Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Receptai su nuotraukomis
Supermamų klubas > Mūsų namai > Kulinarinės idėjos > Antri patiekalai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Nerytė
Musu pusryciai (dedu juos cia, nes prie saltu uzkandziu su nuotraukomis temos netinka wink.gif )
blyneliai su obuoliais

miltai, grietine, kiausinis, siek tiek vandens, tarkuotas obuolys, keletas grudeliu sodos, druska, cukrus ir aliejus kepimui
valgemes su grietine ir brukniu uogiene ax.gif
user posted image
Poema
mmm kaip skaniai atrodo blynai essen.gif
Nerytė
QUOTE(Poema @ 2008 02 24, 12:18)
mmm kaip skaniai atrodo blynai essen.gif
*

Malonu ax.gif MB irgi buvo issisiepes iki ausu, kai pajuto, kad kepami blynai, jis labai juos megsta, tik kad as nelabai juos megstu kepti, tai retai ir gauna biggrin.gif
Kim
QUOTE(Renatėlė @ 2008 02 23, 20:33)

vyras jau sukinėja pirštą prie smilkinio, kad fotografuoju ir dar internete rodau... biggrin.gif
*

prajuokinai lotuliukas.gif
@Ka
Nors susigalvojau biski save pakankinti, kuri laika nevalgydama visokiu mesyciu, blynuku, pyragu ir t.t.t...
Bet cia vistiek uzsuku seile pavarvint, ir padaryt "copy paste" patikusiu recepteliu... ax.gif

Cia mano pietai... ax.gif
Ne kepsnei aisku, bet skanus ir lengvas maistas... biggrin.gif

user posted image
Taistė
Idesiu ir as vieno megstamiausiu patiekalu recepta smile.gif Is anksto atsiprasau, kad nelietuviskom raidem, bet pastaruoju metu mano laptopas susipyko su internetu tai tenka prisesti prie nelietuvisko kompiuterio be lietuvisku raidziu unsure.gif

Indiskas darzoviu troskinys
(Vegetable curry)

user posted image

Gaminant vakariene keturiems asmenims jums reikes:

sauksto aliejaus
1 svoguno
1/2 kg bulviu
1/4 kg brokolio
2 morku
skardines konservuotu pomidoru (apie 425g)
3 saukstu kario pastos
2 puodeliu kokosu pieno
1/4 kg pievagrybiu

Darzoves supjaustyti. Puode ikaitinti alieju, sudeti svoguna. Pakepinti ant vidutines ugnies apie 3-5 min. Sudeti bulves, brokoli, morkas, pomidorus su visomis sultimis ir kario pasta - sumaisyti. Supilti kokosu piena, uzvirinti. Tada sumazinti ugni ir virti neuzdentame puode apie 15 min kol darzoves suminkstes. Pabaigoje idedam supjaustytus grybus ir dar paverdam apie 5 minutes.

Tiesa sakant viska dedu is akies, net nebutinai butent tokias darzoves deti - viskas priklauso nuo saldytuvo turinio! Man cia dar labai tinka kalafijorai, o paskutini karta pridejau sparaginiu pupeliu.
Kario pasta taip pat dedu is akies, nes visos jos skirtingo stiprumo. Dazniausiai naudoju balti curry paste - ji silpnesne, tai dedu maziausiai 6 saukstus. Zodziu nusprendziam ragavimo budu pagal savo skonio receptorius smile.gif
Tradiciskai valgoma su ryziais, bet kadangi esu kuskuso maniake tai ir nuotraukoj kuskusas blush2.gif

Skanaus! Man sitas patiekaliukas be galo patinka.. ir namai taip skaniai pakvimpa.. smile.gif
Oresta3
QUOTE(garbane @ 2008 02 24, 14:15)
Idesiu ir as vieno megstamiausiu patiekalu recepta  smile.gif Is anksto atsiprasau, kad nelietuviskom raidem, bet pastaruoju metu mano laptopas susipyko su internetu tai tenka prisesti prie nelietuvisko kompiuterio be lietuvisku raidziu  unsure.gif

