Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Būrėjų adresai
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Ezoterika
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
olilove
QUOTE(Silwa @ 2006 06 01, 18:41)
Va cia yra gera bureja jei reikia,852453178(Vilniuj)
kuri ir apie praeiti  pasakys,ir dabarti isanalizuos ir ateiti pasakys taip,kad po kuriuo laiko tik stebesies kaip viskas (ar bent dalis) pildosi.Sakau is patirties,ne tik savo smile.gif Ir ima nedaug.
*

Sveika, o koks tos būrėjos vardas ir kokiam rajone ji dirba? O kiek pas ją kainuoja?

Beje gal kas neseniai buvo pas p. Virginija Vilniuje (Karoliniškėse)?Norėčiau sužinoti kiek pas ją dabar kainuoja, nes pas ją buvau prieš kokius 5-6 metus, tai sakau gal jau įkainiai pasikeitė smile.gif Labai faina ji ir norėčiau dar kartą pas ją apsilankyt, nes buvau nuėjus pas Svetą, tai už tuos 20 lt ir pati tą galėčiau sau pasakyt ką ir ji. Nors reikia pripažint kai ką vis dėl to pataikė biggrin.gif

Tai jei kas nors buvo pas p. Virginije, būkit gerutės, parašykit mirksiukas.gif
Meda_a
man tai iki ispranasautu vestuviu tik trys men liko, o jokio vyro dar net nepazystu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Silwa
QUOTE(olilove @ 2006 06 05, 12:41)
Sveika, o koks tos būrėjos vardas ir kokiam rajone ji dirba? O kiek pas ją kainuoja?
Beje gal kas neseniai buvo pas p. Virginija Vilniuje (Karoliniškėse)?Norėčiau sužinoti kiek pas ją dabar kainuoja, nes pas ją buvau prieš kokius 5-6 metus, tai sakau gal jau įkainiai pasikeitė  smile.gif  Labai faina ji ir norėčiau dar kartą pas ją apsilankyt, nes buvau nuėjus pas Svetą, tai už tuos 20 lt ir pati tą galėčiau sau pasakyt ką ir ji. Nors reikia pripažint kai ką vis dėl to pataikė biggrin.gif

Jos vardas Galina,ji is Karoliniskiu.Ima 20 lt.,ne daugiau.Tikrai pabadyk,gal ji tau netgi labiau patiks nei virginija ax.gif Po to parasyk kaip sekasi. smile.gif
Tai jei kas nors buvo pas p. Virginije, būkit gerutės, parašykit  mirksiukas.gif
*

Sardinukė
[quote=kiseliova,2006 05 31, 13:10]
thumbup.gif mielos merginos zinau labai gera uzkalbetoja paskambinkit man duosiu jos koordinates tel 864364989

