Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Pradinukės,
Supermamų klubas > Socialinis gyvenimas > Nuo mokslo iki darbo > Darbas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
LeTa-BeTa
Su naujais mokslo metais mielos kolegės, kad visad būtume tokios draugiškos ir suprantančios viena kitą 4u.gif 4u.gif 4u.gif user posted image
linastri
sveikos smile.gif Esu irgi pradinuke jau beveik dvidešimt metų. Ar priimsite į savo būrį?
Naujų mokslo metų proga visoms linkiu daug kantrybės. 4u.gif
simba3
QUOTE(simba3 @ 2010 08 31, 21:48)
Sveikos mamytes-koleges 4u.gif Kiek as cia "sedziu" SM, net nepagalvojau, kad tokia tema yra bigsmile.gif Ar priimsit mane i savo buri dalintis dziaugsmais ir vargais??? ax.gif
*

ax.gif ax.gif ax.gif
Bites Rites
sveikutės, naujokėlės, žinoma, kad visas priimam, gi draugiškos esam mirksiukas.gif
Mano pirmoji pamoka praėjo sklandžiai, buvau prikarpiusi klevo lapų, tai ant jų rašėm vardus ir kabinom prie medžio, šokom, darėm mankštą, piešėm popierinėms lėlėms veidukus, kalbėjomės apie atostogas. Paskui atėjo dvyliktokai mums pravesti pirmą pamoką, tai gerai, kad nedaviau priesaikos, nes jie buvo paruošę lotuliukas.gif
O šiandien tai chaosas klasėje, kol priprasim ramiai sėdėt ir elgtis blink.gif Grįžau namo išsisunkusi visa verysad.gif
arden
QUOTE(vaiduuse @ 2010 09 02, 17:31)
O šiandien tai chaosas klasėje, kol priprasim ramiai sėdėt ir elgtis  blink.gif Grįžau namo išsisunkusi visa  verysad.gif
*

lygiai tas pats doh.gif dar po pamokų metodinis, ataskaitų milijonas, darbų, vos klumpes namo parvilkau. paskambinau sūnaus mokytojai paklaust dėl prailgintos grupės, tai tiek ir tepaklausiau, kaip pradėjom apie darbą doh.gif lotuliukas.gif

pas mane pirmokai, šiandien dar leidau daugiau mažiau pasikalbėt, bet nuo rytdienos "imsiu į nagą", nes matau, kad yra keletas neblogų egzempliorių, kuriuos reikės pastoviai tramdyt doh.gif
pauliausirmosmama
su su praejusia darbine/darbinga svente 4u.gif palinekesiu...turbut metu bent jau neblogesniu nei pernyksciai (visom prasmem) mirksiukas.gif o gal ir geresni atsuoliuos mirksiukas.gif
daugiau ka rasyt ner jegu, tokia bedvase, nors siandien vaiku ir neturejau, turejom veiklos planavimo diena, tai dirbom tik mokytojai, bet kazko nusikaliau ax.gif
simba3
QUOTE(vaiduuse @ 2010 09 02, 17:31)
sveikutės, naujokėlės, žinoma, kad visas priimam, gi draugiškos esam  mirksiukas.gif :
*

Aciu,, kad pagaliau mus pastebejote mirksiukas.gif Suprantu, rugsejo 1oji rolleyes.gif Visos uzsikasusios darbais doh.gif
Pas mus tai siandien ir rytoj sutrumpintos pamokos, net neaisku kodel, bet mums tai gerai. Nors tik 3 pamokas vedziau, bet irgi privargau juodai. Sunku visgi po atostogu doh.gif
linastri
pas mus taip pat rimti darbai prasidės tik nuo kitos savaitės.Ir gerai, o tai ir taip šiandien jaučiuosi lyg kalnus vertusi
simba3
QUOTE(linastri @ 2010 09 02, 19:29)
pas mus taip pat rimti darbai prasidės tik nuo kitos savaitės.Ir gerai, o tai ir taip  šiandien jaučiuosi lyg kalnus vertusi
*

