Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Šlapimo pūslės uždegimas
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata > Ligos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
rrr?
Tai mano liga verysad.gif visada turejau problemu del slapimo pusles. Nesvarbu, ziema ar vasara, gal net vasara ir dazniau. Suzinojau, kad labai svarbu, jog ir vyras saugotusi nuo visokiu persisaldymu zemiau bambos ax.gif juk zinot, kaip jie megsta bet kur, uz betkokio vejo perpuciamo kampo "nueiti i tualeta" doh.gif Tai va, reik sudaryt sutarti, kad taip nedarytu friends.gif , nes viskas atsiliepia mums, o jie NIEKO nejaucia.
O labiausiai padejo tabletytes CARE LADY notworthy.gif zemai lenkiu joms galva biggrin.gif Net ir profilaktiskai karts nuo karto isgeriu. Tikrai issigelbejimas.
Vaistinej klausiau ar tinka maitinancioms, sake TAIP! O ir mano ginekologe jas rekomendavo.
Pabandykit. wub.gif
lynkute
Tai mano liga  visada turejau problemu del slapimo pusles. Nesvarbu, ziema ar vasara, gal net vasara ir dazniau. Suzinojau, kad labai svarbu, jog ir vyras saugotusi nuo visokiu persisaldymu zemiau bambos  juk zinot, kaip jie megsta bet kur, uz betkokio vejo perpuciamo kampo "nueiti i tualeta"  Tai va, reik sudaryt sutarti, kad taip nedarytu  , nes viskas atsiliepia mums, o jie NIEKO nejaucia.  O labiausiai padejo tabletytes CARE LADY  zemai lenkiu joms galva  Net ir profilaktiskai karts nuo karto isgeriu. Tikrai issigelbejimas.  Vaistinej klausiau ar tinka maitinancioms, sake TAIP! O ir mano ginekologe jas rekomendavo.  Pabandykit.

tai ka ir vyrui reikia gydytis norint kad neperleitu moteriai? g.gif
rrr?
QUOTE(lynkute @ 2006 07 13, 21:33)
tai ka ir vyrui reikia gydytis norint kad neperleitu moteriai? g.gif
*

Nemanau schmoll.gif Tik reik pasisaugot nuo persisaldymu, kad mum neparnestu. Bet tik gal ne visom taip jautriai sureguoja, kaip man doh.gif kad priklauso ir nuo vyro.
lynkute
Nemanau  Tik reik pasisaugot nuo persisaldymu, kad mum neparnestu. Bet tik gal ne visom taip jautriai sureguoja, kaip man  kad priklauso ir nuo vyro.

tai kad ir man suregavo g.gif po santykiu iskart po triju dienu pajutau kad varo slapintis ir tas noras slapintis yra ir pilvo apacioj toks jausmas kad jauciu ta slapimo pusle doh.gif geriau antibjotikus tai tik kazkaip laikinai padejo doh.gif dabar ginekologe siunte siandien pas nefrologa tai darys paseli gal ras ka nors o jai ne tai nezinau kaip cia bus g.gif tada jau net nezinau ka ir tirtis nes ginekologijoj nieko neranda jokiu bakteriju. o koki pas tave simptomai rrr ? g.gif
Fanta
Aš irgi vargstu su šita bjaurybe verysad.gif Niekas man nepadeda taip, kaip meškauogių arbata. Šiaip ji labai neskani, mane net pykinua, bet nuima kaip su ranka. Na dar kokią tabletę išgeriu, jeigu jau labai suriečia. O paprasčiausiai prisižaidžiau - dar būdama studentė peršalau, užtempiau su šita liga ir vsio. Gydytoja pasakė - jautrumą įgijai visam gyvenimui. Mane aplanko dažniausiai pavasarį rudenį, kai prasideda lietūs vėjai šalčiai verysad.gif
mooonika
noriu pasidalint savo patartimi del pusles uzdegimo!
tris su puse metu man tyrimai nerode jokio uzdegimo bet jutau toki nemalonu jausma slapinantis ypac kai mazai skysciu isgerdavau. o viskas prasidejo kai viena karta gerai persalau o po gydymo toks jausmas kad dar ne iki galo isgyjau. ir paselius augino ir echoskopu sviete ginekologas visas ligas istyre ir nieko. vaistu milijonus sugeriau ir jau susitaikiau kad turesiu si nemalonu slapinimasi visiems laikams. poliklinikos daktarai jau i mane kreivai ziuret pradejo ir vietoj normaliu vaistu israse nuo nervu kad per dau nepsychuociau ir nevaiksciociau taip daznai( issaiskinau vaistininkes paklausus nuo ko jie)
GALU GALE nuvariau i santariskes pas pasiulyta daktara tai jis man padare cistoskopija(su kamera is vidaus) ir rado ne pusles o slapimkanalio uzdegima. tokio uzdegimo jokie tyrimai neparodo o man tik biski vejelis papucia ir vel paumeja. Neturiu vaiku ir uzsiregistravau cia parasyt gal kuri nors yra susidurus su tokia pacia problema ir gal pades nes jau taip ikyrejo ziema su storiausiom kelnem vaikscioti ir visiems aiskint kodel ilgai negaliu buti lauke ar stotelej pastovet ilgiau kai salta, kodel prasydavau sveciuose langus uzdaryti nors ir nebudavo salta toks nepilnavertiskumo kompleksas ir su pliku pilvu visai atsisveikint turejau tai ir i klubus nustojus buvau lankytis nes pereit su neuzdengtu pilvu atkarpele nuo taksi iki klubo irgi problematiska..... siaubas esu pasipiktinusi ant poliklinikos daktaru as ju apie 6 pakeiciau ir man nieko jie nenurode o vis trukcioja peciais...
lynkute
noriu pasidalint savo patartimi del pusles uzdegimo!  tris su puse metu man tyrimai nerode jokio uzdegimo bet jutau toki nemalonu jausma slapinantis ypac kai mazai skysciu isgerdavau. o viskas prasidejo kai viena karta gerai persalau o po gydymo toks jausmas kad dar ne iki galo isgyjau. ir paselius augino ir echoskopu sviete ginekologas visas ligas istyre ir nieko. vaistu milijonus sugeriau ir jau susitaikiau kad turesiu si nemalonu slapinimasi visiems laikams. poliklinikos daktarai jau i mane kreivai ziuret pradejo ir vietoj normaliu vaistu israse nuo nervu kad per dau nepsychuociau ir nevaiksciociau taip daznai( issaiskinau vaistininkes paklausus nuo ko jie)  GALU GALE nuvariau i santariskes pas pasiulyta daktara tai jis man padare cistoskopija(su kamera is vidaus) ir rado ne pusles o slapimkanalio uzdegima. tokio uzdegimo jokie tyrimai neparodo o man tik biski vejelis papucia ir vel paumeja. Neturiu vaiku ir uzsiregistravau cia parasyt gal kuri nors yra susidurus su tokia pacia problema ir gal pades nes jau taip ikyrejo ziema su storiausiom kelnem vaikscioti ir visiems aiskint kodel ilgai negaliu buti lauke ar stotelej pastovet ilgiau kai salta, kodel prasydavau sveciuose langus uzdaryti nors ir nebudavo salta toks nepilnavertiskumo kompleksas ir su pliku pilvu visai atsisveikint turejau tai ir i klubus nustojus buvau lankytis nes pereit su neuzdengtu pilvu atkarpele nuo taksi iki klubo irgi problematiska..... siaubas esu pasipiktinusi ant poliklinikos daktaru as ju apie 6 pakeiciau ir man nieko jie nenurode o vis trukcioja peciais...

