Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Pilvo skausmai
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Aš nėščia! > Nėščiosios sveikata
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
deimantine+
QUOTE(InGridutia @ 2007 12 31, 00:20)
Aš kai nuėjau pas gine kad patvirtintų nėštumą, tai ji mane iškart perspėjo, kad gali mausti pilvo apačia, nes gimda didėja ir tempiasi, taigi skausmu protestuoja...  4u.gif  Iki 12 savaičių tai normalu, tik jei jau kentėt nebegali - važiuok į ligoninę, blogiau jei imtų tepliot ar kraujuot... O po 12 savaitės jau gali būti magnio trūkumas arba gresiantis persileidimas...  ax.gif  Bet tau dar labai anksti taigi manau tai tik gimdos tempimas - tikrai praeis. Man tempė iki 10 savaitės, kulminacija kažkur 7 savaitė buvo, po to pradėjo lengvėt tie tempimai.
*

aciu ,kad nuraminai biggrin.gif .ki pirmas nestumas,tai daugelio dalyku nezinau blush2.gif ir i viska ziuriu padidintom akim doh.gif
Erkesta
QUOTE(indruska+ @ 2007 12 30, 23:41)
aciu ,kad nuraminai biggrin.gif .ki pirmas nestumas,tai daugelio dalyku nezinau blush2.gif  ir i viska ziuriu padidintom akim doh.gif
*

Suprantu, man irgi pirmas, tai pradžioj ir aš sėdėjau prie kompo prilipusi, o knygų prisipirkau visai bibliotekai blush2.gif Suprantu tą nerimą ir tikrai žinau kad jo dar bus.. Dabar tau labai svarbu saugot save - 13 savaitės geriau saugotis visko įmanomo, kai jau užaugs placenta, bus truputį ramiau 4u.gif Aš kai pagalvoju kaip neatsakingai elgiausi pirmus mėnesius tai net nupurto, bet tikiu kad viskas bus gerai wub.gif
-->BLOOONDINKA<--
QUOTE(indruska+ @ 2007 12 30, 17:05)
man pirmas nestumas ir nelabai zinau kas kaip... unsure.gif  man maudzia pilva kaip pries mmm ,tiesa,dabar tik kartais tas maudimas atsiranda ir man idomu kada tas maudimas praeina?  g.gif  labai bijau,kad neateitu mmm...
*

man nestuo pradzioj irgi taip buvo, tai nulekiau pas gine padare echo ir viskas buvo thumbup.gif liepe magni pagert ir viskas
Fifux'e
QUOTE(indruska+ @ 2007 12 30, 16:05)
man pirmas nestumas ir nelabai zinau kas kaip... unsure.gif  man maudzia pilva kaip pries mmm ,tiesa,dabar tik kartais tas maudimas atsiranda ir man idomu kada tas maudimas praeina?  g.gif  labai bijau,kad neateitu mmm...
*

