Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Namo aplinka
Supermamų klubas > Mūsų namai > Flora
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Aldija
Sveikos 4u.gif

Gabri, ir aš turiu negražią sieną(mūrinę), tai pradėjau ją apželdinti gebene, ji pati lipa ta siena ir visą laiką žalia smile.gif
Audry
QUOTE(vedita @ 2005 04 15, 20:39)
Domina , domina , parasyk 4u.gif
*

Pirmiausia pacituosiu straipsniuko "Ne visada pageidaujami svečiai" dalį:
Katės iškasa svogūnines gėles, sužaloja jaunus daigus. Sakoma, kad šviežiai įdirbta žemė kates traukia lyg magnetas. Kai kurios savo šeimininko kiemo nelinkusios "paversti" tualetu, todėl nusilengvinti bėga į kaimyno sklypą. Gerai sužėlusiai velėnai katės letenėlės jau nebaisios, bet dygstančią žolytę naktį išdykaujantys kačiukai gali visai sunaikinti.
Kovos būdai. Yra specialių nemalonaus kvapo priemonių, kurios atbaido kates. Galima nusipirkti ne tik specialių barstomų miltelių, bet ir įtaisų, skleidžiančių garso bangas, negirdimas žmogaus ausiai, tačiau nemalonias -katei. Bangų stiprumą ir veikimo zoną galima reguliuoti. jei turite katę, jai papilkite smėlio atokioje kiemo vietoje, jį laikas nuo laiko pakeiskite. Geriau, kad ir žemė po juo būtų labai puri."

Dabar pora sakinių iš reklaminio skelbimuko:
Ilgai veikiančios atbaidomos granulės šunims ir katėms
Ecar granulės skleidžia kvapą, kurio nemėgsta šunys ir katės. jas patartina naudoti šalia dekoratyviųjų augalų, šiukšlių dėžių ir rūsių. Granulės apsaugo nuo ekskremalų, šlapimo ir draskymo tas vietas, kuriose buvo pabarstytos. Ši priemonė veikia uoslę, nekelia pavojaus gyvūnams.
Vartojimas: išbarstykite granules tose vietose, iš kur norite išvaryti kates ir šunis.
Svoris: 400 gr
Norma: 60 g/m2, gėlynuose ir gyvatvorėse -40 g/ 60 cm, šiukšlių dėžėse -2 šaukštai.
Veiksmingumas: 20-30 dienų.
Gamintojas: Laboratoire Algochimie, Prancūzija.

Dar apačioj prierašas yra UAB "Scheteling", Verkių g. 29 , 5 korpusas Vilnius, tel. 8-5 273 70 26
Sėkmės išvejant keturkojus iš savo gėlynų!
Dew drop
QUOTE(Audry @ 2005 04 18, 10:57)
Pirmiausia pacituosiu straipsniuko "Ne visada pageidaujami svečiai" dalį:
Katės iškasa svogūnines gėles, sužaloja jaunus daigus. Sakoma, kad šviežiai įdirbta žemė kates traukia lyg magnetas. Kai kurios savo šeimininko kiemo nelinkusios "paversti" tualetu, todėl nusilengvinti bėga į kaimyno sklypą. Gerai sužėlusiai velėnai katės letenėlės jau nebaisios, bet dygstančią žolytę naktį išdykaujantys kačiukai gali visai sunaikinti.
Kovos būdai. Yra specialių nemalonaus kvapo priemonių, kurios atbaido kates. Galima nusipirkti ne tik specialių barstomų miltelių, bet ir įtaisų, skleidžiančių garso bangas, negirdimas žmogaus ausiai, tačiau nemalonias -katei. Bangų stiprumą ir veikimo zoną galima reguliuoti. jei turite katę, jai papilkite smėlio atokioje kiemo vietoje, jį laikas nuo laiko pakeiskite. Geriau, kad ir žemė po juo būtų labai puri."

Dabar pora sakinių iš reklaminio skelbimuko:
Ilgai veikiančios atbaidomos granulės šunims ir katėms
Ecar granulės skleidžia kvapą, kurio nemėgsta šunys ir katės. jas patartina naudoti šalia dekoratyviųjų augalų, šiukšlių dėžių ir rūsių. Granulės apsaugo nuo ekskremalų, šlapimo ir draskymo tas vietas, kuriose buvo pabarstytos. Ši priemonė veikia uoslę, nekelia pavojaus gyvūnams.
Vartojimas: išbarstykite granules tose vietose, iš kur norite išvaryti kates ir šunis.
Svoris: 400 gr
Norma: 60 g/m2, gėlynuose ir gyvatvorėse -40 g/ 60 cm, šiukšlių dėžėse -2 šaukštai.
Veiksmingumas: 20-30 dienų.
Gamintojas: Laboratoire Algochimie, Prancūzija.

