Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kojinytės,batukai,tapkutės
Supermamų klubas > Mūsų namai > Rankdarbiai > Mezgimas, nėrimas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
fukcija
QUOTE(valentinuke @ 2008 04 26, 11:08)
idedu aprasyma tapkyciu smile.gif pradzia surinkti ant dvieju virbalu, 24 akis ir megzti vien gerosiomis akimis 60 eiliu..galima ir daugiau (70_80). toleu nuimti 9 akis ir megzti pridejus kitos spalvos siula.. turi gautis 8 tarpiukai kitos spalvos ir 7 pagrindines spalvos..idedu nuotraukytes kad butu aiskiau drinks_cheers.gif

user posted image

URL=http://radikal.ru/F/i002.radikal.ru/0804/19/045a4d724b74.jpg.html]user posted image[/URL]

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
*

tikrai gražios tapkytes.paprastas mezgimas,bet galutinis rezultatas nuostabus .pulsiu ir aš pabandyti .mano tapkyčiu mezgimas truputi kitoks ,be susiuvimo ,bet nabar neturiu ka parodyti ,visos išdalintos.
musmiryte,kojinytes tikrai neturetu buti mažos.kai numezgi ,tai gali atrodyti ir mažokos ,bet juk naujagimiu kojyte,tai irgi maža.
vakaro_zvaigzde
o as noriu pasidziaugti savo ilgojo savaitgalio darbeliais leliukui 4u.gif
pacio maziausio batuko dar tik vienas nes antro dar nepabaigiau
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Vyna
Gal galite pagelbėti ax.gif pirmoj temelėj radau tiek grožybių- reikia schemučių batukų, nertų vašeliu, kur pirmoj temelėj buvo dekoruoti karoliukais.Tik dabar foto negaliu įkelti.ir dar tokius geltonus su visom schemutem susikeliau, bet tokie miniatiūriniai paveiksliukai susikėlė, kad nieko neina ižiūrėti doh.gif ir dabar neberandu blink.gif Jei supratot apie ką aš čia, pagelbėkit, o jei ne, reikės iš naujo senąją temą studijuoti... unsure.gif
jolia
QUOTE(vakaro_zvaigzde @ 2008 05 12, 09:43)
o as noriu pasidziaugti savo ilgojo savaitgalio darbeliais leliukui 4u.gif
pacio maziausio batuko dar tik vienas nes antro dar nepabaigiau

user posted image
user posted image

O gal galėtum šias shemutes atsiųsti? blush2.gif
vakaro_zvaigzde
QUOTE(jolia @ 2008 05 14, 14:49)
O gal galėtum šias shemutes atsiųsti?  blush2.gif
*

