Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Alergiški vaikučiai
Supermamų klubas > Motinystė ir tėvystė > Vaikų sveikata > Ligos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Meletė
QUOTE(Editukė @ 2008 09 29, 19:20)
Kaip sekėsi pas odos gydytoją?Ar buvo kokios naudos iš tos konsultacijos? ax.gif
*

itaria Vaskulita. Tai alergine- imunine liga, Kai organizmas per jautriai sureaguoja i infekcijas, skiepus, persalimus, ir t.t. Daba kol kas prof gersim askorutina, o po 2 sav kraujo tyrima is venos darysim. Sake sekti trombocitus kraujyje. Tai kaip ir nieko, bet ir kaip visai ne vaiku zaidimai.
LAALA

Sveikutes!
Noriu jusu patarimo 4u.gif
Sia vasara buvom parskride pas mociute ir mano vaikas(5 metai) miegojo ant pukines kaldros(kad truputi minksciau butu),rytais baisiai ciaudydavo,buvau labai nustebus ,ko jis cia ciaudo,nes anksciau jei koki karta suciaudydavo,tai reiksdavo persalimo liga.praciaude visa menesi(rytais),parskridom atgal i namus,sakau pageres-ir nieko panasaus,ciaudejo jau ne be tik rytais ,bet ir naktimis.Tada sove i galva mintis,kad miega ant plunksines pagalves ir dar su minkstais savo zaisliukais.Sakau gal jis pasidare alergiskas dulkiu erkutems??? vakar tik taip pagalvojau...ismeciau jo plunksnine pagalve,isploviau viska kapitaliai ir sianakt negirdejau,kad butu ciaudejes,bet ryta,kai atsikele truputeli ciaudejo.kaip manot,kas cia jam gali buti????
Editukė
QUOTE(Vilmami @ 2008 09 29, 19:45)
itaria Vaskulita. Tai alergine- imunine liga, Kai organizmas per jautriai sureaguoja i infekcijas, skiepus, persalimus, ir t.t. Daba kol kas prof gersim askorutina, o po 2 sav kraujo tyrima is venos darysim. Sake sekti trombocitus kraujyje. Tai kaip ir nieko, bet ir kaip visai ne vaiku zaidimai.
*

Na,tikėkimės,kad viskas bus gerai-gal tik laikinai padidėjo kraujagyslių pralaidumas dėl persirgtos virusinės infekcijos ax.gif Laikykitės 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(LAALA @ 2008 09 29, 20:25)
Sveikutes!
Noriu jusu patarimo  4u.gif
Sia vasara buvom parskride pas mociute ir mano vaikas(5 metai) miegojo ant pukines kaldros(kad truputi minksciau butu),rytais baisiai ciaudydavo,buvau labai nustebus ,ko jis cia ciaudo,nes anksciau jei koki karta suciaudydavo,tai reiksdavo persalimo liga.praciaude visa menesi(rytais),parskridom atgal i namus,sakau pageres-ir nieko panasaus,ciaudejo jau ne be tik rytais ,bet ir naktimis.Tada sove i galva mintis,kad miega ant plunksines pagalves ir dar su minkstais savo zaisliukais.Sakau gal jis pasidare alergiskas dulkiu erkutems??? vakar tik taip pagalvojau...ismeciau jo plunksnine pagalve,isploviau viska kapitaliai ir sianakt negirdejau,kad butu ciaudejes,bet ryta,kai atsikele truputeli ciaudejo.kaip manot,kas cia jam gali buti????
*

Tikrai labai tikėtina,kad tai alergija erkutėms.Dar apsižiūrėkit,kad anklodė bei čiužinys nebūtų alergizuojantys ir geriau iš miegamojo pašalinti kilimus ax.gif Svarbu,kad čiaudulys mažėja-o gal ir visai praeis.Sėkmės 4u.gif
rasa23
QUOTE(Ribosiuke @ 2008 09 29, 12:30)
o ka valgau tai jau sudetingas klausimas - nezinau ka ir bevalgyt kad maziukui nekenkt doh.gif darzoviu sriubyte verduosi  kartais, rugine duona su Rama, bananus, ryzius, obuoliu tyreles vaikiskas valgau  4u.gif - nesumastau ka dar galiu valgyt

Laikykis, puikiai tave suprantu. Pati laikiausi griežtos dietos 10 mėn. Buvo sunku ir visai neaišku ką valgyti, nes atrodė, kad beria nuo VISKO. Maistą padėjo pareguliuot lopo tyrimai ir pačios stebėjimai. O jums padarė kokius tyrimus? Gal kas paaiškėjo?