Indiskas darzoviu troskinys
(Vegetable curry)

user posted image
[color=green]
Gaminant vakariene keturiems asmenims jums reikes:

sauksto aliejaus
1  svoguno
1/2 kg bulviu
1/4 kg brokolio
2  morku
skardines konservuotu pomidoru (apie 425g)
3 saukstu kario pastos
2 puodeliu kokosu pieno
1/4 kg pievagrybiu

Darzoves supjaustyti. Puode ikaitinti alieju, sudeti svoguna. Pakepinti ant vidutines ugnies apie 3-5 min. Sudeti bulves, brokoli, morkas, pomidorus su visomis sultimis ir kario pasta - sumaisyti. Supilti kokosu piena, uzvirinti. Tada sumazinti ugni ir virti neuzdentame puode apie 15 min kol darzoves suminkstes. Pabaigoje idedam supjaustytus grybus ir dar paverdam apie 5 minutes.
Skanaus! Man sitas patiekaliukas be galo patinka.. ir namai taip skaniai pakvimpa..  smile.gif
*

essen.gif: atrodo skaniai, ir neriebiai gal. Nuprengziau pasidietint, na bet sioj temoj panarsius, bus labai sunku doh.gif
lotute
QUOTE(Oresta3 @ 2008 02 24, 17:28)
essen.gif: atrodo skaniai, ir neriebiai gal. Nuprengziau pasidietint, na bet sioj temoj panarsius,  bus labai sunku doh.gif
*

istiesu artrodo laaabai skaniai bigsmile.gif
begike
Pirma karta i si skyreli dedu patiekaliuko nuotrauka 4u.gif Gaminau tunu salotas (tokias kaip Cili picoj gamina), nesusilaikiau nenufotkinus blush2.gif Jusu teismui:

Tunu salotos
lotute
QUOTE(begike @ 2008 02 24, 20:52)
Pirma karta i si skyreli dedu patiekaliuko nuotrauka  4u.gif  Gaminau tunu salotas (tokias kaip Cili picoj gamina), nesusilaikiau nenufotkinus  blush2.gif  Jusu teismui:

Tunu salotos
*

vyrui labai patinka tuno salotos, tai noreciau receptuko 4u.gif
begike
QUOTE(lotute @ 2008 02 24, 22:10)
vyrui labai patinka tuno salotos, tai noreciau receptuko  4u.gif
*

Mielai 4u.gif

Tunu salotos:

1 porcijai:

Kiniskas kopustas(ketvirtadalis)
1 virta bulve (nedidele)
Puse pomidoro
Kon.agurkas
Melynas(raudonas, kaip kas vadina biggrin.gif ) svogunas (trecdalis svoguno)
Alyvuoges (is tikruju dedasi zalios, bet as labiau megstu juodas)
1 kiausinis
Tuno gabaliukai
Majonezas

P.S. kiekius surasiau is akies. As dariau 3 porcijas, tai labai daug tu salotu gavosi, prisivalgem.
grange
QUOTE(Renatėlė @ 2008 02 23, 19:33)
vyras jau sukinėja pirštą prie smilkinio, kad fotografuoju ir dar internete rodau... biggrin.gif
*

lotuliukas.gif pas mane tas pats būna, mama jau žiūri ir sako, kur tu tas foto dedi doh.gif

o čia tos tuno salotos, tai neusumaišytos, ar tik ant viršaus tunas uždėtas dar? reiks gal padaryt, kaip tik yra tuno thumbup.gif
lotute
QUOTE(begike @ 2008 02 24, 21:31)
Mielai  4u.gif 

Tunu salotos: 

1 porcijai:

Kiniskas kopustas(ketvirtadalis)
1 virta bulve (nedidele)
Puse pomidoro
Kon.agurkas
Melynas(raudonas, kaip kas vadina  biggrin.gif ) svogunas  (trecdalis svoguno)
Alyvuoges (is tikruju dedasi zalios, bet as labiau megstu juodas)
1 kiausinis 
Tuno gabaliukai
Majonezas
P.S. kiekius surasiau is akies. As dariau 3 porcijas, tai labai daug tu salotu gavosi, prisivalgem.
*

aciukas, reiks bandyti ir man 4u.gif
6663
QUOTE(begike @ 2008 02 24, 22:31)
Mielai  4u.gif 

Tunu salotos: 

*

labai mielas receptukas, reikes pabandyti!
aguonele
norejau paklausti 6663, daznai kepi kepeneliu kotlietukus. Gal gali pasakyti , kiek mazdaug kepeneliu reikia. Noriu isbandyti, tik nezinau kiek ju pirkti g.gif Aciu is anksto.
6663
QUOTE(garbane @ 2008 02 24, 18:15)
Idesiu ir as vieno megstamiausiu patiekalu recepta  smile.gif Is anksto atsiprasau, kad nelietuviskom raidem, bet pastaruoju metu mano laptopas susipyko su internetu tai tenka prisesti prie nelietuvisko kompiuterio be lietuvisku raidziu  unsure.gif
*

na super skaniai..reikes bandyti 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(aguonele @ 2008 02 24, 23:08)
norejau paklausti 6663, daznai kepi kepeneliu kotlietukus. Gal gali pasakyti , kiek mazdaug kepeneliu reikia. Noriu isbandyti, tik nezinau kiek ju pirkti  g.gif Aciu is anksto.
*

kai pabandziau kelis naujus kepeneliu receptukus, taip patiko, kad dabar kepu daznokai smile.gif ..
Gal pirmam kartui kepk ish nedidelio kiekio, o jei nepatiks? blush2.gif
O pagal kuri receptuka kepsi? cia kepeneles parduodamos tokiose nedidelese dezutese , visad naudoju tik viena, nes juk dar prisideda kitos darzoves ir t.t.
nepyk, niekaip nepamenu tiksliai gramais..
sekmes 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Renatėlė @ 2008 02 23, 20:33)
o čia mano šios dienos pietūs: vištienos filė vėrinukai su pievagrybiais, du skirtingi garnyrai man ir vyrui.

*

skanu 4u.gif .
(o jau zele tortukai.. wub.gif )
aguonele
Nusiziurejau tavo recepta su morkomis, tai noriu ryt isbandyti. Uzteks seile tik varvinti blush2.gif . as pirksiu koki puskili, sakau gal uzteks. Geriau daugiau nei per mazai. Kai iskepsiu , parasysiu atsiliepima. Beje, tavo receptai visa laika kaip is knyguciu . Respect!!
begike
QUOTE(grange @ 2008 02 24, 22:56)
o čia tos tuno salotos, tai neusumaišytos, ar tik ant viršaus tunas uždėtas dar? reiks gal padaryt, kaip tik yra tuno  thumbup.gif
*

jos nemaisytos, tunas dedamas tik ant virsaus, apacioj sutarkuota virta bulve ir dar zemiau kopustai. Ju nereikia maisyti, nors kam kaip skaniau mirksiukas.gif
6663
QUOTE(aguonele @ 2008 02 24, 23:33)
Nusiziurejau tavo recepta su morkomis, tai noriu ryt isbandyti. Uzteks seile tik varvinti  blush2.gif . as pirksiu koki puskili, sakau gal uzteks. Geriau daugiau nei per mazai. Kai iskepsiu , parasysiu atsiliepima. Beje, tavo receptai visa laika kaip is knyguciu . Respect!!
*