tai kad neriau be schemutes bigsmile.gif is galvos.pabandysiu paaiskinti suprantamai nes cia labai labai paprasta ax.gif
kepuryte:pradejau nerti nuo apacios, reikia vaikuciui pamatuoti aplink kaktyte kiek yra cm,pagal tai uzsidejau tiek akiu,3 eiles neriau stulpeliu be uzmetimo toliau 12eiliu stulpeliu su vienu uzmetimu,veliau pradejau siaurinti kiekvienoje eileje kas 11 akiu.kepuryte baigiasi kai liko is viso 2 akys jas suneriau kartu.
gelyte ant kepures ir batuku:didesnioji gelyte: nuneriau 20akiu ziedeli,ji viena karta apneriau stulpeliu be uzmetimo,o tada pradedami daryti ziedlapiai vienas ziedlapis daromas is 5 stulpeliu su 2 uzmetimais 5 stulpelius isneriant is 2 akiu.Mazesnioji gele daroma analogiskai tik ziedlapiai formuojami is stulpelio su vienu uzmetimu.Geles viduriukas neriamas atskirai kaip bet kuris rutuliukas pradedant is dvieju akiu ir platinant tiek kiek reikia.Geles dalys tarpusavyje susiuvamos ir prisiuvamos prie nerinio.
Batukai:Sie batukai yra pradeti nerti nuo paduko uzdedant 15 akyciu,neriama 18 eiliu stulpeliu be uzmetimo ir iki 18 eiliu pridedama akyciu iki 20.tada emiau kitos spalvos siula ir paduka is visu pusiu apneriau stulpeliu su 1 uzmetimu,taip dvi eiles.Virsus daromas atskirai uzdejau 18 akiu ir nuneriau 8 eiles stulpeliu be uzmetimo,o tada formavau kilpa .Is viduriniu 5 akiu neriau 10 eiliu stulpeliu be uzmetimo ir baigusi sita padaryta 5akiu juostele prisiuvau is kitos puses.tada daroma jau anksciau mano aprasyta gele ji prisiuvama prie katik nunertos detales o visa detale prie paduko.Likusios akys surenkamos vaseliu (tarp batuko priekio ir daromo uzkulniuko sone palikau 5 akis nesurinktas,tiek kairiojoje tiek desiniojoje puseje)neriau 6 eiles stulpeliu be uzmetimo,o pabaigoje prie uzkulniuko sono prineriau 5 akiu juostele uzsegimui,is 5 akiu nuneriau 16 eiliu juostele kuria uzbaigiau kilpute uzsegimui.Viskas beliko pamatutoi leliuko slaunies apimti ir isiuti sagute,kurioje vietoje ir bus susegamas batukas
na tikiuosi paaiskinau,kaip jau isejo ax.gif jeigu kazkas neaisku klauskit padesiu g.gif
jolia
Ačiū už paaiškinimus,pabandysiu nunerti 4u.gif
moniuxx
QUOTE(Vasara gimusi @ 2008 01 04, 17:18)
Sveikos,mezgejeles
Siaip idejoms imetu nuorodele,pakeliaukit po puslapius ivairiu groziu cia yra  bigsmile.gif
http://club.osinka.ru/viewtopic.php?t=2661...p;&start=15
*

aciu uz sia nuorodele -super ideju radau savo busimam mazyliui -dabar tik belieka pasiraitoti rankoves ir kibti i darba lotuliukas.gif
Saulėgrąža
pasirodau ir aš: batukai mano pilvinukui, mezgiau bačiukus pirmą kart gyvenime blush2.gif tongue.gif
user posted image user posted image user posted image user posted image
saldainia
Labai gra-ūs, o spalvytės tai pasakiškos.
Saulėgrąža
QUOTE(saldainia @ 2008 05 28, 14:31)
Labai gra-ūs, o spalvytės tai pasakiškos.
*

labai gerai siulu likuciai susimezga, ir ne tiek daug tu siuliukų reikia tiems bačiukams 4u.gif
valentinuke
SAULEGRAZA
4u.gif na kaip pirmam kartui tai galiu pasakyt labai saunus cepciai 4u.gif thumbup.gif
sypsenelex
Sveikos darbstuolytes smile.gif Cia esu dar naujoke, labai grazus visu darbeliai, saunuoles 4u.gif drinks_cheers.gif Turiu toki klausimeli, mezgant kojinytes kudikiui, kiek reikia deti akiu? ar po 6 ant vieno virbalo ar 8? Is anksto labai dekoju mirksiukas.gif
Saulėgrąža
QUOTE(valentinuke @ 2008 05 28, 21:06)
SAULEGRAZA
4u.gif na kaip pirmam kartui tai galiu pasakyt labai saunus cepciai 4u.gif  thumbup.gif
*

tarp kitko, vieni tai tikrai su tavo pagalba numegzti,tie ir buvo patys pirmieji smile.gif
Vaizele
Sandalai mūsų mažajam karalaičiui:

user posted image

Tik naktį kaip dabar, kai jau nueina miegot ir teturiu laiko tokiems mieliems pasikrapštinėjimams...
Vaizele
žiūriu čia aš viena likau smile.gif

user posted image
*Sausainiukas*
QUOTE(valentinuke @ 2008 04 26, 11:08)
idedu aprasyma tapkyciu smile.gif pradzia surinkti ant dvieju virbalu, 24 akis ir megzti vien gerosiomis akimis 60 eiliu..galima ir daugiau (70_80). toleu nuimti 9 akis ir megzti pridejus kitos spalvos siula.. turi gautis 8 tarpiukai kitos spalvos ir 7 pagrindines spalvos..idedu nuotraukytes kad butu aiskiau drinks_cheers.gif

user posted image

URL=http://radikal.ru/F/i002.radikal.ru/0804/19/045a4d724b74.jpg.html]user posted image[/URL]

