Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Temperatūros matavimas
Supermamų klubas > Motinystė ir tėvystė > Vaikų sveikata
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Agnele
O matuojant burnoje su elektroniniu ciulptuku ar reikia kaip ir uzpakaliukyje numesti 0,5 laipsnio8 Viena gydytoja sako kad reikia, kita kad ne. Kaip yra iš tikrųjų???? Patarkite g.gif
Paja
QUOTE(skruzdelyte @ 2005 12 09, 15:55)
Mes irgi matuojames su elektroniniu termometru.Taip daug greiciau.
*

Ir mes taip, tik mažei galiu pamatuoti naktį, dieną niekaip. schmoll.gif Rėkimai, spiegimai ir t.t. ax.gif
Paja
QUOTE(Joanna @ 2005 12 09, 18:12)
O matuojant burnoje su elektroniniu ciulptuku ar reikia kaip ir uzpakaliukyje numesti 0,5 laipsnio8 Viena gydytoja sako kad reikia, kita kad ne. Kaip yra iš tikrųjų???? Patarkite g.gif
*

Kažkada mums gydytoja yra sakiusi, kad reikia numest 3 laips. matuojant burnytėje.
matuko mamyte
QUOTE(Joanna @ 2005 12 09, 19:12)
*

jei matuoji uzpakaliuke reikia numesti 0.5.taip mums sake ir gydytoja ir as perskaiciau ant skaitmeninio termometro instrukcijos.as darniausiai matuoju uzpakaliuke thumbup.gif
laurechka
QUOTE(Linaiva @ 2005 04 07, 13:57)
O gal kas naudojate tą naujai pasirodžiusį infraredo spinduliais matuojamą? Skaičiau, kad juo matuojant užtenka kelių sekundžių priglaust prie kaktos? bet koks jo tikslumas g.gif  na ir kaina jo  blink.gif  bet gal verta investuot?
*

Mes pirkom Microlife termometra, kur ausytej matuoja thumbup.gif Mokejau 119LT. Pamatuoja per 1s. Dziaugiuos siuo pirkiniu rolleyes.gif
matuko mamyte
QUOTE(laurechka @ 2005 12 15, 23:36)
Mes pirkom Microlife termometra, kur ausytej matuoja thumbup.gif  Mokejau 119LT. Pamatuoja per 1s. Dziaugiuos siuo pirkiniu rolleyes.gif
*

g.gif as norejau pirkti toki,bet mikrolife panevezyje neradau.radau toki neaiskios firmos Eurovaistinej 128lt. bet be lindziu.gal kas zinot microlife,AND,Amron firmos tokius termometrus? 000054.gif
matuko mamyte
ax.gif na ir parasiau su klaidom doh.gif be linziu! sorry mirksiukas.gif
ugniuke
Mes matuojam su elektroniniu termometru pazastyje, anksciau kol buvo visai maziuke matuodavom uzpakaliuke su paprastu termometru smile.gif
kaunietuke
Mes taip pat pirkome mikrolife termometra uz 29lt.Visuomet matuoju temperatura i uzpakaliuka.Temperatura pamatuoja gal per kokias 7-10sekundziu.Mums tai labai geras.Niekad nebandziau savo mazajai gyvsidabrinio.
Nagi
Mazdaug iki 1,2m esant reikalui temperatura matuodavom elektroniniu termometru, ir greitai ir ramiai. O va neperseniausiai norėjom pamatuoti temperatura - tai tiesiog nesileido net i pazastį termometrą įdėt. Šeip ne taip įkalbejom - pamatavom, o elektroninis termometras - tiesiog nesąmoningus skaicius parodė. Tai greitai ištraukem gyvsidabrinį- pamatavom temperatūra, tik kad jį ilgiau laikyti reikia, ir vaikas sunkiai nusedi ramiai.
Po to dar su vyru eksperimentus su termometru darem - keliomis padalomis neatitiko parodymai. Tai kazkaip nusivyliau elektroniu termometru. Pas mus Omron firmos termometras- pirktas Eurovaistinėj.
JUrate2005
QUOTE(kaunietuke @ 2006 01 05, 14:13)
Mes taip pat pirkome mikrolife termometra uz 29lt.Visuomet matuoju temperatura i uzpakaliuka.Temperatura pamatuoja gal per kokias 7-10sekundziu.Mums tai labai geras.Niekad nebandziau savo mazajai gyvsidabrinio.
*