Jooo, matyt visoms cia taip, po siandienos darbo mirksiukas.gif

As tai net nezinau, kaip cia reiks dirbt, nes beturim dar vadoveliu lietuviu kalbos, kada atves, neaisku doh.gif
fishke
dar kart paklausiu ax.gif gal pačios savo auklėtinius mokot ir anglų kalbos, ne tik matematikos, lietuvių? g.gif su kokiais vadovėliais dirbat įdomu ax.gif
QUOTE(fishke @ 2010 08 31, 20:23)
labuka, o gal tarp jūsų yra tik pradinukams dėstančių anglų kalbą? 

simba3
QUOTE(fishke @ 2010 09 03, 13:24)
dar kart paklausiu  ax.gif gal pačios savo auklėtinius mokot ir anglų kalbos, ne tik matematikos, lietuvių? g.gif su kokiais vadovėliais dirbat įdomu  ax.gif
*

Kazkada mokiau, bet dabar jau vadoveliai pasikeite. maciau vaikus moko is Liutuku (nezianu kaip ten vadinasi, bet knygele melyna, o ant jos nupiestas liutukas). Pas mus ka tik gali, viska atima, net ir etika. Likau su 19 pamoku verysad.gif
*gabra*
QUOTE(fishke @ 2010 09 03, 13:24)
dar kart paklausiu  ax.gif gal pačios savo auklėtinius mokot ir anglų kalbos, ne tik matematikos, lietuvių? g.gif su kokiais vadovėliais dirbat įdomu  ax.gif
*

pas mane anglu mokytoja desto smile.gif
simba3
Neisivaizduoju, kaip reiks dirbt doh.gif LT vadoveliu dar neturim , mokytoju knyga viena (vienas komplektas, tipo, pasidalinsit doh.gif )Siaubas kazkoks.

O dar planai doh.gif doh.gif doh.gif
janiku
4u.gif o pas mus su vadoveliais nera problemu, nes visi dirbame pagal sok serija ir visi vadovelius bei mokytoju knygas turime, o saltineliai, kiseliovai guli nenaudojami
LeTa-BeTa
Sveikos 4u.gif
gal kokią gerą idėją turite dėl gimadienių sveikinimo klasėje? pernai žaidėme su komplimentais (darėme drugelius ir ant sparniukų rašėme komplimentus), nesugalvoju ką šiemet rinktis.... g.gif
LeTa-BeTa
Ieškodama kažko ta tema, štai kokių idėjų radau: user posted image gal kam pravers ax.gif ir dar įdomių darbelių visas psl.: http://blog.kp.ru/showjournal.php?journali...ywordid=1290757
Bites Rites
Pagaliau savaitgalis biggrin.gif Ale ir neatsparios mes, kad po pirmos dienos vos kojas pavelkam bigsmile.gif Šiandien mano pirmokai jau ramesni,, dirbo po truputį, bet ir aš turiu keletą smarkių mokinukų, kuriems pastabas dažnai tenka duot. Nuo kitos savaitės pradėsiu lipdukus klijuot - trys raudoni lipdukai lentoje, tada bus vienas į pasiekimų knygelę (reikia iš karto "griebti", nes paskui jau nebesusikalbėsim). Ryt teks planus kurt - kaip nervina tie popierizmai cry.gif
rollick
labukas smile.gif
kita savaite darome teveliu susirinkimus.. paskaiciau, (siaip zinau, kad teveliai daznai buna skeptiskai nusiteike).. norejau psidomet, gal ka idomaus darote, kaip vedate tevu susirinkimus.. pernai pavasari buvau seminare apie tevu s., bet tuo metu ruosiaus atestacijai, tai kazi kaip isgaravo sis bei tas. turiu pps apie temas siulomas ir kaip nusiramint. galeciau ikelt. tai idomu kaip jus vedate .. ax.gif
Vildinga
QUOTE(rollick @ 2010 09 04, 11:40)
labukas  smile.gif
kita savaite darome teveliu susirinkimus.. paskaiciau,  (siaip zinau, kad teveliai daznai buna skeptiskai nusiteike).. norejau psidomet, gal ka idomaus darote, kaip vedate tevu susirinkimus.. pernai pavasari buvau seminare apie tevu s., bet tuo metu ruosiaus atestacijai, tai kazi kaip isgaravo sis bei tas. turiu pps apie temas siulomas ir kaip nusiramint. galeciau ikelt.  tai idomu kaip jus vedate .. ax.gif
*

Sveikutes, ir as jau apie susirinkima pagalvoju. Mano pirmokeliu teveliams labai viskas idomu. Po pamoku sugaistu nemazai laiko aiskindama viena ir ta pati. Tai sakau reikia bendrai padaryti, bet....kazkaip dar nesinori.

