Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Mano šiltnamis
Supermamų klubas > Mūsų namai > Flora
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
kriro
aš tai tokiu kitokiu truputį klausimėliu, mūsų šiltanamis stiklinis, bet amžinai kas nors išdaužia durų stiklus, jie nepigūs, bet jau nusibodo tas stiklo šukes rankiot, kaip manot, ką įstatyti ar kuo pakeisti durų stiklą? jeigu įdėtumėm plėvelę biggrin.gif
Muka
QUOTE(kriro @ 2008 09 12, 09:12)
aš tai tokiu kitokiu truputį klausimėliu, mūsų šiltanamis stiklinis, bet amžinai kas nors išdaužia durų stiklus, jie nepigūs, bet jau nusibodo tas stiklo šukes rankiot, kaip manot, ką įstatyti ar kuo pakeisti durų stiklą? jeigu įdėtumėm plėvelę biggrin.gif
*

galima ta stikla ir pakeisti kokia kita peršviečiama medžiaga ir plėvele, tačiua ji greičiau dėvesis ax.gif , nors kaip pas jus daužo tai gal bus ir patvaresnė, aš gal ieškočiau kokio poliritaninio stiklo ar dar kaip jis vadinasi ax.gif
nengamo
QUOTE(Regila @ 2008 09 09, 18:45)
Jei sėklos nėra hibridinės, jas galima pasilikti.Aš daug metų taip ir pasidarau kitiems metams sėklų sau, o perteklių realizuoju.Tam reikia gerai išnokusių pomidorų. Sėklas labai gerai išplaut, išdžiovint ir jau turima.Patikusių pomidorų, paprikų pasirinkt sėklų-tikrai verta.
*

Štai apie tokius pomidorus kalbu

user posted image

O kiek juos reikia nokinti? doh.gif
QUOTE(Shliopke @ 2008 09 10, 10:17)

Taip,nuplaunu uogas,paskui uzpilu sirupu,apverciu,uzkloju siltai ir laikau min para apklotu,tada issisterilizuoja viskas rolleyes.gif
*

Bandysiu 4u.gif Spalva turėtų gautis superinė thumbup.gif
Laukinukas
QUOTE(kriro @ 2008 09 10, 08:35)
o kaip manot, iš pirktinių spalvotų paprikų ar galima ten pasidaryti sėklų? kažin ar jos sudygs? g.gif  na man labai skanu ir gražu, ypač stalo papuošimui blush2.gif
*

Sveikutes, siltnami turiu antri metai. Bet derliu turiu normalu tik siemet.... Siemet man isvis kazkokie keistoki metai palyginus. O papriku siemet paekspermentavau tu alia juodu is parduotuves nusipirkau, tai sakutes reikejo parisinet, nes luzti pradejo nuo svorio sakos.... Atsiusciau nuotrauka parodyt, bet nelabai cia gaunasi susitart su SUPERMAMA, kazkaip mane cia ignoruoja, na bet pirmas blynas visada prisviles....o del papriku tai tikrai nesitikejau, kiek ziedeliu tiek ir vaisiu ir toliau auga mezga ir tt TIK konservavimui tai siaip sau.... i salotas tai gerai, bet jei siaip atskirai jas konservuoti - tai praranda spalva....
Papildyta:
QUOTE(Muka @ 2008 09 12, 08:01)
ačiu už atsakymą  4u.gif . tačiau bėda tame kad liga pradėjo plisti nuo baklažanų ir persimetė į agurkus. Na bet kitamet pabandysiu su serenčium  ax.gif
*

Praitais metais mano siltnami buvo uzpuole tokios baltos museles miniatiurines, tai muilo ir tabako tirpalu purskialiojau, derliaus tai neturejau, bet siemet nei vienos musios tai arba issalo arba padejo tas tirpalas.....
Muka
QUOTE(Laukinukas @ 2008 09 14, 17:43)

Praitais metais mano siltnami buvo uzpuole tokios baltos museles miniatiurines, tai muilo ir tabako tirpalu purskialiojau, derliaus tai neturejau, bet siemet nei vienos musios tai arba issalo arba padejo tas tirpalas.....
*

