Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Skaičiuojam kalorijas- 4
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Sportas ir dietos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Utiuitiutė
QUOTE(Boroozee @ 2007 09 12, 21:18)
Oi nudziuginot mane su kosem ir virtom kruom
*

Nepiktnaudžiauk per daug košėm- jos gerai, bet reikia ir mėsytės, ir žuvies, ir daržovių mirksiukas.gif
Browny
Kiek kcal turi visciuku siredeles? g.gif niekur nerandu blink.gif
Finna
QUOTE(*Violeta* @ 2007 09 12, 14:50)
As duociau daugiau nei 500, apie kokius 700  rolleyes.gif
Ir sveriau ne per seniausiai namie... Kai atveza buna ji jau supjaustyta, tai apytiksliai pusantro gabaliuko 100g.  smile.gif
*

Pažiūrėjau parduotuvėj panašios sudėties picą, rašo, kad sveria 300g, ir 100g yra 246kcal. Bet ten buvo vidutinė pica, tai maža mažiau šiek tiek sveria unsure.gif
Finna
QUOTE(gniutia @ 2007 09 11, 17:33)
kiek mazdaug kcal turi kugelis?  g.gif  blush2.gif
*

Radau, kad 100g kugelio turi 97kcal(be padažo) unsure.gif Bet geriausia pačiai apsiskaičiuot, juk kiekviena kepam skirtingai smile.gif Aš, kai kepiau man porcija gavosi 300kcal(be padažo). Bet kas vienam porcija, kitam gali būti dvi porcijos ar tik pusė smile.gif
Prieš darydama, pasvėriau bulves, visų kitų produktų (ką dėjau) kaloringumą suskaičiavau, gavosi apie 1800kcal iš viso, iškepusį supjausčiau į 6 dalis ir taip orientavausi kiek turi viena porcija biggrin.gif

QUOTE(chocolove @ 2007 09 12, 18:47)
Kiek kcal jūs duotumėt plovui (su vos keliais pakepintais mažais gabaliukais kiaulienos) ir obuolienei (cukrus, obuoliai, vanduo, gan skysta  smile.gif ?
*

Radau, kad 100g uzbekiško plovo turi 172kcal. Bet aš vėlgi darydama skaičiuočiau pagal save, nes neaišku kiek ten ko dedi smile.gif
Dėl obuolienės vėlgi, žiūrint kiek ten dėta obuolių ir kiek cukraus.
pakasiukas
QUOTE(Ruduoke @ 2007 09 13, 08:50)
Kiek kcal turi visciuku siredeles? 

125 kcal
Esmerelda
Kiek kalorijų turi šviežios datulės? Maximoj dabar yra, mėgstu arbatą geriant kokią vieną sukrimsti, bet kadangi jos labai saldžios, bijau g.gif
chocolove
Šviežios 50, džiovintos - 275 4u.gif mirksiukas.gif
chocolove
Labas, gal kuri žino, kiek sveria 1 v. š. skysto medaus? unsure.gif
meškutė_Nida
QUOTE(chocolove @ 2007 09 14, 14:55)
Labas, gal kuri žino, kiek sveria 1 v. š. skysto medaus?  unsure.gif
*

20g cool.gif
chocolove
QUOTE(meškutė_Nida @ 2007 09 14, 16:39)
20g cool.gif
*

Ačiū labai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Cikadelė
o kaip jūs skaičiuojate tas kalorijas? na pvz galit mano įvertint, nes žalia aš tuose skaičiavimuose ax.gif
p.s gal kartais kam atrodys, kad valgau keistokai, bet...taip aš valgau...
pusryčiai-daržovių troškinys (į visą puodą buvo patekę keli lašai aliejaus), duonos riekelė, juoda arbata, kelios vynuogės
priešpietūs- grūdėtos varškės indelis
pietūs- bifstrogeno(taip tik vadinasi, bet mėsa tai kiauliena) kokie 4 valgomieji šaukštai+ 5 bulvikės, juoda arbata... blush2.gif

čia daug? čia vakarykštis blush2.gif

o va užvakarykštis 4u.gif
pusryčiai- 2 sumuštiniai su medžiotojų sūriu, juoda arbata, kelios vynuogės
pietūs, o gal ir vakarienė- karbonadas + 4 bulvikės, agurkas, desertui grūdėtos varškės indelis, juoda arbata unsure.gif

