Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Viskas apie vestuvių metines
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Šventės
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
akcent
QUOTE(sundew @ 2008 08 06, 11:38)
Siandien mano teveliai svencia sidabrines. Gaila, kad darbo diena verysad.gif Nebus ceremoniju verysad.gif Mama restorana uzsake ir jie ten dviesia pabus.
As niekaip neatsikratau minties ir noro juos pasveikinti.
Jauciu vyra stversiu ir leksime i kaimuka 80km, kad galetume padovanoti tevams bent fejerverka rolleyes.gif
*

bigsmile.gif viskas pavyko sauniai thumbup.gif Ceremonija vis del to buvo, o as ikalbejau isigyti ir sidabrinius ziedelius wub.gif Gaila mes su vyru sudalyvauti nespejome (visgi darbo diena), bet gryzusius tevus is restorano, pasitikome su filmavimo kamera ir fejerverkais wub.gif Kaip buvo grazu wub.gif
Isgereme sampano, pasidziaugeme ju diena ir isvykome atgal i Kauna (parsiradome tik 01:30h), bet buvo labai daug dziaugsmo wub.gif Mama siandien anksciausiai pazadino ir vis dekoja, nors mums atrodo, jog padareme tik maza smulkmenele uz kuria dekoti tikrai nereikia blush2.gif
Taigi supratau viena dalyka: jog dovanoti reikia ne vien kazkokius daiktus, kuriu visi tevai turi (gi 25 pragyventi metai kartu ir uzgyventa daug daiktu), o dovanoti grazu atsiminima daug vertingiau wub.gif Dar sumotuosiu mini filmuka ir padovanosime wub.gif
NicoleUK
Nu ka mes va siandien atsventem 6m. na nieko ipatingo papietavom ir tiek nes MB i darba issiruose unsure.gif tai vakar praleisiu su suneliu biggrin.gif
DoReNata
Prieš kelias dienas atšventėme savo rožines (kažkaip man tos aliuminės/alavinės nelabai kaip skamba blink.gif) vestuves wub.gif wub.gif wub.gif
Simbolinės vestuvės, simbolinės dovanėlės, daug gražių prisiminimų good.gif
Kaip ir buvau anksčiau rašiusi, tai buvo mūsų dviejų (tiksliau mūsų šeimynėlės, t.y. 4-ių) šventė. Pradėjome nuo romantiškų pusrytėlių prie stalo, nubarstyto rožių žiedlapiais, prie kurio vedė kelias, taip pat pažymėtas rožių žiedlapiais, užsidegėm rožinę žvakę, smaližiavom rožiniais zefyrais, vyrui dovanojau rožinio vyno butelį, nuo jo gavau rožinių kardelių/gladijolių glėbį wub.gif, vaikai gavo po rožinį balioną, vyresnėlis pasakė gražius ir prasmingus palinkėjimus abiem tėveliams... Po pusryčių nuvykom pasivaikščioti pajūriu - myliu jūrą bet kokiu oru, bet šiemet ten buvau pirmąkart, todėl visai nesvarbu, kad pūtė stiprus vėjas ir lijo lietus, mažajam prasidėjo sloga doh.gif... buvo GERA wub.gif Tiesiog buvome KARTU wub.gif
Buvau paruošusi klausimėlius (pasinaudojau vienos mamytės idėja aciuks.gif), maniau, kad nebus ką veikti, bet kai esi su vaikais, tai tikrai yra kuom užsiimti, todėl prisėsim šnd ir pasitikrinsim kaip gerai pažįstam vienas kitą mastau.gif hihihi.gif.
Beje, šnd vakare, nuvykę prie mūsų statomo namuko, su savo tėveliais išgersim po taurę rožinio vyno, tada surašysim savo rožines svajones, sudėsim į tą butelį ir užkasime prie namo, o po kokių 10-ies metukų iškasim... Kadangi viskas pastaruoju metu sukasi apie mūsų naujuosius namelius, tai ir mano dovanėlė su tuo susijusi: dovanojau raktų pakabuką namelis du viename, ant jų graviravau lot. "Myliu tave", datą, jam mano inicialai - man jo mirksiukas.gif

tai va ir surašiau viską... wub.gif wub.gif wub.gif

Linkiu visoms įsimintinų, gražių, romantiškų (ir nebūtinai prabangių) vestuvių metinių, juk svarbiausia tai, kas lieka širdyje wub.gif
diora
QUOTE(rencee @ 2008 08 23, 12:50)
Prieš kelias dienas atšventėme savo rožines (kažkaip man tos aliuminės/alavinės nelabai kaip skamba blink.gif) vestuves  wub.gif  wub.gif  wub.gif
*

Nuostabiai atšventėt, be didelių išlaidų ir taip romantiškai wub.gif thumbup.gif
Dajevu
Prieš kelias dienas atšventėme savo rožines (kažkaip man tos aliuminės/alavinės nelabai kaip skamba blink.gif) vestuves  wub.gif  wub.gif  wub.gif
*

Labai gražu ir romantiška 4u.gif , nuostabu, kad gyvenant kartu neprarandat žaismingumo 4u.gif
DoReNata
QUOTE(diora @ 2008 08 23, 14:37)
Nuostabiai atšventėt, be didelių išlaidų ir taip romantiškai  wub.gif  thumbup.gif
*

Ačiū aciuks.gif

QUOTE(Liuksus @ 2008 08 23, 14:45)
Labai gražu ir romantiška 4u.gif , nuostabu, kad gyvenant kartu neprarandat žaismingumo 4u.gif
*

Dėkui aciuks.gif
Stengiamės stengiamės neprarasti nei žaismingumo hihihi.gif, nei romantikos wub.gif...