As nesu to darius, bet mano viena kolege praktikuoja stai ka: pries susirinkima prikarpo raudonu, geltonu ir zaliu lapeliu. Padeda juos bet kaip ant kurio nors vieno suolo ir kai tik ateina koks tevelis, praso pasiimti bet koki lapeli. Lapeliu turi buti visu po lygiai - tiek kiek yra teveliu. Kai jau visi teveliai turi po lapeli, ji pagal turimu spalvu dauguma sprendzia apie teveliu nuotaikas siandien. Kaip ji sako - jei dauguma pasirinko raudonus lapelius, tai jau susirinkimo metu gali laukti bet ko ir astriu temu geriau nenagrineti arba labai atsargiai. Na supratot minti...
Paskui susirinkimo pabaigoj mokytoja liepia teveliams ant tu lapeliu parasyti ka nors savo vaikuciams ir priklijuoti prie lentos. Tai labai veiksminga priemone susirinkimo nelankamntiems teveliams. Kadangi ryte ateje vaikuciai randa lapeli su tik jiems skirtais zodziais. O tu tevu, kurie nedalyvavo susirinkime vaikuciai nusimena ir grize namo jiems atskaito moralus biggrin.gif Kita karta teveliai butinai pasirodo susirinkime. Kazka panasaus bandziau ir pati.
Is pirmo zvilgsnio atrodo, kad gal traumuojami vaikai. Bet atsakingi teveliai arba ateina, arba pranesa, kad negales dalyvauti. Tuomet raikia tik pagalvoti, kaip issisukti is situacijos.
inuks
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2010 09 03, 20:22)

gal kokią gerą idėją turite dėl gimadienių sveikinimo klasėje?
*

Nežinau kiek gera ši idėja, bet gal kam ir patiks. Aš praeitais metais su savo pirmokėliais dariau taip: nupirkdavau viengubą atviruką, jo kampe pramušdavau su skylamušiu skylę ir pro ją praverdavau visų klasės draugų širdeles, t.y. iš popieriaus prikarpydavau širdučių, vaikai ant jų užrašydavo vardus, papuošdavo, kas mokėdavo dar ir linkėjimą patalpindavo. Tada imdavau tos gėlių juostelės (jei klasėj 22 vaikai, tai reikia 11 juostelės gabaliukų) ir prie kiekvieno galo su lipnia juostele prilipindavau po širdelę. Pati savo palinkėjimą užrašydavau ant atviruko ( pradžioj mokslo metų linkėjimas būdavo nuo visos klasės, nes vaikai vos savo vardus užsirašyt galėdavo). Tikiuosi suprantamai aš čia viską išdėščiau blush2.gif
pauliausirmosmama
QUOTE(inuks @ 2010 09 04, 16:30)
Nežinau kiek gera ši idėja, bet gal kam ir patiks. Aš praeitais metais su savo pirmokėliais dariau taip: nupirkdavau viengubą atviruką, jo kampe pramušdavau su skylamušiu skylę ir pro ją praverdavau visų klasės draugų širdeles, t.y. iš popieriaus prikarpydavau širdučių, vaikai ant jų užrašydavo vardus, papuošdavo, kas mokėdavo dar ir linkėjimą patalpindavo. Tada imdavau tos gėlių juostelės (jei klasėj 22 vaikai, tai reikia 11 juostelės gabaliukų) ir prie kiekvieno galo su lipnia juostele prilipindavau po širdelę. Pati savo palinkėjimą užrašydavau ant atviruko ( pradžioj mokslo metų linkėjimas būdavo nuo visos klasės, nes vaikai vos savo vardus užsirašyt galėdavo). Tikiuosi suprantamai aš čia viską išdėščiau  blush2.gif
*

parasta ir grazu, turbut panaudosiu mirksiukas.gif
inuks
Prisiminiau dar vieną dovaną ax.gif
Paėmiau A3 formato popieriaus lapą (mano būdavo baltas, bet jei turit gražiai, manau, atrodytų ant žalio - tai būtų lyg ir pieva). Vidury lapo didelėm raidėm užrašiau jubiliato vardą ir kiek jam sukanka metų, pvz.: UGNEI 7 Tą lapą pakabinau ant lentos ir visi žino, kad laukiam draugės gimtadienio ir kiekvienas turi padaryti po gėlės žiedelį - kokį tik nori: pasirenka spalvą, dydį, žiedo formą... Padaryto gėlės žiedelio viduryje užrašo savo vardą ir priklijuoja tame lape. Gaunasi graži spalvota žiedų pieva thumbup.gif