Papildyta:
dar pridėsiu, kad prieš einant miegučio išgeriu stiklinę piueno, o kartais kefyto ax.gif

p.s kažkurią dieną dariau tokią mišrainę- labai man skani, kaži kiek čia kalorijų- smulkiai pjaustytos 6 lašišų lazdelės, 2 maži smulkiai pjaustyti svogūnai, 2 nedideli pjaustyti agurkai ir valgomasi šaukštas majonezo cool.gif jaučiu, kad majonezas tai mirtis alyvose, kiek tų kalorijų turi doh.gif
carvalho
QUOTE(Cikadelė @ 2007 09 18, 14:52)
o kaip jūs skaičiuojate tas kalorijas? na pvz galit mano įvertint, nes žalia aš tuose skaičiavimuose ax.gif
p.s gal kartais kam atrodys, kad valgau keistokai, bet...taip aš valgau...
pusryčiai-daržovių troškinys (į visą puodą buvo patekę keli lašai aliejaus), duonos riekelė, juoda arbata, kelios vynuogės
priešpietūs- grūdėtos varškės indelis
pietūs- bifstrogeno(taip tik vadinasi, bet mėsa tai kiauliena) kokie 4 valgomieji šaukštai+ 5 bulvikės, juoda arbata... blush2.gif

čia daug? čia vakarykštis blush2.gif

o va užvakarykštis 4u.gif
pusryčiai- 2 sumuštiniai su medžiotojų sūriu, juoda arbata, kelios vynuogės
pietūs, o gal ir vakarienė- karbonadas + 4 bulvikės, agurkas, desertui grūdėtos varškės indelis, juoda arbata unsure.gif

Papildyta:
dar pridėsiu, kad prieš einant miegučio išgeriu stiklinę piueno, o kartais kefyto ax.gif
*

Darzoviu troskinys jei su bulvem, tai apie 100 kcal 100-ui gramu galima duot.
Duona ~100 kcal
Grudeta varske - apie 200kcal/indelis
Befstrogenas is kiaulienos gali but kokie 300kcal/100g maziausiai. 5 medideles bulvikes - vel 100 kcal.
Jei arbata su cukrum, po 50 kcal galima duot.

manyciau taip... mirksiukas.gif
Cikadelė
QUOTE(carvalho @ 2007 09 18, 14:56)
Darzoviu troskinys jei su bulvem, tai apie 100 kcal 100-ui gramu galima duot.
Duona ~100 kcal
Grudeta varske - apie 200kcal/indelis
Befstrogenas is kiaulienos gali but kokie 300kcal/100g maziausiai. 5 medideles bulvikes - vel 100 kcal.
Jei arbata su cukrum, po 50 kcal galima duot.

manyciau taip... mirksiukas.gif

ačiū 4u.gif troškinys be bulvių- kopūstas, morka, svogūnas, paprika, pomidoras, sultinio kubelis, prieskoniai

tai čia apytiksliai gaunasi? g.gif 300+100+200+100+400+100-apie 1200 g.gif g.gif g.gif nekas nekas blink.gif

gal grūdėtos varškės atsisakyti? bet kad skanu g.gif ir taip jau aš nevalgau saldumynų, ačiū dievui, jų nemėgstu lotuliukas.gif atsisakiau bandelių, ledų, sausainių rolleyes.gif apie nuostabaus skonio vyro pagamintą picą, lazaniją ir vištienos krūtinėlę grybų- vyno padaže nebekalbu cry.gif
carvalho

Papildyta:

p.s kažkurią dieną dariau tokią mišrainę- labai man skani, kaži kiek čia kalorijų- smulkiai pjaustytos 6 lašišų lazdelės, 2 maži smulkiai pjaustyti svogūnai, 2 nedideli pjaustyti agurkai ir valgomasi šaukštas majonezo cool.gif jaučiu, kad majonezas tai mirtis alyvose, kiek tų kalorijų turi doh.gif
*

[/quote]

Pienas, jei 2,5% riebumo, 1 stikline apie 110 kcal.