O ar ta uzkalbetoja gali uzkalbet ,kad nustotu vartot alkoholi? mano brolis labai geria ,triuksmauja,seniems tevams ramybes neduoda.LAbai prasau,jei kuri zinot uzkalbetoja ar burtininke,kuri galetu padet,parasykit .
olilove
Silwa, o gal gali man plačiau truputi papasakoti: kaip ji būria - kortomis, iš rankos, iš nuotraukos ar dar kaip nors. Kiek maždaug trunka jos seansas tongue.gif ? Kokia kalba kalba? Nu žodžiu papasakok smulkiau jei nesunku. Labai sudominai čia mane ta Galina, tai dabar klok viską apie ją biggrin.gif lotuliukas.gif biggrin.gif
Silwa
Na siaip ji buria paprastomis kortomis,pas save namie,yra paprasta moteriske,kuri niekur save nesireklamuoja,o tiesiog matyt turi dievo dovana ir ja naudojasi jei ja papraso.Siaip ji yra nelietuve,bet lietuviskai manau irgi susisneketu.Na seanso kaip tokio nustatytos trukmes nera,kai viska pasako ka mato,paklausi jei ka nori suzinot ir viskas,na gal kazkur apie 30-40min.Na siap ji labai idomiai pasisneka,paaiskina viska.Vienu zodziu nesinori man daugiau nieko rasyt cia,nes iseis kaip reklama.Geriau pati paskambink jai,susitark del susitikimo,zinoma jei ji dar tave priims,nes pastaruoju metu girdejau jai su sveikatele negerai,tai nelabai nori burt kam nors.Bet jei paprasysi graziai gal priims.
P.S.Ir nepamirsk po to parasyt savo ispudzius ir nuomone. smile.gif Nes kaip sakoma,tas pats vaistas ne visiems tinka smile.gif
olilove
QUOTE(Silwa @ 2006 06 06, 12:33)
Na siaip ji buria paprastomis kortomis,pas save namie,yra paprasta moteriske,kuri niekur save nesireklamuoja,o tiesiog matyt turi dievo dovana ir ja naudojasi jei ja papraso.Siaip ji yra nelietuve,bet lietuviskai manau irgi susisneketu.Na seanso kaip tokio nustatytos trukmes nera,kai viska pasako ka mato,paklausi jei ka nori suzinot ir viskas,na gal kazkur apie 30-40min.Na siap ji labai idomiai pasisneka,paaiskina viska.Vienu zodziu nesinori man daugiau nieko rasyt cia,nes iseis kaip reklama.Geriau pati paskambink jai,susitark del susitikimo,zinoma jei ji dar tave priims,nes pastaruoju metu girdejau jai su sveikatele negerai,tai nelabai nori burt kam nors.Bet jei paprasysi graziai gal priims.
P.S.Ir nepamirsk po to parasyt savo ispudzius ir nuomone. smile.gif Nes kaip sakoma,tas pats vaistas ne visiems tinka smile.gif
*

Ačiū tau už info, gal pabandysiu savaitės pabaigoj pasiskambint, bet jei žmogui nelabai su sveikata, kaip sakai, kažkaip nelabai norėtusi trukdyti g.gif Na žiūrėsim, gal ir pasiskambinsiu smile.gif Ačiū dar kartą.
Silwa
Nera uz ka g.gif
Nezinau,gal jau ir gerai su sveikata.Nes cia jau girdejau senokai.Bet vistiek geriau paciai pasiklaust del to.
Na gerai.Sekmes! smile.gif
JN
QUOTE(Insomnia @ 2006 05 30, 17:24)
As pas ja irgi buvau tongue.gif Deja, mano nuomone visiskai kitokia wink.gif Eiline sarlatane ir tiek smile.gif

Rasiau jau anksciau sitoj temoj. Nepatiko man apskritai, kaip ji su zmonem bendrauja schmoll.gif  Viena mergina pradejo jai sakyti, kad viena ausim negirdi, tai "aiskiarege" pasake, kad dziaugtusi, kad viena girdi  doh.gif  Labai paguodzia, ane? biggrin.gif

O man neseniai buvo neisgydoma liga diagnozave, todel pas ja ir ejau. Is isores nieko nesimato, bet viduj pakitimai ryskus. Tai Genute pasake, kad as sveika ir kad nieko ji blogo nemato tongue.gif Tai va tokia "aiskiarege" ir "psichologe". Itariu, kad ir "bureja" is jos panasi  lotuliukas.gif
*

Na, jooo, mes su drauge prieš keletą metų bandėm tai Genutei prisiskambint, kad užsiregistruotume, niekaip nepavyko, tai nutarem pabandyt nueiti ir uzsiregistruoti tiesiog taip. Na ir ką, išėjo ji išleidinėdama savo klientę, mes prisistatėm, o ji - jei neprisiregistruojat tai ir nereikia, man drėbė, kad man kaip penkiolikmetei, dar nelaikas apie bernus galvot, o man tuo metu buvo 27:))), draugei irgi kazka pasakė, išėjom ir po to visą dieną abi kaip primuštos jautėmės. Nenorėčiau eiti pas tokią....
Aislanda
QUOTE(juodoji_nasle @ 2006 06 09, 18:15)
Na, jooo, mes su drauge prieš keletą metų bandėm tai Genutei prisiskambint, kad užsiregistruotume, niekaip nepavyko, tai nutarem pabandyt nueiti ir uzsiregistruoti tiesiog taip. Na ir ką, išėjo ji išleidinėdama savo klientę, mes prisistatėm, o ji - jei neprisiregistruojat tai ir nereikia, man drėbė, kad man kaip penkiolikmetei, dar nelaikas apie bernus galvot, o man tuo metu buvo 27:))), draugei irgi kazka pasakė, išėjom ir po to visą dieną abi kaip primuštos jautėmės. Nenorėčiau eiti pas tokią....
*

