Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Būrėjų adresai
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Ezoterika
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
PaMeL
va as jaunystej esu buvus pas 3 burejas wub.gif
na palangoj buvau pas viena tai ji man apie esama padeti pasake visa teisybe viska viska 100% unsure.gif net stebejaus o daugiau ka tai nelabai atsimenu tik likau suzaveta kad taip viska gali atspeti beje ji buvo cigone snekejo nelabai gerai lietuviskai daugiau rusiskai
paskui lietuvoj kaune karmelavioj dirbau bare ir uzklydo cigone tai prilipo prie musu su drauge sako davai as jum kortas ismesiu nu susigundem tai draugei ir atspejo thumbup.gif ir man pasake kai kas issipilde thumbup.gif thumbup.gif
o va kai buvau pas 3 vyra nes turejau su mokslais problemu tai nezinau iki siol ar kas nors issipildys tikiuosi kad ne is dalies wub.gif ir siaip nieko gero nepapasakojo tik siaip apstrakciai daugiau apie mergeles zenko zmones kalbejo doh.gif
tai va ir vel labai noriu eiti pas bureja tik vyras neleidzia wub.gif bet mn paliko ispudi cigones wub.gif
Reniss
ar yra tos įmanomas dalykas kaip kad kažko ušburimas, turiu baisius kaimynus, nieks nebepadeda, tai jau galvoju visokių variantų, kažin ar tai būtų įmanoma, gal kas jau bandėte 4u.gif
Žiedė
Mano mama i burimus ziurejo skeptiskai, bet jos drauge ja nuveze i palanga pas itin gera bureja( ji ne is lietuvos) , tai kai ji pradejo sneket mama net aiktelejo, buvo pasakyta visa teisybe, isspranasavo ateiti, tai kazkaip nelabai patikejo, bet viskas issipilde!!!
Noriu dar paskyti kad ji buresi gal pries 10 metu!!!
netobula
Silpnesni zmogu tie "pranasavimai" gali paveikti taip, kad jis tiesiog uzprogramuos save tokiems gyvenimo desningumams, kurie buvo "ispranasauti", tiesiog pasamone ji suks ta linkme.

Man tai labai nemalonu butu isgirsti kazka negero, neigiamo, tada tiesiog lauki to "kazko negero", menkas pvz sveikatos negalavimas atrodo, kad jau suka "ispranasauta" linkme. Nors kartais nugali tas moteriskas smalsumas ir viltis "o vat gal ispranasaus kazka tokio fantastisko, ypatinga laime..." ir pna.
netobula
Visai pamirsau papletkint apie kita kauno genute smile.gif
Siaip kaune tai garsiausios, matyt, ir bus tos dvi genutes - sanciu genute ir tauremis skambinanti genute. Tauremis skambinanti genute ir per telika rodesi. Karta ir as nupedinau tu tauriu pasiklausyt rysiu istorijos muziejaus saleje, ir vyra tempiausi. Suplojom po 10 lituku, o sale tai apypilne buvo. Prieky spalvotos tokios didziules taures, prie ju zmones bonku ivairiausiu vandens prityse - gal kad gera energija pakrautu g.gif Tamsa, pati genute baltais apredais. Ir prasidejo seansas. Skambino ji tom taurem, dare pertraukas, kuriu metu pravarydavo zmones, kuriems, pasak jos, "per sunku", "negerai" cia per ilgai uzsibuti. Atvirai sakant, kad ir stengiausi as isijausti, nieko as nejutau, apie vyra tai patyliu doh.gif

Ta genute priimineja irgi zmones, tik stafkes pas ja aukstesnes negu pas sanciu genute, kazkur 40 lt valanda. Ejo tokia pazistama, sake, kad nieko ypatingo. Ir registruotis reikia tik tam tikra diena, tam tikrom valandom, is anksto.
lepune
Buvo apie ana genute irgi cia kalbeta.. ketvirtadieniais skambintis.. bandziau karta, bet neprisiskambinau ir supratau kad ja netikiu, kad taip brauciausi tongue.gif tiek ziniu. noriu pas burėja kortomis.. man irgi tie žoliniai preparatai nuotaikos nepakėlė smile.gif tai yra viena palemone? tolokai, ar gera ji? galvoju apie vaziavima i elektrenus,kazkam labai jau tiko ka jis pasake smile.gif
netobula
Nu ikyresiu tuoj, bet dar pasakysiu toki bajeri (sorry, jei kazkas jau rase apie tai) blush2.gif : sanciu genute yra pasakiusi kazkam, kad jei negali jai zmogus prisiskambinti, reiskia, ji jam niekuo padet negali
ausrytuke
QUOTE(Aureva @ 2005 12 15, 22:12)
Labas,
Gal galimėtų sužinoti Sergejaus tikslesnius duomenis ar tikslų adresą, telefoną ir ar jis kalba lietuviškai? doh.gif
*

