Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Namo aplinka 26
Supermamų klubas > Mūsų namai > Flora
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
sidabrinekuoja
Labukas. 4u.gif Va paskaiciau apie katalpas ir prisiminiau, kad Druskininkuose prie baznycios viena auga. Tas medis tikrai kaip is akies traukta katalpa ir lapai tokie, ir laja skecio formos, ir dideliu ugiu nepasizymi. Tai ka norejau pasakyt, ugi tai, kad tas medis uz mane senesnis, bet kiek ji prisimenu niekas jo nei denge, nei vyniojo ir auga sau vargo nematydama. Jei neklystu prie jo buvo lentele su uzrasu, kad tai katalpa.
Srove
Buvau toki sarasiuka pasidariusi augaliuku, kuriu man reiketu, va jums cia parasysiu, gal ko nors nezinau apie juos, kaip apie katalpas, kad jos opios, tai prasau pranesti 4u.gif
Paprastas kadagys(svedine forma)
Eraicinas melsvasis
Gluosnis Salix sp.
Raugerskis Tunbergo 'rose GLOW'
Lanksva pilkoji
Maumedis europinis (pendula)
Gal koks veisiasi taip, kaip velnio pirstas, kuri turejau doh.gif ir sunkiai atsikraciau.
smth1
QUOTE(sidabrinekuoja @ 2008 06 14, 13:19)
Labukas.  4u.gif Va paskaiciau apie katalpas ir prisiminiau, kad Druskininkuose prie baznycios viena auga. Tas medis tikrai kaip is akies traukta katalpa ir lapai tokie, ir laja skecio formos, ir dideliu ugiu nepasizymi. Tai ka norejau pasakyt, ugi tai, kad tas medis uz mane senesnis, bet kiek ji prisimenu niekas jo nei denge, nei vyniojo ir auga sau vargo nematydama. Jei neklystu prie jo buvo lentele su uzrasu, kad tai katalpa.
*

Tai yra ir daugiau tokiu medziu, ir privaciose sodybose. Buna gi kad niekas nesirupina, o auga nematydamas vargo. Ir jei paskaityt forumus, tai ir apie hortenzijas pvz tas pats- pas kazka vargsta vis issusdama ar nusaldama, pas kazka auga, nors niekas nesicackina. Visgi gyvi organizmai tai, negali garantuoti, kad elgsis taip arba kitaip. Taciau bendros rekomendacijos visgi manau yra ne is pirsto lauztos. Jei nebijai rizikuoti - pirmyn, juk ir atvaziuoja ir prigyja tie augalai eksperimentatoriu deka:) Tik reikia ta visa informacija manau tureti galvoje, kad didele tikimybe, kad gali issalti, neisgyventi ir pan.
vida777
QUOTE(kasiopeja @ 2008 06 14, 09:29)
user posted image

P.S. į aplinką nežiūrėti. Ir sandėliukas, ir baisusis šiltnamis rudenį nusigriaus  bigsmile.gif negaliu, kaip to momento laukiu  wub.gif
*

pati prisisnekejai biggrin.gif - kol nepasakei, nemaciau nei sandeliuko, nei baisiojo siltnamio lotuliukas.gif ....tik tuos grazius augalus.

QUOTE(smth1 @ 2008 06 14, 10:13)
O katalpu myletojos ar zino, kad tupinet apie ji reik? Ziemai dengt, rist audiniu, sodinti i sviesia l. sauleta, apsaugota nuo veju vieta, reikia derlingos zemes (arba tada paruosti ta zeme joms duobej iskasus). Bet graziai atrodo augalas:)
*

cia turbut aprasytos idealiausios salygos katalpoms, nes kiek as ju matau, tai auga bet kur, netgi niekieno nepriziurimuose kiemuose ax.gif .
Papildyta:
QUOTE(Srove @ 2008 06 14, 11:47)
Aha  lotuliukas.gif pas mus meistras toks dirbo, jis augina zirga savo malonumui, o musu kaimynas ir klausia jo: tai tu viska su juo apdirbi? Ne -sako meistras, as taip laikau, savo malonumui.Tai durnius-sako kaimynas, dykai arkli seria, jokios naudos biggrin.gif .Tai cia panasiai su tom katalpom lotuliukas.gif Jei riesutu jos neveda, tai neapsimoka  irnesakyk.gif  hihihi.gif
Jau kai veja sejom, liepe ridisus geriau seti cool.gif
*

lietuviskas bruozas tongue.gif - turbut dar ilgai teks laukti, kol Lietuvoj grozis bus pirmoj vietoj...
kasiopeja
QUOTE(Srove @ 2008 06 14, 10:18)
Tada prasau man surasti kazka panasaus i katalpa biggrin.gif , kad butu grybo formos ir nereiktu danstyti 4u.gif