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
*

noriu pasitikslinti del tu tarpiuku 4u.gif

kiek eiluciu kiekviena spalva reikia megzti? pagal nuotraukele man atrodo viena eilute balta, trys eilutes rausvos, ar pataikiau? ax.gif
Saulėgrąža
Vaizele - ne viena tikrai, aš ir trapčius savo būsimam berniokui narplinu vakarais...
user posted image
4u.gif
Vaizele
QUOTE(Saulėgrąža @ 2008 06 28, 13:16)
Vaizele - ne viena tikrai, aš ir trapčius savo būsimam berniokui narplinu vakarais...

Labai faini thumbup.gif
Alacka33
QUOTE(Saulėgrąža @ 2008 06 28, 14:16)
user posted image
4u.gif
*

na jau kokie fainučiai,nai nai nai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Zitlali
QUOTE(Fox_lady @ 2008 04 08, 01:33)
pagal kipšės aprašymą numezgiau batukus smile.gif

user posted image
*

Super batukai thumbup.gif nerealūs.. gaila, tik kad nemoku su tiek virbalų darbuotis...
kipse
QUOTE(Zitlali @ 2008 06 29, 22:53)
gaila, tik kad nemoku su tiek virbalų darbuotis...
*

Čia vąšeliu mirksiukas.gif
Zitlali
QUOTE(kipse @ 2008 06 29, 23:09)
Čia vąšeliu  mirksiukas.gif
*

ooo.. žiopla aš, einu skaityt biggrin.gif bet labai gražu 4u.gif
Siga*
QUOTE(Zitlali @ 2008 06 29, 23:26)
ooo.. žiopla aš, einu skaityt  biggrin.gif  bet labai gražu  4u.gif
*

o as vis nerandu to aprasymo,jauciu kazkur pragrybauju ax.gif
Zitlali
11 psl ax.gif
Saulėgrąža
QUOTE(Vaizele @ 2008 06 29, 21:40)
Labai faini  thumbup.gif
*

QUOTE(Alacka33 @ 2008 06 29, 22:03)
na jau kokie fainučiai,nai nai nai  4u.gif  4u.gif  4u.gif
*

ačiū mamytės, dabar į pabaigą dar vieni batukai- kojiniukai,,, kai sutvarkysiu įmesiu pasirodyt.. dar labai noriu vaseliu pabandyt, nes virbalais jau moku rolleyes.gif
skristinute
o galima nunerti kudikiui batukus nes meksti nemoku? blush2.gif
Zitlali
QUOTE(skristinute @ 2008 06 30, 15:00)
o galima nunerti kudikiui batukus nes meksti nemoku? blush2.gif
*

Galima, yra šioj temoj schemučių, bet man sunkiai jos narpliojasi doh.gif nesuprantu.. parodytų būtų aišku, bet bandysiu ax.gif
skristinute
QUOTE(Zitlali @ 2008 06 30, 15:27)
Galima, yra šioj temoj schemučių, bet man sunkiai jos narpliojasi  doh.gif  nesuprantu.. parodytų būtų aišku, bet bandysiu  ax.gif
*

skaiciau truputuka .... as ir nesuprantu nusprendziau savo mazyliui koki apklotuka nunerti grazesni ir paprasciau ir esu tai darius mirksiukas.gif
<emigrante>
QUOTE(skristinute @ 2008 06 30, 13:51)
skaiciau truputuka .... as ir nesuprantu nusprendziau savo mazyliui koki apklotuka nunerti grazesni ir paprasciau ir esu tai darius mirksiukas.gif
*

