Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Gimdymo skatinimas vaistais
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Gimdymas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Kai buvaul lietuvoje,tai gyditoje pasake kad man gimdyti kovo 31d,paskui as pradejau lankytis kitoi sali pas savo gyd.tai nustate balandzio 7d.jei nepagimdysiu iki tos dienos dar 10 dienu leis pernesioti ir tada jau skatins,jau balandzio 15d as vis dar su pilvu.
Ikulia
QUOTE(mes @ 2006 04 14, 09:00)
Kai buvaul lietuvoje,tai gyditoje pasake kad man gimdyti kovo 31d,paskui as pradejau lankytis kitoi sali pas savo gyd.tai nustate balandzio 7d.jei nepagimdysiu iki tos dienos dar 10 dienu leis pernesioti ir tada jau skatins,jau balandzio 15d as vis dar su pilvu.
*

As pernesiojau beveik 2 savaites, skatinti atsisakiau, mazyle pati pasirinko diena ir gime jos numatytu laiku. Bet, buvo ir pavojus, nes kaip po to pamateme vandenu visai nebuvo - tiesiog reikia labai atidziai saves klausyti.
indrutee
labai noreciau pagimdyti pati be jokiu vaistuku,skatinimu ar operaciju blush2.gif turbut visos nestuke.gif taip nori
1234567
Na mano atveju, skatinimas buvo būtinas,žinoma, troškau, kad mažylis pats pasibelstų į šį pasaulį, bet negalėjom laukti. Visą nėštumą buvęs stabilus spaudimas(kad ir aukštokas),su kiekviena laukimo diena vis didėjo. O gimdymo takai buvo visiškai nepasiruošę gimdimui. Kaklelis neatsidarinėjo. Tad... teko skatinti... Nes laukimas galėjo baigtis blogai unsure.gif
Tik man įdomu, ar visoms, kurias skatino, lašino oksitociną pabaigoje? g.gif Nes man sąrėmiams iššaukti ir kakleliui atsidarinėti dėjo žvakutę, nuleido vandenis ir viskas labai greitai vyko. Likus valandai iki stūmimo pradėjo lašinti oksitociną. Po gimdymo akušerė pasitarė, jog tai buvo nebūtina, mat viskas vyko gan greitai(nuo pirmųjų sąrėmių iki oksitocino lašinimo- 4val), ir būtų prisidėjusi tik kokia valanda prie gimdymo, o skubėt nebuvo kur, nes nukrito spaudimas, tonusiukai buvo geri. Taip ir nepasidomėjau, ar oksitocinas turi kažkokių paliekamųjų reiškinių unsure.gif Ir niekur apie tai nerašo, tik teko kaityt, kad KMUK dažnai skiria gimdyvėms oksitociną be jokių svarbių priežasčių g.gif Keista...
menade
Mano atveju buvo taip,kad nuvažiavau gimdyti,o kaklelis labai lėtai atsidarinėjo.Nuleido vandenis ir pradėjo leisti skatinamuosius.Skatinamieji labai prastai veikė,po 6val. skatinamųjų leidimo kaklelis tik iki 8cm (atvažiavau su 3cm atsidarymu).Žodžiu buvo žiauri kančia verysad.gif
rena
Mano data irgi pasirnktina verysad.gif Gydytojas pasake tris datas ir liepe is ju rinktis(pernesiojau 2savaites ir jas vaiksciojausu 2cm atsidariuse gimda) g.gif Nuleido vandenis, nepadejo schmoll.gif leido skatinamuosius blink.gif ir linksminanciu duju gavau laugh.gif Net ir su skatinamaisiais mano burbulas wub.gif nenorejo lysti, stumiau per prievarta schmoll.gif
Daznai susimastau, gal reikejo palaukti, kol pats islys g.gif ir gimdymas gal butu lengvesnis tongue.gif
Meida
Mane irgi skatino (pernesiojau savaite),bet jokios grauzaties nejauciu-juk viskas buvo daroma del vaikucio wub.gif Kaklelis (nuo 1cm) pilnai atsidare per 9 val. wacko.gif ,bet... dubens kaulai neprasiskyre ir po visu kanciu (dar ir epiduras neveike doh.gif ) padare Cezari... Taip kad vistiek niekaip pati buciau nepagimdzius...
Gosiuke
Man irgi skatino, nes buvo nubege vandenys, o kaklelis neatsiveres. Akusere uzstate lasaline ant minimalaus lasiuku tekejimo, o gydytoja atbegus vis labiau pagreitindavo ji, kol sustreikavo vaikelio tonusai, tada atbegus akusere man dave deguonies, o gydytojai velniu, kad vaikelio atejimo negalima spartinti!
bsgess
QUOTE(FaTaFeE @ 2006 02 10, 10:53)
oho, kaip apsiriko  blink.gif  Tai ka jie echoskopu nemate  mad.gif 

