Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Rupūžės ištrauka arba BUFO3
Supermamų klubas > Motinystė ir tėvystė > Vaikų sveikata > Vaistai
Pages: 1, 2, 3
megee
Laba diena, gal žinote kur galima gauti Bufo 3 lašiukais, nes kaune ir vilniuje tik žirniukais pardavinėja( o taip būtų gerai lašiukais).
Ir gal žinote kaip dozuoti vaista žirniukais, nes mano gydytoja mažai susidūrusi su šiuo vaistu
vaikui 9 mėnesiai.

labai laukiu atsakymo. ačiū

su pagarba, mama gintarė
Jasmin
QUOTE(megee @ 2009 03 20, 15:44)
Laba diena, gal žinote kur galima gauti Bufo 3 lašiukais, nes kaune ir vilniuje tik žirniukais pardavinėja( o taip būtų gerai lašiukais).
Ir gal žinote kaip dozuoti vaista žirniukais, nes mano gydytoja mažai susidūrusi su šiuo vaistu
vaikui 9 mėnesiai.
labai laukiu atsakymo. ačiū

su pagarba, mama gintarė
*

paskaityk pora postų atgal myelsa yra parašiusi, kad žirniukus ištirpinti reikia (beje aš sumaišiau ir parašiau kad paskaitytum apie tai temoje apie anginą ax.gif , susimaišė temos doh.gif )
megee
QUOTE(laukinukė @ 2008 10 16, 14:57)
Chaosas pas mus su ligom - viena nespėja pasibaigti, kita jau prasidėjusi. Va, baiginėjasi stomatitas, jau vakar žiūriu, visa gerklė skaisčiai raudona  doh.gif  verysad.gif Tai jau tų coryzalia ir nenaudoju, nes gaunasi, kad vaiką tik tabletėm ir lašais maitini  unsure.gif
Klausimėlis apie Bufo - ar yra kur nors jie lašiukais, nes Rotušės a. davė žirniukus, o jie kaip tai man nelabai patikimas reikalas  schmoll.gif
*

lašiukais kiek supratau, tai tik jau klaipėdoje galima įsigyti, nes apskambinėjusi vaistines man pasakė, kad jau vilniuje ir kaune nebegamina, lašiukais, tik žirniukais, o klaipėdoje gamina , tai pati greitai susisukau ir pažistami nupirko ir atsiuntė per siuntas thumbup.gif
Ilanna
bufo 3 lasiukai parsiduoda Klaipedoj, Donelaicio g. vaistine Medikana. smile.gif
gvineja
Perskaičiau visą temą, bet taip ir nesupratau, kaip reikia vartoti Bufo3 gydymui, profilaktikai? g.gif Kokiom dozėm?
jurda
as irgi noreciau suzinoti, kiek laiko reikia vartoti BUFO
Muse
Merginos, galvoju, gal ir man vaikams pabandyti sita daikta, nes vis su tom anginom kankinames.
Tik niekaip nesuprantu, ar jis vartojamas profilaktiskai, ar tik sirgimo metu? Kokia jo doze? Ir kiek laiko atidarytas buteliukas galioja (jei skystis).

Aciu.
Obuoliausia
Nežinau, ar profilaktiškai Bufo tinka. Gal atsiras, kas naudojo jį tokiu būdu.

Jeigu homeopatinių profilaktiškai, neblogų atsiliepimų girdėjau apie Hepar Sulfuris 6 ir Echinacea complex (Heel'o). Yra šalia tema apie homeopatiją, ten daugiau jums patartų merginos.

Saviškiams anginą esu išgydžius Mercurius Heel (homeopatiniai, kompleksas). Jų sudėtyje yra bene visi pagrindiniai vaistai, tinkantys pūlingai anginai.
raimuxe
Nu nieko nežinojau, kad būna pirkti tokių dalykų. Šiaip rupūžytą mes taip pat naudojam, bet užpilą namie pasiruošiam smile.gif
@viol@
Ir mus kankina angina, tai paskaičiusi čia nupirkau BUFO3 žirniukus. Tik niekur nerandu kiek jų duoti, kaip dozuoti. Gal galite patarti? 4u.gif
-butterfly-
Labukas,kažin ar dar yra to bufo3 pirkti?
@viol@
QUOTE(-butterfly- @ 2010 01 27, 17:37)
Labukas,kažin ar dar yra to bufo3 pirkti?
*

