Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Būrėjų adresai
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Ezoterika
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Mirazas
QUOTE(Tabonita @ 2006 03 28, 23:14)
ir ash esu buvisi pas ja,vardas Zoja,patekti nerelu,bet jei reik galima,bet man ka ishbure viskas tiesa;)
*

O kaip buria? Paprastom kortom, ar kaip?
Kiek kainuoja?
Na plačiau galima papasakot ax.gif bigsmile.gif
RoTeNa
Taigi rasiau jau kaip buria smile.gif paprastom kortom,taro,is rankos ir kavos tirsciu..o kainos nera tikslios,kiek duosi tiek.. tongue.gif aj dar pradzioj paklausia tavo gimimo datos ir artimuju,tada pasiema skaiciafke,kazka ten apskaiciuoja ir pradeda sakyti visus tavo charakterio bruozus bei artimuju ir santykius tarpusavi..apie mane viska nerealiai tiksliai atpasakojo.. biggrin.gif
nerkasa
Aš čia prisirašiau bile kiek adresų, bet gal kas galite patarti kokią būrėją, kuri tikrai gali papasakoti ir apie kitą žmogų iš nuotraukos? Arba gal kokią, kuri užkeikia?
Turiu labai daug problemų, tikrai noriu nueiti, bet ne pas bet ką. Patarkite, prašau.
Jei nesunku, parašykite man į AŽ.
Lauksiu
berry_girl
QUOTE(sssaule @ 2005 12 17, 21:19)
Prieš dešimt metų buvau pas tokią ekstrasencę Genutę Kaune, visi ją labai giria. Ji man pasakė turėsi du vaikus, paskui sako turėsi  vieną vaiką, vienas neišgyvens ar persileidimas bus, na žodžiu turėsi vieną gimdymą. Aš buvau pamiršus tuos jos žodžius. Kai pastojau ir kai gydytoja pasakė kad bus dvynukai, kažkaip prisiminiau tuos žodžius ir tuos devynis mėnesius gyvenau su baime kad tik nieko neatsitiktų. Ačiu Dievui mergaitės gimė sveikos, dabar joms jau metukai. Daugiau NIEKAD NIEKAD neisiu pas jokias būrėjas ir ekstrasences, gerai jei gerai pasako o jei ne.
*

mano sesuo buvo pas tą būrėją. nusinešė mano nuotrauką. Sakė, kad bus labai sunku pastoti, reikia su vyru būtinai pas ją apsilankyti ir t.t. Ir ką jūs manot??? Po poros mėnesių pastojau! Net apsilankymo nereikėjo lotuliukas.gif
Silwa
Dar viena gera bureja - Galina.2453178.Cia Vilniuj.Man ka isbure,jau pildosi,ir gera ir bloga,nezinau kaip bus ateity.Apsilankykit-apsikeisim nuomonem smile.gif
Papildyta:
P.S.Ir ima nedaug,apie 15-20lt.Bet kalba berods tik rusiskai.
-Linda-
QUOTE(RoTeNa @ 2006 03 29, 21:17)
pasiema skaiciafke,kazka ten apskaiciuoja ir pradeda sakyti
*

tai gal Pitagoro kvadratą skaičiuoja?toks yra žemiau nurodytame psl, man gana tiksliai informaciją pateikė be jokių būrėjų. smile.gif

http://www.radau.info/
Aislanda
QUOTE(-Linda- @ 2006 03 31, 18:23)
tai gal Pitagoro kvadratą skaičiuoja?toks yra žemiau nurodytame psl, man gana tiksliai informaciją pateikė be jokių būrėjų.  smile.gif 

http://www.radau.info/
*

labai idomu buvo pasiskaityti 4u.gif
-Linda-
QUOTE(Aislanda @ 2006 04 02, 20:10)
labai idomu buvo pasiskaityti  4u.gif
*

džiaugiuosi smile.gif gana tikslūs apibūdinimai kai kuriuose testuose.
Monalyza
Sveikos merginos nail.gif
Gal kuri zinot geras chiromante Vilniuje ? brunette.gif
Papildyta:
t.y. gera blush2.gif
awyte`
QUOTE(jola24 @ 2006 03 07, 21:14)
gal kas zinote Vaivos Budraitytes kontaktus, seniai noriu pas ja pakliuti  help.gif
*

Pas Vaiva lankiausi pries 2,5 metu, tai nesu tikra, ar tie patys kontaktai:
tel.: 2480910, Liudo Giros 16, Vilnius.

