Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Būrėjų adresai
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Ezoterika
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
RoTeNa
Nu wat as irgi sian buwau pas bureja ta gerosios vilties..pirma kart ejau pas bureja ir labai bijojau tik ijejus i jos laiptine man prabego gal 3 ar 4 juodos kates pro kojos tai issigandau irgi ne juokais.. unsure.gif nu galwoju dabar kai isburs man.. biggrin.gif bet sejp isbure labai gera ateiti kokios net nesitikejau,apie dabarti pasake wisa tiesa..praeities nebure..na man wisai sejp patiko,bet tikejausi kad wiska pasakos siek tiek smulkiau,o ji gan abstrakciai..wat bus gyvenime 3 vyrai,tokiom ir tokiom akim is ju issirinksi wa ta,turesi pinigu ir gyvensi laimingai..nu mazdaug taip, tai tas man nelabai patiko..nu bet kai kuriuos dalykus labai tiksliai pasake..kazkur girdejau,kad pas bureja negerai lankytis daugaiu nei karta per metus?tiesa? schmoll.gif ir gal kas zinot kokios tikrai geros burejos adresa?
Mari
o kiek vizitas pas Leopoldą kainuoja? Ir kiek iš anksto reikia užsirašyti? Norėč nueit...

Ir aš Gerosios Vilties buvau. Įspūdžiai - kaip ir Mirazo -- irgi visų spalvų akis minėjo ir pirmas jausmas toks hm doh.gif

Mirazas
[quote=Mari,2006 02 14, 17:52]
o kiek vizitas pas Leopoldą kainuoja? Ir kiek iš anksto reikia užsirašyti? Norėč nueit...
50 lt. savaite
RutaN
QUOTE(Melodyy @ 2006 02 13, 17:03)
O kokie jo kontaktai? Ir kiek vizitas kainuoja ? ax.gif
*

Kaina nera tiksliai apibrezta, kiek zinau, man atrodo nuo 20 iki 50, bet kiek supratau ziurint ka pageidauji gauti is to pokalbio, pas ji daugiau psichologinis pokalbis, kortos tik papildomas elementas. Kiek girdejau snekas, tai ju su zmona sodyboje Mazeikiuose, labai stipri energetika, galinti pralenkti daugeliu vietu Lietuvoje, tokias,kaip Merkines piramide ir kitas, nes ten buvusi sventykla, daugeliu atsakymu i klausimus gauni ten pabuves ir norai ten greiciau pasieke tiksla, ir atsigauni pats, siela, jie patys tai pastebejo.
Telefonas, kazkaip nesusiranda ir internetas luzta, kai tik turesiu permesiu, kazkokia mistika, bet man atrodo, kazkur esu rasiu
Aislanda
O dar yra forumas apie burejas atsiliepimai ar jau ji uzdare ir paliko tik bureju adresus? g.gif
RutaN
QUOTE(Melodyy @ 2006 02 13, 17:03)
O kokie jo kontaktai? Ir kiek vizitas kainuoja ? ax.gif
*

Pagaliau suradau, raganos vyro tel.867483374
Melodyy
bet tai Jis ne Vilniuj? As tai neturiu dabar galimybes i kitur vaziuot sad.gif
*Madmozela*
gal kas zino bureja Stanislava kuria rode per cicino keliones per tv3? idomu kokiam ji mieste?ir gal kas telefona zino? ax.gif
Insomnia
QUOTE(DAIVA23 @ 2006 02 15, 18:34)
gal kas zino bureja Stanislava kuria rode per cicino keliones per tv3? idomu kokiam ji mieste?ir gal kas telefona zino? ax.gif
*

Nemačiau Cicino kelionių schmoll.gif Bet per reklamą lygtais mačiau, kad Staselė iš Kauno būrė. Tikrai buvo šitoj temoj jos telefonas. seniau ji Daukšos gatvėj salone dirbo, o dabar, atrodo, namie buria.
Aislanda
QUOTE(DAIVA23 @ 2006 02 15, 20:34)
*