puskilio tikrai uzteks, o su morkom derinukas thumbup.gif , pamatysi-labai tinka, bus skanu 4u.gif
Baik tu, beveik visi receptai arba ikvepti ideju, foto, aprashymu, randamu cia, sm, arba shiaip ekspermentai.. smile.gif ..iki knyguciu man toli blush2.gif biggrin.gif
Skaniu kepeneliniu kepsniuku 4u.gif
palme
Panos, na kodėl jūs neberašote receptų prie nuotraukų arba bent jau ingidientų. Juk tikrai visoms įdomu ne tik vaizdą pažiūrėti, bet ir žinoti kas ir kaip pagaminta mirksiukas.gif
begike
QUOTE(palme @ 2008 02 24, 23:51)
Panos, na kodėl jūs neberašote receptų prie nuotraukų arba bent jau ingidientų. Juk tikrai visoms įdomu ne tik vaizdą pažiūrėti, bet ir žinoti kas ir kaip pagaminta  mirksiukas.gif
*

gal neberaso, nes nenori uzimti brangaus forumo vietos, vdrug neidomu bus niekam tas patiekalas smile.gif
Owly
QUOTE(begike @ 2008 02 24, 22:54)
gal neberaso, nes nenori uzimti brangaus forumo vietos, vdrug neidomu bus niekam tas patiekalas  smile.gif
*

O gal vertėtų pataupyti vietą, įdedant į vieną žinutę nuotrauką ir receptą wink.gif O nelaukti kol visos pradės maldauti doh.gif Juolab, kad temos pavadinimas aiškus 4u.gif
Taistė
QUOTE(begike @ 2008 02 24, 23:54)
gal neberaso, nes nenori uzimti brangaus forumo vietos, vdrug neidomu bus niekam tas patiekalas  smile.gif
*

Dvi zinutes uzima dvigubai daugiau vietos negu viena mirksiukas.gif Tema pasibaigia pasiekus tam tikra zinuciu skaiciu, kiek zodziu pacioje zinuteje nieko nereiskia.
Nerytė
sveikos,

neatidziai skaitome tema, jau buvo pradzioje temos diskutuota, kad nedeti uzkandziu njuotrauku ir jei dedam kokia nuotrauka butinai parasyti ir recepta, kad nuotrauka nepasimestu nuo recepto wink.gif

QUOTE(garbane @ 2008 02 24, 17:15)
*

atrodo super!

QUOTE(begike @ 2008 02 24, 20:52)
Tunu salotos
*

atrodo skaniai, tik salotos labiau tiktu prie uzkandziu, o ne antru patiekalu wink.gif
Elena
Turėjau biški svečių.Ataskaita 4u.gif

Daržovės.

user posted image

Pomidorai su pikantiškomis salotomis (sūris,virti kiaušiniai,česnakas, majonezas).

user posted image

Mėsytės asorti.

user posted image

Salotos su rūkyta žuvim
Karšto rūkymo žuvys (otas mano atveju), virti kiaušiniai, raudonas svogūnas,krapais, majonezas.

user posted image

Liežuvio mišrainė.
Liežuvis virtas,obuoliai,poras,sūris,krapai,virti kiaušiniai,majonezas.

user posted image

Karštas patiekalas.
Sprandinė, bulvės, mažos morkytės.
Morkytės apverdu, po to apkepinu svieste.Bulvės su lupenom gerai nuplaunu, supjaustau,česnako, prieskonių,,druskos, aliejaus.Viską išmaišau ir palaikau kokį pusvalandį.Kepu kepimo rankovėje orkaitėje apie valandą.
Mėsą marinuoju iš vakaro.Gabalą subadau su šakutę, apibarstau prieskoniais, česnako išspaudžiu, lauro lapų, sojos, sutepu majonezu visą gabalą ir palieku marinuotis.Po to įvynioju gerai į foliją, kepu apie 1,5 val.Prieš pabaigą foliją nuimu ir apskrudinu ...

user posted image
Nerytė
Elena bigsmile.gif visko visko noriuuuu!!! kaip skanu viskas ir kiek visko priruosus rolleyes.gif
DODA
QUOTE(Elena @ 2008 02 25, 09:53)
Turėjau biški svečių.Ataskaita  4u.gif
*

rolleyes.gif karališkos vaišės thumbup.gif
Lalaila_Vln
Elena, grozis thumbup.gif
JaNNeTe
O aš šį savaitgalį kepiau kibinus, receptas kažkuriso mamytės iš sm
Receptas:
200 gr. grietinės;
200 gr. sviesto;
2 kiaušiniai;
~700 g. miltų
druskos

