Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: panikos atakos
Supermamų klubas > Konsultacijų centras > Klausimas psichologei
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Skorpix
QUOTE(maliootka @ 2008 08 17, 12:32)
Laikykimes kartu  4u.gif
*

Labas vakarelis 4u.gif
Rasau budama Saremo saloje, Estijoje. Ryt ryte po keliu dienu poilsio trauksime namo, siandien paskutinis vakaras cia, nuostabioje vietoje, sauniame spa centre, o as sedziu prie kompo ir bandau pasiguosti jums, kai mano vyriskiai - vyras ir trys sunus vakarieniauja jaukioje kavinukeje schmoll.gif
Isejome pasivaikscioti ir pajutau, kad lyg ir selina PA, pradejome eiti link kavines ir supratau, kad nieko nebus, pasidaviau ir grizau i viesbuti, "ikaliau" ketvirti Clonazepam ir laukiu palengvejimo.
Is tiesu koks nuodas tos PA verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Kai pavyksta ja iveikti, jauciuosi kaip rojuje, o kai tenka sprukti, - paluztu, vel dingsta pasitikejimas savo jegomis... unsure.gif
Rodos zinau, ka reiktu daryti, taciau tos chaotiskos mintys viska nugali, rodos, viskas, jau tuoj tuoj su manim kazkas pasidarys ( vaizduoteje matau kaip griunu, kaip lekia greitoji... ), nuo to dar sunkiau ir baisiau... unsure.gif
Na nors jums pasiguodziau, nes tik jus ir galite kazkiek suprasti, nors labai linkiu ir jums, ir sau, kad kuo dazniau kovoje su PA laimetume mes cool.gif
Laikykimes, ramaus vakaro rolleyes.gif
moniccca
QUOTE(Skorpix @ 2008 08 17, 21:49)
Labas vakarelis 4u.gif
Rasau budama Saremo saloje, Estijoje. Ryt ryte po keliu dienu poilsio trauksime namo, siandien paskutinis vakaras cia, nuostabioje vietoje, sauniame spa centre, o as sedziu prie kompo ir bandau pasiguosti jums, kai mano vyriskiai - vyras ir trys sunus vakarieniauja jaukioje kavinukeje schmoll.gif
Isejome pasivaikscioti ir pajutau, kad lyg ir selina PA, pradejome eiti link kavines ir supratau, kad nieko nebus, pasidaviau ir grizau i viesbuti, "ikaliau" ketvirti Clonazepam ir laukiu palengvejimo.
Is tiesu koks nuodas tos PA verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif
Kai pavyksta ja iveikti, jauciuosi kaip rojuje, o kai tenka sprukti, - paluztu, vel dingsta pasitikejimas savo jegomis... unsure.gif
Rodos zinau, ka reiktu daryti, taciau tos chaotiskos mintys viska nugali, rodos, viskas, jau tuoj tuoj su manim kazkas pasidarys ( vaizduoteje matau kaip griunu, kaip lekia greitoji... ), nuo to dar sunkiau ir baisiau... unsure.gif
Na nors jums pasiguodziau, nes tik jus ir galite kazkiek suprasti, nors labai linkiu ir jums, ir sau, kad kuo dazniau kovoje su PA laimetume mes cool.gif
Laikykimes, ramaus vakaro  rolleyes.gif
*

Kaip nekeista, as PA metu irgi isivaizduoju kaip griunu ir pan. Tiksliau, uzeina beprotiska baime, kad tuoj bus epilepsijos priepuolis unsure.gif
mereveja
QUOTE(maliootka @ 2008 08 16, 22:59)
va man kaip tik gavosi atvirkstinis variantas del AD nes pabaigusi gerti 4 sav. clonazepama jauciu "lomkes"  blink.gif  smile.gif  gal nereikejo taip staigiai nutraukti.. nezinau.. darau joga, sportuoju aerobika, sveikai valgau ir kiekius mazinu, net svorio numeciau, stengiuosi i viska optimistiskai ziureti, negeriu, nerukau  biggrin.gif  ir kas is to, panikos atakos nepraeina ne velnio  g.gif  ..kai pasiziuriu kaip kitos panos gyvena, ruko zole ,savaitgaliais geria, o kita diena kaip agurkeliai i darba eina, tai net pavydziu .. neteisybe kazkokia..
*

Clonazepamas nera AD smile.gif Apskritai tai raminantys, o prie ju priprantama doh.gif Jais negydoma, o tik malsinama smile.gif

Na as apie kitus negalvoju smile.gif Gerai jei vieni gali sau leisti selti ir jaustis gerai, kiti turi ramiau gyventi, bet del to neprasciau smile.gif Nezinau, gal kazka darai ne taip...gal tau sis budas neveiksmingas, nes is esmes labiausiai viska tikejimas daro, ir visuma. Tuo jau isitikinau smile.gif

Beto reikia stumti save i prieki. Man pradzia buvo sunki, nes bijojau net is namu iseiti, o po truputi save stumiau vis toliau, toliau ir kai uzeidavo nerimas ir galvoje stukteldavo mintis greitai begti namo, tai as kaip tik stengiausi eiti tolyn smile.gif

PA yra isgydoma, tik reikia daaaug pastangu 4u.gif
moniccca
Labas visoms 4u.gif Turiu klausimeli: ar kuri is Jusu gerdama vaistus buvo pastojusi? Nes as jau noreciau antro vaiko, bet labai bijau nutraukt vaistus, nes vel prasides PA ir nezinau ka daryt verysad.gif
mereveja
QUOTE(daivoska @ 2008 08 18, 14:05)
Labas visoms 4u.gif Turiu klausimeli: ar kuri is Jusu gerdama vaistus buvo pastojusi? Nes as jau noreciau antro vaiko, bet labai bijau nutraukt vaistus, nes vel prasides PA ir nezinau ka daryt verysad.gif
*

Mano nuomone siuo klausimu vienapusiska - tikrai negerti AD pries pastojanti ir nestumo metu, nes vaikelio sveikata simta kartu svarbiau nei panika 4u.gif
tetarima
QUOTE(daivoska @ 2008 08 18, 15:05)
*

labute 4u.gif Geriau butu pasitarti su gydanciu gydytoju, o kas liecia AD gerima tai kaip reikia prakenteti tas baisias PA neisivaizduoju schmoll.gif as kaip rasiau kankinausi 2 metus, o atakos kartodavosi pastoviai kur bereikdavo iseit ar net namie, jauciausi ziauriai cool.gif as uztai kad AD reiktu pagerti jei tikrai nepadeda jokios vaistazoles ir pan...o as jau sirgau pries laukdamasi 2 dukrytes, bet ryzausi maniau kad po 2-o vaikiuko praeis man ta baisi busena,,. blush2.gif deja nepraejo, o vaistukus geriu pastoviai kaip kad nuo cukraliges zmones leidziasi, nes ta nervu sistema labai jau jautri ir pakeist as nieko negaliu rolleyes.gif
abio
Man yra lygiai taip pat.. Dazniausiai mazai kreipiu i savo savijauta.. Bet buna, kad lygiai taip pat neishlaikau ir paluztu.. Va ir dabar taip jauciuosi.. Siandien jauciuosi visiskai paluzusi, sutrikusi, pasimetusi ir pikta ant saves ir pasaulio, kad niekaip nepavyksta fiziskai jaustis gerai. Atrodo ir stengiuosi judeti kuo daugiau, ir uzsiimti.. nu bet siandien pasijauciau visishkai bejege.. Kaip jus tvarkotes tokiom akimirkom, kai pasijauciat nugaletom?
Mane kamuoja lygiai tokios pat mintys kaip ir Skorpix.. As pradedu galvoti, ir mintyse nenorom prasisuka vaizdas, kad nugriunu, prarandu pusiausvyra, apalpstu. ir nebegaliu atsikelti ir t.t. Be visa ko dar ir sunku kvepuoti.. kai stengiuosi sportuoti - dustu.. Tada vel susinervinu.. nes visa gyvenima tai pavykdvo pakankamai lengvai.. ir dar tas regejimas nervina. visa laika matau juoduliukus, ypac su viena akim. buvau pas pora akiu gydytoju, lygtai nieko jie nematoo. bet matau tai as blogai.. nieko nebesuprantu... Esu pasiklydusi.. Lost in translation...
NU va ishsikalbejau... Siaip tai su savo stenejimu esu uzknisusi net ir save.. Ir kokia as esu baile.. .
Ksėnia atostogauja, tai baisiai jau cia ramu..smile.gif)

QUOTE(Skorpix @ 2008 08 17, 21:49)
Is tiesu koks nuodas tos PA verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif
Laikykimes, ramaus vakaro  rolleyes.gif
*