Aš Kaune gavau žirniukais prieš naujus metus. Dabar geriam. 4u.gif
-butterfly-
O lašiukais įtariu jau ir su žiburiu nerastum niekur..kažin gal ir žirniukais net nera.... g.gif
Niekas nežinot? 4u.gif
Dykuma5
Kaune kazkur yra g.gif
@viol@
QUOTE(-butterfly- @ 2010 01 27, 22:28)
O lašiukais įtariu jau ir su žiburiu nerastum niekur..kažin gal ir žirniukais net nera.... g.gif
Niekas nežinot? 4u.gif
*

Laašiukų tai tikrai bus sunku kur ras. O žirniukų turėtų būt. 4u.gif
-butterfly-
Ačiū,bandysim ieškot mirksiukas.gif
mamutas
Gal galite pasakyti, koks Bufo 3 žirniukų dozavimas suaugusiam žmogui? Labai reikia skubiai atskymo. Angina dešinės pusės labai didelė.
JuicyCherry
Lasiukus pirkom pries 2sav. Savanoriu prospekte hom.vaistineje. smile.gif 10.50LT
šaškė
QUOTE(-butterfly- @ 2010 01 27, 20:28)
Niekas nežinot? 4u.gif
*

sivakara mb be jokio ziburio parveze bufo 3 lasiuku is klaipedoje esancios medikanos vaistines 4u.gif buteliukas 15.40 lt......... bandysim gydyt mazes pulinga angina lygiagreciai su antibais, nes tempa antra para... verysad.gif
lijo
QUOTE(:Barboryte: @ 2010 02 17, 22:29)
sivakara mb be jokio ziburio parveze bufo 3 lasiuku is klaipedoje esancios medikanos vaistines  4u.gif  buteliukas 15.40 lt......... bandysim gydyt mazes pulinga angina lygiagreciai su antibais, nes tempa antra para... verysad.gif
*

kuo daugiau gavęs antibiotikų, tuo sunkiau pasiduoda homeopatiniam gydymui. sakyčiau šiuo metu reiktų bandyt bufo3, o jei negelbės - gert antibiotikus
jalka
merginos gal kas gali patart kai si preparata vartoti? ar pastoviai duoti? kaip kaszkas rase apie pusmeti g.gif ar tik kai suserga... g.gif vyras nupirko,o kaip vartot nepaklause doh.gif
Dykuma5
QUOTE(jalka @ 2010 09 10, 10:29)
merginos gal kas gali patart kai si preparata vartoti? ar pastoviai duoti? kaip kaszkas rase apie pusmeti g.gif  ar tik kai suserga... g.gif  vyras nupirko,o kaip vartot nepaklause doh.gif
*

Na, aš tai saviškiui daviau 2 kartus per dieną po tiek lašiukų, kiek jam metų. Davinėjau nuo kažkur rugsėjo iki sausio mėn. kasdien. mirksiukas.gif
jalka
pas mane zirniukai-tai duot 2 zirniukus? jau zinau kad geriau tirpdyt
aciu uzatsakyma 4u.gif
Ingredd
QUOTE(dira @ 2010 09 10, 15:31)
Na, aš tai saviškiui daviau 2 kartus per dieną po tiek lašiukų, kiek jam metų. Davinėjau nuo kažkur rugsėjo iki sausio mėn. kasdien. mirksiukas.gif
*

ar pasiteisino, gal nesirgot tuo laikotarpiu?
Dykuma5
QUOTE(Ingredd @ 2010 09 10, 16:54)
ar pasiteisino, gal nesirgot tuo laikotarpiu?
*

pasiteisino - po naudojimo sergam daug mažiau - per 2 metus sirgom tik kartą...... mirksiukas.gif
vaimis
mes irgi nusipirkom tos istraukos, siauliuose, valerijono vaistinej, pradejom gert, nes kitaip jau nebeisivaizduoju ka daryt, kaip tik ruduo, ir kaip tik i darzeli ir prasideda ............ verysad.gif
Ingredd
QUOTE(vaimis @ 2010 09 18, 09:20)
mes irgi nusipirkom tos istraukos, siauliuose, valerijono vaistinej, pradejom gert, nes kitaip jau nebeisivaizduoju ka daryt, kaip tik ruduo, ir kaip tik i darzeli ir prasideda ............ verysad.gif
*

gal irgi adeles gaminta ji?
kaip patare naudoti?
vaimis
ne adeles, gaminta KMU, vaistininke patare gert tiek lasiuku kiek metuku su sauksteliu vandens, jokio skonio nesijaucia noriai isgeria, geriam nuo ketvirtadienio, nzn kaip bus toliau, ar pades nuo musu bedu, bet kad apetitetas pagerejo, kaip sake, tai jau tikrai bigsmile.gif
Karvute
Kur galima VIlniuje nusipirkti????? 4u.gif