Mes irgi tokį naudojam. smile.gif Mums patinka thumbup.gif
Gidrute
as jau senai nepasitikiu tais pypsinčiais elektroniniais termometrais, nes jau pati sau matuodama pastebejau kad skirtingas temperatūras rodo o ka jau kalbėt
adrija
QUOTE(Gidrute @ 2006 01 18, 23:20)
as jau senai nepasitikiu tais pypsinčiais elektroniniais termometrais, nes jau pati sau matuodama pastebejau kad skirtingas temperatūras rodo o ka jau kalbėt
*

.I r kaip teissyklė,kokią savaitę rodydavo gerai,apsidžiaugdavau.O paskui vis man kažkas čia ne taip.Patikrinu-akurat,"į pievas rodo".O juk jei vaikas serga ,tai temperatūra yra svarbu ir ekspetimentuoti nėra kada.Tai aš juos visus šiūkšlių dėžėn.Dabar paprastu vėl matuoju.Paimu mažį ant rankų,panešioju,pakalbinu ir praeina tos 8 min.Nemėtykit pinigų tom nesąmonėm.Arba bent retkarčiais patikrinkit,ar gerai rodo.
Zaiza
Na mes naudojomės paprastu gyvsidabrio termometru ir mažajai pamatuodavom bet dabar su elektroniniu pažastyje iš vis paprasta kai tik 1min laukti net ir ant kelių ramiai pasėdi o kol kas parodymais nesiskundžiu nes su vyru visaip jį bandėm tai tiksliai rodė tai va ir pasitikim g.gif
glinglingas
naudojam ta elektronini, bet she man jis nes baterijos nuseda nenaudojant net .. shiaip ar taip kai buna nusedede baterijos matuoju su paprastu. dedu i pazasti ir laikau minutele ramiai vaika..ka padarysi, kad yra labai judrus smile.gif
Kristtute
Matuojam elektroniniu ir kol kas nesiskundžiam, rodo tikslei.
Tik elementus reik jam keist kas 9-12 mėn. bent taip mums sakė vaistinėj ax.gif
adrija
O kokios firmos pirkot,kad taip tiksliai rodo/?Ar čia man tik paprasčiausiai nesisekė?
Gulia
Turim abu,bet dazniausia matuojames su paprastu,nes elektroninis klysta doh.gif
fleita
Po to, kai aš vieną kartą netyčia sudaužiau gyvsidabrio termonetrą, nusipirkom elektroninį, juo dabar ir naudojamės lotuliukas.gif
Alaja
Tik elektroniniu.Juk taip nesaugu gyvsidabriniu!
ArTutė
Turim paprasta ir elektronini. Paprastu nenoriu matuoti, nes nesaugu ir ilgai uztrunka, o elektroninis nusigrybauja. Tai nusipirkom elektronini su lankstomu galu. Kolkas rodo gerai ir esam juo patenkinti bigsmile.gif
Mįsliukė
Jau daug metų naudoju elektroninius, bet vis žadu nusipirkti paprastą, nes labai jau kartais tie elektroniniai netiksliai rodo.
menade
Dabar naudojam elektroninį,manau neverta pirkti atskiro leliui,jei ir senasis gerai bei tiksliai matuoja temperatūrą ax.gif
bitutek
matuoju su elektroniniu pažastyje. Ir tą minutę, kad dukrytė ramiai pasėdėtų, duodu kokį nors daiktą, kurio paprastai negauna. 4u.gif
nere
Po to, kai sudužo termometras su gyvsidabriu, ir teko jį surinkt, nusipirkom elektroninį.Ale rodo - pieno riebumą.Kiek ir kam bematuotum, vis 36,4. doh.gif .Nu negali gi visiems būt vienoda tokia temperatūra schmoll.gif .

