Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Namų fasadai
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai > Statome namą nuo A iki Z
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Viliomante
Patarkit kas geriau ar vatos lameles, ar iprasti fasadiniai akmens vatos lapai. Ir kokia sistema geriausia sioje srityje.Kokia apytiksle 1m2 kaina siltinant vata 7.5 cm storio.
Snowpass
Matau, kad mes su savo spalvomis taip pat ufonautai, tiek kad jau igyvendinta pas mus viskas, o ne planuojama biggrin.gif

Stogas- plokscias, todel apie spalva kalbeti neaktualu smile.gif
Tinkas- baltas, silikonine 2 mm struktura.
Plytos- pilkos spalvos ranku darbo betinine plyta.
Langai, skardos it pan.- tamsiai pilka spalva.

Beje visos vidaus sienos taip pat baltos spalvos- neglaistytos, tik susvelninta kalkinio tinko faktura ir dazyta matiniais dazais.

Pastebejimai: jokiu kol kas nes tik metus eksplotuojame, nebant daryciau 3 mm samanele vietoj 2mm, nes graziau, bet ir brangiau g.gif

Radau tik viena nuotraukele is terasines puses:
user posted image
Nasty Fairy
Na spalvu derinis visai neblogas (cia gi skonio reikalas) rolleyes.gif Mes sukam galva del pilkos spalvos cerpiu (nes gerokai pigiau kainuoja uz kitu spalvu), tai gama gautusi panasi, nes kitokios spalvos, kaip balta manau nelabai tiktu schmoll.gif
Bet man asmeniskai siek tiek saltoka blush2.gif ir ziema nelabai isivaizduoju, kaip prie visko balto butu biggrin.gif Man kazkaip raudono-juodo noretusi, kad ir ziema kontrastas butu didelis ir vasara, kai viskas zaliuotu wub.gif

P.S. biski ne i tema, bet kokio plocio terasos pamatelis pas jus?
kinziulis
Nu grazu thumbup.gif netradiciskai, ne rudai ir ne gelsvai biggrin.gif
ranku darbo plytos - cia kas? paaiskinkit man baltai varnai blush2.gif
beje intrigavo pasisakymas apie vidaus sienas ax.gif gal kokiu foto butu galima ax.gif o jus vaiku neturite mazu turbut jei visos sienos baltos ax.gif su kokiais dazais dazete vidaus sienas?
giedre.v
QUOTE(Snowpass @ 2009 05 06, 07:52)
Matau, kad mes su savo spalvomis taip pat ufonautai, tiek kad jau igyvendinta pas mus viskas, o ne planuojama biggrin.gif

visai ne ufonautai bigsmile.gif labai labai grazu!
Snowpass
QUOTE(tikurila @ 2009 05 06, 13:58)
Bet man asmeniskai siek tiek saltoka  blush2.gif  ir ziema nelabai isivaizduoju, kaip prie visko balto butu  biggrin.gif  Man kazkaip raudono-juodo noretusi, kad ir ziema kontrastas butu didelis ir vasara, kai viskas zaliuotu  wub.gif

P.S. biski ne i tema, bet kokio plocio terasos pamatelis pas jus?
*

Na gal gali pasirodyti saltoka, bet del derinio su raudona sutinku, todel pas mus lauko durys raudonos, nesiaip rausvos, ber ryskiai raudonos smile.gif Is pradziu buvo ideja, kad ir langu remus daryti kokios kitos spalvos, taciau pamateme vokiskame kataloge Hormann duru, kaip atdodo balti fasadai su raudonomis durimis, likome su zmona suzaveti ir padareme. Darbininkai kur state duris buvo apsale, o kaimynas sake, kad priesgaisrines durys, bet man l. grazu.

Terasos lentu medis bus siek tiek rausvas be to.

Siaip spalvu derinys gime is to, kad pagyvenome bute, kur buvo daug spalvu, svetaineje gelsva su medziu, miegamajame vien siena oranzine, be to taip pat medis- zodziu tradiciniai lietuviski variantai. Mums tiko, patiko visiams sveciams taip pat, bet pavargome nuo spalvu ir nusprendeme, kad namas turi buti grynas, kaip balta drobe pries kuriant paveiksla, tada matysis kiti interjero elementai, baldai ir pan. Tas pats su namo aplinka- rausvu atspalviu augalai- japoniskas klevas, raugekslis smile.gif

Tokia ideja...
Papildyta:
QUOTE(kinziulis @ 2009 05 06, 14:00)
Nu grazu thumbup.gif  netradiciskai, ne rudai ir ne gelsvai biggrin.gif
ranku darbo plytos - cia kas? paaiskinkit man baltai varnai blush2.gif
beje intrigavo pasisakymas apie vidaus sienas ax.gif  gal kokiu foto butu galima ax.gif  o jus vaiku neturite mazu turbut jei visos sienos baltos ax.gif  su kokiais dazais dazete vidaus sienas?
*

Ranku darbo plytos biggrin.gif
Yra Kaune toks profesorius is KTU, kuris jas gamina pagal savo sukurta technologija. Mums pasiule architektai. Ju zavesys tame, kad gali buti bet kokia spalva. Mes neradome pilko klinkerio- grynai pilko smile.gif Kitas dalykas, kad plytu yra netradicine proporcija, jos ilgesnes uz standartines. Na ir dar tai, kad ranku darbo, tai gaunasi nekalibruotos, t.y. nera idealiai vienodos, atspalviai, dydziai ir pan. Gaunasi siek tiek sendintas vaizdas.

