Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vestuviniai bateliai
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Vestuvės > Gražios vestuvių dieną
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
x_karamele_x
QUOTE(tavo_katyte @ 2007 08 19, 17:49)
aš už SB aukštesnė kokais 3-4cm, o jam patinka, kai aš kulniukus nešioju (kas man nepatogu ir kažkaip nemiela..  schmoll.gif ) užsidedu prei progos, bt retai. o vestuvėms vis tiek reiks kulniukų, nepabėgsiu niekur  blush2.gif kompleksų nėra, tik vat patogumo klausimas iškyla - kiek laiko aš ant tų kulnų iškęsiu  lotuliukas.gif
*

biggrin.gif maniskis tai tik juokiasi is mano tokiu kompleksu,gal ir man pradet juoktis g.gif nusispjaut ir usidet aukstakulnius,per vestuves tai tikrai to neisvengsiu,nes beveik visi kurie man grazus aukstakulniai schmoll.gif
jevcia
QUOTE(tavo_katyte @ 2007 08 19, 16:49)
aš už SB aukštesnė kokais 3-4cm, o jam patinka, kai aš kulniukus nešioju (kas man nepatogu ir kažkaip nemiela..  schmoll.gif ) užsidedu prei progos, bt retai. o vestuvėms vis tiek reiks kulniukų, nepabėgsiu niekur  blush2.gif kompleksų nėra, tik vat patogumo klausimas iškyla - kiek laiko aš ant tų kulnų iškęsiu  lotuliukas.gif
*

o ziuriu musu vestuves ta pacia diena bus smile.gif)) o kurioj baznycioj ar cmsie tuoksites??????

p.s. as pagaliau baciukus radau, kurie man labai patinka ir labai patogus, nors kulniukas tikrai nemazas smile.gif)))))
x_karamele_x
QUOTE(jevcia @ 2007 08 20, 10:11)
o ziuriu musu vestuves ta pacia diena bus smile.gif)) o kurioj baznycioj ar cmsie tuoksites??????
p.s. as pagaliau baciukus radau, kurie man labai patinka ir labai patogus, nors kulniukas tikrai nemazas smile.gif)))))
*

cms alytuj gruodzio 29 o baznycioj bernardinu vilniuj
Pupa/uoga
o aš nusipirkau dvi poras batelių ir dabar negaliu apsispresti nors tikriausiai žinau ką dėsiuos, vėliau įmesiu foto jūsų kritikai,

P.S. aukštakulnių gerbėjoms nežiūrėti hihihi.gif
Mey
QUOTE(Pupa/uoga @ 2007 08 20, 14:14)
o aš nusipirkau dvi poras batelių ir dabar negaliu apsispresti nors tikriausiai žinau ką dėsiuos, vėliau įmesiu foto jūsų kritikai,
P.S.  aukštakulnių gerbėjoms nežiūrėti  hihihi.gif
*

smile.gif na nezinau, kokios cia problemos smile.gif

Argi vien kulno aukstis lemia bateliu grozi???

As esu prie aukstakulniu gerbeju, bet itakos tam turi ir tai, kad su jais jauciuosi kaip basa - gal kam sunku patiketi, bet man kojos labiau pavargsta su sportbaciais ax.gif
O sokti zemakulniais apskritai nemoku.

Taciau jei mergina aukstakulniu niekada nenesioja, o per vestuves bando zirglioti, dar isisukdama i pasijonius g.gif Ne, manau, tokiu atveju zemakulniai daug daug graziau atrodo.

Kam patiktu kancios perkreiptas nuotakos veidas? schmoll.gif
Pupa/uoga
QUOTE(Mey @ 2007 08 20, 13:20)

As esu prie aukstakulniu gerbeju, bet itakos tam turi ir tai, kad su jais jauciuosi kaip basa - gal kam sunku patiketi, bet man kojos labiau pavargsta su sportbaciais  ax.gif

Taciau jei mergina aukstakulniu niekada nenesioja, o per vestuves bando zirglioti, dar isisukdama i pasijonius  g.gif Ne, manau, tokiu atveju zemakulniai daug daug graziau atrodo.