Kaune.Sukileliu g gyvena, bet gaila, kad dabar po ranka neturiu jos nr. doh.gif buvus as pas ja seniau bet nepatariu pas ja eiti ji man "nusigrybavo" mirksiukas.gif
jolitka
Staseles tel. 720453
*Mege*
Jei kam reikia utenoje yra tokia "naminem salygom" burianti moteris, pries savaite pati ja atradau, kol kas likau patenkinta rolleyes.gif bet aisku, ji nera labai prafesionali..... blush2.gif
troliuke
Labas mamytes,perskaiciau viska,ka tik cia rasot ir klausiat.Pati buvau jau laabai daug patikrinus bureju,tad pakomentuosiu apie KAUNE esancias.Tel 200635 ONUTE-daug kalba beleko,bet atsirinkti reikia paciai viska,ji tarsi gauna info is auksciau...,EUGENIJA-rusiskai kalbanti ekstrasense-SUPER,ja rasit JONAVOS g.60-ar 62.Ja zino daugelis geru tos srities zmoniu,J.A.DAINAUSKAS taip pat.Jos mb.nr 869938594,registruotis is anksto.Bet jei kur apsivogete-neeikit,nes iskart tik iejus pasakys tai,kaip mano draugei smile.gif)
Prie TELEKOMO MARIJA sakyciau brangininke,siaip pagal zvaigzdes ji egoiste,silto zodzio neisgirsit,nors tiesos pasako.Apie STASELE girdejau taip pat gero daug,bet...
Zolotoriene TIK beologe,tad suprantat.Mat as pati domiuosi astrologija ir lyginant pagal ja,as paskiau vienai savo draugei daug aiskiau ir tiksliau apie jos berna...Del astrologijos siulyciau stai ka:www.vytautus.com -sis bernelis tikrai nuo dusios atsidaves tam,ir pinigai jam tik forma,reikalinga naujom knygom isigyt,pagyvent siame pasaulyje.Siulyciau cia apsilankyt.TIK nepmirskit,kad kiekvienas zmogus turi antraji zodiako zenkla-priklausomai nuo gimimo laiko paros metu-todel labai viskas gali skirtis net ta pacia diena gimusioms draugems.Bet bent truputi pasiknaisiojus,cia galima rast sau asmeniskai tinkama partnerio(zodiaka),draugus ir priesus.Tereikia turet bent 5-6 knygas ir noro pasigilint-visai nesunku!:)
Manau,kad burejos tik nuskausminantys vaistai,tad kai jau skausmas jusu praeis,imkites ko stipresnio.Lietuvoje laaaabai daug zmoniu dusta nuo liudesio ir vienatves,ju lemputes viduje prigesusios.Iziebti galima specealiu muziku pagalba.Bet apie tai kita karta,ACIU!
apelsincike
Gal kas Klaipedoje gera chiromanta zinot?Pora megeju i mano delna ziurejo ir labai galvom lingavo-tipo nera gyvenime dar tokiu liniju mate..(neturiu liniju-tik daugybe trumpu,bet kaip issibarsciusiu-negalima atsekti prie kurios kuria priskirti)Ir abu(skirtingu laiku,skirtingose vietose)tvirtino,kad apie 25 metus(o jie jau tuoj stuktels)laukia kritinis taskas:arba mirtis,arba nezmoniska liga,po kurios gimsiu is naujo,arba taip radikaliai viskas pasikeis,kad busiu lyg naujas zmogus.. blink.gif Tai vat noriu pas tikra profa nueiti,kad istyrinetu ta delna pagaliau...Ir siaip...reiktu... ax.gif
ERA
Ar jus durnaropiu apsirijot pas tas "burejas" vaikscioti? Turejau viena tokia bendradarbe-bureja, pati pilna problemu buvo, taip sau gero gyvenimo ir neisibure.Na nesamone visa tai, logiskai mastykit.Negali buti ant svieto tiek bureju.Jus ka isivaizduojat Vangas ant kiekvieno kampo? Jos tik mulkina tokius patiklius zmones.Ir pinigus daro.
P.S. Pati is naivumo jaunysteje irgi esu buvusi, bet nesamone ir liko nesamone.
apelsincike
QUOTE(ERA @ 2006 02 19, 04:15)
Ar jus durnaropiu apsirijot pas tas "burejas" vaikscioti? Turejau viena tokia bendradarbe-bureja, pati pilna problemu buvo, taip sau gero gyvenimo ir neisibure.Na nesamone visa tai, logiskai mastykit.Negali buti ant svieto tiek bureju.Jus ka isivaizduojat Vangas ant kiekvieno kampo? Jos tik mulkina tokius patiklius zmones.Ir pinigus daro.
*

