Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Receptai su nuotraukomis
Supermamų klubas > Mūsų namai > Kulinarinės idėjos > Antri patiekalai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Srove
QUOTE(Nikki N @ 2008 06 25, 16:26)
As cia po senus receptus truputi landzioju. Ar galetu kas nors is virtuves asu pasakyti, kaip padaryti bulves kaip sitoje Sroves nuotraukoje:
O orkaitej galima toki rezultata gauti?  g.gif Ruosiuosi sauti kepsni, o jei dar salia bulviu prideciau? kiek laiko keptu?  g.gif
Zinau, kad daugumai mano klausimai juokingi, bet man jie - labai rimti.  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
*

lotuliukas.gif nu sujuokinai biggrin.gif Orkaitej gal ir galima gauti kazka panasaus, taciau reiktu tankiai darinet ja ir vartyti jas, o siaip gautus panasios i plokstaini.Keptuveje kepant skonis kitoks, pili aliejaus tarkuoji per burokine tarka bulves, dedi druskos ir kepi vis atsargiai pavartydama.Iskepa visai greit bigsmile.gif
Ale jetus, kiek skanumynu doh.gif ELENA, NERYTE, SPYGLE,MAMMKA:super thumbup.gif
Einu jau seilinuka uzsiristi biggrin.gif
grange
QUOTE(JaNNeTe @ 2008 06 25, 12:44)
Šventes praleidome gamtoje,  Mb prigaudė žuvies, taigi mūsų vakaryksštė vakarienė keptuvėje kepti ešeriai su šviežiomis bulvėmis ir salotomis wub.gif
Žuvytę visą dieną palaikiau su žuvies prieskoniais, pipiriukais, druska. Paskui apvoliojau miltuose(į miltus visada įberiu šiek tiek prieskonių, plutelė skanesnė gaunasi) ir kepiau keptuvėje ant silpnos ugnies. smile.gif
user posted image

o tu taip kepi su visa galva blink.gif

QUOTE(Nerytė @ 2008 06 25, 14:34)
user posted image
darbo nemazai, bet tikrai paivairina stala, o ir 2 sparneliu tokiu kimstu perakis, kokie sotus cool.gif

o kas ten tie balti šone?
Nerytė
QUOTE(Ingule20 @ 2008 06 25, 14:28)
Neryte, gerai, kad pas mane jau troškinasi kopūstai, būtum ir tu į akį gavus  lotuliukas.gif
*

unsure.gif man pasiseke siandien lotuliukas.gif

QUOTE(grange @ 2008 06 25, 16:32)
o kas ten tie balti šone?
*

nezinau apie ka klausi? kaip ir rasiau nuotraukoj matosi pomidoras, svogunas, grietine, sparneliai ir kleckai biggrin.gif tai apie ka klausei? ax.gif
londonas
QUOTE(Elena @ 2008 06 25, 10:17)

Žemaičių blynai su vištiena.Įdarui virta vištiena  4u.gif
user posted image[/color]
*

kokie gundantys tie blynukai, niam niam... bigsmile.gif kaip valgyti uzsimaniau doh.gif
JaNNeTe
QUOTE(grange @ 2008 06 25, 17:32)
o tu taip kepi su visa galva  blink.gif

O kas čia tokio, kad su galva? Galvos gi nevalgom biggrin.gif Beto kepant su galva žuvytė daug gražiau atrodo, iš krašto nebyra ir t.t. Juk ir kai lydeką farširuoja ji su galva būna smile.gif
editamm
žemaišitkų blynų receptuką prašom - man tokie gražūs nesigauna doh.gif - prašom recepto thumbup.gif
Nerytė
QUOTE(editamm @ 2008 06 25, 17:24)
žemaišitkų blynų receptuką prašom - man tokie gražūs nesigauna doh.gif  - prašom recepto thumbup.gif
*

atidriau perziurek kelis puslapius atgal ir rasi mirksiukas.gif
6663
nu shiandien tai ziauriai sunervinot, net absoliuciai visko uzsimaniau, sedziu darbe, net galva isiskaudejo..
Elena- ziauriai skaniai ten viskas pas tave..
Spygle, Jannete, Mammka, Neryt- nerealno verysad.gif ..
kaip noreciau dabar nors po kasniuka..
Lenaa
[quote=Nerytė,2008 06 25, 00:08]
o kaip troskinai? sprandine tokia tamsi? koki padaza darei?