kalba jis rusiskai, o ima paskutiniu metu 50lt
PaMeL
bet tai ar tikrai teisybe kad cigone nepatikusi zmogu gali nuziureti nu baisu man pasidare o taip noreciau nueit ir tik pas cigone g.gif unsure.gif
Leksa
kazkada buvau tiesiog bureju "manjake". Aplankiau ju gal 8. Nei viena is ju tiesos nepasake, o tik pinigus ismeciau (jauna kvaila buvau). Apibendrinant, teige, jog istekesiu iki 25 metu (netiesa), vaiku bus 3 (nebus nei vieno, na, gal stebuklas koks butu) ir dar daug daug visko. Dabar tom kortu pranasystem tikrai nebetikiu, bet is delno liniju, tai gal ir noreciau issiburt. Tik man kazko atrodo, kad visi tie burejai tiesiog neblogi psichologai,o po to bendrais bruozais speja: "bus liga", "bus nelaime seimoj", "bus sunkumu" ir pan. O tai juk visuomet galima pritaikyti.
Angel^Girl
O gal kas zinote,gera bureja vilniuje ? smile.gif
mexica
QUOTE(Angel^Girl @ 2006 01 08, 01:56)
O gal kas zinote,gera bureja vilniuje ?  smile.gif
*

Jei jos visos butu tik geros arba tik blogos,tai butu aisku kur eit mirksiukas.gif
A dabar tai viena pasako tik bloga,tai kita pasako neaiskiai,tai kita nemaloni doh.gif
Ar kas ka girdejot apie VAIVA? Nepamenu pavardes,bet ja daznai per lnk rodo,per nuo iki visokias ir panasiai. Ji taro kortom buria. Pas ja valanda kainuoja 50Lt.
Mano bendradarbe sake jau buvo pas ja ir jai patiko wink.gif Pasake,kad darba keis- pakeite, kad senmerge liks - liko lotuliukas.gif Nu cia aisku nejuokinga,bet jai prie veido tinka but senmerge blush2.gif
Prasiau,kad mane uzrasytu,bet neaisku kaip bus,nes ji nera linkusi gerom vietom dalintis bigsmile.gif Gal kas zinot jos adresa ar telefona? g.gif
Aislanda
Labai idomu gal kuri buretes pas Stasele.po kazkokios avarijos ji neteko pirstu anksciau ji dirbo kaune senamiestyje dauksos g.dabar dirba savo namuose.nezinau kas man buvo uzsisuke buvau pas ja prisiklausiau ,kad labai gerai buria tai jos pranasystes neissipilde schmoll.gif ir dar maciau ja per telika kur turi rodyt per TV3 nauja laida su Cicinu kazin ka jam jam ji priburs biggrin.gif
Aislanda
QUOTE(Digita @ 2005 09 01, 23:27)
žinau vienos būrėjos telefoną, buvau šiandien antrą kartą jau pas ją.  man labai atitiko ir patiko, tiesiog kelis faktus taip pataike kad net thumbup.gif
jos telefonai: 8-607-63931 ir 8-611-05765, vardas Rita, adresą irgi turiu, bet manau jei pasiskambinsit ji pati jums pasakys  mirksiukas.gif
*