Skorpix
[quote=abio,2008 08 19, 21:57]
Man yra lygiai taip pat.. Dazniausiai mazai kreipiu i savo savijauta.. Bet buna, kad lygiai taip pat neishlaikau ir paluztu.. Va ir dabar taip jauciuosi.. Siandien jauciuosi visiskai paluzusi, sutrikusi, pasimetusi ir pikta ant saves ir pasaulio, kad niekaip nepavyksta fiziskai jaustis gerai. Atrodo ir stengiuosi judeti kuo daugiau, ir uzsiimti.. nu bet siandien pasijauciau visishkai bejege.. Kaip jus tvarkotes tokiom akimirkom, kai pasijauciat nugaletom?
Mane kamuoja lygiai tokios pat mintys kaip ir Skorpix.. As pradedu galvoti, ir mintyse nenorom prasisuka vaizdas, kad nugriunu, prarandu pusiausvyra, apalpstu. ir nebegaliu atsikelti ir t.t. Be visa ko dar ir sunku kvepuoti.. kai stengiuosi sportuoti - dustu.. Tada vel susinervinu.. nes visa gyvenima tai pavykdvo pakankamai lengvai.. ir dar tas regejimas nervina. visa laika matau juoduliukus, ypac su viena akim. buvau pas pora akiu gydytoju, lygtai nieko jie nematoo. bet matau tai as blogai.. nieko nebesuprantu... Esu pasiklydusi.. Lost in translation...
NU va ishsikalbejau... Siaip tai su savo stenejimu esu uzknisusi net ir save.. Ir kokia as esu baile.. .
Ksėnia atostogauja, tai baisiai jau cia ramu..smile.gif)

Labas, Abio.
As jau irgi blaskausi ir linkstu link to, kad reikes "sestis" ant chemijos, nes pati su savimi nesugebu susitvarkyti, net ir padedama psichoterapeuto. Dabar vis reikalui esant isgeriu arba Xanax pusele arba Clonazepam ketvirtuka.
Juk negriusi i lova ir negulesi kiaurom dienom ziuredama i lubas ir bandydama fiksuoti kiekviena savo pojuti... unsure.gif
Juk ateityje ir suplanuotos keliones ( jau ir pinigai sumoketi uz pragyvenima, - rugsejo pabaigoje planuojame su vyru skristi i Italija vestuviu metiniu proga ), o as su siaubu galvoju, kaip reikes pakesti skrydi ir buvima svetur, nes praktiskai niekaip nesugebu atsipalaiduoti... unsure.gif
Mintyse vis suku ir suku savo vaizduotes sukurta trileri, vis laukiu to kosmaro, taciau jis ivyksta tik mano galvoje, o realybeje - prakaitavimas, pulsas nezmoniskas ir visa puokste kitu pojuciu verysad.gif
Psichoterapeutas man liepe baigti kurti tuos trilerius ir pereiti prie linksmesnio zanro, taciau kai atsiduriu kur nors viesumoje, jau buna ne iki komediju... verysad.gif
Net neisivaizduoju kaip anksciau valandu valandas galejau ramiai slampineti po miesta, eiti "sopintis", i sporto kluba. Dabar viskas liko tik namu erdveje arba su vaistukais ar vyru- jis tarsi koks ikaitas...
Abio, ar vartoju dabar kokius nors vaistus ?
As jau irgi bijau net kam ir prasitarti, nes beveik visuomet kas nors kur nors diegia ar neaiskus pojuciai... Kaip kokia simtamete, nors rodos, pats jegu zydejimas.
Na isijauciau su rasymu, laikomes, laikomes ir tikime ,kad susitvarkysime cool.gif
Labanakt, saldziu sapnu 4u.gif
MrFiction
Oj Skorpix uzjauciu :)
man irgi tas pats budavo!
Buvau visalaik nusistates pries bet kokius vaistus ir praktiskai visa gyvenima jokiu vaistu nenaudodavau nei aspirino ar dar ten kokio nors.
Ir kai prasidejo tokios nesamones, galvojau kad man cia su sirdim kazkas blogai. Nes trukdavo oro svaigdavo galva galvoju tikrai su sirdim. Nu visur isityriau, echoskopija dare, viskas ok. Aisku poto nustate kad vegetodistonija (senas pavadinimas, dabar panikos sutrikimu vadina :) Sako gal AD sakau ne aciu. Dar kardiologe sake, nusipirk va xanax ir menesi gerk po 0,25 mg. nes mate kad visas pasimetes vaiksciojau :) o pries tyrimus tai jau gal kokius 2 men. galvojau, kad jau paskutines dienas gyvenu :]
tai va xanax irgi nepirkau, nieko nepirkau, naktim neidavo uzmigt, tarsi idemiai stebedavau savo kvepavima ir stengdavausi kviepuot, nes buvo tokios mintys jeigu pats nekvepuosiu tai uzhdusiu ir mirsiu :))) tai po tokiu "kvepavimo treniruociu" ipratau stebet savo kvepavima ir jeigu jo nejausdavau (kaip papratai mes nejauciam kada ikvepiam-iskvepiam) tai isigasdavau (pvz. "o dabar nustojau kvepuot? - reikia kvepuot") ir pradedavau kvepuot =) aisku to pasekme hiperventiliacija ir su visu tuo susijusios pasekmes (oro trukumas, ranku tirpimas, svaigimas).. kas dar labiau gasdindavo.. taigi po tokiu "seansu" pradejau labai jautriai reguoti i aplinka, triuksma, judejima.. visalaik einu ir tarsi demesys nukreiptas ne i visa kas yra aplink mane, bet i visa ta ka as jauciu viduje, kaip syla rankos,kojos, ka as galvoju, eiti i desine ar tiesiai.. pereja ?! kazkaip svaigsta galva, negaliu laukt .. eismas, negaliu eit.. itampa, truksta oro.. atrodo kvepiu iki galo bet vistiek neina ikvept.. sukasi mintys kad tuoj istiks koks infarktas.. nezinai kur pasislepti.. zinai, kad tai tik tavo viduje ir nieko nenutiks.. kalbiesi su savim mintyse.. mintys darosi ikyrios.. bandai jas sustabdyti.. o jos nestoja.. (itampa) mintys sukasi ratu.. kas aplinkui jau nebeidomu.. bet koks triuksmas judesys suvirpina sirdi.. truksta oro..
Tai va tokias busenas, persinesiau nuo lauko i parduotuve i paskaitas, buvau net i namus, (teliko negalejau ziuret nes nuo menkiausio itempto siuzeto pareidavo PA, tai perjunkdavau kanala palaukdavau ir vel bandydavau ziuret :)), kas nors skambindavo i duris iskart PA.. oj kiek visko atsitike buvo.. tiesiog gulejau lovoj dienu dienas nes maniau kad silpna sirdis.. =) viena kart net pavalgius uzejo PA, susinervinau, kad nei pavalgyt negaliu kaip normalus zmogus.. tada jau buvo didziausias PA kuri tik teko patirt ("kad nebera cia ka man veikt, nera prasmes, ty. jau visiskai apeme apatija viskam") ir turejau nusipirkes Xanax, kuriuos siule gydytoja, pries 2 menesius.
Nu isgeriau ta viena maziausia 0.25 xanax, vistiek jau sakau nebus blogiau :)) nu ir ka praejo 20min. mintys tuscios, nieko nevyksta! Guliu lovoj, bandau suvokt kur dingo tos "apatiskos mintys", kur dingo ta "mirtis". Sau mirgsiu ir nesuprantu, kas cia blogai, nei oro truksta nei kas. viskas Pofig. Na tada pagalvojau, gal cia tikrai ne Sirdis :)
Nu ir ka manot, ir tikrai, jei kur eidavau pries 1h isgerdavau xanax viena, ir eidavau sau viskas ramu ok, jokiu baimiu :) po puse metu sumazinau po puse, po to po ketvirti.. poto kai kada.. ir taip taip taip.. 3 metus jau.. bet va dabar jau isvis jokiu xanax :) bet vistiek visalaik su savim turiu bent puse xanax. nes buna tokiu atveju kad lyg lyg vel gali prasidet, ir neisveres isikandu koki astuntadali. ir laikau po liezuviu, (na aisku cia :)) farmakologine prasme nieko toks kiekis nedaro, bet padeda psichologiskai :)) bet tik praeina ta PA pradzios busena, iskart viska isspjaunu ir gailiuos kad negalejau iveikt tos busenos ... :)) ir taip po tokiu bandymu pavyko atsikratyt tu PA, bet vistiek kartais uzeina ta tokia PA pradzios busena, bet jau mintys taip nebereguoja i tas busenas, ir jos greitai praeina ;]
Kazkaip pastebejau, kad tos busenos, kurios mane gasdindavo ir sukeldavo PA, tera tik naturalios zmogaus busenos ir jos nieko nereiskia "nei kad tu mirsi, nei kad tau pritruks oro." :)
Aisku sunku zodziais isreikst tuos jausmus, kaip atrodo tie PA, ir vargu ar supras tie, kurie nera to patyre, bet tikiuosi esate empatiski ir isijausite i ta busena kuria aprasiau ;]

mereveja
QUOTE(MrFiction @ 2008 08 20, 01:21)
Kazkaip pastebejau, kad tos busenos, kurios mane gasdindavo ir sukeldavo PA, tera tik naturalios zmogaus busenos ir jos nieko nereiskia "nei kad tu mirsi, nei kad tau pritruks oro." smile.gif
Aisku sunku zodziais isreikst tuos jausmus, kaip atrodo tie PA, ir vargu ar supras tie, kurie nera to patyre, bet tikiuosi esate empatiski ir isijausite i ta busena kuria aprasiau ;]
*