QUOTE(LAALA @ 2008 09 29, 20:25)
Sakau gal jis pasidare alergiskas dulkiu erkutems???

Gali būti, kad alergiškas pūkams/plunksnoms/erkutėms. Kadangi pagerėjo, tai priežastį atradot. Sėkmės, kad viskas susitvarkytų 4u.gif
Meletė
[quote=Editukė,2008 09 29, 21:19]
Na,tikėkimės,kad viskas bus gerai-gal tik laikinai padidėjo kraujagyslių pralaidumas dėl persirgtos virusinės infekcijos ax.gif Laikykitės 4u.gif
Aciu 4u.gif
LAALA
Edituke,Rasa23,
as ir sakau,kad gerai,jog pagaliau dasuto,kas kaip ir kodel,bet yra kita didele problema-nama nuomojam ir kaip tik virsuj miegamuosiuose kilimine danga cray.gif Nesu macius toj saly miegamuju be kilimines dangos g.gif Dekui,mergytes 4u.gif
Meletė
QUOTE(LAALA @ 2008 09 30, 09:30)
Edituke,Rasa23,
as ir sakau,kad gerai,jog pagaliau dasuto,kas kaip ir kodel,bet yra kita didele problema-nama nuomojam ir kaip tik virsuj miegamuosiuose kilimine danga  cray.gif  Nesu macius toj saly miegamuju be kilimines dangos  g.gif  Dekui,mergytes  4u.gif
*

o maniske i kilima nereaguoja, nors kambary storas vilnonis yess.gif
egliuke
Sveikos mamytės,
Mes irgi susidūrėme su alergija. Bet problema ta, kad aš pati maitinu ir mano maisto ribojimas kol kas neduoda jokių rezultatų sad.gif Atsisakiau savaitei pieno produktų - jokio pagerėjimo, dabar trečia diena nevalgau dar ir kiaušinių, kviečių, riešutų, žuvies...irgi žandai raudoni kaip buvo...Tiesa vis matau, kad tarsi sumažėja bėrimas, paskui vėl padidėja. Nesuprantu nuo ko. Dabar galvoju pabandyti valgyti kelias dienas tik bulvę, kopūstą, ruginę duoną, obuolį, triušieną. Kokie dar būtų visai "nekalti" produktai? Labai skurdus meniu gaunasi g.gif
LAALA
Vilmami,o kokia pas jus alergija?erkutems?ar taip kam? labai idomu,nes iziebiai truputeli vilties smile.gif
Meletė
QUOTE(LAALA @ 2008 10 01, 09:26)
Vilmami,o kokia pas jus alergija?erkutems?ar taip kam? labai idomu,nes iziebiai truputeli vilties  smile.gif
*

