Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Virtuvė kartu su svetaine!
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Rudaakė
user posted image

Galimas ir toks variantas: tokia "stikline" pertvarele, arba tokia padaryta stumdoma smile.gif Ir sviesa praeis, ir svetaine nuo virtuves atskirta bus smile.gif

lanaa
QUOTE(Rudaakė @ 2005 12 19, 14:26)
user posted image

Galimas ir toks variantas: tokia "stikline" pertvarele, arba tokia padaryta stumdoma smile.gif Ir sviesa praeis, ir svetaine nuo virtuves atskirta bus smile.gif
*

stiklines pertvareles ideja nebloga, o sis konkretus interjeras, net neklausiu, nes turiu suniska nuojauta, kad vel kokio ruso butelis, per daug marga. nera visumos. mirgu-margu. detales, detales, o ir tos pjaunas tarpusavyje. o jau apie lubu "grozi" nesneku - kuo daugiau "lipnynos" tuo graziau doh.gif tongue.gif ne veltui cia su kolega darem eksperimenta, paemem viena rusiska interjeru zurnala ir spec. patikrinom ar rasim lygias, paprastas lubas... nu i ka manot radom??? lotuliukas.gif
Rudaakė
Lanaa, bingo - atspejai smile.gif Tai tikru tikriausias rusu butas smile.gif mane tas ju skonis irgi kartais prie zemes lenkia smile.gif
O sioje nuotraukoje tai kaip tik tik pertvarele akcentavau bigsmile.gif
Rudaakė
user posted image
Rudaakė
user posted image
Rudaakė
Jei yra galimybe, siulau daryti kuo uzdaresne. Na, zinoma cia kaip kam 4u.gif Musu bute tai numatyta virtuve bendra su svetaine tai kuriu planus kaip daugiau ja "izoliuoti". Is koridoriaus puses darysim drabuzine, po to nuo jos tokia gipskartone sienele (ar kaip ja cia pavadinti), laisva erdve, baras (uzdaresnis toks, na kaip nisa padaryta is virtuves i kambari). Erdve tarp virtuves ir svetaines praejimo - stumdomos durys. Nezinau ar aiskiai paaiskinau smile.gif Turiu viena foto kompe kuri man patinka, gal pabandysiu ikelti. smile.gif
Tiesa, yra atskira tema siuo klausimu - kartu ar atskirai svetaine su virtuve smile.gif
Cinderella
QUOTE(Grazke @ 2006 01 03, 19:27)
nepykit,uz tiek foto,bet isrinaku man patikusias ir tinkamas musu virtuvelei,vakare vyrui parodysiu,nes jis visas perziuret tynges.

niekaip nepsisprendziam ar daryti virtuve atskira,ar jungti su kambariu sveciams
*

as taip pavargau nuo tu uzdaru virtuviu!man atrodo tie laikai jau praejo!dabar laikas erdvei!man tikrai jau nusibodo vis tos 4 sienos aplinkui! blink.gif nera kur apsisukti!laukiu nesulaukiu musu butuko,kai pagaliau turesim daug vetos ir virtuve bus kartu,manau tikrai linksma bus!man atrodo uzdaros virtuves tinka namu seimininkems,kuros daug daug gamina,pas kurias daug visokiu puodu,indu,pastoviai tokia kuribine netvarka,tai tada tikrai virtuve galima biski slepti g.gif bigsmile.gif
o siaip virtuves dabar tokios grazios,tikra buto puosmena!
ir pagaliau,kam mes tada tiek babkiu joms isleidziam,padarai su tokia paprastute,patogia pigute virtuvele,kad nieko netruktu uzdariei duris,kad niekas jos nematitu,ir jokiu problemu g.gif lotuliukas.gif
Ieva-Pieva
user posted image
Zosytė
QUOTE(Rudaakė @ 2006 01 03, 20:31)
Jei yra galimybe, siulau daryti kuo uzdaresne. Na, zinoma cia kaip kam  4u.gif  Musu bute tai numatyta virtuve bendra su svetaine tai kuriu planus kaip daugiau ja "izoliuoti". Is koridoriaus puses darysim drabuzine, po to nuo jos tokia gipskartone sienele (ar kaip ja cia pavadinti), laisva erdve, baras (uzdaresnis toks, na kaip nisa padaryta is virtuves i kambari). Erdve tarp virtuves ir svetaines praejimo - stumdomos durys. Nezinau ar aiskiai paaiskinau smile.gif Turiu viena foto kompe kuri man patinka, gal pabandysiu ikelti. smile.gif
Tiesa, yra atskira tema siuo klausimu - kartu ar atskirai svetaine su virtuve smile.gif
*