Buvau pas ja 2 kartus. Pirma karta del rimtos bedos (didziulis fizinis ir psichologinis issekimas). Tai iskart atpazino nuziurejima ir del jo atsiradusi energijos nutekejima. Jin ten pabure, paraganavo zodziu, talismana koki tai idave apsaugai. Na ir mano busena (nezinia, ar del jos, ar del pasikeitusiu gyvenimo aplinkybiu) eme gereti ir atgavau pusiausvyra ibei gyvenimo dziaugsma clap.gif
Kita kart seip pasiburt ejau. Tai jokios naudos is to nebuvo.
Ir seip burejom nepatariu per labiausiai tiket, nes jos daug nuo saves prideda, taigi net jei kortos ir pasakys teisybe, tai pati bureja gali pripainioti savo interpretacijom doh.gif
Comma
QUOTE(spyglele @ 2005 12 15, 11:08)
Aš kažkada labai domėjausi tokiais dalykais. Maždaug prieš 10 metų buvau pas Zalatorienę. Pakalbėti kaip psichologė ji labai moka, bet kaip astrologė... Labai jau nugrybavo. Po to dar buvau Astrominerologijos centre pas Audronę. Ji sudaro horoskopus bei parenka akmenis. Va čia tai tikrai patiko. Kadangi aš pati ėjau tik iš smalsumo, problemų neturėjau, tai labai įdomiai pasikalbėjome. Pas Vaivą lankiau Taro kortų kursus. Naudos buvo nulis. Tik tiek, kad ji mokydama kortų reikšmių, būrė mums pačioms. Kalba daug, bet pasako mažai.  Po buvau ir pas Sergejų prie taurakalnio, Šeškinėj pas vieną bobutę (buria kortom ir iš kavos tirščių), ir pas Genutę Šančiuose. Įdomu tai, kad visi šie žmonės pranašavo teisingai apie mano ateitį. Dabar tai galiu patvirtinti. Bet tiksliausiai ir smulkiausiai pasakė Sergejus. Aš pati puikiai suprantu, kad gallima pasiduoti šių kalbų įtakai ir sėdint laukti kol viskas išsipildys ar veikti taip, kad tai pildytųsi. Aš norėjau daryti viską atvirkščiai, bet gavosi pagal jį. Gyvenu ir nesiskundžiu.
O jei kas norėtų prieš kažkokį ypatingą įvykį kreiptis į astrologą, rekomenduočiau Audronę. Jos centras yra Vilniuj, Pamėnkalnio gatvėj. Labai įdomi ir maloni moteris.
*

