Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Mano šiltnamis
Supermamų klubas > Mūsų namai > Flora
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
kubilina
QUOTE(laimiene @ 2009 03 02, 15:01)
kaip tankiai reikia sodinti pomidorus i siltnami?

su mama vis gincyjames,manau kad tai dar viena priezastis kodel derliaus nera,nes jai mat bereikalingas tuscios zemes laikymas
*

pomidorus mes sodinam eilemis. tapai tarp eiliu apie 80cm, o tarp pomidoru vienoje eiluteje apie 40cm.
pomidorus sodinu ir duobutes, paskui kai paauga, juos net apkaupiu, ir laistant tada vandens visai ant augalo nepatenka.

agurkus sodinam i keleta ilgesniu eiliu, kad is abiuju pusiu apeiti galeciau ir derliu rinkti butu imanoma.

Labai patogu derliu nurinkineti, kai galima tarp ju pusiau laisvai praeiti, o ir ventiliacijos reikia augalams. Juk ne stiebu ar lapu reikiu is pomidoru ir agurku. Pradzioji tikrai atrodo labai jau retai susodinti, bet tokie atstumai kaip as surasiau mano supratimu yra butini.

Paprikas sodinu mazdaug 40X40cm.

*GREISI* - as visada ir i duobutes priliepu ir pasodinusi laistau, vanduo susigerdamas i zeme uzdaro oro tarpus, kuris siaip dziovintu saknis. As net vazoninas geles taip auginu, visada persodinusi palaistau, kad ora "isvaikyciau" blush2.gif
laimiene
QUOTE(kubilina @ 2009 03 02, 19:39)
pomidorus mes sodinam eilemis. tapai tarp eiliu apie 80cm, o tarp pomidoru vienoje eiluteje apie 40cm.
pomidorus sodinu ir duobutes, paskui kai paauga, juos net apkaupiu, ir laistant tada vandens visai ant augalo nepatenka.

agurkus sodinam i keleta ilgesniu eiliu, kad is abiuju pusiu apeiti galeciau ir derliu rinkti butu imanoma.

Labai patogu derliu nurinkineti, kai galima tarp ju pusiau laisvai praeiti, o ir ventiliacijos reikia augalams. Juk ne stiebu ar lapu reikiu is pomidoru ir agurku. Pradzioji tikrai atrodo labai jau retai susodinti, bet tokie atstumai kaip as surasiau mano supratimu yra butini.

Paprikas sodinu mazdaug 40X40cm.

nu geras,o mes jauciu sodindavom kas 20cm doh.gif nu vel su mama gincysimes doh.gif
*GREISI*
dėl liejimo pasodinus ir aš lieju,nes nu taip man atrodo reikia,todėl ir klausiau.Dėl sodinimo ,tai žinau,kad reikia ,kuo rečiau,nes ligos plinta daugiau tarp tankiai augančių.Ir kai susodini tankiai ,vistiek nebus gero derliaus ,nes trūks šviesos.Nebent atitinkamos rūšys,kaip mačius Amerikoje,tie nykštukiniai,po kelis susodinti auga iki dviejų metrų,tokie dideli it platūs krūmai...
Regila
Kas 20 cm tikrai nereikia, juk bus miškas..Mes maždaug į 1kv m -4 daigus. Tarpuose prie takelio- ankstyvus žemus susodinam. Jie maži, dideliems saulės neužstoja. Tad būna 4 aukšti ir tarpe žemas.
*GREISI*
QUOTE(Regila @ 2009 03 04, 09:33)
Kas 20 cm tikrai nereikia, juk bus miškas..Mes maždaug į 1kv m -4 daigus. Tarpuose prie takelio- ankstyvus žemus susodinam. Jie maži, dideliems saulės neužstoja. Tad būna 4 aukšti ir tarpe žemas.
*

kokio ilgio ir pločio jūsų šiltnamis?
Regila
Tikslius matmenis galėsiu pasakyti šeštadienį. Penktadienį važiuosiu į sodą, tada pamatuočiau. Bent jau plavavom 8m ilgio ir 3m pločio. Čia stiklinio. O lankų šiltnamis 9 lankai kas 80cm.
Shliopke
QUOTE(laimiene @ 2009 03 02, 23:00)
nu geras,o mes jauciu sodindavom kas 20cm  doh.gif nu vel su mama gincysimes  doh.gif
*

