Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Buto fotoalbumai - 5
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
a79
QUOTE(pele @ 2008 07 08, 21:26)
Niu, sveikos, senai matytos bigsmile.gif
Čia vienas iš paskutinių mano darbelių. Prašom įvertinti ir nuoširdžiai pakritikuoti.
*

QUOTE(gyde @ 2008 07 08, 22:38)
Pele priimk  4u.gif  ir nenusiskink visu lauru , pripazink kad cia ir  namu seiminiku bendras darbas su ju norais o svarbiausia  finansinemis galimybemis.
*

Gražu, bet man asmeniškai per tamsu mirksiukas.gif Tas tamsumas tokią slogią nuotaiką kelią.

Kiek supratau, čia dizainerės darbas g.gif O kažin ar šeimininkai žino apie viešas jų namų publikacijas?
Man asmeniškai šokas būtų, netyčia savo namus kažkur internete užtikus doh.gif

aitiii
manau nieko baisaus ka idejo foto. cia ir nuo zmogaus priklauso. ax.gif 4u.gif kaip jis tai toleruos. rolleyes.gif
pele
sienines lentynos  suvenyrams, labiau derancios virtuves zonai, kaip supratau  jos matomos is valgomojo zonos.  
*

Nors ten visur bendra erdvė, bet šitos lentynėlės yra prieškambario zonoj. Valgomojo stalas - 2m į dešinę.
Pridedu planelį
Kokia apytiksle sios erdevs kvadratura jungianti virtuve valgomojo ir svetaines zonas, vetos nedaug tad neliko tau vietos pasireiksti... tongue.gif  
*

Prieškambaris, virtuvė ir svetaine su valgomuoju - 32,38 kv. m
Pridedu planelį
... o svetaineje naktine uzuolaida to paties audinio, is kurio miegamajame siuta romanete?
*

Ne, audiniai visai skirtingi. Svetainėje romanetė iš pieno spalvos šilko, onaktinių imitacija - bordo organza siuvinėta tamsiais blizgančiais siūlais. Gaila, kad nuotraukose nematyt wub.gif
Svetaineje prie vitrininio lango grindyse imontuotas konvektorius,  mastau kokiu atstumu ji montuoti nuo lango kad ji uzdengtu kabancios uzuolaidos, siuo atveju jos eina per viduri tad jei isijungs kionvektoriaus viniliatorius jos plazdens.?
*

Patiems kovektoriams technologiškai montavimo vieta nėra apibrėžta, vadinasi pati gali ir nusprest, kur jį dėti. Gerai, kad žinai, į ką reik atkreip dėmesį (kad užuolaida neplasdentų ir pan).
QUOTE(Joa @ 2008 07 08, 23:24)
Per daug baldu vienoj erdvej, truputi uzkrautai atrodo.
*

Vietos mažai teturėjom, nors pastaba ir teisinga smile.gif
Miegamajam, krenta i akis tie zaislai ne i tema, nors smulkmena, bet gadina vaizda  g.gif
*

Jie lelytę mažą tik ką įsigijo, tai žaislų neišvengsi
user posted image
Paskutinej foto, nzn koks ten kambarys, kur juodai baltas tapetas, graziai ziuretusi balti baldai  bigsmile.gif ta ruda spinta kazkaip  schmoll.gif
*

Tapetas baltai vioeltinis, o balti baldai tikrai būtų labai tikę.
QUOTE(ritavi @ 2008 07 09, 06:53)
Sakyčiau per tamsu  g.gif
*

Gal nuotraukose nelabai atsispindi bendars buto spalvynas. Fotografavau tas dekoratyviasias tapetuotas sienas. Nors visa masė pertvarų nudažydą kremine spalva.
QUOTE(Vikadi @ 2008 07 09, 07:28)
Klausimukas dėl šitų pailgų lempų. Ar užtenka šviesos nuo jų? Pati planuoju tokias 3 dėti vieną šalia kitos, apie 2,7m aukštyje, įdomu ar užteks šviesos po to  g.gif
*

Šituose šviestuvuose įmontuotos dienos šviesos lempos. Šviesos tikrai daugiau nei reikia. Kadangi šis kambarys skirtas darbui, rūpinomės, kad būtų šviesu. Plius, dar pakabinom ir ramios spalvos šviestuvą kitai nuotaikai cool.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(a79 @ 2008 07 09, 08:22)
Kiek supratau, čia dizainerės darbas  g.gif O kažin ar šeimininkai žino apie viešas jų namų publikacijas?
*