Skristinute, yra rankdarbiu skyreli ir temute 'pledukai', as ir dabar bandysiu pleduka, na o paskui jau kibsiu ir i batukus ax.gif
valentinuke
QUOTE(*Sausainiukas* @ 2008 06 26, 22:28)
noriu pasitikslinti del tu tarpiuku  4u.gif

kiek eiluciu kiekviena spalva reikia megzti? pagal nuotraukele man atrodo viena eilute balta, trys eilutes rausvos, ar pataikiau?  ax.gif
*

ten kur virsui paruodita pradia tai antras paveiksliukas sumezgam 9akis ir toliau mezgam kitos spavos siuliuku,gryztam atgal pagal rasta,ir vel po to dedam balta siula mezgam gerosiomis ikimis o gryztant is blogos puses mezgi gerosiomis nes is mezginio gerosios puses turi gautis blogosios ir tai tris kartus,tikiuosi ka nors supratai,lb aciprasau nes nemoku paaiskinti,lengveu parodyt mirksiukas.gif sekmes darbuotis 4u.gif
Siga*
QUOTE(Zitlali @ 2008 06 30, 00:09)
11 psl  ax.gif
*

aciu, ale akla boba esu tongue.gif
Vyna
rodau dar vienus savo nertus ir padovanotus tapkiukus ax.gif user posted image user posted image user posted image
"Ramune"
Na saunuoles.......kiek cia visokiu grozybiu.....
saliuke
QUOTE(Vaizele @ 2008 06 25, 23:32)
žiūriu čia aš viena likau  smile.gif

user posted image
*

Noreciau ir as tokiu basuciu savo mergytei. Gal turite schemute? 4u.gif
saldainia
QUOTE(Vyna @ 2008 07 08, 22:54)
rodau dar vienus savo nertus ir padovanotus tapkiukus ax.gif user posted image user posted image  user posted image
*

norėčiau schemutės. blush2.gif
<emigrante>
Vyna, kas per grozis, gal galeciau gaut schemute ir aprasyma kaip nerti ax.gif
Vyna
Ačiū mergaitės už pagiras ax.gif (nepagirias lotuliukas.gif )
aš žinokit biški chaltūrinau, nėriau pagal tokius geltonus batukus kur buvo senoj temoj buvo, o apdaila biški pati prikuriau...jei nerasit -po savaitgalio pažadu pasikuisti savo archyvuose mirksiukas.gif ir pasidalinti su jumis.
Vyna
pasirodo ir darbe turėjau išsisaugojus ax.gif
user posted imageuser posted imageuser posted image
tai va, nėriau pagal šias, tik paskutinės eilutės tokios ripuliuotos nedariau, kažką savo buvau sugalvojus.

Papildyta:
dar vieną pamiršau doh.gif , gal dabar jau bus viskas aišku, turiu prisipažinti ax.gif paduką pataikiau iš kokio 5 karto (kilpučių mažinau, viską reikia taikyti pagal siūlus)user posted image
<emigrante>
QUOTE(Vyna @ 2008 07 11, 07:34)
pasirodo ir darbe turėjau išsisaugojus ax.gif
user posted imageuser posted imageuser posted image
tai va, nėriau pagal šias, tik paskutinės eilutės tokios ripuliuotos nedariau, kažką savo buvau sugalvojus.