Echoskopas labai netikslus gale nestumo, man su pirmu vaiku apsiriko beveik visu kilogramu.

QUOTE(Ikulia @ 2006 04 16, 10:42)
Bet, buvo ir pavojus, nes kaip po to pamateme vandenu visai nebuvo - tiesiog reikia labai atidziai saves klausyti.
*

Vandenu kieki gydytojai gali patikrinti jei tik tai neramu...

QUOTE(rena @ 2006 04 25, 18:06)
Daznai susimastau, gal reikejo palaukti, kol pats islys g.gif ir gimdymas gal butu lengvesnis tongue.gif
*

Nebutinai, galejo vaikutis uzaugti ir dar sunkiau butum gimdzius, to niekada nesuzinosi. Teisingai viena mama parase, kad jei vaikutis gime sveikas, nereikia ieskoti atsakymo "kas butu, jei...". O del atsidariusio kaklelio - 2cm ne naujiena, del to gydytojai neskubina gimdyviu rolleyes.gif

Mane skatino abu kartus bigsmile.gif Pirma karta - nes prabego vandenys, buvo dazni reguliarus saremiai, bet gimdymas neprogresavo. Gimdziau dvi savaites anksciau numatytos datos, bet mazute gime virs 4 kg su pernesiojimo pozymiais. Pediatras pasake, kad pernesiota, gydytojai vadinas apsiriko apie menesi, t.y. pernesiojau kelias savaites g.gif To nesuzinosiu, svarbu vaikas sveikas, nors del svorio buvo ir istrigus, vien stumiau kelias valandas.

Antro vaiko del pirmosios svorio paciai gimdyti neleido. Liepe skatinti savaite iki numatytos datos. Pagimdziau labai gerai, daug lengviau nei pirma. Ir velgi vaikas buvo arti 4 kg bigsmile.gif Tai kiek butu sverusi jei buciau laukusi ilgiau bigsmile.gif Todel dziaugiuos, kad buvau skatinama, nes jei buciau laukus "kada gamta pasauks", gal gimdymo metu butu dare ir Cezari del vaiko svorio, nes per pirma jau buvo tokiu minciu. Tiesiog buvau tokia pavargus, kad net pasakiau gydytojui, kad nebestumsiu daugiau, na nebeturejau jegu visai.