Tabako tirpalu bandziau purksti tik pasirodzius tiem parazitam verysad.gif , ale nieko nepadėjo doh.gif jie paplito po visus agurkus ersimete i parikas ir ate derliau mano. Na matysim dabar laukiu sudygimo garstyciu o paskui saskem saskem juos gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif
Regila
Nengamo, čia Armonika pomidoras. O nokint, kol taps raudonas. Juk jis toks pats pomidoras, tik forma akiai neįprasta. Jis nėra hibridas, sėklų gali drąsiai pasirinkti pati. Rudenį, kai derlių apdorosiu, pateiksiu sąrašus savo siūlomų.
Šie pomidorai labai gražūs papuošimams, tik pjaustyti ne skiltelėmis..
Livai
QUOTE(kriro @ 2008 09 12, 08:12)
*

mano ir stiklinis, bet i duris vyras idejo organini stikla, mirksiukas.gif sako jis tvirtesnis ir ne taip greitai duzta,bet jis nepigus.
o siaip as pasaugau tas duris, kai atidarytos tai priremiu su tokiu mietu, kad nesidarinetu
Regila
Nėra būtinumo stikliniam šiltnamiui stiklinės durys. Pas mus armuota plėvelė ar kaip ten ji vadinasi. Dirstelkit. Žiemai jas nukabinam, nunešam į rūsį, kad sniegu užsipildytų per duris ir tas dalis, kurios būna dengtos plėvele.
user posted image
Čia pigesnis variantas ir saugesnis. Ši plėvelė nėra keista jau kokie 5 metai.Ji tikrai pigesnė už stiklą, tik brangesnė už dengiamąją plėvelę.
Papildyta:
user posted image
kriro
thumbup.gif labai ačiū už patarimus:)
Bitulka
Nu va mergaites-darzininkes, nurovau beveik visas savo siltnamio gerybes, palikau tik papriks, nes pagailo blush2.gif dar yra primegztu, gal sakau prinoks dar g.gif , gal dar spes... unsure.gif o darze palikau tik kopustus, porus ir cukinijas kelias unsure.gif
Regila
Cukinijas jau reiktų nuimti, nes jos bijo šalnų. Šalčio pakąstos jos neišsilaikys per žiemą. Porai gali laukt net pavasario...pamulčiavus storiau...
Muka
QUOTE(Regila @ 2008 09 16, 20:11)
Cukinijas jau reiktų nuimti, nes jos bijo šalnų. Šalčio pakąstos jos neišsilaikys per žiemą. Porai gali laukt net pavasario...pamulčiavus storiau...
*

O burokus su morkytem jau nuimti ax.gif
Bitulka
QUOTE(Muka @ 2008 09 17, 07:39)
O burokus su morkytem jau nuimti  ax.gif
*

As savo morkikes jau nuroviau ax.gif
Bagira 2
QUOTE(Muka @ 2008 09 17, 09:39)
O burokus su morkytem jau nuimti  ax.gif
*

Del morku tai nelabai zinau, o del buroku tai jau kai lapus salnos apkandzioja ir serksnas zeme nukloja, tada tik nuimam derliu, nors labai norint galima ir dabar, bet jei geras ruduo tai jie da augs. ax.gif
Muka
QUOTE(Bagira 2 @ 2008 09 17, 09:52)
Del morku tai nelabai zinau, o del buroku tai jau kai lapus salnos apkandzioja ir serksnas zeme nukloja, tada tik nuimam derliu, nors labai norint galima ir dabar, bet jei geras ruduo tai jie da augs. ax.gif
*

dar jauciu paliksiu juos darželi nes dar ir gismeteo praneša atšilimą iki 15 laipsnių ir gal sulauksiu bobų vasaros, nes dar darže viskas auga ir salierai ir kaliaropės ir cukinijos ir t.t. nu vien žo nėr kada man su jais bovintis nuimsiu vienu metu viusus ax.gif
Regila
Mano kelios dienos jau burokai nurauti.Morkų visų dar nespėta.
nengamo
QUOTE(Regila @ 2008 09 15, 18:11)
Nengamo, čia Armonika pomidoras. O nokint, kol taps raudonas. Juk jis toks pats pomidoras, tik forma akiai neįprasta. Jis nėra hibridas, sėklų gali drąsiai pasirinkti pati. Rudenį, kai derlių apdorosiu, pateiksiu sąrašus savo siūlomų.
Šie pomidorai labai gražūs papuošimams, tik pjaustyti ne skiltelėmis..
*