Dar darydavau tokią linkėjimų knygutę - kirmėlytę. Pabandysiu nufotografuot ir įdėt į paštą, bet ten jau savo darbo daugiau reik įdėt mirksiukas.gif
rutagra
Stiprybės visoms bitutėms:)
Vis dar ieškau kolegių, kurios savo pamokose naudojasi Smat lenta:) Atsiliepkite:) Būtų įdomu padiskutuoti ir pasidalinti patirtimi:)))
Ar yra mokytojų, kurios turi susikūrusios savo klasės tinklapius? Gal nepagailėtų savo patarimų, kaip tai padaryti?
janiku
gal galetumete pasidalinti savaitiniais planai 2 klasei pagal skaiciu sali pasauli muzika ir kuno kultura. ACIU
ninkute
Sveikos  4u.gif
gal kokią gerą idėją turite dėl gimadienių sveikinimo klasėje? pernai žaidėme su komplimentais (darėme drugelius ir ant sparniukų rašėme komplimentus), nesugalvoju ką šiemet rinktis.... g.gif
*

Mes pernai su antrokais gimtadienius švęsdavome taip: vaikai padaro atvirutę ant storesnio spalvoto popieriaus. Vieni piešia, kiti aplikuoja, kas kaip sugalvoja. Po to visų atvirutes susegame į vieną ir atrodo kaip knygutė. Viršelį padarau pati. Dar gimtadienio rytą uždėdavome ant galvos karūnėlę, kurią padarydavau irgi pati. ir visą dieną tas mokinys vaikšto su karūnėle. Po pamokų jau švenčiame gimtadienį, mokiniai lentoje užrašo linkėjimus. tai tiek.
rutagra
http://www.dositey.com/2008/index-page-fre...sub_3-multi.php - matematikai
*gabra*
QUOTE(simba3 @ 2010 09 03, 17:17)
Neisivaizduoju, kaip reiks dirbt doh.gif LT vadoveliu dar neturim , mokytoju knyga viena (vienas komplektas, tipo, pasidalinsit doh.gif )Siaubas kazkoks.

O dar planai doh.gif  doh.gif  doh.gif
*

Kosmaras blink.gif
Papildyta:
Sveikos  4u.gif
*

As tai suniuka nusipiesusi turiu (taksiuka),jo kuna lankstau kaip armonikele, ten vaikai raso linkejimus. Vaikams patinka
laurija
sveikos, žiūriu ne vien aš vargstu su vadovėliais, įsivaizduokite gavau 2 dalis Naujasis šaltinis ir Skaičių šalį 1d., tai kokius planus galiu rašyt, jei dėl kitų dalių neaišku doh.gif
nengute
QUOTE(rutagra @ 2010 09 04, 18:02)
Vis dar ieškau kolegių, kurios savo pamokose naudojasi Smat lenta:) Atsiliepkite:) Būtų įdomu padiskutuoti ir pasidalinti patirtimi:)))
Ar yra mokytojų, kurios turi susikūrusios savo klasės tinklapius? Gal nepagailėtų savo patarimų, kaip tai padaryti?
*

Mokykloje Smart lenta yra, bet drąsos man ją naudoti stinga. Nors labai norėčiau išmokti ax.gif
LeTa-BeTa
QUOTE(inuks @ 2010 09 04, 15:30)
*

QUOTE(inuks @ 2010 09 04, 17:19)
*

QUOTE(ninkute @ 2010 09 04, 18:41)
*

ačiū už idėjas 4u.gif 4u.gif 4u.gif Bet svarstau, kad reiktų kažko rimtesnio, juk jau ketvirtokai g.gif

QUOTE(nengute @ 2010 09 05, 11:10)
Mokykloje Smart lenta yra, bet drąsos man ją naudoti stinga. Nors labai norėčiau išmokti  ax.gif
*

pas mus irgi yra viena visai mokyklai (o mokykla labai didelė tongue.gif) doh.gif
Betukas
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2010 09 05, 10:20)
ačiū už idėjas  4u.gif  4u.gif  4u.gif Bet svarstau, kad reiktų kažko rimtesnio, juk jau ketvirtokai  g.gif
pas mus irgi yra viena visai mokyklai (o mokykla labai didelė  tongue.gifdoh.gif
*