As esu pas Sergeju buvus ne karta. Dalykus kuriuos jis pasake laikui begant pamirsau, bet kai jie nutiko atsiminiau. Kiek jis man ko sake - viskas pildosi. Kaina pas ji 40 Lt. Verciantis susimastyti burejas.
Shiduh
jusu ateitis - jusu rankose. burejos tik programuoja ateiti ir nebutinai i gera.
kaprese
Sveikos visos! Nezinau, gal pati informacija praleidau, na nemaciau... Tad jeigu zinote kuri nors, parasykite kokios burejos duomenis MARIJAMPOLEJE. Tikrai labai reikia pagalbos, nes vargse mano drauge niekaip jokios rimtesnes nesuranda...
Dekuj uz informacija 4u.gif mirksiukas.gif
Raganiuke77
Na as taip pat zinau pora Gargzduose.Lankiausi pas abi kai turejau krize.Tamara na nezinau,man ji nelabai patinka.Nors kitos moterys ja labai giria,kad tiksliai viska pasako,na o man nezinau g.gif .Praeiti pasake,dabarti taip pat bet ateities nieko aiskaus nepasake.Lankiausi pas Regina kartu su broliu,jis norejo issimesti kortas tai ir as susigundziau.Taro kortomis labai tiksliai apibudino dukras,mano charakteri ir ex vyra,truputi ateiti.Ir kai turejau bedu drauge patare pas ja nueiti,bet sako paprasyk kad isburtu is kavos tirsciu neva tada ji dar tiksliau pasako.Na as taip ir padariau.Ir istiesu is kavos tirsciu ji daug daugiau ir issamiau pasake.Atsake i visus mano rupimus klausimus ir daug kas issipilde thumbup.gif .Jei kam idomu jos tel. nr.861844870-Regina.Reikia pasiskambinti is anksto,nes pas jos eiles huh.gif
vaižgantė
Niekuomet nesuprasių tų, kurie vaikšto pas būrėjas, o paskui vykdo jų pasiūlytą programą...
Bet tai tik mano nuomonė... smile.gif
Shiduh
taip yra todėl, kad jos nežino, to ką žinai tu.
Neringučia 777
manau daugelis pas burejas nueina smalsumo vedami.Karta buvau nuejus,dar buvau netekejus ir neturejau vaiku,tai jau dabar tureciau but daugiavaike mama blink.gif doh.gif
Libra
Teko skaityti toki straipsni apie ekstrasensus. Ta vat, praeiti ekstrasensai mato kaip rysku paveiksliuka. O ateiti kievienas ekstrasensas pamate skirtingai. Reiskia egzistuoja keleta zmogaus ateities variantu.
Bajm
QUOTE(Libra @ 2006 04 24, 10:24)
Teko skaityti toki straipsni apie ekstrasensus. Ta vat, praeiti ekstrasensai mato kaip rysku paveiksliuka. O ateiti kievienas ekstrasensas pamate skirtingai. Reiskia egzistuoja keleta zmogaus ateities variantu.
*

man priimtiniausias ateities variantas parašytas tavo paraše cool.gif
vaižgantė
QUOTE(Libra @ 2006 04 24, 09:24)
*

Ir galbūt ne keletas, o keliasdešimt... O būrėja pamato vieną, duoda tau programą, ir tu paklusniai tai vykdai, o paskui giri būrėją: va, kaip teisingai ji pasakė lotuliukas.gif
Libra
QUOTE(vaižgantė @ 2006 04 24, 09:35)
Ir galbūt ne keletas, o keliasdešimt... O būrėja pamato vieną, duoda tau programą, ir tu paklusniai tai vykdai, o paskui giri būrėją: va, kaip teisingai ji pasakė  lotuliukas.gif
*

As ta ir turejau omeny. Zmogus, laukdamas kazkokiu pazadetu gerybiu, praleidzia daug galimybiu.
Shiduh
nėra ateities. yra tik dabartis ir nuo to kaip gyveni šiandien, priklauso kaip gyvensi rytoj. būrėja tave ispraudžia į rėmus ir atima pasirinkimo teisę, todėl negalima nei burti, nei burtis. prisipažinsiu, kartais truputi nusižengiu šiai taisyklei ir panaršau po dominančio vyriškio mintis, bet vis rečiau ir rečiau.
Bajm
gailiuosi, kad kelis kartus buvau pas būrėjas

visos minėjo, kad turėsiu ginekologinių problemų

tai dabar apsėdus mintis, kad negalėsiu turėti vaikų doh.gif doh.gif doh.gif
vaižgantė
...Ir tu tai įsikalbėsi sau...
Adile
QUOTE(Shiduh @ 2006 04 24, 10:45)
nėra ateities. yra tik dabartis ir nuo to kaip gyveni šiandien, priklauso kaip gyvensi rytoj.
*

drinks_cheers.gif
Pasakei tai, apie ka senai galvojau, bet isreikst vat taip, tiesiai sviesiai, nesugebejau ax.gif
vaižgantė
... Yra dar ir praeitis... smile.gif
Shiduh
aš negalėjau turėti vaikų, bet turiu, mano ginekologinės problemos buvo amžinos ir nepagydomos, bet išnyko savaime.
liubaske
QUOTE(Monalyza @ 2006 04 03, 16:56)
Sveikos merginos  nail.gif
Gal kuri zinot geras chiromante Vilniuje ?  brunette.gif
Papildyta:
t.y. gera  blush2.gif
*

