Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Prašau patarimo...
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Ezoterika
Pages: 1, 2
ANDZY
Sveikos visos, norečiau sulaukti patarimų, nes pačiai jau galva sprogsta verysad.gif , perziurejau daug variantu, turiu daug minčių bet pačiai yra labai sunku susigaudyti ir išrinkti teisingą kelią ir gauti atsakymus.
Mano sunus serga diabetu (kol kas nepagydoma lyga). Šeimoj tokių lygų nebuvo, daktarai kol kas niekuom padėt negali, o aš ieškau atsakymų:" kodėl" ir "kaip padėt".
Labai laukiu jūsų patarymų ir minčių,
Ačiu.
Karusia
QUOTE(ANDZY @ 2008 01 25, 22:32)
Sveikos visos,  norečiau sulaukti patarimų, nes pačiai jau galva sprogsta  verysad.gif , perziurejau daug variantu, turiu daug minčių bet pačiai yra labai sunku susigaudyti ir išrinkti teisingą kelią ir gauti atsakymus.
Mano sunus serga diabetu (kol kas nepagydoma lyga). Šeimoj tokių lygų nebuvo, daktarai kol kas niekuom padėt negali, o aš ieškau atsakymų:" kodėl" ir "kaip padėt".
Ačiu.
*

su diabetu gyventi galima. Jei gydytojai "ngali padėti" - pats laikas kreiptis į kitus
ANDZY
Karusia, zinau kad su diabetu gyventi galima, bet norisi bejo.... verysad.gif ka tu turejai galvoj sakydama "pats laikas kreiptis i kitus" ? patarkit, kas tie kiti..
Karusia
QUOTE(ANDZY @ 2008 01 25, 23:29)
Karusia, zinau kad su diabetu gyventi galima, bet norisi bejo....  verysad.gif  ka tu turejai galvoj sakydama "pats laikas kreiptis i kitus" ? patarkit, kas tie kiti..
*

Paprastai žmogiškai 4u.gif Andzy. Užjaučiu, kad ta liga dalyvauja Jūsų gyvenime. Bet, jeigu diagnozė teisinga, reikia išmokti gyventi su ja. ir jei gydytojai nepadeda, nemoko KAIP su ja gyventi - tiesiog reikia kreiptis į kitus gydytojus.

Sunku, labai sunku, kai serga vaikas.. Bet kartais tenka susitaikyti.. o klausimas "o kodėl man" - jau iš depresijos srities..
ANDZY
Karusia, klausyma "kodel man" as jau atmetu, nes nieko cia nepakeisi, tiesiog norejau suzinoti ir kitu (ne gydytoju) nuomones ir patarymus ka galima butu pakeist, nes visvien sedet sudejus rankas irgi nesinori... verysad.gif
vaižgantė
Kiek vaikui metų?
ANDZY
5 metukai, 2 metus sergam cray.gif
vaižgantė
Pagalvosiu ir parašysiu AŽ, o tai tuoj čia varnynas tarakonynas susirinks...
com
Norit pasakyt, kad diabetas isgydomas? Kiek zinau, tai tikrai ne, tiesiog tai tampa gyvenimo dalis, kaip ir astma, kaip ir psoriaze.
vaižgantė
QUOTE(com @ 2008 01 26, 10:53)
Norit pasakyt, kad diabetas isgydomas? Kiek zinau, tai tikrai ne, tiesiog tai tampa gyvenimo dalis, kaip ir astma, kaip ir psoriaze.
*

Nežinau, kaip dėl diabeto, bet astmą galima išgydyti.
Princi
QUOTE(vaižgantė @ 2008 01 26, 12:31)
Nežinau, kaip dėl diabeto, bet astmą galima išgydyti.
*

Įdomu tik kaip? Mano draugės visi trys vaikai serga; vienas sunkesne, kitas lengvesne forma... Tai koks gi receptas? Ji apsidžiaugtų sužinojusi, kad astmą jau galima išgydyti 4u.gif
vaižgantė
QUOTE(Princi @ 2008 01 26, 11:59)
Įdomu tik kaip? Mano draugės visi trys vaikai serga; vienas sunkesne, kitas lengvesne forma... Tai koks gi receptas? Ji apsidžiaugtų sužinojusi, kad astmą jau galima išgydyti  4u.gif
*

Negi manai, kad įmanoma universalų receptą parašyti? Kiekvienas atvejis individualus.
Kai tėvai dūsta viduje, vaikai serga astma. Ji paveldima, nes paveldimas klaidingas mąstymas.
Princi
QUOTE(vaižgantė @ 2008 01 26, 13:02)
Negi manai, kad įmanoma universalų receptą parašyti? Kiekvienas atvejis individualus.
Kai tėvai dūsta viduje, vaikai serga astma. Ji paveldima, nes paveldimas klaidingas mąstymas.
*

Bet mano draugai tikrai nėra tokie g.gif Ir nė vienas nebuvo ja sirgęs. Ir giminėj nėra...
vaižgantė
QUOTE(Princi @ 2008 01 26, 12:20)
Bet mano draugai tikrai nėra tokie  g.gif  Ir nė vienas nebuvo ja sirgęs. Ir giminėj nėra...
*