As netikiu aklai,bet..Bent jau man is rankos vienas zmogus pries kokius 5 metus,o kitas pries pusmeti ta pati pasake.beveik zodis i zodi... Tai vat ir kazkaip nesmagu pasidare..Nes jei tiesa... ax.gif
RutaN
QUOTE(Melodyy @ 2006 02 15, 17:11)
bet tai Jis ne Vilniuj? As tai neturiu dabar galimybes i kitur vaziuot sad.gif
*

Kiek zinau jis buna Vilniuje dazniau,nei Mazeikuose
Dzijanka
sveiki.
As su savo vyru jau 8 menesiai, atsikovojau ji (be burtu schmoll.gif ) vos per kaledas, taigi galima sakyti kad tik 3 menesiai... jo buvusioji kaip jis man sake megdavo lankytis pas burejas, o po to isikalus sau i galva nerealias idejas kankindavo mano (dabar jau) vyra. as tai labai isidemejau, kazkaip viskas pradejo kristi mumsis ranku, as sudauziau masina nes uzmigau prie vairo, tiesiog ryte vaziavau i darba, keliausi 7, ejau gulti 23. Miegojau gerai. Zodziu aciu Dievui kad tik i tilteli trenkiausi. Kita savaite sumokejau bauda policijai, vyras turi problemu darbe, as pradejau pyktis su tevais, nors jie gyvena kitam miesto gale, zodziu apie kitus nemalonumus susijusius su sveikata ir pan net nenoriu pasakoti, ir viskas taip staiga, koki menesi. Kaip tik kai vyro buvusioji sugrizo i Lietuva is uzsienio, gal sutapimas....
uztat siandien likau sukresta. Radau internete kas nemokamai pakonsultuoja apie uzkeikimus, paziurejus i nuotrauka. Galvojau reikia sustrai parasyt, kad manes neapgautu smile.gif
parasiau is savo one.lt emailo, kur nera nei vardo nei pavardes, prarasiau 3 vardus gimimo datas, ir gyvenamas vietas. Savo, savo vyro, ir vyro buvusios. Nusiunciau ir paprasiau papasakoti smulkiai apie kiekviena nuotrauka.neminejau nieko. Tiesiog nusiunciau 3 skirtngas nuotraukas.
Atsake kad ant mane s ir mano vyro (nu pasake tik vardus) uzkeikimas i 2 prakeiksmai, kad pas mane ginekologines problemos (taip ir yra, niekaip negaliu issigydyti) ir tulzies problemos. Apie vyra daugiau nieko. O apie vyro buvusia paprase dar nuotrauku. Turejau is viso 4. Nuziunciau. Po valandos atsake kad negali paziureti pro jos aura, jam tarsi neledziama, jis nemato, nes jai kazkas padeda, ja kazkas apsaugojo. As nesveikai pradejau juktis, arba cia daug sutapimu, arba visa tai tiesa, juk ji tikrai lankosi ir lankesi pas burejasm, taip daznai kaip grozio salonuose.Nu shakes. Dabar nzn ka daryt, ar is viso daryt ka nors. Kaip nenoriu but apgauta, nes tie burejai och kaip perpranta zmogu.
Jauciu nunesiu pas bureja vyro, vyro buvusios, ir kokios is viso su manim nesusijusios nuotraukos, is interneto, ar panasiai.Ziuresiu, patikrinsiu ka pasakys. O pas ka geriau kreiptis kad ne pasikalbet, o nuimt ta uzkeikima?patarkit smile.gif
apelsincike
QUOTE(Dzijanka @ 2006 02 20, 16:47)
sveiki.
As su savo vyru jau 8 menesiai, atsikovojau ji (be burtu  schmoll.gif  ) vos per kaledas, taigi galima sakyti kad tik 3 menesiai... jo buvusioji kaip jis man sake megdavo lankytis pas burejas, o po to isikalus sau i galva nerealias idejas kankindavo mano (dabar jau) vyra. as tai labai isidemejau, kazkaip viskas pradejo kristi mumsis ranku, as sudauziau masina nes uzmigau prie vairo, tiesiog ryte vaziavau i darba, keliausi 7, ejau gulti 23. Miegojau gerai. Zodziu aciu Dievui kad tik i tilteli trenkiausi. Kita savaite sumokejau bauda policijai, vyras turi problemu darbe, as pradejau pyktis su tevais, nors jie gyvena kitam miesto gale, zodziu apie kitus nemalonumus susijusius su sveikata ir pan net nenoriu pasakoti, ir viskas taip staiga, koki menesi. Kaip tik kai vyro buvusioji sugrizo i Lietuva is uzsienio, gal sutapimas....
uztat siandien likau sukresta. Radau internete kas nemokamai pakonsultuoja apie uzkeikimus, paziurejus i nuotrauka. Galvojau reikia sustrai parasyt, kad manes neapgautu smile.gif
parasiau is savo one.lt emailo, kur nera nei vardo nei pavardes, prarasiau 3 vardus gimimo datas, ir gyvenamas vietas. Savo, savo vyro, ir vyro buvusios. Nusiunciau ir paprasiau papasakoti smulkiai apie kiekviena nuotrauka.neminejau nieko. Tiesiog nusiunciau 3 skirtngas nuotraukas.
Atsake kad ant mane s ir mano vyro (nu pasake tik vardus) uzkeikimas i 2 prakeiksmai, kad pas mane ginekologines problemos (taip ir yra, niekaip negaliu issigydyti) ir tulzies problemos. Apie vyra daugiau nieko. O apie vyro buvusia paprase dar nuotrauku. Turejau is viso 4. Nuziunciau. Po valandos atsake kad negali paziureti pro jos aura, jam tarsi neledziama, jis nemato, nes jai kazkas padeda, ja kazkas apsaugojo. As nesveikai pradejau juktis, arba cia daug sutapimu, arba visa tai tiesa, juk ji tikrai lankosi ir lankesi pas burejasm, taip daznai kaip grozio salonuose.Nu shakes. Dabar nzn ka daryt, ar is viso daryt ka nors. Kaip nenoriu but apgauta, nes tie burejai och kaip perpranta zmogu.
Jauciu nunesiu pas bureja vyro, vyro buvusios, ir kokios is viso su manim nesusijusios nuotraukos, is interneto, ar panasiai.Ziuresiu, patikrinsiu ka pasakys. O pas ka geriau kreiptis kad ne pasikalbet, o nuimt ta uzkeikima?patarkit smile.gif
*