Butent : drinks_cheers.gif Nes visiems buna silpna, sunku, baisu 4u.gif Tik neisprovokuoja PA, nes nebijo biggrin.gif
abio
As tai kol kas einu visur, ir dar is niekur nebuvau pabegusi.. Ir iseiti i vieshas vietas neturiu baimes.. Bet aisku turiu kitas baimes.. smile.gif)) tongue.gif
Matai ir as esu suplanavusi bent dvi keliones.. Ateinancia savaite skrendu i Kroatija.. Bet cia kazkaip nebijau.. nes cia europa, skrendu ne viena, ir nebijau.. bet rudeni planuoju i kalnus ir pinigai jau sumoketi.. ir del to dabar labai parinuosi(koks negrazus zodis) blush2.gif
As 2 metus naudojau AD nuo panikos sutrikimo.. Bet tokiu dideliu panikos ataku man buvo tik pradzioje.. ir is tiesu netgi pradejusi gerti Ad nepasijauciau geriau. Pagerejo tik po kokio 1,5 men.. Ir tai as turiu itarima, kad ne nuo AD. o nuo aktyvaus poilsio. nes 3 savaites buvau sanatorijoje.. Dabar jau greitai bus kokie 2 men kaip meciau vaistus. nes vis tiek jauciausi prastai. Tai kam man juos gerti, jeigu vis tiek blogai jauciuosi..bereikalingas chemijos kishimas. Nuo praeito sausio, prasidejo tokie galvos svaigimai ir kt.., kad vel pradejau ieskoti ligu.. wink.gif
Siaip tai dabar jokiu vaistu nevartoju.. Labai retais atvejais ishgeriu lexotanilio. O praeita savaite nusipirku sedatifo beigi nervus raminancios arbatos.. man jinai labai veiksminga, tik labai neskani. Vakare ishgeriu, tai luztu. NOrs nemiga tai manes nekamuoja.. Greiciau miga. bigsmile.gif nes gryzusi po darbo vos ištveriu nepamiegojusi.
O vaistu tai ishbandziau visokiu.. Dar ir dabar pilna vaistinele visokio velnio.. Xanaxo beveik nevartojau.. Spitominas mane veike kazkaip keistai. Lorafenas baisiai slopino. Turiu dar Triptan forte, tai galvoju, gal reikia pagerti..

Ir lygiai kaip ir tu kuriu visokius trilerius savo galvoje.. ne tik apie save, bet ir apie aplinkinius..

QUOTE(Skorpix @ 2008 08 19, 23:43)
Labas, Abio.
As jau irgi blaskausi ir linkstu link to, kad reikes "sestis" ant chemijos, nes pati su savimi nesugebu susitvarkyti, net ir padedama psichoterapeuto. Dabar vis reikalui esant isgeriu arba Xanax pusele arba Clonazepam ketvirtuka.
Juk negriusi i lova ir negulesi kiaurom dienom ziuredama i lubas ir bandydama fiksuoti kiekviena savo pojuti... unsure.gif
Juk ateityje ir suplanuotos keliones ( jau ir pinigai sumoketi uz pragyvenima, - rugsejo pabaigoje planuojame su vyru skristi i Italija vestuviu metiniu proga ), o as su siaubu galvoju, kaip reikes pakesti skrydi ir buvima svetur, nes praktiskai niekaip nesugebu atsipalaiduoti... unsure.gif
Mintyse vis suku ir suku savo  vaizduotes sukurta trileri, vis laukiu to kosmaro, taciau jis ivyksta tik mano galvoje, o realybeje - prakaitavimas, pulsas nezmoniskas ir visa puokste kitu pojuciu verysad.gif
Psichoterapeutas man liepe baigti kurti tuos trilerius ir pereiti prie linksmesnio zanro, taciau kai atsiduriu kur nors viesumoje, jau buna ne iki komediju... verysad.gif 
Net neisivaizduoju kaip anksciau valandu valandas galejau ramiai slampineti po miesta, eiti "sopintis", i sporto kluba. Dabar viskas liko tik namu erdveje arba su vaistukais ar vyru- jis tarsi koks ikaitas...
Abio, ar vartoju dabar kokius nors vaistus ?
As jau irgi bijau net kam ir prasitarti, nes beveik visuomet kas nors kur nors diegia ar neaiskus pojuciai... Kaip kokia simtamete, nors rodos, pats jegu zydejimas.
Na isijauciau su rasymu, laikomes, laikomes ir tikime ,kad susitvarkysime  cool.gif
Labanakt, saldziu sapnu 4u.gif
*

Papildyta:
QUOTE(MrFiction @ 2008 08 20, 01:21)
*

smile.gif)) Zinot as kartais pagalvoju, kad galetu gydantis gydytojas nors karta gyvenime patirti šituos jausmus kurie mums užeina.. Ir tada paziureciau ka jie patys sakytu.. Nes nemaza dalis gydytoju tiesiog net nebando gilintis i tavo savijauta ir net netiki tavo pasveikimo galimybe.. Tai kaip galima gydytis pas toki gydytoja kuris netiki (ir ta parodo), kad tu pasveiksi.. Nes tada dingsta ir paciento tikejimas.
Nors is tiesu to nepatyrus, neimanoma isivaizduoti..
Turiu viena drauga, kuriam sy pavasari irgi buvo panikos priepuolis. Tai jisai sako, zinai dabar as tave suprantu labai gerai.. Nes kaip tu pasakodavai, as netikedavau, kad neimanoma to suvaldyti, ir koks tai jausmas.. O dabar puikiausiai suprantu.

mereveja
QUOTE(abio @ 2008 08 20, 10:04)
As tai kol kas einu visur, ir dar is niekur nebuvau pabegusi.. Ir iseiti i vieshas vietas neturiu baimes.. Bet aisku turiu kitas baimes.. smile.gif))  tongue.gif
Matai ir as esu suplanavusi bent dvi keliones.. Ateinancia savaite skrendu i Kroatija.. Bet cia kazkaip nebijau.. nes cia europa, skrendu ne viena, ir nebijau.. bet rudeni planuoju i kalnus ir pinigai jau sumoketi.. ir del to dabar labai parinuosi(koks negrazus zodis) blush2.gif

smile.gif)) Zinot as kartais pagalvoju, kad galetu gydantis gydytojas nors karta gyvenime patirti šituos jausmus kurie mums užeina.. Ir tada paziureciau ka jie patys sakytu.. Nes nemaza dalis gydytoju tiesiog net nebando gilintis i tavo savijauta ir net netiki tavo pasveikimo galimybe.. Tai kaip galima gydytis pas toki gydytoja kuris netiki (ir ta parodo), kad tu pasveiksi.. Nes tada dingsta ir paciento tikejimas.
Nors is tiesu to nepatyrus, neimanoma isivaizduoti..
*

Nebijok kelioniu, nes jose PA pasimirsta 4u.gif As jau daug kur keliavau net viena, ir tai tai pat padejo isveikti PA 4u.gif Juolabiau kalnai, grynas oras...pamatysi tik gera bus 4u.gif

Manau, kad geras gydytojas puikiai supranta ka jauciame smile.gif Aisku visokiu yra tu gydytoju, bet nemanau kad jie turetu ta pajusti schmoll.gif Beja PA busena galima sukelti dirbtiniu budu kvepuojant, uzsieni net gydoma yra tokiu budu, kai pas gydytoja sukeliama si buena ir mokoma ja nugaleti smile.gif
abio
Matai kalnai tai aisku gerai.. bet ten reikia daugiau fiziniu jegu negu as siuo metu turiu.. uzlipu i trecia auksta ir padustu.. Ir zmones su kuriais as keliausiu nera labai pazystami. Tai tiesiog bijau pavesti grupe.. va kas labiausiai mane gasdina..
o siaip as jau daug kur keliavau.. paprastu kelioniu tai as niekada nebijojau.. ir kiekvienais metais kur nors lekiu. Ir apkeliavau jau tikrai nemazai..smile.gif) Nors ta geri (PA) turiu jau 3 metai..
Del gydytoju, tai zinoma yra visokiu.. Bet kadangi as ju pazystu tikrai daug, ir zinau kokie jie buna ir kaip kalba ne darbo metu, tai man yra kur kas sunkiau pasitiketi..