Tikrai žino. Dedu nuotraukas ir į savo asmeninę svetainę. Visada susitariam su užsakovais.
Kitu atveju, manau būtų tikras nusikaltimas doh.gif
Nerytė
pele, man irgi per tamsu, o ir tas laikrodis kazkaip nedera su tokiu stalu ir kedemis ax.gif kazkaip nemano stilius, nors viskas graziai sudeliota ir grazus daiktai
pele
QUOTE(Nerytė @ 2008 07 09, 09:13)
pele, man irgi per tamsu, o ir tas laikrodis kazkaip nedera su tokiu stalu ir kedemis ax.gif kazkaip nemano stilius, nors viskas graziai sudeliota ir grazus daiktai
*

Supratau. Niu, sekantį įdėsiu jums šviesesnį thumbup.gif
emrata
QUOTE(pele @ 2008 07 09, 07:58)

Tapetas baltai vioeltinis, o balti baldai tikrai būtų labai tikę.

*

geras, o man ten pasirode ruda spalva...tai dar karta patvirtina kaip nuotraukos neperteikia tikrojo vaizdo smile.gif tikiu, kad realybej ispudingesnis sitas butas
Dalyte:)
QUOTE(laimikė @ 2008 03 26, 19:16)
sveikutes

nutariau ir as parodyti savo namucius....

tikiuosi labai neispeiksit  mirksiukas.gif
*

oi kaip viskas liuks, patis viska sumastete?
jura-rura
[
user posted image

kur gavote toki stala, visur tokio ieskau... pasakykit ka? kur ir uz kiek? aciu...

man tai stilius neblogas, tik per daug visame bute tos rudos spalvos ri margu rastu.... smile.gif
Camea
pele, labai patiko virtuve wub.gif tokia silta, jauki thumbup.gif o miegamasis nea, del margu sienu, ypac tos pilkos blush2.gif bet kudikio lovele pasakiska wub.gif
pele
QUOTE(jura-rura @ 2008 07 09, 09:54)
user posted image
kur gavote toki stala, visur tokio ieskau... pasakykit ka? kur ir uz kiek? aciu...
*

Užkilus Savanoriais, prie "Aušros" gimnazijos.
jura-rura
QUOTE(pele @ 2008 07 09, 11:25)
*

matyt ne vilniuje?
galima detaliau papasakoti kokia cia parduotuve? o kokia stalo buvo kaina?
aciuuu blush2.gif
rutelyte
QUOTE(pele @ 2008 07 09, 11:25)
*

kad ausros gimnazija laisves alejoj priešais ivanausko muzieju, o savanoriais užkilus ten saulės gimnazija 4u.gif
pele
QUOTE(rutelyte @ 2008 07 09, 11:28)
kad ausros gimnazija laisves alejoj priešais ivanausko muzieju, o savanoriais užkilus ten saulės gimnazija 4u.gif
*

blush2.gif Aha, "Saulės".

Papildyta:
QUOTE(jura-rura @ 2008 07 09, 10:52)
matyt ne vilniuje?
galima detaliau papasakoti kokia cia parduotuve? o kokia stalo buvo kaina?
aciuuu blush2.gif
*

Nea, Kaune...
Pati firma, berods RAVA vadinasi, o kokia iškaba prie įėjimo nė nepastebėjau.
pele
QUOTE(čelsė @ 2008 07 08, 22:27)
Ai, ir dar - užuolaida miegamajame  wub.gif Gal gali parašyti, kur pirkai ir už kiek  ax.gif
*