Sunku kažką pasiūlyti žmogui, kuris viską supranta paraidžiui ir neturi jumoro jausmo ax.gif
O apie augalus yra puikus Rojaus sodų forumas, ten apie daugelį augalų diskutuojama atskirose temose. Jei netingėtum , tikrai rastum info apie visą savo sąrašiuką 4u.gif
Dzenke
QUOTE(Srove @ 2008 06 14, 13:18)
Tada prasau man surasti kazka panasaus i katalpa biggrin.gif , kad butu grybo formos ir nereiktu danstyti 4u.gif
*

guoba tinka
pas mane ji skiepyta svyranti - auginsim 'pavesine', dar mazute, bet lapai panasus i katalpos
Žydriausia
oij, kai seniai bebuvau pas jus doh.gif tai kol perskaiciau anos temos 20 psl, dar sitos, labiausiai ziuriu aktualu kenkejai ir veja... g.gif

na mes kur nesudyge ploteliai dar uzsejom, uzmulciavom biski zemem ir aisku laistom kasdien, tikiuos, kad tie mazi nesudyge ploteliai sudygs, o tada jau ir nuo placialapiu piktzoliu nupurksim g.gif matyts sekla nelabai svarbu buvo, nes panagrinejus naujai pasodinta veja-ir trauklapiu ir kazkokiu zydinciu baltai geliu ir dar usniu ir panasiu i kiaulpienes g.gif

buvau klausus del Ranikulu anoj temoj, bet nieks neatsake blush2.gif nu jos nuzydejo jau, bet kazkas man papasakojo, kad jos zydi 2kart per vasara g.gif ar tikrai? ar jau nezydes, tai tada ka su jom daryt? nes labai jau man norisi spalvu mano kampelyje, o dabar toks metas kad nelabai kas zydi...dar vis nyksta tulpes, ranikulos nuzydejo, gvazdikeliai nelabai nori zydet kazin kodel g.gif

o laumakems turbut reikia labai daug saules, as jau i antra vieta jas sodinu, bet nelabai nori zydet ir skleistis g.gif tai nutariau, kad joms matyt reikia tiesiogines saules ir daug g.gif ar tiesa?

nu labai aciu, nes as vis dar ieskau tinkamiausios vietos savo geles, tai vis pakilnoju. ir matyt man pavyzdingai reiks rinktis i savo kamp[eli augalus, kurie myli gryna pavesi g.gif kas is tokiu butu zydinciu, kurios ilgai dziugintiu ziedais spalvotais visa vasara g.gif

va kiek klausimu blush2.gif doh.gif
Dzenke
QUOTE(kice @ 2008 06 14, 09:28)
sau augini raugerskius ar pardavimui turi? wink.gif
*

sau, pirkau as juos biggrin.gif issisejo jie pasmane - palikau neroviau mazulius - ziuresiu kaip augs
VAT
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
cia geltonas, tik nelabai matos duju stulpas uzstoja (cai mano siemet kurtas kampas - dar neuzbaigtas tai geresniu nuotrauku nedesiu tongue.gif )
user posted image
Srove
QUOTE(kasiopeja @ 2008 06 14, 14:31)
Sunku kažką pasiūlyti žmogui, kuris viską supranta paraidžiui ir neturi jumoro jausmo  ax.gif
*

blink.gif kazka ne taip supratot, arba as netinkamai kaip nors parasiau doh.gif verysad.gif
Matyt nemoku as juokaut blush2.gif
kasiopeja
QUOTE(Srove @ 2008 06 14, 13:37)
blink.gif kazka ne taip supratot, arba as netinkamai kaip nors parasiau doh.gif  verysad.gif
Matyt nemoku as juokaut blush2.gif

Tinkamai parašei, bet bijau ką nors sakyti, nes vėl pasirodysiu pernelyg racionali. Ir šiaip nelabai suprantu, kai stengiamasi aklai klausyti kiekvieno patarimo. Savo nuomonės neturėjimas man kvepia vaikų darželiu 4u.gif
O augalai iš pačios sąrašo yra tokie elementarūs, kad apie juos pilna info internete, reikia tik netingėti panaršyti 4u.gif O ne taip, atėjau, uždaviau klausimą, ir dabar jūs man, princesei, atneškit viską ant lėkštutės rolleyes.gif
Srove
QUOTE(kasiopeja @ 2008 06 14, 17:06)
O ne taip, atėjau, uždaviau klausimą, ir dabar jūs man, princesei, atneškit viską ant lėkštutės  rolleyes.gif
*