Kiek as zinau-kitas uzkeikimo negali nuimti.Turi nuimti tas pats zmogus,kuris ir pasiunte... ax.gif Tai yra-atsaukti savo pasiusta negatyvia energija.Galima tik susvelninti ta destruktyvu poveiki,bet ne panaikinti...Gal reiktu su ta moterim pasikalbeti?ne apie burtus,bet siaip..Kas tarp jusu seimu nutiko...Jei ji suprastu ir paleistu vyra-negatyvi energija pati issisklaidytu...
Melodyy
QUOTE(Dzijanka @ 2006 02 20, 15:47)
sveiki.
As su savo vyru jau 8 menesiai, atsikovojau ji (be burtu  schmoll.gif  ) vos per kaledas, taigi galima sakyti kad tik 3 menesiai... jo buvusioji kaip jis man sake megdavo lankytis pas burejas, o po to isikalus sau i galva nerealias idejas kankindavo mano (dabar jau) vyra. as tai labai isidemejau, kazkaip viskas pradejo kristi mumsis ranku, as sudauziau masina nes uzmigau prie vairo, tiesiog ryte vaziavau i darba, keliausi 7, ejau gulti 23. Miegojau gerai. Zodziu aciu Dievui kad tik i tilteli trenkiausi. Kita savaite sumokejau bauda policijai, vyras turi problemu darbe, as pradejau pyktis su tevais, nors jie gyvena kitam miesto gale, zodziu apie kitus nemalonumus susijusius su sveikata ir pan net nenoriu pasakoti, ir viskas taip staiga, koki menesi. Kaip tik kai vyro buvusioji sugrizo i Lietuva is uzsienio, gal sutapimas....
*

gal galetum atsiusti adresa, kas tas diagnozes daro?
ytariu pasmus seimoj kazkas panasaus yra, nes po to, kai apsivedem, nu ant tiek viskas pradejo nesisekt, kad sakes...
Melamori
Saziningai viska perskaiciau book.gif . Bet vistiek neatsirenku pas ka geriau kreiptis Vilniuje. Nenoreciau moketi daugiau nei 50 lt. Padekit man cry.gif
Raganėlė
noriu paklausti, gal kam teko lankytis pas būrėją Jonavoje, ji gyvena Ralio (Kauno) gatvėj, bet turi ir saloną.
ar verta pas ją apsilankyti?
Sardinukė
Gal kas zinot Ievos Gelzinienes Siauliuose adresa ar telefona?Maciau apie ja leida per tv, sudomino.Mano sesers dukra serga zvyneline, tad gal pagydytu.
Alexandra.R.
[quote=Strazdute,2005 01 31, 16:17]
Kadangi yra temų apie būrėjas, yra daugybė už ir prieš, bet... ax.gif Yra juk kas tuom tiki ir kam to reikia. Gal šiame skyrelyje galėtumėm surašyti žinomų būrėjų koordinates ir trumpą nuomonę apie ją-kaip ji buria ir pan.
Prašau atsiminti-čia rašysime tik adresus ir telefonus, o ne neigiamus atsiliepimus smile.gif
Pradėsiu aš biggrin.gif