Kam patiktu kancios perkreiptas nuotakos veidas?  schmoll.gif
*

drinks_cheers.gif neleidžia manęs į albumą negaliu jūms batelius savo parodyti verysad.gif
Natėja
QUOTE(remisita @ 2007 07 13, 18:39)
user posted imageuser posted image
*

Man tai labai gražu tokios basutės atviros wub.gif tik reikia nepriekaištingo pedikiūro
jevcia
QUOTE(Mey @ 2007 08 20, 14:20)

As esu prie aukstakulniu gerbeju, bet itakos tam turi ir tai, kad su jais jauciuosi kaip basa - gal kam sunku patiketi, bet man kojos labiau pavargsta su sportbaciais  ax.gif

Taciau jei mergina aukstakulniu niekada nenesioja, o per vestuves bando zirglioti, dar isisukdama i pasijonius  g.gif Ne, manau, tokiu atveju zemakulniai daug daug graziau atrodo.

Kam patiktu kancios perkreiptas nuotakos veidas?  schmoll.gif
*

as irgi manau kad reikia pasirinkti patogia avalyne, kad nepavargtu kojytes.
as pvz. irgi blogai jauciuos su zemakulniais, todel ir nusipirkau su aukstu kulnu ...kad ta diena jau tokie niekai kaip batai negadintu nuotaikos.
Iron(ic)
Mano batukai

user posted image
Auksinė
QUOTE(Iron(ic) @ 2007 08 31, 10:23)
Mano batukai

user posted image

*

Šiaip tai labai gražūs batukai. wub.gif Tik man tai asmeniškai toks kulnas nelabai patinka schmoll.gif
Iron(ic)
QUOTE(Auksinė @ 2007 08 31, 10:47)
Šiaip tai labai gražūs batukai.  wub.gif  Tik man tai asmeniškai toks kulnas nelabai patinka  schmoll.gif
*

Aš šiaip irgi tokių kulnų nelabai mėgstu, bet batai atperka viską ax.gif
Auksinė
QUOTE(Iron(ic) @ 2007 08 31, 10:56)
Aš šiaip irgi tokių kulnų nelabai mėgstu, bet batai atperka viską  ax.gif
*

Tavo tiesa, tikrai labai gražūs, o svarbiausia, kad būtų patogūs mirksiukas.gif
Iron(ic)
QUOTE(Auksinė @ 2007 08 31, 11:22)
Tavo tiesa, tikrai labai gražūs, o svarbiausia, kad būtų patogūs  mirksiukas.gif
*

Kadangi esu pratusi prie aukštakulnių, mna jie labai patogūs. Medžiagytė minkšta ir nepavargsta kojos mirksiukas.gif
Niina
as kadangi noriu raudonu akcentu. noreciua tokiu 4u.gif
wisayp.nesweyka
Kaip jums šie

user posted image user posted image

Laukiu ir jūsų pasiūlymų blush2.gif
erikkute
QUOTE(wisayp.nesweyka @ 2007 09 02, 13:50)
Kaip jums šie

user posted image user posted image

Laukiu ir jūsų pasiūlymų  blush2.gif

*

Siaip neblogi abu mirksiukas.gif . Pirmuju, trikampis kulnas dabar labiau madoj, tik aisku reikia ziureti kaip ant kojos atrodo ir kurie patogesni smile.gif
welkom1
user posted image

user posted image
wisayp.nesweyka
Kaip jums šie?

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
JaHarta
QUOTE(wisayp.nesweyka @ 2007 09 03, 16:53)
Kaip jums šie?

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

*

raudoni jėga wub.gif kadangi siuvuos suknelę su raudonu akcentu, tai nusipirkau raudonus batelius drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Natėja
QUOTE(wisayp.nesweyka @ 2007 09 03, 18:53)
Kaip jums šie?