jau tiek visko skaitaukad nebezinau kaip irengti.turim visa antra namo auksta,3 kambariai,o ten dar kai kur net giprkartoniu sienas darysim,tai isirengt viska nuo a iki z. mazdaug viska isivaizduoju,o paskui su finansais derinsim,bet masciau,kad gal tikrai tas stumdomas duris daryti,nes as noriu uzdaros,o vyras tai tik antviros erdves,jis darys nisa,akvariuma ten dar nori statyt doh.gif doh.gif
Rudaakė
QUOTE(rynkeviciene @ 2006 01 03, 23:52)
as taip pavargau nuo tu uzdaru virtuviu!man atrodo tie laikai jau praejo!dabar laikas erdvei!man tikrai jau nusibodo vis tos 4 sienos aplinkui! blink.gif nera kur apsisukti!laukiu nesulaukiu musu butuko,kai pagaliau turesim daug vetos ir virtuve bus kartu,manau tikrai linksma bus!man atrodo uzdaros virtuves tinka namu seimininkems,kuros daug daug gamina,pas kurias daug visokiu puodu,indu,pastoviai tokia kuribine netvarka,tai tada tikrai virtuve galima biski slepti g.gif  bigsmile.gif
*

As irgi uz atviras virtuves, bet ka siulai tokiam butui, kur tik miegamasis ir virtuve+svetaine? Va cia butent ir norisi padaryti dvi atskiras erdves. Kazkaip jau man berysio, jei 27-iose kv m gyvenamo ploto nuolat dar tvyros virtuves kvapas... O kadangi kartais norisi ir atvirumu tai darysiu stumdomas duris wub.gif
Man atviros virtuves labai tinkamos didesnese erdvese.... Na, cia mano nuomone 4u.gif

lanaa
QUOTE(juna @ 2006 01 04, 09:38)
Buba, labai graži ryški virtuvė thumbup.gif ir spalva optimistiškai nuteikianti thumbup.gif
mano virtuvės išplanavimas labai panašus. ir sienutė iš GK prie kriauklės jau padaryta. norėjau paklaust, kaip klijavot ant tos sienutės plyteles. juk baldai išsikiša mažiau nei sienutė. ar ant tos sienutės  plyteles suklijavot iki pat jos krašto, ar pabaigėt ties apatinių spintelių kraštu? detalės doh.gif
*

QUOTE(Buba @ 2006 01 04, 10:05)
Su plytelėm tai cirkas buvo, nes jas suklijavom, kai dar net virtuvės proijekto neturėjom. Aš buvau prieš, bet juk vyras geriau žino doh.gif .  taigi dabar jos užlenda ir už viršutinių ir už apatinių spintelių. bet gerai, kad tai visai nekliudo ( jei nežiūrėsim į tai, kad galėjom sutaupyt ant plytelių g.gif ). O ant tos sienutės plytelės suklijuotos iki pat krašto, po to dar tokia juostelė ant krašto uždėta. O baldai išsikiša praktiškai lygiai su sienele.
*

butent, kad taip klijuoti plyteles yra pigiau, ir tikrai manau beprasmiska klijuoti plytkas ten, kur jos nesimatys schmoll.gif