Turi ekstrasensinių sugebėjimų į savo draugų vidų įlįsti?
Princi
QUOTE(vaižgantė @ 2008 01 26, 13:22)
Turi ekstrasensinių sugebėjimų į savo draugų vidų įlįsti?
*

o jeigu turiu?
inesaS
QUOTE(vaižgantė @ 2008 01 26, 12:02)
*

Didesnes nesamones nesu girdejus doh.gif Kaip gali pakilti ranka,rasyti tokias nesamones?Ziuriu,kad jus ponia visai nesiskiriat nuo sarlatanu,kurie pasinaudoja tuom,kad zmogus prarades vilti net siaudo griebiasi. doh.gif

Temos autoriai siulau pasiieskoti ar organizacijos ar draugijos kur buriasi zmones patys sia liga serantys,arba ju artimieji.Ten jus tikrai gausite daugiau informacijos,supratimo.Ten jums pades greiciau su tuo susitaikyti.Negi jus patikesite,kad milijonai zmoniu serganciu sia liga nepasveiksta vien todel,kad nepazysta Vaizgantes kuri turi stebuklingu pasveikimo receptu?
Staiga
QUOTE(inesaS @ 2008 01 26, 14:45)
Temos autoriai siulau pasiieskoti ar organizacijos ar draugijos kur buriasi zmones  patys sia liga serantys,arba ju artimieji.Ten jus tikrai gausite daugiau informacijos,supratimo.Ten jums pades greiciau su tuo susitaikyti.Negi jus patikesite,kad milijonai zmoniu serganciu sia liga nepasveiksta vien todel,kad nepazysta Vaizgantes kuri turi stebuklingu pasveikimo receptu?
*

Tikrai taip, padės susitaikyti, bet ne pagyti. Teisuoliai padorieji padės susitaikyti, šarlatanai-pagyti.
Dar suprasčiau, kad gydo šarlatanai, nugydo kartais. Bet padėti pačiam susivokti savyje, suprasti priežastis ir pačiam nugalėti ligą galima ir reikia, tai tikra pagalba žmogui, kai nurodai kelią ir jis pats išgyja. O kodėl to nedaro tūkstančiai ligonių, tai jų reikia ir paklausti. Greičiausiai jiems netikėjimas, nepasitikėjimas bei skepticizmas pakiša koją.
ANDZY
As tikrai nelaukiu stebuklo is niekur ir negalvoju kad jei kas pamuojos rankom(jau praetas etapas) ir iviks stebuklas, supraskit mane teisingai, realiai ziuriu i musu situacija, as nesigriebiu siaudo,tiesiog bandau ir kitus variantus (juk geriau padaryt ir zinot kad viska isbandei, o nesedet ir depresuot) bet jus cia nagrinejat ezoterikos sriti, vat as ir pagalvojau kad gal siokia tokia pagalba galeciau gaut ir is sitos srities (su daktarais mes aisku bendraujam ir priimam ju pagalba), jus daug cia kalbat apie aiskiaregius, ekstrasensus ... vat as ir pagalvojau gal is sitos srities galima butu sulaukt kazkokios papildomos info sveikatai pagerint arba bent suzinot kazka daugiau apie esama situacija, tam kad ja nors biski pakoreguot, todel laukiau gal kas parekomenduotu koki zmogu, TIKRAI ismananti sia sriti. (juk siame forume daug rasot apie zmones su neeiliniais sugebejimais, kurie prognuozoja ar pataria kazka, aisku tie sugebejimai yra skirtingo lygio) ir laukiau rekomendaciju.
Aciu
P.S.
Sutinku su Staiga, ir zinau is patirties kad medicina ir jos atstovai siulo susitaikyti (salia to siulo isigyti "pigiu" priemoniu diabeto prieziurai), bet as nenoriu tiesiog sedet ir laukt susitaikius (manau kad tai butu lygos pergales pripazinimas). Zinau, kad kolkas mes turim sia problema, bet labai tikiu kad viskas bus gerai, ta viltis man ir duoda jiegu.
vaižgantė
QUOTE(inesaS @ 2008 01 26, 14:45)
Didesnes nesamones nesu girdejus doh.gif Kaip gali pakilti ranka,rasyti tokias nesamones?Ziuriu,kad jus ponia visai nesiskiriat nuo sarlatanu,kurie pasinaudoja tuom,kad zmogus prarades vilti net siaudo griebiasi. doh.gif

Ačiū už komplimentą, bet mano dukrai astmos nebėra, nors medikų prognozės buvo nekokios. Linkiu kiekvienai mamai tapti tokia šarlatane, kokia esu aš, kad išgydytų savo vaikus. 4u.gif
inesaS
QUOTE(ANDZY @ 2008 01 26, 15:22)
As tikrai  nelaukiu stebuklo is niekur ir negalvoju kad jei kas pamuojos rankom(jau praetas etapas)  ir iviks stebuklas, supraskit mane teisingai, realiai ziuriu i musu situacija, as nesigriebiu siaudo,tiesiog bandau ir kitus variantus (juk geriau padaryt ir zinot kad viska isbandei, o nesedet ir depresuot) bet jus cia nagrinejat ezoterikos sriti, vat as ir pagalvojau kad gal siokia tokia pagalba galeciau gaut ir is sitos srities (su daktarais mes aisku bendraujam ir priimam ju pagalba), jus daug cia kalbat apie aiskiaregius, ekstrasensus ... vat as ir pagalvojau gal  is sitos srities galima butu sulaukt kazkokios papildomos info  sveikatai pagerint arba bent suzinot kazka daugiau apie esama situacija, tam kad ja nors biski pakoreguot,  todel laukiau gal kas parekomenduotu koki zmogu, TIKRAI  ismananti sia sriti. (juk siame forume daug rasot apie zmones su neeiliniais sugebejimais, kurie prognuozoja ar pataria kazka, aisku tie sugebejimai yra skirtingo lygio) ir laukiau rekomendaciju.
Aciu
P.S.
Sutinku su Staiga, ir zinau is patirties kad medicina ir jos atstovai siulo susitaikyti (salia to siulo isigyti  "pigiu" priemoniu diabeto prieziurai), bet as nenoriu tiesiog sedet ir laukt susitaikius (manau kad tai butu lygos pergales pripazinimas). Zinau, kad kolkas mes turim sia problema, bet labai tikiu kad viskas bus gerai, ta viltis man ir duoda jiegu.
*