QUOTE(mereveja @ 2008 08 20, 10:38)
Nebijok kelioniu, nes jose PA pasimirsta 4u.gif  As jau daug kur keliavau net viena, ir tai tai pat padejo isveikti PA 4u.gif  Juolabiau kalnai, grynas oras...pamatysi tik gera bus 4u.gif

Manau, kad geras gydytojas puikiai supranta ka jauciame smile.gif  Aisku visokiu yra tu gydytoju, bet nemanau kad jie turetu ta pajusti schmoll.gif  Beja PA busena galima sukelti dirbtiniu budu kvepuojant, uzsieni net gydoma yra tokiu budu, kai pas gydytoja sukeliama si buena ir mokoma ja nugaleti smile.gif
*

mamaInga
Perskaičiau Abio, MrFriction, Skorpix postus. Kokia iki skausmo pažįstama savijauta ir baimės, ir mintys, ir bandymai su tuo kovoti... ir tikrai tik patyręs visa tai gali kitą ta patį išgyvenantį suprasti. Mano politika dabar susitaikyti su tuo, kad savo jautrios asmenybės aš jau nepakeisiu (ir mano psichologė sakė, kad, jeigu iš prigimties esi jautri asmenybė, to pakeisti praktiškai neįmanoma g.gif ), galiu tik mokytis pakeisti savo požiūrį ir reakcijas į mane trikdančias ir gąsdinančias situacijas. Šią savaitę tai daryti nėra sudėtinga, nes kol kas jaučiuosi gerai. Visą praėjusią kamavo galvos svaigimas ir skausmas, kurie savaitės viduryje jau buvo beveik išvedę mane iš kantrybės. Kai jau buvo visai ne kas ir norėjosi griebti xanax'ą, kažkaip pavyko "įjungti durnių", sakant sau, kad čia galvos skausmas nuo įtampos, taip pat todėl, kad nesilaikau dienotvarkės (skaičiau keletą vakarų iki beveik pirmos nakties); kai savaitgalį buvau įsiutusi "iki negalėjimo", kad rodės galva sprogs, pabadžiau, kaip psichologė mokė, stabdyti savo pyktį ir blogas emocijas, sakydama sau, kad pyktis post factum pirmiausia nieko nepakeis, o antra, kodėl kitas žmogus turi/privalo elgtis taip, kaip man patinka/aš noriu. Suveikė. Ir dabar, kai tik fizinė savijauta pablogėja, save raminu galvodama, kad jeigu skauda širdies plote ir tai gali baigtis infarktu, vadinasi taip buvo lemta - kai gulėsiu po infarkto pagalvosiu apie tai, žinoma, jeigu dar galėsiu galvoti. Žodžiu, raminu save tokiais būdais. Prisimenat, kaip sakė Skarletė O'Hara "Vėjo nublokštuose"? - "Šiandien apie tai negalvosiu. Pagalvosiu apie tai rytoj." biggrin.gif

O Skorpix ir Abio baltai pavydžiu blush2.gif Man jau šiemet turbūt kelionės negresia cray.gif Negalima leisti, kad šitos šlykščios PA įkalintų mus namuose!

P.S. MrFriction rašė, kad su savim visur xanax nešiojasi. Tai va aš irgi visur xanax ir lexotanil tampausi. Kartais tyčia palieku namuose - tik aišku ne į kokią tolimą kelionę važiuojant, ir darbe noriu visada juos rankinėje turėti - kai noriu pavaidinti drąsų zuikį assa.gif O praeitą savaitę, kai galva nuolat kamavo ir toks plaukiojantis nerimas užeidavo, tik ketvirtadienį pastebėjau kad aš gi juos gelbėtojus savo "savaitgalio rankinėje" pasirodo nuo šeštadienio buvau palikusi. Mąstau, kas būtų buvę, jei būčiau, kokią dieną susigriebusi darbe, kad vaistukai tai namučiuose palikti - tikriausiai PA garantuotas 100%. biggrin.gif
mereveja
QUOTE(abio @ 2008 08 20, 14:14)
Matai kalnai tai aisku gerai.. bet ten reikia daugiau fiziniu jegu negu as siuo metu turiu.. uzlipu i trecia auksta ir padustu.. Ir zmones su kuriais as keliausiu nera labai pazystami. Tai tiesiog bijau pavesti grupe.. va kas labiausiai mane gasdina..
o siaip as jau daug kur keliavau.. paprastu kelioniu tai as niekada nebijojau.. ir kiekvienais metais kur nors lekiu. Ir apkeliavau jau tikrai nemazai..smile.gif) Nors ta geri (PA) turiu jau 3 metai..
Del gydytoju, tai zinoma yra visokiu.. Bet kadangi as ju pazystu tikrai daug, ir zinau kokie jie buna ir kaip kalba ne darbo metu, tai man yra kur kas sunkiau pasitiketi..
*

As kaip tik pavasari vaziavau su visu nepazistamu kompanija irgi i nelegva kelione, viskas praejo puikiai biggrin.gif Nebuvo net laiko nerimauti biggrin.gif

O del gydytoju as lygiai taip pat pazistu ju daugybe, nes vien mano seimoje ju nemazai, tai galiu pasakyti atvirksciai, kad zinau labai atsidaviusiu gydytoju, tai pat esu susiduriusi ir su atvirsktiniu variantu, bet tokiu atveju pakeiti gydytoja ir fsio doh.gif
abio
As kalbejau konkreciai apie psichiatrus... O gydytojo pakeitimas irgi nera pats lengviausias, nes norisi eiti pas gera specialista. O cia jau iskyla klausimas, kuris specialistas geresnis. Nes tarkim psichoterapija nera lengvas dalykas ir blaskytis po gydytojus ir visiems išeilės pasakoti savo istorijas yra sunku. Ir daznai keiciant gydytojus, gaunasi paviršutiniškumas, kuris situo atveju visiškai nereikalingas..
Tai va ir gaunasi problema.
Pakeisti chirurga as terapeuta yra zymiai lengviau ir paprasciau..smile.gif))

QUOTE(mereveja @ 2008 08 20, 15:07)

O del gydytoju as lygiai taip pat pazistu ju daugybe, nes vien mano seimoje ju nemazai, tai galiu pasakyti atvirksciai, kad zinau labai atsidaviusiu gydytoju, tai pat esu susiduriusi ir su atvirsktiniu variantu, bet tokiu atveju pakeiti gydytoja ir fsio doh.gif
*

Skorpix
QUOTE(abio @ 2008 08 20, 20:19)
As kalbejau konkreciai apie psichiatrus... O gydytojo pakeitimas irgi nera pats lengviausias, nes norisi eiti pas gera specialista. O cia jau iskyla klausimas, kuris specialistas geresnis. Nes tarkim psichoterapija nera lengvas dalykas ir blaskytis po gydytojus ir visiems išeilės pasakoti savo istorijas yra sunku. Ir daznai keiciant gydytojus, gaunasi paviršutiniškumas, kuris situo atveju visiškai nereikalingas..
Tai va ir gaunasi problema.
Pakeisti chirurga as terapeuta yra zymiai lengviau ir paprasciau..smile.gif))
*

Labas vakaras visiems 4u.gif
Is tiesu, pritariu ABIO, juk jei isitaisai sloga - nukeliauji pas terapeuta, pasigydai paskirtais lasiukais ir baigta smile.gif Kita syki atsiradus kokiai nors bedai gali keliauti jau pas kita gydytoja ir tai nebus jokia problema.
O su psichologija jau sudetingiau. As, matyt, pakeiciau kokius 4 psichoterapeutus, kol ilgeliau pabuvau pas viena, paskutini. Priespaskutine psichoterapeute man pasake, kad mano tokia stipri gynyba ir pasipriesinimas, kad tolimesnis musu bendravimas butu tik "s... malimas" ( taip ji ir pasake ), todel vienintelis kelias man - stacionaras bent menesiui, o po to vel individuali terapija. unsure.gif
Taciau per tas savo PA ir taip isejau is darbo, taciau man suteike galimybe dirbti namuose, todel dingti visam menesiui tiesiog butu negrazu pries darbdavius.
Tuomet ejau dar pas viena psichoterapeuta ir tiesiai sviesiai pasiteiravau ar is tiesu man vienintelis kelias stacionaras ( nors ir dienos ), taciau jis pasake, kad mes sekmingai galime dirbti ir individualiai rolleyes.gif
Pati esu baigusi psichologija ir tai kartais kisa koja, taciau negaliu nesutikti su mintimi, kad vis del to NETIESA, jog pacientas nera pasirenges psichoterapijai, tiesiog PSICHOTERAPIJA NERA PRITAIKYTA PACIENTUI.
Gal todel mes ir ieskome tos savosios, cool.gif
p.s. nezinau kas vyksta, bet pora dienu jauciuosi puikiai ! rolleyes.gif
LINKIU JUMS VISIEMS TOKIOS PAT GEROS SAVIJAUTOS IR GERO GERO SAVAITGALIO ! cool.gif
p.s 2 ABIO, tavo busena tikrai nebloga, todel nerimas pries kelione i kalnus visiskai naturalus - juk tai ne visai pramogine kelione, taciau esu tikra, kad puikiai susitvarkysi - gal siek tiek pasimakstink, kad ir namuose, kad kunas kiek apsiltu ax.gif
mereveja
Sveiki brangieji 4u.gif