MAN IR REIKIA
Forget-it
Tai va pasidalinsiu ir aš savo patirtimi su burejomis, niekada nesu buvus, bet visos pažįstamos ejo pas Sveta ir kaip leduke sake, nu viskas labai atitinka, buvo vyro sesuo, mama, pagal jas tai taip viska pasako , o aš išejau šiandien juokdamasi lotuliukas.gif nes daug kas neatitiko. nusiemiau vestuvini žieda ir užsidėjau paprasta sidabrini, kurio senai nenešiojau, nes nusiemus žieda vis tiek matosi kad kažkas ant piršto buvo, tai va apsirengiau džinsus paprasta bliuskute, jokio aukso, palaike mane žymiai jaunesne nei esu iš tiesų, nors buria pagal datas, tai va pirmiausia pasake, kad aš mokausi bet realiiai turiu du aukštuosius ir jau keli metai nesimokau niekur, paskui pasake kad ištekesiu kažkur po 3- 4 metų nors realiai su vyru esam susituoke jau 4 metus, na ji kalbejo vis apie ta pati mano vyra, sako jūs pažįstami 2-3 nors mes pažįstami net 7, pasakiau kad gyvenam kartu, labai daug dalykų nepataikė ir pati bando informacija išpesti ir pateikti kad vos ne ji taip pasakė. žodžiu cirkas, niekada daugiau neičiau lotuliukas.gif
Wiolla
Sveikutės,

Pasisakysiu ir as ax.gif ax.gif ax.gif

Labai norėjau nueit pas kokia nors bureja, kuri buria kortomis. Cia SM radau tokios Marijos telefona (Kaune prie telekomo) ir nuėjau. Kaip kažkas cia ir rašė ji labai konkreti. Kiek supratau jai geriausia kai užduodi savo klausimus, tada ji atsako. Nors ji pabandė išmest man kortas ir be klausimų. Pasake kas dabar vyksta mano gyvenime, kaip jauciuosi, kai kur visai nusisnekėjo, bet kazkaip keista, kad nieko apie vaika nepasake, net nepasake, kad turiu. Tai klausimelį susijusį su vaiku uždaviau pati paskutinį, kazkaip ji lyg ir sutriko ( o gal man taip pasirodė g.gif g.gif g.gif ), labai greit į šį klausimą atsakė ir pranešė jog mano laikas baigėsi, nes jau laukia kita klijentė, nors tos klijentės nebuvo man išeinant. smile.gif smile.gif smile.gif

Tai dabar labai idomu ar tai ka ji pribūrė pildysis ar ne. g.gif g.gif g.gif
Ir dar man labai keista toks dalykas, kai klausinėjau apie viena žmogų tai ji man pasakė tik ta patį ka ir aš pati galvojau, žinojau.