Nu taip,gydytojai pabaigia mokslus dirbantys toki darba yra maziau ismanantys apie liga,nei ekstrosensai aiskeriagiai.Jei neturite kur deti pinigu,tai paukokite serganciu deabetu organizacijai.Neisizeikite,suprantu,kad jums dabar labai sunku ir jus tikrai nesusitaikote su tokia padetim.Jums paciai nepamaisytu psichologo pagalba.
Fegari
QUOTE(inesaS @ 2008 01 26, 15:45)

Temos autoriai siulau pasiieskoti ar organizacijos ar draugijos kur buriasi zmones  patys sia liga serantys,arba ju artimieji.Ten jus tikrai gausite daugiau informacijos,supratimo.Ten jums pades greiciau su tuo susitaikyti.Negi jus patikesite,kad milijonai zmoniu serganciu sia liga nepasveiksta vien todel,kad nepazysta Vaizgantes kuri turi stebuklingu pasveikimo receptu?
*

inesaS, jinai ne nesamones raso, o kitaip mato ir suvokia pasauli, o jeigu tu to savo protu nesuvoki, dar nereiskia kad tai yra nesamone...
tie milijonai, kurie nepasveiksta ne todel kad nepazista vaizgantes, tiesiog patys nenori keistis, nes kelias i tobulejima nera lengvas
Beje, nepagarba sau ir kitiems, kitu smerkimas irgi sukelia atitinkamas ligas...
nuosirdziai linkiu buti tolerantiskesnei...
Luknė
QUOTE(vaižgantė @ 2008 01 26, 17:37)
Ačiū už komplimentą, bet mano dukrai astmos nebėra, nors medikų prognozės buvo nekokios. Linkiu kiekvienai mamai tapti tokia šarlatane, kokia esu aš, kad išgydytų savo vaikus.  4u.gif
*

Kiek žinau bronchinę astmą, kaip ir alergiją maži vaikai dažnai išauga. Mano draugėsmergaitė irgi išaugo ir be ypatingų "šarlataninimų". Nesakau, kad tikėjimas ir pasitikėjimas negydo, bet kai kur viskas vyksta kone savaime.
vaižgantė
QUOTE(Luknė @ 2008 01 26, 16:41)
Kiek žinau bronchinę astmą, kaip ir alergiją maži vaikai dažnai išauga. Mano draugėsmergaitė irgi išaugo ir be ypatingų "šarlataninimų". Nesakau, kad tikėjimas ir pasitikėjimas negydo, bet kai kur viskas vyksta kone savaime.
*

Kiekviena mama, kuri rūpinasi savo vaiku, kad jis nesirgtų, yra pati didžiausia šarlatanė. Visų šalių šarlatanai, vienykimės 4u.gif
Mano dukrai pavasarį bus dar tik penkeri. Bronchinę astmą jai diagnozavo, kai suėjo 2 m. Kada ji ją spėjo išaugti? Tiesiog šarlatanė mama išėjo iš ją dusinusio darbo, dirba mėgstamą darbą, ir dukrai astma ėmė ir išgaravo. Kaip skeptikai pasakytų- "įvyko vos ne savaime". Kiek žmonių dirba darbus, kurių nekenčia, kiek moterų gyvena su smurtaujančiais alkoholikais, kiek moterų kenčia santuokose... Argi nuostabu, kad daugybė vaikų serga astma? Nupirkti inhaliatorių vaikui paprasčiau nei keisti savo gyvenimą.
Man nenuostabu, kad manęs dalis SM skaitytojų nesupranta. Ir manęs nejaudina, kad čia mane vadina šarlatane, nors gydymu aš neužsiimu. Mano darbas kitoks.
ANDZY
QUOTE(inesaS @ 2008 01 26, 16:42)
Nu taip,gydytojai pabaigia mokslus dirbantys toki darba yra maziau ismanantys apie liga,nei ekstrosensai aiskeriagiai.Jei neturite kur deti pinigu,tai paukokite serganciu deabetu organizacijai.Neisizeikite,suprantu,kad jums dabar labai sunku ir jus tikrai nesusitaikote su tokia padetim.Jums paciai nepamaisytu psichologo pagalba.
*