Lounge69
Simbolinės vestuvės, simbolinės dovanėlės, daug gražių prisiminimų good.gif
Kaip ir buvau anksčiau rašiusi, tai buvo mūsų dviejų (tiksliau mūsų šeimynėlės, t.y. 4-ių) šventė. Pradėjome nuo romantiškų pusrytėlių prie stalo, nubarstyto rožių žiedlapiais, prie kurio vedė kelias, taip pat pažymėtas rožių žiedlapiais, užsidegėm rožinę žvakę, smaližiavom rožiniais zefyrais, vyrui dovanojau rožinio vyno butelį, nuo jo gavau rožinių kardelių/gladijolių glėbį wub.gif, vaikai gavo po rožinį balioną, vyresnėlis pasakė gražius ir prasmingus palinkėjimus abiem tėveliams... Po pusryčių nuvykom pasivaikščioti pajūriu - myliu jūrą bet kokiu oru, bet šiemet ten buvau pirmąkart, todėl visai nesvarbu, kad pūtė stiprus vėjas ir lijo lietus, mažajam prasidėjo sloga doh.gif... buvo GERA wub.gif Tiesiog buvome KARTU wub.gif
Buvau paruošusi klausimėlius (pasinaudojau vienos mamytės idėja aciuks.gif), maniau, kad nebus ką veikti, bet kai esi su vaikais, tai tikrai yra kuom užsiimti, todėl prisėsim šnd ir pasitikrinsim kaip gerai pažįstam vienas kitą  mastau.gif hihihi.gif.
Beje, šnd vakare, nuvykę prie mūsų statomo namuko, su savo tėveliais išgersim po taurę rožinio vyno, tada surašysim savo rožines svajones, sudėsim į tą butelį ir užkasime prie namo, o po kokių 10-ies metukų iškasim... Kadangi viskas pastaruoju metu sukasi apie mūsų naujuosius namelius, tai ir mano dovanėlė su tuo susijusi: dovanojau raktų pakabuką namelis du viename, ant jų graviravau lot. "Myliu tave", datą, jam mano inicialai - man jo  mirksiukas.gif

tai va ir surašiau viską...  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Linkiu visoms įsimintinų, gražių, romantiškų (ir nebūtinai prabangių) vestuvių metinių, juk svarbiausia tai, kas lieka širdyje wub.gif
*

Labai miela smile.gif
DoReNata
QUOTE(Lounge69 @ 2008 08 25, 23:38)
Labai miela smile.gif
*

Ačiū 4u.gif
Tikiuosi, kad kažkas kažką kažkuria proga galės ir sau pritaikyti friends.gif
Jurgita Decor
Sveikutes, turiu nemenką užduotį sugalvoti, kaip atšvęsti draugo tėvų auksines vestuves. Atvirai pasakius, net nelabai įsivaizduoju nuo ko pradėti... Gal turite kokių minčių ar su tokia proga susijusios patirties. Iš anksto ačiū už patarimus. ax.gif
Edikute
mes pries du menesius buvom auksinese vestuvese. bet nebuvo tokiu kaip pirsliu...... atvaziavom pasiemem senelius is namo, visa kiema pries tai iskabinejom balionais. paskui vaziavom i baznycia, ten pasventino ziedus, lazdas, kurias dukros padovanojo. po baznycios vaziavom ant tilto, pasivaiksciojom, isgerem sampano, pasifotkinom. veliau vaziavom i gamta, i tokia prieplauka, ten uzvalgem, sampano....... biggrin.gif thumbup.gif paskui i sale, ten jau viska kaip ir muzikantai vede mirksiukas.gif nju nezinau ar as cia kuo padejau! gali sugalvoti, surinkus nuotraukas (nuo senu laiku iki dabar) koki filmuka ar pasakaite.......tik patariu nepersistenk, nes tokio amziaus zmones greit pavargsta...kai buvom gamtoj tai jie tik sedejo ir ziurejo kaip mes sokam,dainuojam ir pan
Nesapnuok
QUOTE(Invincible @ 2007 09 27, 17:33)
Ilgai galvojau ar pasakoti sia istorija,ar ne,taciau pamaniau,kad mano skausmas sia proga gal but kuriai nors jusu bus pamoka,o jai jusu vyrai tikrai taip nepasielgtu,tai dziaugiuosi uz jus,kad viespats jusu pora suvede sventai.Siandiena mano ir mano vyro 4m.vedybu sukaktele.Ruosiausi jai l.atsakingai,kaip visuomet.Internete rinkau visa galima informacija,kaip kuo idomiau pamineti sia diena.Nupirkau dovanu l.grazu foto remeli persipynusiu vestuviniu ziudu formos,idejau musu vestuviu voto,perrisau remeli ilgu silkiniu,baltu kaspinu,nupirkau istabaus grozio raudonaja vandens lelija,uzrasiau sveikinima.Vakarui uzsakiau restorane staliuka su zvakemis ir vynu.Dukryte taip pat tos akimirkos l.lauke.Pas senelius vaziuoti palikti vaika toloka,tad tokia svente norejome buti visi drauge,juolab,kad juk vaikiukas ir yra tas meiles vaisiukas.Taigi,laukiu tos akimirkos su virpuliu sirdeleje...o gal ir as kokio idomaus siurprizo sulauksiu?..Pries vedant dukryte miegoti petu,neiketai pasiziuriu pro langa ir pamatau...vyro draugas,parveza mano lauktaji vyra,namo,girtut girtuteli.Sirdis eme plakti neritmingu greiciu,kojos nutirpo...tiesiog nerandu zodziu,kaip pasidare skaudu.Asaros eme skruostais riedeti po 10min.,kai supratau,jog tai tikrai tiesa...viskas sudauzyta...visos viltys...visi siurprizai...mano lauktoji aistra.Tai kur toji meile,del kurios seniau vyras jachta ryzosi perplaukti Atlanto vandenyna,kad pasiektu savo moteri.Kur viskas nuskendo?..Kiekvienais metais ta diena budavome drauge.Nesuprantu kas galejo nutikti?Manes niekas nepriverstu sitaip pasielgti.Niekas!Nemoku apsakyti to sakausmo,kaip jauciuosi...kaip isduota,apgauta,sutepta,nereikalinga,o juk taip norejau tik silumos jam ir sau...tik prisiminti ta diena,kuri maniau mums abiems tokia svarbi.Atleiskite,kad si,toki dziugu,puslapiuka,sutepiau dalelyte skausmo,taciau,gal but tai rodo,jog kartais moterys per daug stengiasi del savo vyru,o vyrai per daug tikisi is ju,nieko neduodami atgal.As dabar matau,kad savo atveju l.daug gvenime stengiausi,nuolaidziavau,mylejau.Gaila,kad zmogus esantis salia manes regis to taip ir nesuprato.Linkiu visoms buti kuo laimingesnems ir mylimoms.O jai vyrai skaitys si laiskeli,noriu pasakyti,kad moteris yra nuostabi zmona,meiluze ir drauge tumet,kai jos pacios vyras ja sakatina jaustis moterimi.Mylekite moteris ir darykite jus,joms siurprizus,nes jos to laukia lygiai taip pt,kaip jus.O jus,merginos,mylekite tuos vyrus,kurie verti tos neskaiciuojamos meiles.Linksmu jums vestuviniu sukakciu.
*