eina saua, kaip tankiai blink.gif , tai tada butu vien miskas, jokio derliaus unsure.gif
laimiene
QUOTE(Shliopke @ 2009 03 04, 14:25)
eina saua, kaip tankiai blink.gif , tai tada butu vien miskas, jokio derliaus unsure.gif
*

tai ir nebudavo to derliaus doh.gif tekdavo labai smarkiai apgeneti kad saules ir oro gautu. nu siemet sakiau jau mamai,kad nesikistu,viska darysiu savaip pati. va jau uzsakiau zeme pakeisti ax.gif

sakykit kokia didesne blogybe,jei dabar isduminciau siltnami: ar isduminus sieros likuciai ar nedezinfekuotas siltnamis visai? nors gal ir nereikia jeigu zemes keisim?
raganele
Jungiuosi į temą. Užsisakiau šiltnamiuką ir pomidorų prisėjau bigsmile.gif tikiuosi šiemet kas nors bent minimaliai pavyks.
Tik skaitinėju ir pradedu abejoti dėl šiltnamio vietos... Sklypukas nedidelis ir yra 2 galimybės - arba prie pietinės sienos, kur saulė iš už namo išlenda ~8-9 val. ir slepiasi 18 val., arba rytinė pusė, kur šviečia nuo patekėjimo iki ~14 val. g.gif Jau buvau apsisprendusi dėl pietinės pusės, nes ten prie garažo sienos - įrankiai ir vanduo čia pat, bet kaip tik piktosios pietinės saulės gautų... Kur geriau statyt?
Shlipse
mano tevukas aiskino,kad reikia statyti siltnamius taip kad ryte kuo greiciau ysiltu ir lepintusi pirmais saules spinduliais augalai,taip pat ir vakare,kad kuo ilgiau saules spinduliai pasiektu.o per pietus kai kaitra tai ir taip pakanka silumos ir saules,mes ziurejome,kad prie Ziezmariu siltnamius stato butent tokiu kampu.
laimiene
na ir kaip jusu augaliukai?

mano jau baigia islysti visi pomidorai,gelytes lenda po biskiuka rolleyes.gif ruosiames pikavimui ax.gif
Shlipse
pomidorai nedygsta-kaip nervina.paprika kuria daiginau jau lenda,o ta kuria sejau i zeme,dar nesimato.kaip nervas ima,del pomidoru.
Aryvle
sveikutes 4u.gif gal kuri parduodat siltnamiuka(gera ir nebrangu, nes kiek ziurejau nete, tai kainos kosmines blush2.gif )? parasykiy man i AZ 4u.gif
GiedrikeB
Shlipse, o tai kada pasejot?
Shlipse
vasario 22d.pasejau pomidorus.pernai dygo,o simet ne.
laimiene
QUOTE(Shlipse @ 2009 03 06, 20:33)
*

kazkas negerai manau tada g.gif
Shlipse
gali buti,dabar suberiau dar seklu ant slapio skudurelio,bet jos nenori dygti.gal per senos seklos-vyras jas pernai pirko.gaila,kad is uzaugusiu pomidoriuku ju nepasirinkau
*GREISI*
QUOTE(Shlipse @ 2009 03 06, 23:55)
gali buti,dabar suberiau dar seklu ant slapio skudurelio,bet jos nenori dygti.gal per senos seklos-vyras jas pernai pirko.gaila,kad is uzaugusiu pomidoriuku ju nepasirinkau
*

o man kaip tik šiemet baisiai greitai lenda,nt nesinori,nes saulės nėra...
laimiene
QUOTE(Shlipse @ 2009 03 06, 22:55)
*

skubekit kitas seti
kice
jei nesildomas siltnamis - dar nereikia skubeti.. Pilnai uztenka, jei pasesi iki kokios kovo 15.. Nes geriau sodinti truputi mazesnius, nei labai istypusius, kol jie atsigauna siltnamyje, kol dereti pradeda dar daugiau laiko praeina smile.gif
*GREISI*
QUOTE(kice @ 2009 03 07, 13:09)
jei nesildomas siltnamis - dar nereikia skubeti.. Pilnai uztenka, jei pasesi iki kokios kovo 15.. Nes geriau sodinti truputi mazesnius, nei labai istypusius, kol jie atsigauna siltnamyje, kol dereti pradeda dar daugiau laiko praeina smile.gif
*