nepergyvenk,maudimas normalus dalykas.man viso nestumo metu uzeidavo pamaudimas.cia normali gimdos reakcija i auganty angela tavyje ir visus pokycius
neringa9
Pasiguosiu ir as. Laukiuosi jau 5ta savaite skaiciuojant nuo pastojimo datos (pagal ta kita daktaru skaiciavima tai jau vadinama 7ta savaite). Jausmas toks, kad nesioju kazkoki kamuoli viduje - tempimo, pilnumo jausmas. Taip pat gana daznai ir visas dienas is eiles sudiegia (tarsi elektra pereina) sona tose vietose, kur kiausides.
Nezinau, ar kitoms jausmas tas pats. Pries tai gana aktyviai sportavau, turiu gana stiprius pilvo preso raumenis - gal tai irgi prisideda?
*Nastiushka*
Merginos, patarkite, gal kas nors žino, kas tai buvo:
O buvo taip - gal prieš kokią savaitę man pradėjo skaudėti pilvą, toks nemalonus skausmas, kuris atsiliepė dešiniame petyje, gulėjau kurį laiką susirietus (prieš tai buvau truputėlį prisikimšus visokių skanuminų). Gal po valandos skausmas dingo, ir daugiau (Ačiū dievui) nebesikartojo... kas tai gali būti??? ar čia nuo persivalgymo? ar verta eiti pas gydytojus? o gal jums tai yra buvę (būtent, kai duria petį)? verysad.gif
dulili
Labutis visoms biggrin.gif
Man dar tik 6 sav., bet pilvukas neduoda ramybes - paskausta, kaip per menesines schmoll.gif Tikiuosi tai nera nieko blogo ir tai greit praeis... unsure.gif
Ir dar vakar viena karta pasirode nedaug rusvu isskyru...Tad is karto nuvykau pas gyd, pasake - gulimas rezimas, jokio darbo, jokiu neigiamu emociju...Labai tikiuosi, kad viskas bus gerai mirksiukas.gif verysad.gif
bliutaite
sweikos,ma 20sawaite,is pradziu skaudedawo pilwa bet nepergywendawau per daug nes skausmas nebudawo labai stiprus ir ilgai neskaudedawo,o db jau pilwas nemazas tai paksausta kaip einu greitesniu zingsniu,,arba siaip kada pawargstu tox nemalonus jausmas uzeina
smile.gif
robertukas
man paskauda kartais piluko apace , skausmas toks idomus
bet dazniau pakauda kairy pilvo sona ar tai galetu buti kasnors negerai?? g.gif g.gif
lauruti
labukas visoms,noreciau jusu info truputi ax.gif man daznai suskauda pilva,skausmas toks kaip pries menstruacijas,taip pat suskausta ir kairyji ir desini sonus,nesergu jau savaite laiko,patroskina kartais mane,ar galeciau buti pastojusi?ar cia as prisigalvoju,nes jau svajojam abu apie tai bigsmile.gif nesikreipiu dar niekur, nes vis dar galvoju,kad susirgsiu,nors jau noreciau nestuke.gif
Lady_W
QUOTE(lauruti @ 2008 01 19, 22:00)
labukas visoms,noreciau jusu info truputi ax.gif  man daznai suskauda pilva,skausmas toks kaip pries menstruacijas,taip pat suskausta ir kairyji ir desini sonus,nesergu jau savaite laiko,patroskina kartais mane,ar galeciau buti pastojusi?ar cia as prisigalvoju,nes jau svajojam abu apie tai  bigsmile.gif nesikreipiu dar niekur, nes vis dar galvoju,kad susirgsiu,nors jau noreciau nestuke.gif
*

Daryk nestumo testa thumbup.gif

O man... tai NT pasidariau dar nesulaukusi mm dienos - II - vakar buvo toji diena, kada turejo aplankyti raugonieji unsure.gif ..neatejo...bet taip baisu buvo doh.gif - ir siandien baisu - pilveli skauda - aisku gal del nestuke.gif - bet taip baisu unsure.gif ...

Zodziu labai sunku, kai apie nestuma suzinai dar iki mm dienos - laaabai sunku tas kokias 3 dienas isgyventi ir nelaukti menesiniu... doh.gif Tikiuosi kad jos tikrai neateis ir galesiu isijausi i savo kaip nestuke.gif padeti rolleyes.gif
auksineblondine
Manau, kad pilvo skausmas (aisku normos ribose) nestuke.gif yra normalus dalykas, kadangi gimda auga, pleciasi ir reikia leliui pasidaryti vietos namelyje biggrin.gif Zinoma, jei skausmas yra nepakeliamas ir ilgai trunka, butinai reikia kreiptis i gydytojus 4u.gif
syu
man irgi pilvuka labai maude pirmoms savaitem nestumo. kaip pradejo mausti lyg pries menesines, taip ir nesustojo, kol neapsilankiau po teikiamo NT pas gine. ji padare echo, rado miniatiurine puslele (dar mazas nestumas buvo) ir israse geri duphaston'o. pagerus kokias 3-4 dienas skausmeliai praktiskai isnyko. dabar tik kartais ir tik silpnai jauciu maudima ir manau kad tai normalu del augimo procesu vykstanciu pilvelyje ax.gif
Liusii
QUOTE(syu @ 2008 01 22, 16:49)
man irgi pilvuka labai maude pirmoms savaitem nestumo. kaip pradejo mausti lyg pries menesines, taip ir nesustojo, kol neapsilankiau po teikiamo NT pas gine. ji padare echo, rado miniatiurine puslele (dar mazas nestumas buvo) ir israse geri duphaston'o. pagerus kokias 3-4 dienas skausmeliai praktiskai isnyko. dabar tik kartais ir tik silpnai jauciu maudima ir manau kad tai normalu del augimo procesu vykstanciu pilvelyje  ax.gif
*

