Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kalėdiniai papuošimai - 4
Supermamų klubas > Mūsų namai > Rankdarbiai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
INGRIDŽIUKS
QUOTE(bonda @ 2008 11 17, 21:12)
dariau is maziuku maziukiu..bet tas norima forma suteikt -nzn as nelabai sugebejau doh.gif  doh.gif nes jei smarkiua pavinioji, tai deformuoji to pripusto baliono forma -sunku paaiskint doh.gif zodziu, nesigavo, kaip norejau, kad butu grazus apvalus rutuliai ax.gif
*

Tik nereikia taip stipriai vynioti siūlo.
jurga...a
Sveikutės 4u.gif na aš turiu prašymą.. gal ir ne į temą, bet man to reikia kalėdinėms dekoracijoms..
gal galit pasakyti tikslų tų "karštų klijų" pavadinimą? Na aš Senukuose ieškojau, bet neradau.. nesuprantu gal kažko blush2.gif prašau Jūsų tiklaus pavadinimo ir tų karštų klijų ir pistoleto.. beje, ar jis elektrinis?? Ačiū.. mirksiukas.gif
LT saulele
QUOTE(jurga...a @ 2008 11 18, 19:58)
gal galit pasakyti tikslų tų "karštų klijų" pavadinimą? Na aš Senukuose ieškojau, bet neradau.. nesuprantu gal kažko  blush2.gif  prašau Jūsų tiklaus pavadinimo ir tų karštų klijų ir pistoleto.. beje, ar jis elektrinis?? Ačiū..  mirksiukas.gif
*

va taip atrodo mirksiukas.gif

user posted image

o vadina įvairiai: klijų pistoletas, klijų lazdelių tirpdymo pistoletas ir t.t. Kitą kartą drąsiai konsultantų klausk biggrin.gif , tikrai būtų supratę, ko nori smile.gif

regermo

"Senukų" internetiniam kataloge net nėra pasirinkimo g.gif , gal nelabai ką turi
jurga...a
Dabar aišku.. Ačiū labai 4u.gif
zilee
QUOTE(jolkutee @ 2008 11 16, 12:04)
Čia tokią eglutę iš makaronų mokyklai darėm  4u.gif  ax.gif

user posted imageuser posted image
*

papasakok kaip darete ta eglute mirksiukas.gif
labai grazi smile.gif
Wijo
QUOTE(bonda @ 2008 11 18, 02:43)
klausimas, kas dare burbulus is siulu ant baliono ax.gif  ax.gif kaip jum gavos su forma? na, man kad butu tobulai rutulys -tai doh.gif  doh.gif nes ta baliona, kai suki, tai visaip gi gaunas doh.gif paspaudi daugiau ir jau doh.gif  doh.gif  ar kokius special apvalius balionus naudojot???? ar ka daret? blush2.gif
*

As ir bandziau daryt bet man neisejo doh.gif gal per plonus siulus naudojau, nes isdziovinau susprogdinau baliona ir tie mano siulai su tuo balionu subliusko lotuliukas.gif kokius tu siulus bandei sukt ant baliono? g.gif
as savaitgali bandysiu kaip nors tobulint technika g.gif nes noriu kalediniu papuosimu daryt ant eglutes ax.gif
Anakondaaz
QUOTE(Wijo @ 2008 11 19, 10:30)
As ir bandziau daryt bet man neisejo doh.gif  gal per plonus siulus naudojau, nes isdziovinau susprogdinau baliona ir tie mano siulai su tuo balionu subliusko  lotuliukas.gif  kokius tu siulus bandei sukt ant baliono? g.gif 
as savaitgali bandysiu kaip nors tobulint technika g.gif  nes noriu kalediniu papuosimu daryt ant eglutes  ax.gif
*

nes greičiausiai prie baliono prilipę tie siūlai buvo wink.gif
as vos vos tepiau aliejumi patį balioną, kai su PVA klijais dariau thumbup.gif
rimulia12
O merginos iskilo toks klausimelis, Ar visos kliju juosteles tinka visiems pistoletams?
etaeta
QUOTE(rimulia12 @ 2008 11 19, 11:08)
O merginos iskilo toks klausimelis, Ar visos kliju juosteles tinka visiems pistoletams?
*