Man atrodo, ne viena is musu nera pagimdzius 10 vaiku, is kuriu 5 butu buve pagimdyti "naturaliai" be isikisimo, o kiti 5 - su skatinimu. Todel sumesti kaltes skatinimui del sunkaus gimdymo ar vaiko sveikatos as nedrisciau. Neturim ko palyginti. As abiem atvejais skatinama jokiu sunkumu nepajutau. Turbut visi gimdymai skiriasi nepriklausomai tik nuo to, ar skatino ar ne... O juk ir pats skatinimas gali buti skirtingas, nes vienai neminksteja kaklelis, kitai tik saremius daznina, ir t.t. Vienu zodziu, skatinimas gali buti labai ivairus. Jis daugiau skirtas moterims padeti pagimdyti kai pacios del kazkokiu priezasciu negali. Skatinimas gali letint gimdyma jei jis buvo pradetas visai nesant progresui, bet gale nestumo jei ji pasiulo, tikiu daugiau del gimdyves ir vaikucio geroves, ne del gydytoju darbo palengvinimo. Bent jau as esu dekinga uz savo "skatinimus".
pincius
mano mergina ilgai svartse kada jai gimti.velavo devynias dienas po nustatyto termino...pamazu pradejo teketi vandenys,o saremiu nebuvo.aisku skatino mane...bet pagimdziau beveik tik po paros.nezinau kaip ten del jos,nes ji gime sveika,gerai ivertinta,bet man tai buvo tikrai sunku ir nezinau kaip tokiu atveju butu buve geriau.
dar del gydytoju...pasijutau tiesiog taip,kad jiems visai nerupi gyvas zmogus, o juolabiau gimstantis naujas.
Kuculis
Mano didzioji diena rytoj ohmy.gif .Skatins,nes del auksto spaudimo vaisiui kyla gresme.O as ziauriai bijau,nors gimdymas ir ne pirmas.Labai norisi,kad viskas naturaliai bent prasidetu...Tik vaikutis ne krust is vietos.Matyt,gera jam ten pas mane.As jau ziauriai pavargau ne tik nuo nestumo,bet ir nuo klausimo :AR JAU KA NORS TURI?
lylu
[I][B] labai jau sunkus klausimas: ar reikia skatint, ar leist vaikui paciam pasirinkt gimimo diena... mano ciklas taip pat ilgas, todel pernesiojimas- tai normalu. Pirma daktare nustate termina kovo 26, kita kovo 24...beveik nesiskyria. Bet apziurejus pamate, kad kaklelis tik 1cm atsidares ir dar nesimato, kad organizmas pasiruoses butu. Pasake atvaziuot po velyku(29 d) ir dar pora dienu laukem (savaite). Veiklos jokios, atidarymas toks pats...nusprende skatint...kai po pirmu saremiu praejo 3 valandos nusprende nuleist vandenys ir pamate, ad vandenys jau pazaliavo...po to prasidejo veikla normali ir dar po 3 valandu pagimdziau. Dukra sveika, bet buvo visi pozymiai pernesiojimo. Jei laukciau daugiau...kas butu tada?
Negali zinot kas teisinga...bet jei suklysta kokiu menesiu, tai baisu. Bet as dekinga,kad man skatino gimdyma.
Siggy
na, aš irgi naiviai galvojau surasiu kokį atsakymą, kaip elgtis, o tik supratau, kad visi atvejai labai individualūs... aš irgi tuoj važiuosiu pas gydytoją (jau pagal paskaičiavimą gaunasi savaitės pernešiojimas) ir sakė guldys gimdyt. Tai kaip suprantu skatins. Kiek žinau, leidžia normaliai pernešioti dvi savaites. Kai tikrino per patį terminą, tai ir vandenys buvo normoj, ir tonusai labai geri vaiko.... ir nežinau, ar ne geriau būtų palaukti sar savaitę, bet ir pačiai jau taip neramu, taip norisi savo vaikutį sveiką į rankas paimti.... matyt lieka pasitikėti gydytoja
laimav
man nieko neskatino nes buvau uznesiojus vos dvi dienas o beto jau buvo pradejes darytis kaklelis tad beliko tik laukti thumbup.gif nors paciai ir nepavyko pagimdyti teko daryti cezari
ingridukas
o as pernesiojau savaite(pagal gyditoju apskaiciavimus,nors pati zinojau beveik tikslia pastojimo data,ir nemaniau kad pernesioju)man taipogi skatino,gimdymas buvo ilgas-14valandu,labai alinantis ir sunkus.praejus kaskiek laiko ir as pradejau grauztis kad vaikelis gime ne laiku,pykstu ant saves kad leidau skatint,o gal reikejo palaukt naturalumo.dabar abu turim problemu su sveikata.teisinu save tik tame kad pernesiojus pergyveni del mazylio sveikatos(juk medikai zino geriau) ir taipogi paskutines dienas labai lauki to gimdymo,nes pilvas toks didelis ir sunkus kad norisi greiciau pagimdyti 4u.gif
saule79
Sveiki, gal kas nors galetu papasakoti, kaip vyksta gimdymo skatinimas, nes rytoj turesiu sia procedura, o mano gydytojas nieko nepasakoja...
Aciu
grazina37
man tai lasino lasaline ir po 2 valandu gime sunelis ,dar iki rytojaus daug laiko ir gali pagimdyti be vaistu thumbup.gif tai laikykis ir kantrei lauk gimtadienio SEKMES 4u.gif
ingridukas
o man lasino laseline,ir po 14 valandu kanciu gime sunelis. 4u.gif Sake gyditojai kad skatinant skauda dag labiau nei naturaliai gimdant.nezinau kaip kitiem,bet mano skausmai buvo nepakeliamo wub.gif
Stebukle
Mane skatino hormonais per laseline, aisku pagimdziau greit, po poros valandu jau turejau dukryte thumbup.gif Svarbiausia pasitiket savim ir klausyt ka gydytojas sako daryt 4u.gif Sekmes gimdyme mirksiukas.gif
NirN
O ka daryt jei mazyliukas norejau tupet pilvelyje iki jam sukaks 18... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Tik skatindami galejo pradet gimdymo eiga...
NirN
Na man tai ampulyte i uzpakali suleido pries kelias dienas, bet nepadejo, poto zvakuciu kelias i maksti gavau, o finaliniam etape ir laselina state, bet vistiek kaklelis neatsidarinejo.... Tai visgi cezari teko daryt
Vilsen
Sveika
man neprireikė skatinamųjų,bet prieš mėnesi draugė su skatinamaisiais gimdė,tai jai buvo lašalinė statoma.Po poros valandu gimė mergaitė.
allegro
Man irgi buvo lašelinės abu kartus. be jų nieko nebūtų buvę, ir dozės buvo tolygios arkliui, nes kitaip neatsidarinėjo niekas. Tad skatinimas yra reikalingas procesas. Nebijokit, jei kam to prireikia.
giedree_grey
man,kadangi saremiai truko ilgai ir buvau nuvargus,gydytoja nusprende pagreitinti procesa ir eme leisti skatinamuosius. suleido tik 2 svirkstus i sedmenis,kas pusvalandi,trecio nebeprireike,kadangi atsidare kaklelis,kirpo pusle vandenu ir prasidejo "linksmybes" lotuliukas.gif
giedree_grey
na nors as buvau pernesiojus 5 dienas,bet pradzioj manes neskatino,nes gimdymas prasidejo naturaliai,taciau i pabaiga,kadangi uzsitese saremiai,kad manes nekankinti pradejo skatinti,tik nespejo visu triju suleisti porciju,o tik 2 biggrin.gif
Tukana
QUOTE(Asta78 @ 2006 05 01, 19:47)
.Labai norisi,kad viskas naturaliai bent prasidetu...Tik vaikutis ne krust is vietos.Matyt,gera jam ten pas mane.As jau ziauriai pavargau ne tik nuo nestumo,bet ir nuo klausimo :AR JAU KA NORS TURI?
*

