Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Informacijos įrašymas iš PC į CD/DVD
Supermamų klubas > Socialinis gyvenimas > Mamos kompiuteris
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
Tetrahidro
Reikia DVD įrašomo disko, taip pat, kad optinis įrenginys įrašytų DVD diskus. Tada turite įsitikinti, jog filmukas yra tokio formato, kuris yra suderinamas su Jūsų DVD grotuvu. Tada paprasčiausiai su NERO įrašote diską - Make DVD disk ir t.t.
ingridatam
QUOTE(Tetrahidro @ 2007 08 21, 15:18)
Reikia DVD įrašomo disko, taip pat, kad optinis įrenginys įrašytų DVD diskus. Tada turite įsitikinti, jog filmukas yra tokio formato, kuris yra suderinamas su Jūsų DVD grotuvu. Tada paprasčiausiai su NERO įrašote diską - Make DVD disk ir t.t.
*

lyg ir padarem taip, bet vistiek nerodo g.gif
Izida
QUOTE(ingridatam @ 2007 08 27, 00:38)
lyg ir padarem taip, bet vistiek nerodo g.gif
*

Make your own DVD-video reikia pasirinkti.
Laumes-juosta
Kaip irasyti pilna DVD koncerta i dvd-r diska. turiu nero. Siaip vientisus filmus tai tai moku irasineti, bet cia koncertas yra suskaidytas i 9 failiukus po 450 MB,tai noreciau , kad irasius jis pataptu vientisas. na, gal spratote ir padesite... 4u.gif
Izida
QUOTE(Laumes-juosta @ 2007 08 29, 12:36)
Kaip irasyti pilna DVD koncerta i dvd-r diska. turiu nero. Siaip vientisus filmus tai tai moku irasineti, bet cia koncertas yra suskaidytas i 9 failiukus po 450 MB,tai noreciau , kad irasius jis pataptu vientisas. na, gal spratote ir padesite... 4u.gif
*

Kokiame formate failai? Juos reikes is pradziu visus sujungti, o tik paskui galesi irasyti.
Laumes-juosta
QUOTE(Izida @ 2007 08 29, 15:21)
Kokiame formate failai? Juos reikes is pradziu visus sujungti, o tik paskui galesi irasyti.
*

Failo galune .vob O kaip galeciau juos sujungti? smile.gif
Izida
QUOTE(Laumes-juosta @ 2007 08 29, 16:36)
Failo galune .vob O kaip galeciau juos sujungti?  smile.gif
*

Su Ultra Video Joiner pabandyk. O ten kartais dar ifo и .bup failu nera g.gif .
gegne2
Padėkite man filmuotojas įrašė vestuvių filmą. Perrsirašėme į kompą ir norime padauginti. Filmo formatas VLC madia player (.vob) dalimis išdalintas. Filmuotojas sakė reikia nusipirkti DVD-R diskus Verbatim. Nusipirkau, įdedu su Nero make my own disk. Add, Burn, ir įrašinėja tik ant pačio galo išmeta, kad diskas netinka įrašinėti šį failą. Ir niekas neįsirašo diską išmeta... Padėkit prašau labai... schmoll.gif
Izida
QUOTE(labukas @ 2007 08 30, 11:26)
Padėkite man filmuotojas įrašė vestuvių filmą. Perrsirašėme į kompą ir norime padauginti. Filmo formatas VLC madia player (.vob) dalimis išdalintas. Filmuotojas sakė reikia nusipirkti DVD-R diskus Verbatim. Nusipirkau, įdedu su Nero make my own disk. Add, Burn, ir įrašinėja tik ant pačio galo išmeta, kad diskas netinka įrašinėti šį failą. Ir niekas neįsirašo diską išmeta... Padėkit prašau labai... schmoll.gif
*

O tai filmo ant DVD disko neturite?
gegne2
QUOTE(Izida @ 2007 08 30, 11:32)
O tai filmo ant DVD disko neturite?
*

Yra ir ant DVD. Mes norim padaryti kopijų svečiams ir sau nes diskai labai dėvisi. mirksiukas.gif
Laumes-juosta
QUOTE(Izida @ 2007 08 30, 11:14)
Su Ultra Video Joiner pabandyk. O ten kartais dar ifo и .bup failu nera g.gif .
*

jau siunciuosi, tuo ismeginsiu smile.gif
Izida
QUOTE(labukas @ 2007 08 30, 11:34)
Yra ir ant DVD. Mes norim padaryti kopijų svečiams ir sau nes diskai labai dėvisi. mirksiukas.gif
*