*

2-labai elegantiški,
4- tokie žaismingi
3- tai man labai super wub.gif
o pirmi ir paskutiniai man schmoll.gif

bet svarbiausia žiūrėk kad tau tiktų prie suknelės ir būtų patogūs thumbup.gif
Vetrėja
Mano buvo paprasti satininiai balti. Labai patogus ax.gif
user posted image
Ausrytia
o musu abieju batai buvo va kokie biggrin.gif idedu dar viena savo bateliu foto atskirai, kad geriau matytusi smile.gif
Elleo
QUOTE(Ausrytia @ 2007 09 06, 21:50)
o musu abieju batai buvo va kokie  biggrin.gif idedu dar viena savo bateliu foto atskirai, kad geriau matytusi  smile.gif
*

o, labai mieli batukai thumbup.gif ir turbut labai patogus?
as visa diena pravaiksciojai su 8 cm pakulne.... aciu Dievui, kad vakarui isidejau lygiapades "sliopkes", o jau buviau neistverus smile.gif
Ausrytia
QUOTE(Chriupike @ 2007 09 07, 14:59)
as visa diena pravaiksciojai su 8 cm pakulne.... aciu Dievui, kad vakarui isidejau lygiapades "sliopkes", o jau buviau neistverus smile.gif
*

tikrai buvo patogus jie man thumbup.gif dralinau kiek galejau, nepersiaviau niekuo schmoll.gif sokom, trypem iki paryciu, mano tetos sake - vaikeli, ar sita suknele tavo atlaikys, ar suplis kazin siandien, o batai tai turbut tiesiai i siukslyna vaziuos... lotuliukas.gif nu jie man nesuplyso, tik va galus bateliai tai apibrozdinau riebiai biggrin.gif bet as ju visiskai nesaugojau, kaip ir sukneles schmoll.gif linksminausi is sirdies pamirsus, kad kazka reikia saugot biggrin.gif jei man butu reikeje vaiksciot ant 8 cm pakulnes, buciau jau sodyboj iskart persiavus sliopkes kokias biggrin.gif
wisayp.nesweyka
QUOTE(maziulele @ 2007 09 03, 19:52)
treti wub.gif  wub.gif
*

mirksiukas.gif

QUOTE(JaHarta @ 2007 09 04, 08:47)
raudoni jėga  wub.gif  kadangi siuvuos suknelę su raudonu akcentu, tai nusipirkau raudonus batelius  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
*

Pas mane suknelė bus su raudonais akcentais ir ir batų noriu raudonų wub.gif

QUOTE(Natėja @ 2007 09 04, 09:37)
2-labai elegantiški,
4- tokie žaismingi
3- tai man labai super  wub.gif
o pirmi ir paskutiniai man  schmoll.gif

bet svarbiausia žiūrėk kad tau tiktų prie suknelės ir būtų patogūs  thumbup.gif
*

Parsisiunčiau ketvirtus, nes jų priekis šiek tiek uždaresnis. Pabandžiau pavaikščios, tai labai patogųs - jaučiausi kaip be batų, nors kulnas gana aukštas...
-Juodre-
QUOTE(Chriupike @ 2007 09 07, 12:59)
*

o as vat saziningai atstovejau visa diena ir beveik visa nakti su 10cm pakulne ir nieko jokiu asaru, tik kita diena negalejau i jokius batelius kojos ikist nes nuo nuovargio buvo istinusios bet neskaudejo blush2.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Elleo
QUOTE(Karincikas @ 2007 09 07, 21:17)
o as vat saziningai atstovejau visa diena ir beveik visa nakti su 10cm pakulne ir nieko jokiu asaru, tik kita diena negalejau i jokius batelius kojos ikist nes nuo nuovargio buvo istinusios bet neskaudejo blush2.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
*

