Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ką vakar-šiandien gamino taupančiosios? VI dalis
Supermamų klubas > Mūsų namai > Kulinarinės idėjos > Antri patiekalai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
airv
Šiandien pietums vis dar ta pati daržovių sriuba. Vakarienei - paukštienos troškinukas.
Lalaila_Vln
vakar vakarienei burokeliu sriuba su frikadelemis, siandien pusryciams avizine kose, pietums likusi siurba, vakarienei vistienos kepsniukai su ryziais ir morku salotomis ir zele
Šypsenėlė24
siandien lietiniai su varske ir pastetu
taibent1
Tusinti rauginti kopustai, virtos bulves su lupyna ir rukyta tusinta su kopustais vista.
Malena
Pietum susmustiniai su tunu,pagerimui Vichy negazuotas mineralinis,desertui vysnios is kompoto wub.gif
Lalaila_Vln
vakar vakarienei karbonadai idaryti suriu ir krapais thumbup.gif pusryciams grikiu kose, pietums virti kiausiniai su majonezo-krienu padazu. pasnikauju o taip norisi karbonadu doh.gif
aurelija_ma
Lalaila_Vln niu tei baik pasninkauti ir biski i karbonadus ikrisk mirksiukas.gif

niu o pas mus man nevalgadienis, niu o vakarienei tai atsigriebsiu muset uz visa diena, nes pusryciai kava, pietus kava lotuliukas.gif tik daba prisiminiau, kad nieko taip ir nepavalgiau, o vakarienei tai bus namines desreles isvirtos ir pakepintos su svogunais + bulves virtos + marinuoti agurkeliai, ir cia pigiau nei pigu nes nieko nereikejo pirkti cool.gif niu kepimui tik aliejus, cia gerai siandien gavosi " pigumo virsune", ai dar desertui zele baigia sustingti thumbup.gif
Lalaila_Vln
QUOTE(aurelija_ma @ 2008 02 22, 17:58)
Lalaila_Vln niu tei baik pasninkauti ir biski i karbonadus ikrisk  mirksiukas.gif

niu o pas mus man nevalgadienis, niu o vakarienei tai atsigriebsiu muset uz visa diena, nes pusryciai kava, pietus kava  lotuliukas.gif  tik daba prisiminiau, kad nieko taip ir nepavalgiau, o vakarienei tai bus namines desreles isvirtos ir pakepintos su svogunais + bulves virtos + marinuoti agurkeliai, ir cia pigiau nei pigu nes nieko nereikejo pirkti  cool.gif niu kepimui tik aliejus, cia gerai siandien gavosi " pigumo virsune", ai dar desertui zele baigia sustingti  thumbup.gif
*

aj gal apseisiu biggrin.gif tikrai pigiai prasisukai thumbup.gif eisiu vafliu issikept, senelis dave kiausiniu, tai reikia sunaudot
Pireja
Pïetums - kepta vista (kepiau vakar, dar ir siandienai liko), ryziai, salotos. Vakarienei kol kas neisivaizduoju, ka darysiu, nebeturiu fantazijos doh.gif
Rudeneja
Pas mus lietiniai su suriu.
Lalaila_Vln
burokeliu sriuba su frikadelemis ir lietiniai
aurelija_ma
siandien pusryciam lasinuku vyras uzkapojo, as kavutes atsigeriau, pietums man sriubyte, vyras nezinau ka valgo, vakarienei dar sugalvosim, aisku kad sriubos dar yra likusios, o daugiau ziuresim, labai noriu sirduciu blynu, ale va kas jas keps g.gif
Malena
Makaronai su chili Heinz keciupu ir tarkuotu suriu smile.gif
burbuolee
balandeliai su bulvemis
airv
Šiandien lęšių sriuba thumbup.gif
aurelija_ma
QUOTE(airv @ 2008 02 24, 01:15)
Šiandien lęšių sriuba thumbup.gif
*

gal receptuka, jei ne paslaptis mirksiukas.gif mat as lesius tik misrainei tenaudoju, tai net nezinau kokia galima sriuba isvirti, o dar kai tokia is manes kulinare, tai dar kad ir valgoma gautusi, tai is vis neisivaizduoju lotuliukas.gif
triule
nu kokia kose viriau vaikams bigsmile.gif (cia turbut tik man naujiena lotuliukas.gif ) - silkine. verdi perlines kruopas ilgai, o po to truputi tarkiu pries gala idedi thumbup.gif
Pireja
QUOTE(aurelija_ma @ 2008 02 24, 00:21)
mat as lesius tik misrainei tenaudoju

Ar galetum parasyti, kaip ruosi sia misraine? Po savaites pradesiu dirbti, pietus nesiuosi i darba, tai lesiu misraine man butu pats tas.