Parsisiuskite Clone DVD2 programa ir prisidaryk kopiju nors ir 100. Galima ir su Nero (Copy DVD) , bet su Clone DVD2 daug paprasciau. I kompa nereikia nieko perrasyti.
gegne2
Pas mane irgi yra ifo ir bup failai, prie VLC madia player (.vob) failų.
Papildyta:
QUOTE(Izida @ 2007 08 30, 11:41)
Parsisiuskite Clone DVD2 programa ir prisidaryk kopiju nors ir 100. Galima ir su Nero (Copy DVD) , bet su Clone DVD2 daug paprasciau. I kompa nereikia nieko perrasyti.
*

Nesuprantu unsure.gif idedu diską su įrašu darau kopiją ir kur ta kopija nekeliauja?...Kaip įrašyti į tuščią diską? mirksiukas.gif
Izida
QUOTE(labukas @ 2007 08 30, 12:06)
Pas mane irgi yra ifo ir bup failai, prie VLC madia player (.vob) failų.
Papildyta:
Nesuprantu  unsure.gif idedu diską su įrašu darau kopiją ir kur ta kopija nekeliauja?...Kaip įrašyti į tuščią diską? mirksiukas.gif
*

Jeigu su Nero tai pasirenki Copy DVD, isidedi savo irasyta DVD diska, prie Source drive pasirenki savo DVD irasymo irengini, prie Destination drive taip pat savo DVD irasymo irengini ir Spaudi Copy. Diska nukopins ir ismes stalciu, tada idedi tuscia DVD diska.
gegne2
QUOTE(Izida @ 2007 08 30, 12:36)
Jeigu su Nero tai pasirenki Copy DVD, isidedi savo irasyta DVD diska, prie Source drive pasirenki savo DVD irasymo irengini, prie Destination drive taip pat savo DVD irasymo irengini ir Spaudi Copy. Diska nukopins ir ismes stalciu, tada idedi tuscia DVD diska.
*

O kas DVD įrašymo įrenginys? Pas mane kompas su XP.
Izida
QUOTE(labukas @ 2007 08 30, 13:03)
O kas DVD įrašymo įrenginys? Pas mane kompas su XP.
*

user posted image

Mazdaug taip atrodo.
gegne2
QUOTE(Izida @ 2007 08 30, 13:56)
user posted image

Mazdaug taip atrodo.
*

Nežinau pas mane nešiojamas kompiuteris aš tokio neturiu. Turim dar DVD grotuvą gal tas tiks.
Izida
QUOTE(labukas @ 2007 08 30, 14:07)
Nežinau pas mane nešiojamas kompiuteris aš tokio neturiu. Turim dar DVD grotuvą gal tas tiks.
*

Irenginis i kuri tu dedi DVD diska (kompiuteryje) ir yra DVD skaitymo/rasymo irenginys.

user posted image
gegne2
Ačiū labai persirašiau. Bet kei nori daryti dar vieną kopiją, vėl iš naujo reikia įdėti įrašytą diską kopijuoti ir dėti tuščią? mirksiukas.gif
Izida
Number of copies nustatyk kiek nori kopiju ir paskui reikes tik tuscius diskus deti.
Taktas
QUOTE(Izida @ 2007 08 31, 18:47)
Number of copies nustatyk kiek nori kopiju ir paskui reikes tik tuscius diskus deti.
*

Foto nerealios, aš nebučiau susipratęs.
ingridatam
QUOTE(Taktas @ 2007 08 31, 20:59)
Foto nerealios, aš nebučiau susipratęs.

drinks_cheers.gif
#Antradiene#
dabar gal galit gal kas nors papasakot kas turi būti parašyta ant disko, kuris tinka daugkartiniam įrašinėjimui t.y. galima būti papildyti infotrmacija, video lakas nuo laiko.Reikalui esant ištrinti ir vėl įrašyti.....
viena ausim girdėjau, bet nežinau kaip jie žymisi
dzere22
Help, niekaip neleidžia perrašyti nuotraukų į CD, gal reik specialios programos?
Taktas
QUOTE(dzere22 @ 2007 09 20, 12:08)
Help, niekaip neleidžia perrašyti nuotraukų į CD, gal reik specialios programos?
*

Iš ko perrašyti?Susikelk į kompą foto ir įrašinėji kaip paprastus failus. O jeigu nori daryti foto albiuma, tuomet kelias kitas.
Marizza
As cia nelabai i tema, bet labai reikia issiaikint kaip suzinot ar kompiuteris irasine DVD diskus? kazkus mano kompiutreri turi but parasyta, tik nebeprisimenu kas ir kaip... 4u.gif ax.gif blush2.gif
Taktas
QUOTE(Marizza @ 2007 09 22, 00:12)
As cia nelabai i tema, bet labai reikia issiaikint kaip suzinot ar kompiuteris irasine DVD diskus? kazkus mano kompiutreri turi but parasyta, tik nebeprisimenu kas ir kaip...  4u.gif  ax.gif  blush2.gif
*