4u.gif Ačiū.Bandysiu rinkti sėklytes.Jie mums labai skanūs,nes miltingi(mėsingi gal reikėtų sakyti) Ir labai lauksim sąrašiuko ax.gif
Laukinukas
QUOTE(Regila @ 2008 09 16, 19:11)
*

O as praitais metais kelis porus palikau ir nusivyliau, o gal kazka ne taip padariau. Jie pavasari zieduoliais pasidare, is poru nieko neliko....
Muka
QUOTE(Laukinukas @ 2008 09 21, 22:40)
O as praitais metais kelis porus palikau ir nusivyliau, o gal kazka ne taip padariau. Jie pavasari zieduoliais pasidare, is poru nieko neliko....
*

O man zuikiai nugraužė doh.gif na nors žvėreliai sotūs buvo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
crocus
Ką šiltnamiuose veikiat? Manajam , kadangi vėlai sodinti dar noksta pomidorai. Kitoj daly pasisodinau įvairių prieskoninių žolių iš daržo-petražolių, raudonėlio, juozažolių ir kt. Kad žiemą pasnigus galėčiau pasiskint. Žiūrėsiu kiek iš to naudos bus.Dar karpiukai rudeniniai dygsta pasėti. Kaži ar paaugs dar g.gif
Muka
QUOTE(crocus @ 2008 10 29, 23:43)
Ką šiltnamiuose veikiat? Manajam , kadangi vėlai sodinti dar noksta pomidorai. Kitoj daly pasisodinau įvairių prieskoninių žolių iš daržo-petražolių, raudonėlio, juozažolių ir kt. Kad žiemą pasnigus galėčiau pasiskint. Žiūrėsiu kiek iš to naudos bus.Dar karpiukai rudeniniai dygsta pasėti. Kaži ar paaugs dar g.gif
*

Na manau turetu dar padygti bet saltos naktys prognozuojamos ax.gif , na bet silkanmi nemanau kad baisu... O mano silknamis po invazijos amaro dabar ilsisi, kadangi uzsejau garstycias jos paaugo gero dprindzio ir didesnes , jas dabar sukasiau ir tegu kovoja su tuom brudu gun_bandana.gif agurku visai neturejau verysad.gif
Livai
QUOTE(Muka @ 2008 10 30, 09:10)
O mano silknamis po invazijos amaro dabar ilsisi, kadangi uzsejau garstycias jos paaugo gero dprindzio ir didesnes , jas dabar sukasiau ir tegu kovoja su tuom brudu gun_bandana.gif agurku visai neturejau  verysad.gif
*

o tai garstycios veikia ir amarus?? g.gif
as girdejau, kad nualinta zeme atgaivina. O sieros saskes naudojat?? ax.gif
Shliopke
QUOTE(crocus @ 2008 10 29, 22:43)
*

as tai ir iskasiau is lauko petrazoles ir pasodinau i siltnami,sakiau dar agro plevele apdengsiu,vistik iki didziuju salnu tikrai bus,pernai porus laikiau ikistus i zeme iki nauju metu siltnami uzdengus,labai gerai laikesi thumbup.gif
dar pomidorai neisrauti ir agurkai,sutemsta anksti,o laiko savaitgaliais vis nera blush2.gif ,tai sen,tai ten.
O pariku priskyniau 5 dezes thumbup.gif ,kur auginau namie-super derlius,o is turgau keli daigeliai-nieko gero schmoll.gif ,taip kad geriau jau uzsiauginti namie.
QUOTE(Livai @ 2008 10 30, 10:18)
*

