Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Receptai su nuotraukomis
Supermamų klubas > Mūsų namai > Kulinarinės idėjos > Antri patiekalai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
cadra
QUOTE(Pacific @ 2008 03 16, 16:40)
ka tik valgem stai toki patiekala smile.gif

FARSIRUOTOS BULVES GRIETINELEJE
BULVES
FARSAS
GRIETINELES PAKELIS
FERMENTINIS SURIS

1. Nuskusti bulves, ispjauti viduriuka (as isiminejau sutokiu ale dratu, kuri preita savaite nupirkau kaziuko mugej smile.gif ), prikisti farso (i farsa dejau maltos mesos prieskoniu). viska sudejau i stiklini puoda.
user posted image
2. uzpiliau grietinele, ir sutrupinau maggi nepilna kubeli.
user posted image
uzdengiau su dangciu ir i orkaite. 40minuciu, 180 laipsniu.
3. istraukiau, apibarsciau tarkuotu fermentiniu suriu ir dar 5min i orkaite idejau. tik dabar jau nedengiau su dangciu.
stai kas gavos.
user posted image
dar pabarsciau krapais.

skanaus  4u.gif
*

labai jau ir grazu na kalbos nera turetu ir skanu buti SAUNUOLE thumbup.gif
Lalaila_Vln
uzknisai, koks grozis padarytas is uogienes su grietine wub.gif
Nerytė
QUOTE(Gitta @ 2008 03 16, 11:51)
Aš buvau įdėjus varškėtukus, nežinau ar pagal mano receptą darė  blush2.gif  Bet tikriausiai, jei sako, kad verti dėmesio, nes tikrai skanūs gaunasi. Nusižiūrėjau aš tą receptą iš senos lietuviškų valgių knygos ir jis labai paprastas  thumbup.gif
*

Gitta, aciu uz receptuka, reiks pabandyti thumbup.gif

QUOTE(Pacific @ 2008 03 16, 14:40)
ka tik valgem stai toki patiekala smile.gif
*

labai graziai atrodo bigsmile.gif
Camea
Laba smile.gif

idedu ir as savo paskutinius patiekalus mirksiukas.gif

zrazai su sampinionais ir suriu smile.gif

user posted image user posted image

reikes mesos pvz. kiaulienos nugarines, gerai apmusam gabaliukus ir pamarinuojam para, tada i vidu dedam gryba su suriu ir susegam su dantu krapstuku, garnyrui labai tinka bulves su morkom, i ikaitinta orkaite 40 min po folija i pabaiga nuimam folija, kad graziai apskrustu mirksiukas.gif
Papildyta:
Blynai su desrelem smile.gif

user posted image

teslai 2 kiausiniai, 1 stikline pieno ar kefyro, tiek pat miltu, 2 desreles (supjaustytos) ir kepimo miltelu, bei druskos ax.gif
adelin
jūs tikros kulinarės ... tokių grožybių pridarot, kad net seilė tysta rolleyes.gif
Nerytė
musu pietus
makaronai, farsas, poras, brokuliai, prieskoniai (dejau muskato riesuto, pipiru, druskos ir mesos prieskoniu), grietinele, suris
user posted image
grange
O mūsų pietūs ir vakarienė varškės apkepas buvo. norėjau varškėčių, bet nebuvo kada blush2.gif
tik kažko foto negerai gavos unsure.gif
user posted image

2 pak. varškės
4 kiaušiniai
5-6 v.š. manų
1-2 v.š cukraus
50 gr. sviesto ar margarino
vanilinio cukraus

pirmiausia užmerkiau manus vandeniu, galima pienu.
tada ištirpiau sviestą, supyliau į indą, į jį įdėjau cukrų ir vanilinį cukrų, atskyriau trynius nuo baltymų, sudėjau trynius ištryniau viską , sudėjau varškę ir manus išbrinkusius. baltymus išplakiau mikseriu iki standumo, atsargiai į indą, išmaišiau, skardą patepiau sviestu ir pabarsčiau džiuvesėliais ir į orkaitę kol paruduoja.
alionke
QUOTE(logika @ 2008 03 16, 14:09)
o koks ten grožis šalia varškėčių  bigsmile.gif
beje,uzknisai,kodel tavo toks nikas?  g.gif  nu čia ne į temą,bet įdomu  blush2.gif
*