O kaip viskas baigėsi? verysad.gif
dute_a
QUOTE(Nesapnuok @ 2008 09 07, 19:22)
O kaip viskas baigėsi? verysad.gif
*

o man atrodo kad niekaip nesibaige schmoll.gif paskaiciau jos zinutes ankstesnias tai susidariau nuomone kad zmogus visur raso skirtingai g.gif pvz
QUOTE(Invincible @ 2007 09 06, 11:45)
O as nesuprantu kuo cia deti tie mokslai? nes mano brangusis taip pat sako kad tuoksimes tada kai jis baigs mokslus o tai bus po 1.5metu. arba kartais pasako-dar anksti. O as jau noriu!  bigsmile.gif  jau atsibodo buti senmerge (man 25m.)  biggrin.gif ....
*

o uz 20-ties dienu ji raso apie 4 metu vedybu sukakti g.gif
arba ji raso kad turi dukryte g.gif
QUOTE(Invincible @ 2007 11 30, 16:14)
Nepakartojama  wub.gif  nors as dar negimdziusi ir nezinau to jausmo, o be to cia mano sesuo, vistiek skaitydama apsiverkiau  blush2.gif  Myliu tave sesute ir tavo princese  wub.gif
*

na pabuvau truputi sekle ph34r.gif o isvadas pasidarykit pati biggrin.gif o istorija baigesi tuo kad ji siuo metu laukiasi pirmojo vaikelio ir neperseniausiai istekejo biggrin.gif
Giedrunes
Sveikos,
reikia pagalbos apsiemiau oranizuoti tevu 25-asias vestuviu metinias...... ir biski uztrigau su scenarijumi...... unsure.gif
baznycia jau uzsakyta priesaikos atnaujinimui, paskui keliausime sventiniu "pietu" na sale isnuomuota jau yra visam sitam reikalui......
jau yra pakviesti sveciai buve pirsliai bet nelabai tikiu kad jie kazka pasiruos tai viska nusprendziau as padaryti nes vistiek tevams reikia atsiminti sios sventes paminejima.....
bandau keisti normaliu vestuviu scenariju.....
gal kas galetu padeti? gal jau organizavo toki reikala???
gal kas turi kokiu juokingu priesaiku tiesiog galeciau jas biski pakoreguoti nes jau kazkiek pasidariau bet vistiek dar manau truksta....... verysad.gif
loretita2
[quote=Giedrunes,2008 09 29, 21:13]
Sveikos,
reikia pagalbos apsiemiau oranizuoti tevu 25-asias vestuviu metinias...... ir biski uztrigau su scenarijumi...... unsure.gif
baznycia jau uzsakyta priesaikos atnaujinimui, paskui keliausime sventiniu "pietu" na sale isnuomuota jau yra visam sitam reikalui......
jau yra pakviesti sveciai buve pirsliai bet nelabai tikiu kad jie kazka pasiruos tai viska nusprendziau as padaryti nes vistiek tevams reikia atsiminti sios sventes paminejima.....
gal kas turi kokiu juokingu priesaiku tiesiog galeciau jas biski pakoreguoti nes jau kazkiek pasidariau bet vistiek dar manau truksta....... verysad.gif
*