Panasi situacija ir pas mane. Jau 40 sav. ir 6 d., o leliukas neskuba islysti verysad.gif , jei dar per keturias dienas nesuskubs - laukia skatinimas verysad.gif
Panasiai buvo ir per pirma gimdyma, gimdziau 40 sav. ir 7 d., bet gimdymas prasidejo pats, skatinti nereikejo. Labai tikiuosi, kad ir dabar panasiai bus. Gal tie leliukai turi pas mane siek tiek ilgiau pakepti g.gif
O tas klausimas tikrai is proto varo blink.gif , nors imk ir kasdien siuks visiems zinutes, kad dar nepagimdziau.
giedree_grey
QUOTE(Tukana @ 2006 06 24, 23:38)
Panasi situacija ir pas mane. Jau 40 sav. ir 6 d., o leliukas neskuba islysti  verysad.gif , jei dar per keturias dienas nesuskubs - laukia skatinimas  verysad.gif
Panasiai buvo ir per pirma gimdyma, gimdziau 40 sav. ir 7 d., bet gimdymas prasidejo pats, skatinti nereikejo. Labai tikiuosi, kad ir dabar panasiai bus. Gal tie leliukai turi pas mane siek tiek ilgiau pakepti  g.gif
O tas klausimas tikrai is proto varo  blink.gif , nors imk ir kasdien siuks visiems zinutes, kad dar nepagimdziau.
*