del virtuves erdves - uzdara ar atvira, manau kiekvienas turetu spresti individualiai.nematau nieko blogo, kai netgi nedideliuose butuose ta erdve sujungiama. ir kvapas apsisprendimo dazniausiai neitakoja (na nebent, jau kazkas is seimos super-duper jiems jautrus).tik noras tureti didesne erdve. nes dar juokingiau atrodo virtuve kisene, svetaine kisene,wc kisene ir vonia kisene... tokiu atveju geriau jungti ir sumazinti dezutes ispudi... beje musu butuose tverkis-nesitverus, vis tiek kvapai tvyro laiptinej ir musu butuose - bendra ventiliacine sistema, duru, langu ir pan. pralaidumas. taip,. kad geriau tegu namai kvepia gaminamu maistu, nei cigareciu dumais is laiptines ar kaimyninio balkono lotuliukas.gif
na o as pas save name zadu daryt bendra virtuve.nors tas bendrumas sakyciau daugiau salyginis (isplanavimas toks). virtuves patalpa su 3m plocio praejimu salia valgomasis apjungtas su holu, toliau svetaine. kadangi megstu gaminti, tai virtuvej praleidziu daug laiko, o gamindama megstu paplepset su kitais seimos nariais, esanciais netoliese. ir man, ir jiems linksmiau. del sitos pacios priezasties, man reikia ir baro salia virtuves tongue.gif as gaminu, kazkas geria kava prie baro - galima persimest keletu zodziu. cia laiko taupumo sumetimais, jei nebutu kada prisest prie pietu stalo smile.gif a del kvapo, jei kam nepatiks - tegu siausia i savo kambarius, uzsibarikaduoja ir ten sedi, kol vozdushnaja trevoga praeis bigsmile.gif

Buba
QUOTE(lanaa @ 2006 01 04, 12:20)

del virtuves erdves - uzdara ar atvira, manau kiekvienas turetu spresti individualiai.nematau nieko blogo, kai netgi nedideliuose butuose ta erdve sujungiama. ir kvapas apsisprendimo dazniausiai neitakoja (na nebent, jau kazkas is seimos super-duper jiems jautrus).tik noras tureti didesne erdve. nes dar juokingiau atrodo virtuve kisene, svetaine kisene,wc kisene ir vonia kisene... tokiu atveju geriau jungti ir sumazinti dezutes ispudi... beje musu butuose tverkis-nesitverus, vis tiek kvapai tvyro laiptinej ir musu butuose - bendra ventiliacine sistema, duru, langu ir pan. pralaidumas. taip,. kad geriau tegu namai kvepia gaminamu maistu, nei cigareciu dumais is laiptines ar kaimyninio balkono  lotuliukas.gif
na o as pas save name zadu daryt bendra virtuve.nors tas bendrumas sakyciau daugiau salyginis (isplanavimas toks). virtuves patalpa su 3m plocio praejimu salia valgomasis apjungtas su holu, toliau svetaine. kadangi megstu gaminti, tai virtuvej praleidziu daug laiko, o gamindama megstu paplepset su kitais seimos nariais, esanciais netoliese. ir man, ir jiems linksmiau. del sitos pacios priezasties, man reikia ir baro salia virtuves  tongue.gif  as gaminu, kazkas geria kava prie baro - galima persimest keletu zodziu. cia laiko taupumo sumetimais, jei nebutu kada prisest prie pietu stalo  smile.gif a del kvapo, jei kam nepatiks - tegu siausia i savo kambarius, uzsibarikaduoja ir ten sedi, kol vozdushnaja trevoga praeis  bigsmile.gif
*