Minusai- brangu, murininkai keikiasi, nes nekalibruotos, neisbandyta per amzius:) Bet betonas turi laikyti pagal ideja. Zodziu kritom i afera ir pasidarem biggrin.gif

Sienu (vidaus) technologija buvo ikvepta Danijos, Austrijos ir pan. namu, kuriuose niekas sienu neglaisto, o tepa kalkiniais misiniais, rezultatas jauki balta neideali siena. Pabandysiu nufotkinti, nezinau kas gausis:)
Nasty Fairy
Va koki linksma fasada uzmaciau bigsmile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
geguzio ziedai
user posted image

o man toks svajoniu fasadas medžiagų ir spalvų prasme.

tikurila variantas oi oi koks margas, kaip is pasakos kokiems elfams gyventi
Nasty Fairy
QUOTE(geguzio ziedai @ 2009 05 07, 16:23)
o man toks svajoniu fasadas medžiagų ir spalvų prasme.

tikurila variantas oi oi koks margas, kaip is pasakos kokiems elfams gyventi
*

Na sis, tai toks labai jau solidus rolleyes.gif

O tras margas, tai man visai fainuoliskas, tokiam niekad nebutu nuobodu thumbup.gif lotuliukas.gif Tikrai, kaip is pasakos, toks meduolinis biggrin.gif
griegzde
nežinai ar čia pataikiau ax.gif . bet norėjau paklausti gal kas esat susidurė su viniline sienų danga g.gif . Galvojam kuo čia apkalus nama ir kažkaip užkliuvau už vinilo . Idomu kokia ju kaina ?
Snowpass
Dar truputis musu fasado is betoniniu plytu- tokios apsilaupiusios atrodo smile.gif

user posted image

Is arciau:
user posted image
Aniutkinsss
QUOTE(Snowpass @ 2009 05 06, 21:22)
Ranku darbo plytos biggrin.gif
Yra Kaune toks profesorius is KTU, kuris jas gamina pagal savo sukurta technologija. Mums pasiule architektai. Ju zavesys tame, kad gali buti bet kokia spalva. Mes neradome pilko klinkerio- grynai pilko smile.gif  Kitas dalykas, kad plytu yra netradicine proporcija, jos ilgesnes uz standartines. Na ir dar tai, kad ranku darbo, tai gaunasi nekalibruotos, t.y. nera idealiai vienodos, atspalviai, dydziai ir pan. Gaunasi siek tiek sendintas vaizdas.

Minusai- brangu, murininkai keikiasi, nes nekalibruotos, neisbandyta per amzius:) Bet betonas turi laikyti pagal ideja. Zodziu kritom i afera ir pasidarem biggrin.gif

Sienu (vidaus) technologija buvo ikvepta Danijos, Austrijos ir pan. namu, kuriuose niekas sienu neglaisto, o tepa kalkiniais misiniais, rezultatas jauki balta neideali siena. Pabandysiu nufotkinti, nezinau kas gausis:)
*

Sveiki! Susidomejau ranku darbo plytelem=)! Man tai labai grazu atrodo! Jeigu ne paslaptis, kiek isejo kvadratini metra tokiu plyteliu pakloti? (medžiaga+murininku darbas). Aciu!
Snowpass
QUOTE(Aniutkinsss @ 2009 05 13, 11:13)
Sveiki! Susidomejau ranku darbo plytelem=)! Man tai labai grazu atrodo! Jeigu ne paslaptis, kiek isejo kvadratini metra tokiu plyteliu pakloti? (medžiaga+murininku darbas). Aciu!
*

Na gavosi nemazai. Kaip jau minejau, plytos nakalibruotos, tai dydziai skiriasi. Pradzioje dar bandem piktintis kai pagamino ir kiekviena matavome ir rusiavoma, bet po to supratome, kad cia ir yra visa esme, kad jos nevienodos smile.gif
Sumurijo viska is eiles ir super thumbup.gif
Bet plytos labai sunkios ir nesugeria vandens todel irgai stingsta muro misinys, ko murininkai nemegsta, nes nagalima daug eiliu per diena padaryti.