kiek zinau tikrai ne, reikia ziureti pagal pistoleto modeli, kokios storio kliju juosteles rekomenduojamos 4u.gif
Margareta
va mano papuosimai ax.gif
user posted image
user posted image
user posted image
rimulia12
QUOTE(etaeta @ 2008 11 19, 12:21)
kiek zinau tikrai ne, reikia ziureti pagal pistoleto modeli, kokios storio kliju juosteles rekomenduojamos  4u.gif
*

aisku aciu
Papildyta:
Margareta labai grazus papuosimai thumbup.gif
boruzzze
QUOTE(sizike @ 2008 11 18, 13:20)
Kalėdų žvaigždės iš Plastiko butelių
*

alia kaip originalu bigsmile.gif net pagalvojus nebuciau schmoll.gif

QUOTE(Margareta @ 2008 11 19, 11:49)
va mano papuosimai  ax.gif
*

wauuuuuuuuuuuu bigsmile.gif wub.gif thumbup.gif
P@nter@
QUOTE(Margareta @ 2008 11 19, 10:49)
*

Nerelaus grožio wub.gif tokius pagaminti reik įgudusios rankos thumbup.gif
arabele
QUOTE(Margareta @ 2008 11 19, 10:49)
user posted image
user posted image
user posted image
*

nu kaip gražu thumbup.gif
bonda
QUOTE(INGRIDŽIUKS @ 2008 11 18, 19:52)
Tik nereikia taip stipriai vynioti siūlo.
*

kad lyg normaliai vinioju -ale pirmas sykis lotuliukas.gif kad aparodysiu, aks gavos ax.gif

QUOTE(Wijo @ 2008 11 19, 10:30)
kokius tu siulus bandei sukt ant baliono? g.gif 

*

as vienus bandziau su medvilniniais plonais -na kaip vasarines kiepas kad neria, kaip seniau 'irisai' vadinami buvo mirksiukas.gif ir dar su ar tai vilnoniai ar pusvilne ax.gif lotuliukas.gif

QUOTE(rimulia12 @ 2008 11 19, 11:08)
*

nevisos -juosteliu diametras skirias..na bet plonesne i storesne skyle telpa -isbandyta blush2.gif blush2.gif kazkada mirtinai riekejo ir nebuvo riekiamu, pirkau plonas -ir suejo blush2.gif biggrin.gif

QUOTE(Margareta @ 2008 11 19, 11:49)

*

super thumbup.gif kaipd arei? blush2.gif
Margareta
QUOTE(bonda @ 2008 11 19, 14:23)
super thumbup.gif kaipd arei? blush2.gif
*

cia is modelino ax.gif
etaeta
Na tai tada ir as pasinaudosiu proga pasigirti hihihi.gif
O cia mano vienas is siu meciu papuosimu 4u.gif
Musu namuose dovanas nesa ne Kaledu senis, o Kaledu feja lotuliukas.gif lotuliukas.gif
user posted image
Margareta
kokia grazuole wub.gif net uzsimaniau tokia nulipdyti... biggrin.gif
vaida L
QUOTE(etaeta @ 2008 11 19, 15:15)
Na tai tada ir as pasinaudosiu proga pasigirti  hihihi.gif
O cia mano vienas is siu meciu papuosimu  4u.gif
Musu namuose dovanas nesa ne Kaledu senis, o Kaledu feja  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
user posted image
*

super wub.gif
etaeta
QUOTE(vaida L @ 2008 11 19, 16:08)
super  wub.gif
*

Dekui aciuks.gif Dar zvakes dekoravau kaledoms, kita savaite imesiu nuotraukas. 4u.gif
vaida L
user posted image
Papildyta:
kaip pasigaminti eglutę
http://www.yasutomo.com/project/tree.htm
Oksanėlis
Šaunuolės thumbup.gif 4u.gif
Tiek nuostabių darbų ir darbelių wub.gif Kaip tik šiemet planavau dovanėles darytis pati rolleyes.gif
Ačiū už idėjas ir už grožybes wub.gif
arabele
QUOTE(etaeta @ 2008 11 19, 13:45)
Na tai tada ir as pasinaudosiu proga pasigirti  hihihi.gif
O cia mano vienas is siu meciu papuosimu  4u.gif
Musu namuose dovanas nesa ne Kaledu senis, o Kaledu feja  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
user posted image
*