Dėl bendrų erdvių visiškai sutinku drinks_cheers.gif . Pas mus butas irgi nėra labai didelis, bet kai planavom patalpas, buvom užėję pas kaimynus su tokiu pat butu, kurie atskyrė virtuvę nuo svetainės. tai dar baldų jokių nebuvo, o jau patalpos kišeninės atrodė schmoll.gif . Beto nemėgstu kuistis virtuvėj, žinodama, kad visi svečiai lyg ir šalia, o neaišku ar spėsiu sudalyvaut pokalbyje cool.gif . Yra tik vienas - :tingi ar ne, o tvarką turėsi palaikyt pastoviai idealią, nes viskas "ant akių". Bet čia tik smulkmenos biggrin.gif
lanaa
QUOTE(Buba @ 2006 01 04, 13:10)
Beto nemėgstu kuistis virtuvėj, žinodama, kad visi svečiai lyg ir šalia, o neaišku ar spėsiu sudalyvaut pokalbyje cool.gif . Yra tik vienas - :tingi ar ne, o tvarką turėsi palaikyt pastoviai idealią, nes viskas "ant akių". Bet čia tik smulkmenos biggrin.gif
*

jei nemegsti kuistis, tai ir tvarkyt daug nereiketu... pas mane va po gamybos kaip po karo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif be to tas "ant akiu" visai nera blogai - cimuso daugiau apsitvarkyti. zymiai blogiau kai kas nors, kas tu galvoji, kad "uz akiu", pasidaro ant "akiu"... mirksiukas.gif
IGu
Pažiūrėt tai aišku gražu, kai virtuvė gražiai įsilieja į svetainę, bet aišku gyvenant atsiranda +/-. Man taip pat stumdoma sienikė tarp virtuvės ir svetainės atrodo čiki variantas, tik kol dar nesam matę savo buto, tai dar ir iki galo nesam suplanavę kur ir kaip ax.gif
VILIMA
Kad siais laikais jau nebemadinga jungti virtuve su svetaine (cia mados atzvilgiu), o patogumo, tai dabar gyvenu bute - kur virtuve be duru, viskas isgriauta, tai neimanoma vaiku sulaikyti kaip visur lenda - jos siuo metu kol vaikai mazi man butinos.
Lauryteb
QUOTE(Rudaakė @ 2005 12 19, 15:21)
user posted image
*

Na, nuostabu
Minnra
sveikos. reikia pagalbos!
Nusipirkom mazos- erdves butuka ir ruosiames jungti virtuve su svetaine.
tik kaip idomiau tai padaryti?
slankiojanciu duru nenoriu deti, nes reikia kazkur stala iterpti, virtuves erdvej netilps, o i salono nenoriu kisti.
pijunas
QUOTE((ramune) @ 2006 01 09, 14:25)
slankiojanciu duru nenoriu deti, nes reikia kazkur stala iterpti, virtuves erdvej netilps, o i salono nenoriu kisti.
*

musu virtuve nuo svetaines atskirta "baro" stalu, na ilgu ir aukstu counetrtop angliskai, nelabai zinau kaip lt g.gif labai patenkinti esame, jokiu riebalu, jokiu nepatogumu, kaip kiti rase g.gif
pijunas
labai panasu thumbup.gif

Rudaake, kaip grazu thumbup.gif
Minnra
gal galetum ta baro-stalo nuotraukyte kur imesti, ar bent kur panasu pamatyti lotuliukas.gif
mazhulia
mes planuojame padidinti savo nama, tad naujaja virtuve ir svetaine atskirs butent tas baro stalas bigsmile.gif rudaakes galerijoje radau butent tai, ko mes norime bigsmile.gif user posted image
waw, na ir nuotraukeliu, ideju jus cia pridedate, kodelgi anksciau nesuradau sio forumo apie namus doh.gif
Ieva-Pieva
va tiap galima atskirti:
user posted image

user posted image
Ieva-Pieva
čia įdomiai atskirta
user posted image
Ieva-Pieva
blokelių sienelė
user posted image
Jatropha
QUOTE((ramune) @ 2006 01 09, 12:25)
*