naudojau praeitais metais,ale idomu vistik,ar labai padejo giliau zemej sedintiems parazitams maziukams..nes virsuj tai visos zoles iskepe,na ir siltnamis kazkaip dezinfekuojamas vistik
Muka
QUOTE(Livai @ 2008 10 30, 11:18)
*

na dar saske irgi statysiu bet pavasari .... Na kiek man zmoniu sake kad labai veiksmingas dalykas tos grastycios pamatysim.... ax.gif
ing
QUOTE(Muka @ 2008 10 30, 14:29)
na dar saske irgi statysiu bet pavasari .... Na kiek man zmoniu sake kad labai veiksmingas dalykas tos grastycios pamatysim....  ax.gif
*

Kas tos garstyčios ir kaip jas naudojat , atleiskit man tundrai už nežinojimą doh.gif

Muka
QUOTE(ing @ 2008 11 05, 14:11)
Kas tos garstyčios ir kaip jas naudojat , atleiskit man tundrai už nežinojimą doh.gif
*

garstyciu grudeliai yra na ju yra pirkti kur seklomis prekiauja pardese ir jas paseji , grudeliai tai tokie na kaip ridikeliu gal didesni, kaip sudygsta iki 3-4 lapelio reikia sukasti zeme ....
Romeo
Sveikos 4u.gif

Planuoju pavasari statytis siltnami.
Tad jau ieskau ivairios info 4u.gif Tikiuosi pasidalinsit patirtim ax.gif
Noriu nedidelio ir stiklinio, tiksliau gal plastikinio:D t.y. nenoriu to seno tipo griozdo ir juolab vargo su plevelem ir lankais blush2.gif

Kiek pavyko rast info, tai radau viena Hobby Hall
bet kazkaip bijau pirkt nemacius ir gal mazokas g.gif

ir dar cia gardenis
cia ir pasirinkimas geras ir kokybe manau atitinkama, bet kainos kandziojasi cool.gif

tikiuosi, kad pasidalinsit info apie tai, kaip jums sekesi juos pasistatyti rolleyes.gif
martam
Vakar pasidarbavau-prikasiau į šiltnamį sniego biggrin.gif teko girdėti, kad gerai, kai prikasi, pirmą kart turiu stiklinį šiltnamį, tik nežinau ar daug to sniego kast blush2.gif tai prikroviau gal kokį pusmetrį.
Livai
taip, labai gerai,good.gif nes per ziema labai perdziusta zeme stikliniam mirksiukas.gif
as ir vakar koki pusmetri prikasiau karsta.gif
Papildyta:
QUOTE(Romeo @ 2008 12 30, 10:43)
Sveikos 4u.gif

tikiuosi, kad pasidalinsit info apie tai, kaip jums sekesi juos pasistatyti rolleyes.gif
*

mes tai pagal skelbima radom, kad parduodamas stiklinis siltnamis, tai mb nuvaziavo issiarde pats, paskui sukonstravo thumbup.gif , labai dziaugiuosi, ir kainavo nedaug
crocus
QUOTE(martam @ 2009 01 09, 12:58)
Vakar pasidarbavau-prikasiau į šiltnamį sniego biggrin.gif teko girdėti, kad gerai, kai prikasi, pirmą kart turiu stiklinį šiltnamį, tik nežinau ar daug to sniego kast blush2.gif  tai prikroviau gal kokį pusmetrį.
*

Per daug nebus thumbup.gif

O mes praėjusiais metais gan tvirtą patys susikonstravom. Betoninis pamatukas, pagrindinis karkasas iš medinių blankių, ant jo tvirtinom metalinį profilį ir tada banguotą plastiką. Nėra pigus, bet tvirtas ir dailus šiltnamiukas. Laikosi thumbup.gif
Papildyta:
Gal kas patyręs salotų auginime. Pas mus AA kaimynėlis pasisėdavo ant palangės salotų ir paskui padiegdavo šiltnamy. Ir labai anksti jau valgydavo. Tik va nespėjau paklausti kada jis jas ir kaip sėja. Net seilės tysta -kaip norisi šviežių naminių salotų essen.gif
akvilyte
QUOTE(Romeo @ 2008 12 30, 10:43)
*

aš tai pas kaimyną užmačiau metalinį su stiklais tokį apleistą.. sakau parduok.. nu sako puse galiu... kitoj pusėj pasisodinsim kanors.. tai va taip ir nusipirkau... nusišveičiau nusidažiau.. stiklus nušveičiau... ir turėjau agurkų ir pomidorų.. o pas jį taip ir augo piktžolės doh.gif galėjo visą parduot rolleyes.gif