Taigi ja vyras uzkniso,matot kokius sedevrus reikia gaminti ir ne bet kaip su restoraniniais papuosimais thumbup.gif
Saunuole wub.gif
Matrioška
QUOTE(uzknisai @ 2008 03 16, 12:09)
Nu ir prisigaminusios skanestu, visko taip ir norisi paragauti, saunuoles thumbup.gif
Neatsimenu pagal kieno recepta cia buvo varsketukai, tai labai aciu tai, kuri parase thumbup.gif (labai neturiu laiko ieskoti blush2.gif )nes einu zuvi pietum kepti mirksiukas.gif O varsketukai tikrai verti demesio

user posted image
*

Kaip gražu ir taip viliojančiai skaniai atrodo 4u.gif
Poema
Begu is sios temos,nes bijau,kad iskrovos diena gali nepavykti lotuliukas.gif
Srove
QUOTE(Nerytė @ 2008 03 16, 12:01)
Merginos atsiliepkit kieno tie varskeciai, taip graziai atrodo, noriu recepto... kazkaip praleidau blush2.gif
*

jo, jo Gittos tai receptelis, tik as nedejau cukraus mirksiukas.gif
O jau lauke grozis, pausciukai ciulba bigsmile.gif turbut visoms ir nuotaika tokius skanumynus daryti bigsmile.gif
Kepiau zuvi su varske biggrin.gif Jau kai prasideda mano varskiadieniai, tai sunku uzbaigti.Menkes file paslaksciau citr. sultimis,druska pipirais.Is gerosios puses biggrin.gif paguldziau menke ant dziuvesiu, uzdejau ant visos idara ir susukau.Susmaigsciau pagaliukais.Idaras varske rupi,sviesto truputis, grietines pora saukstu, krakmolo arbatinis saukstelis, druskos, zalumos:petrusku, poru, krapu daug.
Padazui truputis sviesto, miltus jame pakepti, apie arb. sauksteli, pilti pienuko truputi grietineles, gale surio itarkuoti,krapu, norimu prieskoniu.
Valgem su bulviu krekeriais ir darzovemis.

user posted image

Tiesa pamirsau pasakyti, kad apacia zuvies reikia gerai uzpaniruoti dziuvesiuose kiaus. plakinyje ir vel dziuvesiuose, kad neisbegtu varske mirksiukas.gif
grange
labai sexovai tie rutuliukai su pagaliuku atrodo laugh.gif good.gif
Srove
QUOTE(grange @ 2008 03 16, 18:48)
labai sexovai tie rutuliukai su pagaliuku atrodo laugh.gif good.gif
*

Nu blyn kai nufotkinau ir ikeliau, tai pati susizvengiau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Kaip cia dabar ta pavadinima reik sugalvoti, kad butu i tema lotuliukas.gif
grange
QUOTE(uzknisai @ 2008 03 16, 17:52)
Nu blyn kai nufotkinau ir ikeliau, tai pati susizvengiau lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
*

mano mintys garbanotos, tai iš kart vaizdai kitokie biggrin.gif

o kas ten ant salotų lapų tie geltoni?
lineva
QUOTE(Nerytė @ 2008 03 16, 17:08)
musu pietus
makaronai, farsas, poras, brokuliai, prieskoniai (dejau muskato riesuto, pipiru, druskos ir mesos prieskoniu), grietinele, suris
user posted image
*

Labai aš mėgstu šitą patiekaliuką thumbup.gif tik muskato riešuto niekada nedėjau g.gif
Papildyta:
QUOTE(uzknisai @ 2008 03 16, 17:46)
jo, jo Gittos tai receptelis, tik as nedejau cukraus mirksiukas.gif
O jau lauke grozis, pausciukai ciulba bigsmile.gif turbut visoms ir nuotaika tokius skanumynus daryti bigsmile.gif
Kepiau zuvi su varske biggrin.gif Jau kai prasideda mano varskiadieniai, tai sunku uzbaigti.Menkes file paslaksciau citr. sultimis,druska pipirais.Is gerosios puses biggrin.gif paguldziau menke ant dziuvesiu, uzdejau ant visos idara ir susukau.Susmaigsciau pagaliukais.Idaras varske rupi,sviesto truputis, grietines pora saukstu, krakmolo arbatinis saukstelis, druskos, zalumos:petrusku, poru, krapu daug.
Padazui truputis sviesto, miltus jame pakepti, apie arb. sauksteli, pilti pienuko truputi grietineles, gale surio itarkuoti,krapu, norimu prieskoniu.
Valgem su bulviu krekeriais ir darzovemis.