O dar labai idomu tos kurios kaunietės pas ja buvot Jum pildosi kas nors???
olilove
Sveikutes bis.gif Aš pirmadienį einu pas Sveta (Vilniuj), labai jau man įdomu pasidarė biggrin.gif Šiaip jau buvau porą kartų pas būrėjas - pirmą ėjau pas p. Virginiją Karoliniškise. Galiu pasakyt, kad nereali moteriškė thumbup.gif Pas ją prabuvau gal 1,5 val ir ne tik visą tą laiką ji man būrė, bet dar šiaip apie viską pakalbėjom (pvz. gavau gerą patarimą , kad krūtinė visada turėtų formą ir stangumą) biggrin.gif O dėl pačio būrimo, tai galiu pasakyt, kad pasakė tiesą ir ne tik dėl ateities ar praeities, o apie mane, mano jausmus. Nors tikrai, kai pradėjo būrti aš tik klausiausi ir tylėjau, nes įdomu man buvo ar klausinės ji apie mane ką nors. Beje, atėjus aš jos iš karto paprašiau, kad jei matys ką blogo, tegu sako viską, neslepia į ką ji man gražiai paaiškino, kad taip negalima ir kodėl. viskas kiek prisimenu atitiko ką sakė, o vat dėl ateities, tai žinokit net įdomiai, tik išėjau už jos buto durų ir viską pamiršau ką sakė. draugė klausia - ką, kaip, o aš nors užmušk na nepamenu. Smulkmenytės kai kurias atsimenu, kaip patarė broliui sveikatą pasitikrinti ir būstą saugoti prisimenu, o vat ką dėl manęs nu nepamenu ir viskas. Prisiminiau tik tada, kai atsitiko. Pavyzdžiui aš tikrai nenoriu viską žinoti kas bus ir pas būrėją ėjau kaip ir patarimo gal, savotiškos pagalbos, nes buvo paprasta kasdieninė monotonija - jokių pokyčiu:nei bloga, nei į gerą pusę, ramu ir tylu. Norėjau kažką daryt, keist, įvairiausių idėjų, planų kildavo, bet vis negalėdavau to padaryt, toks jausmas buvo, kad aš lyg kryžkelei stovių ir nežinau kokį kelią pasirinkt, kad eičiau pirmyn. Lyg postūmio kažkokio reikėjo. Na žodžiu, gera moterytė tą Virginiją, visų oirmą kaip žmogus ir kaip būrėja manau irgi. Nes va, antrą kartą tai jau ėjau būrtis jau su nelaimingos meilės wub.gif sudaužyta širdim biggrin.gif pas tą būrėja Geležinio vilko gatvėje, bendrabūtyje. Nu tai dabar kai prisimenu ką ji sakė, tai tik apie krūvą vyrų šalia manęs, jų plaukų ir akių spalvas ir gerą turtingą gyvenimą biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif O ne per seniausiai dėl, matyt, tokių Lietuvelės-motinelės oru atsiradusios nuotaikų kaitos užsimaniau vėl nueit išsibūrt, kad linksmiau gyvent būtų lotuliukas.gif Čia perskaičiau daug nuomonių apie Svetą, tai būtų įdomu labai gal kas visai nesenai pas ją buvo ir galėtų trumpai papasakot kaip ir kas biggrin.gif
Shalimar
QUOTE(olilove @ 2006 05 26, 15:11)
Sveikutes bis.gif  Aš pirmadienį einu pas Sveta (Vilniuj), labai jau man įdomu pasidarė biggrin.gif  Šiaip jau buvau porą kartų pas būrėjas - pirmą ėjau pas p. Virginiją Karoliniškise.

Gal telefono numeri turi? ax.gif
olilove
QUOTE(Shalimar @ 2006 05 26, 16:24)
Gal telefono numeri turi? ax.gif
*

Svetos ar Virginijos?
olilove
Virginijos telefonas 869844538, bet jau gal prieš kokius 5-6 metus pas ją buvau, tai nesu tikra ar dar vis tas pats numeris.
Shalimar
QUOTE(olilove @ 2006 05 26, 15:50)
Virginijos telefonas 869844538, bet jau gal prieš kokius 5-6 metus pas ją buvau, tai nesu tikra ar dar vis tas pats numeris.
*

doh.gif Virginijos, ne taip pacitavau...Aciu 4u.gif
tavi
O kiek Virginija ima?
kruvinoji_meri
jau geriau netiket tom pasakom, kad kalba bureja smile.gif nes jos uzprogramuoja zmogu. o mes patys galim valdyti savo likima. jei zinosi, kad uz kampo laukia nelaime, o tik po to bus gerai, aisku neisi. pasuksi uz kito kampo, kur nezinai kas laukia ir gali buti tik dar blogiau. todel geriau vadovautis, nuojauta kuria visos moterys turi clap.gif
Wiolla
Net nežinau ar jom tiket ar ne, bet kazkada man ispranasavo, kad turesiu sunu ir nuo tos dienos kai suzinojau jog laukiuosi buvau istikinus, kad tai sunus. Ir gime sunus.
smile.gif smile.gif smile.gif
Bet dar yra labai keistas dalykas, per paskutini pusmeti užsisakiau du horoskopus pas skirtingus asmenis ir buvau pas ta bureja kur prie telekomo ir kai kuriuos ivykius visi trys apibudino vienodai t.y. ne zodis zodin, bet esme panasi.