panasus ir mano simptomai tik man dar ir pilvo apacia paskausta doh.gif kokius vaistus tau skyre nuo slapimtakiu uzdegimo,nes as irgi tris rusis geriau antibjotikus ir nieko doh.gif doh.gif
tigree81
QUOTE(mooonika @ 2006 07 21, 22:01)
noriu pasidalint savo patartimi del pusles uzdegimo!
tris su puse metu man tyrimai nerode jokio uzdegimo bet jutau toki nemalonu jausma slapinantis ypac kai mazai skysciu isgerdavau. o viskas prasidejo kai viena karta gerai persalau o po gydymo toks jausmas kad dar ne iki galo isgyjau.  ir paselius augino ir echoskopu sviete ginekologas visas ligas istyre ir nieko. vaistu milijonus sugeriau ir jau susitaikiau kad turesiu si nemalonu slapinimasi visiems laikams. poliklinikos daktarai jau i mane kreivai ziuret pradejo ir vietoj normaliu vaistu israse nuo nervu kad per dau nepsychuociau ir nevaiksciociau taip daznai( issaiskinau vaistininkes paklausus nuo ko jie)
GALU GALE nuvariau i santariskes pas pasiulyta daktara tai jis man padare cistoskopija(su kamera is vidaus) ir rado ne pusles o slapimkanalio uzdegima. tokio uzdegimo jokie tyrimai neparodo o man tik biski vejelis papucia ir vel paumeja. Neturiu vaiku ir uzsiregistravau cia parasyt gal kuri nors yra susidurus su tokia pacia problema ir gal pades nes jau taip ikyrejo ziema su storiausiom kelnem vaikscioti ir visiems aiskint kodel ilgai negaliu buti lauke ar stotelej pastovet ilgiau kai salta, kodel prasydavau sveciuose langus uzdaryti nors ir nebudavo salta toks nepilnavertiskumo kompleksas ir su pliku pilvu visai atsisveikint turejau tai ir i klubus nustojus buvau lankytis nes pereit su neuzdengtu pilvu atkarpele nuo taksi iki klubo irgi problematiska..... siaubas esu pasipiktinusi ant poliklinikos daktaru as ju apie 6 pakeiciau ir man nieko jie nenurode o vis trukcioja peciais...
*

man labai panasu..bet cistoskopijos laaaaabai bijau blush2.gif sake ziauriai nemaloni procedura..o ka geri?kokius vaistukus?kas padeda?man irgi buwo,kad nei lopinelis pliko pilwo..wisko bijojau..menkiausio wejelio.o dabar spjoviau.siek tiek gereja,bet wos wos..kada tie siaubai baigsis verysad.gif
Silence
Sveiki,