user posted image

Tiesa pamirsau pasakyti, kad apacia zuvies reikia gerai uzpaniruoti dziuvesiuose kiaus. plakinyje ir vel dziuvesiuose, kad neisbegtu varske mirksiukas.gif
*

Krekeriukai thumbup.gif ir labai gražiai pateiktos daržovės wub.gif
Srove
QUOTE(grange @ 2008 03 16, 18:54)
mano mintys garbanotos, tai iš kart vaizdai kitokie  biggrin.gif

o kas ten ant salotų lapų tie geltoni?
*

Paprika mirksiukas.gif
Srove
QUOTE(logika @ 2008 03 16, 14:09)
o koks ten grožis šalia varškėčių  bigsmile.gif
beje,uzknisai,kodel tavo toks nikas?  g.gif  nu čia ne į temą,bet įdomu  blush2.gif
*

Del niko tai reiktu moderatoriu paprasyti, kad pakeistu i kita koki ax.gif , buvo tarpa kazkas labai uzknise, tikra to zodzio prasme, tai, kai jungiausi, nereikejo daug galvoti lotuliukas.gif kaip jauciausi, taip ir vadinausi, o dabar biski geda del tokio niko, ale pasikeisiu ir tiek bedos.Merginos labai aciu visoms uz pagyras blush2.gif man net nesmagu kartais darosi, atrodo, kad cia kazka tokio padariau, bet istikro, tai nieko naujo, nieko gero biggrin.gif O pazaisti su maistu siaip megstu, kai laiko turiu ir man paciai skaniau ir smagiau valgyti, kai truputi papuosi kuom nors, neipatingai, bet paprastai, o ir MB siaip ivertina tai ka gaminu ir yra sioks toks stimulas. blush2.gif
Bonpari
QUOTE(Linucia @ 2008 03 16, 14:19)
Aš varškėčius visada kepu ant sviestuko, o ne su aliejumi. Man skaniau ir, be to, varškėčiai kepami ant sviesto gražią gelsvą spalvą įgauna mirksiukas.gif
*

wau, išties gera mintis, bandysiu ir aš tada taip biggrin.gif 4u.gif

P.S. grange skanu, tik trūksta išpurpusių razinkų laugh.gif tongue.gif
joločka
QUOTE(juratija @ 2008 03 11, 21:24)
user posted image

Labai pigu ir paprasta (be pavadinimo smile.gif )

6 bulvės
1 morka
500g faršo
šesnako skiltelė
prieskoniai

kadangi neturėjau bulviatarkės, sutarkavau bulves ir morką burokine tarka. Sudėjau faršą, susmulkinau šesnako skiltelę, sudėjau prieskonius. Viską gerai išmaišiau ir suformavau kotletukus. Į aliejumi išteptą formą juos sudėti ir kepti apie 30-40 min karštoje orkaitėje. Labai skanu ir sveika  thumbup.gif
*

Šiandien kepiau. Buvo labai skanu 4u.gif Ačiū už receptuką 4u.gif
Nome
QUOTE(joločka @ 2008 03 16, 19:44)
Šiandien kepiau. Buvo labai skanu  4u.gif  Ačiū už receptuką  4u.gif
*

Aš irgi kepiau, bet man nepatiko blush2.gif . Gal dėl to, kad bulvės sutarkuotos buvo burokine tarka g.gif ?
Owly
Dėkui merginos už pagyras, iš tiesų tai tie suktinukai nieko ypatinga, bet labai skanu smile.gif