Nelabai supratau problemos. Kokio rezultato nori? Nori galimybes virtuve uzdaryti jei reikia? Ar tik salyginai atskirti veiklos erdves ir nesugalvoji kaip?
Minnra
lABAS RYTAS!
Idomimo siekiu. biggrin.gif noriu kokio nors baro idomesnio (pacio baro dizaino) g.gif
Ieva-Pieva
user posted image
Ieva-Pieva
user posted image user posted imageuser posted image

bitemajagsm
QUOTE(Visniuke @ 2005 04 27, 11:51)
Na panos pas mus sujunkta bute 3kb.jau 3metai tai dabar uzsisakem stumdomas duris stiklines nes neimanoma ir triuksmas ir kvapai per visus namus net gartraukis nepadeda,nei teliko negalima ziureti kai kas nors virtuvei krapstosi, nes viskas labai girdisi,saldytuvas, virdulys kai ijungi. Tai va mes tai nusivylem savo idejom cry.gif dabar neuzilgo turesime duris thumbup.gif as tai tikrai nepatariu g.gif nes tikras vargas doh.gif
*

Tam, kad neerzintų nei virtuvės technikos triukšmas, nei joje sklindantys kvapai, reikia geros buitinės technikos, kuri yra galinga ir dirba tyliai. Pas mus viskas AEG, tai jos keliamas "triukšmas" manęs visai neerzina - aš jo negirdžiu. Ir gartraukis toks, kad didžiąją dalį kvapų ir garų sutraukia. Taigi, jokio nepatogumo. Be to, patalpas reikia dar ir vėdinti biggrin.gif
Taigi, kiekvienam savo. Jeigu nėra kitos išeities, virtuvė su svetaine yra visai nebloga išeitis (su sąlyga, kad bus įdėta gera buitinė technika). Jeigu, aišku, ploto yra per akis, tada virtuvės su svetaine nejungčiau.
Ieva-Pieva
user posted image
Fijona
QUOTE(Violetukas @ 2006 01 23, 15:16)
Tam, kad neerzintų nei virtuvės technikos triukšmas, nei joje sklindantys kvapai, reikia geros buitinės technikos, kuri yra galinga ir dirba tyliai. Pas mus viskas AEG, tai jos keliamas "triukšmas" manęs visai neerzina - aš jo negirdžiu. Ir gartraukis toks, kad didžiąją dalį kvapų ir garų sutraukia. Taigi, jokio nepatogumo.
*

Na, drisciau suabejoti ta stebuklinga technika, kuri nekelia jokio triuksmo. Na, negirdejau supertyliai veikiancios mikrobanges ar elektrinio arbatinio. Del gartraukio - nesigincysiu, gal ir yra tyluteliu, bet isivaizduoju, jei galingas, tai ir "siurbti" turetu galingai. Maniskis visai padoriai zvimbia. Nebent netrukdo tada, kai nieko neveiki virtuveje smile.gif Taigi sis nepatogumas bendroje erdveje islieka, kaip beziuresi. Man taip pat visai patiktu kokia mobili pertvara.
Aronija
My Webpage