Sviesta sutarkuoju, dedu grietinę, lengvai išplaktus kiaušinius ir miltus, užminkau tešlą, ją padalinu į 19 kamuoliukų ir į šaldytuvą. Tuomet pasidariau įdarą: 500 g. kiaulienos faršo, 1 svogūnas, pora šaukštų giretinės, vandens, prieskonių. Po pusvalandžio ėmiau po gabaliuką tešlos iš šaldytuvo, iškočiojau ir gaminau kibinus.
Labai skanūs gavosi wub.gif biggrin.gif

user posted image

Taip pat dar kepiau vištienos suktinukus su bulvėmis orkaitėje
Prieš tai vištienos mėsytę pamarinavau su prieskoniais, majonezu ir pomidorų padažu. Suktinukų įdarui pakepinau svogūną, morka, paskui dėjau konservuotų žirnelių, šaukštą majonezo, įtarkavau sūrio. Skaniai ir lengvai pavakarieniavom biggrin.gif Dėja galutinio rezultato nuotraukos nespėjau padaryti.

user posted image

Elena tavo patiekaliukai wub.gif , tai ir įsinorėjau valgyti smile.gif
Mille
JaNNeTe, nematau nuotraukų unsure.gif
O Elenos patiekalai visi mano skokio, super thumbup.gif
JaNNeTe
QUOTE(Mille @ 2008 02 25, 11:48)
JaNNeTe, nematau nuotraukų  unsure.gif
O Elenos patiekalai visi mano skokio, super  thumbup.gif
*

tuomet įdedu nuoroda:
http://public.fotki.com/Jannette123/patiek...picture015.html
motiejuke
user posted image
salotos is Mocarellos surio (kamuoliuko tongue.gif wub.gif ), paprikos , pomidoro, majonezo saukstelio, vistienos virtos likusios nuo kito patiekalo biggrin.gif citrinpipiriai, cesnakas, prieskoniai be druskos ..skanaus
Camea
user posted image

saldytos darzoves, kuskusas, rukyta vistienso krutinele, bet tiks ir kita mesa

kuskusa uzpilam verdanciu vandieniu ir paliekam ~5min, apkepam darzoves aliejuje, paskui dedam supjaustyta kubeliais vistiena, kuskusa + prieskoniai, dar siek tiek patroskinam ir skanaus mirksiukas.gif
begike
QUOTE(Owly @ 2008 02 25, 00:05)
O gal vertėtų pataupyti vietą, įdedant į vieną žinutę nuotrauką ir receptą wink.gif O nelaukti kol visos pradės maldauti  doh.gif  Juolab, kad temos pavadinimas aiškus  4u.gif
*

QUOTE(garbane @ 2008 02 25, 00:12)
Dvi zinutes uzima dvigubai daugiau vietos negu viena  mirksiukas.gif Tema pasibaigia pasiekus tam tikra zinuciu skaiciu, kiek zodziu pacioje zinuteje nieko nereiskia.
*

QUOTE(Nerytė @ 2008 02 25, 10:23)
sveikos,

neatidziai skaitome tema, jau buvo pradzioje temos diskutuota, kad nedeti uzkandziu njuotrauku ir jei dedam kokia nuotrauka butinai parasyti ir recepta, kad nuotrauka nepasimestu nuo recepto wink.gif
atrodo super!
atrodo skaniai, tik salotos labiau tiktu prie uzkandziu, o ne antru patiekalu wink.gif
*