QUOTE(martam @ 2009 01 09, 12:58)
Vakar pasidarbavau-prikasiau į šiltnamį sniego

pas mus nebuvo stogo stiklų, tai mes dengiam politilenine plėvele.. rudenį nuėmėm... tai ten daba pilna sniego.. pavasarį vėl dėsim....
kubilina
QUOTE(crocus @ 2009 01 17, 14:01)
Gal kas patyręs  salotų auginime. Pas mus AA kaimynėlis pasisėdavo ant palangės salotų ir paskui padiegdavo šiltnamy. Ir labai anksti jau valgydavo. Tik va nespėjau paklausti kada jis jas ir kaip sėja. Net seilės tysta -kaip norisi šviežių naminių salotų essen.gif
*

As auginu salotas. Labai megstam guzines salotas, daigelius joms pasiseju ant palanges dezuteje ankstyva pavasari. Tik reikia atidziai isbarstyti seklytes - reikia jas seti retai, nes augaliukai buna trapus. Po to ispikuoju siltnamuje ir pridengiu agro plevele. Jos uzauga anksciau nei iprastines. Vargo su jomis daugiau, bet rezultatas (bent jau man) yra labai neblogas.
Shliopke
Mes turim 2 siltnamius.Abu dengti plevele, vienas prie 2 metus, kitas pries metus, tai tas, kur 2 metu plevele, taip gerai stovejo, pakol katinas musu neisdraske pirmos skyles stoge ir nepradejo landzioti i siltnami doh.gif , mes niekada nenudengiam ziemai ir gerai laikesi.O va ziema, tas plevele isalus ir isitempus, pamaciau katina, kaip vijau, o jis skrisdamas per plevele visa viduri islpese doh.gif , buvau pikta kaip velnias, plius mano porai buvo ikasti i siltnami, darpetrazoles gerai zaliavo viduj..na o jau kaip suplese, porus teko nesti i rusi, o ir teks denti siltnami pavasari is naujo unsure.gif
Regila
Jei būna, kad įplėšia mažai, galima restauruoti lipnia juostele iš abiejų pusių.
Paradise777
Labutis, sodininkems 4u.gif Pernai susiduriau su tokia problema g.gif : pasodinau siltnamyje melionu daigus, augo, zydejo, taciau vaisiu taip ir nesulaukiau g.gif Gal kuri auginate sias kulturas ir patarsit ka reikejo daryt wub.gif . Seklos is prinokusio meliono, kuri atsiveziau is Ukrainos.
Bitulka
Na mergaites nenumaldomai arteja pavasaris ir vel kibsim i darzus, siltnamius ir t.t ax.gif
Noriu paklausti tu, kurios auginate porus darze: ar uzauga jie pas jus toki, kaip parduotuveje perkam? Man pernai nelabai uzaugo verysad.gif baltoji dalis trumpa ir storis gal kaip nykscio storumo storiausias buvo unsure.gif ka ne taip dariau?
sejau pati. I lysve sodinau daigelius tokius plonycius kaip siuliukai.Sodinau giliai ir augancius vis apkaupinejau, kad baltoji dalis butu ilgesne, bet deja...nepavyko. Kur mano klaida? g.gif
kubilina
QUOTE(Bitulka @ 2009 01 30, 15:30)
Na mergaites nenumaldomai arteja pavasaris ir vel kibsim i darzus, siltnamius ir t.t  ax.gif
Noriu paklausti tu, kurios auginate porus darze: ar uzauga jie pas jus toki, kaip parduotuveje perkam? Man pernai nelabai uzaugo verysad.gif baltoji dalis trumpa ir storis gal kaip nykscio storumo storiausias buvo unsure.gif  ka ne taip dariau?
sejau pati. I lysve sodinau daigelius tokius plonycius kaip siuliukai.Sodinau giliai ir augancius vis apkaupinejau, kad baltoji dalis butu ilgesne, bet deja...nepavyko. Kur mano klaida? g.gif
*