Taigi plytos:
Kaina priklauso nuo spalvos, kuo daugiau pignemto, tuo brangiau. Musu kainavo 150 lt m2, siaip kainuoja nuo 120 iki 200 m2.
Murininkai kainavo 110 uz m2. Kiek kainavo muro misinys nezinau, maisesi patys pagal profesoriaus recepta- daug manau nekainavo smile.gif

Taciau visa tai vyko 2008 m pavasari, tai kainos buvo pacios didziausios, todel manau dabar galima maziausiai 30-40 % numest. Na gal ne nuo plytu, bet nuo darbu tai tikrai biggrin.gif
aksome
Perskaiciau tema, tai dabar pradedu dvejot ,jei stogas raudonas ,o langai rudi tamsus ,tai kokie turetu buti pakalimai ? g.gif
Nasty Fairy
QUOTE(aksome @ 2009 05 15, 12:22)
Perskaiciau tema, tai dabar pradedu dvejot ,jei stogas raudonas ,o langai rudi tamsus ,tai kokie turetu buti pakalimai ?  g.gif
*

Man asmeniskai graziausia, kai visa mediena namo fasade ir ne tik (pvz. tvoros ir .t.t) yra vienodos spalvos ax.gif
giedre.v
QUOTE(aksome @ 2009 05 15, 09:22)
Perskaiciau tema, tai dabar pradedu dvejot ,jei stogas raudonas ,o langai rudi tamsus ,tai kokie turetu buti pakalimai ?  g.gif
*

as daryciau arba stogo spalvos, bet kad nesiskirtu atspalviai, arba tamsius pakalimus, na pvz tamsiai rudus. dar ziurint, kokia namo spalva planuojat smile.gif
Blogasdaktaras
Ieskau kvalifikuotu meistru fasado apdailai. Apsiltinti, tinkuoti, klinkerio paklijuoti siek tiek. 8 614 60741 Kaunas
aksome
QUOTE(giedre.v @ 2009 05 15, 18:44)
as daryciau arba stogo spalvos, bet kad nesiskirtu atspalviai, arba tamsius pakalimus, na pvz tamsiai rudus. dar ziurint, kokia namo spalva planuojat  smile.gif
*

idomu kaip atrodytu rudi pakalimai ,bet gal geriau nerizikuot g.gif ,o nameli galvojom kalt pusrascio lentelem, bet prisirankiojau ivairiu nuomoniu tai dabar vel galvojam doh.gif ,spalva butu naturali gelsva-aukso,tai manau gal ir nesipjautu tarpusavi spalvos g.gif
Vaidillute
QUOTE(Snowpass @ 2009 05 06, 22:22)

*

sveiki, ax.gif mes kaip tik galvojam kaska netradicisko vidaus sienom, labai idealu yra balta spalva visam namui vienoda- labai domina kalkiu misinio technologija.. gal butu galima foto paziuret blush2.gif kad galutinai apsispresti galetume.
o del fasado spalvu thumbup.gif butent ir mes tokias rinksimes tik plytas neranku darbo nes brangu verysad.gif o langus planuojam sviesiai rudus ne tuos kaip 'ryzi' bet labai sviesios gelsvos taip susvelninsim ta vadinama 'saltuma'
Snowpass
QUOTE(Vaidillute @ 2009 05 25, 13:47)
sveiki,  ax.gif  mes kaip tik galvojam kaska netradicisko vidaus sienom, labai idealu yra balta spalva visam namui vienoda- labai domina kalkiu misinio technologija.. gal butu galima foto paziuret  blush2.gif kad galutinai apsispresti galetume.
o del fasado spalvu  thumbup.gif  butent ir mes tokias rinksimes tik plytas neranku darbo nes brangu  verysad.gif  o langus planuojam sviesiai rudus ne tuos kaip 'ryzi' bet labai sviesios gelsvos taip susvelninsim ta vadinama 'saltuma'
*

Kalkiu misinio technologijos, deja, nepasakysiu, nes nezinau schmoll.gif Pats ieskojau internete pries darant, ir nepavyko nieko gero man rasti, bet gal ir galima susizinoti.

Pas save dariau taip: musu iseitinis taskas buvo siena tinkuota kalkiniu- cementiniu tinku. Todel turedamas gan siurkzcia siena ja siek ties svelninau, taciau palikau visus idubimus, nelygumus ir pan. Dareme taip- glaisteme sienu glaistu vienu sluoksniu labai plonai nubraukiant bet koki pertekliu ir is karto dar ejome lakavimu sepeciu, kad susvelninti faktura. Kai nudziuvo, nubraukiau astrius grudelius glastpopieriu ir toliau gruntavimas + dazymas. Tai tiek. Pabandysiu nufotkint- siaip tai gaunasi kad cia mes osiame temoje apie namo fasadus biggrin.gif
Gaunasi poster_offtopic.gif

Komentaras del langu spalvos- jeigu desite plastikinius langus- ale pusies imitacija, dar gerai pasiziurekite kaip atrodo realus gaminiai istatyti i nama, nes labai matosi, kad plastmase su laminatu. Reikia pamatyti naturaliai, jeigu aisku as apie ta pati kalbu.
Vaidillute
QUOTE(Snowpass @ 2009 05 25, 13:16)