rasiau kad pirma karta cia dedu. Na atsiprasau, nebedesiu cia daugiau nieko, jei viena nuotrauka susilauke tiek neigiamu atsiliepimu. Idomu ar tokie postai, kur vien tik niam niam, kaip skanu, uzima daug vietos? g.gif Tiek to, einu su savo salotom is cia.
Camea
QUOTE(begike @ 2008 02 25, 17:58)
rasiau kad pirma karta cia dedu. Na atsiprasau, nebedesiu cia daugiau nieko, jei viena nuotrauka susilauke tiek neigiamu atsiliepimu. Idomu ar tokie postai, kur vien tik niam niam, kaip skanu, uzima daug vietos?  g.gif  Tiek to, einu su savo salotom is cia.
*

nu kam taip karstai reaguoti doh.gif

va cia yra tema, kur dedami salotu receptai mirksiukas.gif

PS. tas pats galioja ir motiejukei

http://www.supermama.lt/forumas/index.php?...;#entry15261131
motiejuke
laalla , atleisk, tikrai ...
zinosiu ateityje ok.gif
Nerytė
begike, tikrai nereiketu taip karsciuotis.. tai juk pastabos... skaudziai reaguoji i tai matau unsure.gif
zinai daugiausia komentaru susilauke ne tavo salotos, bet kad nuotrauka idejai, o recepto neparasei, po to metosi po tema atskirai nuotrauka ir receptas... kas neseka temos tam sunku bus susigaudyti kur tas receptas, o jei ras recepta tai kaip atrodo tos salotos.. taigi nesikarsciuok, gamink ir rodyk biggrin.gif

o cia mano pietus (dedu cia nes prie saltu uzkandziu nelabai tinka)
lietiniai su brukniu uogiene (ja labai labai megstu tai visur sedu rolleyes.gif )

user posted image

lietiniu recepto nerasau, nes turbut visos zinom wink.gif
6663
QUOTE(Nerytė @ 2008 02 25, 18:02)

o cia mano pietus (dedu cia nes prie saltu uzkandziu nelabai tinka)
lietiniai su brukniu uogiene (ja labai labai megstu tai visur sedu rolleyes.gif )

lietiniu recepto nerasau, nes turbut visos zinom wink.gif
*

saldziu blyneliu nelabai megstu, nu bet jau atrodo skaniai wub.gif
mano mb pirshtus apsilaizytu suvalges biggrin.gif ...
Nerytė
QUOTE(6663 @ 2008 02 25, 17:53)
saldziu blyneliu nelabai megstu, nu bet jau atrodo skaniai wub.gif
mano mb pirshtus apsilaizytu suvalges biggrin.gif ...
*

Malonu, kad patiko wink.gif
as visokius megstu, aisku su rimtais idarais labiau tiktu pietums, bet patingejau koki idara pasidaryti blush2.gif
6663
QUOTE(Elena @ 2008 02 25, 10:53)
Turėjau biški svečių.Ataskaita  4u.gif

*

[COLOR=yellow]jolacki palacki kaip gerai atrodo doh.gif

Papildyta:
QUOTE(motiejuke @ 2008 02 25, 14:08)
salotos is Mocarellos surio (kamuoliuko tongue.gif wub.gif ), paprikos , pomidoro, majonezo saukstelio, vistienos virtos likusios nuo kito patiekalo biggrin.gif citrinpipiriai, cesnakas, prieskoniai be druskos ..skanaus
*

labai labai patiko.. smile.gif
begike
QUOTE(Lalaa @ 2008 02 25, 17:19)
nu kam taip karstai reaguoti  doh.gif

va cia yra tema, kur dedami salotu receptai  mirksiukas.gif

PS. tas pats galioja ir motiejukei

http://www.supermama.lt/forumas/index.php?...;#entry15261131
*

QUOTE(Nerytė @ 2008 02 25, 18:02)
begike, tikrai nereiketu taip karsciuotis.. tai juk pastabos... skaudziai reaguoji i tai matau  unsure.gif
zinai daugiausia komentaru susilauke ne tavo salotos, bet kad nuotrauka idejai, o recepto neparasei, po to metosi po tema atskirai nuotrauka ir receptas... kas neseka temos tam sunku bus susigaudyti kur tas receptas, o jei ras recepta tai kaip atrodo tos salotos.. taigi nesikarsciuok, gamink ir rodyk  biggrin.gif
*