Papildyta:
dar vieną pamiršau doh.gif , gal dabar jau bus viskas aišku, turiu prisipažinti  ax.gif paduką pataikiau iš kokio 5 karto (kilpučių mažinau, viską reikia taikyti pagal siūlus)user posted image
*

Kaip suprantu, pirmoji foto - padukas, antroji - liezuvelis (priekis), trecioji - soniukai? Sorry, kad kvailas klausimas, bet as sioj sriti (batuku, tapkuciu) tik pradedancioji blush2.gif
Vaizele
QUOTE(Vyna @ 2008 07 08, 21:54)
rodau dar vienus savo nertus ir padovanotus tapkiukus ax.gif user posted image

Oi, kokie purūs ir romantiški wub.gif

QUOTE(saliuke @ 2008 07 10, 12:53)
Noreciau ir as tokiu basuciu savo mergytei. Gal turite schemute? 4u.gif
*

ne, neturiu schmoll.gif nėriau iš akies. Iš pradžių padukus, po to lankelius virš pėdos, galiausiai - užkulnius su raišteliais ir tiek smile.gif
Vyna
QUOTE(<emigrante> @ 2008 07 11, 10:55)
Kaip suprantu, pirmoji foto - padukas, antroji - liezuvelis (priekis), trecioji - soniukai? Sorry, kad kvailas klausimas, bet as sioj sriti (batuku, tapkuciu) tik pradedancioji  blush2.gif
*

viską gerai supratot...aš tik šonų viršūnėles dariau iš galvos, nes mano storoki siūlai buvo, tai pagal šį raštelį labai jau banguotai būtų gavęsi.
<emigrante>
QUOTE(Vyna @ 2008 07 13, 18:20)
viską gerai supratot...aš tik šonų viršūnėles dariau iš galvos, nes mano storoki siūlai buvo, tai pagal šį raštelį labai jau banguotai būtų gavęsi.
*

As matai irgi is storesniu siulu bandziau - tai man laaabaaai jau banguotai ten gavos, tai galvojau, gal cia kokia kita detale o ne sonai.
Vyna O sakykit tas dalis visas reik atskirai numegzt ir po to susiut, ar numezgus paduka, is jo pradedi sonelius, o tada primezgi virsu ar dar kaip nors kitaip
Gyvenime nesu nerus su vaseliu kojinyciu nei batuku, tik su virbalais - tai man tamsus miskas kol kas. blush2.gif
Vyna
QUOTE(<emigrante> @ 2008 07 14, 13:06)
As matai irgi is storesniu siulu bandziau - tai man laaabaaai jau banguotai ten gavos, tai galvojau, gal cia kokia kita detale o ne sonai.
Vyna O sakykit tas dalis visas reik atskirai numegzt ir po to susiut, ar numezgus paduka, is jo pradedi sonelius, o tada primezgi virsu ar dar kaip nors kitaip
Gyvenime nesu nerus su vaseliu kojinyciu nei batuku, tik su virbalais - tai man tamsus miskas kol kas.  blush2.gif
*

Aš tai nėriau taip...pirmiausia nusinėriau paduką, po to iš karto jungiau šonus(atskirai šoniukų nemezgiau).Atskirai nunėriau viršų ir baigdama šoniukus prijungiau viršų.Po to dar kelias eiles nėriau auliuką (tuo pačiu rašteliu kaip šonus).o viršutinę eilutę tai ripuliukų tokių nedariau.Tiksliai neatsimenu, bet man atrodo dariau - 2 stulpeliai su užmetimu;3 pynelės akys ir vėl 2 stulpeliai su užmetimu.Ir galiausiai viska apipavidalinau kitos spalvos siulu-apnėriau žemu stulpeliu.
reiks bandyt iš Maxi siulu...tik kur to laiko gauti, truksta man jo visiems darbukams doh.gif
Vaizele
QUOTE(<emigrante> @ 2008 07 14, 12:06)

Emigrante, pamačiau, kad irgi lapkritinuko lauki. Aš pernai mezgiau vilnones kojinytes lapkritinukui, kuris šiuo metu jau jas yra išaugęs ir jos jam padėtos į prisiminimų dėžutę rolleyes.gif
<emigrante>
QUOTE(Vaizele @ 2008 07 15, 06:57)
QUOTE(<emigrante> @ 2008 07 14, 12:06)

Emigrante, pamačiau, kad irgi lapkritinuko lauki. Aš pernai mezgiau vilnones kojinytes lapkritinukui, kuris šiuo metu jau jas yra išaugęs ir jos jam padėtos į prisiminimų dėžutę rolleyes.gif
*

