Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Plastinė vokų operacija
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Veido priežiūra
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Bambiniene
QUOTE(reno07 @ 2011 01 10, 15:00)
Dar tau nereikia operacijos daryti...tikrai dar palauk... smile.gif
*

TIRAI DAR PUIKUS VAIZDAS, MAN TADA PO LAPAIS SLEPTIS wink.gif
MAN TRUGDO ZIURETI IR JEI PASIDAZAU, O SIAME DARBE REIK PASTOVIA TAI NUO PIETU TOKS JAUSMAS KAD VOKAS GULI ANT BLAKSTIENU IR KITA RYTA JAU NELABAI GALIU DAZYTIS NES UZTINUS DAR LABIAU BUNU ;(
geguziuke
[quote=Bambiniene,2011 01 10, 15:06]TIRAI DAR PUIKUS VAIZDAS, MAN TADA PO LAPAIS SLEPTIS wink.gif
MAN TRUGDO ZIURETI IR JEI PASIDAZAU, O SIAME DARBE REIK PASTOVIA TAI NUO PIETU TOKS JAUSMAS KAD VOKAS GULI ANT BLAKSTIENU IR KITA RYTA JAU NELABAI GALIU DAZYTIS NES UZTINUS DAR LABIAU BUNU ;(
*

[/quote]
verysad.gif man nieks nepritaria iš artimų ir pačiai kažkaip dar lyg ankstoka, bet mintis, kad jie ir nebepasikels aukštym doh.gif tai vaizdas tik prastės verysad.gif
Papildyta:

*

[/quote]
Ačiū už komentarus visoms 4u.gif
Cziokoladine
Sveikos 4u.gif
permeciau akimis greit visa tema, bet ar neradau, ar praziopsojau... blush2.gif mano problema yra ta, kad mano paakiai yra pajuodave. Ar galima sia problema salinti plastines chirurgijos pagalba? Gal kuri irgi turite panasia gamtos "dovanele"? doh.gif
Bambiniene
[quote=geguziuke,2011 01 10, 15:36]
verysad.gif man nieks nepritaria iš artimų ir pačiai kažkaip dar lyg ankstoka, bet mintis, kad jie ir nebepasikels aukštym doh.gif tai vaizdas tik prastės verysad.gif
Papildyta:
*

[/quote]
*

[/quote]
maneirgi atkalbineja kodel skubu, bet kam laukti 45-55jei daba norisi but graziai wink.gif
juk papus darosi jaunos o ne 50-ies wink.gif
tai va idomi situacija: Kaune radau kur uz 1500 mazdaug tiek kainuos, padarytu privacioje klinikoje. parasiau laiska gydytojui kuris lazeriu koregavo akis, nes praejo tik 6 men, ar galiu operuotis vokus, ar nepakenks. Jis sake kad galiu ir pasidomejo kainos. Kai pasakiau, tai nustebo kad tiek daug ir pasiule pas ji atvaziuoti, paguldys parai is ligoniu kasu, tik damoketi reiks ir uz operacija susimoketi... konkrecios sumos nepasake bet supratau kad kaina bus nuo 500 iki 1000.... cia su visom pakysom ir visais vazinejimais is Kauno i vilniu wink.gif
va tiap tik reikia garsiai sneketi....
aisku kur buvau numaciusi laika vasario pradzioje prazioplinau per darbus bet iki vasaros, po torto tikrai pasidarysiu ir nekreipsiu demesio i kalbas, man gyventi, amn nemiela ziureti i savo foto tai kodel turiu laukti iki 50m kad lengviau pasijusciau wink.gif
Hacone
QUOTE(Cziokoladine @ 2011 02 23, 13:11)
Sveikos  4u.gif
permeciau akimis greit visa tema, bet ar neradau, ar praziopsojau...  blush2.gif  mano problema yra ta, kad mano paakiai yra pajuodave. Ar galima sia problema salinti plastines chirurgijos  pagalba? Gal kuri irgi turite panasia gamtos "dovanele"?  doh.gif
*

kosmetinemis priemonemis reikia salinti sia dovanele. yra geru kremu, pvz.
http://www.philosophy.com/skin-care/skinca...e-eyeandlipcare

taip pat maskuojancius piestukus, kremus reiktu naudot. pakalbek su kosmetologe, kurie geriausiai tiktu.
Cziokoladine
QUOTE(Hacone @ 2011 02 24, 12:28)
kosmetinemis priemonemis reikia salinti sia dovanele. yra geru kremu, pvz.
http://www.philosophy.com/skin-care/skinca...e-eyeandlipcare

taip pat maskuojancius piestukus, kremus reiktu naudot. pakalbek su kosmetologe, kurie geriausiai tiktu.
*

Nepadejo man nei vienas kremas, kuri bandziau schmoll.gif mano atveju, tai yra igimta, visa tevo puses gimine turi pajuodusius paakius. Maskuojamuosius piestukus nauduoju kasdien jau nuo mokyklos laiku (beje, nuo to "dazymosi" kasdien, po akiais jau atsiranda smulkiu rauksleliu). Neuzmaskuoja jie visiskai, vistiek siek tiek lieka patamsejimo. Zodziu, pavargau, todel ir pagalvojau, gal chirurgiskai galima sia beda spresti verysad.gif
Šeima
[quote=Bambiniene,2011 02 23, 15:50]
*