bet turbut kasdien su aukstakulniais vaikstai? as ne, nors esu zema ir, matyt, reiktu bent aukstakulniais pasiaukstint smile.gif
siaip man visa diena tie 8 cm irgi lengvai nesiojosi, turbut nieko nejauciau, nes sekancia diena pedos buvo pritrintos kur tik buvo imanoma smile.gif
-Juodre-
QUOTE(Chriupike @ 2007 09 08, 07:55)
bet turbut kasdien su aukstakulniais vaikstai? as ne, nors esu zema ir, matyt, reiktu bent aukstakulniais pasiaukstint smile.gif
siaip man visa diena tie 8 cm irgi lengvai nesiojosi, turbut nieko nejauciau, nes sekancia diena pedos buvo pritrintos kur tik buvo imanoma  smile.gif
*

nu zinok nepasakysiu kad nuo aukstakulniu nenulipu esu pakankamai auksta taip kad kasdien tikrai ju nedeviu schmoll.gif bet megstu aukstakulnius todel pasitaikius progai ju neatsisakau mirksiukas.gif
welkom1
user posted image

-Delta-
Pagaliau nusipirkau batelius.
Kadangi is baltu nieko man patinkancio neradau, tai prigriebiau rudus su baltu kaspineliu smile.gif
na, kadangi mano suknute bus su rudu akcentu, tikiuosi viskas bus ok smile.gif

P.S. jei kazka domina zvigltelt i juos, tai www. monton.lt, prie moterisku bateliu pirmoj eilej paskutiniai smile.gif
sviesiaplauke_as
QUOTE(-Delta- @ 2007 10 11, 09:31)
Pagaliau nusipirkau batelius.
Kadangi is baltu nieko man patinkancio neradau, tai prigriebiau rudus su baltu kaspineliu smile.gif
na, kadangi mano suknute bus su rudu akcentu, tikiuosi viskas bus ok smile.gif

P.S. jei kazka domina zvigltelt i juos, tai www. monton.lt, prie moterisku bateliu pirmoj eilej paskutiniai smile.gif
*

labai dailus bateliai, tas kaspinelis taip graziai papuosia batuka wub.gif thumbup.gif
Tokie rudenio vestuvems pats tas drinks_cheers.gif
kristipol
user posted image

nuostabus
-Delta-
QUOTE(kristipol @ 2007 10 11, 16:21)
user posted image

nuostabus
*

man irgi sitie super, as ieskojau kazko panasaus, bet kadangi mano vestuves spalio gale, galvoju, pasalsiu kojas su tokiais smile.gif
Vaidunia
QUOTE(Ausrytia @ 2007 09 06, 21:50)
o musu abieju batai buvo va kokie  biggrin.gif idedu dar viena savo bateliu foto atskirai, kad geriau matytusi  smile.gif
*

O man asmeniškai tokie schmoll.gif
Neprasta
Parduodu tokio pat modelio JLo batelius tik auksinės spalvos,gal kuri norėtumėt smile.gif

user posted image
pukita999
Grazus tie JLo bateliai wub.gif Kokio jie dydzio???
Iceland
QUOTE(Cobra @ 2007 10 12, 00:17)
Parduodu tokio pat modelio JLo batelius tik auksinės spalvos,gal kuri norėtumėt smile.gif

user posted image
*

Noriu wub.gif Kokio dydzio ir kokia kainele?
Neprasta
Dydis,tai 38.5, jie tikrai labai gražūs, bet aš sugebu vaikščiot tik su žema avalyne,tai gaila kad toks grožis stovės spyntoje nenaudojamas doh.gif O norėčiau už juos 120lt, bet galima ir derėtis blush2.gif Jie dėvėti tik vieną dieną,per mano vestuves wub.gif
čia turiu realę jų spalvą smile.gif

Nepykit,bet nemoku sumažinti nuotraukos cool.gif
Inspire
mano bateliai.. paprasti blush2.gif bet patogūs labai.. ir kulniukas neaukštas - pats tas 180 ūgiui ax.gif blush2.gif
siuvausi..
pukita999
QUOTE(Cobra @ 2007 10 12, 17:43)
Dydis,tai 38.5, jie tikrai labai gražūs, bet aš sugebu vaikščiot tik su žema avalyne,tai gaila kad toks grožis stovės spyntoje nenaudojamas doh.gif  O norėčiau už juos 120lt, bet galima ir derėtis blush2.gif Jie dėvėti tik vieną dieną,per mano vestuves wub.gif