tiesiog keptuvėj iš pradžių vandens įpyliau, kad pasitušintų, O po to leidau pakepti sausai ir įpyliau kečupo. Čia nuo jo ir atrodo tokia tamsi mesytė. O atskirai jokio padažo nedariau ax.gif
viki81
QUOTE(grange @ 2008 06 24, 14:31)

nono.gif: kitą kart palauk kai turėsi foto kad būtų vienoj žinutėj mirksiukas.gif
*

Pasitaisau

Mano Cicinskai.Labai jau dideli gavosi
user posted image

Sios dienos troskinys
Baklazanas,svogunas,farsas,paprika,cukinija,baltos pupeles,pomidoru pasta.Kuo astriau tuo skaniau.Valgyti be irankiu,su duona pakabini ir griauciau i burna biggrin.gif
user posted image
daividija
As irgi tokias zuvikes kepu su galva,tik ziaunas isimu blush2.gif
O as siandien dariau bulviu ir chikpea(cia turbut avizirniai lietuviskai,net nezinau,atleiskit) kari.
taigi:
1 skarbonke avizirniu 400g,
1 skarbonke konservuotu kapotu pomidoru,
350g virtu kubeliais pjaustytu bulvikiu,
2v.s. kario milteliu,
2v.s. citrinos sulciu,
1 didelis svogunas,
cili pipiru,

Ant aliejaus pakepinti smulkiai pjaustyta svoguna kol suminkstes,sudeti kario miltelius ir kepti 1min.Supilti pomidorus,citrinos sultis,10 min ant letos ugnies virti.Supilti avizirnius,virtas bulvikes,papipirinti,padruskinti ir dar kiek pavirinti.
As biski padauginau cili pipiru,isdegino gerkle,bet man tai labai skanu
norilonyte
sveikos, seimininkes, as noreciau jusu paklausti, ar yra Lietuvoje kur nors pirkt tu avinzirniu? kur juos perkate? Aciu
6663
oi, kaip suvalgyciau dabar jusu troshkinukus, ajajai..
labai idomus receptencijai..
Naktibalda
sveikos, grįžtu į sektą , reiks vėl atsiminti kaip gaminti
RDA
[quote=Nikki N,2008 06 25, 16:26]
As cia po senus receptus truputi landzioju. Ar galetu kas nors is virtuves asu pasakyti, kaip padaryti bulves kaip sitoje Sroves nuotraukoje:

matau kad niekas tau taip ir nepapasakojo kaip bulvytes pedaryt smile.gif (NEBENT PATI PRAZIOPSOJAU) ax.gif
Tai bullvytes daromos taip: nuskuti ir sutarkuoji ant burokines tarkos,tada iberi drusakytes ir siaip kokiu megsti prieskoniu(as asmeniskai dar kiausini imusu)ir kepi keptuveje kol matysi kad jau gatava, cia mazdaug 5-10min, tikiuosi tinkama info buvo ax.gif
daividija
QUOTE(norilonyte @ 2008 06 25, 18:36)
sveikos, seimininkes, as noreciau jusu paklausti, ar yra Lietuvoje kur nors pirkt tu avinzirniu? kur juos perkate? Aciu
*

As kaip ne Lietuvoj tai nelabai zinau,bet turetu buti.As perku konservuotus.
cashmira
QUOTE(norilonyte @ 2008 06 25, 21:36)
*

As ju maciau pirkti parduotuveje "sveiki produktai".
dailima
QUOTE(Nikki N @ 2008 06 24, 20:34)

Dar alkanos? Tada prasom tinginio  biggrin.gif

user posted image
*

Noriu receptuko. Labai aciu 4u.gif
norilonyte
QUOTE(cashmira @ 2008 06 25, 21:56)
As ju maciau pirkti parduotuveje "sveiki produktai".
*

aciu, bet cia, turbut, dideliame mieste tokios parduotuves tik yra verysad.gif provincijoj ner... ieskosiu, kai uzklysiu i didmiesti ax.gif
cashmira
QUOTE(norilonyte @ 2008 06 25, 22:17)
aciu, bet cia, turbut, dideliame mieste tokios parduotuves tik yra verysad.gif provincijoj ner... ieskosiu, kai uzklysiu i didmiesti ax.gif
*