norejau pasiteirauti, gal kas sergate ar esate sirge sia liga. Ji mane kankina nuo 18 metu, kai vieno baliaus metu buvau imesta i baseina su rubais, paskui visa slapia ziemos vidury vaziavau namo ir, zinoma, po to labai susirgau. Sios ligos pasekmeje isitaisiau Cistita. verysad.gif Simptomai is pradziu buvo tokie, jog pamaniau, kad su "moteriskom' ligom teks kovoti, nes skausmai buvo ziaurus, krisdavau net nuo spazmu, o kai ginekologai neisgyde, Klaipedos daktarai pripazino - jums cistitas. Kankinaus kiekviena karta vos perpusdavo. Pasake, jog mano priesas skersvejis. Taip ir yra..
Liga mane buvo visai nukamavus kai dar universitete mokiausi, atsikartodavo kas dvi savaites, praeina rodos tie priepuoliai ir vel.. verysad.gif visi imanomi daktarai gyde, buvau ir i Kauno klinikas issiusta issitirti, nes buvo stiprus paastrejimas, kad nebegalejau normaliai, produktyviai dirbti, mokytis, gyventi..o klinikose pasake.."na taip, teks jums susitaikyti su sia liga, gal kai pagimdysit praeis, o gal ir ilgiau teks gyventi su ja..gerkite visada siuos vaistus, kai paastres antibiotiku doze sugerti butina ir t.t." gera diagnoze ir isvados, as ir taip per metus laiko buvau penkis ciklus antibiotiku sugerus per visus gydytojus, organizmas buvo ne tas zodis kaip nusilpes, uzsiterses, lipo ir kitos ligos, nes imuniteto jokio nebuvo pas mane, o dar studijos, mokslai..Buvau tokia irzli, pikta, neradau sau vietos, nes nei slapintis negaliu, nei atsistoti, nei atsisesti, rodos, lipk i siena arba sprok! Skauda labai, diskomfortas siaubingas..Nezinau, gal pas mane buvo su kokiom komplikacijom si liga, bet prikankino ji mane pakankamai.

Nusprendziau, kad visus gydytojus ir klinikas aplankiau, todel Klaipedoje kreipiausi pas homeopata, pas kuri lankiausi ir anksciau. Ir ka jus manot, si liga vis reciau pasirodo. Ir tik vieninteliai homeopatiniai vaistai mane gydo. Jie pritaikyti konkreciai man ir gaminami kaskart svieziai. Bet visiskia atsikratyti sios bjaurybes negaliu, nors su homeopatiniais vaistais kur kas paprasciau gyventi.

Cistitas

Gal yra jusu tarpe, kas galetu pasidalinti patirtimi?patarimais?gydymo budais?
olilove
Sveikutes 4u.gif
Vat ir aš tokia bėdykę apsiturėjau verysad.gif Tik va niekaip negaliu suprasti kur gi aš tą uždegimą galėjau pasigauti g.gif Na bet tai jau post criptum verysad.gif Šiandien bandžiau užsirašyti pas urologą, bet kaip tyčia nei vieno nėra, paskui išsiaiškinau, kad kažkokia urologų konferencija vyksta dabar tai šiandien nėra vilčių... Tačiau, mamos draugė ligoninei dirba tai pasigavo budintį urologą, nupasakojo jam mano požymius ir jis iš karto sako, kad tikrų tikriausiai šlapimo takų uždegimas verysad.gif verysad.gif Tai prirašė vaistų net už 65 lt. Bandysiu gydytis.Nors labai jau juokinga, kad kai tik pasiemiau vaistukus (dar net pakuotės neapžiūrėjau), o viskas kaip ir dingo-pradingo lotuliukas.gif Net į tualetą nevaro lotuliukas.gif lotuliukas.gif Matyt išsigando mano organizmas. Nežinau ar kam padės, bet pasidalinsiu vaistukų pavadinimais: 1.OFLOXIN 200; 2. ROWAtinex na ir 3. Lady Care. Jei atvirai net nežinau ar tai antibiotikai (pirmi 2).
Šiaip kai tik man prasidėjo, tai pradėjau gerti mėškauogių arbatos, tai šiek tiek palengvėjo, bet naktį vėl ne kas buvo. Labai jau nenoriu gert tų tablečių, bet ką jau padarysi-nenoriu, kad kada dar tai pasikartotų. verysad.gif
Meila
O tu geri dabar vaistukus g.gif Nes aš kai pagėriau tik 3 dienas, nors reikėjo min 5, tai po kiek laiko vėl pasikartojo cool.gif Reikia gert vaistukus visą kursą mirksiukas.gif
olilove
QUOTE(Meila @ 2006 09 15, 20:09)
O tu geri dabar vaistukus  g.gif  Nes aš kai pagėriau tik 3 dienas, nors reikėjo min 5, tai po kiek laiko vėl pasikartojo cool.gif  Reikia gert vaistukus visą kursą  mirksiukas.gif
*