Komentaras del langu spalvos- jeigu desite plastikinius langus- ale pusies imitacija, dar gerai pasiziurekite kaip atrodo realus gaminiai istatyti i nama, nes labai matosi, kad plastmase su laminatu. Reikia pamatyti naturaliai, jeigu aisku as apie ta pati kalbu.
*

dekui uz issamu atsakyma, dabar mes dar langu stadijoje tik todel del sienu glaistymo cia jau velesnis klausimas cool.gif
yra jau nuspresta kad desim balintos pusies langus is abieju pusiu tokia pacia spalva bet plastikinius is Hrono, esu macius realiai tai tikrai nera 'geltoni' jie labai naturalios spalvos ir gana gerai atrodo, nes mediniu nenorim blush2.gif tai sis manau yra vienintelis tinkamas variantas.
o jus ar dejot langu remus pilkos spalvos ir is vidaus ar baltus ? Cia dar biski man neramu su ta spalva is vidaus blush2.gif noriu kuo 'svaresnio' vaizdo namuose.
Ir beje dar paskutinis klausimukas apie tas ranku darbo plytas, tas destytojas kartais vardu ne Saulius is Kauno?
Snowpass
QUOTE(Vaidillute @ 2009 05 25, 19:29)
dekui uz issamu atsakyma, dabar mes dar langu stadijoje tik todel del sienu glaistymo cia jau velesnis klausimas  cool.gif
yra jau nuspresta kad desim balintos pusies langus is abieju pusiu tokia pacia spalva bet plastikinius is Hrono, esu macius realiai tai tikrai nera 'geltoni' jie labai naturalios spalvos ir gana gerai atrodo, nes mediniu nenorim  blush2.gif  tai sis manau yra vienintelis tinkamas variantas.
o jus ar dejot langu remus pilkos spalvos ir is vidaus ar baltus ? Cia dar biski man neramu su ta spalva is vidaus  blush2.gif  noriu kuo 'svaresnio' vaizdo namuose.
Ir beje dar paskutinis klausimukas apie tas ranku darbo plytas, tas destytojas kartais vardu ne Saulius is Kauno?
*

Plytos: ne, jo vardas Vytas smile.gif Jei reikes, rasykit AZ, nes cia jau reklama gaunasi, na bet mes pasidarem patys, nes kai nuvaziavom paziureti namo Kleboniskyje ismuryto, tai susileidom smile.gif

Langai: jei matet naturaliai ir jums OK, tada super, aisku kad tiks ir patiks thumbup.gif Viduje mes dejom taip pat tamsiai pilkus, kaip ir isoreje. Pas mus viduje ale "loft" dizainas, tai mums tiko. Diena nekrenta i akis, kad tamsus remai viduje, nes ziurint i lauka, kai ten sviesu, net ir baltas remes atrodo tamsus vizualiai. Taciau nakti labai faina, nes remai susilieja su tamsiu stiklu ir tai gaunasi kaip istisa detale. Jeigu viduje darysite baltas sienas (grynai baltas), tai palikite baltus langus viduje butinai, nes kitaip "gryno" vaizdo nebus. Be to jei ruosiates naudoti medi viduje, pvz. deti medines grindis, tai niekaip nesuderinsite su ta balinta pusimi, kad nesipjautu. As maciau kaip atrodo baltos sienos viduje + rausvo medzio grindys + balti langai. Vaizdas geras- "grynas" manyciau biggrin.gif
Fiona
Snowpass, labai grazus tamstos namas wub.gif Ir tos ranku darbo plytos bigsmile.gif wub.gif Atejau patarimu del fasado spalvos ieskoti, o radau kai ka artimo dusiai biggrin.gif Musu namas irgi ploksciu stogu ir tamsiais langais. As asmeniskai labai norejau tokio tamsiai pilko klinkerio, bet vyrui norejosi kazko "kito", tai kompromise gavosi tamsiai pilkai baklazaninis ar baklazaniskai tamsiai pilkas, net nezinau kaip apibudinti biggrin.gif Zodziu, tamsus. Ir turim namo dali, kur numatytas tinkas. Tai va del sios dalies turiu klausima: renkam silikoninio tinko spalva. Kiek ta spalva begant laikui kinta? Jei paleteje spalva tinka, imti pustoniu sviesesne? Nes visi kaip susitare sako, kad realybeje tinko spalvos atrodo tamsiau g.gif Jau keturias spalvas ant fasado isbandziau su dazais ir nei viena 100 proc. netinka/nepatinka g.gif
cunami
Gal kam teko daryti apdailą iš skaldyto akmens. Turime akmenis kurių storis 2-4cm reikia kažkaip apmūryti kaminą, tik dabar klausimas kaip juos pritvirtint kad po kiek laiko nepradėtų krist ant galvos unsure.gif
Bijuna
Sveikos. Noriu paklausti. Gal zinote kur galima isigyti tokiu ploksciu kaip plytos (maciau per TV). Pas mus yra 2 (pries iejima ) kolonos is raudonu blokeliu ir mes jas norime aplibdyti tokiom plokstem, ale murintos raudonu plytu bus bigsmile.gif Namas kaip ir pabaigtas, apkaltas tamsiai raudonom-rudom medinem dailylentem, langai, stogas ir visi pakalimai t.rudi. Sakau visai ziuretusi t.raudonomis plytomis (imitacija) apklijuotos tos kolonos. Nu gal supratote ko noriu blush2.gif Aciu.
Nasty Fairy
Bijuna, ar tu turi omeny kazka tokio?
user posted image