O as maniau, kad cia tik adresus ir telefonus rasiu, o ne istisus pasakojimus ir aptarimus... Nu, tikrai jau, skirkit temas.
RutaN
QUOTE(Melamori @ 2006 02 21, 12:45)
Saziningai viska perskaiciau book.gif . Bet vistiek neatsirenku pas ka geriau kreiptis Vilniuje. Nenoreciau moketi daugiau nei 50 lt. Padekit man  cry.gif
*

Persiusk tos moteriskes nuotrauka i si adresa kabala@freemail.lt,
tik diedles rezoliucijos nedek. Cia adresas vieno zmogaus, kuris gal ir pades.
Papildyta:
QUOTE(Dzijanka @ 2006 02 20, 16:47)
sveiki.
*

tai ne butinai uzkeikimas, ta moteris pramokus prisijungti prie savo vyro is tu bureju,
na tai ne juodoji magija, bet butines magijos lygyje, tai imanoma.Tai truputi susije su itaiga. Ji puikiai zino savo buvusio vyro galimybes, pojucius, norus.Ji kalbedama apie burejas savo vyrui,po truputi ji prisijunge sau, na prie savo informacinio kanalo. Taip ji valdo ir ji ir jus.
Papildyta:
QUOTE(ERA @ 2006 02 19, 04:15)
*

Bureja burejai nelygi. Teisybe, yra Vangu nedaug. Bet daznai zmogui norisi nors minutei pazvelgt i ateiti.Pagal biblija tai neleistina. Bet, kaip kuriems sudaro tokia galimybe.Bet tiems zmonems,kurie tai gali daryti yra nelengva.geriau jau nezinoti ir nematyti vizija, patikekit.
MEDUNE
QUOTE(RutaN @ 2006 03 01, 11:41)

Bureja burejai nelygi. Teisybe, yra Vangu nedaug. Bet daznai zmogui norisi nors minutei  pazvelgt i ateiti.Pagal biblija tai neleistina. Bet, kaip kuriems sudaro tokia galimybe.Bet tiems zmonems,kurie tai gali daryti yra nelengva.geriau jau nezinoti ir nematyti vizija, patikekit.
*

Pagal biblija neleistina zmogui bloga daryti,o zmogui padeti?Cia kazkas minejo ,kad negalima uzkeikimo nuimti kito zmogaus rankomis,galima.Bet nepamirskite vieno dalyko,blogis grysta bumerangu pas seimininka.Uztat ,tie zmones kurie daro blogybes,tai zino ir "stato sau uzgynima".Ziurint koks uzkalbejimas,yra uzkalbejimu iki 7 metu,7menesiu,7dienu,iki 3 kartos.Niekada nelinkekite blogo buvusiam vyrui,negalima.Su blogais palinkejimais irgi galite uzkeikti,pagalvokite apie tai,jeigu turite bendru vaiku.Jusu palinkejimai gali lydeti ir Jusu vaikus.O bureja irgi zmogus,juk buna taip,kad jums kazkas buvo zadeta ir neissipilde(cia ne apie kortas),kad vyras gris,kad nelaime aplenks,deje...Vadinasi,kazkas is Jusu lupu buvo ne taip,ne visa tiesa Jusu lupuose.O burejos irgi ne visada gali sau padeti,gali,bet kazkam palinkedama blogo.O cia ir yra nuodeme.As niekas,gyvenime nepraktikuoju siu dalyku,bet sios temos yra mano silpnoji vieta,mane domina literatura siomis temomis,ji uzima pagrindine vieta tarp mano skaitomu knygu.Iki mergaites,man atrodo si tema yra kaip bedugne,ziuri kazka matai,bet iki galo negali iziureti.
tuta
QUOTE(zemaite @ 2006 02 22, 23:30)
Gal kas zinot Ievos Gelzinienes Siauliuose adresa ar telefona?
*

Ieva G. mob.tel. 8610-07002
Siauliai, Vilniaus g.
Kristaline
Labai dėkui visoms už adresus ir pasidalintą patirtį. Nors niekada nesilankiau pas būrėjas, bet turiu daug metų neišsprendžiamą problemą ir jau seniai galvoju nueiti pas kokią pranašautoją.