Ar jauciate artejanti rudeni? smile.gif Juk taip grazu, kai keiciasi gamta rolleyes.gif

Istiesu nelengva rasti gera psichoterapeuta, as irgi ne viena buvau pakeitusi, kol radau "savaji" rolleyes.gif Beja man uzteko pas ja keliu apsilankymu, rekomendavo apsilankyti tuos yes+ kurus, o po ju jauciausi pakiliai ir nebereikejo gydytojo pagalbos smile.gif

Sveikite, nepanikuokite, neskubekite ir dziaukites kiekviena artejancio rudens dienele 4u.gif

Tigriukė@
Labutis visoms mirksiukas.gif kaip laikotes,kaip nuotaikos? Kažkaip laaabai tylu pas mus...Gal ir gerai kad niekas nerašo matyt viskas gerai biggrin.gif Bet jeigu blogai tai rašykit ,pasakokit. Mano savijauta nebloga,negaliu pasakyti kad nejaučiu nerimo . Sunkiausia būvo kai nuvažavom su šeimą prie jūros,jei ne AD manau kad panika tikrai užeitu. Kaip žinau daugelis iš jūsų irgi bijo permainu netgi ir trumpu. Aš tokia pat, kada atvažavom į poilsio namus tik kita diena galejau normaliai ir ramiai tenai būti. Išeidama net ir į tualetą kažkoks nerimas vistiek širdelyje jausdavau. Gal kas nesupras apie ka čia aš,bet manau kad tas kas žino kas yra PA tikrai jaučia tokias baimės. Bet svarbiausia kad atostogas praejo labai gerai ir kada reikėjo išvažiuoti net liudesiukas užejo .Vadinasi einu pasveikimo link biggrin.gif Ikiukas 4u.gif
mereveja
QUOTE(Ksėna @ 2008 08 28, 22:22)
Labutis visoms mirksiukas.gif kaip laikotes,kaip nuotaikos? Kažkaip laaabai tylu pas mus...Gal ir gerai kad niekas nerašo matyt viskas gerai  biggrin.gif Bet jeigu blogai tai rašykit ,pasakokit. Mano savijauta nebloga,negaliu pasakyti kad nejaučiu nerimo . Sunkiausia būvo kai nuvažavom su šeimą prie jūros,jei ne AD manau kad panika tikrai užeitu. Kaip žinau daugelis iš jūsų irgi bijo permainu netgi ir trumpu. Aš tokia pat, kada atvažavom į poilsio namus tik kita diena galejau normaliai ir ramiai tenai būti. Išeidama net ir į tualetą kažkoks nerimas vistiek širdelyje jausdavau. Gal kas nesupras apie ka čia aš,bet manau kad tas kas žino kas yra PA tikrai jaučia tokias baimės. Bet svarbiausia kad atostogas praejo labai gerai ir kada reikėjo išvažiuoti net liudesiukas užejo .Vadinasi  einu pasveikimo link biggrin.gif Ikiukas 4u.gif
*

Puiku, kad atostogos praejo gerai 4u.gif Ir tikrai manau, kad eini pasveikimo link 4u.gif Nenuleisk ranku drinks_cheers.gif

Tik nesutinku su pasakymu "Bet jeigu blogai tai rašykit ,pasakokit" ax.gif Mergaites kaip tik rasykite jei gerai ir laimingai jauciates, nes tokios nuotaikos uzkreciamos 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Tigriukė@
QUOTE(mereveja @ 2008 08 29, 08:29)
Puiku, kad atostogos praejo gerai 4u.gif  Ir tikrai manau, kad eini pasveikimo link 4u.gif  Nenuleisk ranku drinks_cheers.gif

Tik nesutinku su pasakymu "Bet jeigu blogai tai rašykit ,pasakokit"  ax.gif  Mergaites kaip tik rasykite jei gerai ir laimingai jauciates, nes tokios nuotaikos uzkreciamos 4u.gif  4u.gif  4u.gif
*

Turejau omeny kad jeigu blogai nekentietu o parašytu.Man visada lengviau nors morališkai darosi jeigu žinau kad galiu pasiguostis,todėl kad nevisada esančios šalia žmonės gali iki galo suprasti mano savijautos. O kad reikia būtinai rašyti ir pasakoti kada žmogus jaučiasi gerai tai pilnai sutinku drinks_cheers.gif
mereveja
QUOTE(Ksėna @ 2008 08 29, 12:52)
Turejau omeny kad jeigu blogai nekentietu o parašytu.Man visada lengviau nors morališkai darosi jeigu žinau kad galiu pasiguostis,todėl kad nevisada esančios šalia žmonės gali iki galo suprasti mano savijautos. O kad reikia būtinai rašyti ir pasakoti kada žmogus jaučiasi gerai tai pilnai sutinku drinks_cheers.gif
*

Zinoma, kenteti tai jau nereikia 4u.gif Istiesu PA sunku nupasakoti ar pasiguosti kietiems, nes sunku surpasti PA, to nepatyrus smile.gif Kitavertus, as jau imu tiketi, kad PA tai paprasciausias nervu ir silpnmo priepoliukas, kuris gali kilti bet kam, kas silpnesnis yra smile.gif Todel tai naturalu, nera ko bijoti smile.gif Tikrai merginos pasveikti galima, ir Jums pavyks drinks_cheers.gif

Ir dar karta primenu apie yes+ kursus, i kuriuos pati si karta negalesiu nueiti, nes isvaziavus busiu, labai gaila schmoll.gif Nes ten pasisemi tiek drasos, meiles, tikejimo ir begainio dziaugsmo wub.gif http://www.gyvenimomenas.lt/yesplus/ Tikrai nenusivilsite!!!!! 4u.gif

Labanakt wub.gif
petite_pomme
Sveikos 4u.gif Paskaiciau kaip viena kita palaikot ir kokios saunuoles esat. Esu didele nerimautoja, o nerimauju, kaip turbut daugelis, del visokiu s***liausku blush2.gif 'pasidziaugiu' ir panikos priepuoliais... tai tikriausiai pataikiau reikiamon vieton? rolleyes.gif
Noriu sau padeti, taciau nezinau nuo ko pradet. Viskas prasidejo pries 2 metus kai patyriau persileidima, ir pries tai buvau labai jautri... Dabar kiekviena diena kupina itampos ir liudesio, nerimo ir dar velnias zino is kur atsirandancio pykcio. Pastebiu kaip reaguoja organizmas, tai sirdele makaluojas, tai psichosomatiniai skausmai. Uzsidarau nuo aplinkiniu, savaitgaliai didziausias kosmaras nes nezinau kaip atitraukti savo mintis nuo visu nerimu. Vengiu net draugu, atstumiu sau brangius zmones, del to kankinuosi bet nebezinau kaip to isvengti. tai tiek
aciu suprantancioms 4u.gif
mereveja
QUOTE(petite_pomme @ 2008 08 30, 20:30)
Sveikos 4u.gif  Paskaiciau kaip viena kita palaikot ir kokios saunuoles esat. Esu didele nerimautoja, o nerimauju, kaip turbut daugelis, del visokiu s***liausku blush2.gif  'pasidziaugiu' ir panikos priepuoliais... tai tikriausiai pataikiau reikiamon vieton? rolleyes.gif
Noriu sau padeti, taciau nezinau nuo ko pradet. Viskas prasidejo pries 2 metus kai patyriau persileidima, ir pries tai buvau labai jautri... Dabar kiekviena diena kupina itampos ir liudesio, nerimo ir dar velnias zino is kur atsirandancio pykcio. Pastebiu kaip reaguoja organizmas, tai sirdele makaluojas, tai psichosomatiniai skausmai. Uzsidarau nuo aplinkiniu, savaitgaliai didziausias kosmaras nes nezinau kaip atitraukti savo mintis nuo visu nerimu. Vengiu net draugu, atstumiu sau brangius zmones, del to kankinuosi bet nebezinau kaip to isvengti. tai tiek
aciu suprantancioms 4u.gif
*