Tai kaip tai paaiskinti. g.gif g.gif g.gif
Tikrai nenoriu aklai tiketi visais burtais, bet jei trys zmones sako vienodai, kazin verta patiketi ar ne????? g.gif g.gif g.gif g.gif g.gif
Insomnia
Kazhkada man labai svarbus dalykai sprendesi. Tai laksciau per burejas. Na ir visos ta pati sake. Tai net neabejojau, kad taip ir bus. Bet neissipilde tongue.gif Is viso viskas atvirksciai gavosi doh.gif Gal tiesiog tikejau ir norejau, kad tai ivyktu, todel ir jos ta pati "mate". O gavosi kaip gavosi biggrin.gif
tavi
Mano patirtis rodo, kad daug išsipildo, o gal tiesiog taip noriu nežinau. g.gif
kruvinoji_meri
nu su tuo issipildymu...... viena bureja bure tai tik viena dalyka pasake panasu i tiesa, sutiksiu vyra, bet jis bus melagis ir uz mane smarkiai vyresnis. kita gi bureja man isbure truputi kitaip, kad tas vyras labai geras ir linksmas ir ne vyresnis. antra bureja buvo senyvo amziaus ir jos pranasyste issipilde smile.gif gal, kad praktikos daugiau turi. bet geriua pas jas daznai nesilankyti nes visgi galvoje lieka sumastis.
todel sakau gal geriau atsargiai tiketi ju pranasystemis smile.gif
nerkasa
QUOTE(vaižgantė @ 2006 04 24, 11:35)
O būrėja pamato vieną, duoda tau programą, ir tu paklusniai tai vykdai, o paskui giri būrėją: va, kaip teisingai ji pasakė  lotuliukas.gif
*

Labai taikliai pasakyta. Jos tarsi užprogramuoja tave, stengies daryti taip, kaip pasakė būrėja. NESAMONĖ

QUOTE(14482 @ 2006 05 24, 20:27)
Sveikutės,

Pasisakysiu ir as  ax.gif  ax.gif  ax.gif

Labai norėjau nueit pas kokia nors bureja, kuri buria kortomis. Cia SM radau tokios Marijos telefona (Kaune prie telekomo) ir nuėjau. Kaip kažkas cia ir rašė ji labai konkreti. Kiek supratau jai geriausia kai užduodi savo klausimus, tada ji atsako. Nors ji pabandė išmest man kortas ir be klausimų. Pasake kas dabar vyksta mano gyvenime, kaip jauciuosi, kai kur visai nusisnekėjo, bet kazkaip keista, kad nieko apie vaika nepasake, net nepasake, kad turiu. Tai klausimelį susijusį su vaiku uždaviau pati paskutinį, kazkaip ji lyg ir sutriko ( o gal man taip pasirodė  g.gif  g.gif  g.gif ), labai greit į šį klausimą atsakė ir pranešė jog mano laikas baigėsi, nes jau laukia kita klijentė, nors tos klijentės nebuvo man išeinant.  smile.gif  smile.gif  smile.gif

Tai dabar labai idomu ar tai ka ji pribūrė pildysis ar ne.  g.gif  g.gif  g.gif
Ir dar man labai keista toks dalykas, kai klausinėjau apie viena žmogų tai ji man pasakė tik ta patį ka ir aš pati galvojau, žinojau.