Sėkmės visoms besiburiančioms smile.gif
Sardinukė
Aciu tuta uz Ievos G. telefono nr.
kilte
QUOTE(apelsincike @ 2006 02 19, 03:11)
Gal kas Klaipedoje gera chiromanta zinot?Pora megeju i mano delna ziurejo ir labai galvom lingavo-tipo nera gyvenime dar tokiu liniju mate..(neturiu liniju-tik daugybe trumpu,bet kaip issibarsciusiu-negalima atsekti prie kurios kuria priskirti)Ir abu(skirtingu laiku,skirtingose vietose)tvirtino,kad apie 25 metus(o jie jau tuoj stuktels)laukia kritinis taskas:arba mirtis,arba nezmoniska liga,po kurios gimsiu is naujo,arba taip radikaliai viskas pasikeis,kad busiu lyg naujas zmogus.. blink.gif  Tai vat noriu pas tikra profa nueiti,kad istyrinetu ta delna pagaliau...Ir siaip...reiktu... ax.gif
*

Chiromantė Klaipėdoje tel. 8-46 323663, nežinau ar galima profesionalia pavadinti, bet bent ligas ir charakterį atspėjo, deja jos nuspėtos ateities patikrinti negaliu. Kaina 20 lt.
Linetė
Niekada nėjau į jokį būrimo saloną, vieną dieną Laisvės al. Kaune prisistatė čigonė ir įkalbėjo išburti iš rankos, na galvoju tegul buria g.gif Jau kai išbūrė tai doh.gif Aš matyt jaunai atrodžiau, tai ji galvojo kad aš mokinukė, pradėjo aiškinti kaip sunkaii man mokslai sekasi, kaip neįstosiu mokytis kur noriu, koks bus vyras, kiek viakų turėsiu, kad berniukas pirmas ir t.t. Tai galiu pasakyti kad nepataikė absoliučiai į nei vieną dalyką. Nes mokiausi aš labai gerai, įstojau į universitetą ten kur norėjau ir pabaigiau. Ištekėjau ir jau auginau dukrytę tuo metu kai būrė doh.gif Taigi nuo tada čigonėm nebepasitikiu g.gif
Bet mano tėvai tik ką apsivedę sakė buvo pas kažkokią čigonę, tai ką ji tada išpranašavo viskas išsipildė g.gif Net tai kad pirmas vaikas bus berniukas bet mirs, taip ir buvo. na labai daug dalykų jinai pataikė. Dar vieno dalyko nežinom kaip bus, bet visalaik tai kažkaip prisimenu, kad mano tėvai mirs abu kartu. Tai kažkaip neramu dėl to g.gif Na laikas kažkada parodys. Gaila, tik kad šios čigonės jau tikriausiai nėra g.gif Va pas tokią tai norėčiau pakliūti wub.gif
jola24
Sveikos merginos,

gal kas zinote Vaivos Budraitytes kontaktus, seniai noriu pas ja pakliuti help.gif
-Linda-
QUOTE(jola24 @ 2006 03 07, 20:14)
Sveikos merginos,

gal kas zinote Vaivos Budraitytes kontaktus, seniai noriu pas ja pakliuti  help.gif
*

paskaityk merginų atsiliepimus apie p.Vaivos būrimo ypatumus, gal tada ir kontaktų nebenorėsi... cool.gif
jola24
QUOTE(lelytia @ 2005 09 07, 00:13)
Klaipedoje, Reikjaviko 3-3, geriau dienos metu. Tokia faina mociute, ima 10 lt. Man ir mano draugems, kurios lankesi, patiko thumbup.gif
*

Sveika, gal kartais jos tel numeriuka turi, nes kai buvau nuejusi pas ja be skambucio, tai atidare duris visa tokia susinervinusi, blink.gif o as visa blush2.gif kai pasakiau ko atejau, tai ji tik atreze, kad eiciau dienos metu apie 12 val. darbo dienom, bet kaip as eisiu jeigu kaip tik dirbi verysad.gif tai va, net nespejau telefono nr. paklausti, trenke durimis doh.gif
Papildyta:
QUOTE(-Linda- @ 2006 03 08, 02:22)
paskaityk merginų atsiliepimus apie p.Vaivos būrimo ypatumus, gal tada ir kontaktų nebenorėsi... cool.gif
*