Aš dalį anksčiau kitą vėliau.Jeigu ką,trai šltnamyje uždegsiu žvakių krūvą,kad šalnos vėlyvos nepakastų lotuliukas.gif
kriro
4u.gif na aš šiandien irgi pasėjau juodą ir geltoną paprikas ir orandžinius pomidorus, tikiuosi, kad sudygs, nes mano mamai iš 3 pirktų parduotuvėj pakelių sudygo tik vieno pakelio sėklos ( čia paprikų0, NA TAI AŠ KAŽKAIP PER DAUG IR NESKUBĖJAU. Tiesa, celiozijas pasėjau kovo ketvirtą, o našlaites nutariau sėti tiesiai į šiltnamį, o po to išsodinti, kaip manot? g.gif
Shlipse
nusipirkau kitus pomidoriukus,jau suberiau i daigykla-tikiuos sudygs.

kadabra
Pas mane irgi jau paprikų sėklytės sukištos į tuos durpinius vazonėlius. Tik norėjau pasiteirauti kas kiek laiko taip pasodintas sėklytes liejate? Pas mane jos ant pietinės palangės, kartais net žemė būna atšokus nuo kraštelių, tas mane gąsdina, bet ar galima kasdien lieti, ar nesupus sėklytės?
Baklažanai kol kas gyvybės ženklų nerodo.
*GREISI*
QUOTE(kadabra @ 2009 03 08, 10:04)
Pas mane irgi jau paprikų sėklytės sukištos į tuos durpinius vazonėlius. Tik norėjau pasiteirauti kas kiek laiko taip pasodintas sėklytes liejate? Pas mane jos ant pietinės palangės, kartais net žemė būna atšokus nuo kraštelių, tas mane gąsdina, bet ar galima kasdien lieti, ar nesupus sėklytės?
*

todėl ir nepatinka man tie durpiniai vazonėliai pernai pas mane juose niekas nesudygo,gerai,kad nedaug turėjau,taigi daugiau juose nebedaiginu .Žemė labai greitai išdžiūsta.
Shliopke
QUOTE(Shlipse @ 2009 03 06, 20:33)
*

g.gif tai kad man atrodo l.anskti, sejama apie kovo viduri pomidorus, jie greiciau isdygtsa nei paprika, paskui tik istysta..dar nepasejau as, paprikos tik laukiu, ziuresim, kas cia bus.
QUOTE(kice @ 2009 03 07, 12:09)
*

4u.gif

QUOTE(kriro @ 2009 03 07, 20:33)
o našlaites nutariau sėti tiesiai į šiltnamį, o po to išsodinti, kaip manot? g.gif
*

as ir taip darau-tiesiai i siltnami, o paskui jau issodinu. Tik pernai man kazko l.prastai dygo, bet uzpernai tai apdalinau visas kaimynes ir buvo laabai grazios naslaites thumbup.gif

QUOTE(kadabra @ 2009 03 08, 09:04)
*

as nelieju pasetu seklyciu, o apipurskiu zeme purkstuku ir uzdengiu plevele, kad butu silumos sudygti, kai issikala, tada atidengiu ir kaip skau ne kad lieju tiesiogiai, o purskiu, uztektinai dregmes gauna manau.Bet kai tavo durpiniai loveliai, tai dregmes daug reikia g.gif .Niekad nebandziau i juos sodinti, bet negirdejau kad kas labai girtu, kad jie superiniai unsure.gif
kadabra
QUOTE(*GREISI* @ 2009 03 08, 11:00)
todėl ir nepatinka man tie durpiniai vazonėliai pernai pas mane juose niekas nesudygo,gerai,kad nedaug turėjau,taigi daugiau juose nebedaiginu .Žemė labai greitai išdžiūsta.
*