[/quote]
maneirgi atkalbineja kodel skubu, bet kam laukti 45-55jei daba norisi but graziai wink.gif
juk papus darosi jaunos o ne 50-ies wink.gif
tai va idomi situacija: Kaune radau kur uz 1500 mazdaug tiek kainuos, padarytu privacioje klinikoje. parasiau laiska gydytojui kuris lazeriu koregavo akis, nes praejo tik 6 men, ar galiu operuotis vokus, ar nepakenks. Jis sake kad galiu ir pasidomejo kainos. Kai pasakiau, tai nustebo kad tiek daug ir pasiule pas ji atvaziuoti, paguldys parai is ligoniu kasu, tik damoketi reiks ir uz operacija susimoketi... konkrecios sumos nepasake bet supratau kad kaina bus nuo 500 iki 1000.... cia su visom pakysom ir visais vazinejimais is Kauno i vilniu wink.gif
va tiap tik reikia garsiai sneketi....
aisku kur buvau numaciusi laika vasario pradzioje prazioplinau per darbus bet iki vasaros, po torto tikrai pasidarysiu ir nekreipsiu demesio i kalbas, man gyventi, amn nemiela ziureti i savo foto tai kodel turiu laukti iki 50m kad lengviau pasijusciau wink.gif
*

[/quote]
Kaip suprantu lazeri daretes Vilniuj? Tai kur cia taip pigiai vokus operuoja, jei ne paslaptis. As irgi seniai tam ruosiuosi, perskaiciau sitoj temoj, kad su siuntimu kompensuoja ligoniu kasos, bet vat kiek per privacias persiskambinau, tai pvz venu operacija pigiau jei su siuntimu, o vokams atseit negalioja g.gif Tai nezinau ar isvis verta lakstyt per gydytojus ir tu siuntimu prasyt, jei paskui niekur negalioja. Siaip kokioj valdisko pas bile ka nenoriu darytis, jau geriau tada surast tuos papildomus kelis simtus, negu rizikuot likt paskui uztemptom neuzsimerkianciom akim blush2.gif Tai gal kas galit patart, kaip cia vis tik yra su tuo kompensavimu ir kur daro Vilniuje (ir gerai daro)
Realybe
QUOTE(Cziokoladine @ 2011 02 23, 15:11)
Sveikos  4u.gif
permeciau akimis greit visa tema, bet ar neradau, ar praziopsojau...  blush2.gif  mano problema yra ta, kad mano paakiai yra pajuodave. Ar galima sia problema salinti plastines chirurgijos  pagalba? Gal kuri irgi turite panasia gamtos "dovanele"?  doh.gif
*

sveikos smile.gif
turiu ir as ta ''dovanele''. Man irgi jokie kremai nepadeda ir normaliai neuzmaskuosi niekaip schmoll.gif Mitas visi tie kremai. O operacija apatiniu voku sudetingesne,ten labai plona oda. As konsultavausi,kol kas neikandama man del pinigu. Jei tureciau,tikrai neabejociau. Akys labai daug reiskia veide,as taip manau. Ir butent sendina labiausiai tai,kad vokai uzkrite arba apatiniai pakrite ir pajuode,o ne veido rauksleles. I jas mazai kas atkreipia demesi g.gif
Bambiniene
QUOTE(Realybe @ 2011 02 24, 18:07)
sveikos smile.gif
turiu ir as ta ''dovanele''. Man irgi jokie kremai nepadeda ir normaliai neuzmaskuosi niekaip schmoll.gif Mitas visi tie kremai. O operacija apatiniu voku sudetingesne,ten labai plona oda. As konsultavausi,kol kas neikandama man del pinigu. Jei tureciau,tikrai neabejociau. Akys labai daug reiskia veide,as taip manau. Ir butent sendina labiausiai tai,kad vokai uzkrite arba apatiniai pakrite ir pajuode,o ne veido rauksleles. I jas mazai kas atkreipia demesi g.gif
*

na kasliecia apatiniu voku tai mamo mamai dare operacijas pries 20m kai dar tik pradejo daryti lietuvoje.
pirmais metais padarevirsutiniu voku,okita ziemapaidare apatiniu voku. Idealu. jai siuo metu 65m ir jokiu rauksliu, jokiu randu nera po akimi, ant vokokaizusimerkia tai kazkiektai matosi.
o kas leicia del pigiau: as dariausi akiu korekcija su lazeriu firmoje laserview firmoje.
ji maza, mazai reklamos ir del to pigiau nes nereikia surinkti pinigu reklamos islaidoms ir patalpu nuomai.
jau 6men ir labai patenkinta, baigiu pamirsti kad 20m nesiojau akinius.
jis ir pasiule toki varianta: guluosi i vilniaus ligonine, ligoniu kasos tas islaidas apmokes. kiek supratau ne privacioje klinikoje o valstybineje ligonineje. bet pripazinkim kad tie patys gydytojai kurie turi privacias klinikas dali dienos dirba ir valstybinese wink.gif
siuo gydytoju pasitikiu, nesjei patikejau regejima tai vokai yra smulkmena wink.gif
Adrinėja
Bambiniene
butu idomu suzinoti kaip viskas praejo ax.gif
parasykit kai jau bus po viskuo 4u.gif
Bambiniene
QUOTE(Adrinėja @ 2011 02 24, 21:27)
Bambiniene
butu idomu suzinoti kaip viskas praejo  ax.gif
parasykit kai jau bus po viskuo  4u.gif
*