Kas yra lasisu lazdeles? unsure.gif

Majonezo yra ivairaus: nuo 230 kcal/100g, iki 690 kcal/100g blink.gif

Svogunai ir agurkai daug kcal neturi: agurkas ~25kcal, svogunas ~45 kcal
Cikadelė
QUOTE(carvalho @ 2007 09 18, 15:02)
Pienas, jei 2,5% riebumo, 1 stikline apie 110 kcal.
Kas yra lasisu lazdeles? unsure.gif
Majonezo yra ivairaus: nuo 230 kcal/100g, iki 690 kcal/100g blink.gif
Svogunai ir agurkai daug kcal neturi: agurkas ~25kcal, svogunas ~45 kcal

galėtų jie išvis tųū kalorijų neturėt tongue.gif
lašišų lazdelės (salmon sticks), tokios pats kaip ir krabų lazdelės mirksiukas.gif
majonezas daumantų klasikinis, reik pažiūrėt, kiek ten tų baubų kalorijų yra....

na ką gi...einu pakapot pusryčius blush2.gif
carvalho
QUOTE(Cikadelė @ 2007 09 18, 14:59)
ačiū 4u.gif troškinys be bulvių- kopūstas, morka, svogūnas, paprika, pomidoras, sultinio kubelis, prieskoniai

tai čia apytiksliai gaunasi? g.gif 300+100+200+100+400+100-apie 1200 g.gif  g.gif  g.gif nekas nekas blink.gif

gal grūdėtos varškės atsisakyti? bet kad skanu g.gif ir taip jau aš nevalgau saldumynų, ačiū dievui, jų nemėgstu lotuliukas.gif atsisakiau bandelių, ledų, sausainių rolleyes.gif apie nuostabaus skonio vyro pagamintą picą, lazaniją ir vištienos krūtinėlę grybų- vyno padaže nebekalbu cry.gif
*

1200 kcal - tiek maziausiai reiketu suvartoti lieknejant, kad organizmas neimtu badauti ir neletintu medziagu apykaitos cool.gif
chocolove
QUOTE(Cikadelė @ 2007 09 18, 14:59)
tai čia apytiksliai gaunasi? g.gif 300+100+200+100+400+100-apie 1200 g.gif  g.gif  g.gif nekas nekas blink.gif

*

Nevaryk Dievo į medį schmoll.gif 1200 yra MAŽAI nenorėk susigadinti medžiagų apykaitos nono.gif
solo
Prašau pasakykit, kiek 100 g jautienos kepenėlių turi kcal? ir kiek 4 kepti varškėčiai? 4u.gif
meškutė_Nida
QUOTE(solo @ 2007 09 19, 13:57)
1. Prašau pasakykit, kiek 100 g jautienos kepenėlių turi kcal?

2. ir kiek 4 kepti varškėčiai?  4u.gif
*

1. 141 kcal/100g. Žalių.

2. Na, čia jau nuo šeimininkės priklauso. Anot p.Mieliauskienės, 150g varškėčių su 20g grietinės turi 415 kcal
Bransha
QUOTE(meškutė_Nida @ 2007 09 19, 16:11)
1. 141 kcal/100g. Žalių.

2. Na, čia jau nuo šeimininkės priklauso. Anot p.Mieliauskienės,  150g varškėčių su 20g grietinės turi 415 kcal
*

o idomu, kiek gali sverti delno dydzio varsketukas g.gif
nors cia irgi nuo sudeties priklauso turbut.. ax.gif
velnias, taip megstu tokius dalykus, bet jau senokai sulauziau savo svarstykles doh.gif ir dabar nerandu niekur pirkti, tai ir nebegaminu nieko tokio, nevalgius, tsakant sedziu doh.gif lotuliukas.gif
Utiuitiutė
QUOTE(Bransha @ 2007 09 19, 16:30)
o idomu, kiek gali sverti delno dydzio varsketukas  g.gif
*

Valgyklinės porcijos išeiga- 200/ 30 (du delno dydžio varškėčiai+ grietinė). Aš 100gr. paprastai duodu 300 kcal.
laurriukas
Sveikutes,
Pusantro mėnesiuko skaičiuoju kalorijas. Ir atradau keletą mažai kaloringų produkų. Gal ir jūs galėtumėt pasidalinti su naujokėmis, kokius mažo kaloringumo produktus ir kur perkate. ax.gif
PVZ: Coca Cola light - buteliukas 1 kcal (kai norisi saldžiai)
Grietinė 10% riebumo - 110 kcal (Super Neto parduotuvėje, maišiukuose po 400g, beje vienintelis priedas - želatina, o ir skonis geras)
Pomidorų sultys pikantiškos "Tymbark" - 13 kcal
Jogurtas Alma Light - 39 kcal
Utiuitiutė
QUOTE(laurriukas @ 2007 09 20, 16:46)
Gal ir jūs galėtumėt pasidalinti su naujokėmis, kokius mažo kaloringumo produktus ir kur perkate.  ax.gif
*