[/quo
Labutis, gali padaryti ramune su pasizadejimais iki auksiniu vestuviu. Dar siunciu rusu kalboi, bet gal kazka pritaikysi ir mokesi isversti.
Свадебный конкурс - ОТГАДАЙ-КА
На пути жениха возникает препятствие - лестница. Каждая ступенька лестницы несет в себе испытание для жениха. Перейти с одной ступеньки на другую он сможет только тогда, когда ответит на заданный вопрос. Задаваемые вопросы могут быть самыми разнообразными и неожиданными. Привожу далеко не полный перечень такого рода вопросов. Что еще спросить у бедного растерянного жениха smile.gif, вам подскажет ваша фантазия и чувство юмора.
Назови день, когда Вы познакомились со своей невестой?
Где произошло столь знаменательное событие?
А помнишь ли ты час вашего первого свидания?
Какой размер обуви носит твоя суженная?
А какой у нее объем талии?
Назови полное имя своей будущей тещи.
В какой день ты будешь поздравлять свою будущую тещу с днем рождения?
Назови самые любимые цветы своей невесты.
Какие мужчины нравятся твоей суженой больше всего: красивые, умные, сильные или щедрые?
Что охотнее пьет твой тесть - чай или водку?
Какого цвета глаза у твоей невесты?
Назови любимый цвет твоей любимой.
Назови любимое время года твоей любимой.
Что предпочтет твоя невеста: ужин при свечах, поход на дискотеку или колдовство над новым кулинарным рецептом?
Где предпочитает она отдыхать: на море, в горах, в лесу?
Назови любимые духи своей невесты.
Какую кухню предпочитает твоя будущая жена: китайскую, европейскую или русскую?
Что предпочитает любимая утром: газету или кофе в постель?
Что будет для жены на первом месте: семья или работа?
Сколько детей хочет иметь твоя невеста?
Что она любит больше всего: читать, шить, готовить или что-то еще?
Какое блюдо твоя невеста ни за что не станет есть?
Какую вещь она ни за что не наденет?
С каким животным ассоциирует тебя твоя будущая жена?
Снишься ли ты своей невесте во сне?
Верит ли твоя возлюбленная в гороскоп?
Какой любимый предмет был у твоей невесты в школе?
Какое ласковое прозвище было у твоей невесты в детстве?
Назови первое слово, которое произнесла твоя будущая жена.
Помнишь ли ты слова, которыми объяснялся в любви своей невесте?
Как считает твоя жена: кто будет в доме хозяин?
Что она любит больше: мороженное или пирожные?
Как ты думаешь - если представиться такая возможность, поедет твоя жена отдыхать на курорт без тебя или нет?
Какое животное хочет иметь дома твоя будущая супруга?
Какая мечта была у нее в детстве?
Чем твоя невеста любит заниматься больше всего на свете?
Любит ли она заниматься спортом?
В каком век она хотела бы родиться?
На кокой щеке у твоей возлюбленной родинка?
Какую фамилию будет носить твоя жена после свадьбы?
Сколько у не подруг?
Любит ли она разговаривать по телефону?
Как она реагирует на комплементы незнакомого мужчины?
Сколько времени твоя будущая жена проводит перед зеркалом?
Назови ее любимую марку автомобиля?
Любит ли она танцевать?
Какую марку вина предпочитает твоя невеста?
Если бы твоя невеста поймала золотую рыбку и та пообещала выполнить любое желание, то какое желание она загадала бы?
Какая книжка была у твоей будущей жены любимой?
Кто ее любимый киногерой?
Согласна ли твоя невеста с утверждением, что с милым рай и в шалаше?
Что твоя избранница любит больше: дарить подарки или получать их?
Какие качества твоя избранница не терпит в мужчинах?
Что предпочитает твоя невеста в выходной день: посидеть у телевизора, пойти в театр или поехать на природу?
Какой у не по жизни девиз?
Какую музыку слушает твоя любимая охотнее всего?
Охарактеризуйте свою будущую жену в трех словах.
Кто ее любимый писатель?
Если жених не знает правильного ответа на вопрос или отвечает не совсем точно, то платит выкуп. Испытание заканчивается только тогда, когда жених с успехом, т.е. ответив на вопросы или заплатив выкуп, который устроит гостей невесты, преодолеет последнюю ступеньку лестницы.

loretita2
QUOTE(Giedrunes @ 2008 09 29, 21:13)
Sveikos,
reikia pagalbos apsiemiau oranizuoti tevu 25-asias vestuviu metinias...... ir biski uztrigau su scenarijumi......  unsure.gif
gal kas turi kokiu juokingu priesaiku tiesiog galeciau jas biski pakoreguoti nes jau kazkiek pasidariau bet vistiek dar manau truksta.......  verysad.gif
*

o is kokio miesto esi. jei is klp tai uzsuk i pardutuve pajurio, ten yra sampano buteliams apranga sidabrine,labai tiktu vestuviu proga papuosti stala ar kaip dovana iteikti
Giedrunes
na mintis visai nieko bet deje ne klaipedoje gyvenu.... vilniuje bet reikes cia paieskoti kazko panasaus....... 4u.gif
loretita2
QUOTE(Giedrunes @ 2008 10 01, 21:24)
na mintis visai nieko bet deje ne klaipedoje gyvenu.... vilniuje bet reikes cia paieskoti kazko panasaus....... 4u.gif
*

na mano dukra vln gyvena jei ka galeciau nupirk ir perduoti per ja, ti reikia zinoti at patiks ir tiks.
Giedrunes
na aciu uz rupesti pai pabandysiu psiziureti cia vln gal ka rasiu..... nenoriu uzkrauti papildomais darbais 4u.gif mirksiukas.gif

inrinke
Sveikos, ismoningosios, kurybingosios SuperMamos! hi.gif Arteja mano teveliu 40 metu sukaktuviu metines thumbup.gif , noreciau, gal kuriai teko organizuoti tokia svente, kad pagelbetu, pasidalintu informacija. blush2.gif Gal pateiktu originaliu ideju...
Is anksto dekoju aciuks.gif
lulk@
Labas mergaites,
ir pas mane ta pati problema g.gif skaitau vestuviu scenarijus ir issirenku viska kas mazdaug galetu tikti.

cia pabandysiu nukopinti viska, ka susiradau:

1. Turiu neblogą žaidimuką, dar čia nemačiau, tai pasidalinsiu, gal kuri irgi užsikabins. Žaidžiamas jis per šokius. Surenkamos merginos jaunos, senos, nesvarbu, kurios nori, į vidurį salės ir jos šoka lambadą, tai kaip ir konkursas, nes nešokantys stebi ir renka, kuri geriau užpakaliuką kraipo Po šokio išrenkama geriausia ir jai įteikiama dovana( Į dėžę įdėti kokio44 dydžio kaliošai), prašoma jos išvynioti, reakciją jos turbūt įsivaizduojat Na ir jai liepiama apsiauti juos ir įrodyti dar kartą, kad ji tokia šauni šokėja, pašokti taip pasipuošus su piršliu polką. Atrodo, o ir emocijų būna

2. spec. pirslio dovana - grazus blizagntis vokas su Novaturo zenklu, parasyta - specialus paziulymas jaunavedziams. sako pirslys, kad abu taupeme taupeme, norejome ispudinga dovana iteikti ir sutaupeme... tad dovanojame kelione, kurios marsruta, isvykimo ir grizimo laika pasirinkti galesite patys. ir iteikiam, su buciniais kaip pridera. viduje - keturi viesojo transporto bilieteliai