Ale gyvsidabrinio nebnoriu. schmoll.gif
Linaiva
pabūsiu gdaugmaž tikra lietuvė ir "pasidžiaugsiu" kad ne man vienai su tais termometrais taip nesiseka lotuliukas.gif doh.gif nusipirkau aš tą infraraudonaisiais spinduliais kur matuoja tempą, na taip, pamatuoja labai greitai ir pridėt reik prie kaktos, bet jau toooookį opieno riebumą rodo doh.gif doh.gif žodžiu net matuojant toj pačioj vietoj vieną paskui kitą du kartus, rodo gerokai skirtingą tempą doh.gif taip, kad kritiniu atveju tenka vistik papratu senoliu gyvsidabriuku, na bet labai jau atsargiai, nes mažiaus nulakyt, kad ramiai išsėdėtų tai nelabai ein
knielita
Matuoju elektroniniu, kuris pridetas prie kaktos temperatura parodo po sekundes. Pamatuoju po kelis kartus ir jei kyla itarimas naudoju elektronini i pazastele dedama, bet si dazniausiai dedu kai vaikinas miega, neskitaip niekaip neisbuna ramiai.
nere
O kiek kainuoja tas ant kaktos limpantis termometras?
krika
aš matuoju s upaprastu gyvsidabriniu termometru. įkišu į pažastikę, užspaudžiu rankytę ir sėdim, knygutę skaitom, galima ir kokius multikus pažiūrėti. bet jei matau kad jau nebeišlaikysiu, tai tokioj sėdimoj pozoj ( kad nekrutinti ir atpalaiduoti rankytės) aš ją nešioju po kambarius
rencew
Turėjom ir mes tą čiulptuką termometrą, bet dabar niekaip neįkyši, tai naudojam gyvsidabrinį. Aišku, nelabai jam patinka, bet kai serga supranta, kad reikia matuotis. Nuo to priklauso gersim vaistus ar ne. Taigi kadangi mėgsta vaistukus gerti- tai su kančiom, bet išsėdi smile.gif. O į užpakalį- nė už ką nesileidžia, beje nežinau ar ir mums labai jau malonu būtų kaišiotis ten matuotis g.gif
Isila
me stai turi elektroninį, per 2 min pamatuoja ir vsio thumbup.gif
cool-mama
aš matuoju s upaprastu gyvsidabriniu termometru. įkišu į pažastikę, užspaudžiu rankytę ir sėdim, knygutę skaitom, galima ir kokius multikus pažiūrėti

AŠ LYGIAI TAIP PAT MATUOJU.
Chanson
Turiu 3: elektroninį, soskytę ir paprastą sovietinį biggrin.gif Spėkit kurį naudoju - aga, sovietinį rolleyes.gif
Camile
Mes buvom nusipirkę, bet, kad jis visišką nesąmonę rodė doh.gif
jausminta
Labutis.Mes turime irgi tris, justele,elektronini ir gyvsidabrini,bet nei vienu is ju neesu patenkinta verysad.gif juostele tokias nesamones rodo,elektroninis irgi kazkoks nesamoningas,na o su gyvsidabriniu neimanoma pamatuoti,i pazasti neikisi, o i subiniuka kazkaip kisti nesinori,bet kazkaip pamatuoti tai reikia. Noriu nusipirkti ta kur i ausyte,tai butu idomu isgirsti mamyciu atsiliepimus apie ji.
Is anksto dekoju.
kristinap
Turim du: gyvsidabrinį ir čiulptuką, bet naudojam pirmąjį biggrin.gif , maniškė nesusidraugavo su čiulptukais, tai ir tas termometras tik dulka doh.gif Nors kelis kartus išbandėm jį, teisingai rodė.
Siracusa
Siaip dazniausiai elektroniniu, bet ligoninej su maze kai gulejom, pavyko ir su gyvsidabriniu pamatuot bigsmile.gif
Zaiza
QUOTE(aura4 @ 2006 01 20, 17:41)
O kokios firmos pirkot,kad taip tiksliai rodo/?Ar čia man tik paprasčiausiai nesisekė?
*

pas mus AEG
Tilė
Turim elektroninį, bet kadangi jis vėjus rodo doh.gif tai naudojam patikimą gyvsidabrinį.
rut79
Tikrai jis nesamones rodo mano mergina buna karsta o jis tik rodo kita karta tik kelias daleles ir sesei tas pats buvo su vaikiukais pamatavo paskui su kitu tuo paprastu o temperaturos rode virs 38
Mojo
Pritariu Tilei. Mes irgi, kai norim patikimų rodmenų, naudojam gyvsidabrinį. O kai tik šiaip sau, apytiksliai, tai tada elektroninį, bet man asmeniškai gyvsidabrinis atrodo užtikrinčiau.
vytule
Nuo gimimo naudojome tik gyvsidabrinį termometrą, nes jis mums tiksliausias, nes elektroniniai, kartais į tokias pievas nugrybaudavo doh.gif
KRISTIDA
Mes irgi naudojam tik gyvsidabrinį rolleyes.gif
*Svajone*
Aš naudoju tik gyvsidabrinį jis parodo tiksliausiai thumbup.gif turime ir skaitmeninį bet jis parodo kilometrus doh.gif skiriasi net penkiais brūkšniukais tai jau reiškia kad labai daug aš tik už gyvsidabrinius drinks_cheers.gif jie parodo tiksliausiai o skaitmeninio nerekomenduoju,net į kelione važiuojant imu tik gyvsidabrinį susuku į kokį drabužėlį ir įsidedu į dėžutę kad nesudužtų ir clap.gif
Mama_Tania
QUOTE(Tilė @ 2006 02 11, 15:26)
naudojam patikimą gyvsidabrinį.
*