Aciu inesaS, kad nustatete man diagnoze ir nusiuntet pas psihologa, matyt esat profesionale sioj sriti jei galit zmogui nustatyti diagnoze is keliu zodziu... (jus irgi neisizeiskite). Matyt neatidziai skaitet , as nesakau kad is gydytoju jokios pagalbos ir kad as laukiu stebuklo is aiskiaregiu ir t.t., as tik norejau pasakyt kad gydytojai gydo KUNA, o zmogus tai ne tik N kilogramu mesos, (yra ir kus kar daugiau), Jei jusu nuomone kitokia as ja gerbiu bet ne visi vienodai masto ir suvokia pasauli...
Pinigus as turiu kur det, negalvokit kas esu jau tokia atsiskirusi nuo pasaulio ir nesuvokiu realybes, bet manau turiu teise pasidomet kitom gyvenymo pusem...
Staiga
ANDZY, jei užduotum klausimą apie diabetu sergantį suaugusį, turėčiau tau ką pasakyti, tetulę ištraukiau, tiksliau ji pati "ištrūko". Bet vaikas kas kita, tai tikrai susiję su karma. Paklausyk Vaižgantės, tai jos sritis. Paklausyk manęs, tetulės, nes aplink tiek skeptikų, lendančių ne į savo daržą ir griaunančių ko patys nemato ir nepastatė, kad greičiau ligos paūmės vien nuo jų ironijos, nei pagysit. Kad gydymas būtų visavertis, reik gydyti ne tik fiziologiją, bet ir sielą. todėl darniai dirbdami kartu-tėvai, daktarai, ezoterikai (jei reikia) tikrai pasiekia puikių rezultatų.
ANDZY
QUOTE(Staiga @ 2008 01 26, 18:50)
ANDZY, jei užduotum klausimą apie diabetu sergantį suaugusį, turėčiau tau ką pasakyti, tetulę ištraukiau, tiksliau ji pati "ištrūko". Bet vaikas kas kita, tai tikrai susiję su karma. Paklausyk Vaižgantės, tai jos sritis. Paklausyk manęs, tetulės, nes aplink tiek skeptikų, lendančių ne į savo daržą ir griaunančių ko patys nemato ir  nepastatė, kad greičiau ligos paūmės vien nuo jų ironijos, nei pagysit. Kad gydymas būtų visavertis, reik gydyti ne tik fiziologiją, bet ir sielą. todėl darniai dirbdami kartu-tėvai, daktarai, ezoterikai (jei reikia) tikrai pasiekia puikių rezultatų.
*

Aciu Staiga, matau nors tu supratai mano minti, butent to ir noriu :"reik gydyti ne tik fiziologiją, bet ir sielą. todėl darniai dirbdami kartu-tėvai, daktarai, ezoterikai (jei reikia) tikrai pasiekia puikių rezultatų"
Luknė
QUOTE(Staiga @ 2008 01 26, 19:50)
<...>. todėl darniai dirbdami kartu-tėvai, daktarai, ezoterikai (jei reikia) tikrai pasiekia puikių rezultatų.
*

Ligonis visiškai išgyja?
inesaS
QUOTE(vaižgantė @ 2008 01 26, 15:37)
Ačiū už komplimentą, bet mano dukrai astmos nebėra, nors medikų prognozės buvo nekokios. Linkiu kiekvienai mamai tapti tokia šarlatane, kokia esu aš, kad išgydytų savo vaikus.  4u.gif
*

Labai atsiprasau jeigu iskaudinau.As buvau pamirsus kad tu ir vyra narkomana isgydei,va dar ir dukra kuriai is tikro asmos nebuvo. lotuliukas.gif
vaižgantė
QUOTE(inesaS @ 2008 01 26, 17:57)
Labai atsiprasau jeigu iskaudinau.As buvau pamirsus kad tu ir vyra narkomana isgydei,va dar ir dukra kuriai is tikro asmos nebuvo. lotuliukas.gif
*

Na taip. Kaip cekava zosė gali nuvažiuoti į alergologinį ir pavartyti jos ligos istoriją.
Man gaila pavydžių žmonių- jei jie ko nemoka, nesugeba, bent kitą apjuodina ir orgazmą patiria. Linkiu sėkmės. 4u.gif
inesaS
QUOTE(Saulute77 @ 2008 01 26, 16:29)
inesaS, jinai ne nesamones raso, o kitaip mato ir suvokia pasauli, o jeigu tu to savo protu nesuvoki, dar nereiskia kad tai yra nesamone...
tie milijonai, kurie nepasveiksta ne todel kad nepazista vaizgantes, tiesiog patys nenori keistis, nes kelias i tobulejima nera lengvas
Beje, nepagarba sau ir kitiems, kitu smerkimas irgi sukelia atitinkamas ligas...
nuosirdziai linkiu buti tolerantiskesnei...
*

Nu va,tie milijonai,neperskaite jusu zinutes. doh.gif gal galite jiems apie tai pasakyti.Nu tokia informacija sutiktu patalpinti uz dyka bile kuris televizijos kanalas,juk kiek zmoniu pasveiktu g.gif
Del mano ligu prasau nesijaudinti.Tikrai dar turiu tiek proto,kad neprasyciau cia pas jus pagalbos.O del tokiu gasdinimu jus nebijot irgi susirgti?
ANDZY
QUOTE(inesaS @ 2008 01 26, 16:42)
*

P.S.
Matyt garbioji, neperskaitet temos pavadinimo atidziai... ar cia man skleroze... g.gif , lyg ir neprasiau eskaluot mano psihines bukles ir pinigines turinio pasiskirstymo... g.gif o jei esat tokia gerasirde ir dalinat nemokamai patarimus tam siulyciau atidaryt asmenini saita, tikrai busit paklausi..
as neprasau konkrecios pagalbos, tik noriu isgirsti kitu (ne jusu tikrai) pamastymus.
Staiga
QUOTE(Luknė @ 2008 01 26, 17:55)
Ligonis visiškai išgyja?
*