Būsiu pamiršus dar į vieną klausimėlį atsakyt doh.gif
Modeliuką pati galvojau, o užsakinėjom Dubingiuose (Kaune, Svanorių pr.), bet kainytės tikrai nežinau unsure.gif
*P.S*
QUOTE(pele @ 2008 07 08, 22:26)
Niu, sveikos, senai matytos bigsmile.gif
Čia vienas iš paskutinių mano darbelių. Prašom įvertinti ir nuoširdžiai pakritikuoti. Būsiu dėkinga. Prašyčiau vengti vertinimų: oi, mano mažasis padauža tokį .. iš kart nuterlios ... išvartys ..., todėl negražu  mirksiukas.gif

sveiki 4u.gif
jei leisit, tai ir naujokė norėtų savo nuomonę išreikšt ax.gif
suprantu, kad nuotraukose nesimato daug ko, todėl sprendžiu grynai iš "plokščio" vaizdo, kas matosi. taigi,
- labai super 'dining area' t.y. labai graži nuotrauka. kedės, staliukas, šviestuvas thumbup.gif
- durys-kaip suprantu derinta su grindim? mano akim per daug skiringos medienos panaudota vienam bute. vaizdas-ne išplaukiantis vientisas stilius, o atskiri kambariai apstatyti baldais unsure.gif
- kodel valgomojo stalas taip toli nuo virtuvės?
- užuolaidos-jei sliuoksniuot pakabinamas ir romanetes-audiniai turi but vienas kitą papildantys, mano akimis žiurint. šiuo atveju būtų buvę kur kas gražiau pakabinama užuolaida ir arba roletas (tekstilinis) arba romanete, bet vidinėje lango dalyje. tada jie abu turėtų progą atskleisti savo funciją ir grožį.

pradžiai tiek ax.gif tikiuosi esi iš tų žmonių, kuriuos kritika stiprina, o ne žeidžia drinks_cheers.gif
pele
QUOTE(*P.S* @ 2008 07 09, 13:44)
- kodel valgomojo stalas taip toli nuo virtuvės?
*

Kai vietos nedaug tai imi konkrečius baldus (ar funkcijas) ir dėliojiesi plane taip, kad tilptų. Nevisada įmanoma padaryti ideliai, bet nors maksimaliai pagal galimybes (viskas geriau matyt planelyje, kurį įdėjau). Valgomojo stalas būtų gerai arčiau virtuvės, bet kur? Kur tada statysiu sofa? O juk atstumas iki TV taip pat reglamentuotas... Beto pastatę valgomajį stalą prie sienos sukūrėm labai jaukią erdvę su tapetu ir sieniniu apšvietimu. Savi pliusai, savi minusai.
QUOTE(*P.S* @ 2008 07 09, 13:44)
šiuo atveju būtų buvę kur kas gražiau pakabinama užuolaida ir arba roletas (tekstilinis) arba romanete, bet vidinėje lango dalyje. tada jie abu turėtų progą atskleisti savo funciją ir grožį.
*

Nei užuolaidos nei romanetės vidinėje nišos pusėje kabinti neturėjom galimybės dėl varstomų langų verysad.gif

Labai dėkui už visus komentarus 4u.gif
jooratuke
QUOTE(špokulia @ 2008 07 04, 22:23)
user posted image
Labai limpantis mano skoniui butukas  wub.gif Tik virtuveje, kur maista ruosi? Patrauki ta gele, ar kaip?  unsure.gif
*

Kitoje virtuvės pusėje yra stalas (nefotkinau, nes senas dar blush2.gif ), bet man jo neprireikia, nebent koks rimtesnis balius, užtenka vietos ir stalviršio, nors gaminu tikrai dažnai, beje gėlės net nepajudinu iš vietos smile.gif
Vladislava
pele mane domina jusu durys...faneruotos?kaina
pele
QUOTE(Vladislava @ 2008 07 09, 19:25)
pele mane domina jusu durys...faneruotos?kaina
*

Taip, faneruotos. Kainų nebandau įsimint. Nieko įpatingai brangaus (manau apie 1500 Lt). Pirkom firmoj "Kalstas". Modeliuką tokį galima susirast jų internetinėje svetainėje, o paskambinus paklaus kainos mirksiukas.gif .
RobertosMama
QUOTE(jooratuke @ 2008 04 06, 14:08)
Sveikutės! Pagaliau pabaigėme remontus  doh.gif ... galime ir pasirodyti ax.gif