Taip vis dar gėriu verysad.gif Kursas 10 dienų ir nors man jau antrą dieną lyg ranką viską nuėmė, bet nusprendžiau visą kursą išgert. Ačiū Dievui, kad nors padeda lotuliukas.gif
Monada
Na ka mielosios... Dar visai pries metus ieskojau likimo draugiu ir maniau, kad esu viena tokia nelaimele, o jau dabar matau visai ne mazas musu burys susibure smile.gif Ofloxin 2000 yra antibiotikas. Man ir urologas buvo tokius israse.. Padejo.... Nepasakyciau, kad ilgam... Bet cia turbut jau ne vaistu kalte, nes nuolat poto pasaldavau... O va Care Lady profilaktiskai tikrai visai nieko... Geriu jau puse metu ir tikrai poveikis yra. Pastebejau, kad tuomet daznaiu einu i tualeta, nors skysciu vartoju tiek pat... Nelabai mane troskina... Zinau, kad reikia kuo daugiu skysciu gerti sergant slapimo taku uzdegimu (taipogi ir slapimo pusles), bet as taip nemegstu... Dabar jei tik pajuntu kokius pozymius puolu isgerti Norbactin tablete (jei nemeluoju, nes tiksliai pavadinimo neatmenu) ir Care Lady kokia menesiuka.
Isvada: visos sia liga uzleidom, nes gydytojai negalejo iskart nustatyti, kad tai slapimo taku uzdegimas....
Tik nesuprantu viena: kaip slapimo pusles uzdegimui skirti vaistai neveikia slapimo takuose isiveisusiu bacilu??? g.gif
Sveikim busimos ir esamos mamytes....
pavasarinė
Tik nesuprantu viena: kaip slapimo pusles uzdegimui skirti vaistai neveikia slapimo takuose isiveisusiu bacilu???

Gali ir neveikti, kaip buvo mano atveju. Pasirodo pūslės uždegimą man buvo sukėlę grybeliai, reikėjo antigrybelinio gydymo.
lynkute
QUOTE(pavasarinė @ 2006 09 23, 01:52)
Tik nesuprantu viena: kaip slapimo pusles uzdegimui skirti vaistai neveikia slapimo takuose isiveisusiu bacilu??? 

Gali ir neveikti, kaip buvo  mano atveju. Pasirodo pūslės uždegimą man buvo sukėlę grybeliai, reikėjo antigrybelinio gydymo.
*

o as irgi dariausi paseli ir nieko nerado jokiu bacilu parase vienu vaistu kazkiek palengvejo poto kitu tai padejo bet ne visai viena diena lyg ir nieko kita diena ir papersti ir lakstau i wc
g.gif
Natelė
prie dvi savaites turejau slapimo pusles uzdegima, lygtai ir issigydziau. Bet dabar pastebiu kazkokias tai permatomas gleives iseinancias is slapimo taku po to , kai nusislapinu. Anksciau lygtai ir nepastebedavau. Idomu, ar naturaliai taip gali buti, ar cia jau kokios lygos pozymis.. g.gif merginos,ar nepastebedavot pas save tokio dalyko? schmoll.gif
lynkute
QUOTE(Natelė @ 2006 09 28, 10:40)
prie dvi savaites turejau slapimo pusles uzdegima, lygtai ir issigydziau. Bet dabar pastebiu kazkokias tai permatomas gleives iseinancias is slapimo taku po to , kai nusislapinu. Anksciau lygtai ir nepastebedavau. Idomu, ar naturaliai taip gali buti, ar cia jau kokios lygos pozymis.. g.gif merginos,ar nepastebedavot pas save tokio dalyko? schmoll.gif
*

o darieisi paseli gal tau sukele kokia bacila slaples uzdegima
g.gif
isskyros eina is slaples tik tuo atveju kai sergi chlamidijomis,uroplazmom,mikoplazmom.
Natelė
QUOTE(lynkute @ 2006 09 28, 15:33)
o darieisi paseli gal tau sukele kokia bacila slaples uzdegima
g.gif
isskyros eina is slaples tik tuo atveju kai sergi chlamidijomis,uroplazmom,mikoplazmom.
*

nedariau paselio verysad.gif kvaila klausima dabar uzduosiu - o kaip sis paselis imamas? ar uztenka slapimo priduot ar kaip nors sudetingiau? blush2.gif
J@lanta
oi mergaitės aš jau antrą dieną kaip jaučiu negerumus.... o šnd tai išvis sunku darbe nusedėti, taip ir norisi nuolat į wc begioti doh.gif o ir perštėjimas koks nemalonus ...
buvom savaitgalį sodyboje, tai po pirties tiesiai į upely ( vanduo labai šaltas - šaltinio) vat ir atsirado man savaitgalio pasekmės, nors keik ankščiau net ir žiemą bėgdavom į upelį,,, o čia še tau palyginus šiltą rudenį.... g.gif
laiko nėr eiti poas gydytoją, tai nuėjau į vaistinę, davė Palin vaistų liepė gerti 5dienas, o po to eiti darytis tyrimus, sakykite man šimtą metų nebuvau polliklinikoje : einant tyrimams ar reikės man šeimos gydytojos siuntimo ?
lynkute
QUOTE(Natelė @ 2006 09 28, 16:54)
nedariau paselio verysad.gif  kvaila klausima dabar uzduosiu - o kaip sis paselis imamas? ar uztenka slapimo priduot ar kaip nors sudetingiau? blush2.gif
*