My compiuter-> properities->hardware->device manager ten susirandi dvd romą ir pasižiuri ar jis RW. Arba išsiimi dvd įrenginį ir pasižiūri ką ant jo rašo.
Dar galima panaudoti programėles kurios surašo visą kompiuterio sandarą, kaip Aida, everest ar panašią.
Marizza
Pas mane raso DVD/cd-rw, tai cia tikriausiai tik cd irasineja?
O jeigu noriu pakeisti, tai ka reikia keisti? ar tik vidine plokste, ar ir kazka is isores? 4u.gif ir kokia mazdaug kaina? ax.gif
Taktas
QUOTE(Marizza @ 2007 09 22, 20:49)
Pas mane raso DVD/cd-rw, tai cia tikriausiai tik cd irasineja?
O jeigu noriu pakeisti, tai ka reikia keisti? ar tik vidine plokste, ar ir kazka is isores?  4u.gif  ir kokia mazdaug kaina?  ax.gif
*

Įrašinėjantis dvd kainuoja apie 100lt .Nors keisti nebūtina, galima antrą įsidėti . Ten vietos palikta antram įrenginiui, dazniausiai ir kabeliukai būna palikti.
Aistyyte
vis dar sios problemos neissprendziu, reikia windousus perinstaliuoti, bet kur deti visas nuotraukas ir dainas, istrinti tikrai nesinori! buvo rasyti windausau ant virsaus bet nieko nepadejo. sako reikia viska trinti ir rasyti naujai!
o kaip su nuotraukomis? padekit sia beda issprest.
Taktas
QUOTE(Aistyyte @ 2007 11 16, 15:56)
vis dar sios problemos neissprendziu, reikia windousus perinstaliuoti, bet kur deti visas nuotraukas ir dainas, istrinti tikrai nesinori! buvo rasyti windausau ant virsaus bet nieko nepadejo. sako reikia viska trinti ir rasyti naujai!
o kaip su nuotraukomis? padekit sia beda issprest.
*

Pirmiausia, diskas skeltas ar ne?Geriausia perinstaliavus vindausams palikti c, o duomenims atskelti kitą disko dalį.
Duomenis galima perkelti įvairiai. Pasijungti kitą hdd, iš kompo į kompą per usb raktą, sujungus kompus tarpusavyje...
CD galima įrašinėti netik su nero, dažnai gelbsti ashampo burningas.
Mona187
O jeigu kompiuteris, nors ir skaito cd diskus, bet neįrašinėja, tai geriau net nevargti su tuo, ar ne? g.gif blush2.gif
Palemonas
QUOTE(Mona187 @ 2007 11 18, 21:13)
O jeigu kompiuteris, nors ir skaito cd diskus, bet neįrašinėja, tai geriau net nevargti su tuo, ar ne? g.gif  blush2.gif
*

Nu labai teisingai. biggrin.gif
Aistyyte
buvo perdetas i c diska ir instaliuotas, nieko gero is to nesgavo viskas tas pats. sako reikia viska is pagrindu perrasyti. tai jauciu vienintele iseitis i kita kompiutery perdeti duomenis. bet net nenumanau kaip. reikia ismokti tai dsabar informacijos ieskoti...
zavin
norėčiau jusu pagalbos tik nežinau ar gerai pasirinkau tema paklausti.Jei ne i tema tai nepykit.
Klausymas: kaip įrašyti i kompaktini diska aš moku, bet iškilo problema ,kad ir pvz esu sukurus kataloga dukrytės draugai jau irašiau i kompakta dabar va nesenei buvom svečiuose ir vėl padarėm nuotrauku jas papildžiau i kompiuteri, dabar noriu jas dapildyt i kompakta i jau esanti sukurta kataloga, bet man neleidžia papildyti nuotrauku i jau sukurta kataloga.rašo kad reikia kažkokio leidimo.gal kas žinot kaip galima papildyti nuotraukas i jau sukurtus katalogus?Iš anksto ačiu
Taktas
QUOTE(zavin @ 2007 11 25, 17:00)
norėčiau jusu pagalbos tik nežinau ar gerai pasirinkau tema paklausti.Jei ne i tema tai nepykit.
Klausymas: kaip įrašyti i kompaktini diska aš moku, bet iškilo problema ,kad ir pvz esu sukurus kataloga dukrytės draugai jau irašiau i kompakta dabar va nesenei buvom svečiuose ir vėl padarėm nuotrauku jas papildžiau i kompiuteri, dabar noriu jas dapildyt i kompakta i jau esanti sukurta kataloga, bet man neleidžia papildyti nuotrauku i jau sukurta kataloga.rašo kad reikia kažkokio leidimo.gal kas žinot kaip galima papildyti nuotraukas i jau sukurtus katalogus?Iš anksto ačiu
*

