puse, supjausom ketvirciais ir skanaus  mirksiukas.gif
*

super uzkandele 4u.gif
Šaltmėtė
QUOTE(seksimeske @ 2008 07 14, 21:10)
Zn nepasakysiu i ka panasi ,bet sitos paragavus ,daugiau jokios kitos zuvies nebeperku  schmoll.gif ,kad svarbiausia nerasi nei vienos asakeles kad ir pacios smulkiausios ,kas tankiai pasitaiko kitoje zuvyje  doh.gif ,ir man kas labai patinka ,nesijaucia tas toks zuvies aitrus kvapas  rolleyes.gif ,o skonios nerealus  ax.gif
*

aišku. ačiū 4u.gif
aš šiaip ant lašišos ir kitų tos šeimos pasinešus, tai kažkaip iki šiol kitų nelabai ir ieškojau.. ax.gif na, dar menkę mėgstu. Bet reiks pasidairyt.
***Meskute***
QUOTE(Šaltmėtė @ 2008 07 14, 21:58)

Tiesa labai didelis pliusas kad ji neirsta kepant kaip kitos file zuvu ,gali vartyti drasiai thumbup.gif
Poema
kaip darot padaziuka su varske prie bulviniu blynu?Vienu metu daug cia dejot,bet neberandu mirksiukas.gif
rimulia12
as siandien garpuodyje viriau kotletus skaniai gavos ,bet fotikas numiro tai ryt nufotkinsiu vakarykscius ax.gif
6663
Deshreles pomidoru padaze:
deshreles pamarinavau para laiko shaldytuve (kad igautu ashtresni skoni) trintuose cesnakuose ir shaukshte majonezo.
Keptuveje pakepinam svoguna su keliom skiltelem cesnako, sumetam deshreles ir joms truputi apskrudus supilam skardine (apie 0.5l) pomidoru savo sultyse (priesh tai juos suryniau blenderiu)..Troshkinam, gardinam dziovintom zolelem ir pipirais..

user posted image

Ir nuostabus cukiniju blyneliai tongue.gif (jau anksciau mano gaminti):

Pora jaunu cukiniju ir pievagrybius (mazdaug viena dezute) sutarkuojam burokine tarka, dedam pora kiaushiniu, shaukshta grietines, prieskoniu ir pora shaukshtu manu kruopu (galima ir miltus)..Kepant gan nelengva vartyti, nes blyneliai labai minkshtuciai, bet ash jau geriau vargstu vartydama, uztai koks skoniiiisss rolleyes.gif ..Kas tingi, gali deti daugiau miltu ar manu.. Skanaus..

user posted image
Joana
QUOTE(Poema @ 2008 07 14, 23:13)
kaip darot padaziuka su varske prie bulviniu blynu?Vienu metu daug cia dejot,bet neberandu mirksiukas.gif
*

aš tai varškę su grietine maišau, imu tą 15 proc. ji skysta, mums pats tas, susitrinu su ja, dedu prieskonių, kartais žalumynų, šlakelį citrinos sulčių dėl aromato, o jei per tiršta, kelis lašus pieno dedu smile.gif
Poema
JoanaS aciu 4u.gif
Šaltmėtė
QUOTE(Poema @ 2008 07 14, 23:13)
*

aš tai tiesiog su šiek tiek pieno praskiedžiu, tada druskos, šiek krapo šviežio, gerai išsuku ir voila..
bonda
QUOTE(vyšnelė @ 2008 07 14, 17:48)
Bonda,norejau paklausti,ar morkas troskinai zalias ar virtas?Kiek laiko troskinosi?
Ir dar del citrinos sulciu... Ar naudojai naturalios citrinos isspaustas sultis,ar padaza koki?
*

as zalias sutarkuoju ir troskinu mirksiukas.gif minutem laiko nepasakysiu ax.gif ale kol suminksteja mirksiukas.gif
o citrina, tai as visada pati isspaudziu mirksiukas.gif