Nepykit,bet nemoku sumažinti nuotraukos cool.gif
*

Kaip gaila doh.gif doh.gif Jau isisvajojus buvau...bet man jie perdideli mano koja 35,5 - 36 dydzio blush2.gif Tikrai fainuciai bateliai ir nebrangus drinks_cheers.gif wub.gif
Neprasta
QUOTE(pukita999 @ 2007 10 12, 21:04)
Kaip gaila  doh.gif  doh.gif  Jau isisvajojus buvau...bet man jie perdideli mano koja 35,5 - 36 dydzio blush2.gif Tikrai fainuciai bateliai ir nebrangus  drinks_cheers.gif  wub.gif
*

Tikrai labai gražūs bateliai,bet aš jų tikrai daugiau nepanaudosiu,nors MB prašė palikt jam kaip tos šventės prisiminimą biggrin.gif
pukita999
QUOTE(Cobra @ 2007 10 12, 21:37)
Tikrai labai gražūs bateliai,bet aš jų tikrai daugiau nepanaudosiu,nors MB prašė palikt jam kaip tos šventės prisiminimą biggrin.gif
*

O kodel sakai, kad ju nebenesiosi? Juk tokius batukus galima detis einant i koki vakareli, einant i restorana ar dar kur..Juk jie puosnus ir manau progu jiems uzsideti tikrai rastum mirksiukas.gif
DKNight
manieji wub.gif labai gerai atbuvau su jais biggrin.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
gala
grozis wub.gif
Sticky_Toffee
QUOTE(gala @ 2007 10 13, 23:39)
grozis  wub.gif
*

tikrai grazus, bet jau galiu iskart matyti, kad nepatogus g.gif kulnas labai aukstas ir plius priekis iskirptas, tai puslyciu pritrintu doh.gif mirksiukas.gif as tai rinkciausi gal kuklesnius, bet tik patogius batelius biggrin.gif nes jei suknele ilgesne, tai ir taip jie nelabai matysis, o vakare irgi nesinoretu persiauti i 'slepkes' lotuliukas.gif
maziulele
QUOTE(pinkdevil @ 2007 10 14, 01:44)
tikrai grazus, bet jau galiu iskart matyti, kad nepatogus  g.gif  kulnas labai aukstas ir plius priekis iskirptas, tai puslyciu pritrintu  doh.gif  mirksiukas.gif  as tai rinkciausi gal kuklesnius, bet tik patogius batelius  biggrin.gif  nes jei suknele ilgesne, tai ir taip jie nelabai matysis, o vakare irgi nesinoretu persiauti i 'slepkes'  lotuliukas.gif
*

taigi galima juos biski namuose panesioti, ka as pati ir padariau, nes manieji buvo labai panasus mirksiukas.gif
Iceland
[quote=Cobra,2007 10 12, 19:43]
Dydis,tai 38.5, jie tikrai labai gražūs, bet aš sugebu vaikščiot tik su žema avalyne,tai gaila kad toks grožis stovės spyntoje nenaudojamas doh.gif O norėčiau už juos 120lt, bet galima ir derėtis blush2.gif Jie dėvėti tik vieną dieną,per mano vestuves wub.gif

Oi kaip gaila verysad.gif Mano kojyte 40 nesioja biggrin.gif
ablydute
va taip atrode mano vestuviniai bateliai
Neprasta
QUOTE(pukita999 @ 2007 10 13, 00:15)
O kodel sakai, kad ju nebenesiosi? Juk tokius batukus galima detis einant i koki vakareli, einant i restorana ar dar kur..Juk jie puosnus ir manau progu jiems uzsideti tikrai rastum  mirksiukas.gif
*

Tai kad aš nemoku su tokiais vaikščiot blush2.gif doh.gif Net per vestuves aš su jais visą laiką neišbuvau, po dvylios užsidėjau žemesnius,nes labai pavargo kojos doh.gif Man smagiausi yra sporbatukai arba žemi batukai smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.