Tebūnie tau pagal tavo tikėjimą 4u.gif
Tik nelabai suprantu, ką tu bažnyčioj veiki lotuliukas.gif
inesaS
QUOTE(vaižgantė @ 2008 01 26, 18:00)
Na taip. Kaip cekava zosė gali nuvažiuoti į alergologinį ir pavartyti jos ligos istoriją.
Man gaila pavydžių žmonių- jei jie ko nemoka, nesugeba, bent kitą apjuodina ir orgazmą patiria. Linkiu sėkmės.  4u.gif
*

Cia jau paranoja,jeigu jums atrodo,kad as galvoju,kad jus viska sugebate ir del to pavydziu.O jus nuo tokiu dalyku orgazma patiriat g.gif
Luknė
QUOTE(Staiga @ 2008 01 26, 20:03)
Tebūnie tau pagal tavo tikėjimą 4u.gif
Tik nelabai suprantu, ką tu bažnyčioj veiki lotuliukas.gif
*

blink.gif
inesaS
QUOTE(ANDZY @ 2008 01 26, 18:01)
P.S.
Matyt garbioji, neperskaitet temos pavadinimo atidziai... ar cia man skleroze...  g.gif , lyg ir neprasiau eskaluot mano psihines bukles ir pinigines turinio pasiskirstymo...  g.gif  o jei esat tokia gerasirde ir dalinat nemokamai patarimus tam siulyciau atidaryt asmenini saita, tikrai busit paklausi..
as neprasau konkrecios pagalbos, tik noriu isgirsti kitu (ne jusu tikrai) pamastymus.
*

Nieks ne kaltas ponia,kad cia as tiek daug rasau,kas beje cia leidziama,o kiti ne.Del saito atidarymo,tai nera reikalo,nes netiek daug zmoniu,nori tokia liga isgydyti pas ekstrasensus.Ir dar,tikiuosi jeigu jie pasakys,kad insulinas nuodai,tai jus nepatikesite?taip?
ANDZY
QUOTE(inesaS @ 2008 01 26, 19:12)
Nieks ne kaltas ponia,kad cia as tiek daug rasau,kas beje cia leidziama,o kiti ne.Del saito atidarymo,tai nera reikalo,nes netiek daug zmoniu,nori tokia liga isgydyti pas ekstrasensus.Ir dar,tikiuosi jeigu jie pasakys,kad insulinas nuodai,tai jus nepatikesite?taip?
*

na manau kad jums neidomu kuom as tikiu o kuom ne, gerai kad jus kazkuo tikit ("Ir dar,tikiuosi jeigu jie pasakys,kad insulinas nuodai,tai jus nepatikesite?taip?
"). Jums matyt atrodo kad jei jus e-nete, tai galima zmones juodint ir laikyt kazkokiais is ano pasulio atvikusiais.
Sakau jums dar karta: "AS NESIEKIU TIKSLO ISGYDYTI SAVO VAIKO PAS EKSTRASENSUS, doh.gif (jei nesuprantamai issireiskiu, dovanokit). Bukit tolerantiskesne kitu nuomonei, lengviau gyvent bus.
Neduok Dieve jums susidurti gyvenime su sia lyga, esu tikra tokia kategoriska nebutumet
Sekmes gyvenime
inesaS
QUOTE(ANDZY @ 2008 01 26, 18:27)
na manau kad jums neidomu kuom as tikiu o kuom ne, gerai kad jus kazkuo tikit ("Ir dar,tikiuosi jeigu jie pasakys,kad insulinas nuodai,tai jus nepatikesite?taip?
"). Jums matyt atrodo kad jei jus e-nete, tai galima zmones juodint ir laikyt kazkokiais is ano pasulio atvikusiais.
Sakau jums dar karta: "AS NESIEKIU TIKSLO ISGYDYTI SAVO VAIKO PAS EKSTRASENSUS,  doh.gif  (jei nesuprantamai issireiskiu, dovanokit). Bukit tolerantiskesne kitu nuomonei, lengviau gyvent bus.
Neduok Dieve jums susidurti gyvenime su sia lyga, esu tikra tokia kategoriska nebutumet
Sekmes  gyvenime
*

Skausmas cia jusu kalba.Bet apie Dievo duotas ligas geriau patylekit.Jums jis dave viena liga,man jis dave kita.Tik mes ieskom skirtingu gydytoju.Bukit ir jus tolerantiska,kitu nuomonei.Niekur jusu nejuodinau,kodel jums taip atrodo?Ar mano pasisakymai pries tokius dalykus yra juodinimas?Tai mano asmenine nuomone.O reiksti as ja galiu cia.Juk nenueinu i seranciu deabetu skyreli ir nekalbu nesamoniu,nes as apie sia liga zinau tik tiek,kad ji nepagydoma,tai ir neturiu as ten ka pasakyti.
Fegari
QUOTE(inesaS @ 2008 01 26, 19:01)
Nu va,tie milijonai,neperskaite jusu zinutes. doh.gif gal galite jiems apie tai pasakyti.Nu tokia informacija sutiktu patalpinti uz dyka bile kuris televizijos kanalas,juk kiek zmoniu pasveiktu g.gif
Del mano ligu prasau nesijaudinti.Tikrai dar turiu tiek proto,kad neprasyciau cia pas jus pagalbos.O del tokiu gasdinimu jus nebijot irgi susirgti?
*