ne, musu alergija ne erkutems. Dulkiu erkutems daug jautriu ir vaiku ir zmoniu yra. Siaip ir aplinkoj gali alergenu buti. Kaip man sake gali ir pasikeitus vieta alergizuoti, kitas klimatas.
Editukė
Sveikutės 4u.gif
Mes šiandien gavom Simonytės alerginio tyrimo rezultatus.Pati didžiausia alergija kepimo mielėms,bulvėms,šokoladui,migdolams,bet negalim valgyti ir kviečių,avižų,ryžių,kiaulienos schmoll.gif Kiek suprantu didesnį dėmesį reikia kreipti į tuos produktus,kurių rezultatas virš 30.Nors ir daugeliui kitų produktų rodo šiokią tokią alergizaciją...Gal kuri nors yra dariusi tą tyrimą padėtų man susigaudyti g.gif
Editukė
Atsišaukit alergiškų vaikų mamytės,kurios darėt alergenų iš kraujo tyrimą. 4u.gif
Ar niekas negali plačiau pakomentuoti to tyrimo.Tyrimo norma yra nuo 0 iki 11 .Bet mums tokie gaunasi tik 10 produktų iš darytų 36 schmoll.gif Galbūt kuri žino,kaip alergologai traktuoja šitą tyrimą ir gal galima visgi naudoti tuos produktus,kurių rezultatas nesiekia 30(rašo,kad 1/0 alergizacijos klasė)...Pagelbėkit,jei žinot,nes mes pas alergologą nebuvom(neįmanomos ten eilės),o iškart privačiai darėmės tyrimuką g.gif
LAALA
Edituke,kazkur supermamoj skaiciau apie tuos tyrimus,ten mamos rase tuos skaicius,ir sake,jei nesiekia 30,tai tipo galima tuos produktus vartoti,bet kaip ten is tikruju,tai tikrai nzn schmoll.gif
Papildyta:
As irgi saukiuos pagalbos!!!
Gal kas zinot,kurie is isvardintu vaistu tinka 5 metu vaikui ir yra geriausi:

„Chlor-Trimeton“, „Benadryl“ , „Tavist“, „Claritin“, „Zyrtec“, „Allegra“, „Astelin“

Pakeiciau jo patalyne,viska skalbiu,bet ir vel jis man sianakt baisiai ciaudejo,nosis isburkus,varva verysad.gif
*GREISI*
QUOTE(LAALA @ 2008 10 02, 10:07)
Edituke,kazkur supermamoj skaiciau apie tuos tyrimus,ten mamos rase tuos skaicius,ir sake,jei nesiekia 30,tai tipo galima tuos produktus vartoti,bet kaip ten is tikruju,tai tikrai nzn  schmoll.gif
Papildyta:

„Chlor-Trimeton“, „Benadryl“ , „Tavist“, „Claritin“, „Zyrtec“, „Allegra“, „Astelin“

Pakeiciau jo patalyne,viska skalbiu,bet ir vel jis man sianakt baisiai ciaudejo,nosis isburkus,varva  verysad.gif
*

dėl šitų vaistų aš klausiau docentės,draugės prašymu.Tai tik zyrtecą rekomendavo.Bet manau kėkvienam individualu.Niekada vaistų nenaudojome.Homeopatų pagalba tikiuosi visiškai pasveiksim,nes kai tyrėmės natūramundoje,tai pasirodo tulžis blogai dirba ir žodžiu nuodija kepenis ir kiti dalykai.Dabar niekada nebūname nė trupučio išberti,reikia nusispjauti...
Editukė
Edituke,kazkur supermamoj skaiciau apie tuos tyrimus,ten mamos rase tuos skaicius,ir sake,jei nesiekia 30,tai tipo galima tuos produktus vartoti,bet kaip ten is tikruju,tai tikrai nzn  schmoll.gif
Papildyta:

Pakeiciau jo patalyne,viska skalbiu,bet ir vel jis man sianakt baisiai ciaudejo,nosis isburkus,varva  verysad.gif
*

Ačiū už pagalbą 4u.gif Aš irgi tą patį lyg kažkokiam senam forume buvau skaičiusi,bet dabar neprisimenu kur ir nerandu-tad bijau,kad blogai atsimenu.
O iš visų vaistų geras yra Zyrtec,bet vis tiek būtų geriausia alergijos priežastį pašalinti.
LAALA
QUOTE(*GREISI* @ 2008 10 02, 07:24)
dėl šitų vaistų aš klausiau docentės,draugės prašymu.Tai tik zyrtecą rekomendavo.Bet manau kėkvienam individualu.Niekada vaistų nenaudojome.Homeopatų pagalba tikiuosi visiškai pasveiksim,nes kai tyrėmės natūramundoje,tai pasirodo tulžis blogai dirba ir žodžiu nuodija kepenis ir kiti dalykai.Dabar niekada nebūname nė trupučio išberti,reikia nusispjauti...
*

Labai labai aciu aciuks.gif Tikrai pagelbejot smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Editukė @ 2008 10 02, 10:58)