Pas mus mokykla maža (214 mokinių ax.gif ), o lentos net 3 rolleyes.gif

Labukas 4u.gif

Su šventėm, deja, jau praėjusiom 4u.gif Stiprybės, kantrybės, kūrybiškų minčių 4u.gif

Aš blaškausi, kai burė vėjuje - čia mokykla, čia sergantys vaikai. Ruošiuos kitą savaitę į sanatorują...Galit įsivaizduot valdžios reakciją, kai pasakiau apie tai...Juk PIRMOKAI blink.gif Kaio aš drįstu taip !!!!!!!!! O ape mūsų vaikus, nieks negalvoja verysad.gif Bet kaip nors...Vakar kurpiau planus teminius. Kaip jūs rašote? Pas mane grafos - tema, gebėjimai, val. sk., i ntegracija, vertinimas . Gal kas panašiai darote? Galėtume susikeisti. Jau pasidariau muzikai, kūno kult., pasauliui. Lietuvių naudosiu iš šok puslapio blush2.gif

Ai, o dėl gimtadienio, tai esam darę taip. Kieno gimtadienis, tą vaiką paguldom ant tapeto, apvedžiojam ir visi bendrom jėgom nupiešiams, nuspalvinam - tai ir būdavo dovana originalaus dydžio autoportetas visu ūgiu biggrin.gif
Betukas
O jau kiek klaidų padariau , atsiprašau doh.gif blush2.gif
svajokle5
Sveikos mergytes. Gal galima ir man prie jusu prisideti? 4u.gif Esu taip pat pradinuke mirksiukas.gif
janiku
QUOTE(laurija @ 2010 09 05, 11:15)
sveikos, žiūriu ne vien aš vargstu su vadovėliais, įsivaizduokite gavau 2 dalis Naujasis šaltinis ir Skaičių šalį 1d., tai kokius planus galiu rašyt, jei dėl kitų dalių neaišku doh.gif
*

gal netoli elektrenu galeciau paskolinti mes nenaudojame
ninkute
QUOTE(Betukas @ 2010 09 05, 11:36)
Pas mus mokykla maža (214 mokinių ax.gif ), o lentos net 3  rolleyes.gif

Labukas  4u.gif

Su šventėm, deja, jau praėjusiom  4u.gif  Stiprybės, kantrybės, kūrybiškų minčių  4u.gif

Aš blaškausi, kai burė vėjuje - čia mokykla, čia sergantys vaikai. Ruošiuos kitą savaitę į sanatorują...Galit įsivaizduot valdžios reakciją, kai pasakiau apie tai...Juk PIRMOKAI  blink.gif Kaio aš drįstu taip !!!!!!!!! O ape mūsų vaikus, nieks negalvoja  verysad.gif  Bet kaip nors...Vakar kurpiau planus teminius. Kaip jūs rašote? Pas mane grafos - tema, gebėjimai, val. sk., i ntegracija, vertinimas . Gal kas panašiai darote? Galėtume susikeisti. Jau pasidariau muzikai, kūno kult., pasauliui. Lietuvių naudosiu iš šok puslapio  blush2.gif

Ai, o dėl gimtadienio, tai esam darę taip. Kieno gimtadienis, tą vaiką paguldom ant tapeto, apvedžiojam ir visi bendrom jėgom nupiešiams, nuspalvinam - tai ir būdavo dovana originalaus dydžio autoportetas visu ūgiu  biggrin.gif
*

Jei dirbate su Šok serija, tai visi planai yra internete, tik reikia sau prisitaikyti. Mums ilgalaikiams planams nėra griežtos tvarkos, beveik mokytojų kūryba, tik pradžia duota vieninga mokyklos, o trumpalaikius planus rašome kaip patogiau mokytojui.
simba3
QUOTE(svajokle5 @ 2010 09 05, 14:39)
Sveikos mergytes. Gal galima ir man prie jusu prisideti?  4u.gif  Esu taip pat pradinuke  mirksiukas.gif
*