*

bigsmile.gif thumbup.gif wooooowwww va cia tai yra mano svajoniu namai.laaaabai grazu ASMENISKAI man smile.gif
*Simple*
O aš turiu klausimuka PELEI. Pažiūrėjau tavo internetinį psl. blush2.gif - jau jis pats vertas dėmesio 4u.gif Ir pamačiau labai gražų stalą (toks mano skonio ax.gif ), gal gali parašyti iš kur jis pirktas? Čia kalbu apie tą, kur žaliakalnio bute stovi blush2.gif
Nerytė
nors cia ne mano namuciai (o gaila smile.gif ), bet idedu cia, gal kas ideju pasisems
user posted image
user posted image
pele
QUOTE(Florra @ 2008 07 10, 12:09)
O aš turiu klausimuka PELEI. Pažiūrėjau tavo internetinį psl.  blush2.gif   - jau jis pats vertas dėmesio 4u.gif Ir pamačiau labai gražų stalą (toks mano skonio ax.gif ), gal gali parašyti iš kur jis pirktas? Čia kalbu apie tą, kur žaliakalnio bute stovi blush2.gif
*

Oi, šitą staliuką tai mes SBA balduose pirkom irnesakyk.gif Ir mokėjom prisimenu labai nedaug, gal kokius 400 Lt g.gif
... ir ačiū, žinoma, už mano puslapiuko įvertinimą cool.gif
emrata
QUOTE(Nerytė @ 2008 07 10, 17:50)
nors cia ne mano namuciai (o gaila smile.gif ), bet idedu cia, gal kas ideju pasisems
*

kerincios spalvos wub.gif visai noreciau tokio kambarelio
pele
SBA staliukas ir kėdės:
user posted image
rumba
QUOTE(uogute @ 2008 07 04, 22:03)

stai jums ideju is airoku gyvenimo.... oi nigaliu susilaikyti

*

lotuliukas.gif thumbup.gif
dendule
QUOTE(pele @ 2008 07 11, 10:26)
Oi, šitą staliuką tai mes SBA balduose pirkom irnesakyk.gif Ir mokėjom prisimenu labai nedaug, gal kokius 400 Lt g.gif
... ir ačiū, žinoma, už mano puslapiuko įvertinimą cool.gif
*

Sveikos merginos(vaikinai jei ir tokie skaito), as cia vis paskaitau bet nesireiskiu. Taciau sita violetine spalva...jega...gaila su dazais sudetinga tokia ryskia isgauti, mes miegamaji isdazem silta violetine spalva (kai turesiu foto imesiu). Saliona norejau padaryt chaki spalva bet gavosi ne tokia ryski kokios norejau nes dazai super sudetinga padaryt ryskius...
Ir vaizdas labai grazus cia aplamai!
Bellina
QUOTE(pele @ 2008 07 11, 11:47)
SBA staliukas ir kėdės:
user posted image
*

Labai gražu ax.gif
Noriu tokių kėdžių bigsmile.gif O stalo ieškom su prailginimu, sudėtinga gražų rasti tokį, gal kas kur matėt? Dauguma tokie senoviški būna unsure.gif
Nerytė
pele, o kur tavo internetinis adresiukas, kazkaip jo nematau unsure.gif blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(pele @ 2008 07 11, 10:47)
SBA staliukas ir kėdės:
*

liux thumbup.gif
MAMICY
QUOTE(Nerytė @ 2008 07 11, 11:56)
pele, o kur tavo internetinis adresiukas, kazkaip jo nematau unsure.gif  blush2.gif
Papildyta:

liux  thumbup.gif
*

wwww.interjeras.net
Nerytė
QUOTE(MAMICY @ 2008 07 11, 11:59)
wwww.interjeras.net
*

4u.gif aciu

neveikia tas puslapis unsure.gif
šešėlis
QUOTE(Nerytė @ 2008 07 11, 13:41)
neveikia tas puslapis  unsure.gif

tiesiog viena W per daug parašyta smile.gif
bet jau kooooks nepatogus tinklalapis doh.gif
jura-rura
mano akimis ziurint, visi ten irengti namuciai nejaukus... grazus daiktai, baldai, bet be jaukumo.... tokie standartiniai mirksiukas.gif
pele
QUOTE(šešėlis @ 2008 07 11, 12:53)
tiesiog viena W per daug parašyta smile.gif
bet jau kooooks nepatogus tinklalapis doh.gif
*