Viska lyg ir gerai darete, tik gal per velai daigus issiauginote, nes ir man panasiai buvo. Gavau keleta daigeliu is kamynes, tai tie uzaugo dideli, stori. O va mano tai nespejo, tik ploniukai kaip pirstai. bet tikrai zinau tokie uzaugo todel, kad per velai pasisejau. pernai sejau atrodo geguzes pradzioj, o reiktu gal balandzio pradzioj ax.gif
Shlipse
pas mama kaime porai uzauga tokie didziuliai,kokiu parduotuveje retai pamatysi.reikes pas mama paklausti kaip ji ysigudrino porus uzauginti.
ziemai mama porus palieka darze,neiskasa ir nesandeliuoja,o esant reikalui eina i lysve ir issikasa,kaip suprantu tai porams saltos ziemos nekenkia.
tiesa mama ju auganciu nekaupe ir sodino negilia,jie patys sugeba sulysti i zeme.
Regila
Apie porų auginimą galima paskaityti čia:
http://www.sodai.lietuvoje.com/Porai.html
Čia mano praktinės žinios.
Bitulka
Sirdingai dekoju jums mergaites 4u.gif itariu, kad pernai buvau pasisejus ankstyvuosius, nes palyginti ankstipradejau rauti ir uzaugo plonyciai, kaip kad skaiciau Regilos pateiktoje nuorodoje. Siemet pasiieskosiu zieminiu ax.gif
O mergaites dar apie pomidorus noriu paklausti: kokios yra ankstyvos ir derlingos pomidoru veisles, nes siemet nutariau vienus ankstyvus ir gal kokius kekinius pasisodinti, o kitus velyvesnius rolleyes.gif
kubilina
QUOTE(Bitulka @ 2009 02 02, 09:52)
Sirdingai dekoju jums mergaites 4u.gif  itariu, kad pernai buvau pasisejus ankstyvuosius, nes palyginti ankstipradejau rauti ir uzaugo plonyciai, kaip kad skaiciau Regilos pateiktoje nuorodoje. Siemet pasiieskosiu zieminiu ax.gif
O mergaites dar apie pomidorus noriu paklausti: kokios yra ankstyvos ir derlingos pomidoru veisles, nes siemet nutariau vienus ankstyvus ir gal kokius kekinius pasisodinti, o kitus velyvesnius rolleyes.gif
*

Ankstyvi pomidorai yra Taifun veisles - auginu ir esu patenkinta, o pernai dar pabandziau nauja veisle - Marisa - atseit ten itin akstyva veisle, bet kazkaip as to nepastebejau. Normalus ir tiek.
Shlipse
nusipirkau salotu seklu -Semis otu tohumu-
http://www.arzumantohum.com/index.php?pg=k...&sayfanum=6
virsutineje eiluteje vidurinis paveiksliukas,ga kas nors auginate tokias?kaip auga pas mus?
kas esate buve Turkijoje,tai tokiu salotu galejote paragauti.man labai patinka ju skonis.
Papildyta:
http://www.arzumantohum.com/index.php?pg=k...id=4&dil=tr
pernai auginau sia darzove,kaip nuorodoje.bei artisokus-siltnamyje,uzaugo puikiai,artisokas ir prazydo labai velai rudeni,oi koks grazus ziedas.nors mane tikino,kad juos uzauginti Lietuvoje praktiskai neymanoma.
Papildyta:
nuorodoje antroje ir trecioje eiluteje- Bamya Tohumu (Sultani).siaip vadina okra
Regila
Man Taifun ir Marisa šiek tiek per kieti. Žinoma, kol prasideda - skanūs visi. Super ankstyvais negaliu pasigirti ir aš. Turiu ir labiau patinka minkštesni. Dažnai iki sunoksta daugiau pomidorų, kai gali valgyt neskaičiuodamas, juos atstoja agurkai. Vieną kitą pasisodinu ankstyvesnį-Beta, Betalux, Agatas.
aura klp
Na manau kad reikia tema pakelti i virsu smile.gif
Man labai jau nagai niezti,tik nezinau kada cia jau saviski lauzti kad siltnami statytu g.gif
Tikriausiai kovo viduri,ar kada?
Pasigirkite kada anksciausiai pradedate ten seklytes berti ax.gif
jurg_ili
QUOTE(aura klp @ 2009 02 15, 12:24)
Na manau kad reikia tema pakelti i virsu smile.gif
Man labai jau nagai niezti,tik nezinau kada cia jau saviski lauzti kad siltnami statytu g.gif
Tikriausiai kovo viduri,ar kada?
Pasigirkite kada anksciausiai pradedate ten seklytes berti ax.gif
*