Dar apačioj prierašas yra UAB "Scheteling", Verkių g. 29 , 5 korpusas Vilnius, tel. 8-5 273 70 26
Sėkmės išvejant keturkojus iš savo gėlynų!
*

Kokia reikalinga informacija thumbup.gif thumbup.gif Aš jau seniai masčiau, ką čia padarius, kad šunų šeimininkai praeidami gatve nešikintų savo augintinių mums ties vartais ir pievelėj po langais mad.gif jau teko ne vieną ir apkolioti blush2.gif
greičiausiai šių granulių turėtų būti pirkti kokiuose Senukuose ar Kikoj g.gif
Raskis
QUOTE(ifigenija @ 2005 04 15, 15:16)
Gal kam nors teko auginti apynius? Noriu greitai apželdinti labai didelę negražią sieną, bet girdėjau, kad juos labai puola visokie kenkėjai ir tada apgriaužti jie atrodo nekaip. Būčiau labai dėkinga už pasidalijimą neknygine patirtini  4u.gif
*

O negražiai sienai apželdinti gali pabandyti gebenę lipikę, vieną tokią mačiau prie sienos, ji pati lipa be jokių atramų ir dar žiemai lapų nemeta biggrin.gif , čia gal ir pavėsinei tiktų, jei ne tik vasarą joje sėdėti. Sako, jos labai gajos, gerai auga, neseniai nusignybiau šakelę ir pamerkiau į vandenį (kambarinės gebenės taip tai tikrai įsišaknija, o šita - nežinau). Lauksiu, gal ir augs g.gif . Arba galima jaučiu ir nusipirkti kur nors daigą.
Raskis
Sorry, nemačiau, kad Aldija tą patį parašė apie gebenę blush2.gif
Milia
Jo, apyniai tikrai gajus. Musu sodo kaimynai viena vijokli kelis metus vis dusino, nes i ju obeli per vasara tas isikardavo ir visa apraizgydavo, kol viena karta spurgus uzstebejo, tai suprato, kad apynys biggrin.gif . Tiesa, dabar ta apyni nukreipe lipti i stulpa, kuris jau musu zemej randas, tai bijau, kad tas apynys nesumanytu ir pas mus visur vyniotis blink.gif , nu bet stulpas tai graziai turetu atrodyti thumbup.gif .

Mes tai sestadieni issijuose medelius sodinom sodyboj. Kaip musu draugai sako, daugiau ne is reikalo, nes sodyba girios proskynoj ir tik koks 20 m. atvirai matosi nuo misko keliuko, o kad musu paciu kvapo butu biggrin.gif . Siandien vyra islydziu i Bankoka (tfu tfu tfu, tikiuosi daugiau jokiu cunamiu ten nebus fear.gif ), o pati leksiu gelytes kelias sode sukisti, bo bijau, kad pasimirs visas Regilos triusas blink.gif
ifigenija
[quote=Raskis,2005 04 18, 13:14]
O negražiai sienai apželdinti gali pabandyti gebenę lipikę, ...

Labai ačiū, bet, mūsų siena labai aukšta (gal kokie 5 m.) - abejoju ar gebenė užlips taip aukštai. Bandysiu ir apynius, ir vinvyti (baisiai didelė siena - apie 35 m.)
crocus
Tikrai gebenė kuo puikiausiai užlipa kur tik reikia.Šalia pas kaimynus visa siena apaugus-plytinė.Kiekvienais metais reikia karpyti,kad nepalystų po lentelėm,jomis apkaltas antras aukštas.
Puikus būdas papuošti negražią sieną. Žaliuoja ištisus metus,o apyniai ne.
nuobodi
QUOTE(ramute53 @ 2005 04 17, 17:55)
Mano šeima didelė ,6 vaikai nuo 5 iki 12 metų ,tad reikia sugalvoti kaip įrengti aplinką,kad būtų gražu ,smagu,įdomu. thumbup.gif
*