Na nebutinai ten pasakoti apie kiekviena, tik siaip uzklausiau, gal koki netinkama renkuos vel, juolab, kad tikrai turejau tokiu, kur graziai atrodo, o padaro daug zalos, tik tiek, aisku pasiziuriu pasieskau info, bet kada zmogus pats augina, zino geriau atrodo, kas ir kaip.Nu bet jeigu sunku kam rasyti, tai juk niekas ir neprievartauja.O diskusijos nera blogai manau ir kiekvienas atsirenka kam, ko reikia, nepuola stacia galva klausyti pirmo pasitaikiusio pasnekovo nuomones.Tam ir diskusijos cia vyksta, bet gal ne visiems cia galima? g.gif 4u.gif
sidabrinekuoja
QUOTE(Žydriausia @ 2008 06 14, 14:53)
oij, kai seniai bebuvau pas jus doh.gif  tai kol perskaiciau anos temos 20 psl, dar sitos, labiausiai ziuriu aktualu kenkejai ir veja...  g.gif

na mes kur nesudyge ploteliai dar uzsejom, uzmulciavom biski zemem ir aisku laistom kasdien, tikiuos, kad tie mazi nesudyge ploteliai sudygs, o tada jau ir nuo placialapiu piktzoliu nupurksim g.gif  matyts sekla nelabai svarbu buvo, nes panagrinejus naujai pasodinta veja-ir trauklapiu ir kazkokiu zydinciu baltai geliu ir dar usniu ir panasiu i kiaulpienes g.gif 

buvau klausus del Ranikulu anoj temoj, bet nieks neatsake blush2.gif  nu jos nuzydejo jau, bet kazkas man papasakojo, kad jos zydi 2kart per vasara g.gif  ar tikrai? ar jau nezydes, tai tada ka su jom daryt? nes labai jau man norisi spalvu mano kampelyje, o dabar toks metas kad nelabai kas zydi...dar vis nyksta tulpes, ranikulos nuzydejo, gvazdikeliai nelabai nori zydet kazin kodel g.gif 

o laumakems turbut reikia labai daug saules, as jau i antra vieta jas sodinu, bet nelabai nori zydet ir skleistis g.gif  tai nutariau, kad joms matyt reikia tiesiogines saules ir daug g.gif ar  tiesa?

nu labai aciu, nes as vis dar ieskau tinkamiausios vietos savo geles, tai vis pakilnoju. ir matyt man pavyzdingai reiks rinktis i savo kamp[eli augalus, kurie myli gryna pavesi g.gif  kas is tokiu butu zydinciu, kurios ilgai dziugintiu ziedais spalvotais visa vasara g.gif

va kiek klausimu blush2.gif  doh.gif
*

Galiu tik apie laumakes zodi tart. Tikrai labai megsta saule. Pas mane visa diena maudosi tiesioginiuose saules spinduliuose ir labai gerai jauciasi, gausiai zydi. Nuzydejusius ziedus visada iskarpau.
kasiopeja
QUOTE(Srove @ 2008 06 14, 15:09)
Na nebutinai ten pasakoti apie kiekviena, tik siaip uzklausiau, gal koki netinkama renkuos vel, juolab, kad tikrai turejau tokiu, kur graziai atrodo, o padaro daug zalos, tik tiek, aisku pasiziuriu pasieskau info, bet kada zmogus pats augina, zino geriau atrodo, kas ir kaip.Nu bet jeigu sunku kam rasyti, tai juk niekas ir neprievartauja.O diskusijos nera blogai manau ir kiekvienas atsirenka kam, ko reikia, nepuola stacia galva klausyti pirmo pasitaikiusio pasnekovo nuomones.Tam ir diskusijos cia vyksta, bet gal ne visiems cia galima? g.gif  4u.gif

Aš atsiprašau, kad mažumėlę perkarštai užsipuoliau. Tiesiog dažnai žmogus mažai išmanantis užsikrečia kokia nors masine psichoze ir paskui pats sau bėdos prisidaro (čia apie katalpas). O apie kitus augalaus nieko blogo pasakyti negaliu, lyg ir nepretenzingi. Nors dar ir nuo šeimininko rankų priklauso. Kaip jau sakė kažkas - būna, kad net ištvermingiausias augalas ne visuose namuose vienodai sėkmingai auga 4u.gif
Tina*
O ko jus cia del tu katalpu taip diskutuojat? Paziurejau foto, pasakykit man kodel jums ju taip reikia? ax.gif blush2.gif
misiki
Masine psichoze drinks_cheers.gif
smth1
QUOTE(Žydriausia @ 2008 06 14, 14:53)
?