O kokia kaina?
VILIMA
Siaip tai girdejau kad vaiskcioti pas burejas - nuodeme.
smarki
PAs VAivą tai nesiūlau eiti. Man preiš kokius 10 m. kai pribūrė. Tipo turėsiu du sūnus (turiu tik dukrą, ne vėlu aišku, bet apie dukrą nekalbėjo). Mano vyras bus iš ženklų, stovinčių ant žemės - Žuvis (spręskite pačios) rolleyes.gif wink.gif Daugiau tai pievos.
Raganėlė
sveikutės, gal kas žino kaip chiromantę Astą iš Vilniaus rasti? ir kaina būtų įdomu
ačiū
Raganėlė
na va užklydau į tėmelę thumbup.gif
kažkada lankiausi pas Zalatorienę, tai ji astrologė labiau (kaip man susivokė) ir ji buvo numačiusi, kad gyvybė man ant plauko kabės, bet išgyvensiu, na ir buvo man tas nutikimas, kad mašinos stogu pravažiavom (tai jei mašina ne volvo būtų buvus tai ir būtų buve chana, nes "bartačioke" rado mane) o va kitų pranašysčių ir nepamenu. šiaip aš nesuprantu kodėl man visada atrodė, kad aš ilgai negyvensiu, tai ir klausinėju visų būrėjų apie tą pati.
Vaiva atsimenu pasakė, kad vyras už mane vyresnis bus. tai čia irgi kaip vertinti, nes tas su kuriuo dabar gyvenu tik metais vyresnis, išvaizda tai kokiais 10 atrodo biggrin.gif .
o ką Sergejus sakė ir nepamenu, matyt jokio įspūdžio ir nepaliko.

va o dabar norėčiau pas Astą iš Vilniaus nueiti, ji chiromantija užsiima. daba labai ant bangos rodys ateinančią savaitę, per stilių, ir kažkada jau rodė, kažkaip suintrigavo. gal kas buvot, žinot kaip rasti? ir kaip ar patiko galit papasakot.
sakau gal čia apčiuopiamiau

o šiaip tai aš tais mineraliniais akmenim įtikėjau. man padeda tongue.gif
AIRRA
Buvau pas tokią Ritą Kaune,Krėvės pr.Tik prieš porą savaičių tai sunku dar ką pasakyti ,nors apie 2 žmones,kurių foto parodžiau tai teisybę pasakė...
-RebeLLiouS-
QUOTE(AIRRA @ 2006 01 15, 22:36)
Buvau pas tokią Ritą Kaune,Krėvės pr.Tik prieš porą savaičių tai sunku dar ką pasakyti ,nors apie 2 žmones,kurių foto parodžiau tai teisybę pasakė...
*

Šiaip būrėjų kažkodėl bijau, bet labai norėčiau pas kokią gerą nueiti blush2.gif Kiek pas ją kainuoja ir gal telefono numerį galima gauti? ax.gif
ievvaa
labas..esu dideleje gyvenimo kryzkeleje ir reikia kazko kas pastumetu elgtis vienaip ar kitaip...labai prasau gal kas nors zinot kaip butu galima susikontaktuoti su Palmira Kelertiene???
Kofee
Pora kartu esu buvusi pas Stanislava Siauliuose. Pirma karta kai sunus buvo kudikelis, o antraji kai dar nebuvo gimes antras vaikas. Viskas issipilde ka ji man pasake 99%. Tikrai labai gerai meta kortas. Ji tik sake jog gali apsirikti sakydama vaiko lyti, bet ir tai tuo atveju jei sunus bus labai panasus i mama, o dukra i teti.
Jau pribrendo reikalas ja aplankyti ax.gif
AIRRA
QUOTE(Psichė @ 2006 01 16, 12:01)
Šiaip būrėjų kažkodėl bijau, bet labai norėčiau pas kokią gerą nueiti blush2.gif Kiek pas ją kainuoja ir gal telefono numerį galima gauti? ax.gif
*

Pati susiradau iš supermamos kažkurios temos apie būrėjas-paieškok jei turi laiko,nusirašiau gal kokias 7,ten mamukės ir apie apsilankymus pas jas diskutuoja...
joločka
QUOTE(Kofee @ 2006 01 16, 22:45)
Pora kartu esu buvusi pas Stanislava Siauliuose. Pirma karta kai sunus buvo kudikelis, o antraji kai dar nebuvo gimes antras vaikas. Viskas issipilde ka ji man pasake 99%. Tikrai labai gerai meta kortas. Ji tik sake jog gali apsirikti sakydama vaiko lyti, bet ir tai tuo atveju jei sunus  bus labai panasus i mama, o dukra i teti.
Jau pribrendo reikalas ja aplankyti ax.gif
*

Aš irgi esu pas ją buvusi. Man tik įtarinai ji nepasakė, kad vaikutis mirs, manau, vistiek turėjo "išskaityti", jei ne iš kotų, tai iš delno. Pati "kiečiausia" būrėja mano praktikoj buvo Jolanta iš Panevėžio. Atseit net iš nuotraukų gali apie žmones papasakoti. Na, tai ir priskiedė. Ne tik man avarijų prikalbėjo, bet ir pažįstamiems. doh.gif
Raganėlė
na negi niekas nežino kaip Astą, užsiimančia likimo aiškinimu iš delnų linijų, galima rasti verysad.gif
Aislanda
GAL KURI ZINOT PALMIROS KELERTIENES TELEFONA? 4u.gif
Neringa1974
Atsargiai!