aciu dievui manes niekas neklausinejo kasdien rolleyes.gif gal todel,kad pilvukas buvo ne is didziuju ax.gif

pamaciau tavo avatara ir neteku zado is tokio grozio! 4u.gif sakes,kaip grazu mirksiukas.gif gaila,kad pas mane albume tokiu nuotraukyciu nera... verysad.gif bet gal per antra nestuma pavyks kazka panasaus uzfiksuoti ax.gif
giedree_grey
mus skatini,kad saremiai per ilgai truko ir pradejo retet,kad ilgai nesikankinciau. nzn,vaikiukui lyg itakos neturejo.. g.gif
zaikauskai
jau 40 savaiciu, jau eina 41, oadekite:)
kaip paskatinti naturaliai savo vaikiuka ka greiciau islistu:)
jau nebegaliu:) ir mane erzinti pradejo ir jauciu ka jam paciam labai anksta ten:(
Vavidvake
QUOTE(zaikauskai @ 2006 07 17, 14:58)
jau 40 savaiciu, jau eina 41, oadekite:)
kaip paskatinti naturaliai savo vaikiuka ka greiciau islistu:)
jau nebegaliu:) ir mane erzinti pradejo ir jauciu ka jam paciam labai anksta ten:(
*

nereikia pergyventi, vaikelis pats zino, kada jam reikia gimti. as taip pat gimdziau 41 sav. ir keleta dienu, pagulde sestadieni ir sekmadieni skatinti norejo, o sekmadieni ryte saremiai savaime prasidejo smile.gif
sharlote
teisingai....vaikelis pats zino, kada jam reikia belstis biggrin.gif
bet man panasiai buvo.......ne tiek tas laukimas kiek skambuciai artimuju ir nelabai artimuju uzkniso.....kada gimdysi, gal jau pagimdei.....maniau, nupusiu nuo tu klausimu..... blink.gif
neapsikentusi suejus 40savaitei, kadangi jauciausi gerai, pradejau valyti langus, skalbti ir kabinti uzuolaidas blush2.gif
o buvau jau sutarus po poros dienu atvaziuoti ir skatins dirbtinai, issauks gimdyma, ir ka.....nuvaziavau i klinikas jau su reguliariais saremiais tongue.gif nors dar nestipriais.......padejo matyt ax.gif o gal tiesiog atejo laikas bigsmile.gif
mamulka
sveikos:)
as irgi laukiu nesulaukiu to stebuklo mazycio 4u.gif
turejau vakar gymdyt, bet vaikutis visai dar nenori i pasauli verysad.gif
gal zinote kokiu budu paskatinti gymdyma? schmoll.gif

ir ar apskritai reiketu paciai kaip nors skatinti?
ka manote?
Atlantida
Kazkokiam zurnale buvo kazkokiu patarimu. Dabar nerasiu, nes tu zurnalu pas mane - visa kruva, bet prisimenu kad gali dar be langu valymo padeti karstoka vonia ir pasimylejimas smile.gif

O man gimdyti rugpjucio pirma, bet ginekologe apziurejusi mane pasake, kad gleiviu kamstis iskrites, gimdymo takai pasiruose gimdymui, taigi labai greit gimdysiu. Ta pasake pirmadieni, tai kaip durnele sedziu namie ir laukiu. Kol kas nieko smile.gif
mamulka
as tai siandien buvau pas dakrara kur gymdysiu mirksiukas.gif

tai paciupinejo mano kakleli, pasake kad dar jokiu pozymiu, o man taip baisu kad pernesioju, nes daug kur raso, kad geriau nedanesioti, negu pernesioti blush2.gif

nezinau kaip cia bus bet jau taip nori pamatyti savo mazyte:) biggrin.gif
del mylejimosi tai baisoka, jau zinai paskutines dienos, tai nedrasu kazkaip blush2.gif wub.gif
o del karstos vonios tai gal ir verta pabandyt:)

sake daugiau judet, vaiksciuot, bet kad sunku su tokiu pilvuku nestuke.gif
Atlantida
Jo, kazkaip ne vien sunku judet ir vaiksciuot, bet per daug ir nesinori. O dar neduok Dieve vandenys nutekes kur viesoj vietoj, nors suprantu, kad tikimybe maza. Bet per pirma gimdyma man buvo taip - skausmu dar nebuvo, o vandenys paeme ir nutekejo (tiesa, as ramiausiai miegojau namie).