blink.gif reikes paskaityti...
Aivariene
As buvau pas Stasele prie kokius 5-6m, ka ji man pasakojo, tai mazdaug viskas ir issipilde. As kazkada buvau pas jos koleges, kai ji dirbo Daukšos gatvej, tai jos man pribure tai ka norejau girdeti... Aisku nuotaika pakelia, bet pinigelius ne uz tai mokejau... As tai pas burejas einu tada, kai gasdina esama padetis ir kai noriu suzinoti kuo visa tai pasibaigs. Arba kai reikia rinktis. Pvz. ar naujas darbas bus geresnis uz senaji. Paklausiau vieno tokio patarimo ir kol kas nesigailiu thumbup.gif
Aislanda
QUOTE(Aivariene @ 2006 03 09, 14:49)
As buvau pas Stasele prie kokius 5-6m, ka ji man pasakojo, tai mazdaug viskas ir issipilde. As kazkada buvau pas jos koleges, kai ji dirbo Daukšos gatvej, tai jos man pribure tai ka norejau girdeti... Aisku nuotaika pakelia, bet pinigelius ne uz tai mokejau... As tai pas burejas einu tada, kai gasdina esama padetis ir kai noriu suzinoti kuo visa tai pasibaigs. Arba kai reikia rinktis. Pvz. ar naujas darbas bus geresnis uz senaji. Paklausiau vieno tokio patarimo ir kol kas nesigailiu  thumbup.gif
*

Buvus as pas ta Stasele tai man ji nusigrybavo doh.gif pries savate is cia esanciu adresu issirikau ir nuejau ziuresim ar issipildys ax.gif
zingara
QUOTE(-Linda- @ 2006 03 07, 20:22)
*

tai kur tie atsiliepimai? niekur neradau g.gif uzsimaniau ir as pas bureja, visai nukvakau doh.gif lotuliukas.gif
Aislanda
QUOTE(zingara @ 2006 03 12, 21:44)
tai kur tie atsiliepimai? niekur neradau g.gif uzsimaniau ir as pas bureja, visai nukvakau doh.gif  lotuliukas.gif
*

As kai jau nuejau del idomumo , tai dabar galvoju kuriu galu isvis ten ejau doh.gif 4u.gif kazkaip netikiu, kad jos pranasystes issipildys biggrin.gif tai gal ir tau neverta eiti ax.gif
zingara
QUOTE(jola24 @ 2006 03 07, 20:14)
Sveikos merginos,

gal kas zinote Vaivos Budraitytes kontaktus, seniai noriu pas ja pakliuti  help.gif
*

as irgi noreciau jos kontaktu, gal kas i az galetu parasyti? ax.gif blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Aislanda @ 2006 03 12, 20:46)
As kai jau nuejau del idomumo , tai dabar galvoju kuriu galu isvis ten ejau  doh.gif  4u.gif kazkaip netikiu, kad jos pranasystes issipildys  biggrin.gif tai gal ir tau neverta eiti  ax.gif
*

as irgi per daug burtais netikiu, ypac visokiom bobulkom. Bet mano gyvenime tokia makalyne, kad visai noreciau pasikalbeti su gera burtininke lotuliukas.gif
Aislanda
QUOTE(zingara @ 2006 03 13, 13:52)
as irgi noreciau jos kontaktu, gal kas i az galetu parasyti? ax.gif  blush2.gif
Papildyta:

as irgi per daug burtais netikiu, ypac visokiom bobulkom. Bet mano gyvenime tokia makalyne, kad visai noreciau pasikalbeti su gera burtininke lotuliukas.gif
*