mano nėštumas jau 29 sav. ir pilvą maudžia nuo pat pradžių ir niekas nepadeda g.gif
syu
aha, kartais taip nutinka....
mano brolienei skausmai buvo iki pat 30 savaites. daktarai galvojo, kad gali ir nesinesiot. bet gi atejo 30 savaite, praejo pagrindinis prieslaikinio gimdymo pavojus, atsipalaidavo nervai ir skausmai praktiskai dingo! biggrin.gif taigi isvada, maziau stresuoti reikia, nes nuo to kartais irgi skauda...
Liusii
QUOTE(syu @ 2008 01 22, 16:58)
aha, kartais taip nutinka....
mano brolienei skausmai buvo iki pat 30 savaites. daktarai galvojo, kad gali ir nesinesiot. bet gi atejo 30 savaite, praejo pagrindinis prieslaikinio gimdymo pavojus, atsipalaidavo nervai ir skausmai praktiskai dingo!  biggrin.gif  taigi isvada, maziau stresuoti reikia, nes nuo to kartais irgi skauda...
*

drinks_cheers.gif sutinku pilnai. Aišku pagulinėti reikia daugiau jei pilvukas maudžia, pasisaugoti.
syu
aha, gulinejimas yra geris biggrin.gif gaila darbe lovos neturiu wub.gif
Liusii
QUOTE(syu @ 2008 01 22, 17:06)
aha, gulinejimas yra geris  biggrin.gif  gaila darbe lovos neturiu  wub.gif
*

mano ginė tai iškarto paklausė kur dirbu ir biuletenį siūlė, nes vistiek tas maudimas nėra juk gerai, gulėjau ir ligoninėje 13 sav. o jau po to pati namie vis stengiuosi pagulinėti kad nereiktų vėl į ligoninę patekti doh.gif
Sėkmės tau 4u.gif
syu
hmz, o tai koks darbas kad net biuleteni israse?
man tai irgi del darbo buvo neramu, nes 8 val prie kompo sedziu. siaip jau pats kompa snestumo metu tipo negerai, bet as tai jauciu kad man ir nuo elementaraus sedejimo ir nejudejimo kartais pradeda mausti... tai stengiuosi bent pertraukeles darniau daryti ir pasivaikscioti siek tiek...
Liusii
QUOTE(syu @ 2008 01 22, 17:12)
hmz, o tai koks darbas kad net biuleteni israse?
man tai irgi del darbo buvo neramu, nes 8 val prie kompo sedziu. siaip jau pats kompa snestumo metu tipo negerai, bet as tai jauciu kad man ir nuo elementaraus sedejimo ir nejudejimo kartais pradeda mausti... tai stengiuosi bent pertraukeles darniau daryti ir pasivaikscioti siek tiek...
*

aš nedirbu tai ir biuletenio nereikėjo, bet siūlė nuo pat pradžių mirksiukas.gif jo kai pasėdžiu namie prie kompo pilvas tikrai matyt paspaudžia kažką ir pradeda mausti g.gif
syu
aisku... smile.gif
blogis tas kompas. bet kaip gi prie jo nesedesi kai yra supermamos lotuliukas.gif

sekmingu likusiu 10 nestuke.gif savaiciu!

4u.gif
Liusii
QUOTE(syu @ 2008 01 22, 17:16)
aisku... smile.gif
blogis tas kompas. bet kaip gi prie jo nesedesi kai yra supermamos  lotuliukas.gif

sekmingu likusiu 10  nestuke.gif  savaiciu!