gyvenk ir daryk kaip nori....beje zinau viena gera knygute: "emocinis intelektas"...yra knygynuose...
Staiga
ANDZY, pasistengsiu trumpiau papasakoti tau istoriją iš savo matytos patirties. kažkada dirbau Med.fakultete ir su vienu ATA profesorium dirbom mokslinį darbą, (už tai ir gavo prof.vardą) Jis vienas augino sūnų, nes žmona jį paliko, kai vaikučiui buvo treji metukai. Neužilgo vaikučiui buvo diagnozuotas cukrinis diabetas ir su ta liga jis ir gyveno ilgai. Bet tuo sovietmečio laikotarpiu kažkaip pakliuvo jam į rankas informacija apie jogą, ajurvedą ir panašius dalykus. Bendradarbės tiek šaipėsi, visaip jį vadindavo, špilkuodavo, o jau už akių sriūbaudavo iš juoko, kad tas nabagas kažką tokio, nepamenu, tevalgo, tik medituoja, su dievu kalbasi ir pan., žodžiu, durnelis, nuo cukraligės ir stogas "parėjo"
Prieš dvejis metus sutikau vieną iš bendradarbių ir sužinojau, kad profesorius mirė. Klausiu kaip jo sūnus, nagi puikiai laikosi, nuo diabeto išgijo, puikiai atrodo, gerai jaučiasi, tėvo mokslus stumia. O kitos bendradarbės? O kitos (tos, kur juokėsi) mirusios taip pat, jaunos nuo vėžio (kas žino kas per liga vėžys, supras mane)
Tai tokios ir tokelės. Išvadas pasidaryk pati.
inesaS
QUOTE(Staiga @ 2008 01 26, 18:43)
ANDZY, pasistengsiu trumpiau papasakoti tau istoriją iš savo matytos patirties. kažkada dirbau Med.fakultete ir su vienu ATA profesorium dirbom mokslinį darbą, (už tai ir gavo prof.vardą) Jis vienas augino sūnų, nes žmona jį paliko, kai vaikučiui buvo treji metukai. Neužilgo vaikučiui buvo diagnozuotas cukrinis diabetas ir su ta liga jis ir gyveno ilgai. Bet tuo sovietmečio laikotarpiu kažkaip pakliuvo jam į rankas informacija apie jogą, ajurvedą ir panašius dalykus. Bendradarbės tiek šaipėsi, visaip jį vadindavo, špilkuodavo, o jau už akių sriūbaudavo iš juoko, kad tas nabagas kažką tokio, nepamenu, tevalgo, tik medituoja, su dievu kalbasi ir pan., žodžiu, durnelis, nuo cukraligės ir stogas "parėjo"
Prieš dvejis metus sutikau vieną iš bendradarbių ir sužinojau, kad profesorius mirė. Klausiu kaip jo sūnus, nagi puikiai laikosi, nuo diabeto išgijo, puikiai atrodo, gerai jaučiasi, tėvo mokslus stumia. O kitos bendradarbės? O kitos (tos, kur juokėsi) mirusios taip pat, jaunos nuo vėžio (kas žino kas per liga vėžys, supras mane)
Tai tokios ir tokelės. Išvadas pasidaryk pati.
*

Tikiu,kad taip buna,tikiu,kad zmones stebuklingai pasveiksta,pati turiu tokiu pavyzdziu kur vezi nugalejo.Ir temos autoriai linkiu,kad taip atsitiktu.
Staiga,tai jau su manim viskas aisku,ane?As juk kaip tos benradarbes pasijuokiau is jusu komentaru,tai dabar mirsiu no vezio,taip?Tai tada dar pasakyk,po kiek metu jos nuo to juoko numire?Ir dar ne viena,ir jaunos. verysad.gif ,noreciau planus pakeisti,nes jau galvojau saskaita atsidaryti,kad ant senatves pinigu truputi tureciau,paskola namui imti. verysad.gif
sviestas_sviestuotas
QUOTE(ANDZY @ 2008 01 25, 22:32)
Sveikos visos,  norečiau sulaukti patarimų, nes pačiai jau galva sprogsta  verysad.gif , perziurejau daug variantu, turiu daug minčių bet pačiai yra labai sunku susigaudyti ir išrinkti teisingą kelią ir gauti atsakymus.
Ačiu.
*

nezinau tikinti ar nea esat , bet visvien parasysiu

o Jus paimkit kiekviena diena dekit ant savo vaikelio rankas ir su tikejimu pasimelskit i Dieva, paprasykit jo pagalbos , atiduokit i Jo gailestingas rankas savo vaikeli , jo liga , jo kancia ir tuo paciu savo
ir tebunie Dievo valia ! ( nesigasdinkit ir nenusivilkit greit ...gal ir metu nereiks kaip viskas susitvarkys ...na bent jau neprogresuos..o vaistukus beje naudokit , kaip gydytojai lieps pagal tyrimus kaip kiek ju reikia ir naudokit )
sekmes wink.gif telaimina Jus Viespats!
Karusia
QUOTE(ANDZY @ 2008 01 26, 20:27)
*