butinai parasysiu ir tikiuosi iki vasaros speti... tik biski planai buvo pakoreguoti tai kova tikrai nesidarysiu, nes ant gimtadienio nenoriu "fanaru" tai teks per velykas sleptis nuo zmoniu wink.gif
kas liecia fanaru nezinau kodel bet uzgarantavo kad jei operacija padaro penkt, tai sestadieni pasirodau ir galiu minti namo.... is bedos galeciau net vairuoti,tik sake vistiek bus siulai, nepatogu bus.
o del darbo tai pirmaideni galesiu eiti i darba ir nebus baisu,tik siulai matysis uzsimerkus . del to reiks akiniu nuo saules kaura para.
kiek pamenukai daresi mama, na ji gulejo tais laiakis ligonineje savaite laiko, tai gryzo be fanaru, tik siuliukai matesi ir nesiojo akinius akd saule randu nenudegintu.
na rizikuosiu, nes jau atsibodo, noriu gyventi pilnavertiska gyvenima...
o kas liecia randu tai nebijau, nuo 14mturiu 3 randus ant veido kurie labaiu trumpina gyvenima: ant nosies grynai kur akinai dedavosi buvo randas nuo zelionkos gavosi kaip tatuiruote,dariausi kosmetine operacija panaikino labai graziai, net zymes nera.
yra nuo apatines lupos kapucio link barzdos. buvo giliai ipjauta ir susidare ganetinai kietas randas. vel su plastineschirurgijos pagalbakoregavau, suminkstejo bet randas liko, taip graziai nesugijo, nes prielupos judejo....
toliau yra antzando link ausies, ji tai as vienintele matau, nes zinau. jis minkstas ir ganetinai ryskus, bent jau man....
netnustebau kad su avikinu susipazinau, na metus gan artimai bendravomm ir neikad nepasidomejo is kur tokios dovanos...kazkaip karta netycia prasitaraiu apie vaikysteje patirta avarija ir kad turiu dovanele- randus, tai net nustebo ir kelis kartus klause kur?va taip pacios isikalbam kad storos, negrazios, senstam...
jei esam mylimos tai mylimos su visais trukumais ir su visom raukslikem, gal net ir uz tas raukslikes esa dievinamos wink.gif
ivetinkim ...pastebekom ir atsidekokim parodydamos demesi wink.gif
Cziokoladine
QUOTE(Realybe @ 2011 02 24, 18:07)
sveikos smile.gif
*

Jeigu ne paslaptis, kokia mazdaug kaina ir kur butent konsultavotes?
Šeima
Na sekmes Bambiniene, lauksim atsiliepimu po Velyku. As kiek privaciu kliniku perskambinau, tai niekas neuzsiima su voku kompensacija. Venos, taip, o akytes kazkodel ne. Kaune Astrausko klinika sake pavasari planuoja su ligoniu kasom pasirasyt, tai priims ir vokus su siuntimais, bet itariu jei siuntimas ir patys vokai is Vilniaus, tai netiks blink.gif Matyt reiks kazkokiu kitu variantu ieskot ir kombinuot, nes siaip Vilniuj kainos nuo 3000 ohmy.gif O akyciu lazeri lasik dariausi, tai jie voku netvarko, gaila, nes regejima puikiai sutvarke, jau 7 metai praejo ir tpiu tpiu viskas normaliai.
Realybe
QUOTE(Cziokoladine @ 2011 02 25, 14:20)
Jeigu ne paslaptis, kokia mazdaug kaina ir kur butent konsultavotes?
*

Kaune konsultavausi.
Kainos tiksliai nepasake,bet kazkur apie 2000 kaip supratau g.gif
cia individualiai ir priklauso ar tik virsutinius ar ir apatinius vokus 4u.gif
Cziokoladine
QUOTE(Realybe @ 2011 02 25, 23:52)
Kaune konsultavausi.
Kainos tiksliai nepasake,bet kazkur apie 2000 kaip supratau g.gif
cia individualiai ir priklauso ar tik virsutinius ar ir apatinius vokus 4u.gif
*

Aciu aciuks.gif reik tada ir man susiruosti ir nueiti i konsultacija.
Bambiniene
QUOTE(Cziokoladine @ 2011 02 26, 18:26)
Aciu  aciuks.gif reik tada ir man susiruosti ir nueiti i konsultacija.
*

kiek as konsulavausi ortopedinio patalpose ir savanoriu gale grozio centre tai man sake kad virsutiniu voku operacija apie 1500-1800, bet vienoje siule kelti antakius, ko as visai nenoriu ir iskart kaina iskelia iki 3000, toliau pasiule susileisti botuksina tai keliems men pakeltu vokus ir pamatyciau realu vaizda kaip atrodys po operacijos. nesusigundziau nes as voku kategoriskai nenoriu kelti. man jie patinka tokie kokie yra, as net kosmetologiniame neleidziu labai ispesioti nes man patinka platesni o ne siuliukai nupaisyti wink.gif
vilniuje su ligoniu kasomis tikiuosi issisukti iki 1000, bet atsiranda problemu: kaip ten nuvykti, kaip grysti ir kur pernakvoti 1 nakti wink.gif
Hacone
QUOTE(Realybe @ 2011 02 24, 16:07)
sveikos smile.gif
*

Zinokit, man padeda. Tikrai kiek pakelia vokus. Kai baigiasi kremas, jei nespeju laiku is anksto naujo buteliuko parsisiust, po 4-5 dienu akys...10 metu senesnes, nors tu ka. Kai turiu kremo, priprantu, kad atrodau neblogai ir uzmirstu, kaip yra is tikruju, kol vel jis baigiasi. Ir butent vienas is tos serijos kremu. Jau pora metu rasau, kad pabandytumet smile.gif
Angle
QUOTE(Hacone @ 2011 02 28, 02:54)
Zinokit, man padeda. Tikrai kiek pakelia vokus. Kai baigiasi kremas, jei nespeju laiku is anksto naujo buteliuko parsisiust, po 4-5 dienu akys...10 metu senesnes, nors tu ka. Kai turiu kremo, priprantu, kad atrodau neblogai ir uzmirstu, kaip yra is tikruju, kol vel jis baigiasi. Ir butent vienas is tos serijos kremu. Jau pora metu rasau, kad pabandytumet smile.gif
*