yra slapimo paselis imamas slapimas ir auginamos bakterijos jeigu uzauga nustatomas tam tikras vaistas joms naikint. ir yra ginekologiskas paselis kur is manksties isskyru paimamas.
Aga
Na va, po 3 metų man pasikartojo ta bjaurybė...
Kaip rado ureaplazmozę, gydžiaus 20 dienų stipriais antibiotikais, ir va kiek nesirgau. Dabar nei iš šio nei iš to, 2 dienas net lauke nebuvau sad.gif
lynkute
eina sau nepavydziu tokios bjaurasties as irgi dabar gydausi stipriais antibjotikais 7 diena blush2.gif nezinau ar cia kokia bacila uzpuole ar persalau bet pas gydytojus jau nebuvau nes vistiek kai nutaiko vaistus tai blink.gif kitur sunegaluoju
aiste20
Sveikutes,

Pasiguosiu ir as man jau treti metai nuoalt kartojasi pusles uzdegimas verysad.gif Baisiai isvargino sita liga neini pas seimos gydytoja ji siuncia pas ginekologa ir urologa ir taip nuolat ginekologas sako is musu puses viskas gerai urologas sako kad is jo puses irgi viskas gerai, tai vat pripazino kad pas mane dirgli pusle ir chroniskas pusles uzdegimas.
Oi kaip isvargino mane nuolat lakstau slapintis, o beto dar ir pilvo apacia baisiausiai skauda , o jeigu kur tik pasalu ar skersvejis koks viskas. O gydytoja pasake kad cia visam gyvenimui isigyjau doh.gif verysad.gif
Taigi eilini kart bileteni sedziu ir gydausi....
lynkute
QUOTE(aiste20 @ 2006 10 30, 14:58)
Sveikutes,
Pasiguosiu ir as man jau treti metai nuoalt kartojasi pusles uzdegimas  verysad.gif  Baisiai isvargino sita liga neini pas seimos gydytoja ji siuncia pas ginekologa ir urologa ir taip nuolat ginekologas sako is musu puses viskas gerai urologas sako kad is jo puses irgi viskas gerai, tai vat pripazino kad pas mane dirgli pusle ir chroniskas pusles uzdegimas.
Oi kaip isvargino mane nuolat lakstau slapintis, o beto dar ir pilvo apacia baisiausiai skauda ,  o jeigu kur tik pasalu ar skersvejis koks viskas. O gydytoja pasake kad cia visam gyvenimui isigyjau  doh.gif  verysad.gif 
Taigi eilini kart bileteni sedziu ir gydausi....
*

pas mane tokios pacios bedos pilvo apacia skauda ir toletas geras draugas doh.gif dabar irgi vartoju vaistukus blink.gif bet pas mane tai prasidejo po nesivystancio nestumo kai padare abrazija doh.gif tai kazkur metai laiko is pirmo ginekologines problemos dabar su pusle g.gif
o aiste 20 kokius vaistukus geri? o nuo dirglios slapimo pusles nieko neisrase gydytoja? g.gif
aiste20
QUOTE(lynkute @ 2006 10 30, 16:44)
pas mane tokios pacios bedos pilvo apacia skauda ir toletas geras draugas doh.gif dabar irgi vartoju vaistukus  blink.gif bet pas mane tai prasidejo po nesivystancio nestumo kai padare abrazija  doh.gif tai kazkur metai laiko is pirmo ginekologines problemos dabar su pusle g.gif
o aiste 20 kokius vaistukus geri? o nuo dirglios slapimo pusles nieko neisrase gydytoja? g.gif
*

Nu vat galvojau kas as viena tokia doh.gif kiek nueinu pas gydytojus nieko neranda skescioja rankomis atrodo kad as susigalvojau liga ir skausmus verysad.gif
as dar negimdziusi ginekologe sake kad nestumo metu resiu problemeliu, nes viskas suaktyveja situo laikotarpiu.
siaip labai geri vaistai yra URISPAS 200 jis atpalaiduoja urogenitalines sistemos lygiujiu raumenu spazmus,todel pasalina skausma pilvo apacioje ir jis sumazina slapimo pusles dirgluma sureteja noras slapintis.
Situos vaistus patare isigyti mano ginekologe
Seimos gydytoja israse UVAMIN RETARD cia jau minetus.
As tai pat geriu Lady care taciau labai nustebau kai buvau pas zinoma gydytoja urologa A.Balvociu jis patare ju negerti kadangi tabletes jose yra rugsciu , gali papildomai dirginti salpimo pusle!, taigi netgi maisto produktai, stresas isprovokuoja sita dirgluma . Jis buvo paskyres gydyma vaistais DETRUSITOL bet nebaigiau kurso kadangi mane nuo tu vaistu imdavo miegas,dusindavo.
Siuo metu konsultuojuosi klinikoje Gyvybes Medis noriu pagaliau issigydyti nors keliems metams, nors nebezinau ar kas gali padeti. schmoll.gif
lynkute
QUOTE(aiste20 @ 2006 10 30, 17:39)
Nu vat galvojau kas as viena tokia  doh.gif kiek nueinu pas gydytojus nieko neranda skescioja rankomis atrodo kad as susigalvojau liga ir skausmus  verysad.gif
as dar negimdziusi ginekologe sake kad nestumo metu resiu problemeliu,  nes viskas suaktyveja situo laikotarpiu.
siaip labai geri vaistai yra URISPAS 200  jis atpalaiduoja urogenitalines sistemos lygiujiu raumenu spazmus,todel pasalina skausma pilvo apacioje ir jis sumazina slapimo pusles dirgluma sureteja noras slapintis.
Situos vaistus patare isigyti mano ginekologe
Seimos gydytoja israse UVAMIN RETARD cia jau minetus.
As tai pat geriu Lady care taciau labai nustebau kai buvau pas zinoma gydytoja urologa A.Balvociu jis patare ju negerti kadangi tabletes jose yra rugsciu , gali papildomai dirginti salpimo pusle!, taigi netgi maisto produktai, stresas isprovokuoja sita dirgluma . Jis buvo paskyres gydyma vaistais DETRUSITOL bet nebaigiau kurso kadangi mane nuo tu vaistu imdavo miegas,dusindavo.
Siuo metu konsultuojuosi klinikoje Gyvybes Medis noriu pagaliau issigydyti nors keliems metams, nors nebezinau ar kas gali padeti.  schmoll.gif
*