Jai taip, tai visokiu spalvu maciau Tenax atstovybeje 4u.gif

Ar tu kalbi apie klinkerines plyteles mastau.gif
user posted image
Bijuna
Turbut apie Tenax kalbejau g.gif blush2.gif Kazin kaip jos? Nu gi kai namas jau pabaigtas ir jame jau antri metai gyvename tai norisi kuo maziau dirbti, jos turbut lengviau klijuojamos ir maziau vargo.
Nasty Fairy
QUOTE(Bijuna @ 2009 05 26, 12:13)
Turbut apie Tenax kalbejau  g.gif  blush2.gif  Kazin kaip jos? Nu gi kai namas jau pabaigtas ir jame jau antri metai gyvename tai norisi kuo maziau dirbti, jos turbut lengviau klijuojamos ir maziau vargo.
*

Nezinau kaip jos, bet gyvai galima pamatyti pvz. ju ofise Vilniuje, Fabijoniskese priesais Mandarina mirksiukas.gif Bet man rodos pigiau ir didesnis pasirinkimas spalvu vis tik butu klinkeriniu plyteliu rolleyes.gif O vargo, tai gal panasiai biggrin.gif

P.S. man kazkodel atrodo, kad tos plokstes pasiteisintu, jai klijuoti reiketu didelius fasado plotus g.gif
Bijuna
Bet paziurejau, kad jos "priklijuotos" ant putu polisterolio, tai kai mes apklijuosime kolonas jos labai "pastores g.gif Mums gi kolonu sildyti nereikia. Gal koki plonesniu dar buna?
kreizzy
QUOTE(Bijuna @ 2009 05 26, 12:19)
Bet paziurejau, kad jos "priklijuotos" ant putu polisterolio, tai kai mes apklijuosime kolonas jos labai "pastores  g.gif Mums gi kolonu sildyti nereikia. Gal koki plonesniu dar buna?
*

Musu pazystami apsiklijavo tom plokstem kaikurias namo dalis.Ten prie polesterolo priklijuotos klinkerines plyteles, buna polestirolo storis 5-10 cm.Darbas labai gritas ir lengvas,pasidare patys,tik tarpus uzpildyti ilgiau,jiems kv.plokstes kainavo 120 lt. eme su vokisku klinkeriu.
Loreli
QUOTE(Fiona @ 2009 05 26, 10:46)
. Ir turim namo dali, kur numatytas tinkas. Tai va del sios dalies turiu klausima: renkam silikoninio tinko spalva. Kiek ta spalva begant laikui kinta? Jei paleteje spalva tinka, imti pustoniu sviesesne? Nes visi kaip susitare sako, kad realybeje tinko spalvos atrodo tamsiau g.gif  Jau keturias spalvas ant fasado isbandziau su dazais ir nei viena 100 proc. netinka/nepatinka g.gif
*

Man irgi įdomus šis klausimas, nes rinksimės samaninę spalvą. O kokios firmos tinką renkatės. Kažin koks kokybiškiausias?

Snowpass, labai gražu pas jus ir originalu..... Dėl baltos spalvos labai pritariu, pas mane viduj bus daugiausia balta spalva. O visą laiptinę dėsim kažkokiu specialiu danišku tinku (baltu), kur paviršius nelygus gaunasi. Deja, Lietuvoj jo net nėra pirkt. Dabar gyvenu bute, kur viskas balta ir man labai patinka tas šviesos jausmas.
Snowpass
QUOTE(Loreli @ 2009 05 27, 12:04)
Man irgi įdomus šis klausimas, nes rinksimės samaninę spalvą. O kokios firmos tinką renkatės. Kažin koks kokybiškiausias?
Snowpass, labai gražu pas jus ir originalu..... Dėl baltos spalvos labai pritariu, pas mane viduj bus daugiausia balta spalva. O visą laiptinę dėsim kažkokiu specialiu danišku tinku (baltu), kur paviršius nelygus gaunasi. Deja, Lietuvoj jo net nėra pirkt. Dabar gyvenu bute, kur viskas balta ir man labai patinka tas šviesos jausmas.
*