Sveikos 4u.gif
Stai tokia pertvarele atskyreme virtuve nuo svetaines. Pas mus gera buitine technika (AEG), taciau nuo garsu niekur nesidesi. Vistiek yra girdimas mikrobanges, arbatinio ar gartraukio garsas. Pastoviai kreipti i tai demesi yra kvaila, tuomet geriausia iseitis visiskas virtuves atskyrimas, t.y. kaip senuosiuose butuose...
Kartais man norisi, kad pertvaros visai nebutu, gaminant norisi zvilgteleti i TV biggrin.gif bet nieko, girdziu ir gerai rolleyes.gif
Mano mana tai nustebo, kaip cia virtuve ir be duru, zodziu kiek zmoniu tiek ir nuomoniu... toks sprendimas koki prieme mes yra patogus, netiketai apsilankius sveciams, nesimato virtuves kurybinio bardako... ax.gif
Aronija
user posted image
zosė
Sveikos,
perskaičiau šią temą visą ir supratau, kad kiek žmonių tiek nuomonių. Kai gyvenau bute mano virtuvė buvo sujungta su valguomuoju, o svetainė buvo kitame buto gale. Tai kai su svečiais vakarodavom svetainėje, tai su vyru vis ginčydavomės kuriam eiti į virtuvę. Būdavo taip, kad visi sutūpdavome virtuvėje-valgomajame, nes nenorėdavo manę palikti vienos kuistis virtuvėje. Tai gi išvada - man labaiu priimtinas toks variantas: virtuvė-valgomasis-svetainė. Tiesiog reikia atskirti zonas spalvomis, baldais ar gėlėmis. Name taip ir daromės. Manau nesigalėsiu, nes pas tėvus taip yra ir visiems tai patinka.
Avita
Grazu pas jus, Aronija ax.gif thumbup.gif
Frosted
QUOTE(Aronija @ 2006 01 25, 11:15)
Sveikos  4u.gif
Stai tokia pertvarele atskyreme virtuve nuo svetaines. Pas mus gera buitine technika (AEG), taciau nuo garsu niekur nesidesi. Vistiek yra girdimas mikrobanges, arbatinio ar gartraukio garsas. Pastoviai kreipti i tai demesi yra kvaila, tuomet geriausia iseitis visiskas virtuves atskyrimas, t.y. kaip senuosiuose butuose...
Kartais man norisi, kad pertvaros visai nebutu, gaminant norisi zvilgteleti i TV  biggrin.gif  bet nieko, girdziu ir gerai  rolleyes.gif
Mano mana tai nustebo, kaip cia virtuve ir be duru, zodziu kiek zmoniu tiek ir nuomoniu... toks sprendimas koki prieme mes yra patogus, netiketai apsilankius sveciams, nesimato virtuves kurybinio bardako...  ax.gif
*

O man virtuve, sujungta su svetaine - patogiausia thumbup.gif Gamini valgyt, žiūri su visais televizorių, bendrauji kartu, o taip būtų - visi svetainėj, o tu virtuvei... sad.gif juk nesuvarysi visų į virtuvę vien dėl to, kad tu ten kažką gamini biggrin.gif
Dėl garsų - negi jie trukdo? Šaldytuvas veikia gana tyliai, arbatinukai kiek garsiau, bet užviria - ir viskas, kiek čia, kokios 5 minutės. Na nebent būtų su švilpuku ir tingėtum eit išjungt laugh.gif Tada jau gal trukdytų tie "virtuvės garsai". biggrin.gif
Dėl kvapo irgi nesiskundžiu, gartraukis ištraukia kvapų didesnę dalį, tai išeina beveik tas pats, kaip atskiroj virtuvei mirksiukas.gif
Ieva-Pieva
user posted image
Ieva-Pieva
user posted image
Frosted
QUOTE(Aronija @ 2006 01 25, 11:16)
user posted image
*

Tik dabar pastebėjau, kad mes su Aronija beveik kaimynkos 4u.gif

QUOTE(Ieva-Pieva @ 2006 01 29, 16:40)
user posted image
*

Nelabai, tikriausiai patogu prie tokio stalelio sėdėt g.gif Kojų nėr kur nukišt g.gif nors atrodo tai gražiai bigsmile.gif
bitemajagsm
QUOTE(Fijona @ 2006 01 24, 09:50)
Na, drisciau suabejoti ta stebuklinga technika, kuri nekelia jokio triuksmo. Na, negirdejau supertyliai veikiancios mikrobanges ar elektrinio arbatinio. Del gartraukio - nesigincysiu, gal ir yra tyluteliu, bet isivaizduoju, jei galingas, tai ir "siurbti" turetu galingai. Maniskis visai padoriai zvimbia. Nebent netrukdo tada, kai nieko neveiki virtuveje  smile.gif Taigi sis nepatogumas bendroje erdveje islieka, kaip beziuresi. Man taip pat visai patiktu kokia mobili pertvara.
*