Andzy, nenoriu žeisti, bet ar manai, kad Tavo vienos vaikas serga, o visi kiti gyvenime su skausmu nėra susidūrę? unsure.gif
QUOTE(Staiga @ 2008 01 26, 20:43)
O kitos (tos, kur juokėsi) mirusios taip pat, jaunos nuo vėžio (kas žino kas per liga vėžys, supras mane)
*

Staiga, esame kalbėję gretimoje temoje kad tokie visokie "gydytojai" dažniausiai pasinaudoja tuo, kad žmogus išsigandęs ir sutrikęs. Tada išlenda ir puola aiškinti - tau už tą, tau už aną. Ar negalvoji kad įžeidi visus, kurių artimieji mirę nuo vėžio? Kad įžeidi visus, kurie mirę nuo vėžio - ten anoje temoje irgi minėta - kardinolas Sladkevičius, tėvas Stanislovas, Jurga Ivanauskaitė, galų gale dabar serganti Veronika Pavilionienė?

Svieste - ar manai, kad už tuos, kurie sirgo ir serga - niekas nesimeldė?

http://www.youtube.com/watch?v=YN6IqFpW0wk
pingpongute
Andzy, tikrai nejauku skaityti užsipuolimus dėl to, kad mama galvoja apie alternatyvius variantus. Tikėkite savo širdim ir bandykite viską, ką manote reikalingu. Niekas, girdite, niekas neuždraus linkėti savo vaikui sveikatos ir ieškoti būdų jai pagerinti.
Staiga
QUOTE(inesaS @ 2008 01 26, 19:06)
Staiga,tai jau su manim viskas aisku,ane?As juk kaip tos benradarbes pasijuokiau is jusu komentaru,tai dabar mirsiu no vezio,taip?Tai tada dar pasakyk,po kiek metu jos nuo to juoko numire?Ir dar ne viena,ir jaunos. verysad.gif ,noreciau planus pakeisti,nes jau galvojau saskaita atsidaryti,kad ant senatves pinigu truputi tureciau,paskola namui imti. verysad.gif
*

Atleisk, tavo ir postų neskaitau, neįdomu. O kodėl tiek apie save prisigalvojai? Atsargiau su žodžiais ir su mintim. Tik aš čia prie ko?
ANDZY
[quote=Staiga,2008 01 26, 19:43]
Aciu Staiga uz istorija, smile.gif isvadas jau pasidariau, tiesiog norejau suzinoti kaip tai igyvendinti praktiskai, parasiau cia tikiedamasi suzinoti tokiu istoriju kaip tu man papasokojai,patarimu, o ne diagnoziu nustatymu mano atzvilgiu ir aiskinimu kas yra insulinas ir diabetas, kai kurioms galeciau papasakot daug daugiau apie sia lyga negu cia man bando aiskint... gaila kad zmones galvoja kad as kokia nevisaprote ir tikiuosi stebuklo per viena momenta (nors itariu kad ir tokiu yra), tikiu daktarais, bet, pasikartosiu, jie gydo kuna... tiksliai zinau kad jei nori kazka pasiekt reikia daug ir sunkiai dirbt, to ir siekiu...suprantu kad kiekvienas zmogus turi savo pasauleziura, stengiuosi tai gerbti, bet ir to tikiuosi is kitu...
Gal as ir klistu, bet tai tik mano nuomone...
Staiga
QUOTE(Karusia @ 2008 01 26, 21:05)
Ar negalvoji kad įžeidi visus, kurių artimieji mirę nuo vėžio? Kad įžeidi visus, kurie mirę nuo vėžio - ten anoje temoje irgi minėta - kardinolas Sladkevičius, tėvas Stanislovas, Jurga Ivanauskaitė, galų gale dabar serganti Veronika Pavilionienė?

Nesuprantu kaip skaitot postus. iš kur skaitant tokių minčių kyla? Nieko nežadu įžeidinėti. Kas įsižeidžia-tai jūsų įsižeidimai, sėdėtume ant tos pačios šakos, tokių nesusipratimų nebūtų. O kas vyksta anapus barikadų ne mano reikalas ir aš į temas, kuriose galėčiau reikštis tik kaip skeptikė ir viską sudirbinėti, nelendu, gerbiu ir toleruoju kitaip gyvenančius.
Vėžys turi savo priežastis. Išsamiai jų nedėstysiu, geriau medicinos enciklopediją perskaitykit, jums ta literatūra priimtinesnė. O mes ne aiškiaregės, kad įlysti į visų mirusių dūšias ir perskaityt kas ten parašyta. Tarp kitko, Ivanauskaitė žino kodėl susirgo, prieš mirtį apie tas savo klaidas kalbėjo.
ANDZY
QUOTE(inesaS @ 2008 01 26, 19:40)
Skausmas cia jusu kalba.Bet apie Dievo duotas ligas geriau patylekit.Jums jis dave viena liga,man jis dave kita.Tik mes ieskom skirtingu gydytoju.Bukit ir jus tolerantiska,kitu nuomonei.Niekur jusu nejuodinau,kodel jums taip atrodo?Ar mano pasisakymai pries tokius dalykus yra juodinimas?Tai mano asmenine nuomone.O reiksti as ja galiu cia.Juk nenueinu i seranciu deabetu skyreli ir nekalbu nesamoniu,nes as apie sia liga zinau tik tiek,kad ji nepagydoma,tai ir neturiu as ten ka pasakyti.
*