Sveika 4u.gif
Gal kuri turit ketvirtokų teminius planus jau pasidariusi? Galėčiau duoti savo pernykščius trečiokų (Pupa, Raktas, Kiseliovo matematika)
Betukas
QUOTE(ninkute @ 2010 09 05, 14:14)
Jei dirbate su Šok serija, tai visi planai yra internete, tik reikia sau prisitaikyti. Mums ilgalaikiams planams nėra griežtos tvarkos, beveik mokytojų kūryba, tik pradžia duota vieninga mokyklos, o trumpalaikius planus rašome kaip patogiau mokytojui.
*

Dirbsiu pirmus metus su Riešutu ir Pupa, tai ir naudosiuos iš ten.
Žinokit aš jau visai susimėčiau terminuose...Tai trumpalaikiai ir yra teminiai, taip? unsure.gif Pavaduotojai reikia pristatyti ilgalaikius ir teminius unsure.gif
nengute
QUOTE(Betukas @ 2010 09 05, 16:53)
Dirbsiu pirmus metus su Riešutu ir Pupa, tai ir naudosiuos iš ten.
Žinokit aš jau visai susimėčiau terminuose...Tai trumpalaikiai ir yra teminiai, taip?  unsure.gif  Pavaduotojai reikia pristatyti ilgalaikius ir teminius  unsure.gif
*

Taip, manau, kad trumpalaikiai ir yra teminiai. Tik jų ministerija rekomenduoja atsisakyt pradinėms klasėms, atseit savaitei tik į priekį pagal mokinių tempą pasiplanuoji ir šį planavimą, kaip visos žinote, fiksuojame dienyne. Bet jei valdžia reikalauja, tai nieko nepadarysit... g.gif Nors aš ir be reikalavimo pasiplanuoju (pernai siunčiau į paštą 3 klasei kaip dariau, analogiškai ir ketvirtai šiemet kurpiu, bet žiauriai man lėtai sekasi blush2.gif ; per savaitgalį tik iki gruodžio prisikapsčiau)
Mergelė
QUOTE(rutagra @ 2010 09 04, 17:02)
*

Labas,
gal tokią lentą gausiu lapkričio ar gruodžio mėnesį. Va tada pulsiu pas tave patarimų dėl naudojimo. unsure.gif Bet čia dar tik pažadai. rolleyes.gif
Bites Rites
sveikutės. Vargstu ir aš su planais - mūsiškės sugalvojo tokias nesąmoningas grafas doh.gif Dar ir vertinimą įkišo ilgalaikiuose planuose, tai nors nusišauk unsure.gif
Knygų irgi trūksta, pratybų į knygyną dar neatvežė, tai pusė klasės jų neturi doh.gif Šiandien namie šviečiau pratybas, kad galėtume su pirmokais normaliai pradėt dirbt verysad.gif
Ryt turbūt važiuosiu pirkt CD grotuvo, nes klasėj nieko nėr doh.gif Daryk, ką nori, tik nieko neduoda - priemonių jokių, tik spintos stovi lotuliukas.gif Galim slėpynių žaist lotuliukas.gif Jau baigiu pusę namų turto išvilkt g.gif
NOKIA
Mergaitės,gal žinot ar yra 4 klasei muzikos diskas(pagal Krakauskaitę). Niekur nerandu fonogramos ,,riešutai'' ir t.t. g.gif
LeTa-BeTa
QUOTE(NOKIA @ 2010 09 06, 14:42)
Mergaitės,gal žinot ar yra 4 klasei muzikos diskas(pagal Krakauskaitę). Niekur nerandu fonogramos ,,riešutai'' ir t.t. g.gif
*

aš irgi ieškau, bet kolkas nieko neradau unsure.gif
Betukas
Sveikutės 4u.gif

Ujujujjjjjjjjjjjj, jau pavargau biggrin.gif Jetau jetau, kokių turiu vaikų...Neskiriam - viršus apačia vidurys...O kitas žiūrėk ir skaito laisvai wub.gif Ir šiaip savarankiškas. Bandėm rašinėti šiandien, pagaliukus, raizgaliukus - irgi uuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjj doh.gif Vargeliai džiaugsmeliai tie mažučiai wub.gif

Vadovėlių irgi trūksta, kitų ne tokios dalys atvežtos, bibliotekininkė duodas po prakaitu . Pratybų dar nėra, užsakyta, neatveža dar doh.gif Tėvai jau klausia unsure.gif Ir vėl - uuuujjjjj biggrin.gif

O kur dar pavežėjimai visokie - juk kviečiam vaikus, žadam vežioti, o kai reikia... doh.gif Vairuotojas nespėja po visus vienkiemius išvežiot, tėvai tuoj skambina - kas kaip kodėl neveža???