3. O islydint miegoti nupirkom tokia medine skrynele (Zaliajam Centre, cia Vilniuj), ir ten idejom i grazu medziagini maiseli mazu zvakuciu (graziu labai yra Thomas Philips, tokiu miniatiuriniu rozyciu), tada eterini alieju roziu kvapo ir du saldainius sirdeles formos, ale meiles eleksyras, afrodiziakas ir zvakeles kelia iki zmonos pasisviest.
Sitas man tinka, nes planuoju dovanoti nakti kokiam viesbutyje:)

4. loterija: 1.Kiliminė danga.
(tualetinis popierius)
2.Porcelianinis pietų servizas
(vienkartiniai indai)
3. Krokodilo odos pirštinės
(daržo pirštinės)
4. Auksiniai pakabukai.
(laikikliai staltiesei)
5. Burnos gaiviklis.
(oro gaivikliai)
6.Sidabriniai stalo įrankiai
(vienkartiniai šaukšt, šakut, ir šaukštai)
7. Namų kino sistema.
(ausinukas)
8. Tauriųjų metalų sąsagos.
(sąvaržėlės)
9.Auksiniai padėkliukai.
(geltonos servetėlės)
10.Max-factor lūpdažis.
(spalvoti klijai )
11. Šviestuvas.
(lemputė)
12. Juozo Statkevičiaus rankinė.
(kibirėlis)
13. Vitaminai A,B,C,D...
(magnetas su vaisiais ant šaldytuvo)
14. „Versace“ rankinė
(polietileninis maišelis JYSK)
15. Kvepalai „Naomi Kembel“
(kvepiantis aliejus)
16. Rankų darbo staltiesė
(didelis padėklas)
17. Odiniai bateliai
(kojinės)
18. Automobilio blizgikis.
(batų kempinėlė)
19. Paauksuota povo plunksna
(pašluostė dulkėms valyti)
20. Lūpų balzamas.
(sausi klijai)
21. Kruizinė kelionė laivu.
(vėjo varpeliai)
22. Auskarai su briliantais.
(skalbinių segtukai)
23. Servetėlės makiažui valyti.
( kamštukiniai padėkliukai kavai)
24. Botanikos sodo dovana
(plastmasinė gėlė vazonėlyje)
25. Krištolinis padėklas tortui.
(pjaustymo lentelė)
26. Siuvimo mašina „Zingeris“
(siuvimo reikmenų rinkinys)
27.Nagų lakas
(žalias markeris)
28. Vonios putos
(kefyras)
29. Gyvybės eliksyras
(alkoholinis gėrimas)
30. Kompiuteris
(skaičiavimo pagaliukai)

5. sveciai sustoja i ratuka ir iskelia i virsu rankas. Tada jie su pirsliu pagalba ir prieziura turi taip susikibti rankomis, kad ne vienas nelaikytu salia stovincio zmogaus rankos (tiesiog kiekvienas iskeles rankas i virsu ciumpa kieno nors is priekio ranka, tik ne salia stovincio). Kai jau visi susikabina, jie turi neatleisdami ranku issipainioti ir sustoti i grazu ratuka - tai visada imanoma (tik buna kad vieni stovi priekiu, kiti nugara i rata)

6. as pristaciau sveciu knyga ir vestuviniu prisiminimu deze (tik as i ta deze desiu jau tai, kas susikaupe, senos nuotraukos, tikraisiai ju sena vestuvini laikrastuka... ir dar ka sugalvosiu)

7. NUOSTATAI VESTUVININKAMS

SV:
1. Judančio transporto priemonių apsauga rūpinasi patys savininkai.
2. Vestuvėse griežtai draudžiama: kelti triukšmą, skleisti blogą kvapą, aštrius daiktus (kaulus, saldainių popieriukus, ir kt.) kišti kaimynui į kišenę.
3. Taip pat draudžiama taukuotus pirštus, sloguotą nosį valyti į damos suknelę, o kavalieriams į skverną.
4. Moterims po 8 - to stikliuko leidžiama pasidažyti lupas, o vyrams - atsirišti kaklaraiščius (varlytes).
5. Bučiuotis viešai leidžiama po 10 - to stikliuko.
6. Eiti namo leidžiama po trečių gaidžių. Neįžeidinėkite šeimininkų, paskubomis eidami namo. Būkite mandagūs, palaukite kol išprašys.
7. Draudžiama pavieniui laidyti gerklę. Jei kas nori dainuoti - prisijungia prie choro.
8. Nelaimės ištiktą draugą (jei nugrius po stalu), nepalik vieno, nes juk draugą nelaimėje pažinsi.
9. Po 11- to ir po 20 - to stikliuko vyrams leidžiama atsilaisvinti diržus, o damoms apsižvalgyti.
11. Svečiams draudžiama gerti iš butelių, sales ribose deginti laužus, plėšyti sukneles ir kitą smulkesnę aprangą.
13. Griežtai draudžiama nakties metu dviese pasišalinti daugiau kaip pusvalandžiui, nes ilgesnis laikas kenkia sveikatai.
14. Prie stalo elgtis padoriai: nedėti rankų ant svetimų moterų kelių.

KAS ŽINOTINA JAUNAJAI

• • Naktį gulkis prie sienos, kad nereikėtų pirmai keltis.
• • Būk taupi. Emaliuoti puodai ilgiau laikys, jei juose rečiau virsi.
• • Atmink, jog gerumu ir švelnumu patį velnią priversi dirbti.
• • Vyrą gavai gerą, darbštų padaryk pati.
• • Jei nevalioji įkaušusio vyro parvesti namo, pasakyk jam, kad namuose
• turi buteliuką -pats parlėks.
• • Prasikaltus geriau pačiai krūtinę muštis, negu gauti nuo vyro per kuprą.
• • Žinok, kad kelias vyro širdį eina per gastronomą.
• • Atmink, kad vyro maiste neturi trūkti vitaminų.
• • Vitamino A yra aliejuje, B- bulvėse, C- cibulyje, D-degtinėje.
• • Ypač neužmiršk ketvirtojo: jo trūkstant vyksta kai kurių organų suminkštėjimas...