4u.gif
*

drinks_cheers.gif tau irgi gero nešiojimo ir kad pilvuko neskaudėtų 4u.gif
TheSweetest
o man tai skaudejo irgi pradzioj, tai mamai kai pasakiau, sake taip turi buti, nereikia jaudintis. Bet as vis tiek nuejau pas gydytoja ir labai apsidziaugiau, kai pasake, kad galejau netekti leliuko, jei nebuciau atejus, nes man rudai tepliojo ir skaudejo kartu, tai i ligonine norejo guldyt, bet as nenorejau, tai namuose gulejau beveik visa vasara taip, nes nuo streso darbe. Beje kas prie kompu dirba, sako pirmus tris men.ypac negerai, tai jei daktare siulo bilioteni as irgi siulau neabejoti ir imti, nes namujose pagulineji ir maziau rupesciu ir organizmas pailsi ir leliui geriau. tik dar pasiskaiciuokit dekretines, kad negautumet paskui mazai pinigiuku mirksiukas.gif
Melioni
man ir skaudena pilvuka, bet sako, ka nieko tokio, svarbu nera tamsiu isskyru ar kraujo
spalvota
O nugaros niekam neskaudėjo nėštumo pradžioje, kai dar tik 2-3 savaite?
Loretutia
na man taip pat daznai paskauda pilvuka ... Taciau man sake kad cia nieko tokio jei skausmai nera stiprus mirksiukas.gif
turbo sraige
mergaitės noriu paklausti jūsų, o kaip tas pilvo sukietėjimas atrodo g.gif ?
mat man dar tik 5 savaite prasideda, sian pasakiau ginei, kad spazmai panašūs kaip per mėnesines, tai išrašė magnio gert, bet iš jos reakcijos, tai atrodė, kad nieko rimto. net nežinau, man tie spazmai kažkaip nepatinka, o pilvas išsipūtes (prieš mėnesines lygiai taip pat būdavo), atrodau kaip jau trečiam mėnesy būčiau doh.gif bet pats pilvas lyg ir nekietas unsure.gif gal kam taip buvo?
Laabeille
QUOTE(turbo sraige @ 2008 02 07, 17:06)
mergaitės noriu paklausti jūsų, o kaip tas pilvo sukietėjimas atrodo g.gif  ?
mat man dar tik 5 savaite prasideda, sian pasakiau ginei, kad spazmai panašūs kaip per mėnesines, tai išrašė magnio gert, bet iš jos reakcijos, tai atrodė, kad nieko rimto. net nežinau, man tie spazmai kažkaip nepatinka, o pilvas išsipūtes (prieš mėnesines lygiai taip pat būdavo), atrodau kaip jau trečiam mėnesy būčiau  doh.gif  bet pats pilvas lyg ir nekietas  unsure.gif  gal kam taip buvo?
*

Sveika,

as nesu gydytoja tai tik savo patirtim pasidalinsiu: pradzioje nestumo daznai pucia pilva (tai yra visai normalu) - ir man taip buvo, net bijojau dzinsus nesioti "kad vaikucio nesuspaustu". Bet paklausiau savo GN ir sake kad iki 12 sav gimda neisejusi is dubens, tai galima ir aptemptus dzinsus iki to laiko nesioti, ir ant pilvo miegoti.
O pilvo sukietejimus pajausi nebent jau kai gimda pasidarys didele, bet tikekimes, tau taip nebus - nes tie sukietejimai, jei jie dazni yra tikrai blogas zenklas.

Ir dar patarsiu - jokiu budu nekelk ir nenesk sunkesniu daiktu, jau nuo pat nestumo pradzios! Ir kuo maziau nervinkis.

Sekmes 4u.gif
turbo sraige
ačiū už atsakymą 4u.gif
nu lyg ir retėja tie spazmai, dar tik kelias dienas dienas magnį geriu. o dabar daug daržovių valgau, tai gal nuo to tas pilvas ir išsipūtęs doh.gif

Helene
QUOTE(turbo sraige @ 2008 02 07, 17:06)
mergaitės noriu paklausti jūsų, o kaip tas pilvo sukietėjimas atrodo g.gif  ?
mat man dar tik 5 savaite prasideda, sian pasakiau ginei, kad spazmai panašūs kaip per mėnesines, tai išrašė magnio gert, bet iš jos reakcijos, tai atrodė, kad nieko rimto. net nežinau, man tie spazmai kažkaip nepatinka, o pilvas išsipūtes (prieš mėnesines lygiai taip pat būdavo), atrodau kaip jau trečiam mėnesy būčiau  doh.gif  bet pats pilvas lyg ir nekietas  unsure.gif  gal kam taip buvo?
*

man taip pat tik pati pradzia, bet galiu pasakyti, kad lygiai taip pat su tuo pilvu vyksta... vakar buvau pas gine, isdeciau savo problemas: kad suspaudzia pilva taip kad net susirieciu, atrodo kad tuoj menesines prasides, kad issipucia pilvas net nuo vandens ir pan.. tai siaip pakraipe galva ir apie kitus dalykus pradejo klausineti..taip susinervinau - galvoju,net negali atsakyti-normalu cia ar ne doh.gif
Aistuze
QUOTE(Helene @ 2008 02 13, 15:35)
man taip pat tik pati pradzia, bet galiu pasakyti, kad lygiai taip pat su tuo pilvu vyksta... vakar buvau pas gine, isdeciau savo problemas: kad suspaudzia pilva taip kad net susirieciu, atrodo kad tuoj menesines prasides, kad issipucia pilvas net nuo vandens ir pan.. tai siaip pakraipe galva ir apie kitus dalykus pradejo klausineti..taip susinervinau - galvoju,net negali atsakyti-normalu cia ar ne doh.gif
*