nieko sau thumbup.gif čia aš apie vaikus ax.gif
ta palapinė iš gluosnių šakelių mane labai sudomino, o kelintų metų Sodo spalvose yra ta palapinė?šių?
gebenės ir aš noriu, o pala kaip ji atrodo? tokie lapeliai kaip žasų kojelės?
jei tokia tai turiu, baisiai sunkiai ji man želia (norėjau medinę tvorą apželdint)
gal sakau netinka vieta, gal jai saulės reikia?o gal siena turi būti plytinė ax.gif
pas kaimynus mačiau iš proto eina, apsiviniojusi obelį , net kamieno nesimato biggrin.gif
nuobodi
su šunų nusisiojimais ir aš mad.gif svarbiausia ne savi, o svetimi
užeinu už vartų -pilna kakorų mad.gif
kaimynas išleidžia savo šunis ir ramiausiai sau kažką krapštosi apie ūkį, kai tuo tarpu jo šunys eina prie mūsų tvoros ir ją nušika ir numeža mad.gif anksčiau, tai net perlipdavo per tvorą, kai nebūdavo tinklo ir dėdavo skersą tiesiai ant mūsų privačios valdos wacko.gif o kaimynas tipo nemato, kai pasakai- tipo negirdi
Raskis
[quote=ifigenija,2005 04 18, 15:18]
[quote=Raskis,2005 04 18, 13:14]
O negražiai sienai apželdinti gali pabandyti gebenę lipikę, ...
Labai ačiū, bet, mūsų siena labai aukšta (gal kokie 5 m.) - abejoju ar gebenė užlips taip aukštai. Bandysiu ir apynius, ir vinvyti (baisiai didelė siena - apie 35 m.)
*

[/quote]

Užlips ir 5 metrus, gal ne per vienerius metus, bet užlips. Ten kur mačiau, tai jau buvo kokius 3 m apraizgiusi sieną, ir matosi, dar į viršų lipa. Jai kad tik būtų kur lipti biggrin.gif
Akyra
O kaip ta palapine pasidaryt, kaip ten ir kuom ja pasodint g.gif Nagi, merginos, labai sudomino, labai noriu vaikams ant dirvono pastatyt, o gal galima kaip kokia ir pavesine padaryt, ar kazka panasaus g.gif
ramute53
Apie tą palapinę paskaitykite Sodo spalvos 2005m.Nr4 labai išsamiai parašyta,mes irgi planuojame tokią statyti kol dar vaikai nedideli,o kai paaugs gal bus kaip pavėsinė.
Šiandien pas mus taip šalta,kad net į gėlyną eiti nesinori... cry.gif cry.gif cry.gif
Aldija
Labas rytelis 4u.gif
Labai noriu pasisodinti prie namo rododentrą. Gal kas auginate gal galite patarti nes jų rūšių yra daug smile.gif Tiesa girdėjau giriant ir azalijas, bet nemačiau jų lauke augant. O tos kur vazonėliuose auga kaži galima į lauką sodinti ? Vo kiek klausimų g.gif Gal patarsite ax.gif
Raskis
Aš atsisakiau tokios minties auginti rododendrus, ir viename dekoratyvinių augalų ūkyje nepatarė, jei sodyboje, o ne prie namų, nes jiems daug priežiūros reikia. Mėgsta labai rūgščią durpę, žiemai reikia smarkiai dengti, dar pavasarį ten kažkaip saugoti ir nuo šalnų, ir nuo saulės, atrodo g.gif . Bet jei prie namų, kur pastoviai gyveni, tai gali ir užsiimti biggrin.gif

Apie rododendrus mačiau čia
http://www.rojaussodai.lt/forumas/viewtopic.php?t=21
yra pridiskutuota.
Aldija
Ačiū, Raski.
Pasirodo rododnetrai mėgsta rytinę pusę, o pas mane pietūs ir saulė kepina, kaip kad rododendrai atkrenta sad.gif Ką tik paskaičiau apie šliaučiančias rožes, gal kas auginat ? Kaip ten tas rožių kilimas atrodo g.gif
Audry
[quote=Raskis,2005 04 20, 10:07]
Aš atsisakiau tokios minties auginti rododendrus, ir viename dekoratyvinių augalų ūkyje nepatarė, jei sodyboje, o ne prie namų, nes jiems daug priežiūros reikia. Mėgsta labai rūgščią durpę, žiemai reikia smarkiai dengti, dar pavasarį ten kažkaip saugoti ir nuo šalnų, ir nuo saulės, atrodo g.gif . Bet jei prie namų, kur pastoviai gyveni, tai gali ir užsiimti biggrin.gif
/quote]