nu labai aciu, nes as vis dar ieskau tinkamiausios vietos savo geles, tai vis pakilnoju. ir matyt man pavyzdingai reiks rinktis i savo kamp[eli augalus, kurie myli gryna pavesi g.gif  kas is tokiu butu zydinciu, kurios ilgai dziugintiu ziedais spalvotais visa vasara g.gif

va kiek klausimu blush2.gif  doh.gif
*

Siaurine puse, t.y. grynas pavesis ir ilgai bei super ispudingai zydincios geles nesiderina.
Pavesio, po medziais augancios geles:
zydi pavasari

eleboras - vidut. aukstis, l. dekoratyvus
zibutes
pakalnutes
epimedis- zemaugis
baltos ir geltonos plukes- vidut. ugio
uolaskele
bergenijos
notrele
vaisgina pakes
valdsteinijos- gana aukstos

zydi dabar:
rusmene- auksta
baltasakne- auksta

Jos tikrai turi augt. Kurios is kitokiu geliu pakes pavesi- eksperimentuokite, bandykite. Mane stebina tradeskante, kuri vienoj labai seseliuotoj vietoj pas mane auga, taip gavosi kad veik po krumu. Nu ir ka- siek tiek mazesne, bet auga ir zydi, tik kiek blyskiau.

Is vienmeciu puikiai jausis bakopa, zydes, issiples. Tik ziedeliai smulkuciai.
O nenorit pamastyti apie augalus, kurie dziugintu savo lapu ivairove? Arba rinktis zemus krumus iv. spalvu lapeliais?
KAip tik sau ruosiu medziaga apie siaurine puse, tai uz tai traktatas gavosi:)
Knifofija
O pas mus pagaliau palijo yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif
kice
pas mus irgi palijo wink.gif
labai megsta pavesi rododendras, ir tikrai ispudingai atrodo. Bet reikia moketi priziureti smile.gif
vida777
QUOTE(Žydriausia @ 2008 06 14, 13:53)
matyt man pavyzdingai reiks rinktis i savo kampeli augalus, kurie myli gryna pavesi g.gif  kas is tokiu butu zydinciu, kurios ilgai dziugintiu ziedais spalvotais visa vasara g.gif
*

visa vasara pavesyje zydes nebent vienmetes - spriges, puosniosios ir gumbines begonijos, pas mane dar zemaugiai katileliai /Campanula (viszaliai, daugiameciai) gerai pavesy augo ir zydejo...
gumyte
QUOTE(vikule @ 2008 06 11, 14:20)
Knifofija , nulekiau i zalia stotele pirkti vario sulfato ,tai va ka man dave.Galiu juo purksti? ir kiek man jo reikia deti pvz; 5 litrams vandens? blush2.gif

user posted image
user posted image
*

Knifonija, aš lyg ir neradau atsakymo, jei būtų nesunku labai laukiu ir aš jusu atsakymo ax.gif
Tai jei 7 %, kaip pamenu, tai 100g- 700ml vandens? Ar grybauju aš?
gumyte
QUOTE(Zaneta75 @ 2008 06 13, 23:46)
na ka man daryt su ta veja  doh.gif nu tokie plotai lyg isdiuvus zole butu, bet is kero vidurio lyg zalia yra, is pakrasciu tik isrudavusi, be to ziedynu daug ... vandens tikrai trukti negali - laistom kasdien  doh.gif  mistika kazkokia...
*

Tie ziedai tai stagarai tokie styro? Vejos seklos buna misiniai:migles, svidres ir t.t. Vienos mindymui, kitos seselingom vietom, kitos sausrai atsparios ir t.t. Tai kai pastebejau tik uztingi veja laiku nuskusti ir taip ne viena karta (ir jei sausa kaip dabar) tai ir dziaugiesi tais stagarais visa vasara blink.gif . Viena is seklu is to misinio ir "pavirsta" stagarais. Padeda labai trumpas vejos skutimas (ne viena karta aisku) ir laistymas. Lietus laistymo nepakeicia, cia negincytina. Dar sakote, kad laistot kasdiena, bet ar pakankamai. Gal nereik kas diena (aisku jei ji ne ka tik paseta), o gausiai, bet reciau (mes i savaite kart laistem siemet). Bet purskeklis viena plota apie valanda laisto.
Siaip, kazkuri sekla zoles yra sejama naujuose rajonuose, cia statytoju gudrumas, mat 2 metus zole superine buna, o po to nyksta ir tokia s... buna.
kykute
QUOTE(gumyte @ 2008 06 15, 01:42)