Gerbiama inesaS, rasau jums paskutini karta, nes nematau prasmes su jumis diskutuot sia tema, gal ir skausmas cia mano kalba (beja, gal tureciau to geditis??? ), o gal ir pozitivus atsizvelgimas i zmones, i ju nuosirduma ir i laukiama atsaka? (matyt jums tai svetimas jausmas...)
Apie tolerantiskuma gal nepradesim.... jusu sarkazmas ir kategoriskumas kitu zmoniu nuomonei yra ne vietoj...
Staiga
ANDZY, turėjai suprasti, kad nieks čia su tavim rimtai nekalbės, matai kokia auditorija. Jėgos yra kuriančios ir griaunančios.
Žinai pagrindinį dalyką-kai kūnas serga, serga visų pirma siela. Jei tai jau žinai ir ieškai, surasi, metodų yra.
Nė vienas nenori savo išbandytų metodų pateikti šiai didžiai kompetetingai komisijai. Sakė tau viena-rašyk į privatą.
ANDZY
QUOTE(sviestas_sviestuotas @ 2008 01 26, 20:52)
nezinau tikinti ar nea esat , bet visvien parasysiu

o Jus paimkit kiekviena diena dekit ant savo vaikelio rankas ir su tikejimu pasimelskit  i Dieva, paprasykit jo pagalbos , atiduokit i Jo gailestingas rankas savo vaikeli , jo liga , jo kancia ir tuo paciu savo
ir tebunie Dievo valia ! ( nesigasdinkit ir nenusivilkit greit ...gal ir metu nereiks kaip viskas susitvarkys ...na bent jau neprogresuos..o vaistukus beje naudokit , kaip gydytojai lieps pagal tyrimus kaip kiek ju reikia ir naudokit  )
sekmes wink.gif telaimina Jus Viespats!
*

Dekui sviestas sviestotas, 4u.gif , o kas jums sake kad mes nesilaikom visu gydytoju nurodimu??? g.gif matyt prisiskaitet tam tikru asmenybiu zinuciu... mirksiukas.gif , va taip ir klaidinami zmones biggrin.gif istikruju mes labai bendraujam su medicina, bet yra ir kita gyvenimo puse, ane? mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Karusia @ 2008 01 26, 22:05)
Andzy, nenoriu žeisti, bet ar manai, kad Tavo vienos vaikas serga, o visi kiti gyvenime su skausmu nėra susidūrę?  unsure.gif

Staiga, esame kalbėję gretimoje temoje kad tokie visokie "gydytojai" dažniausiai pasinaudoja tuo, kad žmogus išsigandęs ir sutrikęs. Tada išlenda ir puola aiškinti - tau už tą, tau už aną. Ar negalvoji kad įžeidi visus, kurių artimieji mirę nuo vėžio? Kad įžeidi visus, kurie mirę nuo vėžio - ten anoje temoje irgi minėta - kardinolas Sladkevičius, tėvas Stanislovas, Jurga Ivanauskaitė, galų gale dabar serganti Veronika Pavilionienė?

Svieste - ar manai, kad už tuos, kurie sirgo ir serga - niekas nesimeldė?

http://www.youtube.com/watch?v=YN6IqFpW0wk
*

Karusia, as cia ne uzuojautos atejau prasyt (jei matet temos pavadinima), ir neduok Dieve kam linket blogybiu, tiesiog man nepatinka kai man aiskina kur man kreipris (atseit del savo sutrikusios psihikos) ir ir kas tai CD ir insulino reiksmingumas jei jei gyvenime to nemates ... esu tolerantiskas zmogus, bet kartais.... tuo negaliu pasinaudot, Sorry...
Papildyta:
QUOTE(pingpongute @ 2008 01 26, 22:47)
Andzy, tikrai nejauku skaityti užsipuolimus dėl to, kad mama galvoja apie alternatyvius variantus. Tikėkite savo širdim ir bandykite viską, ką manote reikalingu. Niekas, girdite, niekas neuždraus linkėti savo vaikui sveikatos ir ieškoti būdų jai pagerinti.
*

Pingpongute, 4u.gif smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Staiga @ 2008 01 26, 23:08)
ANDZY, turėjai suprasti, kad nieks čia su tavim rimtai nekalbės, matai kokia auditorija. Jėgos yra kuriančios ir griaunančios.
Žinai pagrindinį dalyką-kai kūnas serga, serga visų pirma siela. Jei tai jau žinai ir ieškai, surasi, metodų yra.
Nė vienas nenori savo išbandytų metodų pateikti šiai didžiai kompetetingai komisijai. Sakė tau viena-rašyk į privatą.
*

Joooo, Staiga, nieko naujo cia nesuzinojau... gyvenam Lietuvoj... bet visvien stebina kai kuriu zmoniu kietasirdiskumas ir veltui svaistomas laikas tokiems beprasmiams nesusikalbejimams, bet cia jau ju pasirinkimas..
Bet visvien aciu visiem kas atsiliepe i tiesiogiai uzduota klausima 4u.gif smile.gif
Staiga
QUOTE(inesaS @ 2008 01 26, 18:40)
.Juk nenueinu i seranciu deabetu skyreli ir nekalbu nesamoniu,nes as apie sia liga zinau tik tiek,kad ji nepagydoma,tai ir neturiu as ten ka pasakyti.
*

4u.gif Gerai, kad apie ezoteriką turi ką pasakyti. Ir religiją taip pat. Taigi, įdėmiai klausom thumbup.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.