Beje, man pora dienu pries pirma gimdyma ginekologe sake, kad dar vaiksciuosiu ilgokai, nes pilvas nenusileides, o as pradejau gimdyti tiksliai kada ir reikejo.
Tutikutė
R.Semetos kursuose sake, kad naturaliai paskatinti yra keli budai. Pirmas tai speneliu dirginimas, kelias dienas kas pora valandu po 10-15min trinti ir maigyti spenelius, tuo metu pradeda gamintis kazkokia medziaga kuri issaukia gimdyma, o kitas budas, kaip jau cia kazkas rase, reikia myletis ir ne viena karta blush2.gif nes spermoje irgi yra tam tikru medziagu kurios suminkstina gimdos kakleli ir padeda jam atsidaryti. Bet patarciau geriau apie tai pasikalbeti su savo daktare ir tik po to imtis veiksmu smile.gif
kas
As irgi noreciau pati be skatinimo pradet lukstentis. Juolab, kad jau savite atsiliekam nuo termino. Deja is savo praktikos budo su langu valymu patvirtint negaliu--visa savaite nerezultatyviai blizginu doh.gif doh.gif doh.gif O del speneliu dirginimo....bijau, kad po 10 minuciu trynimo negyvai nenutrinciau. Ar kuri nors bande? Kvepia mozochizmu....
NicoleUK
Tikrai nereikia nieko daryti aš tai pagimdžiau 41sav. thumbup.gif lygiai išėjo.Daugiau judėti žinau kad sunku bet pasistenkit.O taip man kai daktarė sakė dabar daryk ką nori niekas nepadės be savo laiko.Daug jums kantrybės ir sulauksite to stebūklo thumbup.gif 4u.gif
indrutee
mano maziukas jau ir veluoja beveik savaitele doh.gif bet as laukiu ir nieko nesiskatinu nes nelabai tuo tikiu...galvoju kad tai buna tiesiog sutapimas mirksiukas.gif juk maziukas geriau zino kada jam reik islyst...
ulu
trys puodeliai aviečių lapų arbatos
karštas dušas nugaros srity

bet gal geriau vyksta savaime, pastebėjau, kad paruošiamieji suaktyvėja būtent visiškos ramybės (ypač psichologinės) metu, o ne superaktyviai judant, bent jau man
nendrele
man irg jau 41 +1 diena, visas nestumas buvo kaip daina o si savaite psichologiskai varo is proto, taip kad stengiuosi uzmirsti kad isvis turesiu vaika.. tada padeda, tiesiog gyvenu savo gyvenima varineju visur kur ir tt. mylejimaisi, langu valymai, tvarkymaisi, vaiksciojimai, tonikas kol kas nepadeda. baisiausia kad nieko tikrai nejauciu, nors vakar jauciau visa diena pamaudinejimus nugaroj ir papilvej.. siandien nieko vel... mano mama pagimde daug tupinedama kai reikejo issibarsciuses siuksles surinkti, tai gal tupinejimas padeda..

dar masazas girdejau prie achilo is vidines puses, toj vietoj kur kulnas baigiasi padeda. ten yra taskas kuris suaktivina gimdos veikla.. vakar masazavau bet nieko.. gal ilgiau ir dazniau reik.
mamulka
man daktare irgi sake avieciu lapu arbata galima pagerti
taip pat nugaros apacios masazas

as dar nieko nebandziau, tad nezinau ar padeda 4u.gif
xxkamane
Man gimdyti reikejo 16 pagimdziau 17, gydytoja sake per paskytine apziura atsimenu buvo 15 diena, pasimylek tu gerai ir pagimdysi laiku ir lengvai, taip ir ivyko biggrin.gif
kas
Mes su lelium nuo termino atsiliekam jau daugiau nei savaite ir jei savaime siandien neissilukstensiu, tai rytoj skatins scare.gif Is laisdisku metodu nieks nepadeda--ir langus sveiciu ir vaikstau ir vonioj karstoj sedziu verysad.gif