Kiek daug čia grožybių vėl pridėjote bigsmile.gif Šaunuolės visos 4u.gif

O gal turit kokių minčių dėl varškėtukų, kodėl vieną kartą gaunasi gražūs, kaip Gitta'os ir uzknisai, o kitą kartą sukrenta kaip kad man šiandien atsitiko blush2.gif Gal nuo varškės priklauso? Na ir miltų iš akies dedu, gal reikės pamatuot lens.gif
P.S. pas mus varškėtukai irgi visada kepami su trupučiu sviestuko thumbup.gif

aushrele
QUOTE(Owly @ 2008 03 16, 23:20)
Dėkui merginos už pagyras, iš tiesų tai tie suktinukai nieko ypatinga, bet labai skanu  smile.gif

Kiek daug čia grožybių vėl pridėjote  bigsmile.gif  Šaunuolės visos  4u.gif

O gal turit kokių minčių dėl varškėtukų, kodėl vieną kartą gaunasi gražūs, kaip Gitta'os ir uzknisai, o kitą kartą sukrenta kaip kad man šiandien atsitiko  blush2.gif  Gal nuo varškės priklauso? Na ir miltų iš akies dedu, gal reikės pamatuot lens.gif
P.S. pas mus varškėtukai irgi visada kepami su trupučiu sviestuko  thumbup.gif
*

Mano mama davė man pastebėjimą irgi dėl panašios priežasties varškės patiekalams 4u.gif jei gamini iš tos varshkės kur būna kvadratinės formos nu kaip ala tarybiškai supakuota tai dažniausiai iš jos kepiniai tokie sukrenta, geriau kepti iš tos tokios rupios, kur būna trikampio formos arba ovalo formos pakuotėj (na yra ir kvadratinės jei suprantat apie ką aš čia) cool.gif gal dėl to ir čia, nes ta senovinės formos būna skystesnė tokia g.gif gal suprasit ką aš turėjau omeny 4u.gif
Owly
QUOTE(aushrele @ 2008 03 17, 00:35)
Mano mama davė man pastebėjimą irgi dėl panašios priežasties varškės patiekalams 4u.gif  jei gamini iš tos varshkės kur būna kvadratinės formos nu kaip ala tarybiškai supakuota tai dažniausiai iš jos kepiniai tokie sukrenta, geriau kepti iš tos tokios rupios, kur būna trikampio formos arba ovalo formos pakuotėj  (na yra ir kvadratinės jei suprantat apie ką aš čia) cool.gif gal dėl to ir čia, nes ta senovinės formos būna skystesnė tokia g.gif gal suprasit ką aš turėjau omeny 4u.gif
*

Ačiū aushrele, suprantu apie kokias varškes kalbi mirksiukas.gif Bet šįkart kaip tik kepiau iš Dvaro rupios 9% varškės doh.gif Davar galvoju, kad gal cukraus padauginau, nes daugokai dėjau, kadangi varškė pasitaikė rūgštoka doh.gif Baisu man kept tuos varškėčius, nes vieną kartą gaunasi vos ne kaip spurgos essen.gif o kitą kartą sukritę blynukai doh.gif
Srove
QUOTE(aushrele @ 2008 03 17, 01:35)
Mano mama davė man pastebėjimą irgi dėl panašios priežasties varškės patiekalams 4u.gif  jei gamini iš tos varshkės kur būna kvadratinės formos nu kaip ala tarybiškai supakuota tai dažniausiai iš jos kepiniai tokie sukrenta, geriau kepti iš tos tokios rupios, kur būna trikampio formos arba ovalo formos pakuotėj  (na yra ir kvadratinės jei suprantat apie ką aš čia) cool.gif gal dėl to ir čia, nes ta senovinės formos būna skystesnė tokia g.gif gal suprasit ką aš turėjau omeny 4u.gif
*