Kad truputį lygtais ne. 7 proc. tirpalo 1000 ml vandens turi būti 70 g miltelių. Tai 100 g miltelių reik pilt į 1428 ml vandens (nu, maždaug pusantro litro) 4u.gif
happy
QUOTE(Zaneta75 @ 2008 06 14, 13:48)
guoba tinka
pas mane ji skiepyta svyranti - auginsim 'pavesine', dar mazute, bet lapai panasus i katalpos
*

pas kaimyne tokia nuziurejau-nu labai grazi ir tikrai panasi i katalpa, tik tu guobu visokiu yra ir nzn kokia tiksliai pas ja
gumyte
QUOTE(kykute @ 2008 06 15, 10:00)
Kad truputį lygtais ne. 7 proc. tirpalo 1000 ml vandens turi būti 70 g miltelių. Tai 100 g miltelių reik pilt į 1428 ml vandens (nu, maždaug pusantro litro)  4u.gif
*

Tai jau ne truputi ne taip nugrybavau, o dvigubai lotuliukas.gif . Jo 100g-10l yra 1% tirpalas, tai 7% reik 1,428l ax.gif . Dekui.
Knifofija
QUOTE(gumyte @ 2008 06 15, 01:42)
Knifonija, aš lyg ir neradau atsakymo, jei būtų nesunku labai laukiu ir aš jusu atsakymo  ax.gif
*

Užteks šaukšto kibirui.
sobieska
QUOTE(Tina* @ 2008 06 14, 20:06)
O ko jus cia del tu katalpu taip diskutuojat? Paziurejau foto, pasakykit man kodel jums ju taip reikia?  ax.gif  blush2.gif
*

QUOTE(misiki @ 2008 06 14, 20:23)
Masine psichoze drinks_cheers.gif
*

nu negaliu neikišusi savo trigrašio dėl katalpos rolleyes.gif kas realybėj matė šitą medį, tam jis tikrai turėjo palikti įspūdį. Net išsižiojau, kai kažkuri parašė, kad juos reikia dengti blink.gif . Nė velnio tongue.gif pas mus prie darbo visa katalpų alėja ir tikrai nesu mačiusi jų užrištų ar dar kaip apdangstytų...ir tikrai tai nėra masinė psichozė, seniai tokio medžio norėjau, ale, kad niekas pavadinimo nežinojo, bet dabar kai žinau tai tikrai nusipirksiu ir man nė motais prigis ar neprigis, ištrauks žiemą ar ne...juk ne karvė kainuoja biggrin.gif nusipirksiu kitą jei ką, o asmeniškai eksperimentuoti, stebėti augalo eigą man patinka .Šiuo augalu tiek, panos jei patinka tai ir imkit thumbup.gif
Tina*
Kaip smagiai siandien po vakarykscio lietucio gelynus apravejau. Rytoj lietucio irgi turetu but. O cia siaip - albai graziai ciobrelis su nenustatytos tapatybes siloku pas mane apsikabino. Aisku paskui reiks juos truputi apribot, akd viens kito neuzgoztu.
Srove
QUOTE(sobieska @ 2008 06 15, 20:46)
kas realybėj matė šitą medį, tam jis tikrai turėjo palikti įspūdį.
*

Tai, kad nereikia nei realybes ir is paveiksliuko man be galo grazu wub.gif As gal ir maciau panasu, tik abejoju, ar tai buvo katalpa.Beje ir guoba man labai grazi ta nusvirusiom sakelem iki zemes wub.gif .O cia ,ziurinedama apie katalpas, radau toki vaizdeli, oi kaip man tiktu is vienos puses namo doh.gif Bet neiziuriu gerai , kas cia gali buti.

user posted image
Kazin kodel mano ciobrelis nezydi? g.gif
Tina*
Tik dabar pamaciau, kad mano ciobrelis pradeda zydet, kai srove parase, visai jau man ku-ku doh.gif tammargume akis pameciau lotuliukas.gif
Nuk
QUOTE(Srove @ 2008 06 15, 23:42)
.O cia ,ziurinedama apie katalpas, radau toki vaizdeli, oi kaip man tiktu is vienos puses namo doh.gif Bet neiziuriu gerai , kas cia gali buti.