Čia gal ir nebus į temą, bet į až mielai sulaukčiau pastabų, kodėl nepatogu naudotis šituo puslapiu unsure.gif Bandysim pagerinti smile.gif
Giedrai
QUOTE(Saaule @ 2008 07 11, 12:48)
Labai gražu  ax.gif
Noriu tokių kėdžių  bigsmile.gif O stalo ieškom su prailginimu, sudėtinga gražų rasti tokį, gal kas kur matėt? Dauguma tokie senoviški būna  unsure.gif
*

Ta prasme kad pasidintu? Siaip keturvietis ar sesiavietis, bet prireikus pasidaro didesnis? Jei taip, tai matem nesenoviska Juodojo alksnio parduotuveje. Paziurek ju internetiniam puslapy, gal irgi yra. Visai sudomino smile.gif
Algyte
QUOTE(dendule @ 2008 07 11, 12:05)
Sveikos merginos(vaikinai jei ir tokie skaito), as cia vis paskaitau bet nesireiskiu. Taciau sita violetine spalva...jega...gaila su dazais sudetinga tokia ryskia isgauti, mes miegamaji isdazem silta violetine spalva (kai turesiu foto imesiu). Saliona norejau padaryt chaki spalva bet gavosi ne tokia ryski kokios norejau nes dazai super sudetinga padaryt ryskius...
Ir vaizdas labai grazus cia aplamai!

O mums atvirksciai gavosi. Didziajam kambary (pas mus jungta su virtuve nepilnai, puse sienos pailkta, ta puse kuri prie duru, o prie lango isgriauta, duru anga uztaisyta visiskai) norejau viena siena daryti sodria alyvine o kitas su tuo paciu pigmentu zymiai sviesesnes, bet nepavyko, nes pigmentas toks stiprus, kad pradzioj jo visai nesimate, o kai tik daugiau ipylem tai gavosi praktiskai ta pati, kaip ir tamsiosios sienos... rolleyes.gif
Dabar tai ir taip patinka, bet planas buvo kitoks cool.gif
Nerytė
pele, man tai vienas nepatogumas, kad nuotraukas negalima vartyti istisai, viena po kitos, reikia sugrizti ir vel spausti kita nuotrauka, ilgai psl. kraunasi, del to neturiu kantrybes ir laiko perziureti visu nuotrauku
Bellina
QUOTE(Giedrai @ 2008 07 11, 14:41)
Ta prasme kad pasidintu? Siaip keturvietis ar sesiavietis, bet prireikus pasidaro didesnis? Jei taip, tai matem nesenoviska Juodojo alksnio parduotuveje. Paziurek ju internetiniam puslapy, gal irgi yra. Visai sudomino smile.gif
*

Apie tai ir kalbėjau 4u.gif Ačiukas, pasižiūrėsiu mirksiukas.gif
Naira
Sveikos,

o gal kas gali ideti vonios ir tualeto kambario nuotraukyciu, bet ne su dusu, o su vonia? Ar ideju pasiulyti.

Norisi kazka idomesnio sugalvot, bet kaip erdve nedidele tai ne taip ir paprasta.
ax.gif

Aciu
Cikadelė
QUOTE(aitiii @ 2008 06 21, 11:23)
pro balkona mano egles didziules  lotuliukas.gif
user posted image
o balkonas dailylentėmis apkaltas? ir kaip čia sugalvojot, kad apvalinti langai turėtų būti? blush2.gif
rutelyte
QUOTE(Cikadelė @ 2008 07 13, 15:01)
o balkonas dailylentėmis apkaltas? ir kaip čia sugalvojot, kad apvalinti langai turėtų būti? blush2.gif
*

taigi parašyta buvo, kad balkoną dar tvarkys doh.gif smile.gif
aitiii
balkona dar tvarkysim nes senokai jau lenteles lakuotos. nusveis perlakuos. o gangai tau jau tokius padare man tai graziau nei keturkapi. yra trys langai nufontkinsiu is isores mirksiukas.gif
Cikadelė
QUOTE(rutelyte @ 2008 07 13, 15:07)
taigi parašyta buvo, kad balkoną dar tvarkys doh.gif  smile.gif

ne to klausiau- tvarkys, netvarkys tongue.gif klausimus skaityti aukščiau biggrin.gif
QUOTE(aitiii @ 2008 07 13, 19:15)
balkona dar tvarkysim nes senokai jau lenteles  lakuotos. nusveis perlakuos. o gangai tau jau tokius padare man tai graziau nei keturkapi. yra trys langai nufontkinsiu is isores mirksiukas.gif

aišku, o čia jūsų butas ar nuosavas namas, nes dar tokios formos nelabai teko langų matyti, bent jau savo mieste daugiabučio tikrai, kad ne g.gif
Neffertite_
pele, turiu tau kelet klausimų:

Kas šioje foto ant sienos? Šviestuvas toks??? Jėga. Kur pirkti ir kokia kaina? blush2.gif
user posted image

Taip pat domina šių plytelių išmatavimai ir kainą ir kur yra pirkti. g.gif
user posted image

Ir paskutinis - šis stalas domina kur ir kiek??? bigsmile.gif
user posted image
pele
QUOTE(Neffertite_ @ 2008 07 13, 18:43)

Kas šioje foto ant sienos? Šviestuvas toks??? Jėga. Kur pirkti ir kokia kaina?  blush2.gif

Taip pat domina šių plytelių išmatavimai ir kainą ir kur yra pirkti.  g.gif

Ir paskutinis - šis stalas domina kur ir kiek???  bigsmile.gif
*

Ne, tai ne šviestuvas, tiesiog plokštė, o už jos pora lempų. Šeimyninkas ketina išnaudoti įvairioms žinutėms ir primimams kabinti..

Plytelės panaudotos 60x60 (tamsiosios) ir 2x2 (šviesūs kvadratukai). Kainavo apie 250 Lt/kv.m, salonas LINEA.

Stalą su kėdutėmis pirkom Jasevičiaus balduose Rumšiškėse. Kainytės jau nebepamenu, praėjo gal keturi metai unsure.gif
Neffertite_
Dėkui pele, dar biškį dėl tos plokštės - iš ko ji? Dažytras MDF juodas? O kaip šviestuvai už jos pritvirtinti? Tiesiog dieninės lempos prie sienos pritvirtintos?o kaip nuimti plokštę ir pakeisti lemputę?
aitiii
QUOTE(Cikadelė @ 2008 07 13, 20:26)
ne to klausiau- tvarkys, netvarkys tongue.gif klausimus skaityti aukščiau biggrin.gif

aišku, o čia jūsų butas ar nuosavas namas, nes dar tokios formos nelabai teko langų matyti, bent jau savo mieste daugiabučio tikrai, kad ne g.gif
*

namas. na tikrai butu tai ir as nemacius. 4u.gif
Nerytė
QUOTE(Neffertite_ @ 2008 07 13, 18:43)

Kas šioje foto ant sienos? Šviestuvas toks??? Jėga. Kur pirkti ir kokia kaina?  blush2.gif
user posted image
*

pas draugus ant vienos sienos tokios dvi plokstes dideles pakabintos, jos daugiau vertikalios (pailgos) ir taip apsviestos, super atrodo, sienos dazytos dramblio kaulo spalva, o plokstes alyvuogiu zalsvumu thumbup.gif pas juos irgi paprasciausia plokste pritvirtinta ir nudazyta
pele
QUOTE(Neffertite_ @ 2008 07 14, 12:13)
Dėkui pele, dar biškį dėl tos plokštės - iš ko ji? Dažytras MDF juodas? O kaip šviestuvai už jos pritvirtinti? Tiesiog dieninės lempos prie sienos pritvirtintos?o kaip nuimti plokštę ir pakeisti lemputę?
*

Šituo atveju - plokštė laminuota kaip visi kieti baldai kambaryje, bet gali būti įvairių atvejų: dažyta, aptapetuota, aptraukta audiniu, oda, kailiu...
Plokštė tvirtinta ant kaladėlių, todėl prie lempų lieka laisvas priėjimas. Žinoma, gaila daryt ir nuimamą. Įvest kabliukus kaip pvz. veidrodžių. Dienines lempas galima tvirtint ir prie sienos ir prie kaladėlių.
Vienas iš tvirtinimo būdų čia kiek geriau matyt:
http://www.interjeras.net/upload/gallery/IMG_1229.jpg
NirN
Na man irgi Pele rodytame interjere atskiri daiktai labai thumbup.gif , bet visuma visgi per tamsi verysad.gif trūksta kažkokių šviesių detalių g.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.