Tos pliurzes biggrin.gif , kaip as vadinu, is keturkampiu popieriniu pakeliu niekada neperku ir nemoku nieko is jos pagaminti.Be to manau, kad del iseigu ten yra zenkliai didesnis isrugu kiekis paliktas , o ir pati varske dazniausiai buna sumalta.
Rokiskio namine maiseliuose nieko, bet man geriausiai kepiniai iseina su zemaitijos pieno varske, kur po kila kalademis sufasuota, gali pjaustyti, kaip suri, arba dar yra toks zemaitijos p. varskes suris vadinas, sufasuotas i surio forma, bet ten varske, irgi gera.Dar pieno zvaigzdziu dvaro man nebloga irgi fasuota i surio pavidalo forma.Bet tos trintos homogenizuotos visokios, tai schmoll.gif
Is geros varskes padaryti varskeciai dar nekepti buna lengvuciai ir purus mirksiukas.gifO riebalus reikia pakaitinti i salta keptuve nedeti.
O va cukraus as isvis i varskecius nededu, jei reikia paskui uzsidedi, bet kad jie visai nerugstus gaunasi, o jei dar su uogiene valgoma tai ir taip saldu.
Camea
Egzotika user posted image

vistiena, persikas, suris, garnyras pagal kiekvieno skoni ax.gif

vistiena su riesutais user posted image

siems patiekalam labiausiai tinka vistienos krutinele, pries tai para marinuota majoneze smile.gif
Aster
OHO, kiek daug nauju receptu! 4u.gif Owly ir Daividija - speju, kad jus kazkas pagrobe ir uzdare i vergija virtuveje lotuliukas.gif tiek ideju, tiek patiekalu thumbup.gif tik atrodo, kad pusryciams, priespieciams, pietums, pavakariams, vakarienei ir naktipieciams po skirtinga patiekala ruosiate lotuliukas.gif tikiuosi, nepervargstat!!! bigsmile.gif

Labai patiko ir Pacific idarytos bulves!!! thumbup.gif

Lalos vistiena irgi nereali!!!

O as ikelsiu labai jau kukliu patiekaliuku nuotraukytes:
Desreles keptos ant lauzo:
reikes vaikisku desreliu, pagaliuko sumauti desrelems, ugnies. Kepti apie 2-3 minutes virs zariju.

user posted image

Lasisos uzkepele:
reikes lasisos file, bulviu, morkos, svoguno, majonezo, surio, prieskoniu.
Visa tai susmulkinti, issluoksniuoti kepimo skardoje ir kepti orkaiteje (apie 220laipsniu) apie 40 minuciu. Jei detumete apvirtas bulves, tada kepti reiketu tik apie 20 min ir lasisa gautusi sultingesne.

user posted image
Nerytė
vakariene:
pupeliu troskinys
pupeles, desreles, siek tiek morku, astriu prieskoniu ir pomidoru pastos
user posted image
Aster
QUOTE(Nerytė @ 2008 03 17, 11:07)
vakariene:
pupeliu troskinys
*

Skaniai atrodo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif O pupos kokios diiideeeleees biggrin.gif
freimule
Eina sau... wub.gif net nežinau, nuo kurio patiekalo pradėti... TAIP SKANIAI jūsų gaminiai atrodo, kad baigiu ekraną nulaižyti.. Iš kur tiek fantazijos... blink.gif Aš tai, galima sakyti, pradedančioji, todėl pas mane repertuare maximum 15 patiekalų biggrin.gif o jau puošybos elementai... wub.gif vyras turbūt akis pamestų pamatęs bigsmile.gif lotuliukas.gif
beje, ne į temą truputį...owly, kaip vadinasi gėlė tavo avatare? Pas mane tokia prieš dvi savaites pražydo wub.gif
lineva
QUOTE(Nome @ 2008 03 16, 19:48)
Aš irgi kepiau, bet man nepatiko  blush2.gif . Gal dėl to, kad bulvės sutarkuotos buvo burokine tarka g.gif ?
*

Mums taip pat nelabai patiko, bet aš irgi su burokine tarkavau g.gif

QUOTE(Ingule20 @ 2008 03 17, 12:24)
beje, ne į temą truputį...owly, kaip vadinasi gėlė tavo avatare? Pas mane tokia prieš dvi savaites pražydo  wub.gif
*

klausimėlis ne į temą, bet atsakimėlį ne į temą irgi bus biggrin.gif mirksiukas.gif blush2.gif ten manyčiau AMARILIS g.gif wub.gif
freimule
QUOTE(lineva @ 2008 03 17, 13:30)
Mums taip pat nelabai patiko, bet aš irgi su burokine tarkavau g.gif
klausimėlis ne į temą, bet atsakimėlį ne į temą irgi bus biggrin.gif  mirksiukas.gif  blush2.gif ten manyčiau AMARILIS g.gif  wub.gif
*