user posted image
*

bugenvilija. Pas mus kaži ar žiemotų verysad.gif
roki
Gal galetumete parasyti, ar nuzydejusius pilnaviduriu (skiepytu) alyvu ziedynus reikia palikti ar nupjauti. Aciu 4u.gif
P.S. Kazkur viena ausimi girdejau, kad reikia palikti, bet jie taip neisvaizdziai atrodo...
sobieska
QUOTE(roki @ 2008 06 16, 09:20)
Gal galetumete parasyti, ar nuzydejusius pilnaviduriu (skiepytu) alyvu ziedynus reikia palikti ar nupjauti. Aciu 4u.gif
P.S. Kazkur viena ausimi girdejau, kad reikia palikti, bet jie taip neisvaizdziai atrodo...
*

Aš tai niekada nepjoviau, jie savaime nunyksta, o kitais metais žydi kaip pašėlę biggrin.gif
Sutinku, kad grožio tai neprideda, bet čia tas pats kaip ir tulpės, narcizai...reikia išlaukti, kad kitąmet duotų grožį.
nengamo
QUOTE(linuke_ @ 2008 06 16, 08:34)
bugenvilija. Pas mus kaži ar žiemotų verysad.gif
*

Mano kaimynė turi bugenviliją,tai laukan išneša tik tada kai šalnos praeina,šiaip pas ją kambary auga šita gražuolė wub.gif
Kaktusine
Gal kas galit trumpai pasakyti, kokios gėlės tinkamos sodinti labai saulėtoj vietoj. Nuo pietų atsisuka saulė ir iki pat nusileidimo kaitina. Ką rinktis, kad neiškeptų, augtų ir žydėtų šiai likusiai vasarai.

Tina*
Jei i lovelius, tai lobelijos labai kantrios ir grazios. O siaip (rekomenduoju zinodama tavo kita pomegi smile.gif ) perkunropes ir silokai labai grazu wub.gif
Kaktusine
Į lauką palei taką smile.gif
Tina*
Perkunropemis gali padaryti tako apvadus.
pukučiai
Laba diena merginos. Na jūs ir greito doh.gif ir vėl apsilankau žiūriu kad 10 psl. pripliurpėt bigsmile.gif . O aš noriu pasigirti jei galima blush2.gif blush2.gif blush2.gif gavau dovanų net 4 vazonėlius gėlių mano medeliui bigsmile.gif thumbup.gif Dabar kaip gražu apkibęs gėlytėm kaip niekada yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif
Cypas
Labukas 4u.gif

reikia pagalbos mano vienos rožės viršutiniai lapeliai yra pabalę gal tai miltligė g.gif su kuo reikia purkšti ir ar gali užsikrėsti kitos rožės, nes yra jos viena šalia kitos g.gif

o su efektorium tinkas nuo miltligės g.gif
Bagira 2
QUOTE(Kaktusine @ 2008 06 16, 10:39)
Gal kas galit trumpai pasakyti, kokios gėlės tinkamos sodinti labai saulėtoj vietoj. Nuo pietų atsisuka saulė ir iki pat nusileidimo kaitina. Ką rinktis, kad neiškeptų, augtų ir žydėtų šiai likusiai vasarai.
*

Labai daug geliu gaima sodinti aisku atitinkamai ir laistyti reikia, is vienmeciu puikiai auga serenciai, kvapnusis tabakas, vasariniai bijunai, sausiukai, ratiliai, medetkos nezinau daugiau pavadinimu, is daugemiaciu tai pas mane ju daugybe, flioksai, uolaskeles, saulutes, kardeliai, katileliai, piliaroze ir dar n rusiu geliu, vienu zodziu viskas auga mirksiukas.gif
aistutėlė
4u.gif 4u.gif
gal žinote, kas gali būti, kai ant obelaičių lapų yra tokios nedidelės lyg rudos, lyg morkinės spalvos dėmelės???
kuo purkšti?? ar jau išvis nebeis išgelbėti??? g.gif g.gif verysad.gif
sidabrinekuoja
QUOTE(Cypas @ 2008 06 16, 10:08)
Labukas 4u.gif

reikia pagalbos mano vienos rožės viršutiniai lapeliai yra pabalę gal tai miltligė g.gif su kuo reikia purkšti ir ar gali užsikrėsti kitos rožės, nes yra jos viena šalia kitos g.gif