Ačiū už rekomendacijas, užsisakiau šito kremo, nekantrauju išbandyti netrukus jau turėtų pristatyti.
Beje, yra akcijos nemokamoms bet kokioms plastinėms operacijoms, bet tik kovo mėnesį, gal kam pravers:
http://www.sugihara.lt/lt/naujienos/nemoka...__treciadienis/
http://www.vitkusclinic.com/lt/operacijos/kainos/
smile.gif
raseliukas
Sveikos,
jungiuosi i jusu buri, nes esu nepatenkinta savo akiu vokais. Jau seniai kirba mintys apie operacija, bet vis dvejoju, o ir vyras nenori suprasti kad tai man reikalinga ax.gif Kiekviena ryta akiu vokai buna 'pasideje' iki pat blakstienu schmoll.gif, daznai visi sako kad mano zvilgsnis piktas. Matyt reiks nulekti i sugichara nemokamai konsultacijai bigsmile.gif
Dar jusu teismui imetu nuotraukele, kaip manot reik operacijos ar nea g.gif

user posted image
Hacone
QUOTE(Angle @ 2011 03 04, 22:01)
Ačiū už rekomendacijas, užsisakiau šito kremo, nekantrauju išbandyti netrukus jau turėtų pristatyti.
Beje, yra akcijos nemokamoms bet kokioms plastinėms operacijoms, bet tik kovo mėnesį, gal kam pravers:
http://www.sugihara.lt/lt/naujienos/nemoka...__treciadienis/
http://www.vitkusclinic.com/lt/operacijos/kainos/
smile.gif
*

butent kuri krema uzsisakei???

philosophy turi kelis kremus sriciai aplink akis.

dabar as naudoju si http://www.philosophy.com/skincare-eyeandl...ye-hope-product

pries 5 metus naudojau si http://www.philosophy.com/skincare-eyeandl...-a-tube-product jis ir tamsius paakius pasviesino. nors jie turi specialu krema tamsiems paakiams.

pirmas - stipresnis. man dabar tokio jau norisi. nors antrasis variantas irgi padejo. is pradziu jauciau lyg ir tempima apie akis, sustangrino oda. rezultatas po kokiu 4 dienu pasimate. tik kad jaunyn neinu, todel emiau naudoti stipresnius produktus.

bet juk ir nuo amziaus priklauso. kiek tau metu?
Realybe
QUOTE(raseliukas @ 2011 03 05, 02:03)
Sveikos,
jungiuosi i jusu buri, nes esu nepatenkinta savo akiu vokais. Jau seniai kirba mintys apie operacija, bet vis dvejoju, o ir vyras nenori suprasti kad tai man reikalinga ax.gif  Kiekviena ryta akiu vokai buna 'pasideje' iki pat blakstienu schmoll.gif, daznai visi sako kad mano zvilgsnis piktas. Matyt reiks nulekti i sugichara nemokamai konsultacijai bigsmile.gif 

*

mano poziuriu,tai nieko dar cia baisaus. Tik kazkaip keistai vienas vokas lyg labiau pakrites uz kita. Ir as matau,kad esi dar jauna,tai gal tikrai padetu koks kremukas pradziai 4u.gif Juk sako moterys,kad padeda mirksiukas.gif
Del botokso,tai as nesuprantu,kaip ji siulo del sito dalyko. Butent botoksas atpalaiduoja raumeni ir tada antakiai nepakyla,o atsipalaiduoja ir nusileidzia,tuomet vokai kaip tik pakrinta. Tik pas ka nera tos problemos nieko nesijaucia smile.gif
Hacone
QUOTE(raseliukas @ 2011 03 05, 00:03)
Sveikos,
jungiuosi i jusu buri, nes esu nepatenkinta savo akiu vokais. Jau seniai kirba mintys apie operacija, bet vis dvejoju, o ir vyras nenori suprasti kad tai man reikalinga ax.gif  Kiekviena ryta akiu vokai buna 'pasideje' iki pat blakstienu schmoll.gif, daznai visi sako kad mano zvilgsnis piktas. Matyt reiks nulekti i sugichara nemokamai konsultacijai bigsmile.gif 

user posted image
*

man irgi atrodo, kad nieko cia baisaus. jaunas zvilgsnis, grazi mergina rolleyes.gif
nebutum parasius, kad turi problema, nebuciau net pagalvojus. o net kai parasei, nieko blogo nematau. per daug priekabiai mes save vertinam kartais doh.gif
o jei vokai pakrite tik ryte, uzsisaldyk ramuneliu arbatos leduku ir su jais ryte prauskis, pades akims atgauti tonusa, sustiprins veido raumenis. manau, spesi dar ta operacija pasidaryt veliau. uzsisakyk koki silpna philosophy kremuka pabandymui. jie nera is tu paciu brangiausiuju rinkoje (kurie ir nepadeda, bent jau man).
mane labai sudomino anksciau cia aptarta veido joga. logiskai galvojant, juk tikrai turetu padeti.
roberta1985
O as vietoj Raseliuko irgi daryciausi, nes pati turiu tokias pacias akis kaip pas ja ir mastau ar cia operacija voku kad juos kazkiek pakelti, nes visai voku nesimato, nes viskas uzkrenta, ar cia tas ruksties injekcijas ar botoxa, skaitinejuosi visas dabar temas, bet manau reiks i konsultacija uzsirasyti, ir tada gydytojas pasakys ka cia geriau padarius. g.gif ax.gif
raseliukas
Jau uzsirasiau konsultacijai pas chirurga, paziuresiu ka pasakys. Mane ypac nervina tai, kad vienas vokas gerokai labiau uzkrites nei kitas. O kas del kremu tai as juos jau senokai naudoju, visokius anti aging ir panasius, bet va to is philosophy tai nesu bandzius, bet paskaicius atsiliepimus turbut susigundysiu isbandyt. bigsmile.gif
roberta1985
QUOTE(raseliukas @ 2011 03 09, 22:06)
Jau uzsirasiau konsultacijai pas chirurga, paziuresiu ka pasakys. Mane ypac nervina tai, kad vienas vokas gerokai labiau uzkrites nei kitas. O kas del kremu tai as juos jau senokai naudoju, visokius anti aging ir panasius, bet va to is philosophy tai nesu bandzius, bet paskaicius atsiliepimus turbut susigundysiu isbandyt. bigsmile.gif
*