Sakai sudėtinga... doh.gif
bet aš vis viena jau nusipirkau tongue.gif Tik dar nepasodinau...Kad mėgsta rūgščią žemę girdėjau. Kaip man aiškino, geriausiai iškasti dideles duobes (berods 40 cm gylio ir 70 cm pločio), ir ten pripilti rūgščios durpės. Senukuose tokią pirkau -dideliais maišais.
Kas norėsit rododendrų ir azalijų Kaune, rašykit. parašysiu adresą tokių fainų senukų. Jie buvę kauno botanikos sodo darbuotojai, dabar pensijoj -namuose augina daug azalijų ir rododendrų. Aš pas juos savaitgalį pirkau. Nežinau, kaip augs pas mane, bet bandysiu...
nuobodi
o aš nežinojau ką rytinėje pusėje sodinti biggrin.gif ar jie labai brangūs tie rododendrai?
erikele
Aš ir sekmadienį pirkau "Senukų" mugėj pas tokius fainus senukus radodendrą. Tai net davė instrukciją kaip augint.
Sode per tvora pasižiūriu vis pas kaimynėlį, gražiai auga, tikiuosi ir pas mane augs.
erikele
3 metų sodinukas - 15 lt.
vedita
Nu jau man atsibodo persodineti augalusis vienos vietos i kita doh.gif 4u.gif , gal kuri pazistat koki specelista , kuris atvaziaves suteiktu informacija ir duotu ideju kur ka sodinti(aisku uz mokesti )
Skambute
as ir noreciau ir man reiketu tokio zmogaus kuris parartu pakonsultuotu, kur ka ir kaip!!!!!gal zinot kas ???
Skambute
as ir noreciau ir man reiketu tokio zmogaus kuris parartu pakonsultuotu, kur ka ir kaip!!!!!gal zinot kas ???
Skambute
catina
Va rododendru ir as prisipirkau. Patirties neturiu, bet bandysim auginti. Gal isgyvens. g.gif Patinka jie man. Dekoratyvus, ziedai nuostabus ir svarbiausia ziema lapu nemeta - kiemas ne taip pilkai atrodo. Labai norejau pasisodinti vysniniu lauru (prunus laurocerasus). Jie taip pat ziema vasara zali, bet zydi mazai ir nuodingi. Pabijojau del vaiko.
O azaliju buvau praejusi savaitgali du krumelius pasodinusi, bet vaikas, man nematant, juos uzkapojo negyvai. cry.gif Reikes is naujo pirkti. Mano sklype daug pavesingu vietu, sunki, rugscia zeme, todel isivaizduoju, kad rododendrai, azalijos
turetu ten gerai jaustis.
Sliauziancias rozes taip pat pasisodinau. Bet sodinukus nusipirkau tokius labai nupiepusius (taupiau atseit, emiau pigiausius doh.gif ) tai nezinau, kas ten is viso is ju bus... Turim sklype tokia sumuryta akmenine sienele, tai uzsodinau virsui, kad rozes ta sienele zemyn svirtu. Turetu gerai atrodyti. Jei tik prigis tos mano susnos....
Audry
QUOTE(erikele @ 2005 04 21, 08:39)
Aš ir sekmadienį pirkau "Senukų" mugėj pas tokius fainus senukus radodendrą. Tai net davė instrukciją kaip augint.
Sode per tvora pasižiūriu vis pas kaimynėlį, gražiai auga, tikiuosi ir pas mane augs.
*

Tai turbūt pas tuos pačius ir aš pirkau. Kadangi mugės pabaigoj nebeturėjo geltonos azalijos, tai pas juos į namus važiavau. Tikrai labai faini senukai thumbup.gif
Tik tiek, kad aš norėjau, kad rododendrai jau šiemet žydėtų... Pas juos tokių nebuvo. Tai vieną krūmelį iš "kikos" nusipirkau. Kai jie pamatė, sakė, kad blogai padariau. Bo krūmelis pirma prisitaikyt naujoj vietoj turi ir prigyt, o tik tada žydėt. O šis su pumpurais, stengsis žydėt ir labai vargs, nes nebus spėjęs apsigyvent mano gėlyne g.gif Nu žiūrėsiu kaip seksis. Su tai senukais sutarėm, kad reiks atvažiuoti pas juos tuo metu kai rododendrai žydi ir išsirinkt kokio dar norėčiau. O jau tada dar kelis priksiu 4u.gif
Aldija
QUOTE(catina @ 2005 04 21, 10:40)
Sliauziancias rozes taip pat pasisodinau. Bet sodinukus nusipirkau tokius labai nupiepusius (taupiau atseit, emiau pigiausius  doh.gif ) tai nezinau, kas ten is viso is ju bus... Turim sklype tokia sumuryta akmenine sienele, tai uzsodinau virsui, kad rozes ta sienele zemyn svirtu. Turetu gerai atrodyti.  Jei tik prigis tos mano susnos....
*