gal reikia
urispas pagerti ilgeliau nes ten raso kokius 6 men.
as irgi geriau UVAMIN RETARD MAN NEPADEJO. o dabar geriu OFLOXIN cia nuo mazojo dubens uzdegimo tai pilvo skausmus sumazino ir taip nepersti.bet noras slapintis nepraejo gal reiks ir man nusipirkti URISPAS gal mazu pades
o tu tyreisi chlamidijas ureplazmas ir mikoplazmas kurios irgi sukelia slapimo pusles uzdegima.? g.gif
aiste20
QUOTE(lynkute @ 2006 10 30, 19:33)
gal reikia
urispas pagerti ilgeliau nes ten raso kokius 6 men.
as irgi geriau UVAMIN RETARD MAN NEPADEJO. o dabar geriu OFLOXIN cia nuo mazojo dubens uzdegimo tai pilvo skausmus sumazino ir taip nepersti.bet noras slapintis nepraejo gal reiks ir man nusipirkti URISPAS gal mazu pades
o tu tyreisi chlamidijas ureplazmas ir mikoplazmas kurios irgi sukelia slapimo pusles uzdegima.? g.gif
*

Tai vat man ginelologe patare nusipirkti bet nepasake kiek laiko gerti doh.gif
chlamidijas ureplazmas ir mikoplazmas netyre paeme krauja ir paprasta slapimo tyrima ( siaip pries tai sviete tikrino inkstus, gimda ) ten viskas gerai. Dabar isireikalavau kad padarytu slapimo paseli atsakymas bus penktadieni, tiesa man nera taip kad slapinantis perstetu, o daugiau viskas panasu i slapimo pusles uzdegima daznas slapinimasis ir skausmas pilvo paciojeskausmas toks spazminis uzeina kas kazkiek laiko, ir toks lyg tempimas, sunkumas pilve.
lynkute
QUOTE(aiste20 @ 2006 10 30, 19:26)
Tai vat man ginelologe patare nusipirkti bet nepasake kiek laiko gerti  doh.gif
chlamidijas ureplazmas ir mikoplazmas  netyre paeme krauja ir paprasta slapimo tyrima ( siaip pries tai sviete tikrino inkstus, gimda ) ten viskas gerai. Dabar isireikalavau kad padarytu slapimo paseli atsakymas bus penktadieni, tiesa man nera taip kad slapinantis perstetu,  o daugiau viskas panasu i slapimo pusles uzdegima  daznas slapinimasis ir skausmas pilvo paciojeskausmas  toks spazminis uzeina kas kazkiek laiko, ir toks lyg tempimas, sunkumas pilve.
*

spazminis ,sunkumas pilve taip ir man tas pats pasidaryk dar situs tyrimus ir manksties isskyru paseli kuris parodo bakterijas mankstyje,o tada jau gali zinoti ar yra dirgli pusle ar ne.kaip ir as turejau tu uzdegimu tai jai pilvo skausmas tai ziurek manksties paselyje ir yra kokia bacila
g.gif doh.gif
aiste20
QUOTE(lynkute @ 2006 10 30, 20:56)
spazminis ,sunkumas pilve taip ir man tas pats pasidaryk dar situs tyrimus ir manksties isskyru paseli kuris parodo bakterijas mankstyje,o tada jau gali zinoti ar yra dirgli pusle ar ne.kaip ir as turejau tu uzdegimu tai jai pilvo skausmas tai ziurek manksties paselyje ir yra kokia bacila
g.gif  doh.gif
*