Sveikute 4u.gif Patarimu sioje temoje gali pasiskaityti istiesu daug 4u.gif Tik neastumk brangiu zmoniu, man irgi buvo toks periodas, bet zinok draugai ir artimi zmones yra didele gyvenimo vertybe 4u.gif Beto jie ir padeti tau gali, uzsidaryti vienatveje negerai, kaip tik turi eiti i zmones, nes PA megsta vienisius biggrin.gif Gyvenima ir save reikia pamilti, o to ismokstama palaipsniui, svarbiausia veikti 4u.gif
l-aura
Sveikutes, jungiuosi ir aš prie jūsų būrio 4u.gif pries pora mėnesiių susirgau pasikos sutrikimu, net nežinau kas jį iššaukė, tikrai didelių problemų neturėjau, bet visą laiką jautri buvau... Siaubas kaip baisu buvo kai prasidėjo priepuoliai - ir širdįv skauda, ranka tirpsta, kviepuoji paviršutiniškai schmoll.gif kelis kartus į greitąją važiavau, ir į namus kvietėm, net naktį, o gydytojai nieko neranda, tik raminamųjų duoda...
Ačiū dievui šeimos gydytoja pas psichoterapeuta nusiuntė, iš karto diagnozę rado.... Gėriau lexotanilį, pora savaičių buvo gerai, paskui galvą pradėjo labai skaudėt, darbe net į kompą negaliu žiūrėt, svaigsta, vaikštau susirietus verysad.gif Tokia būsena lyg tuoj išprotėsi... Paskutiniu metu iš viso blogai buvo, net pas psichoterapeutą nuėjusi apsižliumbiau, negaliu to pakęst, laba sunku, taip suprastėja gyvenimo kokybė... verysad.gif Išrašė AD Seroxat, gal kas geriat juos? Ir dar Lexotanil, bet nezinau ar juos gerti, nes jau būtų antras mėnuo, o prie jų priprantama... blink.gif NOrėjau jūsų paklausti, kaip jums vaistai- pagerina savijautą? Aš AD kažkaip bijau... Gerai kad atostogos prasidėjo. pailsėsiu, išmoksiu atsipalaiduot... POra dienų buvo gerai, o dabar jau atsikėliau su skaudančia galva, nežinau kur dėtis... taip blogai... verysad.gif
mereveja
Mano nuomone apie AD aiski biggrin.gif As pries, nes pasveikti kuo puikiausiai galima ir be AD thumbup.gif
moniccca
QUOTE(l-aura @ 2008 09 04, 08:29)
Sveikutes, jungiuosi ir aš  prie jūsų būrio  4u.gif  pries pora mėnesiių susirgau pasikos sutrikimu, net nežinau kas jį iššaukė, tikrai didelių problemų neturėjau, bet visą laiką jautri buvau... Siaubas kaip baisu buvo kai prasidėjo priepuoliai - ir širdįv skauda, ranka tirpsta, kviepuoji paviršutiniškai  schmoll.gif  kelis kartus į greitąją važiavau, ir į namus kvietėm, net naktį, o gydytojai nieko neranda, tik raminamųjų duoda...
Ačiū dievui šeimos gydytoja pas psichoterapeuta nusiuntė, iš karto diagnozę rado.... Gėriau lexotanilį, pora savaičių buvo gerai, paskui galvą pradėjo labai skaudėt, darbe net į kompą negaliu žiūrėt, svaigsta, vaikštau susirietus  verysad.gif Tokia būsena lyg tuoj išprotėsi... Paskutiniu metu iš viso blogai buvo, net pas psichoterapeutą nuėjusi apsižliumbiau, negaliu to pakęst, laba sunku, taip suprastėja gyvenimo kokybė...  verysad.gif  Išrašė AD Seroxat, gal kas geriat juos? Ir dar Lexotanil, bet nezinau ar juos gerti, nes jau būtų antras mėnuo, o prie jų priprantama...  blink.gif  NOrėjau jūsų paklausti, kaip jums vaistai- pagerina savijautą? Aš AD kažkaip bijau...  Gerai kad atostogos prasidėjo. pailsėsiu, išmoksiu atsipalaiduot... POra  dienų buvo gerai, o dabar jau atsikėliau su skaudančia galva, nežinau kur dėtis... taip blogai...  verysad.gif
*

Laba, as geriu seroxata jau du metus ir man normaliai unsure.gif Taip pat tuos pacius du metus geriu ir Bromazepama kasdien, jis tas pats kaip lexotanilis.
l-aura
na gersiu ir aš tą seroxatą, tik mes vaikiuką planuojam, bijau kad neatsilieptų g.gif DAr tiesa laukiu skydliaukės hormonų tyrimo atsakymo, kažkodėl manau kad tai gali įtakoti PM
mereveja
QUOTE(daivoska @ 2008 09 04, 09:23)
Laba, as geriu seroxata jau du metus ir man normaliai unsure.gif Taip pat tuos pacius du metus geriu ir Bromazepama kasdien, jis tas pats kaip lexotanilis.
*

Galima klausimeli, tai jei jau gerai jautiesi tai kam dar geri? mirksiukas.gif Juk negersi amzinai... smile.gif

QUOTE(l-aura @ 2008 09 04, 10:01)
na gersiu ir aš tą seroxatą, tik mes vaikiuką planuojam, bijau kad neatsilieptų  g.gif  DAr tiesa laukiu skydliaukės hormonų tyrimo atsakymo, kažkodėl manau kad tai gali įtakoti PM
*

Zinoma ypac vaikiuka planuojant AD negalima 4u.gif O del skydliaukes, as manau visiems sergantiems PA tyre biggrin.gif Nes pozymiai panasus. Man irgi galvojo, kas skydliauke, bet viskas ok su ja thumbup.gif
moniccca
Atvirai pasakius bijau nutraukt AD, nes panikos baime didesne verysad.gif Pries menesi irgi planavau antra vaika, tai masciau kaip reikes tuos AD nutraukt unsure.gif Taciau kai kas pasikeite ir antro vaiko kol kas neplanuoju schmoll.gif Juk nera garantijos, kad nutraukus AD vel neprades kartotis PA. Labai gerbiu tuos zmones, kurie be AD sugebejo iveikti sita bjauria liga 4u.gif Manau, tam reikia tuter daug vidines stiprybes, o siuo metu as esu gyvenimo kryzkeleje ir jos man labai truksta. verysad.gif
mereveja
Daivoska, laikykis, viskas imanoma 4u.gif Svarbiausia esi tu pati ir tavo nusteikimas, poziuris ir pasiryzimas 4u.gif Negalima, gyvenimo paleisti is ranku, kad ir kaip sunku, kad ir kokios nelaimes istinka, turi judeti i prieki, nes tik pats esi atsakingas uz save, kaip jausies, kaip atrodysi - viskas priklauso nuo poziurio 4u.gif Mylek save 4u.gif
l-aura
DAivoska laikykis, svarbiausia kad turėtum palaikymą, aš šį forumą paskaitinėju kažkaip ramiau pasidaro, gerų minčių prisirenku ir kai pas gydytoją buvau ligos diognozuot pora savaičių puikiai jaučiausi, galėja kontroiuot PA thumbup.gif
Na dabar nežinau ką daryt, taip norim vaikiuko, bet kentet nuo PA irgi nekas, kas bus kai atostogos baigsis ir tks į darbą grįžt, bus streso ir tt. IR vėl galva plyyš... verysad.gif O jums galvos skausmų nebūna?
mereveja
QUOTE(l-aura @ 2008 09 04, 13:20)
DAivoska laikykis, svarbiausia kad turėtum palaikymą, aš šį forumą paskaitinėju kažkaip ramiau pasidaro, gerų minčių prisirenku ir kai pas gydytoją buvau ligos diognozuot pora savaičių puikiai jaučiausi, galėja kontroiuot PA  thumbup.gif 
Na dabar nežinau ką daryt, taip norim vaikiuko, bet kentet nuo PA irgi nekas, kas bus kai atostogos baigsis ir tks į darbą grįžt, bus streso ir tt. IR vėl galva plyyš...  verysad.gif O jums galvos skausmų nebūna?
*