lotuliukas.gif kaip ji dar klientu turi tai elgdamasi biggrin.gif
jurave
Ooo,klijantu tai jai netruksta. biggrin.gif Prisiskambint tai sunkoka,bet imanoma.Siaip tai nesielgia ji taip,gal kad neuzsiregistravusios atejot? g.gif
gebene
Sveikos, gal kas žino Irenos iš Panevėžio koordinates? Kiek girdėjau ji dabar kažkur Nemuno gatvėj yra... Tiesiog ten kur ji gyveno, išsikraustė ir telefoną pakeitė...
liucinka
Merginos, gal kas lanketes pas Vladimira Azanova? Pasidalinkite ispudziais. Man labai knieti pas ji nueiti.
jurave
Lankiausi pries kokius mazdaug 4m.Tuomet reikejo labai patarimo,padrasinimo,taciau sukisau pinigus,o nieko negavau.Taip ir isejau nesupratusi,ko cia atejau.Zodziu nusivyliau,gal kad per daug tikejausi.Taciau tuo momentu kas nors butu paklauses ar padejo,ar suradau ko ieskojau-tai tikrai nezinociau ka pasakyti,nes to negavau. schmoll.gif
Tučka
QUOTE(liucinka @ 2006 06 19, 18:02)
Merginos, gal kas lanketes pas Vladimira Azanova? Pasidalinkite ispudziais. Man labai knieti pas ji nueiti.
*

As lankiausi del sveikatos problemu. ax.gif Tikrai padejo thumbup.gif O siaip jis man pasirode labai siltas ir mielas zmogus mirksiukas.gif
liucinka
Tada dar noreciau paklausti, jurave, Danguole55, kiek kainuoja apsilankymas pas ji? ir eileje ilgai laukti reikia?
pupute
Niu paskaitinėjau ir susigudžiau parašyt...Juodoji našlė rašė, kad Kaune Kęstučio gatvėj yra stotelėj Daukanto išlipus magiškasisi salonas. Niu buvau aš, ir dvi draugės ir nieko visiškai gero nepapasakojo... Aplink ratai ssuko... Dar buvau pas Onutę iš karmėlavos tai žinokit ok.gif Pamirsau pasakyt kad pas Onute buvau pora metu prieš. Papasakojo viska, tai juokais nuleidau, bet dabar jau beveik viskas ir atsitiko ir issipilde. O tada neytiketina atrode... Gyvenimas sutvarko viska savaip...
Tučka
QUOTE(liucinka @ 2006 06 20, 13:05)
Tada dar noreciau paklausti, jurave, Danguole55, kiek kainuoja apsilankymas pas ji? ir eileje ilgai laukti reikia?
*

As lankiausi gana seniai, tai vienas apsilankymas kainavo 30 lt. ax.gif man reikejo koki 6 kartu smile.gif O laukti kiek atsimenu nereikejo labai ilgai.

Tiesa kas nori i ji kreiptis del burimu tai manau tikrai daugiau kainuotu g.gif
JaunaDvynukuMamyte
Svetlana - Taro kortos, Madam Lenorman kortos, numerologine prognoze ( paruosia pries jum ateinant) ir t.t. Reiki, taip pat masaziste - bekontaktinis, kinietishkas, atpalaiduojantis, rytu...
Vilnius, antakalnis. - 867356534.
Kaina lyg tai 50-70 lt.
Siaip viskas sutampa...
jurave
QUOTE(liucinka @ 2006 06 20, 12:05)
*