Raseliuk, pas mane ta pati problema, vienos akies vokas labiau uzkrites, o kitos normaliai ir labai keistai atrodo g.gif , vakar nusipirkau Sensai krema akims atstatanti kologena, jis tipo standinantis su hiulorono rugstimi, bandysiu naudoti doh.gif , nors man tik 25metai, tad manau cia pas mane yra paveldejimas, nes is tevo puses beveik visi su uzkritusiai ir istinusiais vokais, tad manau, jei ne dabar ateityje vis vien gresia akiu voku operacija doh.gif manau kai busiu Lt reiks ir man apsilankyti konsultaijoje. Butinai parasyk kaip tau sekesi po savosios 4u.gif ax.gif
Vika852
QUOTE(Virginija N @ 2010 10 26, 12:38)
... O be to operacijos metu vis papraso tai atsimerkti, tai uzsimerkti.

Negi kai operuoja praso mirkcioti? labai keista.

Anksciau nekreipdavau demesio i savo akiu voku, o dabar tiesiog nebegaliu nebekreipt demesio
Bet man kazkaip keistai atrodo, kad siuntima duoda plastinei operacijai...Man 26 metai tai manau, kad tokiam amziui ne visi seimos gydytojai ir duotu siuntimus, nors tikrai jau trukdo man tiek vizualiai nebegaliu i savo nuotraukas ziuret, tiek nemalonus jausmas ypac pasidazius...

user posted image
Angle
QUOTE(Hacone @ 2011 03 05, 13:49)
butent kuri krema uzsisakei???

philosophy turi kelis kremus sriciai aplink akis.

dabar as naudoju si http://www.philosophy.com/skincare-eyeandl...ye-hope-product

pries 5 metus naudojau si http://www.philosophy.com/skincare-eyeandl...-a-tube-product jis ir tamsius paakius pasviesino. nors jie turi specialu krema tamsiems paakiams.

pirmas - stipresnis. man dabar tokio jau norisi. nors antrasis variantas irgi padejo. is pradziu jauciau lyg ir tempima apie akis, sustangrino oda. rezultatas po kokiu 4 dienu pasimate. tik kad jaunyn neinu, todel emiau naudoti stipresnius produktus.

bet juk ir nuo amziaus priklauso. kiek tau metu?
*

labutis smile.gif užsisakiau tą stipresnį, man jau seniai ne niolika, tik kad aš jo negaunu, jau tuoj bus mėnuo, užklausiau kur dingo, tai štai ką atsakė:
hank you for contacting philosophy! i sincerely apologize in tracking your package with fedex they are stating your package is undeliverable. unsure.gif
tai dar teks ten su jais pasiaiškinti verysad.gif

raseliukas
QUOTE(Vika852 @ 2011 03 10, 20:58)
Negi kai operuoja praso mirkcioti? labai keista.

Anksciau nekreipdavau demesio i savo akiu voku, o dabar tiesiog nebegaliu nebekreipt demesio
Bet man kazkaip keistai atrodo, kad siuntima duoda plastinei operacijai...Man 26 metai tai manau, kad tokiam amziui ne visi seimos gydytojai ir duotu siuntimus, nors tikrai jau trukdo man tiek vizualiai nebegaliu i savo nuotraukas ziuret, tiek nemalonus jausmas ypac pasidazius...

Labai liudnas zvilgsnis atrodo ax.gif o jums netrukdo regejimui taip uzkrite vokai?

P.S. gal kas operavosi Northway centre Vilniuj? Labai sudomino operacijos kaina, nesiekia net pusantro tukst bigsmile.gif
Vika852
Anksciau tai ligtai netrukdydavo, dabar kai atkreipiau i tai demesi atrodo kad visa gyvenima trukde verysad.gif
Dar radau viena klinika kur tik uz 1000 daro, bet kazkaip atrodo, kad jei jau labai pigiai tai ir nekokybiskai gali viska padaryti
http://plastikoschirurgas.lt/?p=kainos
Hacone
QUOTE(Angle @ 2011 03 10, 22:43)
labutis smile.gif užsisakiau tą stipresnį, man jau seniai ne niolika, tik kad aš jo negaunu, jau tuoj bus mėnuo, užklausiau kur dingo, tai štai ką atsakė:
hank you for contacting philosophy! i sincerely apologize in tracking your package with fedex they are stating your package is undeliverable.  unsure.gif
tai dar teks  ten su jais pasiaiškinti  verysad.gif
*

matai kokie. tikrai labai tikiuosi, kad bent islaidas tau padengs, nenuvils ir neatmus noro isbandyti kremo. man nera taip nutike. be to neretai uzsisakau drauges amerikoje adresu, ir ji man persiuncia. kitaip labai jau didelius mokescius man uzdeda cia muitine. philosohpy produktus platina ir sephora, be to yra siek tiek ir braskese. bet ten visus geresnius labai greitai isgraibsto, o stipriu net ir nebuvo dar. drauge sake, mate philosophy produktu visa skyriu londone, oxford street, jei turi kazka bendro su anglija (tavo nickas juk "angle") smile.gif labai noreciau, kad gautum ir isbandytum ta krema. jei padeda man, juk gali padeti ir kitiems, kad ir ne visiems. kai pradejo leistis vokai pries kokius 6-7 metus susinervinau, puoliau ieskoti tinkamos kosmetikos (iki tol jokios ypatingos nenaudojau) ir philosophy pasirinkau del teigiamu atsiliepimu.
WeGa
Merginos, moterys, gal kuri zino, ar yra tokia operacija ar priemone, panaikinanti tamsius ratilus? Kiek tai galetu kainuoti? Nes dazniausiai visur raso apie patempima, rauksliu lyginima, o man reikia visai ne to doh.gif
Hacone
QUOTE(Amellie @ 2011 03 11, 10:06)
Merginos, moterys, gal kuri zino, ar yra tokia operacija ar priemone, panaikinanti tamsius ratilus? Kiek tai galetu kainuoti? Nes dazniausiai visur raso apie patempima, rauksliu lyginima, o man reikia visai ne to  doh.gif
*

paskaityk atsiliepimus cia. dazniausiai padeda. nors ne visoms!