Pasidomek www.sveikiproduktai.lt ,gal kur netoli taves prekiauja
Larissa
Bulvių-mėsos apkepas

user posted image

aišku,joks čia šedevras,gan elementarus patiekalas,bet labai skanus wub.gif turi tik viena ženklų minusą- neįmanoma atsispirti lotuliukas.gif
produktai: kiekiai iš akies,nes pagal skonį galima dėti kažko mažiau,kažko daugiau g.gif taigi dideliai negiliai orkaitės skardai
apie 1 kg bulvių (kuo daugiau,tuo apkepas gaunasi labiau "troškintas")
mėsos (bet kokios mėgstamos,net galima su mažom "frikadelem" iš faršo daryti)
porą svogūnų
morka
majonezo/grietinės
žalumynų (jei mėgstat)
česnakų

bulves,morkas,svogūnus supjaustau plonais grežinėliais (kuo ploniau-tuo skaniau).aš turiu tokia kaip tarką ar pjaustyklę g.gif kuria kopūstus rauginimui pjausto plonai,tai labai tinka šiam atvėjui thumbup.gif bulves iškart sumaišau su prieskoniais ir druska
mėsą supjaustau nedideliais gabaliukais (svarbiausia nelabai storai,ypač kiaulieną),paprieskonioju.
dedu į aliejumi pateptą skardą eilėmis (ne sluoksniais): porą eilių bulvių (pakankamai tankiai vieną ant kitos),paskui mėsa,ant mėsos svogūnus ir vėl bulvės.šiuo atvėju nelabai tvarkingai atrodo,nes skubėjau ir bulvių likutį tiesiog paskirsčiau ant viršaus ax.gif todėl nelabai matosi tos "eilės" .taip sudedu viską ir prikaišioju kur papuola morką,nes MB jos nemėgsta dry.gif . šįkart šaldytuve radau kelis šampinjonus tai ir jos sukišau tongue.gif jų negalima padauginti,nes per daug skysčio bus .galų gale sumaišau majonezą per pusę su neriebia grietine (kas nebijo kalorijų,gali vien majonezą dėti),maždaug 200-300 g viso gaunasi, su išspaustu česnaku,krapais,pipirais ir kitais prieskoniais be druskos,jei bulvės ir mėsa jau pakankamai papreskonioti.užtepu ant viršaus tą mišinį ir kepu 200 C apie 45 min (elektrinėse orkitėse ir 180 C užtektų,manau g.gif ) galima dar ir sūrio ant viršaus,bet man tai būtų kontrolinis šuvis doh.gif
skanaus 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(norilonyte @ 2008 06 25, 22:17)
*

kad aš jų ir Maximoje mačiau prie lešių g.gif
Boružėlė
Šeimininkės, 4u.gif čia taip skaniai kvepia............. lotuliukas.gif bigsmile.gif
Noriu žuvytės, žemaičių blynų, kukulių, troškintų kopūstų...............žodžiu visko, seilės ištyso iki žemės. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Bėgu iš čia nes tuoj nesusilaikysiu ir prisirysiu. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif bigsmile.gif
Nikkė
QUOTE(dailima @ 2008 06 25, 22:13)
Noriu receptuko. Labai aciu 4u.gif
*

Prasom. 4u.gif Dariau pagal sita recepta. Sausainiu dejau 2,5 pakelio Selgos, ir nedejau jokiu razinu ar riesutu, nes man skaniau tradiciskai, tik su sausainiais.