Ne vienoj knygoj skaiciau, kad saremiai skatinant gimdyma sustipreja(taip pat ir skausmas), bet niekur nerasoma ar skatinamieji ligoninese duodami kartu su nuskausminimu?Juk teoriskai epiduras ilgina gimdymo trukme..... Gal kuri nors susiduret?
Saule100
QUOTE(kas @ 2006 07 25, 08:58)
Mes su lelium nuo termino atsiliekam jau daugiau nei savaite ir jei savaime siandien neissilukstensiu, tai rytoj skatins scare.gif Is laisdisku metodu nieks nepadeda--ir langus sveiciu ir vaikstau ir vonioj karstoj sedziu verysad.gif

Ne vienoj knygoj skaiciau, kad saremiai skatinant gimdyma sustipreja(taip pat ir skausmas), bet niekur nerasoma ar skatinamieji ligoninese duodami kartu su nuskausminimu?Juk teoriskai epiduras ilgina gimdymo trukme..... Gal kuri nors susiduret?
*

teoriškai ilgina. Mane skatino intracervikaliniu geliu. Tai sąrėmiai tokie užėjo, kad kol nepadarė epidūro, tai nuo skausmo nelabai ką ir atsimenu. Taip kad teorija lieka teorija, o praktikoje visaip būna. Kaklas su skatinimu ir epiduru atsidarė per 4-5 val.
lyra
Man iš pradžių skatini žvakutėmis, o vėliau leido į veną. Pagimdžiau maždaug per 9 val.
Nuska
kadangi nubėgus vandenims neatsirado nei vieno sąrėmio, po 3 valandų pradėjo skatinti. Visą tą laiką nuo 8 ryto, kai pastatė lašelinę, iki 17:25 kai gimė dukrytė, buvau su lašeline skatinama.
aniukas
O mano situacija visai nepavydėtina. Mano lėlytė turėjo gimt liepos 14, o aš vis dar vaikštau su pilvuku ir gydytoja nenori skatint kol kaklelis pilnai uždaras. Nors echoskopu rezultatai rodo kad lelyte turejo gimt liepos 18, bet manes tai jau neguodžia. Šitaip užsilaukus man jau nebesitiki, kad kada nors ta laimingoji diena išvis ateis.
Natuke
Man pirma ivede kaškokį gelį i mankštį. Prasidėjo skausmai, bet po kelių valandų nurimo. Po to pastatė lašalinę, bet veliau sužinojau, kad jau galvojo apie cezarį.

Su lašaline p o 1-2 valandų prasidėjo sąremiai, dar po 9 valandų gime sūnelis. Skaudėjo labai stipriai ir dažnai - daug sunkiau gimdžiau, negu kitus vaikus. ax.gif Vėliau 2 dienas negalėjau susišukuoti, nes visą laiką grėbiau save už plaukus. blink.gif
giedree_grey
QUOTE(aniukas @ 2006 07 26, 23:00)
O mano situacija visai nepavydėtina. Mano lėlytė turėjo gimt liepos 14, o aš vis dar vaikštau su pilvuku ir gydytoja nenori skatint kol kaklelis pilnai uždaras. Nors echoskopu rezultatai rodo kad lelyte turejo gimt liepos 18, bet manes tai jau neguodžia. Šitaip užsilaukus man jau nebesitiki, kad kada nors ta laimingoji diena išvis ateis.
*

nesijaudink dar labai,ateis tas metas,gal dar vaikiukas nepasiruoses,jei viskas gerai.as pati pernesiojau 5 dienas ir nieko,saremiai patys prasidejo ir vaikiux sveikas gime wub.gif tai ir tau gims,zinok,net 2 sav po termino dar yra normalu! console.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.