O iš visų vaistų geras yra Zyrtec,bet vis tiek būtų geriausia alergijos priežastį pašalinti.
*

As jau radau Airijoj sita sirupeli,ziuresim...Stengiames tas nelemtas erkutes zudyti,uzuolaidas nuemiau,savo ir vaiko lovas,patalynes kapitaliai pakeiciau,aisku dulkes visur sluostau,jo mylimiausius zaisliukus kameroj laikau,kad zutu erkutes,jei jos ten yra,o skalbiu tai viska kapitaliai.kiek jegu,laiko ir energijos tai atima,gerai,kad dirbu tik puse dienos,neisivaizduoju,kaip kitaip speciau.bet ko del savo vaikiuko wub.gif nepadarysi... svarbiausia,kad tik padetu,liga neisibegetu tolyn.
*GREISI*
QUOTE(LAALA @ 2008 10 03, 01:54)
Labai labai aciu  aciuks.gif Tikrai pagelbejot smile.gif
Papildyta:
As jau radau Airijoj sita sirupeli,ziuresim...Stengiames tas nelemtas erkutes zudyti,uzuolaidas nuemiau,savo ir vaiko lovas,patalynes kapitaliai pakeiciau,aisku dulkes visur sluostau,jo mylimiausius zaisliukus kameroj laikau,kad zutu erkutes,jei jos ten yra,o skalbiu tai viska kapitaliai.kiek jegu,laiko ir energijos tai atima,gerai,kad dirbu tik puse dienos,neisivaizduoju,kaip kitaip speciau.bet ko del savo vaikiuko  wub.gif  nepadarysi... svarbiausia,kad tik padetu,liga neisibegetu tolyn.
*

žiūrėkit ,tik kai skalbiat porą kartų viską išskalaukit ir kad nebūtų kokių kvapų.Geriausia kokiais ekologiškais milteliais.
Puk
Labas alergiukams 4u.gif
Mums tik trys mėnesiai, vaikui išsivystė žarnyno alergija pieno baltymui. Ketvirta diena duodu Aptamil Pepti Allergy Care, bet vaikas zirzia, atpylinėja bespalviu skysčiu, dar vis antakiukai paberti, pleiskanoja verysad.gif Per kiek laiko turi pagerėti g.gif
Onoff
lba o mum nepilnai keturi menesei ir turi alergia maistuij bet tixsliai dar nezinia kam unsure.gif taij pradejom gert hipoalergini misiny bet jis rekia nenori jo taij turiu maisyt su senuoju taij nezinia kaijp cia baigsis g.gif tik nurengiu griebia kasyt krutinuke
Lince1
[O jums sakė, kad tų tyrymų tikslumas tik 30 proc. , tai beveik kaip ir nieko. MAn cia sakė alergologė docentė Kudzytė.
Puk
QUOTE(Lejute @ 2008 10 05, 19:54)
lba o mum nepilnai keturi menesei ir turi alergia maistuij bet tixsliai dar nezinia kam unsure.gif taij pradejom gert hipoalergini misiny bet jis rekia nenori jo taij turiu maisyt su senuoju taij nezinia kaijp cia baigsis g.gif tik nurengiu griebia kasyt krutinuke
*

O kokį hipoalerginį mišinuką geriat, gal jis neskanus g.gif Mes naudojom tik Milupos Aptamil HA, o dabar Pepti, bet vaikas geria godžiai smile.gif Tokie mišiniai yra kartūs, gal todėl taviškis negeria. Leisk labiau išalkti, tikrai turi priprasti mirksiukas.gif
Editukė
QUOTE(Lince1 @ 2008 10 05, 20:19)
[O jums sakė, kad tų tyrymų tikslumas tik 30 proc. , tai beveik kaip ir nieko. MAn cia sakė alergologė docentė Kudzytė.
*

Kuriuos tyrimus docentė turėjo galvoje?Gal tai dar priklauso nuo to,koks vaiko amžius? g.gif
LAALA
Labutis 4u.gif

Mes susipirkom naujas patalynes,nukabinom uzuolaidas,viska is pagrindu isplovem ir musu mazius dabar jau saldziai miega smile.gif Arba as nebegirdziu arba jis is tikruju nebeciaudi ax.gif Stebesim toliau.