Pietums siandiena kepsiu kiaules ispjova orakaiteje (pirkau 2 sumazinta kaina, uztat isejo gana nebrangiai), ten pat (orkaiteje) iskepsiu bulves ir padarysiu burokeliu misraine su obuoliais ir majonezu.
Vakarienei velgi nezinau, ka darysiu g.gif
airv
QUOTE(aurelija_ma @ 2008 02 24, 00:21)
gal receptuka, jei ne paslaptis  mirksiukas.gif  mat as lesius tik misrainei tenaudoju, tai net nezinau kokia galima sriuba isvirti, o dar kai tokia is manes kulinare, tai dar kad ir valgoma gautusi, tai is vis neisivaizduoju  lotuliukas.gif
*

Lęšių sriubos receptukas:

Sudedu į puodą ir verdu lęšius, tuo tarpu susipjaustau svoguno galva smulkiai, sutarkuoju morka, sujaustau labai smulkiai vistos krutinele ir dedu i keputuve - is pradziu darzoves, kai apkepa jos - vistos krutinele Pabarstau prieskoniais, kokius megstu ir dar pakepu. Pagbaigoj as dar kepuco biski sliuskteliu kad spalva igautu raudona visa ta mase smile.gif kai isverda lesiai - visa ta mase pilu i puoda ismaisau, uzpilu sweet cili padazu ir ipjaustau truputi gabaliukais citrinos (griezineli), jei turiu wink.gif
aurelija_ma
oi didelis aciu airv mirksiukas.gif niu reikes bandyti daryti drinks_cheers.gif
Pireja o as lesius tai paprastai isverdu, aisku nusunkiu vandeni, sudedu koncervuotus kukuruzus ir dar desrytes smulkiai papjaustytos (man skaniausiai nusprendziau kad nors kiek butu parukyta), santykio negaliu pasakyti dedu viska is akies, (niu kaip kad balta misraine darome, juk nededam visko gramais atmatuota), ir viska smaisome su majonezu, niu dar druskytes jei truksta, gali pabandyti nusipirkti rimi yra, pabandysi ar patiks mirksiukas.gif , tai as is ten ir nusiziurejau receptuka blush2.gif rolleyes.gif
lotute
siandien pirma karta kepiau varskes apkepa, na gavosi isties skanus essen.gif:
Pireja
Aurelija_ma, aciu uz recepta. Esu kazkada ragavusi tokios (ar panasios) misraines is maximos, man patiko, bet pati taip niekada ir nebandziau pasidaryti. Nusipirkti ir isbandyti dar karta neturiu galimybes, nes gyvenu nebe Lietuvoje.
Turiu siek tiek vistos keptos, nuo kaulu nugramdytos vistos rolleyes.gif Virsiu siandiena lesiu sriuba pagal airv recepta. Dar yra likusi viena ispjova (minejau, kad pirkau dvi sumazinta kaina), tai pjaustysiu ja skersai, kaip kepsniukams, ir apkepsiu su smulkintom petrazolem ir cesnaku. Tai cia bus pietus. O vakarienei, turbut, virsiu spageti.
Lalaila_Vln
QUOTE(Pireja @ 2008 02 25, 10:30)
Aurelija_ma, aciu uz recepta. Esu kazkada ragavusi tokios (ar panasios) misraines is maximos, man patiko, bet pati taip niekada ir nebandziau pasidaryti. Nusipirkti ir isbandyti dar karta neturiu galimybes, nes gyvenu nebe Lietuvoje.
*

vat as tai maximos ir nusiziurejau biggrin.gif virti lesiai, kubeliais pjaustyti kiausiniai ir daktariska desra arba rukytas kumpelis ir majonezas. labai paprasta, skanu ir pigu thumbup.gif
aurelija_ma
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2008 02 25, 12:05)
vat as tai maximos ir nusiziurejau  biggrin.gif virti lesiai, kubeliais pjaustyti kiausiniai ir daktariska desra arba rukytas kumpelis ir majonezas. labai paprasta, skanu ir pigu thumbup.gif
*