http://www.philosophy.com/skincare-eyeandl...ct#BVRRWidgetID
Rasuteee
QUOTE(roberta1985 @ 2011 03 10, 16:10)
Raseliuk, pas mane ta pati problema, vienos akies vokas labiau uzkrites, o kitos normaliai ir labai keistai atrodo g.gif , vakar nusipirkau Sensai krema akims atstatanti kologena, jis tipo standinantis su hiulorono rugstimi, bandysiu naudoti doh.gif , nors man tik 25metai, tad manau cia pas mane yra paveldejimas, nes is tevo puses beveik visi su uzkritusiai ir istinusiais vokais, tad manau, jei ne dabar ateityje vis vien gresia akiu voku operacija doh.gif manau kai busiu Lt reiks ir man apsilankyti konsultaijoje. Butinai parasyk kaip tau sekesi po savosios 4u.gif  ax.gif
*

pas mane irgi vienos akies vokas uzkrites nuo gimimo, tik zymiai labiau matosi..labai del to kompleksuoju, nes ir aplinkiniai pastebi ir ant foto ryskiai matosi..
sausio menesi kaune operavausi, bet nepadejo, vistiek beveik tas pats..

Hacone gal galetum patart koks kremukas labiau man tiktu (vienas vokas labiau uzkrites uz kita apytiksliai apie 2mm), man 22m..ar kas nors philosophy produktais prekiauja lietuvoje?
Vika852
QUOTE(Rasuteee @ 2011 03 11, 13:31)
...sausio menesi kaune operavausi, bet nepadejo, vistiek beveik tas pats..

O jei ne paslaptis kur operavote Kaune, kad nepadėjo?
Bambiniene
kovo 19 d operuojuosi vilniuje, gaunu is kauno siuntima kad reik tokisooeracijos tai tada guldynasenmokamai... nes visa diena teks paguleti o vakare paleis namo... tik va beda mastau kas amne parves. i tennuvaziuosiu o kas parves?
bet kaip sakoma nes bobos gajos,jei nerasiu tai ir pati parminsiu wink.gif ot problema atsirado;)
kai grysiu tai parasysiu aks kaip ir kodel.nes kiek ieskojau tai visur pigiausia 1500,o cia gausis iki 1000 tikiuosi wink.gif
Rasuteee
QUOTE(Vika852 @ 2011 03 11, 14:37)
O jei ne paslaptis kur operavote Kaune, kad nepadėjo?
*

Grozio chirurgijoje
ditax
QUOTE(Rasuteee @ 2011 03 11, 16:31)
Grozio chirurgijoje
*

ar visai nepadejo, ar nepagerejo tiek kiek tikejotes?
Rasuteee
QUOTE(ditax @ 2011 03 11, 22:23)
ar visai nepadejo, ar nepagerejo tiek kiek tikejotes?
*

padejo tik vos vos, kokia puse milimetro pasikele ir viskas, realiai viskas atrodo taip paciai kaip ir buvo pries tai..
Hacone
QUOTE(Rasuteee @ 2011 03 11, 10:31)
pas mane irgi vienos akies vokas uzkrites nuo gimimo, tik zymiai labiau matosi..labai del to kompleksuoju, nes ir aplinkiniai pastebi ir ant foto ryskiai matosi..
sausio menesi kaune operavausi, bet nepadejo, vistiek beveik tas pats..

Hacone gal galetum patart koks kremukas labiau man tiktu (vienas vokas labiau uzkrites uz kita apytiksliai apie 2mm), man 22m..ar kas nors philosophy produktais prekiauja lietuvoje?
*

na kaip tau pasakius. jeigu tau tik 22, tai as nuosirdziai nenoreciau tau jokio kremuko rekomenduoti, nes vis tiek nepades. nes tavo vokai ne del amziaus yra tokie, kokie yra. o kremai sukurti taip, kad stangrintu audinius aplink akis, del ko vokai TRUPUTI pasitvarko. ir net ne visoms. kaip ir tavo atveju, tik keliais milimetrais. stebuklo neivyksta. nors ir tie keli milimetrai isvaizdai daug reiskia, tiesa.

jei tu stangrinsi ir taip jaunus, stiprius audinius, tai jokio efekto nebus. tik oda pripratinsi prie stipriu cheminiu medziagu, kolageno ir pan., del ko gali tureti tavo amziui nebudingu problemu veliau, kai oda prie ju pripras ir be ju gerai neatrodys. ir tada gal labai ilgesies dabartines saves smile.gif

taciau tikrai pabandyk kitoki makiaza, kuris vizualiai atitrauks demesi nuo nezymiu voku trukumeliu. pabandyk nenaudoti voku seseliu, bet padaryk tikrai tamsu, ryskesni pravedima ant virsutinio voko. ir blakstienas dazyk juodai, kiek riebiau, keliais sluoksniais. toks makiazas paryskina akies kontura, kuri tu turi ir niekas su juo neatsitiko, jis nepasmuko. o kad pora milimetru virs jo nera idealus, ne taip matysis, nes ir ryskesnes blakstienos maskuos. pabandyk 4u.gif

labai abejoju, ar philosophy yra lietuvoje. nes juo ir siaip retai kur kitur prekiaujama, tai - amerikieciu produktas. o pats silpniausias, nekalciausias ju kremukas vadinasi HOPE IN A TUBE 4u.gif