Edituke,kaip tavo Simonyte laikosi? Ar vengiate tu produktu?gal pagerejo?

Lejute,as irgi tos nuomones,kad tegu gerai praalksta,ir pamatysi,kaip gers,jokiu budu nemaisyciau schmoll.gif Pasikankinkit kelias dieneles ir tikrai pripras prie to skonio.

Puk,manau ne taip viskas greitai,truputeli kantrybes 4u.gif
Puk
QUOTE(LAALA @ 2008 10 06, 09:32)
Puk,manau ne taip viskas greitai,truputeli kantrybes  4u.gif
*

Man atrodo, kad alergija tik paūmėjo verysad.gif Aptamil peptid geria šešta diena, o bėrimai toliau plečiasi blink.gif
Editukė
QUOTE(LAALA @ 2008 10 06, 09:32)
Labutis  4u.gif

Mes susipirkom naujas patalynes,nukabinom uzuolaidas,viska is pagrindu isplovem ir musu mazius dabar jau saldziai miega  smile.gif Arba as nebegirdziu arba jis is tikruju nebeciaudi  ax.gif Stebesim toliau.

Edituke,kaip tavo Simonyte laikosi? Ar vengiate tu produktu?gal pagerejo?

*

Kaip džiugu,kad jums jau geriau thumbup.gif

Mes laikomės dietos,bent jau neduodu tų produktų,kuriems tyrimas buvo daugiau 20.Bėrimų mažėja,bet visgi dar jų yra ir labiau po nakties jų atsiranda. g.gif Na,reikia dar laukti ir stebėti...
rasa23

Mum buvo paskyrę tik Zyrteko kursą.

QUOTE(Puk @ 2008 10 05, 11:19)
Labas alergiukams 4u.gif
Mums tik trys mėnesiai, vaikui išsivystė žarnyno alergija pieno baltymui. Ketvirta diena duodu Aptamil Pepti Allergy Care, bet vaikas zirzia, atpylinėja bespalviu skysčiu, dar vis antakiukai paberti, pleiskanoja

Gal vaikučiui netinka šis mišinukas? Pagerėjimas neiškart ateina - manau, tai vėlgi individualu... Mum pvz. (nuo maisto) laikydavosi pablogėjimas ir 2 savaites, dabar tai jau neilgai - kaip kada - pusę dienos ir kt.

QUOTE(Lejute @ 2008 10 05, 19:54)

Laikykitės 4u.gif Mes bandėm Aptamil pepti, bet per mėnesį vaikutis taip ir nepriprato, be to nuo jo irgi paberdavo. Reik laiko priprasti... Kad tik tiktų.
Editukė
QUOTE(Puk @ 2008 10 06, 11:06)
Man atrodo, kad alergija tik paūmėjo verysad.gif  Aptamil peptid geria šešta diena, o bėrimai toliau plečiasi blink.gif
*

Šiaip rašoma,kad efekto reikia laukti 7-14d.Na,nebent jums tikrai labai pablogėjo g.gif Bet juk gali būti,kad dar pasireiškia senesnio mišinuko poveikis schmoll.gif -tai jei galit kentėti,ko gero neskubėkit kaitalioti mišinukų.
Sėkmės jums 4u.gif
Daddygirl
QUOTE(Lince1 @ 2008 10 05, 18:19)
*

mums irgi ta pati kudzyte sake biggrin.gif
Onoff
mes nan geriam ir jis labai kartus taij dbr pamaisau su nan nealerginiu arba sulciu duodu atsigert ir ada kisu buteliuka taij biski pawyxta apgaut o siandien mazylis beweik wisas isbertas pilvas nugara kaklas weidaij ryt lekiam wel pas daktare nesuprantu kas cia daros verysad.gif o sita kudikiam daro tuos tyrimukus kam alergiski?prasysiu kad duotu siuntimuka ar ka tiem tyrimam
Editukė
QUOTE(Lejute @ 2008 10 06, 17:51)
mes nan geriam ir jis labai kartus taij dbr pamaisau su nan nealerginiu arba sulciu duodu atsigert ir ada kisu buteliuka taij biski pawyxta apgaut o siandien mazylis beweik wisas isbertas pilvas nugara kaklas weidaij ryt lekiam wel pas daktare nesuprantu kas cia daros verysad.gif o sita kudikiam daro tuos tyrimukus kam alergiski?prasysiu kad duotu siuntimuka ar ka tiem tyrimam
*