Kai budavo man PA, ko tik nebudavo, ir galvos skausmu, ir dusimu, salcio, karscio priepoliu, visko... doh.gif Nes sergant PA labai sureiksmini savo avijauta ir kiekvienas sunegalavimas atrodo labai svarbus smile.gif Dabar kai pagalvoju, kad visi zmones negaluoja ir nekreipia i tai demesio biggrin.gif O nerimautojams visi negalavimai su PA susije biggrin.gif
l-aura
taip, tu teisi, kai dar nezinojau kas man yra atrodė kad širdis, nes kairė ranka tirpdavo, net šaukšto neišlaikydavau, iš darbo atsiprašydavau ir tt. Gydytojus keikiau kad negali nieko surasti blink.gif MB kartu su manim būdavo ir visada palaikydavo, nežinau ką be jo daryčiau. Prireikė laiko susitaikyt su mintim kad sergi psichine liga, verkdavau ir nesuprasdavau už ką ir kodėl. Dabar manau kad tam, kam apmąstyum savo gyvenimą ir pakeistum mąstymą, nes tikrai gyvenu gerai, tik vis rasdavau prie ko prisikabint ax.gif
moniccca
As visa nestuma sirgau PA ir nezinojau kas man darosi, maniau, pagimgysiu ir praeis. Bet pagimdziau ir dar metus kentejau PA, tik MB zinojo kas man darosi, nes galvojau jog esu nenormali unsure.gif Viena niekur neidavau, net i kiema. Pirmas PA ivyko troleibuse, tai iki siol ne uz ka nesesciau i visuomenini transporta schmoll.gif Ir po dveju metu kanciu as vienam geram draugui papasakojau kas man darosi, o tas iskart pasake diagnoze: PA. Tuomet kreipiausi pas psichiatra ir suzinojau, kad daug jaunu zmoniu serga sia liga. Tik vat man kyla dideles abejones ar ji isgydoma verysad.gif
l-aura
aš manau kad išgydoma, bet reikia radikaliai pakeisti savo mąstymą, ieškot atsipalaidavimo būdų. Kažkaip tikiu netradicine medicina, savitaiga. Žmogaus pasąmonės galia didžiulė. KAip tik turiu knygutę "autogeninė treniruotė", turėsiu progą paskaityt biggrin.gif Na gal mano toks mąstymas per daug optimistinis, kiti ilgai serga, aš tik pora mėnesiu... Ir dar namie atostogauju, stresuot nereikia kaip darbe būnant.. smile.gif
moniccca
Na matai, as labai dideliu optimizmu nepasizymiu blush2.gif Esu cholerisko budo, tai man gyvenime buna arba juoda, arba balta, per vidury niekada doh.gif Gal tai ir itakoja, kad esu psichologiskai silpna unsure.gif Idomu ar yra tarp musu stipriu asmenybiu, kurios serga PA rolleyes.gif
Skorpix
QUOTE(l-aura @ 2008 09 04, 18:34)
aš manau kad išgydoma, bet reikia radikaliai pakeisti savo mąstymą, ieškot atsipalaidavimo būdų. Kažkaip tikiu netradicine medicina, savitaiga. Žmogaus pasąmonės galia didžiulė. KAip tik turiu knygutę "autogeninė treniruotė", turėsiu progą paskaityt  biggrin.gif  Na gal  mano toks mąstymas per daug optimistinis, kiti ilgai serga, aš tik pora mėnesiu... Ir dar namie atostogauju, stresuot nereikia kaip darbe būnant..  smile.gif
*

Labas, merginos 4u.gif
Kazkaip kuri laika ramu pas mus, panikuotojas, buvo mirksiukas.gif
Man vel naujas rugsejis - mano vaikinams mokykla, siek tiek daugiau rupesteliu, bet gal ir gerai, vis maziau lieka laiko galvoti apie savo savijauta ir besiartinancia kokia pasalune PA tongue.gif
Perskaiciau Jusu zinutes ir pamaniau, kad tikrai labai svarbu gydantis kuo nors PATIKETI ir nueiti visa kelia iki galo. BUTINAI smile.gif
Mano pradziu pradzia - jau pries gerus astuonis metus - buvo skirti ir vaistukai, bet gi ne, as jokiu "chemiju" negersiu lotuliukas.gif , pati kaip nors...
Taip banguojanciais periodais ir stumiausi i prieki, dabar vel sviesesnis etapas, nors viena NIEKUR neinu, tik su kuo nors arba isgeriu kruopyte raminanciu.
Taciau tai vel mano savigyda, todel pasiryzau ir ABIO ( KUR DINGAI ?) patarimu uzsirasiau pas psichiatra Daubara.
Manau, kad siuo etapu derindama medikamentus ir psichoterapija gal atsitiesiu blush2.gif
O gal psichiatras isklausys mane ir jokiu vaistu negausiu, zodziu , ziuresim.
Manau , ir musu pastangos ir vidiniai resursai tikrai ne paskutineje vietoje - tiesiog reikia tiketi ir kabintis uz ko tik imanoma, o laikas parodys, kas labiausiai mums tinka. Tik nereikia laukti ir KANKINTIS, jei vienas budas negelbsti - ieskoti kito, NEPASIDUOTI cool.gif
Laikykimes wub.gif
l-aura
Na aš dar neapsisprendžiu ką daryt - gertt ar ne AD Seroxatą, pastot kol kas nesiseka 8 mėn., bet laukiam, o jei pradėsiu gert tai jsu bus ilgam ir staigiai mest negalėsiu, bijau kad vaikiukui nepakenktų. straipsnį radau Ech.. Dar nespėjau perskaityt visos ir ankstesnių temų, gal kokių homeopatinių vaistukų yra...
Tigriukė@
QUOTE(l-aura @ 2008 09 04, 19:53)
Na aš dar neapsisprendžiu ką daryt - gertt ar ne AD Seroxatą, pastot kol kas nesiseka 8 mėn., bet laukiam, o jei pradėsiu gert tai jsu bus ilgam ir staigiai mest negalėsiu, bijau kad vaikiukui nepakenktų. straipsnį radau  Ech.. Dar nespėjau perskaityt visos ir ankstesnių temų, gal kokių homeopatinių vaistukų yra...
*

Labutis l-aura. Kada man paskyre Seroxata aš negalvojau gerti ji ar negerti,todėl kad kitos išeitės jau nebūvo. O jeig tu jauti kad gali ir be AD tai gal geriau paieškok kito būdo g.gif Ir dar rašai kad planoji vaikiuka. Iš savo patirties galiu pasakyti kad ne taip lengva paimti ir męsti gerti AD doh.gif O jeigu dar staigiai be pasiruošimo( jeigu pastosi vartuodama AD) tai tikrai labai negerai. Šiap esu už AD,bet dėl vaikelio tai tikrai negerčiau AD. Bet tu žiūrek pagal savijauta. Mes galima tau tik patarti o spręsti tau mirksiukas.gif
mereveja
QUOTE(daivoska @ 2008 09 04, 14:05)
As visa nestuma sirgau PA ir nezinojau kas man darosi, maniau, pagimgysiu ir praeis. Bet pagimdziau ir dar metus kentejau PA, tik MB zinojo kas man darosi, nes galvojau jog esu nenormali unsure.gif Viena niekur neidavau, net i kiema. Pirmas PA ivyko troleibuse, tai iki siol ne uz ka nesesciau i visuomenini transporta schmoll.gif Ir po dveju metu kanciu as vienam geram draugui papasakojau kas man darosi, o tas iskart pasake diagnoze: PA. Tuomet kreipiausi pas psichiatra ir suzinojau, kad daug jaunu zmoniu serga sia liga. Tik vat man kyla dideles abejones ar ji isgydoma verysad.gif
*

Isgydoma thumbup.gif Ir ne vienas zmogus pasveiko, bet kiek teko skaityti tokiu zmoniu patirties ir minciu, visi pasveiko be AD pagalbos biggrin.gif Nematete filmo "Iekokite gudrucio"? smile.gif Ta aktore irgi sirgo PA, bet tai pat pasveiko thumbup.gif ir kiek tokiu zmoniu yra, tik reikia ziauriai dirbti su savimi, o ne manyti kad AD viska isgydys, neisgydys, nes tai psichologine liga smile.gif Ir kaip tik turi save stumti ten kur neini, nes kaip kitaip nugalesi PA? smile.gif Man pavyko, kitiems pavyko, tai kodel nepavyks jums? tongue.gif Juk cia ne vezys...kur jau nieko negali kontroliuoti pats schmoll.gif
abio
smile.gif)) NU tu matai... Ar jau buvai pas Daubara? Kaip jisai tau pasirode?
As niekur nedingau.. Atostogavau siltuose krastuose savaitele.. bet aisku per maza buvo.. nes atsipalaiduoti normaliai pardejau tik kazkur nuo treciadienio.. o cia jau ir i darba gryzti laikas.. smile.gif)
Siaip del tu stipriu asmenybiu, tai idomiai.. Man psichologe visa laika sake: taigi tu stipri asmenybe, susidorosi... tai net nezinau kaip cia is tiesu.. Labai silpna tai nesu.. (cia taip pati galvoju), bet kazkaip irgi iklimpau i sita liuna..