Angle
QUOTE(Hacone @ 2011 03 11, 12:04)
matai kokie. tikrai labai tikiuosi, kad bent islaidas tau padengs, nenuvils ir neatmus noro isbandyti kremo. man nera taip nutike...ir philosophy pasirinkau del teigiamu atsiliepimu.
*

Informavo, kad per naują turės užsakymą suformuoti, ir kad dabar jau viskas gerai ir kad tikrai keliauja kremukas pas mane, tik tam neužteko vien el.pašto, reikėjo jiems ir pasiskambinti, bet šiaip komunikuoja gerai ir požiūris profesionalus, tai dabar vėl laukiu nesulaukiu... bigsmile.gif
nepaisant to apsisprendžiau, kad vis tik reikia man operuotis, viršutinius ir apatinius. taigi domina, kas geriausiai daro, va viena panelė jau parašė apie kauniečius kad prastai, tai tie jau atkrenta. prašau, pasidalinkit vertinimais, labai laukiu... 4u.gif
Bambiniene
VALLIOOO, URRRAAA....PO VISKO AS JAU
Laiminga "kaip sliure" patenkinta kaip slyva.... net nezinau kaip apibudinti savo stovi.
Nuo pradziu: nuvaziavau su siuntimu sestadieni pas gydytoja i Vilniu, baimes pilnos kelnes bet neparodziau, o jei nepavyks jei perdaug ispjaus o jei eprmazai.... nieko , pagulde nupaise, nuskausmino ir 1 aki prapjove.... va tada supanikavau,,, bet jau nepabegsi suprapjautuvoku.... operacija truko 1 val. uzklijavo vokus ir paleido namo, liepe ledukus deti , sekmadieni pagulinejau su ledukais o pirmaideni ismyniau i darba su akiniais. pleistriukai mazi tai atrode kad makijazas netikslaii padarytas, biski pabego.
darbe su kolegemjuokavom: 1 dienaraudonai pasidzius, kita melynai o tolaiu geltonuoja. Ryt bus savaite po operacijos, ryt minu siulus issiimti, ir jau daba matau kad akys grazesnes nei buvo pries operacija, zenkliai,o jos dar patinusios.
daba finansai: guldymas nekainavo o gydytojui davaiu 600Lt. ir pigu ir grazu ir kokybiska .... dovana sau pasidariau 35m jbiliejaus proga wink.gif
Isvada:
nesilauzykit, jei jums trugdo, darykit aisku proto ribose, ir neklausykit ka kas sako... zinokit vissi sako is pavydo ir tik is pavydo wink.gif
Papildyta:
tiesa pamirsau pakomentuoti kremus:
tai jei po pjankes ar po silkutes patino akys pajuodo paakiai nu onemieges nakties tai jie pades, o jei paveldeta is mamos ir mociutes tai tu velnais zino ka tepk vistie nepades, nes tai igimta... logiskai blondines pagalvokim: kur dinks kas perdaug? niekur,nesusitrauks... o kaina; ateiti per 20-30m kiek sunaudosi, o operacija max 1000 ir visamlikusiam gyvenimui wink.gif
Sardinukė
QUOTE(Bambiniene @ 2011 03 25, 21:53)
VALLIOOO, URRRAAA....PO VISKO AS JAU

Sveikinu, kaip smagu 4u.gif ! priminkit pas ka operavotes ir kuriuos vokus? ar melynes dideles?
Angle
QUOTE(Angle @ 2011 03 18, 23:51)
Informavo, kad per naują turės užsakymą suformuoti, ir kad dabar jau viskas gerai ir kad tikrai keliauja kremukas pas mane, tik tam neužteko vien el.pašto, reikėjo jiems ir pasiskambinti, bet šiaip komunikuoja gerai ir požiūris profesionalus, tai dabar vėl laukiu nesulaukiu... bigsmile.gif
nepaisant to apsisprendžiau, kad vis tik reikia man operuotis, viršutinius ir apatinius. taigi domina, kas geriausiai daro,  va viena panelė jau parašė apie kauniečius kad prastai, tai tie jau atkrenta. prašau, pasidalinkit vertinimais, labai laukiu... 4u.gif
*

jau gavau tą kremą, tikrai geras thumbup.gif ir pristatė tiesiai į namus, be jokio muito, importo, pristatymo ar kito kokio mokesčio. kremas tikrai geras, pagaliau galiu išeiti į žmones, nors stengiuosi ir kitaip padėti savo vokams (negerti, nevalgyti vakare, gerai išprakaituoti (sportas+pirtelė), skysčius varančios arbatos, priešuždegiminis tepalas vokams ir t.t. ir pan.)
nuoširdžiausias ačiū tau, Hacone 4u.gif
Hacone
QUOTE(Angle @ 2011 03 25, 22:46)
jau gavau tą kremą, tikrai geras  thumbup.gif  ir pristatė tiesiai į namus, be jokio muito, importo, pristatymo ar kito kokio mokesčio. kremas tikrai geras, pagaliau galiu išeiti į žmones, nors stengiuosi ir kitaip padėti savo vokams (negerti, nevalgyti vakare, gerai išprakaituoti (sportas+pirtelė), skysčius varančios arbatos, priešuždegiminis tepalas vokams ir t.t. ir pan.)
nuoširdžiausias ačiū tau, Hacone  4u.gif
*

labai, labai dziaugiuosi, kad ir tau padeda kremas. ar tu eye hope pirkai? as gavau miracle worker. jo dvigubai daugiau, negu eye hope. po keliu metu isbandyk ji. jis stipresnis, tinka ir gilesnems raukslems apie akis. pasitepu ryte, ir visa diena jauciu, lyg... vokai vesus butu, lyg juos trauktu i virsu rolleyes.gif eye hope dar irgi turiu, bet dabar ta miralce worker bandau. nes ir veidui tokio paties pavadinimo naudoju.