Pamegink magnio pagerti, turetu praeiti. Tas pilvo skausmas - normalu. O tau echo nedare?
VVaiva
Tik atsikelus iskart prie kompo prisokau. Nakti atsibudau nuo astraus skausmo desinej pilvo apacios pusej. Miegojau ant desines puses, tai taip pradejo skaudet, kad negaliu nei atsikelt, nei apsiverst... verysad.gif Vyras laksto issigandes, nezino, ka daryt, jau greitaja norejo kviest... Skausmas buvo trumpas, nes po keliu minuciu siaip taip istengiau apsiverst ant kito sono, bet taip ir nesuprantu, kas tai galejo but. Prisiminiau, kad is vakaro pilvuka labai raize, lyg i tualeta norejosi, lyg ne... Tai gal nuo to tas skausmas buvo? Baisoka buvo tikrai, jau galvojau, leliui kas nors negerai... Bet siaip man neteplioja, jokiu isskyru nera, tai gal nieko baisaus?... Dar viena karta buvo taip astriai suskaude, kai gulejau irgi ant desinio sono, su vyru kutenomes ax.gif ir as stipriai nusijuokiau... Nezinau net, foruma paskaiciau, daug kam taip buna ir dazniausiai nieko baisaus... Siaip gyvenu ramiai, nedirbu, stresu kaip ir nera, nepervargstu...
egle2003
Man nuo nestumo pradzios skauda pilva , su tarpais nevisuomet , bet uzeina kad tempia ar dilkcioja. Tai gine rekomendavo magni gert , ispradziu padedavo, bet kai ir 12savaite skausmai nepraejo , israse magnio miltelius gert ir kuo daugiau gulet , nepervargt. Padeda thumbup.gif
<nemiga<pievoje<
QUOTE(VVaiva @ 2008 03 08, 10:49)
Tik atsikelus iskart prie kompo prisokau. Nakti atsibudau nuo astraus skausmo desinej pilvo apacios pusej. Miegojau ant desines puses, tai taip pradejo skaudet, kad negaliu nei atsikelt, nei apsiverst...  verysad.gif  Vyras laksto issigandes, nezino, ka daryt, jau greitaja norejo kviest... Skausmas buvo trumpas, nes po keliu minuciu siaip taip istengiau apsiverst ant kito sono, bet taip ir nesuprantu, kas tai galejo but. Prisiminiau, kad is vakaro pilvuka labai raize, lyg i tualeta norejosi, lyg ne... Tai gal nuo to tas skausmas buvo? Baisoka buvo tikrai, jau galvojau, leliui kas nors negerai... Bet siaip man neteplioja, jokiu isskyru nera, tai gal nieko baisaus?... Dar viena karta buvo taip astriai suskaude, kai gulejau irgi ant desinio sono, su vyru kutenomes  ax.gif  ir as stipriai nusijuokiau... Nezinau net, foruma paskaiciau, daug kam taip buna ir dazniausiai nieko baisaus... Siaip gyvenu ramiai, nedirbu, stresu kaip ir nera, nepervargstu...
*