8. Sita irgi galima panaudoti tik pakeitus truputeli zodzius
KAS ŽINOTINA JAUNAJAM

• Žinok, kad kelias į žmonos širdį eina per “supermarketą’’
• • Šeimyninius ginčus visuomet spręskite lovoje. Rezultatai visada bus teigiami.
• • Iš ryto lovoje pažaisk su žmona. Bent jau žinosi, kad tą dieną buvai pirmas, nes vakare gali būti paskutinis...
• • Jeigu gyvensi pas uošvę – dažnai plauk kojas druskos tirpalu – labai gerai ramina nervus.
• • Vaidink, kad labai gerbi uošvę. Labai daug laimėsi.
• • Nuo pat pirmos dienos po vedybų pradėk kaupti pinigus slaptoje kasoje, kad nereikėtų išsižadėti senų draugų.
• • Į kurortą vieną žmoną išleisk tik ankstyvą pavasarį arba šlapią rudenį, kada atostogauja vieni senberniai ir pensininkai - mažiau bus pagundų.
• • Jeigu žmona barnio įkarštyje pareikš, kad tavo motina pagimdė idiotą, durnių ir t. t. – yra tik vienas atsakymas: “ o iš kur ji galėjo žinoti, kad aš vesiu“.
• • Niekada žmonos nevadink baidykle, nes jai kils didelis noras pasitikrinti tavo žodžių teisingumą susitikus su kitais vyrais.
• • Atmink, kad geri vyrai sugeba iš bet kokios pelenės padaryti karalienę.
SV:
O dabar brangieji, kadangi su pagrindinėm taisyklėm šeimyninio gyvenimo supažindinom, tai tolimesnes šeimyninio gyvenimo taisykles mokykitės savarankiškai, o padės jums svarbios knygos:
„TAVO VYRAS“
PR:
„TAVO MOTERIS“

9. Cia jei siaip, kad linksmiau butu, ar nepamirso kaip reik buciuotis? mes priminsime...... Ar neatrodo brangūs svetelei, kad degtinėlė kažkokį kartų prieskonį įgavo?
KARTI KARTI DEGTINĖ KARTI,
JAUNIEJI BUČIUOSISI TAI BUS SALDI,
JAUNIEJI BUČIUOSISI TAI BUS SALDI.
PR:
Na brangieji visai jums nekaip sekasi bučiuotis, nepatyrę dar nepamokyti, teks jus turbūt mokinti. Bet mokysiu ne aš, o Jūs, mieli svetelei, nes yra čia ir vyresnių, labiau patyrusių už mane.
Dabar pažiūrėsim kaip jūs mokysit.
Muzika gros, o širdelė keliaus iš vienų rankų į kitas, o kai muzika sustos, tas žmogus kurio rankose bus širdelė ir mokins bučiuoti su savo antrąja puse arba pasirinkus. Ir taip tol kol širdelė pasieks jaunuosius.
Taigi prašom pradėti.

10. Si karta kopuste reikes iesko ne vaiku, o anuku pvz. KOPŪSTAS
SV:
Mes su piršliu vakar pusę dienos žaidėm su tais kopūstais, taigi – kiekvienam kopūste yra išpjautas vidurėlis ir į vidų įdėtas lapukas.Ant vieno užrašyta – mergaitė, ant kito – berniukas.Taigi, jums reiks plėšti kopūsto lapus, ir surasti tą lapuką.Kokį užrašą pirmą surasit, tokios lyties ir gims jūsų vaikelis.Muzikai prasidėjus galėsite pradėti.
Kai baigia plėšyt
PR:
Žiūriu aš į Jus vaikai ir galvoju, per anksti Jūs ženijatės, gi vaikų kopūstuose nebūna.
Dovanojam žaisliukus.Pažaiskit dar.

nu va kol kas viskas, ka radau, nes dar tik kelias temas perskaiciau. siaip pasitelkus fantazija, is situ paruostu tekstuku vestuvems galima viska pertvarkyt kaip sidabrinems vestuvems.
loretita2
QUOTE(Giedrunes @ 2008 10 02, 09:57)
na aciu uz rupesti pai pabandysiu psiziureti cia vln gal ka rasiu..... nenoriu uzkrauti papildomais darbais  4u.gif  mirksiukas.gif
*

taip atrodo sampano buteliai. auksinems ir sidabrinems yra pagal ta spalva apranga.
AMON
QUOTE(dute_a @ 2008 09 07, 23:02)

na pabuvau truputi sekle ph34r.gif o isvadas pasidarykit pati biggrin.gif o istorija baigesi tuo kad ji siuo metu laukiasi pirmojo vaikelio ir neperseniausiai istekejo biggrin.gif
*

ne karta ir as ir mano drauge siame tinklapyje esam "pagavusios" mazvaikes nepilnametes, kurios "sekmingai" gyvena kitu gyvenima...ir dazniausiai TOKIOS raso tokias temas, kur prasosi gailescio...Jeigu nesubrendeles jums lengviau, tai mums tikrai jusu GAILA......Uzsiimkit darbais pagal savo amziu ir gyvenkit savo gyvenima.
agute07
Laukių patarimų 6 metukų...Na nejaugi špižių turiu dovanoti essen.gif
Anettta
Jei nezinai ka dovanoti... http://fofofo.website.lt
varine
O kaip vadinasi 18 vestuvių metinės? gal kas žinot?
Rasakila
4 metinės - LININĖS.
Lyg nepaminėta sąrašėlyje.