zodziu, labai dziaugiuosi, kad tau tiko thumbup.gif bukime jaunos ir laikykime.. vokus aukstai lotuliukas.gif
Bambiniene
QUOTE(zemaite @ 2011 03 25, 23:52)
Sveikinu, kaip smagu  4u.gif ! priminkit pas ka operavotes ir kuriuos  vokus? ar melynes dideles?
*

siaiptai gydytojas praktikuojasi akiu korekcijai lazeriu, jisman koregavo regejima irlikaupatenkinta,kai jo paklausiau: ar galiu po pusmecio daryti voku operecija,,,, tai jis pasiule man padaryti. Gyd. Almantas Makselis.
Kas liecia melynes tai atrode kadmakijazas biski pabeges:1d- raudonai, 2d-melynai,o toliau geltoni vokai. naparaudekurpjauta bet idarba ejau visas dienas...
Siandiena isemesiulus, labaigrazu,dusia skraido is laimeskad viskas gerai, tiesiog pavasaris, gimtadienio dovana pasidariau saunia.... AS LAIMINGA TOKIA KOKIA BUVAU TIK GIMUS VAIKAMS wink.gif
Visos mamos tadamane supras kaip daba jauciuosi....
Hacone
QUOTE(Angle @ 2011 03 25, 22:46)
jau gavau tą kremą, tikrai geras  thumbup.gif  ir pristatė tiesiai į namus, be jokio muito, importo, pristatymo ar kito kokio mokesčio. kremas tikrai geras, pagaliau galiu išeiti į žmones, nors stengiuosi ir kitaip padėti savo vokams (negerti, nevalgyti vakare, gerai išprakaituoti (sportas+pirtelė), skysčius varančios arbatos, priešuždegiminis tepalas vokams ir t.t. ir pan.)
nuoširdžiausias ačiū tau, Hacone  4u.gif
*

Nepamirsk is anksto uzsisakyti kito buteliuko, nes sio, naudojant ryte ir vakare, uzteks mazdaug 3 men. O kai baigsis, po 4-5 dienu labai gailesies, kad nepasirupinai is anksto, patikek. Busi jau pamirsus save pavargusiais vokais. Is bedos bandziau pirkti brangu Clarins, Biotherm - jokio poveikio! Beje kaip tik Braskese dabar Eye Hope yra. Kiek brangesnis, negu Philosophy tinklapyje, bet, kadangi siuntimas nekainuoja, gaunasi pigiau. Beje Braskese ji gana greitai isgraibsto.
ivakara
[quote=Bambiniene,2011 03 26, 20:52]
siaiptai gydytojas praktikuojasi akiu korekcijai lazeriu, jisman koregavo regejima irlikaupatenkinta,kai jo paklausiau: ar galiu po pusmecio daryti voku operecija,,,, tai jis pasiule man padaryti. Gyd. Almantas Makselis.
Fainas gydytojas, bet kiek zinau, kad jis akiu, bet ne plastikos chirurgas, siaip tu drasi:) thumbup.gif
Bambiniene
[quote=ivakara,2011 03 29, 13:19]
[quote=Bambiniene,2011 03 26, 20:52]
Fainas gydytojas, bet kiek zinau, kad jis akiu, bet ne plastikos chirurgas, siaip tu drasi:) thumbup.gif
*

[/quote]
Na as ta zinojau, bet pagalvojus: jei patikejau akis lazeriu operuoti tai ka kalbeti apie vokus, juk ten tik oda o ne regejimas kas amzina wink.gif
si savaitgali iseme siulus, tai kuri akis buvo biski pamelus daba puikiai, bet ant kitos nuo vakar kazkodeltai susiformavo didele melyne, net nesupraatu kodel.
Viskas butu labai idealu jei ne ta melyne, na sianidena jau geltonuot pradeda, gal isivaikscios. Nekaista, nekieta ir neskauda tik diskomfotas kad patine...
parasysiu kai aks pasikeis wink.gif
Sardinukė
QUOTE(Bambiniene @ 2011 03 26, 20:52)
Kas liecia melynes tai atrode kadmakijazas biski pabeges:1d- raudonai, 2d-melynai,o toliau geltoni vokai. naparaudekurpjauta bet idarba ejau visas dienas...
Siandiena isemesiulus, labaigrazu,dusia skraido is laimeskad viskas gerai, tiesiog pavasaris, gimtadienio dovana pasidariau saunia.... AS LAIMINGA TOKIA KOKIA BUVAU TIK GIMUS VAIKAMS wink.gif 
Visos mamos tadamane supras kaip daba jauciuosi....
*

Aciu uz atsakyma! dar norejau paklausti operavaisi tik virsutinius ar ir apatinius vokus? kaina 600 lt su siuntimu is seimos gydytojo ar ne? kazin kiek be siuntimo kainuotu g.gif
Bambiniene
QUOTE(zemaite @ 2011 03 29, 13:28)
Aciu uz atsakyma! dar norejau paklausti operavaisi tik virsutinius ar ir apatinius vokus? kaina 600 lt su siuntimu is seimos gydytojo ar ne? kazin kiek be siuntimo kainuotu  g.gif
*

operavau tik virsutinius, siuntimas tai kompensuoja guldyma kuris kainuoja apie 200Lt zinau nes siunte is kauno ir bijojo kad vilniuje ligoniu kasos neapmokes
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.