Rasau visiems ir visoms noredama ispeti ir apsaugoti. Mano bendradarbe (labai protinga, issilavinusi moteris, bet paskutiniu metu prispausta ivairiu bedu: vaiko sunki liga - liga komplikavosi, vyro isejimas, motinos mirtis...) lankesi pas cigone Marija, kuri buria kortomis ir gyvena Mariu gt. 3, Palemone, tel. 8 605 57400, jos kolege Alena gyvena Tilzes gt. 70, Vilijampoleje. Burimo kortomis metu buvo panaudota hipnoze (veliau teko pasikalbeti su pazistama gydytoja, kuri patvirtino, kad butent cigones turi igimtus sugebejimus tai padaryti ir tuomet zmogus yra valdomas – daro viska, kas yra liepiama ir tik paskui suvokia, ka padare ). Is sios moters buvo isvyliota keli tukstanciai litu, bet ji tai suvoke tik po keliu dienu. Praejus jau keliems menesiams ji vis dar jaucia baisius galvos skausmus ir neaisku kuom viskas baigsis.

Neringa1974
Atsargiai!

Rasau visiems ir visoms noredama ispeti ir apsaugoti. Mano bendradarbe (labai protinga, issilavinusi moteris, bet paskutiniu metu prispausta ivairiu bedu: vaiko sunki liga - liga komplikavosi, vyro isejimas, motinos mirtis...) lankesi pas cigone Marija, kuri buria kortomis ir gyvena Mariu gt. 3, Palemone, tel. 8 605 57400, jos kolege Alena gyvena Tilzes gt. 70, Vilijampoleje. Burimo kortomis metu buvo panaudota hipnoze (veliau teko pasikalbeti su pazistama gydytoja, kuri patvirtino, kad butent cigones turi igimtus sugebejimus tai padaryti ir tuomet zmogus yra valdomas – daro viska, kas yra liepiama ir tik paskui suvokia, ka padare ). Is sios moters buvo isvyliota keli tukstanciai litu, bet ji tai suvoke tik po keliu dienu. Praejus jau keliems menesiams ji vis dar jaucia baisius galvos skausmus ir neaisku kuom viskas baigsis.

Neringa1974
Atsargiai!

rigonda
QUOTE(jurgita K @ 2005 12 21, 13:40)
Sveikos!
Gal kas zinote cigones is Karmelavos telefono numeri? Ja taip pat rode kazkada seniai per Marijono laida LNK. I LNK rasiau, bet tas numeris kuri man dave nebegalioja.
*

Jėzau tik neikit pas tą čigonę iš Karmėlavos, skleidžia visiškas erezijas ir pinigus išlupinėja, siaubas kažkoks... Iš mano sesers ji po truputį išlupo 500 lt, per kelis seancus, vis žadėdama, kad nuims blogą karmą ir panaikins užkeikimus.
Neringa1974
QUOTE(rigonda @ 2006 01 18, 12:32)
Jėzau tik neikit pas tą čigonę iš Karmėlavos, skleidžia visiškas erezijas ir pinigus išlupinėja, siaubas kažkoks... Iš mano sesers ji po truputį išlupo 500 lt, per kelis seancus, vis žadėdama, kad nuims blogą karmą ir panaikins užkeikimus.
*

ATSARGIAI su ta cigone is Karmelavos, nes is pacios isviliojo pinigelius, nors ir nedaug...kazkokie kliedesai ir svaigimai ir pastovus kartojimai, kad reikia pinigeliu, nes as prakeikta ir man nesiseka...
nauja
QUOTE(mexica @ 2006 01 08, 12:01)