man buvo prieš mėnesį, kad smarkus duriantis skausmas kankino kairį šoną nuo penktos vakaro iki dvyliktos nakties verysad.gif . kartais silpniau, kartais smarkiau.
vyras jau irgi galvojo greitąją kviesti...
kitą dieną kaip tik turėjau vizitą pas savo gydytoją, tai ji pasakė, jog tempiasi raiščiai, vidaus organai yra spaudžiami mažiaus, gal dar kokį nervą užspaudė, taip kad čia normalu. aišku, mano reakcija buvo tokia blink.gif
na, tik tiek, jog visa laimė, daugiau toks ilgai trunkantis skausmas nepasikartojo
VVaiva
Tai gerai, nuraminot. As irgi pagalvojau, gali but, kad nerva koki uzspaude...
Okei
Man 6 savaitė nestuke.gif pilvo apačia taip pat maudžia (tik vakarais kažkodėl) ir nuolatinis šleikštulys, seilėtekis, mano ginekologė išrašė gerti Duphaston palaikyti nestuke.gif o skausmui palengvinti paskyrė Spascupreel (homeopatinės tabletės) o per numatomas mm gerti ne mažiau, kaip tris kartus per diena verysad.gif
jul
o man tai lyg pjauna pilvo apacia unsure.gif ypac rytais kai po miego pasiraizau truputi, pries kelias dienas prasidejo g.gif visa likusi laika jauciuos kaip ir gerai,tik vidurius labai pucia blush2.gif gal cia del to tie skausmai uzejo? schmoll.gif
Užsispyrėlė
Dabar man 15 savaitė ir vakar visai dienai pilvo apačios skausmas prirakino prie lovos. Pradžioje dūrė kai vaikščiojau, o poto maudė lyg prieš mmm ir vieną koją lyg mėšlungis traukė g.gif Šnd lyg geriau, bet kai judu vistiek paskauda. Prieš savaitę buvau pas genetikę, nieko blogo nematė, įdomu kas tai galėtų būt? g.gif
angeliukas;)
na mums dabar 28 savaitele bet irgi buna taip kad skauda pilviuka be galo kai einu ar ka nors darau pries menesi buvo visai blogai keleta dienu taip skaudejo ir naktimis labai issigandau tai begau pas daktare issigandusi kad kazkas blogai bet ji nieko blogo nemate viskas sake labai gerai ir liepe nesioti nestukiu dirza prilaikyti pilvukui o buvau taip issigandusi doh.gif tai dabar labai nenusigastu kai uzeina pilviuko skausmai smile.gif
Sixty
Man taipogi būna kartais, pilvo apačioje lyg suduria kai padarau kokį staigesnį judesį 4u.gif Gydytojo klausiau kas tai galėtų būti, tai sakė, kad tempiasi raiščiai ir suskausta ir liepė stebėti ar tuo metu nekietėja gimda 4u.gif Jei nekietėja ir skausmas momentinis tai nieko blogo ax.gif
Christa
QUOTE(jul @ 2008 03 12, 11:12)
o man tai lyg pjauna pilvo apacia  unsure.gif  ypac rytais kai po miego pasiraizau truputi, pries kelias dienas prasidejo  g.gif  visa likusi laika jauciuos kaip ir gerai,tik vidurius labai pucia  blush2.gif  gal cia del to tie skausmai uzejo?  schmoll.gif
*

Man lygiai taip pat rytais diegliukai vaiksto po pilveli. Bet man rodos tai zarnynas labiau, nei gimda. Ir nuejus i tualeta palengveja. 4u.gif
Man tik 4 savaiteles, todel paskauda ir man pilvuka ivairiai per diena, bet taip trumpai, lyg dilgteltu. Kartais taip rodos, kad lyg kiausides uzspaustos. Bet palyginus su menesiniu skausmais, tai man cia vienas juokas. Mirdavau tom dienom, ir be vaistu ne is vietos. o cia ne mintis neateitu gert vaistu. taciau magni reiktu nusipirkt. Pas daktarike pirma karta tik kita savaite, todel kol kas turiu ramiai nusiteikti ir laukti... wub.gif
Dar norejau paklaust jusu, jei nestumas testas buvo labai labai ryskus (pirma juostele buvo ryskesne uz kontroline), ar gali buti, kad pastojama ne ten kur reikia, arba nesivystantis koks? blush2.gif unsure.gif Prisikaiciau cia visokiu negerumu...
robertutee19
na o man tai kai buvo apie25 savaitele tai ir buvo uzeje baisus pilvo skausmai,kita diena nulekiau pas daktare tai saugumo atveju pagulde i ligonine.pagulejau kelias dienas,vaistu pageriau ir praejo,gydytoja galvojo kad gresiantis bet pasirodo kad tai mano isdykelis pilvuke ka nors uzspausdavo ir labai jau skaudeavo..geriausia kreiptis i gydytoja.... blush2.gif smile.gif