Aš nesakiau, kad nekelia jokio triukšmo. Kažkoks triukšmelis vis tiek yra, bet jis neįkyrus ir praktiškai jo negirdžiu. O kalbėjau apie didžiąją buitinę techniką, bet ne apie arbatinius bei mikrobanges, nes visų pirma Lietuvoje neesu mačiusi AEG nei arbatinio, nei mikrobangės (tiesa, jų ir neieškojau), nes šie prietaisai būna įjungiami tik keletui minučių. Kalbėjau apie tokią buitinę technika, kuri būna įjungta nuolat (pvz., šaldytuvas) arba turi veikti ilgesnį laiką (gartraukis, indaplovė).
O apie savo galingą gartraukį galiu pasakyti tik tiek, kad jame yra keturi intensyvumo režimai. Tai kiekvienas veikia vis triukšmingiau, o paskutinis skirtas puodų prisvilinimo atvejui. Bet palyginimui apie triukšmą galiu pasakyti, kad mano senutė "snaigė" veikia žymiai garsiau, nei įjungtas galingas gartraukis tuo režimu, kuris skirtas ne ekstra atvejams, bet normaliam gaminamo maisto garų ištraukimui.
Frosted
Prie nuolat arba ilgą laiką veikiančių prietaisų garso kažkaip pripranti taip, kad po to nustoji juos pastebėti biggrin.gif
Pas mane šaldytuvas Samsung, tai kažkaip net tylu ramu man jis netrukdo ax.gif Gartraukis garsesnis, bet juk jis ne nuolat įjungtas smile.gif
Aronija
QUOTE(Frosted @ 2006 01 29, 22:49)
Tik dabar pastebėjau, kad mes su Aronija beveik kaimynkos  4u.gif
Nelabai, tikriausiai patogu prie tokio stalelio sėdėt  g.gif Kojų nėr kur nukišt  g.gif nors atrodo tai gražiai  bigsmile.gif
*

4u.gif rimtai kaimynkos! Ir is kurio tu namo?
Limcamca
Oi, mergaitės šaunuolės, jūs tik dėkit daugiau nuotraukyčių 4u.gif Bus man idėjų savo namams blush2.gif

Bet pastebėjau iš nuotraukų vieną dalyką: kad virtuvė ir svetainė yra pakankamai didelė. Ir kai jas sujungi, gaunasi dar didesnė erdvė. O man atvirkščiai, reikia kokios įdomesnės pertvaros mažos kvadratūros butukui. Nes tą patį barą pastačius automatiškai užimama vieta g.gif
Aronija
QUOTE(Limcamca @ 2006 01 30, 10:32)
Oi, mergaitės šaunuolės, jūs tik dėkit daugiau nuotraukyčių 4u.gif Bus man idėjų savo namams blush2.gif

Bet pastebėjau iš nuotraukų vieną dalyką: kad virtuvė ir svetainė yra pakankamai didelė. Ir kai jas sujungi, gaunasi dar didesnė erdvė. O man atvirkščiai, reikia kokios įdomesnės pertvaros mažos kvadratūros butukui. Nes tą patį barą pastačius automatiškai užimama vieta g.gif
*

zinai, maciau visai idome pertvara, as tokios norejau bet vyrelis turejo kitoke vizija.... is gipskartonio padaryti petvara lyg lentyna, t.y. su ertmem. Petvara dekoruotum, o i angas pasistatytum, ka nors grazaus... na nezinau ar as cia aiskiai ka nors pasakiau blush2.gif Arba visai neskirk virtuves, tiesiog virtuves ir svetaines baldus bandyk suderinti ir bus thumbup.gif
Ieva-Pieva
Limcamca, kokio dydžio tavo svetainė- virtuvė?
Limcamca
Bendrai bus kažkur apie 27 kvadratai. Esmė tame kad viena siena vien langai, t.y. pertvaros iš tos pusės nepastatysi. ax.gif