Jo as irgi 30lt.mokejau,kiek dabar tai nezinau.O laukti tai nieko nereikejo,kada norejau ta diena ateiti,tada ir uzrase.
muminukas
Kaune esu buvusi pas būrėją Svetlaną Slavinskienę iš Tulpių gatvės (būrė namuose). 15 Lt kaip į balą (prieš 3 metus) - niekas neišsipildė. nors 2 draugėm labai jau patiko, visą tiesą pasakė... g.gif
*sun_girl*
Gal kas zinot bureja gyvenancia kazkur prie Topolio Kaune? jinai priima tik tris i diena uzsiraso gimino data ir viskas?gal kam teko susidurti ax.gif
jolitka
QUOTE(london girl @ 2006 06 26, 14:19)
Gal kas zinot bureja gyvenancia kazkur prie Topolio Kaune? jinai priima tik tris i diena uzsiraso gimino data ir viskas?gal kam teko susidurti  ax.gif
*

Cia kazin ne apie Stasele klausi? as pati gyvenu prie topolio, tai butu idomu jei ne ta pati
jurgita...
gal cia ta Stasele kur kartais i Alytu atvaziuoja?tokia jau pagyvenus atrodo biski raganiskai ilgais tamsiais plaukais.gali burti is kortu kavos ar paziurejus i nuotrauka,ar tiesiai izmogu... jei kas atpazinot tai kaip jum ji kiek ima ir t.t.
as tai girdejau kad daug ka pasako.ai dar ir zoliu misinius gydymui paskiria.
Eglantina
Briedas visiskas tos burejos. Cia kaip religija: yra zmoniu, kurie tiki ir yra kurie netiki. Va tikejimas tai daug ka lemia. Jei tikesi visokiomis pranasystemis tai taip ir atsitiks. Pats esi savo likimo kalvis, o ne kazkokia bureja. Dar senoliai sakydavo: kaip pasiklosi - taip ismiegosi. Sekmes religingosioms:)
superciocia
Gal žinot kokią būrėją, kuri pati į namus ateina?
*sun_girl*
QUOTE(jolitka @ 2006 06 26, 23:52)
Cia kazin ne apie Stasele klausi? as pati gyvenu prie topolio, tai butu idomu jei ne ta pati
*

ne ne ta tos vardas Vale ir gyvena Siaures pr,.38
gal kas zinot jos telefona?
Aislanda
QUOTE(london girl @ 2006 07 10, 16:20)
*

o ar ji gerai buria ir kiek ima?pas mane tokia situacija,kad vel pas kokia lyg noreciau bureja nueiti nors ir nelabai tikiu kad kas issipildytu...
Demokratija
Gal zinote marijampoleje kokia nors bureja?
Kissa
QUOTE(london girl @ 2006 07 10, 15:20)
*

As pas sita bureja esu issiburusi, visa tiesa apie mano praeiti papasakojo, net su smulkmenom, isejau is jos namu vos ne soko busenoje, kaip kiaurai mane permate. Bet senu numeriu ji neatsako, o kai buvau uzejusi, niekas duru neatidare sad.gif Man irgi labai reiketu jos kontaktu
*sun_girl*
QUOTE(Kissa @ 2006 07 11, 23:23)
As pas sita bureja esu issiburusi, visa tiesa apie mano praeiti papasakojo, net su smulkmenom, isejau is jos namu vos ne soko busenoje, kaip kiaurai mane permate. Bet senu numeriu ji neatsako, o kai buvau uzejusi, niekas duru neatidare sad.gif Man irgi labai reiketu jos kontaktu
*

tai va,kad jinai dabar priima tik po kelis zmones i diena ir tiks susitarus kitiem duru neatidaro g.gif nezinau kaip pas ja patekti
Kissa
Ot velnias, kazkokia idomi moteriske. Jau ir anksciau as su ja sunkiai susisiekiau, o dabar tai matyt be sansu. O gal tu ka nors pazisti, kas pas ja eina? Per tai galima butu gauti kazkoki kontakta
niekada
O gal , merginos, esat ką girdėjusios apie Nijolę iš Jonavos. Anksčiau ji atvažiuodavo į Kauną, Šančiuose priimdavo, po to Metropolio viešbuty, bet matyt te. pasikeitė, niekas neatsako. Ir dar Kaune Petrašiūnuose prie "Šilo" parduotuvės bendrabuty buvo tokia Elė, pagerianti, senoka, bet super bobutė. Kiek žinau, jai buvo insultas, buvo išsikrausčius į Raudondvarį, o dabar lyg Vilkijok, lyg Marijampolėj, jei dar išvis gyva. Gal kuri ką žinot netyčia?
*sun_girl*
QUOTE(Kissa @ 2006 07 12, 10:27)
Ot velnias, kazkokia idomi moteriske. Jau ir anksciau as su ja sunkiai susisiekiau, o dabar tai matyt be sansu. O gal tu ka nors pazisti, kas pas ja eina? Per tai galima butu gauti kazkoki kontakta
*