user posted image
spalvota
QUOTE(Christa @ 2008 03 15, 14:53)
Man lygiai taip pat rytais diegliukai vaiksto po pilveli. Bet man rodos tai zarnynas labiau, nei gimda. Ir nuejus i tualeta palengveja.  4u.gif
Man tik 4 savaiteles, todel paskauda ir man pilvuka ivairiai per diena, bet taip trumpai, lyg dilgteltu. Kartais taip rodos, kad lyg kiausides uzspaustos. Bet palyginus su menesiniu skausmais, tai man cia vienas juokas. Mirdavau tom dienom, ir be vaistu ne is vietos. o cia ne mintis neateitu gert vaistu. taciau magni reiktu nusipirkt. Pas daktarike pirma karta tik kita savaite, todel kol kas turiu ramiai nusiteikti ir laukti... wub.gif
Dar norejau paklaust jusu, jei nestumas testas buvo labai labai ryskus (pirma juostele buvo ryskesne uz kontroline), ar gali buti, kad pastojama ne ten kur reikia, arba nesivystantis koks?  blush2.gif  unsure.gif Prisikaiciau cia visokiu negerumu...
*

nėštumo testas gali tik parodyti apskritai yra nėštumas ar ne, bet tikrai tokių detalių kaip tu čia mini - ne. Man ginekologas sakė, kad kuo ryškesnė antra juostelė, tuo nėštumas tikresnis smile.gif
Meduvė
Iki siandien as nezinojau ka reiskia pilvo skausmai. Pries tai skaudejo tik strenas, o siandien visa diena maudzia pilvuka verysad.gif
acura_maniake
sveikutes.paskaiciau truputi ir nusiraminau.
man tik dar pasti pradzia,bwet kazkaip pilva skauda,pilvo apacia maudzia,o jeigu susinervuoju tai taip jau normaliai skaudet pradeda.kazkaip neatsimenu,kad su praeitas nestumais taip buvo.vienu zodziu visiskai pamirsau kaip pradzioj buna.skausmas nera labai stiprus,ne toks,kad kaip kazkas issireiske 'noretusi susiriest ir verkt.kazkaip pas gydytoja eit dar nenoriu,nes vistiek nieko nepasakys.nes pas mus pas seimos gydytoja reikia is pradziu eiti,o po to tik kokiu 10 savaiciu pamataii akusere,o 12 daro echo.tai net nezinau ka cia daryt.pailset irgi nera kada doh.gif vienintelis dalykas kas padeda tai silta vonia.
andzelikab
man iki 2,5 men pastoviai jautesi kaip ir maudimas,sakyciau,kad gal kaiusides,toks panasus,kaip per vaisingas dienas budavo

user posted image
Waidilute
Man dabar 15sav ir pilva skauda cray.gif cray.gif cray.gif
Bet skauda grynai ten kur atrodytu tiesei po odo, "lasinuku" zonoje nepasiekiant gimdos g.gif Gal kas buvot susidure? as tai labai bijau kad persileidimas neprsidetu unsure.gif
Meduvė
QUOTE(acura_maniake @ 2008 03 17, 21:15)
sveikutes.paskaiciau truputi ir  nusiraminau.
man tik dar pasti pradzia,bwet kazkaip pilva skauda,pilvo apacia maudzia,o jeigu susinervuoju tai taip jau normaliai skaudet pradeda.kazkaip neatsimenu,kad su praeitas nestumais taip buvo.vienu zodziu visiskai pamirsau kaip pradzioj buna.skausmas nera labai stiprus,ne toks,kad kaip kazkas issireiske 'noretusi susiriest ir verkt.kazkaip pas gydytoja eit dar nenoriu,nes vistiek nieko nepasakys.nes pas mus pas seimos gydytoja reikia is pradziu eiti,o po to tik kokiu 10 savaiciu pamataii akusere,o 12 daro echo.tai net nezinau ka cia daryt.pailset irgi nera kada doh.gif vienintelis dalykas kas padeda tai silta vonia.
*

O as skaiciau, kad negalima guleti siltoje vonioje, nes galimas persileidimas g.gif
Ponike
QUOTE(Meduvė @ 2008 03 17, 19:46)
Iki siandien as nezinojau ka reiskia pilvo skausmai. Pries tai skaudejo tik strenas, o siandien visa diena maudzia pilvuka verysad.gif
*

As tai atguliau su stipriais skausmais i ligonine. O pasirodo stipriaus skausmo priezastis strenuose buvo viduriu uzkietejimas. Pageriau duphalac gerimo, viskas atsistate. Jokio skausmo.
Flaxkids
man pirma trimestra skaudejo pilva kiekviena diena gert magni pradejau bet tik su daktares paskyrimu ir viskas gerai
Papildyta:
gal kas nors galetu paaiskinti trumpai
kas tie Braxtono-Hickso susitraukimai?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.