aciu jalka 4u.gif
ausree
QUOTE(Karvute @ 2010 09 20, 16:39)
Kur galima VIlniuje nusipirkti?????  4u.gif

aciu jalka 4u.gif
*

laba,
as pries pora dienu pirkau "sirdazoles" vaistinej (Pelesos 7), kaina siek tiek virs 7 lt.Paprasiau bufo3 lasiukais.Tai vaistininke sake, kad turi bufo D6.Sake, kad beveik tas pats. Po to pasiteiravau kaip naudoti 3 metu vaikui, tai pasake, kad sis vaistas tiesiogiai negydo gerkles ir yra skiriamas prie onkologiniu susirgimu ir, kad butinai reikia tartis su gydytoju arba bent jau toj KMU vaistinej, kuri gamina. Vis tiek nupirkau, pradejau girdyti, nes buvo pakilusi tempa, o gerkle buvo istinusi, kad galvojau pro kur mano vaikas ryja maista... doh.gif . Dar nupirkau toki purskala su propoliu(skirtas burnos prieziurai), tai sekancia diena tempos jau nebuvo, o gerkle tapo raudona, bet jau neistinusi. Taip ir likau nesupratusi, kodel vaistininke taip pasake, nors esu prisiskaiciusi, kad tai labai gerai nuo anginos. As tikiu, kad mums padejo butent sitas bufo d6. Ir jei nekils kokiu komplikaciju, tai butinai ji naudosiu, nes pastebejau, kad pasalinus adenoidus, mus pradejo pulti pulingos anginos doh.gif Gal kas gali pasidalinti informacija daugiau apie si vaista ir jo naudojima, nes vaistininke nepasake, kaip reikia ji naudoti.As daviau po 3-5 lasiukus 3 kartus dienoj, sulasindama ant cukraus, nes maniske i vandeni ilasinus nenorejo gerti (vis tik spiritinis)..
Prirasiau cia doh.gif
Karvute
QUOTE(ausree @ 2010 09 23, 11:14)
laba,
as pries pora dienu pirkau "sirdazoles" vaistinej (Pelesos 7), kaina siek tiek virs 7 lt.Paprasiau bufo3 lasiukais.Tai vaistininke sake, kad turi bufo D6.Sake, kad beveik tas pats. Po to pasiteiravau kaip naudoti 3 metu vaikui, tai pasake, kad sis vaistas tiesiogiai negydo gerkles ir yra skiriamas prie onkologiniu susirgimu ir, kad butinai reikia tartis su gydytoju arba bent jau toj KMU vaistinej, kuri gamina. Vis tiek nupirkau, pradejau girdyti, nes buvo pakilusi tempa, o gerkle buvo istinusi, kad galvojau pro kur mano vaikas ryja maista... doh.gif . Dar nupirkau toki purskala su propoliu(skirtas burnos prieziurai), tai sekancia diena tempos jau nebuvo, o gerkle tapo raudona, bet jau neistinusi. Taip ir likau nesupratusi, kodel vaistininke taip pasake, nors esu prisiskaiciusi, kad tai labai gerai nuo anginos. As tikiu, kad mums padejo butent sitas bufo d6. Ir jei nekils kokiu komplikaciju, tai butinai ji naudosiu, nes pastebejau, kad pasalinus adenoidus, mus pradejo pulti pulingos anginos doh.gif  Gal kas gali pasidalinti informacija daugiau apie si vaista ir jo naudojima, nes vaistininke nepasake, kaip reikia ji naudoti.As daviau po 3-5 lasiukus 3 kartus dienoj, sulasindama ant cukraus, nes maniske i vandeni ilasinus nenorejo gerti (vis tik spiritinis)..
Prirasiau cia doh.gif
*

ACIU!!!!!!!!!!!
Gyvenu kaip tik salia (tik joje dar neteko prekintis), tuoj pat eisiu pirkti, o tas purskalas gal Proposol??? ji naudoju labai sekmingai sau, vaikas nuo jo kratosi. bet Liugolis dar baisiau doh.gif

Rupuze taip naudojama onkologiniam ligoniam, mano bendradarbe pati gaudydavo rupuzes, prausdavo jas ir darydavo savo teciui tos istraukos. tas nuodas nuodija viska, bet tikiuosi tik pazeistas lasteles, o sveiku nekliudo.