jiegu pazinociau neiesociau cia biggrin.gif esu tik girdejusi ,kad drauges drauge per savo bose ejo g.gif
Bajm
gal buvot pas Zalatorienę?
Kissa
QUOTE(london girl @ 2006 07 13, 11:59)
jiegu pazinociau neiesociau cia  biggrin.gif  esu tik girdejusi ,kad drauges drauge per savo bose ejo  g.gif
*

na tai statyk sampano drauges draugei, kad numeriuka parupintu bigsmile.gif
Ingushko
ar kas žinot Nataliją iš Vilniaus, gyvena netoli Akropolio, Jin parapsichologė, viską išskaičiuoja, bet ir meta TARO kortas...
Pasidalinkit patirtim....
Gavau tel ir nežinau ar nueit, nes kiek šneka žmonės, pildosi 95% visko , ką jin pasako...
*sun_girl*
QUOTE(Kissa @ 2006 07 13, 16:16)
na tai statyk sampano drauges draugei, kad numeriuka parupintu  bigsmile.gif
*

o gal tu atsimeni koks buto numeris jos?parasyk man i AZ netoli gyvenu gal pabandysiu nueiti ax.gif jei pavyks pasidalinsiu kordinatemis
simgyvate
Sveikos, supermamos:)
Buvau vakar pas Galiną Vilniuje, Karoliniškėse.
Iš pradžių tikrai labai išsigandau. Nes vos iš kojų neišvertė jos išvaizda: patinęs veidas ir didžiausia mėlyna apatinė lūpa. Labai nemalonus kvapas sklido iš buto, bijojau net užeiti..
Namuose 30 kačių ir vienas šuo. Pasidarė aišku, iš kur tas kvapas..
Na, bet kad jau atėjau, tai atėjau.
Pusė laiko laikiau suraukusi nosytę, nes patikėkit, ne kiekvieno uoslei tokius kvapus atlaikyti.

O kad būtų pasakiusi labai daug tiesos ar netiesos, negaliu pasakyti. Turiu dvi dideles zymes savo praeityje, kurias visos iki siol burejos paminedavo. O sita ne.
Na, bure bure, mazdaug, gerai-blogai, rupestis, bloga zinia, per daug jaudiniesi ir pan. Labai bendrai. g.gif

Po to sako, na, sakyk, kada gimes tavo mylimasis, ismesiu ir jam kortas. O as ir sakau, kad neturiu dabar tokio... unsure.gif
Ji ir liko abstulbusi.

nezinau, ar moteriske jau buvo labai pavargus, ar issisemus (papsakojo apie savo ligas).
Bet nerekomneduociau, tikrai. Geriau nueikit i filma ir pop corn'a nusipirkit seanso metu pagrauzt uz tuos 20 lt;)
Aislanda
gal kuri zinot sios burejus nr?Siaures pr.36-51? situo nr.720784 niekas neatsiliepia
pagrandukasss
QUOTE(jola24 @ 2006 03 07, 21:14)
Sveikos merginos,

gal kas zinote Vaivos Budraitytes kontaktus, seniai noriu pas ja pakliuti  help.gif
*

ar buvai pas Vaiva? mirksiukas.gif as skambinausi del kainos,100lt.eile apie savaite.bet neuzsirasiau g.gif galvoju gal kur pigiau eiti blush-anim-cl.gif2:atsiliepkite,kas buvot mirksiukas.gif
pagrandukasss
QUOTE(Madam Butterfly @ 2005 03 28, 13:27)
Vaiva (dabar veda kazkokia dar laida apie burtus)
L. Giros 16, Vilnius
2480910
Kaina 50lt
*