Skorpionuko laukiam mirksiukas.gif Jau irgi dezute prisiminimu turim, o joje - nestumo testukai net 3 ir skano nuotraukytes ax.gif
Vaizele
QUOTE(<emigrante> @ 2008 07 15, 20:49)
Skorpionuko laukiam  mirksiukas.gif  Jau irgi dezute prisiminimu turim, o joje - nestumo testukai net 3 ir skano nuotraukytes  ax.gif
*

kaip fainai wub.gif
Meduvė
QUOTE(everesta @ 2008 03 09, 16:45)

Pradedama megzti nuo padelio. Apmetama 12 akiu ant dvieju virbalu ir mezgamos 44 eiles ripsu (abi puses tik gerosiomis akimis). Po to padelio sonuose surenkama po 20 akiu, galuose po 12 ir mezgama penkiais virbalais aplink 1 geroji, 1 isvirkscioji
*

Noriu ir as savo leliui numegzti batelius, tik niekaip nesusigaudau: kaip cia su tais 5 virbalais?uzmetama 12 akiu, tuomet aisku, kad bus reikalingi 2 virbalai, kad surinkti akis is abieju galu. Bet mezgamos 44 eiles, o tai tolygu 44 akim. Bet rasoma, jog ant vieno virbalo reikia surinkti po 20 akiu.Tuomet kur deti likusias? Juk is vieno sono gaunasi 44? Tai vien vienam sonui reikia 2 virbalu, o kur dar kitas sonas.
Gal kas galite isaiskinti mano durnai galvai, nes labai noriu numegzti batukus 4u.gif
Saulėgrąža
QUOTE(Meduvė @ 2008 07 20, 16:04)
Noriu ir as savo leliui numegzti batelius, tik niekaip nesusigaudau: kaip cia su tais 5 virbalais?uzmetama 12 akiu, tuomet aisku, kad bus reikalingi 2 virbalai, kad surinkti akis is abieju galu. Bet mezgamos 44 eiles, o tai tolygu 44 akim. Bet rasoma, jog ant vieno virbalo reikia surinkti po 20 akiu.Tuomet kur deti likusias? Juk is vieno sono gaunasi 44? Tai vien vienam sonui reikia 2 virbalu, o kur dar kitas sonas.
Gal kas galite isaiskinti mano durnai galvai, nes labai noriu numegzti batukus 4u.gif
*

jei vartei temele ir radai sia nuorodą, truputį padėsiu - aš mezgiau pagal tą patį aprašymą, va kas gavosi, jau rodžiau:
user posted image kitus imesiu veliau, nes dar naujus numezgiau smile.gif

O dabar apie mezgimą jų, pirmiausia, kol megsi padeli tas 12 akių, reiks dviejų virbalų ir teks dviem virbalais numegzti 44 eiles ripsu (iš abiejų pusiu mezgama gerosiomis akimis), tada kai šitiek darbo būsi padariusi, imsi iš viso 5 virbalus ir aplink tą kvadračiuką (padelį) surinksi akis - iš abiejų šoniukų gausis po 20 akių, o iš kraštelių - po 12, dabar jau mezgi į viršų kaip kojinę apvaliuoju mezgimu, pagal schemą berods aštuonias eiles, o tada iš vieno kraštelio reiks suiminėt kratinę vieno virbalo akį su šoniuko virbalo pirma akyte, taip kad jų mažėtų iš kraštelių (labai gražiai išsimezga) batuko priekis,,, oi prirašiau,,, jei kokie dar klausimai - klausk, bandysiu dar kaip kitaip paaiskinti 4u.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Meduvė
niu reiks bandyti megzti 4u.gif
aciu uz patarimus
<emigrante>
O cia mano pirmasis darbelis savo busimai lelytei ax.gif (su vaseliu anksciau galedavau tik salika nunert biggrin.gif )

user posted image
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.