O dar labai idomu tos kurios kaunietės pas ja buvot Jum pildosi kas nors???
*

Sveikutės, mano variantas kaip du lašai tavo. Pas Mariją buvau prieš kokius 1.5 -2mėn.
Aišku, norėjau sužinoti savo ateitį su vyru, bet apie sūnų ji man nepasakė nei žodžio. Irgi užsiminiau apie jį tik pačiam gale. Ji mato kas manyje vyksta dabar, bet ateities ji man taip ir nenupasakojo. Rutulioja tai, kas vyksta šiuo metu. Juk tai ir aš puikiai žinau.
gale išmetė kortas kas laukia metų laikotarpy. Išpranašavo jog skyrybų su vyru šiame laikotarpyje nebus, o aš prieš savaitę išsiskyriau.
Ką tai galėtų reikšti?
Kažkada dar apsilankysiu pas ją vien dėl to, kad pasakyti jai tiesą į akis. O pinigai juk nemaži.
Neapsigaukite ir jūs, moterys. Aš daugiau pas jokią būrėją neisiu. Buvau pas tris ar keturias ir nei vienos pasakos neatitiko tikrovės. Visos buvo išgirtos. Na nebent eiti pas Genutę kaune kad sužinoti ką nors dėl sveikatos. tai ji tikrai labai gerai mato, bet ne daugiau.
Insomnia
QUOTE(nerkasa @ 2006 05 30, 11:02)
Na nebent eiti pas Genutę kaune kad sužinoti ką nors dėl sveikatos. tai ji tikrai labai gerai mato, bet ne daugiau.
*

O kuri cia Genute? Rotuses aikstej?
kruvinoji_meri
QUOTE(Insomnia @ 2006 05 30, 12:41)
O kuri cia Genute? Rotuses aikstej?
*

taip ta Genute rotuses aiksteje, ir girdejau is patikimu lupu, kad lbaigera moteriske. po poklabio su ja minimum kaip diena ant sparnu skraidysi. jos labai gera energetika. tik as dar nebuvau. po visokiu bureju truputi bijau isgirst kas laukia. ax.gif
Insomnia
QUOTE(kruvinoji_meri @ 2006 05 30, 14:52)
taip ta Genute rotuses aiksteje, ir girdejau is patikimu lupu, kad lbaigera moteriske. po poklabio su ja minimum kaip diena ant sparnu skraidysi. jos labai gera energetika. tik as dar nebuvau. po visokiu bureju truputi bijau isgirst kas laukia. ax.gif
*

As pas ja irgi buvau tongue.gif Deja, mano nuomone visiskai kitokia wink.gif Eiline sarlatane ir tiek smile.gif

Rasiau jau anksciau sitoj temoj. Nepatiko man apskritai, kaip ji su zmonem bendrauja schmoll.gif Viena mergina pradejo jai sakyti, kad viena ausim negirdi, tai "aiskiarege" pasake, kad dziaugtusi, kad viena girdi doh.gif Labai paguodzia, ane? biggrin.gif

O man neseniai buvo neisgydoma liga diagnozave, todel pas ja ir ejau. Is isores nieko nesimato, bet viduj pakitimai ryskus. Tai Genute pasake, kad as sveika ir kad nieko ji blogo nemato tongue.gif Tai va tokia "aiskiarege" ir "psichologe". Itariu, kad ir "bureja" is jos panasi lotuliukas.gif
Wiolla

Va dabar jau kaip blaiviai viska apmasciau praejus truputi laiko, tai galiu pasakyti, aišku galiu ir klysti, juk as ne dievas. smile.gif smile.gif smile.gif
Bet man susidare nuomone jog Marija ( iš Kauno prie telekomo) mato tik tai kas dabar mano viduje vyksta. Nes apie mano vaiko teva pakartojo grynai mano zodžius, ka as apie ji galvoju.
Jam iš vakaro išsakiau savo nuomonę, ka apie ji mastau ir aišku jis zinojo, kad einu pas būrėją Marija, tai po to klausia ka gi tau apie mane pribūrė, o aš jam pasakoju sakė taip ir taip. O jis man atrėžia juk tu pati man taip apie mane sakei.