QUOTE(Shliopke @ 2009 03 08, 11:36)
as nelieju pasetu seklyciu, o apipurskiu zeme purkstuku ir uzdengiu plevele, kad butu silumos sudygti, kai issikala, tada atidengiu ir kaip skau ne kad lieju tiesiogiai, o purskiu, uztektinai dregmes gauna manau.Bet kai tavo durpiniai loveliai, tai dregmes daug reikia g.gif .Niekad nebandziau i juos sodinti, bet negirdejau kad kas labai girtu, kad jie superiniai unsure.gif
*

oho... matyt busiu apsipirkus su tais durpiniais.
O tai kur jus sejat?
Siandien susejau porus ir dar dali papriku i tokias dezutes nuo tortuku (ale siltnamiukus. pasejau, padrekinau ir pridengiau dangteliu). Ziuresiu kas gausis.
Shliopke
QUOTE(kadabra @ 2009 03 08, 17:51)
oho... matyt busiu apsipirkus su tais durpiniais.
O tai kur jus sejat?
Siandien susejau porus ir dar dali papriku i tokias dezutes nuo tortuku (ale siltnamiukus. pasejau, padrekinau ir pridengiau dangteliu). Ziuresiu kas gausis.
*

tik skylutes padaryk sonuose kur tortuko dezutes, kad zeme deguonies gautu 4u.gif , man ir jie patinka.
O as pasejus nuo silkiu tokie dideli indai ir uzsidengia su plevele, plius papildomai kita plevele uzdengiau ir pastaciau prie radiatoriaus, mano paprikos jau kalasi 4u.gif

O del poru tau nepatogiau i siltnami seti is karto g.gif .As tai taip darau, maziau vargo ir tepliones, tada paauga ir issodinu i lauka. Nepatinka darba papildomai daryti, kai galima ji sutrumpinti ir kam kitam ta laika skirti. 4u.gif
Shlipse
visa laime kad as atkakliai nelaukiau isdygstant pomidoru,o apsidraudimui dar pabandziau padaiginti,kai pamaciau,kad niekas nevyksta-susigriebiau kitus pirkti.
georgiana
buvau skaiciusi apie siltnamio prieziura pavasari ir is rudens tik nepamenu ka daryti, gal galetu ka priminti ax.gif pamenu tiek kad is rudens reikia "isrukinti", o pavasari... blush2.gif strypus berods kazkuo nudazyti...prasau nesupykti uz tokius klausimus bet vat eme ir isgaravo viskas ax.gif
kadabra
QUOTE(Shliopke @ 2009 03 08, 19:14)
tik skylutes padaryk sonuose kur tortuko dezutes, kad zeme deguonies gautu 4u.gif , man ir jie patinka.
O as pasejus nuo silkiu tokie dideli indai ir uzsidengia su plevele, plius papildomai kita plevele uzdengiau ir pastaciau prie radiatoriaus, mano paprikos jau kalasi 4u.gif

O del poru tau nepatogiau i siltnami seti is karto g.gif .As tai taip darau, maziau vargo ir tepliones, tada paauga ir issodinu i lauka. Nepatinka darba papildomai daryti, kai galima ji sutrumpinti ir kam kitam ta laika skirti. 4u.gif
*

tai, kad aš dar šiltnamio neturiu biggrin.gif
Mb, tikiuosi, suręs laikui atėjus cool.gif

P.S. dėl skylučių, gerai, kad paminėjai, eisiu badyti.
kubilina
QUOTE(kadabra @ 2009 03 08, 10:04)
*