Apie balta spalva smile.gif

Visi dizaineria issijuose tvirtina, kad jeigu dedi balta spalva, tai reikia koki tona imti, na tipo kazka is "off white" paleteje. Tai va kiek isbandeme, tai pasiteisino tik toks variantas- nusiperki bazina balta spalna ir nededi nieko, nes visus bandymus dabar isdazau garaze, pvz. aukso vertes Tikurilla LUJA dazu 10 l. banke lotuliukas.gif

Del fasado, tai cia daug diskusiju, bet mano isitikinimu bet kur gali buti tik viena pagrindine spalva (balta, juoda ir visos pilkos- nera spalvos). Taigi- max 2, bet cia jau yra vietos suklisti, o jie visos trys, tada uztikrintas pravalas, nebent kazkam patinka lenkisku moteliu interjeras biggrin.gif
Gal ir per grieztai as cia mirksiukas.gif
Blogasdaktaras
Gal kas is praktikos patarima del klinkerio klijavimo kliju duotumet, reikia kad tikrai laikytu ir po pirmos ziemos nenubyretu g.gif Gal kas fasada darete puse klinkerinem plytelem puse tinku?
Kaip darete perejima tarp tinko ir plytos, nes plyta bus issikisus ~2-2,5 cm virs tinko tai nei koki paskardinima daryt nei ka.... Bet kazka reikia daryt kad nuo sienos vanduo nevarytu per lietu i ta sujungima?
rytorasa
suku galvą, kokios spalvos klinkerio plytas dėti, kad derėtų prie tamsiai rudo stogo.. g.gif tiek visokių atspalvių prisižiūrėjau, kad galva susisuko... wacko.gif

Gal galit patarti?
Vaidillute
QUOTE(Snowpass @ 2009 06 05, 14:47)

Del fasado, tai cia daug diskusiju, bet mano isitikinimu bet kur gali buti tik viena pagrindine spalva (balta, juoda ir visos pilkos- nera spalvos). Taigi- max 2, bet cia jau yra vietos suklisti, o jie visos trys, tada uztikrintas pravalas, nebent kazkam patinka lenkisku moteliu interjeras biggrin.gif
Gal ir per grieztai as cia mirksiukas.gif
*

labai pritariu, nemegstu margumo ir ryskiu jokiu spalvo schmoll.gif
QUOTE(Blogasdaktaras @ 2009 06 05, 21:25)
Gal kas is praktikos patarima del klinkerio klijavimo kliju duotumet, reikia kad tikrai laikytu ir po pirmos ziemos nenubyretu g.gif Gal kas fasada darete puse klinkerinem plytelem puse tinku?
Kaip darete perejima tarp tinko ir plytos, nes plyta bus issikisus ~2-2,5 cm virs tinko tai nei koki paskardinima daryt nei ka.... Bet kazka reikia daryt kad nuo sienos vanduo nevarytu per lietu i ta sujungima?
*

man irgi butu naidinga si info
ragana66
QUOTE(rytorasa @ 2009 06 10, 21:56)
suku galvą, kokios spalvos klinkerio plytas dėti, kad derėtų prie tamsiai rudo stogo..  g.gif tiek visokių atspalvių prisižiūrėjau, kad galva susisuko...  wacko.gif

Gal galit patarti?
*

Mes dejom tamsiai ruda klinkerine plyta is Wienerberger (ruda, redukuota, smeleta). Stogas rudas, langai rudi mediniai, klinkeris irgi rudas, o tinko fragmentai tokie kaip ir geltoni. Is pat pradziu, kol tinkas nebuvo isdziuves, labai baisejausi jo spalva, bet dabar, kai tinkas jau isdziuvo, man visai grazu ir atrodo, kad tas geltonumas susisaukia su plytose esanciais smelio grudeliais thumbup.gif

Ideciau nuotraukas, bet nelabai moku, be to, ir tinko spalva ne tokia kaip realybej. Belieka tik apziureti naturoj wub.gif
axa
QUOTE(rytorasa @ 2009 06 10, 21:56)
suku galvą, kokios spalvos klinkerio plytas dėti, kad derėtų prie tamsiai rudo stogo..  g.gif tiek visokių atspalvių prisižiūrėjau, kad galva susisuko...  wacko.gif

Gal galit patarti?
*

derinkite ne tik prie stogo ,
tamsiai rudas stogas labai dėkingas, tinka dauguma variantų smile.gif
rinkitės ir derinkite pilną spalvų gamą - pagal langų spalvą/tinko spalvą (jei bus)/pakalimų spalvą ir visas kitas spalvas wink.gif O jei visai įstrigote pasirinkime, geriausia kaip jau ne kartą siūliau - pravažiuoti pro naujus namus ir pasižiūrėti koks variantas jums geriausia atrodo wink.gif Ir iš patikusio varianto 'nusibeždžioniauti' spalvas (visų elementų).
rytorasa
na, langų dar nėra, stogo irgi, nors stogo dangą jau turim, pakalimų taip pat nėra... biggrin.gif Mes klinkerį mūrysim, taigi langus dėsim po apdailos.. ax.gif Kažko tai linkstu prie margo klinkerio varianto, kur dominuoja rudi atspalviai.. smile.gif