Tokiam mažiukui sulčių gal nereikėtų duoti,nes gali būti,kad jos alergizuoja. g.gif
Onoff
na mum daktare sake nusipirkti wisokias koseles wiska su a raide taij reiskia kad tie produktai nealergizuojantys ir tu sulciukiu pirkau del to kad tik gertu misinuka nes kitaijp neimanoma isiulyt isskyrus nakti geria kuo skaniausiai rolleyes.gif o sita mama sako mazu alergija nuo zuwu tauku nes liepe gert ir jie parasyta turi truputi citrinu skonio ir mes geriam po penkis lasus ir kas antra diena taij kazin galetu but nuo ju g.gif
Editukė
QUOTE(Lejute @ 2008 10 06, 18:21)
na mum daktare sake nusipirkti wisokias koseles wiska su a raide taij reiskia kad tie produktai nealergizuojantys ir tu sulciukiu pirkau del to kad tik gertu misinuka nes kitaijp neimanoma isiulyt isskyrus nakti geria kuo skaniausiai rolleyes.gif o sita mama sako mazu alergija nuo zuwu tauku nes liepe gert ir jie parasyta turi truputi citrinu skonio ir mes geriam po penkis lasus ir kas antra diena taij kazin galetu but nuo ju g.gif
*

Gali būti ir nuo žuvų taukų g.gif Aš tai savo mergytei duodavau tik paprastus žuvų taukus,be jokių paskaninimų,nes tie sintetiniai priedai dažnai duoda alergijas. schmoll.gif
Onoff
nezinau man daktare sako situs geresnius israsysiu o as kaijp ten apie juos nenutuokiu taij ir nupirkau,bet paragawau taij jokiu ten citrinu net nesijaucia g.gif siandien jau susiskambinau taij ryt lekiam pas odos daktare tikiuosi uzleis kas wieta ax.gif ir uzsiregistruot tam alergenu tyrimui kazin kiek jis kainuoja g.gif
Editukė
QUOTE(Lejute @ 2008 10 06, 20:32)
nezinau man daktare sako situs geresnius israsysiu o as kaijp ten apie juos nenutuokiu taij ir nupirkau,bet paragawau taij jokiu ten citrinu net nesijaucia g.gif siandien jau susiskambinau taij ryt lekiam pas odos daktare tikiuosi uzleis kas wieta ax.gif ir uzsiregistruot tam alergenu tyrimui kazin kiek jis kainuoja g.gif
*

Jei turi galvoje tyrimuką iš kraujo alergenams nustatyti,tai šiaip rašo,kad jį rekomenduoja tik vaikams virš metų daryti g.gif Tik odos mėginius gal daro mažesniems,bet turbūt irgi alergologas turi spręsti... ax.gif
Sėkmės jums 4u.gif
Linuke.
QUOTE(Puk @ 2008 10 06, 11:06)
Man atrodo, kad alergija tik paūmėjo verysad.gif  Aptamil peptid geria šešta diena, o bėrimai toliau plečiasi blink.gif
*

o alergologė apie Neocate mišinuką nekalbėjo?
kiškio kopūstai
QUOTE(Lejute @ 2008 10 06, 19:32)
*

Mums netiko jokie žuvų taukai, net ir visiškai be priedų doh.gif Kaip vit. D šaltinį naudojome aliejinį vit. D - vigantolį.