pirmiausiai isbandysiu ant saves ir vyro ax.gif

dar karta Aciu 4u.gif
jalka
tai vat,daug skirtingos informacijos,man jau galva susisuko doh.gif
ateresa
o kas gal zino tos vaistines KMU telefono numeri? Paskambinti paprasciau nei vaziuoti is vilniaus ir klausti apie si vaistuka.
jalka
jei apie rotuses aikstej esancia vaistine kalbi tai
Muziejaus vaistinė, homeopatijos vaistinė
Rotušės a. 2-3/Raguvos g. 10a, Kaunas
Tel.: (8 37) 221602
ausree
QUOTE(Karvute @ 2010 09 23, 11:40)
ACIU!!!!!!!!!!!
Gyvenu kaip tik salia (tik joje dar neteko prekintis), tuoj pat eisiu pirkti, o tas purskalas gal Proposol??? ji naudoju labai sekmingai sau, vaikas nuo jo kratosi. bet Liugolis dar baisiau doh.gif
Rupuze  taip naudojama onkologiniam ligoniam, mano bendradarbe pati gaudydavo rupuzes, prausdavo jas ir darydavo savo teciui tos istraukos. tas nuodas nuodija viska, bet tikiuosi tik pazeistas lasteles, o sveiku nekliudo.

pirmiausiai isbandysiu ant saves ir vyro ax.gif
dar karta Aciu 4u.gif
*

Taip - Proposol, jis irgi spiritinis, pati išbandžiau, tai iš kart labai "stipru", bet as įpurškiu į šaukštelį, po to truputį arbatėlės ar vandens: ir išgeria mažoji( vis geriau nei nieko, nes nieko purškiamo nesiduoda, o čiulpti dar nemoka, -sukramto ir nuryja), tai manau gal ir yra šioks toks efektas).Na, bet čia ne apie tai..
O tas bufo d6, dar turbūt galima duoti ilgesnį laiką? Sako, kad ne tik anginai gerai, bet ir imunitetą stiprina? g.gif
jalka
sako visi homeopatiniai stiprina imuniteta g.gif
svetelis
Gal kas turit BUFO 3 aprasyma.
beje, kur Vilniuje galima lasiukais gauti?
O gal siauliuose kur yra vaistine kokia?
vaimis
As pries dvi savaites pirkau siauliuose Valerijono vaistineje
Karvute
QUOTE(ausree @ 2010 09 23, 12:07)
Taip - Proposol, jis irgi spiritinis, pati išbandžiau, tai iš kart labai "stipru", bet as įpurškiu į šaukštelį, po to truputį arbatėlės ar vandens: ir išgeria mažoji( vis geriau nei nieko, nes nieko purškiamo nesiduoda, o čiulpti dar nemoka, -sukramto ir nuryja), tai manau gal ir yra šioks toks efektas).Na, bet čia ne apie tai..
O tas bufo d6, dar turbūt galima duoti ilgesnį laiką? Sako, kad ne tik anginai gerai, bet ir imunitetą stiprina? :
*

girdejau kad jis ir nuo onkologiniu ligu tinka g.gif

dar neskaiciau bet visi tei nuodai turi nuodingu poveikiu, itariu pirmiausia veikia atipines lasteles, alia onkologines, isbujojusia angina ir pan.

QUOTE(svetelis @ 2010 09 27, 14:55)
Gal kas turit BUFO 3 aprasyma.
beje, kur Vilniuje galima lasiukais gauti?
O gal siauliuose kur yra vaistine kokia?
*

Vilniuje Pelesos g. Naujininkuose, ta gatve kuri eina palei gelezinkeli 4u.gif
Deimike
Radau, kad Kauno kliniku vaistineje gamna Bufo d3 ir raso,. kad po specifinio onkologinio gydymo rekomenduojama.
Karvute
QUOTE(Deimike @ 2010 11 02, 12:59)
Radau, kad Kauno kliniku vaistineje gamna Bufo d3 ir raso,. kad po specifinio onkologinio gydymo rekomenduojama.
*

o instrukcija yra???
mano buteliukas be instrukcijos g.gif
gal galima ja nuskenuoti? ar internete susirasti??? ar tikrai nuo anginos tinka.... unsure.gif
Deimike
QUOTE(Karvute @ 2010 11 02, 12:20)
o instrukcija yra???
mano buteliukas be instrukcijos  g.gif
gal galima ja nuskenuoti? ar internete susirasti??? ar tikrai nuo anginos tinka.... unsure.gif
*

as tik internete radau, kad KMUK vaistine gamina, kitos mamos darbe sake Kauno rotuses homeopatineje vaistineje pirko. O instrukcija turbut vaistininko reikia klausti.
vaistines info
Karvute
QUOTE(Deimike @ 2010 11 08, 14:45)
as tik internete radau, kad KMUK vaistine gamina, kitos mamos darbe sake Kauno rotuses homeopatineje vaistineje pirko. O instrukcija turbut vaistininko reikia klausti.
vaistines info
*