Dalijamės šitoje temoje. Čia rašome valgiaraščius
balsė
prisirinkau baravykų thumbup.gif jau kad valgysiu dabar
kaži kiek jie kalorijų turi mastau.gif
chocolove
25 kcal grybai turi 100 g g.gif
balsė
QUOTE(chocolove @ 2007 09 22, 16:10)
25 kcal grybai turi 100 g  g.gif
*

kaip aš nepagalvojau - grybai yra grybai - visi vienodai kalorijų turi, nesiskirsto į baravykus, voveraites ir t.t. mastau.gif ar ne?
chocolove
QUOTE(balsė @ 2007 09 22, 16:16)
kaip aš nepagalvojau  - grybai yra grybai - visi vienodai kalorijų turi, nesiskirsto į baravykus, voveraites ir t.t.  mastau.gif ar ne?
*

Na tikriausiai g.gif Šiaip gal ir skirstosi, juk žuvis irgi nėra vienoda, skiriasi lydekos ar karpio kcal, tai gal ir čia šitaip...
Papildyta:
O, radau - baravykai - 19kcal smile.gif
balsė
QUOTE(chocolove @ 2007 09 22, 16:22)
O, radau - baravykai - 19kcal smile.gif
*

dėkui smile.gif
šičia jau man labiau patinka, nes jaučiu leisiu šiandien aš sau tų baravykų nemažai ax.gif
chocolove
Na taip, bet reikia žiūrėt, kad nepadaugintum padažų, grietinės ir bulvyčių prie tų grybų smile.gif
chocolove
Kiek kalorijų duoti naminei varškei (skysta)? unsure.gif
chocolove
Radau, kad:

varškė 45% 179
varškė iki 10% 76
varškė 10% 90
varškė 20% 112
varškė 30% 123
varškė 40% 165
varškė 50% 180
varškė 60% 220

Kitoj vietoj:

9 riebumo varškė 156
Liesa varškė 86
Riebi varškė 226

Dar kitur:

Varškė 18 proc. 229
Varškė 9 proc. 156
Varškė liesa 84

Gal duosiu 200 rolleyes.gif Kaip manot? g.gif
solo
Kalorijų skaičiavimo asės, esat kuri nors užsisakinėjusios bare lazaniją? kiek galėtų kcal būti porcijoje? biggrin.gif
chocolove
Ne asė aš, bet 100 g 184 kcal g.gif bet kiek ta porcija sveria, tai nežinau schmoll.gif
kankorezis
Labas vakaras mergaites,
bandau prisijungti prie jusu. Skaiciuosiu.
sekmes visoms smile.gif ax.gif
Papildyta:
QUOTE(solo @ 2007 09 24, 00:49)
Kalorijų skaičiavimo asės, esat kuri nors užsisakinėjusios bare lazaniją? kiek galėtų kcal būti porcijoje?  biggrin.gif
*

kazkada ant lazanijos dezutes pardej esu macius, kad tai trecdalis paros kcal normos, tai jauciu kokie 600kcal bus.
Ramasta
Sveikos merginos, pradejau sveikai maitintis, kepiniams ne, saldumynams, bulvems, duona tik su grudais, ir per savaite minus 1kg 400 gr thumbup.gif bet siandien taip uzsimaniau kepto kiausinio, suvalgiau doh.gif , o dabar galvoju, kiek jis galetu tureti kcal tongue.gif reikia zinoti, ka dar siandien galiu valgyti bigsmile.gif
Browny
Gal kas zino kiek kcal yra viva fresh 100gr? nes ten ant buteliuko niekur neradau ?
Dubravk@
o gal galite man paaiskinti kaip su mesa, ar kalorijos yra zaliai mesai ar jau paruostai,nes pavyzdziui is 100 gramu zalios mesos ja isvirus liks kokie 60 g.gif
pakasiukas
QUOTE(aastuliukas @ 2007 09 25, 07:18)
siandien taip uzsimaniau kepto kiausinio, suvalgiau doh.gif , o dabar galvoju, kiek jis galetu tureti kcal

Paprasta matematika mirksiukas.gif
Kiek kiausiniu iskepei? daugini is 80-90kcal/vnt + aliejus (jei naudojai) arbatinis saukstelis 50kcal, valgomasis 90-100kcal.