QUOTE(Srove @ 2008 07 14, 20:45)
Bonda-idek biski zuvies blush2.gif
*

butinai biggrin.gif

QUOTE(Šaltmėtė @ 2008 07 14, 21:08)
Niekad neesu valgius pangasijos...  unsure.gif  į kokią kitą žuvį ji skoniu panaši? g.gif
*

bent man tai buvo atradimas drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif dabar kitokios baltos zuvies nebeperku thumbup.gif net menkes nebe lotuliukas.gif

QUOTE(6663 @ 2008 07 15, 06:13)
Deshreles pomidoru padaze:

Ir nuostabus cukiniju blyneliai  tongue.gif  (jau anksciau mano gaminti):

*

eik tu sau wub.gif wub.gif wub.gif
Aster
QUOTE(Srove @ 2008 07 14, 13:58)
Keptos su luobele, idarytos bulves.
*

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Kaaaaaaaaaip gražiai ir skaniai atrodo....... 4u.gif

QUOTE(bonda @ 2008 07 14, 16:30)
Pengasiju file pamarinavau zuvies prieskoniuose ir citrinos sultyse, supjausciau, apvoliojau tesloje ir iskepiau keptuveje. Puode patroskinau svoguna, morkas, idejau prieskoniu, petrazoliu, ant pacio galo sauksta grietines ir tomato wub.gif Ant karstos zuves uzdejau karsto troskinuko thumbup.gif valgem su zaliom salotom
*

Jau senokai buvo išsiskyrę tiek seilių ir pilvas buvo pradėjęs taip garsiai urgzti, kaip dabar, kai pamačiau tavo žuvytę... Paprasta, bet labai žavu mirksiukas.gif

QUOTE(Pukis Baisalis @ 2008 07 14, 21:30)
*

Kaip egzotiška! Ir iš kur jūs, merginos, traukiate tokių nekasdieniškų receptų? mmm, seilėm aptaškiau klaviatūrą lotuliukas.gif

Aš vakar gaminau įdarytas paprikas, jau senas receptukas iš šios temos. Tačiau liko šiek tiek faršo ir reikėjo greitai kažką sugalvoti. Taigi, nusprendžiau padaryti įdarytą cukiniją.
Cukiniją perpjoviau per pusę, išėmiau sėklas, pabarsčiau prieskoniais (jų reikia nepagailėti), įdėjau keletą gabalėlių nulupto pomidoro (kuo jo daugiau, tuo skaniau bus), ant viršaus faršas, paruoštas pagal skonį (mano su kiaušiniu, druska, pipirais, prieskoniais ir majonezu). Ant paruošto laivelio dar uždėjau smulkintų pistacijų ir pabarsčiau džiuvėsėliais. Jei būčiau turėjusi fetos, būčiau dėjusi ir jos.
Kepiau apie 15-20 min.
user posted image

user posted image
bonda
QUOTE(egleegle @ 2008 07 15, 09:42)
Taigi, nusprendžiau padaryti įdarytą cukiniją.

*

dabar as apsiseilejau thumbup.gif bigsmile.gif biggrin.gif
Nerytė
QUOTE(Poema @ 2008 07 14, 22:13)
*

arba is grietines su varske +cesnakas, druska pipiras, svogunu laiskai
arba grudeta varske +cesnakas arba svogunas (arba be jo)+druska, pipirai+zalumynai (krapai ar petrazoles),
zodziu iv. varijacijos, bet pagrindas arba grietines su varske pertrinta arba grudeta varske mirksiukas.gif

6663, kai nededi tai nededi, o kai idedi tai thumbup.gif labai skaniai atrodo tiek desreles tiek blyneliai,

dar labai patiko tortiliju uzkandele thumbup.gif reiks kada isbandyti ne vynioti, bet pertepti ax.gif
mammka
Ir vėl skanumynų pilna bigsmile.gif .
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.