Daividija, jamu bulves su avinzirniais, niam niam niam... thumbup.gif Kazkaip as jau mesos atsivalgiau, o dar vasara, noretusi kazko nemesisko...
6663
QUOTE(Larissa @ 2008 06 25, 13:55)
Bulvių-mėsos apkepas

*

wooooow smile.gif
Nerytė
QUOTE(Naktibalda @ 2008 06 25, 20:47)
sveikos, grįžtu į sektą , reiks vėl atsiminti kaip gaminti
*

lotuliukas.gif tikrai, kad sekta lotuliukas.gif

skaniai prigaminot, ir troskinukaI NIAM NIAM, IR APKEPAS rolleyes.gif
Srove
Nu ka tenka dekoti mammkai uz recepta vistienos, taigi aciuuu 4u.gif , nes dabar kur tik galiu visur ir dedu ta padaza, nu skanu laabai.O tai nuo vakar buvo like iskeptu slauneliu, tai mesyte nupjausciau vel voliojau i miltus su krakmolu ir kepiau.Dejau vienos citrinos sultis, 6 skilteles cesnako, 3 saukstus sojos padazo, nepilna sauksta medaus.Tiek su zalia paukstiena, tiek su kepta buvo labai skanu. wub.gif
user posted image
Ai, skanu ir su kitokiom mesytem wub.gif
Larissa
QUOTE(Srove @ 2008 06 26, 12:51)
Nu ka tenka dekoti mammkai uz recepta vistienos, taigi aciuuu 4u.gif
*

pritariu drinks_cheers.gif mes irgi išbandėm thumbup.gif tikrai labai-labai wub.gif
Lalaila_Vln
Nu ka tenka dekoti mammkai uz recepta vistienos, taigi aciuuu 4u.gif , nes dabar kur tik galiu visur ir dedu ta padaza, nu skanu laabai.O tai nuo vakar buvo like iskeptu slauneliu, tai mesyte nupjausciau vel voliojau i miltus su krakmolu ir kepiau.Dejau vienos citrinos sultis, 6 skilteles cesnako, 3 saukstus sojos padazo, nepilna sauksta medaus.Tiek su zalia paukstiena, tiek su kepta buvo labai skanu. wub.gif
*

labai skaniai atrodo thumbup.gif tai ta padaza reikia pilti i keptuve kepant? g.gif
Shalimar
Man kazkaip nesigavo nuotraukos graziai, nenorejau deti, nu bet ka jau cia, labai skanu uztai buvo biggrin.gif

Vistienos arba kalakuto krutinele su prieskoniais apvoliot miltuose, kiausinyje ir dziuveseliuose+sezame, apkept aliejuj. Pasidaryt bulviu - morku kose (virtos darzoves, sviestas, grietinele ir zalumynai). Kose dedam i kepimo inda, ant virsaus kepsnius, o ant ju - feta suris+dziovinti pomidorai+zalumynai+fermentinis suris. Ir i orkaite ax.gif

user posted image

user posted image
mammka
Nu ka tenka dekoti mammkai uz recepta vistienos, taigi aciuuu 4u.gif , nes dabar kur tik galiu visur ir dedu ta padaza, nu skanu laabai.
*

QUOTE(Larissa @ 2008 06 26, 13:02)
pritariu  drinks_cheers.gif mes irgi išbandėm  thumbup.gif tikrai labai-labai  wub.gif
*

Smagu,kad daugeliui patiko drinks_cheers.gif thumbup.gif 4u.gif .
Papildyta:
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2008 06 26, 14:01)
labai skaniai atrodo thumbup.gif tai ta padaza reikia pilti i keptuve kepant? g.gif
*

Visas procesas yra čia mirksiukas.gif 4u.gif
Srove
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2008 06 26, 14:01)
*

Nu nezinau, kaip mammka daro, bet as susitaisau ir pilu ji baigiant kepti mesai, dar truputi pakepu ir isjungiu. mirksiukas.gif
Mammka, o ne per daug 2 saukstai medaus?As dejau viena ir man siaip jau uzteko to saldumo?
mammka
QUOTE(Srove @ 2008 06 26, 15:37)
Nu nezinau, kaip mammka daro, bet as susitaisau ir pilu ji baigiant kepti mesai, dar truputi pakepu ir isjungiu. mirksiukas.gif
Mammka, o ne per daug 2 saukstai medaus?As dejau viena ir man siaip jau uzteko to saldumo?
*

Aš irgi taip darau drinks_cheers.gif .
Man tai neperdaug g.gif .Citrina ir sojos padažas kažkaip užgožia tą saldumą.Tiesa,gal kietesnio medaus dėjai??Tada gal ir užtenka vieno g.gif .Aš dedu skystą arba kietesnį truputį pašildau.
norilonyte
Ai, skanu ir su kitokiom mesytem wub.gif

g.gif net su kiaulienos sprandine? unsure.gif
Bonifacija
QUOTE(viki81 @ 2008 06 25, 20:27)