Ačiū 4u.gif reikia užsirašyti biggrin.gif
Beje, gal galit čičinsko kepsnio receptuką parašyti? Šiandien noriu ką nors negaminto pabandyti, o šitas, kiek žinau-faršas į virtas bulves susuktas? Bijau, kad neišeis man blush2.gif O jei išeitų, tai vakare ir nufotografuočiau wub.gif
soske
[quote=egleegle,2008 03 17, 10:32]
OHO, kiek daug nauju receptu! 4u.gif Owly ir Daividija - speju, kad jus kazkas pagrobe ir uzdare i vergija virtuveje lotuliukas.gif tiek ideju, tiek patiekalu thumbup.gif tik atrodo, kad pusryciams, priespieciams, pietums, pavakariams, vakarienei ir naktipieciams po skirtinga patiekala ruosiate lotuliukas.gif tikiuosi, nepervargstat!!! bigsmile.gif

Labai patiko ir Pacific idarytos bulves!!! thumbup.gif

Lalos vistiena irgi nereali!!!

O as ikelsiu labai jau kukliu patiekaliuku nuotraukytes:
Desreles keptos ant lauzo:
reikes vaikisku desreliu, pagaliuko sumauti desrelems, ugnies. Kepti apie 2-3 minutes virs zariju.

user posted image

mmmmm.. kaip tokiu desreliu noreciau ax.gif
Nerytė
QUOTE(egleegle @ 2008 03 17, 12:05)
Skaniai atrodo  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  O pupos kokios diiideeeleees biggrin.gif
*

4u.gif aciu
acha, megstu tokias mesingas pupas biggrin.gif
"Dior"
Vakar susiruošiau padaryt kibinus,štai rezultatas.
AČIŪ už receptuka. 4u.gif 4u.gif

user posted image
Aster
QUOTE(soske @ 2008 03 17, 14:10)
mmmmm.. kaip tokiu desreliu noreciau  ax.gif
*

Et, kaip tik kelios buvo like... Bet teko palikti lapems blink.gif

QUOTE(SUNO @ 2008 03 17, 17:00)
Vakar susiruošiau padaryt kibinus,štai rezultatas.
AČIŪ už receptuka. 4u.gif 4u.gif
*

Labai skaniai atrodo! Man kibinai labai asocijuojasi su mamos Velykinemis bandelemis thumbup.gif , tai labai pakele nuotaika tavo nuotraukos, SUNO!
"Dior"
QUOTE(egleegle @ 2008 03 17, 17:15)
Labai skaniai atrodo! Man kibinai labai asocijuojasi su mamos Velykinemis bandelemis  thumbup.gif , tai labai pakele nuotaika tavo nuotraukos, SUNO!
*

Ačiū egleegle,malonu kad pakele nuotaika. 4u.gif
aguonele
Laaabai skaniai atrodo SUNO tavo kibinai. As praeita savaite ir kepiau, pasidariau pora mini kibinu, tai sakyciau net skaniau buvo nei dideli.
*Spyglė*
Kepiau netikrus zuikiukus smile.gif
Padariau farsa kaip kotletukams,suformavau kiskiukus ir kepiau kartu su bulvytemis 4u.gif
user posted image
Valgem su kopustu,morku ir agurko salotytemis ax.gif
user posted image
Skanaus 4u.gif
Nerytė
QUOTE(*Spyglė* @ 2008 03 17, 17:18)
Kepiau netikrus zuikiukus smile.gif
Padariau farsa kaip kotletukams,suformavau kiskiukus ir kepiau kartu su bulvytemis  4u.gif
user posted image
Valgem su kopustu,morku ir agurko salotytemis  ax.gif
user posted image
Skanaus  4u.gif
*