geras dalykas tas klinkeris, ale bragus žaltys... lotuliukas.gif
deiive
Gal kas galite parasyti atsiliepimu apie plyteles klijuojamas ant namo fasado. Nezinau kaip jos tiksliai vadinasi smile.gif
rytorasa
QUOTE(deiive @ 2009 06 13, 14:02)
Gal kas galite parasyti atsiliepimu apie plyteles klijuojamas ant namo fasado. Nezinau kaip jos tiksliai vadinasi smile.gif
*

kiek girdėjau, tai nieko gero... unsure.gif ne tam jos skirtos.. rolleyes.gif
Brunetike
QUOTE(rytorasa @ 2009 06 13, 14:07)
kiek girdėjau, tai nieko gero...  unsure.gif ne tam jos skirtos..  rolleyes.gif
*

kodel jus sakote kad ne tam jos skirtos? is ko kaip manote tos ale plyteles padarytos? didzioji dauguma apipjaunant pacias klinkerines plytas is abieju pusiu mirksiukas.gif tik tiek kad nesenai maciau viena nama kur kaminas tokiom aptaisytas buvo, tai nubire kelios rolleyes.gif bet siaip pvz nes su vyru pasiliekam minti ateiciai visa nama tokiom apsitaisyti ( aisku cia i tolima ateiti ziurint, kai tinkas labai pabos tada lotuliukas.gif ) pvz pas mus namas stovi be rezervo nuo kaimynu ir is kitos puses nuo kudros, tai mum norint issaugoti atstumus klinkerio plytos kaip ir nelabai gerai butu, o plyteles thumbup.gif
lanaa
QUOTE(rytorasa @ 2009 06 13, 14:07)
kiek girdėjau, tai nieko gero...  unsure.gif ne tam jos skirtos..  rolleyes.gif
*

per savo praktika kiek esam namu apklijave klinkerinem fasadinem plytelem, tai dar niekas nesiskunde. beje, klijuojamos fasadines klinkerines plyteles labai paplite olandijoj ir vokietijoj, ir stovi ten tie namai ir kiti pastatai jau ne viena desimtmeti. tik pas mus lietuvoj pastebejau, jei kokia daugiau maziau naujove, tai dauguma tautieciu baidos smile.gif tiek, kad klijuot reik prisilaikant atitinkamu rekomendaciju, o ne bilekaip kaip kitasyk statybininkai, kad linke daryt.

QUOTE(Brunetike @ 2009 06 13, 18:41)
bet siaip pvz nes su vyru pasiliekam minti ateiciai visa nama tokiom apsitaisyti ( aisku cia i tolima ateiti ziurint, kai tinkas labai pabos tada  lotuliukas.gif ) pvz pas mus namas stovi be rezervo nuo kaimynu ir is kitos puses nuo kudros, tai mum norint issaugoti atstumus klinkerio plytos kaip ir nelabai gerai butu, o plyteles  thumbup.gif
*

tik jau kai klijuosit, tai turekit omeny, kad vienoks putu polistirolas eina klijuojamiems fasadams, o kitoks tinkuojamiems fasadams. cia jei namas siltintas is isores. jei esat sudeje putu polistirola tinkuojamiems fasadams, tai jau ant tokio fasado plyteles nelabai klijuojas, nes tinko ir plyteliu visai kitos apkrovos smile.gif
Blogasdaktaras

tik jau kai klijuosit, tai turekit omeny, kad vienoks putu polistirolas eina klijuojamiems fasadams, o kitoks tinkuojamiems fasadams. cia jei namas siltintas is isores. jei esat sudeje putu polistirola tinkuojamiems fasadams, tai jau ant tokio fasado plyteles nelabai klijuojas, nes tinko ir plyteliu visai kitos apkrovos smile.gif
*

[/quote]
Cia tipo kaip specialiste pakometavai?? Koks dar kitoks polistirolas? Kam sneket nesamones?
lanaa
*

[/quote]
Cia tipo kaip specialiste pakometavai?? Koks dar kitoks polistirolas? Kam sneket nesamones?
*

[/quote]

cia tipo turbut nama pasitatei, kad taip drasiai komentuoji ??? siaip polistirolo markes buna skirtingos, ir armavimo budai skiriasi priklausomai nuo namo apdailos. ir vienoks armavimas eina tinkuotai sienai ir visai kitoks klinkerinem klijuojamom plytelem, kuriu tarkim apkrova eina 30-35kg i m2. paskui uztai ir aiskina tauta, kad tos plyteles krenta smile.gif
Blogasdaktaras
[quote=lanaa,2009 06 14, 11:00]
*