Sios dienos troskinys
Baklazanas,svogunas,farsas,paprika,cukinija,baltos pupeles,pomidoru pasta.Kuo astriau tuo skaniau.Valgyti be irankiu,su duona pakabini ir griauciau i burna  biggrin.gif
user posted image
*

gal galima recepta? niekad nedariau troskinio su farsu unsure.gif
Srove
QUOTE(norilonyte1)

net su kiaulienos sprandine? 
*

O kodel ne? bigsmile.gif Su sprandine nekepiau, bet su kumpiu skanu mirksiukas.gif mirksiukas.gif Bet juk skoniai tai skirtingi, kas patinka man, gali nepatikti kitam mirksiukas.gif
Zmonyte
vištiena su citrina (receptas iš supermamų smile.gif) :
vištienos krūtinėlę pamušti, iškepti. tada puodelyje karšto vandens ištirpinti kubelį sultinio, supilti jį į keptuvę, sudėti pjaustytą citriną, truputėlį patroškinti ir sudėti keptos vištienos gabalėlius ir pabaigti troškint smile.gif
valgėm su šviežiom bulvėm ir salotom smile.gif
greita, neįprasta ir...skanu thumbup.gif thumbup.gif

sveikuolių salotos:
morkos, brokoliai, kepintos saulėgrąžos, majonezas, druska, pipirai smile.gif

Nerytė
QUOTE(Zmonyte @ 2008 06 26, 17:22)
sveikuolių salotos:
morkos, brokoliai, kepintos saulėgrąžos, majonezas, druska, pipirai smile.gif
*

noriuuuu tokiu salotu bigsmile.gif o morkos su brokoliais virtos?
aguonele
Norejau padekoti Srovei uz nuostabu recepta preis pora psl (vistienos kulseliu mesyte su sampinjonai) thumbup.gif 4u.gif 4u.gif
Prizadejau daryti,tai siandien ir ivykdziau pazada pioneer.gif .
Tik nuotrauka is keptuves,nes laukiu sveciu,bet skanumas tai pasaka!!!!
user posted image
Na ir kad neuzpyktumete ,kad ne kokia nuotrauka kvieciu ant pyrago mirksiukas.gif
( mb ryte pareiske,jog seniai koki pyraga kepiau tai taisaus hihihi.gif )
user posted image
Zmonyte
QUOTE(Nerytė @ 2008 06 26, 18:27)
noriuuuu tokiu salotu  bigsmile.gif o morkos su brokoliais virtos?
*

morkos tai nevirtos, sutarkuotos žalios smile.gif o brokolius kelias minutes apviriau smile.gif
6663
QUOTE(aguonele @ 2008 06 26, 09:27)
Norejau padekoti Srovei uz nuostabu recepta preis pora psl (vistienos kulseliu mesyte su sampinjonai)  thumbup.gif  4u.gif  4u.gif
Prizadejau daryti,tai siandien ir ivykdziau pazada  pioneer.gif .
Tik nuotrauka is keptuves,nes laukiu sveciu,bet skanumas tai pasaka!!!!

Na ir kad neuzpyktumete ,kad ne kokia nuotrauka kvieciu ant pyrago  mirksiukas.gif 
( mb ryte pareiske,jog seniai koki pyraga kepiau tai taisaus hihihi.gif )

*

Jobtararai..tas 1-as patiekalas.. blink.gif
Shalimar 4u.gif
Ir Sroves- egzotines fotkes… blink.gif