Kokios spalvos pirkai, ir kokio aukščio jos bus ? O kiek tos rožės kainuoja ? ax.gif
catina
QUOTE(Aldija @ 2005 04 21, 09:16)
Kokios spalvos pirkai, ir kokio aukščio jos bus ? O kiek tos rožės kainuoja ?  ax.gif
*

Pirkau ruzavas, nes isikalbejau sau, kad prie pilkos naturaliu akmenu sieneles ta spalva geriausiai tiks. Ju aukstis pagal uzrasa ant pakuotes bus 40 - 50 cm. O del kainos galiu tik tiek pasakyti, kad esu ne LT. Ten kur pirkau jos kainavo nuo 1,50 iki 5 euru.
nuobodi
susidariau tokį įspūdį jog tie rododendrai baisiai lepūs
aš susilaikau
ką dar galima pasodinti rytinėje arba šiaurinėje pusėje?
Aldija
QUOTE(catina @ 2005 04 21, 12:03)
Pirkau ruzavas, nes isikalbejau sau, kad prie pilkos naturaliu akmenu sieneles ta spalva geriausiai tiks. Ju aukstis pagal uzrasa ant pakuotes bus 40 - 50 cm. O del kainos galiu tik tiek pasakyti, kad esu ne LT. Ten kur pirkau jos kainavo nuo 1,50 iki 5 euru.
*

Aišku smile.gif Įdomu kaip pas mus(Lietuvėlėj), gal kas pirkote ? g.gif
Aldija
Tuja, dėl šiaurinės pusės net nežinau, saulytės reikia visiems. O rytinėje gal gerai jaustūsi hortenzija. Man jos gražios, ypač tos mėlynais žiedais ir ne tokios reiklios kaip rododentrai smile.gif
nuobodi
QUOTE(Aldija @ 2005 04 21, 14:34)
Tuja, dėl šiaurinės pusės net nežinau, saulytės reikia visiems. O rytinėje gal gerai jaustūsi hortenzija. Man jos gražios, ypač tos mėlynais žiedais ir ne tokios reiklios kaip rododentrai  smile.gif
*

o ką jai į draugiją?
luju
Audry gal nebūtų sunku man į as įmesti tų žmogeliukų su rododendrais adresą ir tel.,labai reikia ir man rododendrų ir ,kad pasitarti galėčiau su jais 4u.gif
Akyra
O man tai labai grazu dekoratyvines saulegrazos smile.gif Jos visur gerai auga, net salia namo, kur saules visiskai praktiskai neta, zydi jos sau iki kol visai nenusala tokiais krumeliais. As ju neaplauzau, tai jos issisakoja ir taip fainai atrodo, pilnavidures ir ryskiai geltonos tongue.gif
nuobodi
šiemet ir aš nusipirkau dekoratyvinių saulėgražų ax.gif
pernai sėjau tradicines, pavieniai jokio grožio, reikia jų daugiau
ramute53
Saulėgražos tai nuostabu jos taip ilgai žydi,aš padarau puikias puokštes vaikam rugsėjo pirmai,mokytojo dienai...
Šliaužiančią rožę aš turiu ryškiai raudoną,man gražu tik ją gal reikia tarp kokių akmenų sodinti,nes labai sunku žoles išravėti.
Mano gėlynai susigūžę gaila žiūrėti...šalta...
Jurgusez
Sveikos,
O kur jus perkate tas saulegrazas? kazkaip parduotuej man neuzkliuv akis:)
Aciu.
aifa
QUOTE(Jurgusez @ 2005 04 22, 23:37)
Sveikos,
O kur jus perkate tas saulegrazas? kazkaip parduotuej man neuzkliuv akis:)
Aciu.
*

Šiandien maksimoj pavarčiau ir padėjau. Nusipirkau medetkų, bet gal reiks dar pagalvoti ir saulėgražų paimti smile.gif
Regila
As pilnaviduriu saulegrazu seklu turiu(tinkamu puokstem),galim keistis i ko neturiu norimo.
Jurgusez
QUOTE(aifa @ 2005 04 23, 01:11)
Šiandien maksimoj pavarčiau ir padėjau. Nusipirkau medetkų, bet gal reiks dar pagalvoti ir saulėgražų paimti  smile.gif
*