As seju i visokius indelius kaip jau minejo - i tortu dezutes, i silkiu indelius blush2.gif
O i durpinius indelius ispikuoju paprikas, pomidorus, man jie labai patinka ax.gif
Dezes dugna iskloju polietilenu, pristatau durpiniu indeliu...
Shlipse
valio nusipirkti balkoniai kambariniai pomidorai jau isleido sakneles.
pagaliau,jau maniau kad ir sitie nieko gero neduos.
dar kelios dienos ir kelsiu i vazonelius.
kiek as siandien prisejau tai sakes.
o uz lango sninga,pavasaris vadinasi,tik nervas ima.nu greiciau atsiltu
laimiene
o kokie tie durpiu vazoneliai? blush2.gif
kriro
kazin, kada turetu pradeti listi pomidorai... na, per kiek mazdaug laiko jie pasirodo , tiksliau, bent jau menkiausią gyvybės ženklą parodo? g.gif
kice
o as prisirenku platikiniu buteliu nuo pieno, limonado, mineralinio vandens - nupjaunu kazkur puse, pripilu pirkto grunto ir i juos ispikiuoju pomidoriuku daigelius. Grunto buna nemazai, pomidorai neskursdami gali augti beveik iki ziedu smile.gif Agurku i siltnami nesodinu - seju i lauka po agro plevele - buna beveik tuo paciu metu, kaip pas kaimyne siltnamyje smile.gif
Ir kokybe gaunasi gera - nenustelbe, tvirti, beveik kaip sildomame siltnamyje uzauginti smile.gif
*GREISI*
QUOTE(kice @ 2009 03 11, 11:57)
o as prisirenku platikiniu buteliu nuo pieno, limonado, mineralinio vandens - nupjaunu kazkur puse, pripilu pirkto grunto ir i juos ispikiuoju pomidoriuku daigelius. Grunto buna nemazai, pomidorai neskursdami gali augti beveik iki ziedu smile.gif  Agurku i siltnami nesodinu - seju i lauka po agro plevele - buna beveik tuo paciu metu, kaip pas kaimyne siltnamyje smile.gif
Ir kokybe gaunasi gera - nenustelbe, tvirti, beveik kaip sildomame siltnamyje uzauginti smile.gif
*

O kada sėjat?Aš irgi dažniausiai agurkus tiesiai į dirvą,bet gal vėlokai...
..vijana..
Sveikos merginos smile.gif skaitau skaitau jusu zinutes kaip sodinate seklytes, o kadangi man nera tokiu salygu schmoll.gif verysad.gif mazokai vietos, tai belieka tik pirkti pomidoru daigus smile.gif tai ir noriu paklausti, gal kas zino kada bus tinkamas laikas pagal menuli pomidorus sodinti i siltnami. Aisku dar toli, bet noreciau zinoti, praeitais metais tai sodinau pagal menuli (irgi suzinojau is sio forumo smile.gif )tai pomidoru turejau tikrai daug, gal ir atsitiktinai g.gif , gal ir ne smile.gif bet siemet irgi noriu sodinti pagal menuli g.gif
Jei kas zinote, gal galite parasyti kada tinkamos dienos. Aciu smile.gif
Shlipse
tuoj pasiziuresiu i kalendoriu; pomidorai
balandzio men.6.7.12.17.30 -gerai,8.9.11.15.16-labai gerai
gezuzes men.4.5.6.7.26.27 -gerai. 8.9.13.14.30-labai gerai
birzelio men. 1.2.3.27.28-gerai. 4.5.9.10-labai gerai.
..vijana..
QUOTE(Shlipse @ 2009 03 11, 13:30)
gezuzes men.4.5.6.7.26.27 -gerai.  8.9.13.14.30-labai gerai
birzelio men. 1.2.3.27.28-gerai.  4.5.9.10-labai gerai.
*

Aciu, Aciu 4u.gif O agurkai? Tikriausiai irgi tom paciom dienom?
kubilina
QUOTE(laimiene @ 2009 03 10, 17:24)
o kokie tie durpiu vazoneliai?  blush2.gif
*

tai vienkartiniai vazoneliai, pagaminti is presuotu durpiu, augalas su visu tuo vazoneliu sodinamas i nuolatine augimo vieta. per ta laika nuo pikavimo iki iskelimo i siltnami - durpiniai vazoneliai siek tiek pradeda irti, kai kada augalu sakneles islenda kiaurai blush2.gif bent jau man taip buvo. pasodinus augala su visu tuo vazoneliu jis dirvozemyje visai suyra. man dar patare sodinam i dirva (siltnami) nors kiek vazoveli iplesti.
labai patogu juose auginti tuos augalus, kurie yra ypac jautrus persodinejimams, pvz agurkai smile.gif juose as juos ir daiginu.
Shlipse
agurkam tinkamos dienos visai kitos.
geguze labai gerai-4.5.6.7.31. gerai-8.9.13.27
birzelio labai gerai-2.3.4.5.27.28. gerai-9.10.29.30
mama nusipirkusi toki kalendoriu,kur po viena lapa kasdien reikia plesyti.sodininko,ar darzininko,kalendorius-ten tiek daug patarimu,kaip auginti kaip sodinti,kaip priziureti,visko tiek daug,ir labai issamiai.
apelsinu zieveliu uzpilas labai gerai nuo amaru.o sliuzus ir sraiges naikinama i kasus buteli su skyle ir alaus ypylus.
..vijana..
Aciu dar karteli Shlipse 4u.gif
laimiene
QUOTE(kubilina @ 2009 03 11, 13:36)
tai vienkartiniai vazoneliai, pagaminti is presuotu durpiu, augalas su visu tuo vazoneliu sodinamas i nuolatine augimo vieta. per ta laika nuo pikavimo iki iskelimo i siltnami - durpiniai vazoneliai siek tiek pradeda irti, kai kada augalu sakneles islenda kiaurai  blush2.gif  bent jau man taip buvo. pasodinus augala su visu tuo vazoneliu jis dirvozemyje visai suyra. man dar patare sodinam i dirva (siltnami) nors kiek vazoveli iplesti.
labai patogu juose auginti tuos augalus, kurie yra ypac jautrus persodinejimams, pvz agurkai smile.gif juose as juos ir daiginu.
*