Juhuuuuu…
karsta.gif karsta.gif
Opdum
QUOTE(aguonele @ 2008 06 26, 18:27)
*

kažkokia aš šiandien suletinto mastymo , bet nerandu to receptuko su vištiena o atrodo tai wacko.gif essen.gif
nu ir laukiu pyrago recepto , bet jis turbūt prie saldžiuju ane? tada lekiu ieškot bigsmile.gif
aguonele
Taigi vsitienos receptas cia o pyrago cia.. (jei reikes daugiau atsiliepimu apie pyraga,tai skaityk cia mirksiukas.gif
Mintibutė
100metu mergytes 4u.gif
kepta karka su bulvemis - mano MB patiekalas su nuotrauka biggrin.gif biggrin.gif
user posted image

ir salotomis
user posted image
Nerytė
QUOTE(aguonele @ 2008 06 26, 17:27)
Norejau padekoti Srovei uz nuostabu recepta preis pora psl (vistienos kulseliu mesyte su sampinjonai)  thumbup.gif  4u.gif  4u.gif
*

blink.gif pagailetum zmoniu.... taip skaniai atrodo, kad skrandis pergreitai susitraukineti pradejo doh.gif nerealiai turejo buti skanu

QUOTE(Zmonyte @ 2008 06 26, 17:46)
morkos tai nevirtos, sutarkuotos žalios smile.gif o brokolius kelias minutes apviriau smile.gif
*

4u.gif aciu, bus isbandyta

QUOTE(Mintibutė @ 2008 06 26, 18:23)
100metu mergytes 4u.gif
*

tikrai, kad 100 metu.
noeciau gabalelio karkos su bulbike
cashmira
gerai,kad valgyti nenoriu, kitaip liezuvi praryciau beziuredama i jusu nuotraukytes doh.gif Kokios jus visos saunuoles thumbup.gif
pakasiukas
QUOTE(Mintibutė @ 2008 06 26, 18:23)
100metu mergytes 4u.gif
kepta karka su bulvemis - mano MB patiekalas su nuotrauka biggrin.gif  biggrin.gif

Kaip darai karka? Ar nebuna labai sausa mesa?
Srove
QUOTE(6663 19:45)
Juhuuuuu…

*

Kaip visada pasijuokiu skaniai, kai paskaitau tavo komentarus biggrin.gif 4u.gif
Mintibutesveika sugryzus su geru smotu mesos wub.gif
Aguonele nu juk strasnei lotuliukas.gif skaniai atrodo tavo vistuke! 4u.gif Smagu, kai skoniai sutampa, ale vistiek pas tave skaniau tongue.gif wub.gif
Shalimar o cia patiekalas gal Graikiskas koks? g.gif
Kokios ciotkos fotkes mmmm....uzsimirsau tiesiog bekeliaudama po vienuolynus wub.gif
norilonyte
QUOTE(Srove @ 2008 06 26, 17:30)
O kodel ne? bigsmile.gif Su sprandine nekepiau, bet su kumpiu skanu mirksiukas.gif  mirksiukas.gif Bet juk skoniai tai skirtingi, kas patinka man, gali nepatikti kitam

tai va ax.gif kepiau sprandine (neturiu fotkes blush2.gif , nes fotiko niekas nepakrove doh.gif ), tik nevoliojau as jos nei miltuose, nei krakmole. stipriai apkepinau paprieskoniauta sprandine, o tada uzpyliau ta paziuka ir dar kiek pakepiau. MB suvalge 2 porcijas ir uzsisake ateiciai dar essen.gif as valgysiu ja rytoj ax.gif bet jau kvapas wub.gif aciu 4u.gif
Opdum
QUOTE(aguonele @ 2008 06 26, 19:18)
Taigi vsitienos receptas cia o pyrago cia.. (jei reikes daugiau atsiliepimu apie pyraga,tai skaityk cia mirksiukas.gif
*

dekui brangioji smile.gif

QUOTE(Mintibutė @ 2008 06 26, 19:23)
100metu mergytes 4u.gif
*

tu mane nužudei kvieskit policiją swoon.gif noooooriu wacko.gif essen.gif kaip ileiščiau dantis į ta karką wacko.gif sakau kvieskk mane į svečiuuuus , nenori nesidalink persimonais bet karkos jau turesi gabaliuką atpjaut blink.gif
Shalimar
QUOTE(Srove @ 2008 06 26, 19:16)

Shalimar o cia patiekalas gal Graikiskas koks? g.gif
Kokios ciotkos fotkes mmmm....uzsimirsau tiesiog bekeliaudama po vienuolynus wub.gif
*

Ne, mano cia, ka radau saldytuve, ta sudejau biggrin.gif
Imesiu kada ir graikisku ax.gif Jo, keliones yra geris... wub.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.