QUOTE(Skorpix @ 2008 09 04, 19:08)
Labas, merginos 4u.gif
Kazkaip kuri laika ramu pas mus, panikuotojas, buvo mirksiukas.gif
Man vel naujas rugsejis - mano vaikinams mokykla, siek tiek daugiau rupesteliu, bet gal ir gerai, vis maziau lieka laiko galvoti apie savo savijauta ir besiartinancia kokia pasalune PA tongue.gif
Perskaiciau Jusu zinutes ir pamaniau, kad tikrai labai svarbu gydantis kuo nors PATIKETI ir nueiti visa kelia iki galo. BUTINAI smile.gif
Mano pradziu pradzia - jau pries gerus astuonis metus - buvo skirti ir vaistukai, bet gi ne, as jokiu "chemiju" negersiu  lotuliukas.gif , pati kaip nors...
Taip banguojanciais periodais ir stumiausi i prieki, dabar vel sviesesnis etapas, nors viena NIEKUR neinu, tik su kuo nors arba isgeriu kruopyte raminanciu.
Taciau tai vel mano savigyda, todel pasiryzau ir ABIO ( KUR DINGAI ?) patarimu uzsirasiau pas psichiatra Daubara.
Manau, kad siuo etapu derindama medikamentus ir psichoterapija gal atsitiesiu blush2.gif
O gal psichiatras isklausys mane ir jokiu vaistu negausiu, zodziu , ziuresim.
Manau , ir musu pastangos ir vidiniai resursai tikrai ne paskutineje vietoje - tiesiog reikia tiketi ir kabintis uz ko tik imanoma, o laikas parodys, kas labiausiai mums tinka. Tik nereikia laukti ir KANKINTIS, jei vienas budas negelbsti - ieskoti kito, NEPASIDUOTI  cool.gif
Laikykimes wub.gif
*

Skorpix
QUOTE(abio @ 2008 09 05, 10:12)
smile.gif)) NU tu matai... Ar jau buvai pas Daubara? Kaip jisai tau pasirode?
As niekur nedingau.. Atostogavau siltuose krastuose savaitele.. bet aisku per maza buvo.. nes atsipalaiduoti normaliai pardejau tik kazkur nuo treciadienio.. o cia jau ir i darba gryzti laikas.. smile.gif)
Siaip del tu stipriu asmenybiu, tai idomiai.. Man psichologe visa laika sake: taigi tu stipri asmenybe, susidorosi... tai net nezinau kaip cia is tiesu.. Labai silpna tai nesu.. (cia taip pati galvoju), bet kazkaip irgi iklimpau i sita liuna..
*

Sveika gyva wub.gif
Dar pas Daubara nebuvau, eisiu tik 17d., anksciau nebuvo. Parasysiu savi ispudzius. Jau imu dvejoti - o gal neit, lyg ir viskas neblogai siuo metu.
Na bet nesiblaskysiu, cia tik taip, "profilaktiskai" suabejojau - juk blogiau tai nebus.
Daug skaitau, atradau savo sena pomegi - siuvinejima - puiki meditacija, ypac kai matai drobeje besiskleidzianti grazu geles zieda smile.gif
Su vyru keliom dienom skrisim i Italija ( tai jau tapo musu tradicija vestuviu metiniu proga ), jau zinau vieta, nes buvome ten ziema - tai vienas su kitu besijungiantys mazi miestukai, zmoniu nedaug, zodziu man tinkama aplinka.
TACIAU VIS TIEK nerimauju - o kas jei lektuve vel uzklups PA ? O kas, o kas ????
Vis lenda tos ikyruoles i makaule unsure.gif
Bandau sau sakyti ir raminti, kad viskas bus gerai bigsmile.gif
Linkiu eilini syki ramybes Jums ir sau wub.gif
mamaInga
Sveikutės 4u.gif Dėl stiprių asmenybių tai manau, kad tie, kurie turi PA tik išoriškai atrodo stiprios asmenybės, kai viduje taip tikrai nėra. Ir kai pagaliau pavargsti vaidinti preš aplinkinius stiprią asmenybę, tuomet PA ir užpuola. Gal greičiau sakyčiau kenčiantys nuo PA yra labai viską kontroliuoti linkusios asmenybės ir negali pakęsti, kai ta kontrolė išsprūsta iš rankų.

Aš pati jau penktas mėn., kai nustojau vartoti AD (Effexor): šiuo metu dažnokai jaučiu tokį banguojantį nerimą, bet bandau nepasiduoti cool.gif Šeštadienio naktį atsibudau ir jau buvo beprasidedanti PA - jausmas apėmė šlykštus, bet priverčiau save nesikelti iš lovos, tiesiog gulėjau ir kvėpavau, nors labai norėjosi atsikelti ir išgerti xanaxo... po kurio laiko baimė pradėjo po truputį atslūgti, rodos, šią PA aš įveikiau sėkmingai. Kai duria širdies plote, sakau sau, kad čia ne širdis ir ne artėjantis infarktas, o nerimas ir įtampa. Kai jaučiu pablogėjimą daug skaitau "protingos" literatūros, išsirenku kokią mano būseną atitinkančią citatą ir kalu ją sau galvon visą dieną. Darbas su savimi sunkus dalykas, bet aš sau sakau, kad stengtis verta. Nenorėčiau sugrįžti prie AD taip kaip kad atsitiko pernai rudenį, bet ir nedarysiu tragedijos iš to, jeigu prireiks grįžti.

Sėkmės visoms kovojant su šia bjauria liga group.gif
Vildukas
o as irgi pasveikau, istekejau ir sveika patapau, isvaziavau i svedija gyventi, nera kada galvoti apie ligas, kiekviena minute yra uzimta thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
abio
o as manau, kad savoka "stipri asmenybe" yra apskritai per daug plati ir diskutuotina.. Tai netgi filosofinis klausimas.. Ir labai sunku pasakyti.. Kas vienan atrodo stipru, o kitam bus silpna.. Cia tas pats kas ir su groziu. todel manau neverta užsivelti..smile.gif

O del kontroliavimo, tai gal. Nors kai pagalvoju, tai didzioji dauguma žmoniu kazka kontroliuoja: save, artimuosius, aplinka ir t.t.

QUOTE(mamaInga @ 2008 09 08, 12:15)
Sveikutės 4u.gif Dėl stiprių asmenybių tai manau, kad tie, kurie turi PA tik išoriškai atrodo stiprios asmenybės, kai viduje taip tikrai nėra. Ir kai pagaliau pavargsti vaidinti preš aplinkinius stiprią asmenybę, tuomet PA ir užpuola. Gal greičiau sakyčiau kenčiantys nuo PA yra labai viską kontroliuoti linkusios asmenybės ir negali pakęsti, kai ta kontrolė išsprūsta iš rankų.

Aš pati jau penktas mėn., kai nustojau vartoti AD (Effexor): šiuo metu dažnokai jaučiu tokį banguojantį nerimą, bet bandau nepasiduoti cool.gif Šeštadienio naktį atsibudau ir jau buvo beprasidedanti PA - jausmas apėmė šlykštus, bet priverčiau save nesikelti iš lovos, tiesiog gulėjau ir kvėpavau, nors labai norėjosi atsikelti ir išgerti xanaxo... po kurio laiko baimė pradėjo po truputį atslūgti, rodos, šią PA aš įveikiau sėkmingai. Kai duria širdies plote, sakau sau, kad čia ne širdis ir ne artėjantis infarktas, o nerimas ir įtampa. Kai jaučiu pablogėjimą daug skaitau "protingos" literatūros, išsirenku kokią mano būseną atitinkančią citatą ir kalu ją sau galvon visą dieną. Darbas su savimi sunkus dalykas, bet aš sau sakau, kad stengtis verta. Nenorėčiau sugrįžti prie AD taip kaip kad atsitiko pernai rudenį, bet ir nedarysiu tragedijos iš to, jeigu prireiks grįžti.

Sėkmės visoms kovojant su šia bjauria liga  group.gif
*

maliootka
..o man PA tfu tfu tfu tfu.. kazkur dingo assa.gif tfu tfu tfu tfu sokiai.gif
mereveja
QUOTE(isabella_26 @ 2008 09 08, 17:26)
o as irgi pasveikau, istekejau ir sveika patapau, isvaziavau i svedija gyventi, nera kada galvoti apie ligas, kiekviena minute yra uzimta thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
*

Aisku kad isgydoma drinks_cheers.gif
PANDORA23
sveikutes, gal kas bandet siaip nervu sistema stiprinti , leistis B grupes vitamina ar magni, as kazkada magnio laselines staciaus tai kiek pamenu kazkiek geriau, jauciaus, o gal del to kad tai buvo pavasariop, dabar orai prastyn tai savijauta.... verysad.gif
samant...a
QUOTE(renatux23 @ 2008 09 22, 14:01)
sveikutes, gal  kas bandet siaip nervu sistema stiprinti , leistis B grupes vitamina ar magni, as kazkada magnio laselines staciaus tai kiek pamenu kazkiek geriau, jauciaus, o gal del to kad tai buvo pavasariop, dabar orai prastyn tai savijauta.... verysad.gif
*

as antra k leidziuos b vitaminus..nzn ar jie padeda,bet nerimas ir baimes nutolo,bet kartais uzeina dar vis...PA nera buve man,tik nerimas..ir mintys visokios uzeina kartais,ir dar keisti nerealumo jausmai...vat..bet db ruduo,prastas metas,tu nesamoniu laikas..be to,esu be darbo jau 8men,tai dar veiklos neturiu,tai daaug laiko turiu tiems jausmas doh.gif bet kaip buvo is pat pradziu,tai nesulyginsi..db jau daaug geriau..o nerimas prasidejo pries 11men..bet tai gerai,tai blogai,visaip buna..bet nereik ranku nuleist,turim iveikt tas nesamones kazkaip smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.