aciu. 4u.gif

aha tie sliuzai tai nervina doh.gif visas petunijas nueda.kazka girdejau apie gaudykles su alum,bet su buteliu paprasta visai,reiks uztaisyt
Shliopke
QUOTE(Shlipse @ 2009 03 11, 13:30)
gezuzes men.4.5.6.7.26.27 -gerai.  8.9.13.14.30-labai gerai
birzelio men. 1.2.3.27.28-gerai.  4.5.9.10-labai gerai.
*

kazkur as girdejau, kad gerai sodinti pomidorus kovo vidury, o cia jau net i balandi nukelta g.gif
QUOTE(Shlipse @ 2009 03 11, 14:30)
agurkam tinkamos dienos visai kitos.
geguze labai gerai-4.5.6.7.31. gerai-8.9.13.27
birzelio labai gerai-2.3.4.5.27.28. gerai-9.10.29.30
mama nusipirkusi toki kalendoriu,kur po viena lapa kasdien reikia plesyti.sodininko,ar darzininko,kalendorius-ten tiek daug patarimu,kaip auginti kaip sodinti,kaip priziureti,visko tiek daug,ir labai issamiai.
apelsinu zieveliu uzpilas labai gerai nuo amaru.o sliuzus ir sraiges naikinama i kasus buteli su skyle ir alaus ypylus.
*

idomu butu ta kalendoriu nusipirkti, juolab kad kelis litus tik kainuoja rolleyes.gif

Mano papriku daug pridyge ir dar dygsta, o surfiniju tiesiog jura, kaip aguonu unsure.gif
Shlipse
kovo men.sejos dienas as jau seniau esu isvardijusi.
Papildyta:
sraigiu gaudykla,butelyje ispjaunama skyle,tada pilamas alus,ykasamas butelis iki tos skyles,kad sliuzas prisliauzes kaip i alubari uzeitu.
akvilyte
http://www.dharma.lt/lt.php/astrologija/ge...galams-sodinti/

prašom jum kalendorius.. ir pirkt nereiks 4u.gif
kubilina
O kaip baklazanai, man visai nei jokio gyvybes zenklo nerodo schmoll.gif
pasejau as juos vasario 19, va jau trys savaites tuoj g.gif
seklas pirkau beicuotas, nu nors keli islystu, i dabar nei vienas....
Shlipse
mano baklazanai islindo,jau po pora cm.aukscio daigeliai.
kubilina o jus kur gyvenate?
jeigu Vilniuje,tai galesiu keleta daigeliu duoti,man manau tikrai sitiek nereikes.
Shlipse
vyras is interneto parsisiunte dobilus 5-lapius,deja isdygo normalus,siandien ant ju pastebejome kazkokius parazitus,balti panasus i sarvuocius,krasteliai dantyti,ziurejome per padidinamaji stikla,dar tokiu nesu maciusi.suka kazkokius kokonus,kaip silkverpiai,ten tuose susikaupimuose baltuose pasiknaisiojome,tai kaip balti siuleliai istyso.apipurskeme dichlofosu,lyg ir nejuda,tiesa amarams tai ne motais,sie irgi niekaip nedingsta.niekaip negaliu nuo granatmedzio isnaikinti.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.