aga skanumelis, tik va be kiausiniu ma skaniau pasirode, bet kukuruzai marinuoti jose tai thumbup.gif
o siandien kotleciukai nusimato, vakar urejo buti, bet taip gavosi, kad bus siandienai, jau nori nenori reikes kepti, nes mesa stovi paruosta, ir valgysim muset su bulvem ir svarbiausiai su marinuotais agurkeliais thumbup.gif
airv
Šiandien pietums ir vakarienei paukštienos troškinukas su ryžiais ir salotomis.
Algyte
Vakar popiete - makaronai su farsu, pomidorais ir suriu wub.gif
Vakare issivirem burokeliu sriubytes, tai siandien dorojam rolleyes.gif vakare turbut dar pieniskos ryziu siurbos virsiu, nes jau seniai pieno nenaudojam, o reikia
Lalaila_Vln
vakar vakarienei kotletai idaryti krapais ir suriu, pusryciams paskrudintas batonas su tepamu sureliu, pietums ryziai su pievagrybiai, vakarienei like kotletai
tasha
Siandien kalakutienos kepsnys su bulvytem ir salotytem ax.gif
taibent1
Vakar kugelis, siandien blyneliai su varske.
aurelija_ma
siaubas kaip noriu blynu tai ne tas zodis, tik perskaitau kad kazkas valgys blynus ir seile jau tysta lotuliukas.gif , bet niekas neiskepa doh.gif
Lalaila_Vln
QUOTE(aurelija_ma @ 2008 02 25, 17:35)
siaubas kaip noriu blynu tai ne tas zodis, tik perskaitau kad kazkas valgys blynus ir seile jau tysta  lotuliukas.gif , bet niekas neiskepa  doh.gif
*

tai ko taip tingi? juk blyneliai greit iskepa tik su lietiniai daugiau darbo
lotute
vyras isvire darzoviu sriubyte bigsmile.gif essen.gif:
organizatore
antra diena - cepelinai cool.gif
airv
šiandien - miltiniai blynai su obuoliais.
aurelija_ma
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2008 02 25, 21:32)
tai ko taip tingi? juk blyneliai greit iskepa tik su lietiniai daugiau darbo
*

man prie blyneliu tai daug darbo, reikia prie keptuves pastoveti doh.gif , ir paskutiniu metu tai valgymo daryme tai visai tinginys pas mane isitaise, va vakar kotletus ir to vyras kepe, mat tinginiukas vakar buvau lotuliukas.gif
viadmo
as kai tingiu daryti ir galvoti, darau plova, kotletus arba kepsniukus smile.gif siandien bandysiu guliasa ax.gif
Lalaila_Vln
turejau krutinele su kaulu, tai is puses nuimtos mesytes padarysiu troskinuka pridejus morka ir pievagrybiu ir valgysim su bulviu kose ir kopustu-morku salotomis, is kauliuko isviriau sriuba, pridejus bulviu, morka ir makaronu. o is kitos puses file ryt padarysiu kepsniukus. visos darzoves savos thumbup.gif
taibent1
Dariau zemaiciu blynus, ryt bus sriuba- barsciai arba agurkyne (pagal nuotaika)...
airv
Šiandien pietums - miltiniai blyneliai su obuoliene, o vakarienei - koldūnai.
Pravda
Šiandien įdaryta šoninė su bulvikėm ir burokėliais ax.gif
Pravda
QUOTE(Pravda @ 2008 02 27, 13:57)
Šiandien įdaryta šoninė su bulvikėm ir burokėliais  ax.gif
*

Oj netyčia ne čia parašiau blush2.gif
taibent1
Siandien agurkine sriuba.
Lalaila_Vln
pietums vistienos file karbonadai su bulviu kose, vakarienei eziukai
Lock
Vakar gaminau tokį patiekalą, labai patiko ir daug gavosi.
Pakepinau vištos krūtinėlę (supjaustytą gabaliukais, kaip guliašui) kartu su susmulkintu svogūnu bei prieskoniais (pipirais, vištienos prieskoniais, druska). Kai parudavo šiek tiek, įpyliau gal kokį šaukštą-du sojos padažo, įdėjau porą šaukštų girtinės ir vandens šiek tiek įpyliau, kad padažiuko būtų. Troškinosi. Kai išvirė makaronai, supyliau vištą padaže ant jų ir išmaišiau.
bazuka
Daržovių kepsneliai

2 žalios bulvės,
1 morka,
1 svogūnas,
100g virtos dešros(''šlapiankos'')
1 kiaušinis,
0,5 stikl. miltų,
druskos,mėgstamų prieskonių ( aš dėjau j.pipirų ir krapų)

bulves,morkas , dešrą sutarkuoti stambia(burokine) tarka.Svogūną smulkiai supjaustyti , supilti plaktą kiaušinį, druską ,prieskonius, viską gerai išmaišyti, suberti miltus.Kepti keptuvėje ant aliejaus iš abiejų pusių kol apskrus.
Gavosi a la bulviniai blynai, man net skanesni.
P.S. gaminau iš dvigubos porcijos.
Lalaila_Vln
QUOTE(bazuka @ 2008 02 28, 13:13)
Daržovių kepsneliai
*

turetu but skanu thumbup.gif
pietums troskinti kopustai su dziovintais baravykais, vakarienei karsti sumustiniai
airv
šiandien vėl koldūnai, tik padažiukas kitas - grybų wink.gif
Lock
Aš šiandien kepsiu bulvinius blynus su mėsa.
SuperMama
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.