[/quote]
*

[/quote]

cia tipo turbut nama pasitatei, kad taip drasiai komentuoji ??? siaip polistirolo markes buna skirtingos, ir armavimo budai skiriasi priklausomai nuo namo apdailos. ir vienoks armavimas eina tinkuotai sienai ir visai kitoks klinkerinem klijuojamom plytelem, kuriu tarkim apkrova eina 30-35kg i m2. paskui uztai ir aiskina tauta, kad tos plyteles krenta smile.gif
*

[/quote]
Tipo turbut pasistatei
Taip, plytom eina kitoks armavimas budas, dvigubas armavimas ir smeigiuojama per tinkla ir daugiau smeigiu i 1m2. Taip ir dariau. Nu ir ka?! Ir polistorola dar 100 ar gal 200 deti tipo reikia? mad.gif
lanaa
*

[/quote]
Tipo turbut pasistatei
Taip, plytom eina kitoks armavimas budas, dvigubas armavimas ir smeigiuojama per tinkla ir daugiau smeigiu i 1m2. Taip ir dariau. Nu ir ka?! Ir polistorola dar 100 ar gal 200 deti tipo reikia? mad.gif
*

[/quote]

zinai, turiu ir taip ka veikti, nei su tavim tusciai gincytis smile.gif
gerai, kad dareis plytas, bet cia kalba eina ne apie apdailiniu plytu mura, kuris laikos pats polistirolo atzvilgiu, o apie klijuojamas fasadines plyteles, kurios laikos priklijuotos ant polistirolo. klijuojant fasadines plyteles, yra zymiai didesnes tempimo statmenai zemyn apkrovos, negu tik tinkuojant siena. tai ir polistirolo markes eina skirtingos.
xtrail
[quote=lanaa,2009 06 14, 19:41]
*

[/quote]
Tipo turbut pasistatei
*

[/quote]

zinai, turiu ir taip ka veikti, nei su tavim tusciai gincytis smile.gif
gerai, kad dareis plytas, bet cia kalba eina ne apie apdailiniu plytu mura, kuris laikos pats polistirolo atzvilgiu, o apie klijuojamas fasadines plyteles, kurios laikos priklijuotos ant polistirolo. klijuojant fasadines plyteles, yra zymiai didesnes tempimo statmenai zemyn apkrovos, negu tik tinkuojant siena. tai ir polistirolo markes eina skirtingos.
*

[/quote]

Idomu kur perskaitei tokias nesamones. Zmogus teisingai sako klijuojamoms klinkerio plytelems skiriasi tik armavio technologija ir pats tinklelis, polisterolas visur tas pats eps70 Ir jeigu zmogus nores po kurio laiko keisti dekora i klinkerio plyteles tiesiog lups lauk dekora armuos ir smeigiuos papildomai.
lanaa
*

[/quote]

Idomu kur perskaitei tokias nesamones. Zmogus teisingai sako klijuojamoms klinkerio plytelems skiriasi tik armavio technologija ir pats tinklelis, polisterolas visur tas pats eps70 Ir jeigu zmogus nores po kurio laiko keisti dekora i klinkerio plyteles tiesiog lups lauk dekora armuos ir smeigiuos papildomai.
*

[/quote]

perskaityt neteko, o darbinej praktijoj su tuo susidurti teko ne karta. na bet kadangi cia internetas ir vieni uz kitus jauciasi gudresni, emiau ir paskambinau i pora polistirola gaminanciu imoniu dar karta pasitikslint kaip ten yra su tuo polistirolu. na ir atsake, kad jei tinkuot is isores, tai EPS70 markes uztenka, o va jei klijuot klinkero plyteles, tai jau turetu eit EPS80. taip kad baigiu as su jumis gincytis. jei turit klausimu kreipkites i tos srities specialistus. tikiuos, kad kazkam is sitos uzsitesusios diskusijos bent jau bus realios naudos smile.gif
Bluko
O man iskilo toks klausimas, gal kas skaiciavo, kiek brangiau iseina nama apklijuojt klinkeriu, nuo aptinkavimo? Gal skirtumas visai nedidelis g.gif
sarra
Mūsų stadija uždengtas stogas be langų ir apdailos. Kol kėlėme namo dėžutę buvau įsitikinusi kad mano namo apdaila bus klinkerinė plyta išmūryta. Bet kai priėjome tą stadiją kai reikia apsipresti ir pradėjome skaičiuoti dėja, dėja finansai neleižia siuo metu tokios prabangos. Apsisprendėme dėti langus, o apdailą dėsime polistirolą apie 20cm ir tinkas....gal kada ir kai nusibos tinkas apdailą galima bus ką nors pakombinuoti su priklijuojamomis plytelėmis ar akmens imitacijos plytelėmis...nes jau klinkerio plytos nebus kur padėti....
tai man cia beskainant susidarė įspūdis kad reikia pagalvoti į priekį jei nenorėsiu tinkuoto paviršiaus ir klijuosiu ką nors tai polistirolą kokį reikia rinktis... g.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.