Maksties isskyru tyrimas man buvo padarytas nieko nerado g.gif na dabar lauksiu paselio slapimo tyrimo. doh.gif tikiuosi nieko blogo ten neras man.
Beje dar graziau vienas gydytojas man israse nuo nervu vaistu kadangi jo nuomone man nuo streso skausmai doh.gif . Niekaip nesuprantu negi jiems taip nusisvilpti ar truksta konpetencijos....
lynkute
QUOTE(aiste20 @ 2006 10 30, 21:55)
Maksties isskyru tyrimas man buvo padarytas nieko nerado  g.gif na dabar lauksiu paselio slapimo tyrimo.  doh.gif tikiuosi nieko blogo ten neras man.
Beje dar graziau vienas gydytojas man israse nuo nervu vaistu kadangi jo nuomone man nuo streso skausmai  doh.gif . Niekaip nesuprantu negi jiems taip nusisvilpti ar truksta konpetencijos....
*

as pavyzdziui geriu antidepresantus ir nieko bet geriu nes budavo nemiga ir kitoki negalavimai
g.gif
~VEGA~
sveikos

jau kokius 2 men kamuojuosi, per si laika 3-4 k buvo paumejima.s isgeri vaistu kursa, ferdonin, praeina, po svaites vel. isgeriua uvamin reta -po savaites vel....
paseli slapimo dare, tyre chlamidijas ir kt-nieko nera.
pastebejau rysi su lytiniais santykiais--
pasimylim ryte, i vakara jau maudzia pilva, slapintis varo..;((((
skaiciua kad kitom po santykiu pora d gali varyti i wc..sad.gif(((

beje, geriu lady care---tai paskutini karta, kai jau zinojau si rysi, po sexo ikaliua lady care, naturaliu spanguoliu, nu ir ka..visai gerai, pozymius jutau, bet greit baigesi.....

echoskopija dare. lyg tai kazka slapimtaky rado. bjauri kauno kalnieicu poliklinikos urologe iskarto i klinikas siuncia, tokia endoskopija daytiii--cia kaip skrandziui zarna ryti, tai kazkaip kistu i vidu ......

va, ale papulk greitai i klinikas--tik gruodi vietu yra.
nuejau i privacia, mana issiupinejo is vidaus vienas senas daktaras--sako tikrai pajausciua jei pas tave 0.7 mm kazkas butu.....tipo echoskopija-shesheliu mokslas....

va....sako, su partneriu susiderink......spanguoliu gerk...ir viskas

.......uzsiregistravau i klinikas,ten gera aparatura.....ka, eisiu ten gruodi......

sekmes gydantis visoms

ps. kas geria spanguoliu tabletes----didziausia doze paciu spanguoliu vienoj tabletej yra lade care -330 mg. kitu gamintoju svyruoja nuo 140-220 vienoje tableteje..tai jei reikia intensyviai griebti liga--siulau rinktis lade care, o kai profilaktiskai, kur dozes mazesnes;))
aiste20
[quote=cawx,2006 11 02, 14:10]
sveikos

jau kokius 2 men kamuojuosi, per si laika 3-4 k buvo paumejima.s isgeri vaistu kursa, ferdonin, praeina, po svaites vel. isgeriua uvamin reta -po savaites vel....
paseli slapimo dare, tyre chlamidijas ir kt-nieko nera.
pastebejau rysi su lytiniais santykiais--
pasimylim ryte, i vakara jau maudzia pilva, slapintis varo..;((((
skaiciua kad kitom po santykiu pora d gali varyti i wc..sad.gif(((

va....sako, su partneriu susiderink......spanguoliu gerk...ir viskas

.......uzsiregistravau i klinikas,ten gera aparatura.....ka, eisiu ten gruodi......

sekmes gydantis visoms

Man tai pat po santykiu pradeda skaudeti pilvo apacia verysad.gif buvau pas ginekologe ji mane issiupinejo sake cia del pusles man tokie nepatogumai, kadangi viskas mussu organizme labai jau arti vienas kito doh.gif

lynkute
jus tai tiriates o jusu partneriai ne ? o viskas ir prasideda nuo vyru. o kodel vyrai nesitiria taigi ir vyrai serga ka jus manot jus gydotes o vyrai ne, tai ir perleidzia savo ligas g.gif
ema26
Sveikos

Oi uzjauciu jus visas 10 metu turejau ta beda ir jau galvojau kad visam gyvenimui , bet po antro gimdymo viskas susitvarke biggrin.gif Dabar slapimo pusles kaip ir neturiu smile.gif O man is vaistu geriausiai padedavo Furadoninas, nors labai slykstu ji gerti bet... Ir dar petrazoliu arba meskauogiu arbatos irgi nera skanios bet labai padedavo smile.gif Tai tiek smile.gif

Sveikit
aiste20
QUOTE(lynkute @ 2006 11 03, 00:07)
jus tai tiriates o jusu partneriai ne ? o viskas ir prasideda nuo vyru. o kodel vyrai nesitiria taigi ir vyrai serga ka jus manot jus gydotes o vyrai ne, tai ir perleidzia savo ligas g.gif
*

Bet taigi cia ne ginekologine liga skaitosi g.gif man prasideda persalus, prie ko cia dabar tas vyras? beje partneris mano tas pats jau 4 metai.
~VEGA~
QUOTE(aiste20 @ 2006 11 03, 12:04)
Bet taigi cia ne ginekologine liga skaitosi  g.gif man prasideda persalus, prie ko cia dabar tas vyras? beje partneris mano tas pats jau 4 metai.
*

man tai viskas prasidejo su nauju partneriu, bet juk sargius naudojam pastaruoju metu..-tai kaip ir neturetu pereiti...........