Ačiū mergytės, jūs tik nuotraukytes dėkit, gal kad rasiu. biggrin.gif
Ieva-Pieva
user posted image

user posted image
Flax
Bet jūs man pasakykit,ar jūs už baro sėdit ?
Man atrodo jis labiau dekoratyvinis..
Jei yra valgomasis stalas,tai aš mieliau renkuosi jį,o už už baro nebent tik trumpam prisėdu.
Aš savo naujojo buto viziją matau tokią:
Pakankamai didelė virtuvė - valgomasis ir atskirai svetainė.
Jei ateis svečių ir aš juos norėsiu pavaišinti pietumis,mes jaukiai įsikursime virtuvėje prie valgomojo stalo (virtuvė bus erdvi ir graži biggrin.gif ) ,aš nebūsiu atskirta nuo svečių,jei ką ir nebūsiu spėjus pagaminti.
Nes man nelabai patinka valgyti iš lėkščių su peiliu ir šakute prie žurnalinio staliuko svetainėje biggrin.gif Tuo labiau ,kad man patinka tokie žemučiai,japoniško stiliaus biggrin.gif
Jei svečius vaišinsiu kava ,tai jie patogiai įsitaisys svetainėje,o aš neilgai užtruksiu virtuvėje, kol užvirs vanduo smile.gif.

Ir nei kvapų, nei garsų, nei neplautų puodų
4u.gif
Grytė
QUOTE(Frosted @ 2006 01 28, 16:51)
O man virtuve, sujungta su svetaine - patogiausia thumbup.gif  Gamini valgyt, žiūri su visais televizorių, bendrauji kartu, o taip būtų - visi svetainėj, o tu virtuvei... sad.gif juk nesuvarysi visų į virtuvę vien dėl to, kad tu ten kažką gamini  biggrin.gif
Dėl garsų - negi jie trukdo? Šaldytuvas veikia gana tyliai, arbatinukai kiek garsiau, bet užviria - ir viskas, kiek čia, kokios 5 minutės. Na nebent būtų su švilpuku ir tingėtum eit išjungt laugh.gif Tada jau gal trukdytų tie "virtuvės garsai".  biggrin.gif
Dėl kvapo irgi nesiskundžiu, gartraukis ištraukia kvapų didesnę dalį, tai išeina beveik tas pats, kaip atskiroj virtuvei  mirksiukas.gif
*

Aš taip pat už virtuvę-svetainę viename thumbup.gif Kol kas gyvenam su mažyte virtuvyte atskirta nuo kitų kambarių. Tai niekas joje nenori valgyt -nei vyras, nei vaikai... Per ankšta visiems susėsti, o jei dar reikia sukiotis tarp viryklės, spintelių, šaldytuvo, tada man trukdo tie "sėdintieji".
Antras dalykas - visi nešasi maistą į kitus kambarius (labiausiai traukia TV doh.gif ). Taigi trupinius ir lėkštes susirankiot tenka iš visų kampų.
O kai turėsim virtuvę su svetaine kartu - tai visas veiksmas tilps vienoje patalpoje - ir pabendraut su šeima galėsiu gamindama, o ir indus nurinkt bus arčiau.
Mes iškilmingų pietų neruošėm dar niekada (artimiausiu metu irgi neplanuojam persiorientuoti biggrin.gif ), tai mums ir netrūks atskiros svetainės svečiams. Pati gaminu minimaliai, todėl toks sujungtas varijantas mums geriau. rolleyes.gif

Keistai man skamba abejonės, kad virtuvės garsai trukdys svetainėje sėdintiems unsure.gif . Na, tiesiog neįsivaizduoju tokių tylių svečių, kad arbatinuko ūžimas juos trikdytų g.gif. Nebent užsiiminėtų joga biggrin.gif Juokauju, nes savo situacijoj neįsivaizduoju tokio diskomforto dėl virtuvės garsų 4u.gif

Žinoma, kad kiekvienas renkasi pagal savo gyvenimo būdą, prioritetus ir t.t. Bet prieš susiplanuojant virtuvę ir svetainę, čia perskaitytos nuomonės labai padeda 4u.gif

bemse
pritariu,geras dalykas tas baras-susodinu savo chebryte,tai nors netrupina po visa nama.Pas mane yra ir valgomasis stalas ir svetaine ir virtuve kartu.Tik gaila prie valgomojo stalo negaliu priversti valgyti -jis tik kai dekoro detale.Kai ismoksiu ikelsiu nuotraukas gal kam patiks. bigsmile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.