Bet kaip surasti tikrai gerą ax.gif nes einant pas visokias šarlatankas tai gali padaryti tik dar didesnę makalynę galvoje biggrin.gif
RoTeNa
Va va kad ta gera bureja rasti netaip lengva.. g.gif is wisu cia esanciu adresu issirinkau nueiti gerosios vilties..kaip paskaiciau visai ir atsiliepimai neblogi buvo..bet ka man ji isbure tai visai netikiu,ji man viska taip sumale galvoj,apie draugus tokiu dalyku prisake,kad po poros dienu nusprendziau apsilankyti pas kita bureja kuri viska priesingai pasake..bet ten jau matesi,kad normali bureja viska labai tiksliai pasake,bure ir is paprastu kortu ir is taro dar kavos tirsciu,delno..vien pagal gimimo data pasake tikslu mano charakteri..tik vat pabodo jos biski klausyti,nes dauk pamokslavo apie gyvenima ir ilgokai laike,beveik 2val. g.gif
Aislanda
QUOTE(RoTeNa @ 2006 03 14, 00:06)
Va va kad ta gera bureja rasti netaip lengva.. g.gif  is wisu cia esanciu adresu issirinkau nueiti gerosios vilties..kaip paskaiciau visai ir atsiliepimai neblogi buvo..bet ka man ji isbure tai visai netikiu,ji man viska taip sumale galvoj,apie draugus tokiu dalyku prisake,kad po poros dienu nusprendziau apsilankyti pas kita bureja kuri viska priesingai pasake..bet ten jau matesi,kad normali bureja viska labai tiksliai pasake,bure ir is paprastu kortu ir is taro dar kavos tirsciu,delno..vien pagal gimimo data pasake tikslu mano charakteri..tik vat pabodo jos biski klausyti,nes dauk pamokslavo apie gyvenima ir ilgokai laike,beveik 2val.  g.gif
*

Kokia cia bureja?gal tel ir adresa butu galima? kiek ima?jei tau issipildys gal tada verta eiti g.gif lauksim atsiliepimu 4u.gif Noreciau dar karta kada nueiti, bet tikrai tik pasGERA bureja smile.gif
RoTeNa
2629780 skambinti jai galima nuo 21.50 iki 22.10 bet prisiskambinti sunku..o randasi ji vilniuj uz stoties, stadiono g. atrodo ten prie gimdymo namu..
Viltuliukas
Sveikos,

gal kas zinote gera bureja Visagino mieste? Labai jau reikia. Parasykit telefono numeri ir adresa. Buciau labai dekinga. Ir jei kas buvote tai atsiliepimus ir kainas.
Dzijanka
oj nezinau esu tokia prasta......mano siela tokia jautria kaip isdulkinta suka......mane vakar isprevartavo kazkokie narkomanai ju buvo tiek daug jie dulkino mane pora valandu net nezinau kiek laiko jie su manim dare tos savo paslaptys........i visus galus jie kiso savo daikciukus.....oj kaip man bloga......viska papasakojau vaikinuj......ir jis mane muse sako kad as esu sliuha padla.....kvaile......ir su savo draugais mane isdulkino ta pati vakara.......jau du isprevartavimaj per diena nezinau viskas as niekam nereikalinga.....
gyditojai pastate diagnoza turiu gomofelija.......ir dar gal but czv,,,,,viaskas baigta....as esu pati paskutine padla .....piskit darikit ka norit
sticho
QUOTE(Dzijanka @ 2006 03 22, 00:24)
oj nezinau esu tokia prasta......mano siela tokia jautria kaip isdulkinta suka......mane vakar isprevartavo kazkokie narkomanai ju buvo tiek daug jie dulkino mane pora valandu net nezinau kiek laiko jie su manim dare tos savo paslaptys........i visus galus jie kiso savo daikciukus.....oj kaip man bloga......viska papasakojau vaikinuj......ir jis mane muse sako kad as esu sliuha padla.....kvaile......ir su savo draugais mane isdulkino ta pati vakara.......jau du isprevartavimaj per diena nezinau viskas as niekam nereikalinga.....
gyditojai pastate diagnoza turiu gomofelija.......ir dar gal but czv,,,,,viaskas baigta....as esu pati paskutine padla .....piskit darikit ka norit
*

g.gif
Dzijanka
idomu kas tai padare blink.gif
nujauciu, bet nesuprantu kaip.cia jau tikrai ne as rasiau .....
Dzijanka
QUOTE(Dzijanka @ 2006 03 24, 09:09)
idomu kas tai padare  blink.gif
nujauciu, bet nesuprantu kaip.cia jau tikrai ne as rasiau .....
*

KAS PRIZIURI SI FORUMA?
ir patarkit kaip istrinti ar redaguoti ta zinute?
Tabonita
QUOTE(RoTeNa @ 2006 03 15, 21:57)
2629780 skambinti jai galima nuo 21.50 iki 22.10 bet prisiskambinti sunku..o randasi ji vilniuj uz stoties, stadiono g. atrodo ten prie gimdymo namu..
*

ir ash esu buvisi pas ja,vardas Zoja,patekti nerelu,bet jei reik galima,bet man ka ishbure viskas tiesa;)
RoTeNa
Tai jo man irgi jau pradeda pildytis smile.gif gera tikrai bureja..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.