Papildyta:
to aiste 20::

o tai ginekologe gal patare ka nors, kokiu pozu vengti, ar ka????

su ex partneriu nebuvo pusles problemu--o su naujuoju...;((((((
pozos is esmes irgi pasikeite----labiau megstam abu ivairias konfiguracija, kai jis yra uz manes.....
ema26
QUOTE(aiste20 @ 2006 11 03, 12:04)
Bet taigi cia ne ginekologine liga skaitosi  g.gif man prasideda persalus, prie ko cia dabar tas vyras? beje partneris mano tas pats jau 4 metai.
*

Siaip tai ir man viskas prasidedavo po persalimo ypac po to jei atsaldavo kojos g.gif
Papildyta:
QUOTE(cawx @ 2006 11 03, 12:14)
man tai viskas prasidejo su nauju partneriu, bet juk sargius naudojam pastaruoju metu..-tai kaip ir neturetu pereiti...........
Papildyta:

pozos is esmes irgi pasikeite----labiau megstam abu ivairias konfiguracija, kai jis yra uz manes.....
*

Siaip tai mano patarimas butu apsilankyti pas ginekologa g.gif
~VEGA~
QUOTE(ema26 @ 2006 11 03, 12:34)
Siaip tai ir man viskas prasidedavo po persalimo ypac po to jei atsaldavo kojos  g.gif
Papildyta:
Siaip tai mano patarimas butu apsilankyti pas ginekologa  g.gif
*

tai kad per siuos 2 men, kol turiu pusles nusikundimu jau 2 k buvau pas ginekologe....isciupinejo..sako nieko blogo nejauciu......
ema26
QUOTE(cawx @ 2006 11 03, 15:41)
tai kad per siuos 2 men, kol turiu pusles nusikundimu jau 2 k buvau pas ginekologe....isciupinejo..sako nieko blogo nejauciu......
*

Labai idomu g.gif Na siaip nors ir 10 metu turejau ta "dziaugsma" bet mylintis absoliuiciai jokiu pojucio del slapimo pusles wub.gif
aiste20
QUOTE(cawx @ 2006 11 03, 12:14)
Papildyta:

*

Na ginekologe nieko nepatare schmoll.gif as jai sakiau kad man del tos pusles nepatogumai bet ji nieko nepatare.
villia
Gal kas zinot kaip ta beda iki galo isgydyti, kad nebepasikartotu. Nusibodo tas meskauoges gerti kaskart verysad.gif
aiste20
QUOTE(villia @ 2006 11 03, 19:26)
Gal kas zinot kaip ta beda iki galo isgydyti, kad nebepasikartotu. Nusibodo tas meskauoges gerti kaskart  verysad.gif
*

O kad zinociau !!!!! visoms pasakyciau !! ax.gif
lynkute
man siuo atveju arbatos nepadeda padeda antibjotikai g.gif
lynkute
saule 20 kaip tyrimu rezultatai koki tu ten darei?paseli ar ne? g.gif
aiste20
QUOTE(lynkute @ 2006 11 04, 17:25)
saule 20 kaip tyrimu rezultatai koki tu ten darei?paseli ar ne? g.gif
*

buvau penktadieni dar nebuvo rezultatu doh.gif sake jei ka nors randa tai dar augina vienu zodziu vyksta procesas. Liepe kita savaite pasiskambinti.
lynkute
jo ten po septyniu dienu buna rezultatai as irgi dariausi tai slapimo paselyje nerado o manksties isskyru paselyje buvo rade. blush2.gif g.gif
aiste20
QUOTE(lynkute @ 2006 11 04, 18:26)
jo ten  po septyniu dienu buna rezultatai as irgi dariausi tai slapimo paselyje nerado o manksties isskyru paselyje buvo rade. blush2.gif  g.gif
*

na man maksties paseli nieko nerado g.gif va buvo lyg praeje skausmai ir vel uzejo siandien nesmarkiai bet taip nemaloniai maudzia pilvo apacia schmoll.gif
Bonifacija
turiu ir as sia beda. gydytojai israso antibiotiku, kurie padeda tik tam laikui, tad pas juos net nebeinu jau. verysad.gif

mane kankina kitas klausimas, ar turint tokia problema ateity turesiu problemu su pastojimu? pries du metus dare laporoskopija ir sake, kad problemu neturiu, bet ta operacija buvo ne del pusles.
lynkute
QUOTE(Bonifacija @ 2006 11 10, 17:11)
turiu ir as sia beda. gydytojai israso antibiotiku, kurie padeda tik tam laikui, tad pas juos net nebeinu jau.  verysad.gif

mane kankina kitas klausimas, ar turint tokia problema ateity turesiu problemu su pastojimu? pries du metus dare laporoskopija ir sake, kad problemu neturiu, bet ta operacija buvo ne del pusles.
*

na i sita klasima negaliu atsakyti nes paciai taip yra,bet sitos problemos atsirado po nesivystancio kai padare abrazija doh.gif
Bonifacija
QUOTE(lynkute @ 2006 11 11, 08:49)
na i sita klasima negaliu atsakyti nes paciai taip yra,bet sitos problemos atsirado po nesivystancio kai padare abrazija doh.gif
*

bet guodzia mintis, kad daug moteru, pasisakiusiu sioj temoj turi vaiku biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.