Muzikos diską kažkokį turiu g.gif Reiks ryt pažiūrėti, kas ir kaip g.gif
smilga1972
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2010 09 06, 14:47)
aš irgi ieškau, bet kolkas nieko  neradau unsure.gif
*

Paieškosiu namuose ir darbe, lyg ir turėjau g.gif ...
Namus jau iškuičiau, neradau, bet man tikrai vaidenasi, kad turiu, tai rytoj darbe pažiūrėsiu ir būtinai įkelsiu, jei dar nepervėlu mirksiukas.gif .
GORGONE
QUOTE(smilga1972 @ 2010 09 06, 17:47)
Namus jau iškuičiau, neradau, bet man tikrai vaidenasi, kad turiu, tai rytoj darbe pažiūrėsiu ir būtinai įkelsiu, jei dar nepervėlu mirksiukas.gif .
*

Jeigu tamsta nerasi, tai galesiu as ikelti, nes man atrodo, kad krakauskaites yra net du CD vienas su fonogramom, o kitas su dainele. Nes as treciokam ziurejau, tai buvau radusi lygtais ir ketvirtokams. Rytoj darbe reikes paziureti g.gif
Papildyta:
Ruosiu treciokams papildommo ugdymo programa, tai vartau cia visokias knygeles. Gal kam reikia galiu nuskanuoti ir ikelti Kengura "Nykstukas" uzduotys su atsakymais, Zaidziame matematika, Pasuk galva(150 nuostabiu galvosukiu vaikams ir paaugliams) 4u.gif
linastri
QUOTE(NOKIA @ 2010 09 06, 14:42)
*

TIKRAI YRA
22peliukas22
QUOTE(elimak7 @ 2010 09 06, 17:08)
Jeigu tamsta nerasi, tai galesiu as ikelti, nes man atrodo, kad krakauskaites yra  net du CD vienas su fonogramom, o kitas su dainele. Nes as treciokam ziurejau, tai buvau radusi lygtais ir ketvirtokams. Rytoj darbe reikes paziureti g.gif
Papildyta:
Ruosiu treciokams papildommo ugdymo programa, tai vartau cia visokias knygeles. Gal kam reikia galiu nuskanuoti ir ikelti Kengura "Nykstukas" uzduotys su atsakymais, Zaidziame matematika,  Pasuk galva(150 nuostabiu galvosukiu vaikams ir paaugliams) 4u.gif
*

Sveikos, mergaites smile.gif
Labai jau reiktu ir man krakauskaites muzikos disku, nes dabar tenka viska is interneto is siaip po trupineli graibytis. Sunku
As ir dar niekaip neisivaziuoju. Vaikai atsipute. Regis, kad praejusiais metais as ju nieko nemokiau schmoll.gif . Na bet kaip nors

LeTa-BeTa
QUOTE(Betukas @ 2010 09 06, 16:12)
Muzikos diską kažkokį turiu g.gif  Reiks ryt pažiūrėti, kas ir kaip  g.gif
*

QUOTE(smilga1972 @ 2010 09 06, 16:47)
*

QUOTE(linastri @ 2010 09 06, 17:34)
TIKRAI YRA
*

įkelkite jei galite kuri rasite 4u.gif 4u.gif 4u.gif man labai reikėtų IV klasei 4u.gif
22peliukas22
Neparasiau, kad 3 kl biggrin.gif
GORGONE
QUOTE(22peliukas22 @ 2010 09 06, 19:05)
Neparasiau, kad 3 kl  biggrin.gif
*

Tai vat kad treciai klasei ir neradau doh.gif nes pati planavau pagal krakauskaite, turiu tik 1kl, 2kl ir man atrodo kad 4kl kazka turiu. Todel pasiemiau balcyti, nes radau kasetes ax.gif butent 3kl skirtas. Bet siaip turiu kitokiu karaoke kopaktu, jeigu reikia galesiu ikelti. Viska tiksliai ryt parasysiu ka turiu, kai nueisiu i darba.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.