laidos jau nebeveda,todel kaina jau 100lt. lotuliukas.gif
Bonpari
tai ar teko kam lankytis pas Vilija lobaciuviene, kokie ispudziai, kaina... g.gif
pagrandukasss
buvau pas Sveta ax.gif lyg ir nieko nepamelavo,nieko blogo nepasake(ko labiausia bijojau),bet grizus viska "suvirskinau" ir nusprendziau,kad vistik geriau iki Vievio nuvaziuoti pas Valentina.buvau gal pries 2m.pas ja g.gif siaip bendrai paemus jos l.panasiai man viska nusake(ateiti),bet Valentina daugiau pasake.ir dar ji sake,kad negalima burtis dazniau kaip 1k. i metus,o Sveta sake,kad ateikit nors rytoj mirksiukas.gif tai matosi,kam pinigai labiau rupi.o daznai negalima,kiek pamenu del to,kad energija prarandi ar panasiai...niekop blogo pries Sveta neturiu,bet pas ja einant reikia sugalvot,ko paklausti noresi,tai gal irgi daugiau pasakytu,o as nuejau kaip varna ax.gif
JaunaDvynukuMamyte
QUOTE(pagrandukasss @ 2006 07 26, 22:19)
buvau pas Sveta  ax.gif lyg ir nieko nepamelavo,nieko blogo nepasake(ko labiausia bijojau),bet grizus viska "suvirskinau" ir nusprendziau,kad vistik geriau iki Vievio nuvaziuoti pas Valentina.buvau gal pries 2m.pas ja  g.gif siaip bendrai paemus jos l.panasiai man viska nusake(ateiti),bet Valentina daugiau pasake.ir dar ji sake,kad negalima burtis dazniau kaip 1k. i metus,o Sveta sake,kad ateikit nors rytoj  mirksiukas.gif tai matosi,kam pinigai labiau rupi.o daznai negalima,kiek pamenu del to,kad energija prarandi ar panasiai...niekop blogo pries Sveta neturiu,bet pas ja einant reikia sugalvot,ko paklausti noresi,tai gal irgi daugiau pasakytu,o as nuejau kaip varna  ax.gif
*

O pas kokia Sveta buvai??
Siaip kiek as zinau butent burtis daznai negalima, nes galima gyvenima praburti.. Bet jei turi klausimu susijusiu su seima, bizniu ir t.t. ar paprasciausiai nori patarimo, tai galima nors kas dien eiti....
Bonpari
o gal zinot kuri galetu nuimti nuziurejima ax.gif ar teko su tuo kam susidurti g.gif
BlackDee
Buvau šiandien pas Ritą Minsko pl. smile.gif Man labai patiko. Buria kortom. Labai tikiuosi, kad išsipldys viskas, ką išbūrė bigsmile.gif Man ji pati kaip žmogus patiko, tokia nuoširdi ir iš jos sklinda tokia žmogiška šiluma. Prieš kelias dienas atrodė žemė slysta iš po kojų, šiandien po apsilankymo pas ją esu labai laiminga ir tikiu, kad viskas bus labai gerai bigsmile.gif
smarki
QUOTE(Ingushko @ 2006 07 14, 09:01)
ar kas žinot Nataliją iš Vilniaus, gyvena netoli Akropolio, Jin parapsichologė, viską išskaičiuoja, bet ir meta TARO kortas...
Pasidalinkit patirtim....
Gavau tel ir nežinau ar nueit, nes kiek šneka žmonės, pildosi 95% visko , ką jin pasako...
*

O gal gali telefu pasidalinti?
niuka
O gal kas buvot pas Sofija Kaune. Ji Urmo bazej dirba. Kokie atsiliepimai, teisybe pasako ar "nusigrybauja"?

Aciu už pasidalinimus smile.gif smile.gif smile.gif
pagrandukasss
QUOTE(JaunaDvynukuMamyte @ 2006 07 26, 22:22)
O pas kokia Sveta buvai??
Siaip kiek as zinau butent burtis daznai negalima, nes galima gyvenima praburti.. Bet jei turi klausimu susijusiu su seima, bizniu ir t.t. ar paprasciausiai nori patarimo, tai galima nors kas dien eiti....
*

as buvau Gabijos gatvej Vilniuje
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.