QUOTE(Mojo @ 2006 02 14, 15:35)
naudojam gyvsidabrinį
*

QUOTE(vytule @ 2006 02 15, 21:47)
Nuo gimimo naudojome tik gyvsidabrinį termometrą
*

QUOTE(KRISTIDA @ 2006 02 18, 12:14)
Mes irgi naudojam tik gyvsidabrinį  rolleyes.gif
*

QUOTE(Lina444 @ 2006 02 25, 18:43)
Aš naudoju tik gyvsidabrinį jis parodo tiksliausiai thumbup.gif
*

mes irgi tik uz gyvsidabrini (jau daug kartu esu isitikinusi, kad sie elektroniniai nera patikimi ir ta patvirtino ir ligonineje ir greitoji, min. skirtumas yra 1; tai ar 39 ar 40 laip. doh.gif - yra juk skirtumas)
Grytute
Kaip tik siandien isitikinau, kad gyvsidabtinis termometras nepakeiciamas! schmoll.gif Priglaudziu lupas prie galvytes - karsta. doctor.gif Idedu elektronini termometra - 36.1 g.gif nu, nieko sau, galvoju, negi meluoja testas "lupos prie galvytes"? As gi jauciu, kad vaikas karstas. Tada issitraukiau sena gera gyvsidabrio termometra. 38.1 Nieko sau paklaidele! doh.gif
veikejas
Sveiki,

Man 37.3. Aišku prie vaiko nelindau visą dieną, tačiau nors ir pamaitintas ir perrengtas rėkė visą naktį. Įtarimas aišku kyla, kad užkrėčiau.

Ar tinka paprastas gyvsidabrinis termometras į pažastį?
Ar reikia elektroninio? Jei elektroninio:
- Ar yra reikalavimų koks jis turi būti ar tiesiog pirkti iš hyperMaxima?
- Kur kišti? Girdėjau kažką apie šikną.

Ačiū.

Pagarbiai,
Veikėjas
Cinderella
QUOTE(veikejas @ 2006 02 27, 08:37)
Sveiki,

Man 37.3. Aišku prie vaiko nelindau visą dieną, tačiau nors ir pamaitintas ir perrengtas rėkė visą naktį. Įtarimas aišku kyla, kad užkrėčiau.

Ar tinka paprastas gyvsidabrinis termometras į pažastį?
Ar reikia elektroninio? Jei elektroninio:
- Ar yra reikalavimų koks jis turi būti ar tiesiog pirkti iš hyperMaxima?
- Kur kišti? Girdėjau kažką apie šikną.

Ačiū.

Pagarbiai,
Veikėjas
*

kudikiams geriausiai temperatura matuoti uzpakaliuke!tik kisti reikia negiliai,tik ta dali metaline!riekia su viena ranka pakelti abi vaikiuko kojites 90 laipsniu kampu su kita ikisti termometra ir laikyti - jei elektrinis tai kol supipses,jei gyvsidabrinis tai 5 min!
tiks bet koks termometras,bet man patogiau elektroninis-jis greiciu parodo,pipsi kai pamatavo,jis maziasnis ir negali suluzti!siulyciau pirkti vaistyneje!
ir dar pamatavus reikia atimti 0.5pvz jei parode 38 tai reiskia kad vaiko temperatura-37.5!nepamirsk atimti!sekmes!
veikejas
Kodėl reikia atimti 0.5 laipsnio?
*Jura*
QUOTE(veikejas @ 2006 02 27, 13:04)
Kodėl reikia atimti 0.5 laipsnio?
*

Atimti reikia tik matuojant užpakaliuke smile.gif
O jei pažastyje, tai nereikia 4u.gif
Aš savo mažylei kol buvo visai mažytė matuodavau kirkšnyje arba pažastuke mirksiukas.gif elektriniu termometru.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.