o su efektorium tinkas nuo miltligės  g.gif
*

Reikia purksti fungicidais. As purksciau ir sveika roze profilaktiskai, nes zinai, kad sergancius nukritusius lapus butina surinkt nuo zemes. Is to persasi isvada, kad ir sveika roze gali uzsikrest. unsure.gif
michele
QUOTE(Srove @ 2008 06 12, 17:07)
Labukas,
Atejo kaimyne ir pasake:sitas tavo medis negrazus, reikia is jo padaryti bonza blink.gif Jetus issigandau bigsmile.gif Ale kaip tai padaryti ir isvis ka cia daryti, tai nepaprotino.Tai gal jus patartumete, ar cia is tikruju kazka daryti, ar cia tik saiposi is mano nesupratingumo cool.gif  blush2.gif
user posted image
*

tas krumelis labai grazus ir neiko is jo daryti nereikia, o kokia ten gelyte ruzava prie jo zydi? as tokia turiu, bet pavadinimo nezinau ir nerandu niekur g.gif
Papildyta:
QUOTE(Bagira 2 @ 2008 06 16, 10:18)
Labai daug geliu gaima sodinti aisku atitinkamai ir laistyti reikia, is vienmeciu puikiai auga serenciai, kvapnusis tabakas, vasariniai bijunai, sausiukai, ratiliai, medetkos nezinau daugiau pavadinimu, is daugemiaciu tai pas mane ju daugybe, flioksai, uolaskeles, saulutes, kardeliai, katileliai, piliaroze ir dar n rusiu geliu, vienu zodziu viskas auga mirksiukas.gif
*

O gal kas turi arba zino kas gali padovanoti arba parduoti uolaskeliu Kaune? Labai ju noriu blush2.gif
xxxsaulyte
QUOTE(sobieska @ 2008 06 15, 19:46)
nu negaliu neikišusi savo trigrašio dėl katalpos rolleyes.gif kas realybėj matė šitą medį, tam jis tikrai turėjo palikti įspūdį. Net išsižiojau, kai kažkuri parašė, kad juos reikia dengti blink.gif . Nė velnio tongue.gif pas mus prie darbo visa katalpų alėja ir tikrai nesu mačiusi jų užrištų ar dar kaip apdangstytų...ir tikrai tai nėra masinė psichozė, seniai tokio medžio norėjau, ale, kad niekas pavadinimo nežinojo, bet dabar kai žinau tai tikrai nusipirksiu ir man nė motais prigis ar neprigis, ištrauks žiemą ar ne...juk ne karvė kainuoja biggrin.gif nusipirksiu kitą jei ką, o asmeniškai eksperimentuoti, stebėti augalo eigą man patinka .Šiuo augalu tiek, panos jei patinka tai ir imkit thumbup.gif
*

Sobieska - žadėjau pasižiūrėti "Katalpas" - patikslinau - tikrai ten Katalpos - šviesiai žalsvais lapais dekoratyvios - 45 Lt (apie 150 cm aukščio) - tamsialapės žydinčios - 49 Lt (irgi aukščio tokio pat). Tikrai gražuolės ir pardavėjos sako auga jos normaliai...
Taip kad tam forumas ir yra kad diskutuoti, "savo kailiu" išbandyti ir patarti - ir nereikia čia masinės psichozės diagnozuoti... mirksiukas.gif
sidabrinekuoja
QUOTE(Kaktusine @ 2008 06 16, 09:39)
*

Pas mane tokioj vietoj labai gerai jauciasi verbenos, gausiai zydi. Dar snapuciams kept tiesioginej saulej patinka, bet bent jau pas mane, jie negausiai zydi. Snapuciu man labai grazi zaluma, ant kupstelio vienu metu du, trys ziedeliai buna. Kai vieni ziedukai nuzydi kiti issiskleidzia, bet neapsipila iskart gausiai ziedais. Tikiuosi kitamet jie gausiau zydes. Dar laumakem tokia vieta patiktu, zydi pas mane kaip isproteje jau trecia menesi.
Papildyta:
Mano budleja ruosiasi zydet, bet vaizdelis liudnas. Meta nabage lapus. Puse krumo graziai atrodo, o puse serga. Lapai parude susisuke, bet net ir ta serganti puse ruosiasi zydet. Kitais metais pjausim , kad kelmo tik kokie apie 70 cm liktu. Bijau, kad gali neatzelt, gaila butu. verysad.gif
michele
QUOTE(xxxsaulyte @ 2008 06 16, 10:55)
Sobieska - žadėjau pasižiūrėti "Katalpas" - patikslinau - tikrai ten Katalpos - šviesiai žalsvais lapais dekoratyvios - 45 Lt (apie 150 cm aukščio) - tamsialapės žydinčios - 49 Lt (irgi aukščio tokio pat). Tikrai gražuolės ir pardavėjos sako auga jos normaliai...
Taip kad tam forumas ir yra kad diskutuoti, "savo kailiu" išbandyti ir patarti - ir nereikia čia masinės psichozės diagnozuoti...  mirksiukas.gif
*