QUOTE(Ruduoke @ 2007 09 25, 08:48)
Gal kas zino kiek kcal yra viva fresh 100gr? nes ten ant buteliuko niekur neradau ?
*

As nezinau tikslaus viva fresh kalorazo, bet
turiu pas save kazka panasaus, tai raso 18kcal. Manau, 20kcal/100gr ir viskas mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(svedaite @ 2007 09 25, 10:52)
o gal galite man paaiskinti kaip su mesa, ar kalorijos yra zaliai mesai ar jau paruostai,nes pavyzdziui is 100 gramu zalios mesos ja isvirus liks kokie 60 g.gif
*

As skaiciuoju visada zalios mesos kalorijas. Tiesiog pries verdant pasveriu ir susumuoju 4u.gif
Neryte
Kiek kaloriju duotumet zuvies kotletui g.gif
Alatuna
Gal zinot ar skirtingos Lasisos rusys turi vienoda kcal kieki, ar skirtinga?
Taip pat gal turit nuomone siuo klausimu: Ar kepant lasisa (ar mesyte) griliuje sumazeja kcal kiekis (taukai, juk isvarva) ?
chocolove
QUOTE(Neryte @ 2007 09 25, 17:08)
1. Kiek kaloriju duotumet zuvies kotletui  g.gif
*

QUOTE(Alatuna @ 2007 09 25, 17:58)
2. Gal zinot ar skirtingos Lasisos rusys turi vienoda kcal kieki, ar skirtinga?
3. Taip pat gal turit nuomone siuo klausimu: Ar kepant lasisa (ar mesyte) griliuje sumazeja kcal kiekis (taukai, juk isvarva) ?
*

MANAU:

1. 200
2. Skirtingą (lašiša, Atlanto, laukinė 142; lašiša, Atlanto, veisiama 183...)
3. Nesumažėja (išvarva ne riebalai, o sultys)

smile.gif
gniutia
ką jūs manot dėl sulčių? 4u.gif šiom dienom kazkaip nemažai jų geriu... tai galvoju ar nebus čia nlb gerai... (geriu pačios spaustas, obuolių, be jokių pasaldinimų)
chocolove
100g - 45 kcal 4u.gif
Neryte
Idomu kaip su tom sausom uzpilamom sriubom,raso 100gr-41kcal,o pokelis tik 21gr,tai negi ji turi 8,6 kcal g.gif
chocolove
QUOTE(Neryte @ 2007 09 27, 13:53)
Idomu kaip su tom sausom uzpilamom sriubom,raso 100gr-41kcal,o pokelis tik 21gr,tai negi ji turi 8,6 kcal  g.gif
*

Čia jau paruoštos sriubos kalorijos - sriubą užpilame ~300ml vandens, tai ji svers apie 350g, o tai būtų ~150kcal 4u.gif
Alatuna
QUOTE(chocolove @ 2007 09 25, 18:36)
MANAU:

3. Nesumažėja (išvarva ne riebalai, o sultys)

smile.gif
*

Aciu uz atsakyma 4u.gif , bet riebalai tikrai isvarva (jeigu ju yra mesoj, zinoma, vistos krutinelej, tai-ne). Yra toks indelis, kur surenka viska kas is mesos varva, tai paskui kai atsala- ojojoi kiek baltu tauku buna doh.gif Manau, kad turetu buti kcal skirtumas. Tiktai va koks? g.gif
Neryte
Kiek duotumet maximinei burokeliu misrainei su aliejum (apie 200gr.) ax.gif
Dekoju uz atsakymus 4u.gif
chocolove
QUOTE(Neryte @ 2007 09 27, 17:09)
Kiek duotumet maximinei burokeliu misrainei su aliejum (apie 200gr.)  ax.gif
Dekoju uz atsakymus  4u.gif
*

160 kcal 200 g 4u.gif
carvalho
QUOTE(Alatuna @ 2007 09 27, 15:45)
Aciu uz atsakyma  4u.gif , bet riebalai tikrai isvarva  (jeigu ju yra mesoj, zinoma, vistos krutinelej, tai-ne). Yra toks indelis, kur surenka viska kas is mesos varva, tai paskui kai atsala- ojojoi kiek baltu tauku buna  doh.gif  Manau, kad turetu buti kcal skirtumas. Tiktai va koks?  g.gif
*

MN kažkada sakė, kad paruošta mėsa turi 20% daugiau kalorijų, negu žalia mirksiukas.gif
Papildyta:
Va, radau:

QUOTE(carvalho @ 2007 08 13, 13:02)
O sakykit ar vytinta mėsytė turi tiek pat kalorijų, kiek ir žalia?

Kaip ir virta arba rūkyta, ji turi maždaug 20 proc.daugiau kcal, nei žalia
Neryte
Idomu kiek galetu tureti sviezios kaimiskos desreles (virtos) kaloriju g.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.