nu kokia graži fėja thumbup.gif
etaeta
QUOTE(arabele @ 2008 11 20, 10:20)
nu kokia graži fėja  thumbup.gif
*

aciuks.gif dekui
Dar zvakes siom kaledau dekoravau, nieko ispudingo, bet vis "gyvesnes"
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
bonda
QUOTE(etaeta @ 2008 11 20, 12:18)

*

labai grazu thumbup.gif ir siuvineta feja grazi thumbup.gif
saldainia
o žvakes kaip dekoravai?
arabele
QUOTE(etaeta @ 2008 11 20, 11:18)
aciuks.gif dekui
  user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
*

ir čia vadinas nieko įpatinga?????? blink.gif nu tai kaip atrodo įpatingos???????
silsta
Vaje, nu ir žvakių gražumas 4u.gif 10 balų 4u.gif
boruzzze
etaeta -tikrai grazios zvakes bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif butu gaila net deginti jas rolleyes.gif o tu jas dekupazavai? ax.gif
etaeta
Dekui labai visoms uz pagyras blush2.gif Dekoruoti labai paprasta, nusiperki specialiu kliju mediumo skirto zvakems. O tada eilinis dekupazas, klijuoji atsargiai pasirinktus motyvus. Va cia yra pamokeles, kam idomu. Man ir paciai kazkaip jos mielos pasidare, kai pasipuose.
http://www.artmanija.com/lt/Zvakiu_dekoravimas/
_Smilga_
Labai žavingos žvakės. 4u.gif

Galima dekupažinti ir be mediumo. Tikiuosi, Mika nesupyks, kad ją čia pacituosiu: http://mikoskioskas.blogspot.com/2008/11/v...daryk-pats.html
etaeta
QUOTE(_Smilga_ @ 2008 11 20, 17:11)
Labai žavingos žvakės. 4u.gif

Galima dekupažinti ir be mediumo. Tikiuosi, Mika nesupyks, kad ją čia pacituosiu: http://mikoskioskas.blogspot.com/2008/11/v...daryk-pats.html
*

super ideja thumbup.gif thumbup.gif reiks pabandyti, isties mediumas labai brangus ir jo labai mazas kiekis. doh.gif
vaida L
etaeta jau žvakių grožis wub.gif
etaeta
QUOTE(vaida L @ 2008 11 20, 18:05)
etaeta jau žvakių grožis  wub.gif
*

ech karsta.gif ko nepadarysi, del kaledu hihihi.gif O dabar visos kimbat i darba ir pasidarot zvakes savo sventei mirksiukas.gif
Dar karteli aciu visom uz siltus zodzius friends.gif
lijalik
Super žvakės, super fėja, super darbštuolės 4u.gif mirksiukas.gif Kūrybinės sėkmės, nepamiršk pasirodyt darbelius mirksiukas.gif
ragasa
nu va ir as prikepiau zvakuciu kaledoms smile.gif user posted image
etaeta
QUOTE(ragasa @ 2008 11 20, 21:53)
*

labai liuks thumbup.gif Cia kaip supratau liejai pati, gal kur nors galima placiau apie tai pasiskaityti g.gif
ragasa
QUOTE(etaeta @ 2008 11 20, 22:05)
labai liuks  thumbup.gif Cia kaip supratau liejai pati, gal kur nors galima placiau apie tai pasiskaityti  g.gif
*

taigi cia turetu manau buti visokiu budu smile.gif http://www.supermama.lt/forumas/lofiversio...p/t75909-0.html
etaeta
QUOTE(ragasa @ 2008 11 20, 22:12)
taigi cia turetu manau buti visokiu budu smile.gif    http://www.supermama.lt/forumas/lofiversio...p/t75909-0.html
*