Tai jau jo, per ekrana matosi, kokia isikarsciavusi ir susinervinusi esu lotuliukas.gif Sedziu rami kaip belgas rolleyes.gif mirksiukas.gif Idesiu ten, nieko baisaus.
Dorinda
Neryte tavo blyneliai taip skaniai atrodo bigsmile.gif , kad net pati uzsimaniau, kaip tik dabar pradejau kepti taip pat lietinius tik su varske ax.gif 4u.gif
Nerytė
QUOTE(Dorinda @ 2008 02 25, 18:41)
Neryte tavo blyneliai taip skaniai atrodo  bigsmile.gif , kad net pati uzsimaniau, kaip tik dabar pradejau kepti taip pat lietinius tik su varske  ax.gif  4u.gif
*

biggrin.gif tos nuotraukos tikrai uzkrecia, kazkada pamaciau svilpikus, taip uzsimaniau, kad ir pati ejau kepti smile.gif
mmm.. su varske man irgi labai patinka rolleyes.gif
6663
100 metu nedariau eziuku (ar dar vadindavom juos "abriedukais" :hihihi), o mb vis ju prasho, tad jam vakarienei juos ir sumeistravau:
kadangi recepto nepamenu, viska dariau "ish akies" ir kaip pamenu smile.gif : miltai, du kiaushiniai, varshkes shaukshtas, vanduo, druska..Normalios tarkos irgi neradau, tai nesigavo labai grazus..Bet mb patiko smile.gif (valge su sviestu ir grietine..)
Mano vakariene shaltuose uzkandziuose:)...

user posted image

Elena
Toks troškinukas: briuselio kopūstai,morkos , svogūnas ir kukuliai iš vištienos faršo.Verdu sultinį su lauro lapais, prieskoniais, pirma dedu apkepintas ant sviesto morkas su svogūnais, vėliau kukulius ir kopūstus.Troškinu apie 30 min.Galima poro įdėti.

user posted image

Gitta
QUOTE(6663 @ 2008 02 26, 05:39)
100 metu nedariau eziuku (ar dar vadindavom juos "abriedukais" :hihihi), o mb vis ju prasho, tad jam vakarienei juos ir sumeistravau:
kadangi recepto nepamenu, viska dariau "ish akies" ir kaip pamenu smile.gif : miltai, du kiaushiniai, varshkes shaukshtas, vanduo, druska..Normalios tarkos irgi neradau, tai nesigavo labai grazus..Bet mb patiko smile.gif  (valge su sviestu ir grietine..)
Mano vakariene shaltuose uzkandziuose:)...
*

Atrodo labai skaniai thumbup.gif kaip uzsimaniau, nepamenu kada valgiau, man tai labai skanu su padažiuku (pakepinu lašinukus, svogūniukus, įdedu grietinės)

Elena troškinukas thumbup.gif atrodo
Nerytė
QUOTE(Elena @ 2008 02 26, 09:39)
[color=darkviolet]Toks troškinukas:
*

siaubas kaip skaniai atrodo rolleyes.gif
deivydukomama
QUOTE(Elena @ 2008 02 26, 08:39)
Toks troškinukas: briuselio kopūstai,morkos , svogūnas ir kukuliai iš vištienos faršo.Verdu sultinį su lauro lapais, prieskoniais, pirma dedu apkepintas ant sviesto morkas su svogūnais, vėliau kukulius ir kopūstus.Troškinu apie 30 min.Galima poro įdėti.

user posted image

*

kaip skanei cia atrodo
6663
QUOTE(Elena @ 2008 02 26, 10:39)

*

thumbup.gif taip sveikai..ir spalvingai...kaip paveiksliukas tongue.gif ..
organizatore
uzsimaniau eziuku, reiks pasigamint wub.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.