Tyrimas greičiausiai Jums nieko neparodys, labai dar maži. Paletė iš 36 alergenų, imant veninį krauja kainuoja apie 130 Lt. Sėkmės Jums 4u.gif
Onoff
na sweijkos mes po daktaru mums atopinis dermatitas nuo maisto verysad.gif ir kaijp cia mamyte sake to tyrimo mum nedarys nes reijk kraujuka iswenos imti sako nebent jau kokia labaij gera sesele rastumem kuri ta krauja paiimtu bet mum dar tik paberimai tai sako jeij kas jau baisaus bus tada nebent jau pasiryskit tam tyrimuku cool.gif bet tikiuosi neprireijx rolleyes.gif prirase tepalu waistuku bandysim gydytis
marginte
sveiki visi hi.gif sakau užsuksiu pasisveikinti, nes senokai buvau užklydus į šią temelę blush2.gif tiesog mažiukui daug geriau, nors bėrimų dar yra ir neaišku nei nuo ko, nei ką doh.gif lankomės pas hemeopatę ir geriam žirnelius smile.gif šiaip kažko ypatingo daugiau nieko nedarome ir maistą pradėjome valgyti daug įvairesnį, nes nepastebiu skirtumo g.gif tai gal tiek blush2.gif
sandralija
mum dar tik savaite,o mazyle labai isberta.isbertas kakliukas,kirksniukai,o siandien pastebejau jau ir pazasteles.ir tai ne kaip berimas,bet atrodo jog oda neriasi,ir is puslyciu pasidaro visi lopai paberimu verysad.gif nebezinau ka ir daryti,tepu sudocream,bet nepadeda.vakar maudemes,galvojau gal visai netepti,bet siandien dar blogiau unsure.gif atrodo,jog tuoj bus zaizdeles.prasau padekit,kurios numanot kas tai galetu buti?
marginte
QUOTE(sandralija @ 2008 10 11, 15:02)
mum dar tik savaite,o mazyle labai isberta.isbertas kakliukas,kirksniukai,o siandien pastebejau jau ir pazasteles.ir tai ne kaip berimas,bet atrodo jog oda neriasi,ir is puslyciu pasidaro visi lopai paberimu verysad.gif nebezinau ka ir daryti,tepu sudocream,bet nepadeda.vakar maudemes,galvojau gal visai netepti,bet siandien dar blogiau unsure.gif atrodo,jog tuoj bus zaizdeles.prasau padekit,kurios numanot kas tai galetu buti?
*

nesu didelė ekspertė ir žinovė, bet tos dėmelės sausos ar drėgnos? šiaip kiek žinau, jei tepat sudokremu, tai jis sausina, o jei jos ir taip sausos, tai gal sudokremas nelabai tinka ax.gif g.gif
sandralija
QUOTE(gintariux.82 @ 2008 10 12, 22:22)
nesu didelė ekspertė ir žinovė, bet tos dėmelės sausos ar drėgnos? šiaip kiek žinau, jei tepat sudokremu, tai jis sausina, o jei jos ir taip sausos, tai gal sudokremas nelabai tinka  ax.gif  g.gif
*

mum nuo sudocrem dar lb pablogejo,buvome pas gydytoja tai israse clotrimazolio tepaliuko.tepames ir lyg gereja.o kas tai,tai taip ir nepaaiskino,sake taip buna naujagimiams,ju odele lieciasi viena i kita todel ir beria.
Ginta28
Sveikutes, kreipiuosi i jus pagalbos 4u.gif Mano mazyte kamuoja kokia tai alergija jau gera menesi. Lankemes pas 3 pediatrus, bet nieko gero nepasake, tipo reikia sekti maista ir tt.t.. ir bla bla bla. Vizita pas alergologa turim tik lapkricio men. Bet kaip pediatrai sako, jog vaikui iki 6 metu nustatyti kam alergiskas neimanoma. Cia veiksmas vyksta Italijoje. Matau Lietuvoje siek tiek kitaip (siek tiek paskaitinejau tema, bet dar ne visa), jau ir mazyliams daromi tyrimai ir matoma kam alergiski. O alergija pasireiskia ne iskarto po valgymo. Dazniausiai is po nakties. Buna patinusi ar kojyte ar rankyte, ar burnyte ar akyte ir ant kunelio tokios dideles raudonos demes, bet beformes (nezinau ar cia tiksliai issireiskiau) Gal kam panasiai buvo..... Aciu uz atsakymus, begu skaityti tema toliau