hi.gif aciu
vaida L
QUOTE(ragasa @ 2008 11 20, 22:23)
*

labai gražios wub.gif
kristiniuke
Sveikos darbstuoles, as cia vis uzsuku pasmalsauti, ir vis randu nauju ir geru ideju smile.gif , norejau paklausti, o kur galima nusiprktizvakems skirtu kliju? blush2.gif
Papildyta:
O zvakiu grazuma, tai super thumbup.gif
bonda
QUOTE(ragasa @ 2008 11 20, 21:53)
nu va ir as prikepiau zvakuciu kaledoms smile.gif
*

kaip man tokios patinka thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

as parodysiu viena ruošini lotuliukas.gif lotuliukas.gif na jis nebaigtas, ir klijai draikos dar ax.gif -puošiu tik jau kokia savaite iki Kuciu..dabar tik 'remus' darau mirksiukas.gif ax.gif jis nemazas -toks kaip vaikiskas kamuolys beveik ax.gif biggrin.gif
user posted image
arabele
QUOTE(bonda @ 2008 11 21, 11:07)
kaip man tokios patinka thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
as parodysiu viena ruošini lotuliukas.gif  lotuliukas.gif na jis nebaigtas, ir klijai draikos dar  ax.gif -puošiu tik jau kokia savaite iki Kuciu..dabar tik 'remus' darau mirksiukas.gif  ax.gif jis nemazas -toks kaip vaikiskas kamuolys beveik ax.gif  biggrin.gif
user posted image
*

nu super ruošinys, kaip ten toliau puošt planuoji?????????
bonda
QUOTE(arabele @ 2008 11 21, 12:10)
nu super ruošinys, kaip ten toliau puošt planuoji?????????
*

siaip dar mastau, nors jau vaizduotej kai kas yra biggrin.gif parodysiu tikrai galutini varianta thumbup.gif jau tris tokius turiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif ir vakar dar mazyte eglute is kastonu sulipinau wub.gif
Zydraite
QUOTE(bonda @ 2008 11 21, 12:13)
siaip dar mastau, nors jau vaizduotej kai kas yra biggrin.gif  parodysiu tikrai galutini varianta thumbup.gif jau tris tokius turiu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  ir vakar dar mazyte eglute is kastonu sulipinau wub.gif
*

As irgi kastonus ruosiu klijuoti... O tu ant pagrindo kokio klijavai, ar smaigstei, ar su klijais vienas prie kito? O su kokiais klijais? doh.gif As zalia dar tuose darbeliuose, bet jau taip grazu, kad niezti rankos...

Is anksto dekoju 4u.gif
bonda
QUOTE(Zydraite @ 2008 11 21, 12:18)
As irgi kastonus ruosiu klijuoti... O tu ant pagrindo kokio klijavai, ar smaigstei, ar su klijais vienas prie kito? O su kokiais klijais? doh.gif  As zalia dar tuose darbeliuose, bet jau taip grazu, kad niezti rankos...

Is anksto dekoju 4u.gif
*

siemet tai uzsimaniau maziukes ax.gif tai klijavau ant... lotuliukas.gif lotuliukas.gif plastikinio kubus play buteliuko lotuliukas.gif ir visai nieko biggrin.gif klijuoju as karstais klijais mirksiukas.gif

galiu parodyt pernykscia -ji klijuota ant is kartono padaryto kugio mirksiukas.gif (cia ir dar biski nevisai dabaigta buvo ax.gif ) gaila, fotkej nesimato to tikro grozio blush2.gif blush2.gif ji tokia graziai subtili buvo bigsmile.gif
user posted image

o cia dar senesne blush2.gif
user posted image
jurgitasta
QUOTE(bonda @ 2008 11 21, 13:27)
o cia dar senesne blush2.gif

Nu man ta dar senesne tooookia wub.gif wub.gif . Labai grazi thumbup.gif . Ir tas kankorezinis kamuolys gerulis toks thumbup.gif .
Dar labai labai suzavejo ragasa' os zvakes wub.gif

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.