Tai tu siltnamio belaugdama gali daigelius augintis. As taip darau, vyriskis prisizadejo padaryti siltnami -tai kol padarys as jau daigus turesiu ,arba nusipirksiu jei neisdygs

Jurapelius
Ar jau pasejot kokias nors seklytes??? As galvoju dar tik seti, tai dabar sprendziu nuo ko pradeti smile.gif

Pomidoru ir agurku daigus tai perku, bet gal kokias petunijas ar surfinijas jau reiktu?
kubilina
As jau pasejau paprikas ir petunijas.
Paprikoms pats laikas jau, pradzioj jos kazkaip labai letai auga.
Kovo viduryje reikia seti pomidorus ir t.t.
Daigai gana brangiai kainuoja, jei tik yra galimybe - tai auginkites pacios, didelio mokslo tam nereikia. tik vietos (palangiu ax.gif ) reikia.

Siais metai noriu daugiau visokiu darzoviu augintis, pvz balkazanu, reikes nusipirkti seklu.
Regila
Jei norit auginti baklažanus ir sulaukti derliaus, jau laikas paskubėti sėklyčių pasiieškoti. Geras laikas pagal mėnulį, vasario 17 - 18dienos. Tad, būtų gerai jų sėklytes pasėti. Ilgas jų kelias iki vaisių...
kubilina
QUOTE(Regila @ 2009 02 15, 16:26)
Jei norit auginti baklažanus ir sulaukti derliaus, jau laikas paskubėti sėklyčių pasiieškoti. Geras laikas pagal mėnulį, vasario 17 - 18dienos. Tad, būtų gerai jų sėklytes pasėti. Ilgas jų kelias iki vaisių...
*

O baklažanus juk šiltnayuje auginti reikia? kokio dydžio tai augalai?
radau labai ne daug informacijos apie ji - Sėklos sėjamos inspektuose kuo anksčiau pavasarį. Daigai persodinami, iki žydėjimo nuolat ir gausiai laistomi. Lietuvoje ant vieno augalo paprastai paliekami nokti ne daugiau nei trys vaisiai, kiti žiedai nuskabomi.

Gal jus daugiau galite papsakoti apie ju auginima ax.gif
Regila
Juos reikia sėti anksti. Sėti geriau po vieną sėklą į indelį, nes nėra mėgėjai, kai jiems drumsčiama ramybė. Paauginti vazonėliuose ar kokiuose indeliuose iki tokio meto, kai galima bus sodinti į šiltnamį. Auginti tik jame arba po kažkokia priedanga. Bijo šalnų, bijo karščių, kai temperatūra viršija +30C -žiedai sterilizuojasi ir neužmezga vaisių.
Auginti jokio skirtumo kaip ir paprikas ar kitus. O jau kai ateina metas vaisiams nokti, kai yra keli užmegzti, galima kitus žiedus nuskinti, kad spėtų ir pajėgtų užauginti jau esamus. Viskas. Nesibaiminkit to auginimo. Vienais metais nebus tokie dideli, kitąmet žinosit, kad kažkaip kitaip augint reikia...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.