Jeigu irašinėjo ne kaip multisesijini- nieko neišeis. Reikia irašinėti sesijomis.
ina
Gal galėtumėt kas nors padėti ax.gif
Kaip įrašyti filmą į DVD diską, kai jo dydis virš 5 ar virš 7 GB . Formatas VIDEO_TS
DVD diskus kolkas mačiau ir naudoju 4,7 GB.
Krentam
o gal galite pasakyti kaip irasyti filma i dvd diska be jokios programos ar imanoma tiesiog ideti diska kazka paspausti ir kad isiraso??jei ne tai is kur gauti programa?
Taktas
QUOTE(aneri16 @ 2008 01 13, 23:19)
o gal galite pasakyti kaip irasyti filma i dvd diska be jokios programos ar imanoma tiesiog ideti diska kazka paspausti ir kad isiraso??jei ne tai is kur gauti programa?
*

Viskas netai paprasta.Kokiu formatu nori isirašyti? Duomenys ar filmai? Ir t.t.
Gegytė
Gal pasakytumėte kokią programėlę, kad sukarpyti filmuką? na nufilmavom, o kaip iškirpti tam tikras vietas?
Taktas
QUOTE(Gegytė @ 2008 01 14, 18:25)
Gal pasakytumėte kokią programėlę, kad sukarpyti filmuką? na nufilmavom, o kaip iškirpti tam tikras vietas?
*

Nemokama-virtualdub. Jeigu atpažins failo formatą.
ina
QUOTE(ina @ 2008 01 13, 22:10)
Gal galėtumėt kas nors padėti  ax.gif
Kaip įrašyti filmą į DVD diską, kai jo dydis virš 5 ar virš 7 GB . Formatas VIDEO_TS
DVD diskus kolkas mačiau ir naudoju 4,7 GB.
*

ax.gif Negi niekas nežinote? verysad.gif
Taktas
QUOTE(ina @ 2008 01 16, 17:35)
ax.gif Negi niekas nežinote?  verysad.gif
*

Galimi trys variantai. Pirmas perki dvd9 diską, jo talpa apie 8.5gb
Antra konvertuoji į mpeg formatą ir galėsi isirašyti kad ir cd diską.
Trečia, dvd ripinimo programos turi galimybę iš 8gb suspausti iki 4, kad butu galima įsirašyti į paprastą dvd diską
Joliuke
Sveiki. Gal kas galit pasakyt kaip įrašyt filmą į DVD diską. turiu nero programą, bet niekas man ten nesigauna. Kažkoks formato neatitikimas. Diksas DVD+R DL o prie filmo rašosi avi. Ar galima ką nors padaryt. labai jau noriu žiūrėt tą filmą per DVD
Jol
Man niekaip neišeina filmą įrašyt į DVD diską.Vis išmeta lentelę kurioje parašyta,kad netinkamas diskas.Turi nero programą.
Calmness
gl gali kas paaiskinti,kaip pvz. kelias filmuko serijas sudeti i viena,kad butu vienas filmas.Su kokia programa ir kaip?
zuasta
QUOTE(ina @ 2008 01 16, 16:35)
ax.gif Negi niekas nežinote?  verysad.gif
*

Perkirpau su Blaze DVD Copy

QUOTE(Joliuke @ 2008 02 11, 19:49)
Sveiki. Gal kas galit pasakyt kaip įrašyt filmą į DVD diską. turiu nero programą, bet niekas man ten nesigauna. Kažkoks formato neatitikimas. Diksas DVD+R DL o prie filmo rašosi avi. Ar galima ką nors padaryt. labai jau noriu žiūrėt tą filmą per DVD
*

Reikia konvertuoti i dvd arba svcd aba vcd
Krentam
sveiki gal alite pasakyti ar ymanoma irasydi i cd muzika be jokios programos? g.gif
Calmness
QUOTE(Giedrike X @ 2008 02 12, 19:42)
gl gali kas paaiskinti,kaip pvz. kelias filmuko serijas sudeti i viena,kad butu vienas filmas.Su kokia programa ir kaip?
*

tai nieks nezinot kaip tai padaryti? g.gif
Izida
QUOTE(Giedrike X @ 2008 02 13, 13:11)
tai nieks nezinot kaip tai padaryti? g.gif
*

Su VirtualDub programa. Net ir su Windows Movie Maker turetu iseiti.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.