O man išpranašavo vestuves vienu metų laikotarpį, su vyru kurio dar ir šiandien nepažystu, bet 2007 m gegužės mėnesį turėtume jau būti sutuoktiniai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif , o su šituo visų santykių baigtį g.gif g.gif g.gif
Kiek pažystu save turėčiau išprotėti, jei dar šiandien nepažinodama savo antros pusės, po metų jau būčiau jo žmona. doh.gif doh.gif doh.gif

Šiap ji ( Marija) juk klausia pareigų, vardo, pavardės ir pildo kasos pajamų orderį, aš pasakiau -ūtes pavardę, tai ir išpranašavo santuoką. Gal jei būčiau pasakius -ienės pavardę būtų išpranašavus skyrybas arba pasakius, kad neišsiskirsiu. Čia irgi manau gudravimas.
darija22

O man išpranašavo vestuves vienu metų laikotarpį, su vyru kurio dar ir šiandien nepažystu, bet 2007 m gegužės mėnesį turėtume jau būti sutuoktiniai  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif , o su šituo visų santykių baigtį  g.gif  g.gif  g.gif
Kiek pažystu save turėčiau išprotėti, jei dar šiandien nepažinodama savo antros pusės, po metų jau būčiau jo žmona. doh.gif  doh.gif  doh.gif

Šiap ji ( Marija) juk klausia pareigų, vardo, pavardės ir pildo kasos pajamų orderį, aš pasakiau -ūtes pavardę, tai ir išpranašavo santuoką. Gal jei būčiau pasakius -ienės pavardę būtų išpranašavus skyrybas arba pasakius, kad neišsiskirsiu. Čia irgi manau gudravimas.
*

[/quote]
Visko gali buti..gal tu su Juo susipazinsi, o po vieno kito menesio ir istekesi smile.gif
Gyvenimas nenuspejamas! 4u.gif
Wiolla
[quote=darija22,2006 05 31, 11:05]
O man išpranašavo vestuves vienu metų laikotarpį, su vyru kurio dar ir šiandien nepažystu, bet 2007 m gegužės mėnesį turėtume jau būti sutuoktiniai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif , o su šituo visų santykių baigtį g.gif g.gif g.gif
Kiek pažystu save turėčiau išprotėti, jei dar šiandien nepažinodama savo antros pusės, po metų jau būčiau jo žmona. doh.gif doh.gif doh.gif

*

[/quote]
Visko gali buti..gal tu su Juo susipazinsi, o po vieno kito menesio ir istekesi smile.gif
Gyvenimas nenuspejamas! 4u.gif
*

[/quote]

Bet tai ne mano charakteriui, po visu įvykių kurie įvyko mano gyvenime taip joku vyru nesugebeciau pasitiketi. va jei butu pasakius , kad tai 2 metu laikotarpis, tai tada realiau jau butu. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
melana
QUOTE(kiseliova @ 2006 05 31, 13:10)
thumbup.gif  mielos merginos zinau labai gera uzkalbetoja paskambinkit man duosiu jos koordinates tel 864364989
*

Kur ji randasi? Man reikia tokios kuri užkeikimus ir pan. pašalintų, bet čia rimtai, o tu kreipeisi į ją?

Gal dar kas nors galėtų rekomenduodi užkalbėtoją ar kokią būrėją nežinau net kaip pavadint g.gif
Silwa
QUOTE(melana @ 2006 06 01, 16:13)
Kur ji randasi? Man reikia tokios kuri užkeikimus ir pan. pašalintų, bet čia rimtai, o tu kreipeisi į ją?

Gal dar kas nors galėtų rekomenduodi užkalbėtoją ar kokią būrėją nežinau net kaip pavadint  g.gif
*

Va cia yra gera bureja jei reikia,852453178(Vilniuj)
kuri ir apie praeiti pasakys,ir dabarti isanalizuos ir ateiti pasakys taip,kad po kuriuo laiko tik stebesies kaip viskas (ar bent dalis) pildosi.Sakau is patirties,ne tik savo smile.gif Ir ima nedaug.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.