inrinke
4 metines - geliu, silko, vaisiu, kiek man teko skaityti mirksiukas.gif .
18 metines - turkio, dovanojami papuosalai su turkiu. biggrin.gif
Rasakila
QUOTE(inrinke @ 2008 10 17, 13:25)
4 metines - geliu, silko, vaisiu, kiek man teko skaityti mirksiukas.gif .
18 metines - turkio, dovanojami papuosalai su turkiu. biggrin.gif
*

http://lt.wikipedia.org/wiki/Vestuvių_metinės

Lotyna
Sveikos 4u.gif
Patarkit, kokia dovana isrinkti vyrui 4-uju vestuviu metiniu proga? g.gif Jos yra linines arba vaisines ... Nu neisivaizduoju, ka galima originalaus sugalvoti doh.gif
Lotyna
Kadangi nieks nieko man neatsake ta tema, galiu pati pasidalinti, ka dovanojome viens kitam metiniu proga.. Pasirodo, 4 metines yar ne tik linines ar vaisines, jos gali buti traktuojamos ir kaip silkines ir geliu biggrin.gif Kadangi maniskis megsta vazonines geles, tai gavo toki ispudingair dideli kaktusa (be spygliu) , juros akmeneliais papuostu vazonu tongue.gif
O as gavau grazia baaalta orchideja ... Visad jomis zavejausi ir pagaliau gavau thumbup.gif wub.gif
aura klp
Sveikos sumaniusios supermamkos biggrin.gif
Yra toks reikalas kaip uosviu auksines vestuves ir butu idomu isgirsti pasiulymu kaip suorganizuoti tokia svente. g.gif
Ar per tokia svente yra atnaujinami izadai baznycioje,ar i santuoku rumus eina? g.gif
Gal kuri buvote tokioje sventeje ir gali papasakoti kas kaip vyksta?
Linxma
Kaip smagu, kad žmonės sulaukė tokios šventės 4u.gif

Pernai teko organizuoti tokią šventę seneliams.
Įžadai gali būti atnaujinami bažnyčioje ir/arba santuokų rūmuose, čia jau kaip kam priimtina. Dažnai "jaunieji" apsimaino specialiai tai progai pagamintais žiedais. Yra tradicija įteikti lazdas, panašias į skeptrą, kaip valdžios ir pagarbos simbolį, paprastai tik moteriai, bet mes teikėm abiems smile.gif Šiaip, kaip ieškojau, tai šiai šventei nėra labai daug tradicijų... tad daug kas priklauso nuo jūsų fantazijos. Mes buvome paruoše nuotraukų prezentacijas apie tuos 50 metų, daug muzikos iš senelių jaunystės, buvo ir gyva muzika, daug tostų.
Tikiuosi, kažką padėjau smile.gif
inrinke
Sioje temoje neradau 22 vestuviu metiniu pavadinimo. ax.gif Gal kas zinote? g.gif
loretita2
Mano uosviams ir vasara bus auksines, tai kadangi jau buvau svocia, tai kazka numanau padaryti. o seip tai del baznycios ar metrikacijos atnaujinimo klausiu ju paciu ka jie nores, nes mamytes nelabai kokia sveikata. O seip uzeik i svociuciu skyriu ir pasisemsi minciu. thumbup.gif ten daug jos
virgante
smile.gif sveikutes ar kas svenciate vetuviu metines.ir ka dovanojate per jas 4u.gif ar yra tokiu poriu kurios nesvencia verysad.gif
vittie
paminėdavome draugystės metines, tai manau ir vedybų metines dviese minėsim wub.gif be didelių dovanų.. tik sau kokią šventę ar kelionę pasidovanosim, jei tik bus galimybių smile.gif
bet kokias 5-ąsias, 10-ąsias metines būtų smagu atšvęsti kartu su draugais ir artimaisiais savo sodyboj drinks_cheers.gif
puma
Anksciau sventem draugystes metines,nieko nedovanodavom,tiesiog ypatingai papramogaudavom...taip ir vestuviu metines svenciam ax.gif man tos dovanos beprasmes ax.gif geriau kartu ypatingai praleistas laikas 4u.gif
akcent
Tiesa sakant nesvianciame rolleyes.gif Jeigu buna noro ir nuotaika, tuomet isgeriame kokio vyno ar sampano, o jeigu nuotaikos sventimui nebuna, tuomet uzsiimame savais reikalais ir tiek.
Aisku, vyras geliu visuomet parnesa smile.gif
Rania
Mes per vedybu metines vestuves baznycioje organizuojame wub.gif
*Zavinga1*
QUOTE(inrinke @ 2009 02 09, 16:33)
Sioje temoje neradau 22 vestuviu  metiniu pavadinimo. ax.gif Gal kas zinote? g.gif
*

Kazkur radau internete vestuvių metinių simboliu reiksmes. Nezinau kiek tiesos, bet gal kam pravers blush2.gif
1. vata
2. oda
3. kvietys
4. vaškas
5. medis
6. kiparisas
7. grūdas,vaisius
8. aguona
9. fajansas
10. alavas
11. koralas
12. šilkas
13. pakalnutė
14. švinas
15. krištolas
16. safyras
17. rožė
18. turkis
19. kretonas
20. porcelianas
21. opalas
22. bronza
23. berilis
24. atlasas
25.sidabras
26. nefritas
27. raudonmedis
28. nikelis
29. aksomas
30. perlas
31. zomša
32. varis
33. porfyras (uoliena, randama ir LT)
34. gintaras
35. rubinas
36. muslinas
37. popierius
38. gyvsidabris
39. krepas
40. smaragdas
41. geležis
42. perlamutras
43. flanelė
44. topazas
45. paauksuotas sidabras
46. levanda
47. kašmyras
48. ametistas
49. kedras
50. auksas
51. kamelija
52. turmalinas
53. laukinė vyšnia
54. sabalas
55. orchidėja
56. laplandijos lazuritas
57. azalija
58. klevas
59. audinė
60. deimantas
*Voriukas*
Mes kai draugavom tai pas mus buvo tradicija, kiek viena menesio, ta diena kuria susitikom , eidavom i kina, o veliau i picerija. O po viestuviu svenciam kiekvienais metais savo rate, na kartais pora draugu uzsuka, dovanojam mazites dovaneles kurie susije su tais metais. Suradau beveik visu metu vestuves.
Pvz.
1 metai-popierines viestuves.
2 metai-medziagines vestuves
3 metai - odines vestuves.......ir t.t

ax.gif
Vaivos juosta*
QUOTE(virgante @ 2009 02 23, 14:50)
smile.gif sveikutes ar kas svenciate vetuviu metines.ir ka dovanojate per jas 4u.gif ar yra tokiu poriu kurios nesvencia verysad.gif
*