audriene
QUOTE(sandralija @ 2008 10 11, 15:02)
*

Man rodos kad ne cia turetumet kreiptiis patarimo juk toks mazuliukas nejuokai visokiais kremais kas koki pasake teplioti.Kreipkites pas gydytoja neeksperimentuokit su kudikeliu juk tam ir yra alergologai ir kiti specialistai.As pati turiu du,pirmoji labai alergiska ir astma turime ir niekad niekuo nepasiklioviau tik daktarais,o cia toks maziuliukas tuo labiau turite pasikonsultuoti 4u.gif
Ginta28
QUOTE(Linuke. @ 2008 06 03, 12:50)
.
jums gal Zyrtec'ą paskyrė? (tyliai, per daug neviešindami gydytojai kartais taip daro)

O kuom cia blogas tas Zyrtecas g.gif blink.gif Mano mazajai visi 3 pediatrai jo israse. Daznai neduodu, bet kai patinimai buna tikrai dideli tada 5 lasiukus sugirdau.....
audriene
QUOTE(Ginta28 @ 2008 10 16, 15:54)
O kuom cia blogas tas Zyrtecas  g.gif  blink.gif  Mano mazajai visi 3 pediatrai jo israse. Daznai neduodu, bet kai patinimai buna tikrai dideli tada 5 lasiukus sugirdau.....
*

mano mazajam irgi panasiai buvo visas po nakties ar pietu miego atsikeldavo kaip sudilgintas,bet mes pastebejom kad nuo citrusiniu jam taip darosi vengiame bet kokioje formoje citrusiniu ir jau beveik metai nesikartoja.
Ginta28
QUOTE(audriene @ 2008 10 16, 15:02)
mano mazajam irgi panasiai buvo visas po nakties ar pietu miego atsikeldavo kaip sudilgintas,bet mes pastebejom kad nuo citrusiniu jam taip darosi vengiame bet kokioje formoje citrusiniu ir jau beveik metai nesikartoja.
*

O man vis dar nepavyksta nustatyti nuo ko verysad.gif Del citrusiniu, tai esu tikra kad ne, nes siuo laikotarpiu nevalgome nieko...... dar neprasidejo ju sezonas pas mus. Jau pradejau uzsirasineti ka kiekviena diena valgome, tiek as, tiek mazoji, nes vis dar ja maitinu savo pienu....
Lince1
QUOTE(Editukė @ 2008 10 05, 21:20)
Kuriuos tyrimus docentė turėjo galvoje?Gal tai dar priklauso nuo to,koks vaiko amžius? g.gif
*

Cia , kur 36 alergenams is kraujo.
rasa23
QUOTE(Ginta28 @ 2008 10 16, 15:20)
Mano mazyte kamuoja kokia tai alergija jau gera menesi. Lankemes pas 3 pediatrus, bet nieko gero nepasake, tipo reikia sekti maista ir tt.t.. ir bla bla bla.

Galbūt pavyktų prisiminti kokių pasikeitimų įvyko prieš mėnesį ir kas galėjo įtakoti alergijos atsiradimą. Galbūt ne tik maistas kaltas, gal ir aplinkos kokių faktorių naujų atsirado? Sėkmės surasti priežastį 4u.gif
Editukė
QUOTE(Lince1 @ 2008 10 17, 17:37)
Cia , kur 36 alergenams is kraujo.
*

Visko gali būti,kad tas tyrimas nėra tikslus,tačiau juk 'skęstantis ir už šiaudo griebiasi' bigsmile.gif
Mes kol kas laikomės dietos pagal tyrimą ir mažutei bėrimai pranyko thumbup.gif Dar kiek palauksiu ir pamažu pradėsiu bandyti 'pavojinguosius' maisto produktus 4u.gif
LAALA
QUOTE(Editukė @ 2008 10 18, 06:17)
Mes kol kas laikomės dietos pagal tyrimą ir mažutei bėrimai pranyko  thumbup.gif  Dar kiek palauksiu ir pamažu pradėsiu bandyti 'pavojinguosius' maisto produktus 4u.gif
*

Kaip fainiai 4u.gif Sveikinu atradus priezasti smile.gif
Mano vaikas irgi nebeciaudeja thumbup.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.