Skanu bigsmile.gif thumbup.gif
lotute
QUOTE(cadra @ 2008 03 16, 15:24)
labai jau ir grazu na kalbos nera turetu ir skanu buti SAUNUOLE thumbup.gif
*

as orkaiteje idarytas buvles dariau tai niam niam kaip skanu yra bigsmile.gif
6663
pora dienu nepasirodyk, ir she tau, naujas meniu su visom mandrybem hihihi.gif
bandziau rashytis, kas labai patiko, bet pameciau gala biggrin.gif
nu tai nevardinu, bet linkejimai visoms- nerealiai skaniai jus cia pasidarbavot doh.gif wub.gif 4u.gif
Owly
egleegle, manęs tikrai niekas neuždarė virtuvėje lotuliukas.gif Nors virtuvėje pasisukioti mėgstu, bet receptus sudedu kokį kartą per mėnesį blush2.gif Kai nuotraukas perkeliu ir peržiūriu blush2.gif lotuliukas.gif Tai čia visai mažai kaip už mėnesį blush2.gif lotuliukas.gif

Neryte, skaniai atrodo pupelių troškinys 4u.gif

Spyglės zuikio irgi norėčiau paragauti essen.gif

Ingule20, lineva jau atsakė, ačiū jai 4u.gif Ten tikrai amarilis mirksiukas.gif wub.gif Beje čia yra tema apie amarilius ax.gif

organizatore
QUOTE(Nerytė @ 2008 03 17, 12:07)
vakariene:
pupeliu troskinys
user posted image
*

isbandysim si patiekaliuka, nes atrodo labai jau skaniai thumbup.gif
6663
Pora vakarieniu smile.gif :

Darzoves su tailandietishkais ryziu makaronais (rice stick): kokias turim darzoves apkepam su trintu cesnaku ir sojos padazu: kepiau morkas, pievagrybius, ziedini kopusta, zirnelius ir jau nebeprisimenu ka dar biggrin.gif ..
Ryziu makaronu virti nereikia, juos palaikiau 10 min karshtam vandeny, paskui 5 minutem suverciau i keptuve ir palaikiau uzdengtus..Skanaus..

user posted image

Vel tilapijos file: pamarinavau zuvi pora dienu shaldytuve dvieju rushiu padazuose (parinkau ashtrokus, ivairiu pipiru ir pan)..Paragavau dar zalia zuvi, vos nesuvalgiau, kaip skaniai buvo ishsimarinavus..Kiekviena gabaleli pamirkiau padaze : kiaushiniai, majonezo shaukshtas, daug ivairiu zoleliu, o tada jau i keptuve..kepti ilgai nereikia..Buvo super skanu, nors gal neishvaizdu..

user posted image
poeme
Aš vakar kepiau tipo pyragą su brokoliais, "Baltojo katino svetainės " receptas :
Ant sluoksniuotos bemielės tešlos dedam įdarą: dubenyje sumaišyti apvirtus brokolius, parūkytą kumpį, grietinę, tarkuotą sūrį, aš dėjau baziliko, uždengti antru lakštu ir į orkaitę....180 laipsnių, 20-25 min 4u.gif
soske
tilapijos file atrodo suuuuper skaniai..mm..
uogute
QUOTE(Nerytė @ 2008 03 17, 09:07)
vakariene:
pupeliu troskinys
user posted image
*

va va mes sitaip irgi daznai vakarieniaujam... dar jei turim raugintu agurku ypjaustom ir butinai cesnako thumbup.gif thumbup.gif
*Spyglė*
QUOTE(poeme @ 2008 03 18, 08:53)
Aš vakar kepiau tipo pyragą su brokoliais, "Baltojo katino svetainės " receptas :
Ant sluoksniuotos bemielės tešlos dedam įdarą: dubenyje sumaišyti apvirtus brokolius, parūkytą kumpį, grietinę, tarkuotą sūrį, aš dėjau baziliko, uždengti antru lakštu ir į orkaitę....180 laipsnių, 20-25 min  4u.gif
*

noriu,atrodo thumbup.gif
*Spyglė*
Mano vakarykste vakariene 4u.gif
Kepta mesyte

Mesyte,gerai ismusti,pamarinavau majoneze pora valandu.Kepiau apvoliojusi miltuose,buvo labai minksta mesyte 4u.gif Valgem su kosyte bulviu ir marinuotom sparaginem pupelem rolleyes.gif
user posted image
Camea
idomiau pateikti kotletai mirksiukas.gif

user posted image user posted image
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.