Milia
Regila, o ko tu neturi norimo?
catina
QUOTE(Tuja @ 2005 04 21, 10:17)
susidariau tokį įspūdį jog tie rododendrai baisiai lepūs
aš susilaikau
ką dar galima pasodinti rytinėje arba šiaurinėje pusėje?
*

Tuja, siaurineje puseje gerai auga bukmedziai, visokie spygliuociai. O jei ne krumai, o tik augalai - tai pakalnutes, vilkdagiai, paparciai, astibles, dekoratyvines zibutes ir t.t. Kitu net pavadinimu nezinau, tik isvaizda.... sad.gif
Regila
Jei isvardintumet,pasakyciau ko is ju neturiu ir noriu...Dabar ieskau eukomio gumbelio.
nuobodi
QUOTE(catina @ 2005 04 23, 21:02)
Tuja, siaurineje puseje gerai auga bukmedziai, visokie spygliuociai. O jei ne krumai, o tik augalai - tai pakalnutes, vilkdagiai, paparciai, astibles, dekoratyvines zibutes ir t.t. Kitu net pavadinimu nezinau, tik isvaizda....    sad.gif
*

Ačiū ,Catina, paparčiai visai nieko,man patiktų, o kaip juos ...na ar sėja ar sodina? blush2.gif
***Austrija***
GAL KAS ŽINO KUR KAUNE GALĖČIAU KANŲ ĮSIGYTI? IR KOKIA KAINA...
Akyra
As pries kokius tris metus pirkau saulegrazu seklas, o paskui kasmet, rudeni as jas surenku ir vel sodinu. Na auga jos pas man thumbup.gif ir seselyje, kur saules beveik nera.
O pakalnuciu sodint tai nerekomenduociau, jos aisku, grazu kai zydi, bet kaip jos pleciasi doh.gif Man puse pievutes sugadinusios buvo, niekaip isnaikint negalejom, jokie chemikalai nepadejo, tai teko pievutes puse perkasti ir tas ju saknis isrinkt, tai bliamba, dar ir dabar, po dvieju metu, jos vis pasirodo doh.gif
ramute53
EI, kur dingote visos aplinkos mylėtojos?
Tikriausia šaltas oras nuotaiką sugadino,nes gaila žiūrėti į savo gėlynus,viskas susisukę,nusiminę,šilumos laukia.Pikžolės ir tos beveik neauga lieka tik žemę purenti,kad šaknys oro gautų.
Aš nusiminus dėl savo vandens lelijos,gal per anksti pasodinau?Nes kubilas į kurį ją įsodinau vanduo pasidarė žalias ir putotas,visai neskaidrus.Nenoriu judinti,nes tą vazoną akmenimis apdėjome ir gana tvirtai įtaisėme.
Adile
Pastatėm šuniui voljerą, tik man baisiai negražiai pamatai to "namuko" atrodo. Gal ptartumėt kuo galima būtų apsodinti? Šiaip aplinkui bus žolyte užsėta, bet norėčiau tuos pamatus paslėpti. Gal daugiametės kokios gėlytės tiktų?
Regila
Sigrida,as kanu turiu.O kiek tau ju reikia?Ziurint kiek tau ju reikia..Gal atsirastu kazkaip per kazka ir perduoti.Mano kanai-daigas-1Lt(parduotuvej virs 4Lt).Turiu bordo lapais.Koki dar rasciau ir zaliais lapais.Maniskiai auksti.Tad,jei nori-parasyk man i asmenini ar i pasta adresu Tu-tis@one.lt manau susitarsim.
Audry
QUOTE(Regila @ 2005 04 28, 11:06)
Sigrida,as kanu turiu.O kiek tau ju reikia?Ziurint kiek tau ju reikia..Gal atsirastu kazkaip per kazka ir perduoti.Mano kanai-daigas-1Lt(parduotuvej virs 4Lt).Turiu bordo lapais.Koki dar rasciau ir zaliais lapais.Maniskiai auksti.Tad,jei nori-parasyk man i asmenini ar i pasta adresu    Tu-tis@one.lt        manau susitarsim.
*

O ką reiškia daigais? blush2.gif Aš jau juos tiesiai į lauką galėčiau sodint? Pirmą kartą kanus sodinčiau, tai nelabai žinau kaip ten ir kas. Man labai patiktų bordo lapais, žaliais lapais mama žadėjo duot ax.gif O kokia spalva tavo kanai žydėtų?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.