Ar kas ka girdejot apie VAIVA? Nepamenu pavardes,bet ja daznai per lnk rodo,per nuo iki visokias ir panasiai. Ji taro kortom buria. Pas ja valanda kainuoja 50Lt.
Mano bendradarbe sake jau buvo pas ja ir jai patiko wink.gif Pasake,kad darba keis- pakeite, kad senmerge liks - liko  lotuliukas.gif Nu cia aisku nejuokinga,bet jai prie veido tinka but senmerge  blush2.gif
Prasiau,kad mane uzrasytu,bet neaisku kaip bus,nes ji nera linkusi gerom vietom dalintis  bigsmile.gif Gal kas zinot jos adresa ar telefona? g.gif
*

Nežinau kaip kitoms, bet aš prieš keletą metų buvau pas visų taip išgirtą Vaivą (na jau labai smalsu buvo, nes labai per visur reklamavosi) ir visiškai niekas neišsipildė. Ir išvis kai nuėjau, tai man labiau apie save pasakojo, nei kortas kėlė.
knielita
Man taip pat teko girdeti, kad eiti pas burejas, ekstrasensus, burtis ateiti yra nuodeme blush2.gif
Aislanda
QUOTE(Neringa1974 @ 2006 01 18, 10:45)
Atsargiai!

*

Dekui uz perspejima.
Nada...
nezinau,merginos,zvenkit kiek norit, bet pries pusmeti buvau pas bureja-ji man issake apie visus vyro charakterio bruozus , kad iseisiu is musu firmos (bendros). juokinga atrode, bet zadeta namo statyma ant mano mociutes zemes atidejau... mirksiukas.gif ir ka gi- iskyla vis didesni nesutarimai, ir jau gavau paiulyma dirbt kitoj firmoj.naujiena zadu jam pranest ryt poryt...be to, bureja sake, kad vyras negali turet vaiku,o as, avantiuriste, nesisaugot sugalvojau ir taip patikrint tuos pranasavimus..ir ka gi- daugiau kai pusmeti zaidziam , bet apie leliuka ne ziniu...aciu dievui ...pagal pranasavimus, pavasari sutiksiu kita vyra...tai jei ir tai issipildys, vel skambinsiu varpais.. ax.gif
-RebeLLiouS-
QUOTE(voveriena @ 2006 01 18, 17:08)
nezinau,merginos,zvenkit kiek norit, bet pries pusmeti buvau pas bureja-ji man issake apie visus vyro charakterio bruozus , kad iseisiu is musu firmos (bendros). juokinga atrode, bet zadeta namo statyma ant mano mociutes zemes atidejau... mirksiukas.gif ir ka gi- iskyla vis didesni nesutarimai, ir jau gavau paiulyma dirbt kitoj firmoj.naujiena zadu jam pranest ryt poryt...be to, bureja sake, kad vyras negali turet vaiku,o as, avantiuriste, nesisaugot sugalvojau ir taip patikrint tuos pranasavimus..ir ka gi- daugiau kai pusmeti zaidziam , bet apie leliuka ne ziniu...aciu dievui ...pagal pranasavimus, pavasari sutiksiu kita vyra...tai jei ir tai issipildys, vel skambinsiu varpais.. ax.gif
*

Tai pas ką tu čia buvai? bigsmile.gif
Pangasija
blink.gif nepykit moteriskes, bet man atrodo kad jus niekais uzsiiminejat pas tas burejas vaiksciodamos ax.gif
SUPER HERA
labas .burkitės į sveikata tik ne paprastom kortom ,jos niekada tiesos nepasakys ,yra daugybe kitokių ,kad ir taro ...gaila ,kad ne žagarėje gyveni ,čia yra gera būrėja.patariu tik neišsipasakoti nuėjus pas būrėja o rankas laikyti po stalu ,nes kitos mėgsta ieškoti atsakymo ne kortose ,o pagal nagu ,ranku formas ar net delna,žiūri į vestuvių žiedą ,apskritai ,jį pamačiusi bet kuri būrėja pasakys-o laimingai ištekėjei.paeksperimentuokit ,netekėjusi užsimauki žieda ,eik pas būrėja ,o tai kiek gero išgirsi apie savo vyrą ir vaikus.... bigsmile.gif
Tučka
QUOTE(spyglele @ 2005 12 15, 12:08)
Bet tiksliausiai ir smulkiausiai pasakė Sergejus. Aš pati puikiai suprantu, kad gallima pasiduoti šių kalbų įtakai ir sėdint laukti kol viskas išsipildys ar veikti taip, kad tai pildytųsi. Aš norėjau daryti viską atvirkščiai, bet gavosi pagal jį. Gyvenu ir nesiskundžiu.
.
*