Nešvenčiam. Nors jos dažnai sutampa su Tėvo diena, tai savotiškai gaunas taurių pakėlimas ir už mus biggrin.gif .
Scurry
QUOTE(VBP @ 2009 02 27, 19:49)
Mes per vedybu metines vestuves baznycioje organizuojame  wub.gif
*

o kaip tai imanoma? leidzia baznycioje tuoktis kasmet is naujo? kur ir kaip cia prasyti reiketu?..
Perseida
QUOTE(editapaulius @ 2009 03 09, 23:25)
o kaip tai imanoma? leidzia baznycioje tuoktis kasmet is naujo? kur ir kaip cia prasyti reiketu?..
*

cia mergina turbut turejo omeny, kad jie yra susituokia civiline santuoka, o dabar praejus metams susituoks baznycioj, t.y palaimins savo santuoka ax.gif

jowiciukas
as tai galvoju kai bus 5 metai kaip vede tai reiketu atnaujinti priesaika.
leliuga
smile.gif Mes kiekvienais metais paminim,gaunu gėlyčių,kartais nuvažiuojam kur kavinėj pasėdėt. Šįmet bus 15 doh.gif keista,bet vyras nori šventės blink.gif aišku malonu,bet ax.gif
Skinte
Gal kas nors kokiu nauju ideju turit? smile.gif
Erdve
Galiu papasakot kaip mes sventem mano seneliu auksines vestuves.
veiksmas vyko Klaipedoje. Visi sveciai susirinko baznycioj, tuo tarpu prie namu privaziavo papuostas limuzinas (puosem aukso spalva). man limuzinas jau nera "kazkas tokio", bet seneliams ispudis nerealus. kaip jie sake: niekad negalvojom,kad pamatysim,kaip jis atrodo is vidaus".
baznycioj pirmas ejo proanukis ir barste ziedlapius, paskui seneliai, paskui dukros su seimom. baznycioj palaimino ziedus, dukros uzriso juostas (jas spec. buvom vilniuje uzsake, ant ju buvo isausti jaunuju vardai). po baznycios visi sveciai vaziavo i baliavojimo vieta, o mes pasivaikscioti prie juros.pasifotografavome ir nuvaziavome i vieta. ten iteikiau balandzius, sakydama grazu teksta ir jie juos paleido. gimines tuo tarpu issirikiave lauke laike juostas. seneliai praejo pro juostu taka, uzlipo laiptais ir pries sale ju lauke ispaisyta sirdis ant agro pleveles (cia nusikopinau minti is paprastu vestuviu). iskirpe praejima i meiles sali, juos pasitiko stalo uzsedimu, issipirkom stala. tada buvo sveikinimai, paskui susedom valgyti. tada aisku issirinkom komendantus, atsakinga uz valgi, atstova rysiams su stalo visuomene, nes tokio kaip pirslio ir nebuvo.
po kiek laiko inesem zidini (ji naujai pirkom). nese ji - dukros, o as (anuke) sakiau grazu teksta apie tai,kad jie pries 50 metu dviese uzdege savo seimos zidini, po keliu metu prie jo jau glaudesi susilti mazos rankytes, dar po keliu metu dar vienos, o siai dienai jau net 26 rankos smile.gif
po kiek laiko zaidem kryziazodi. buvom paruose kryziazodi is auksiniu jaunuju gyvenimo, per projektoriu rodem smile.gif stalus padalinom i dvi komandas smile.gif buvo smagu smile.gif
poto sokiai pokiai smile.gif zaidimai:)
susedus antra karta prie stalo iteikem dideli varpa jiems ir poto eiles tvarka: pirmoji dukra, antra dukra, pirmas zentas, pirma anuke, antras zentas ir tt. ejom su mazais varpeliais ir juos kabinom ant didelio varpo smile.gif
antra diena buvo auksiniu jaunuju suris(pirkom toki balta varskes suri su zele gabaliukais). ir prie stalo dar darem toki zaidima "darbu pasidalijimas". per pirmas vestuves jaunieji traukia ka darys, o musu jaunieji trauke ir skaite, ka jie dare per savo seimynini gyvenima smile.gif
pvz. anukams pasakas sekiau AS, kelnes lyginau As ir tt smile.gif

virs jaunuju buvom pakabine skaiciu 50 ir prie ju is rutu supyne ir prikabine pirmas vardu raides. ant sienu buvom padare paveikslu galerija smile.gif prispausdinom foto is auksiniu jaunuju gyvenimo: ju vestuviu foto, anuku gimimas, vestuves ir tt.

uj, kiek daug prirasiau, bet gal kam pades smile.gif
Koce
Man labai grazu ant tauriu isgraviruotas eilerastis auksinem raidem ax.gif
Skaityti galima tik abi taures sudejus, po viena neiseina 4u.gif

Dar galima renovuoti sena vestuvine nuotrauka ir padovanoti 4u.gif

Dar yra galimybe uzsakyti knyga kad padarytu...cia kazkus SM maciau...man labai patiko ideja wub.gif

Per pacia svente turetu dalyvauti pagrindiniai vestuviu dalyviai ir pasakyti kazka apie atsiminimus...

Tai tiek 4u.gif
Gražka
smile.gif Šį rudenį tėvelių laukia 50 metų gevenimo kartu jubiliejus-AUKSINĖS VESTUVĖS. Aišku, jau dabar pradedam ruoštis tokiai sukakčiai. Labai būčiau dėkinga, kas galėtų parašyti, patarti kaip įdomiau visa tai atžymėti
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.