o kur jas parduoda g.gif
Bagira 2
QUOTE(michele @ 2008 06 16, 11:55)
tas krumelis labai grazus ir neiko is jo daryti nereikia, o kokia ten gelyte ruzava prie jo zydi? as tokia turiu, bet pavadinimo nezinau ir nerandu niekur g.gif
Papildyta:
O gal kas turi arba zino kas gali padovanoti arba parduoti uolaskeliu Kaune? Labai ju noriu blush2.gif
*

Deja as is Vilniaus ir dalyboms pas mane dar per mazi kupsteliai mirksiukas.gif
smth1
michele- nu tikrai ne retenybe uolaskeles. Ar ieskojai zeldiniu prekybvietese? Ju buna net ten, kur krumus ir medzius pardavineja. Taip pat ten kur vienmetes ir daugiametes geles. Pasiguglink apie prekyvietes, kai kurios savo asortimenta ir internete surase, o jei ne- galima pasiskambinti.
Dzenke
QUOTE(gumyte @ 2008 06 15, 02:01)
Tie ziedai tai stagarai tokie styro? Vejos seklos buna misiniai:migles, svidres ir t.t. Vienos mindymui, kitos seselingom vietom, kitos sausrai atsparios ir t.t. Tai kai pastebejau tik uztingi veja laiku nuskusti ir taip ne viena karta (ir jei sausa kaip dabar) tai ir dziaugiesi tais stagarais visa vasara  blink.gif . Viena is seklu is to misinio ir "pavirsta" stagarais. Padeda labai trumpas vejos skutimas (ne viena karta aisku) ir laistymas. Lietus laistymo nepakeicia, cia negincytina. Dar sakote, kad laistot kasdiena, bet ar pakankamai. Gal nereik kas diena (aisku jei ji ne ka tik paseta), o gausiai, bet reciau (mes i savaite kart laistem siemet). Bet purskeklis viena plota apie valanda laisto.
Siaip, kazkuri sekla zoles yra sejama naujuose rajonuose, cia statytoju gudrumas, mat 2 metus zole superine buna, o po to nyksta ir tokia s... buna.
*

g.gif nuskusti veja? kazkaip man drastiskai skamba doh.gif Kokybe vejos tai nebus superine, seta pries namo pardavima, tai manau suvare bileka doh.gif ir islygintas sklypas buvo prastai - tokiu duobeliu nedideliu daug kur per ziema laikesi vanduo ir dabar turim juoda zeme tose vietose doh.gif
Nu ziuresim kas cia toliau darysis su ta musu veja doh.gif

PS ziuriu su katalpom i diskusijas astrias imeciau tongue.gif As laikausi nuomones - kiekvienam savo - kai kas laksto is lauko i kambari su vazonais kiekviena sezona/nesezona ir vargo nemato, o kai kam reikia tokiu augalu kad tik ikisai ir pamirsai... Visokiu yra visokiu reikia (cia ir apie augalus ir apie zmones biggrin.gif )
Beje, klimatas syla, jei niekas nepabandys, tai taip ir nesuzinosim kas pas mus isgyvena, o kas ne 4u.gif
michele
QUOTE(smth1 @ 2008 06 16, 11:11)
michele- nu tikrai ne retenybe uolaskeles. Ar ieskojai zeldiniu prekybvietese? Ju buna net ten, kur krumus ir medzius pardavineja. Taip pat ten kur vienmetes ir daugiametes geles. Pasiguglink apie prekyvietes, kai kurios savo asortimenta ir internete surase, o jei ne- galima pasiskambinti.
*

matai as is kedainiu ir cia tik viena medeliu prekyviete ir neturi jie uolaskeliu, tad nusprendziau paklausineti gal kaune kas turi.
P.S. sunku gyventi nedideliam miestelyje nes negali rasti reikiamu augaliuku verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Bagira 2 @ 2008 06 16, 11:05)
Deja as is Vilniaus ir dalyboms pas mane dar per mazi kupsteliai mirksiukas.gif
*

Gaila, bet jos tikrai labai grazios thumbup.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.