4u.gif aciu, bandysiu klustelt 4u.gif
jalka
tai bufo 3 visai ne nuo anginos? g.gif g.gif g.gif o Organizmo stiprinimui po specifinio onkologinių ligų gydymo doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Karvute
QUOTE(jalka @ 2010 11 08, 15:17)
tai bufo 3 visai ne nuo anginos? g.gif  g.gif  g.gif o Organizmo stiprinimui po specifinio onkologinių ligų gydymo doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif
*

g.gif g.gif g.gif reikia susizinoti, bet jeigu padeda ir nuo ju... gal blogiau nebus...
jalka
isskaiciau ''modernioji homeopatija''ir ''siuolaikine homeopatija'' niekur nepamineta bufo 3,kaip priemone nuo anginos,gerkles g.gif g.gif g.gif
Karvute
QUOTE(jalka @ 2010 11 10, 16:26)
isskaiciau ''modernioji homeopatija''ir ''siuolaikine homeopatija'' niekur nepamineta bufo 3,kaip priemone nuo anginos,gerkles g.gif  g.gif  g.gif
*

g.gif belladonna tikrai nuo tonzilito, turiu instrukcija. irgi Kaunas gamina g.gif
o as tiek vilciu dejau ...
jalka
bufo 3 as visa buteliuka zirniuku sugirdziau doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
o radau knygoj,kad prie anginu,tonziliu uzdegimu tinka-Angin-Heel S,Traumel S lasai ar tabletes,kai pulinga agina Mercurius-Heel S
persalus ar nusilpus imuninei ir esant lokaliems uzdegimams pvz.sunvotei,ausu uzdegimui,rekomenduojama Belladonna-Homaccord
Karvute
QUOTE(jalka @ 2010 11 10, 16:47)
bufo 3 as visa buteliuka zirniuku sugirdziau doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif
o radau knygoj,kad prie anginu,tonziliu uzdegimu tinka-Angin-Heel S,Traumel S lasai ar tabletes,kai pulinga agina Mercurius-Heel S
persalus ar nusilpus imuninei ir esant lokaliems uzdegimams pvz.sunvotei,ausu uzdegimui,rekomenduojama Belladonna-Homaccord
*

http://www.heel.lt/lt/persalimas-ir-gripas...cord-lasai-30ml

aha sita turiu g.gif as kartu su bufo vaikui daviau, t.y. vieno paskui kito, ta pati vakara g.gif kazkas is ju tikrai padejo ax.gif plius liugolis cool.gif
ausree
QUOTE(jalka @ 2010 11 10, 16:47)
bufo 3 as visa buteliuka zirniuku sugirdziau doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif
*

Laba,
gėrėm ir mes bufo D6 (tas pats kas bufo 3), kai buvo pakilusi baisi angina, tai po nakties temperatūra nukrito ir gerklė buvo nebeištinusi, tik kad raudona. Po to dar pagirdžiau savaitę po 3-4 lašiukus 3k.dienoj, o dar savaitę tik po 1 kartą. Matyt per anksti nutraukiau, nes tada vėl pakilo tempa (apie 37,4). Vėl pradėjau duoti 3kdienoje, gyd. padarė kraujo tyr. , tai rodė, kad yra uždegimas(bet tik šiek tiek virš ribos).Nusprendžiau, kad antibų neduosiu, galvojau išsisuksim,tačiau ta slogytė, kuri prasidėjo po kokios savaitės komplikavosi į geltoną, tada pradėjo skaudėti ausytę (nors prieš 4 mėn. operavom adenoidus ir buvau giliai įsitikinus, kad jau ausų uždegimų neturėsim g.gif ).Kaip tik buvo savaitgalis, tai pravertė tie anksčiau išrašyti antibai ( nors tempos nebuvo), kai nuėjom sugėrę kursą antibų nusiuntė pas LOR- ausytė dar buvo raudona, tai išrašė dar sumamedo 3 dienoms. Tačiau ir po jų mums vistiek liko sloga(iš pradžių bespalvė, dabar jau vėl geltonuoja doh.gif ). Žodžiu tokia mūsų patirtis geriant bufo d6: jei pradžioje prasisukom be antibo, tai po mėn. suvartojom net du ir dar nepabaiga... Tai ir nežinau ar aš pati kažką ne taip dariau, ar mums hemeopatiniai yra per silpni tokiai bacilai užmušti g.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.