Mano viena drauge nuejo pas ta Sergeju. Jinai buvo istekejusi ir turejo mergaite. Nuejo be vestuvinio ziedo lotuliukas.gif Tai tas Sergejus jai pasake, kad greitu laiku istekes ir pirmas vaikas pas ja bus berniukas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Jei del visu situ reikalu, tai eiciau tik pas vieninteli parapsichologa Vladimira Azanova thumbup.gif thumbup.gif
spyglele
QUOTE(Raganėlė @ 2006 01 15, 19:04)
sveikutės, gal kas žino kaip chiromantę Astą iš Vilniaus rasti? ir kaina būtų įdomu
ačiū
*

Chiromantė Asta - tel. 868974714. Sėkmės
ernoja
Pritariu, kad į Karmėlavą nėra ko važiuoti. Buvau, tai pradėjo nuo to, kad aš esu užkalbėta, kad ji gali nuimti tai. Pasakė, kad reikės apie 1500. Atseit, aš galinti ir dalimis mokėti. O ir pribūrė visiškų nesąmonių. Daugiau nevažiavau...
Raganėlė
QUOTE(spyglele @ 2006 01 19, 11:51)
Chiromantė Asta - tel. 868974714. Sėkmės
*

ačiū už tlf. smile.gif
gal teko bendrauti, ar ką įdomaus girdėti?
kaip įspūdžiai
Vaida`
QUOTE(Raganėlė @ 2006 01 20, 12:42)
ačiū už tlf. smile.gif
gal teko bendrauti, ar ką įdomaus girdėti?
kaip įspūdžiai
*

O cia kokiam mieste?
Raganėlė
QUOTE(Vaida` @ 2006 01 21, 02:10)
O cia kokiam mieste?
*

Astą galima rasti Vilniuje

bet man įdomu gal kam teko su ją susidurti jau ax.gif
įdomu kokį įspūdį paliko g.gif
Monciūta
QUOTE(Raganėlė @ 2006 01 21, 11:49)

bet man įdomu gal kam teko su ją susidurti jau  ax.gif
įdomu kokį įspūdį paliko  g.gif
*

Ar tik ne apie ja ryt rodys reportaza "Stilius" per LTV g.gif
Raganėlė
QUOTE(Monciūta @ 2006 01 21, 20:32)
Ar tik ne apie ja ryt rodys reportaza "Stilius" per LTV g.gif
*

aha ryt rodys, bet aš jau anksčiau apie ją esu laidą mačius.
bet įdomiau būtų kas realiai pasipasakotu
Vaida`
Raganele, man uz savaiteles kitos baigiasi sesijos kryziaus keliai ir iskart pas ja einu, galesiu papasakot biggrin.gif
Raganėlė
QUOTE(Vaida` @ 2006 01 21, 20:53)
Raganele, man uz savaiteles kitos baigiasi sesijos kryziaus keliai ir iskart pas ja einu, galesiu papasakot  biggrin.gif
*

bigsmile.gif tai gerai, nes jai tau patiks tai ir aš būtinai eisiu
o prieš kiek laiko užsirašyt reikia pas ją
(man tai šendien paskutinis egzas, tai aš laiminga rolleyes.gif )
spyglele
QUOTE(Raganėlė @ 2006 01 21, 11:49)

bet man įdomu gal kam teko su ją susidurti jau  ax.gif
įdomu kokį įspūdį paliko  g.gif
*

Mano bendradarbė buvo pas ją prieš porą mėnesių, kai Vilniuje, Mokytojų namuose vyko šv.Andriejaus burtų vakaras. Delną jai su lupa tyrinėjo, apie ją pačią daug ir teisingai pasakė. Bet einant pas Astą reikia nuspręsti kas labiau domina - sveikata, karjera, šeima ar kas kitas. Tada ji nagrinėja tą sritį išsamiau. Aišku, besiaiškinant vieną sritį po truputį kabinamas visas gyvenimas. Tai bendradarbei patiko ir pati Asta, ir jos kalbos. Asta vadovauja centrui "Du pasauliai", turi internetinį psl. www.dupasauliai.lt Tik nežinau, kiek kainuoja konsultacija tame centre.
Vaida`
Beje, to tinklapio adresas www.dupasauliai.COM (o ne lt) rolleyes.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.