Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Pinigų medis, 4 dalis
Supermamų klubas > Mūsų namai > Flora
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Owly
QUOTE(Prikolnaja @ 2007 08 22, 17:36)
Kas yra drenazas.. blush2.gif
*

Drenažas gali būti tiek akmens skalda tiek medžio anglies granulės. Aš naudoju pastarąsias granules ax.gif
Frosted
QUOTE(success @ 2007 08 21, 23:58)
Atsargiai, po biškiuką ir gausis  drinks_cheers.gif
Pats aparatas yra drelė, o grąžtai yra tie antgaliai, kuriais ir gręžiam skyles (nu bent jau mane tai taip MB mokė juos vadinti blush2.gif  ). Jų būna visokio diametro ir skirtų įvairioms medžiagoms (medžiui, metalui, betonui... ). Nusipirkit betoninių ir galėsit eit bankų plėšt ph34r.gif , ne tik vazonus gręžt irnesakyk.gif
*

Man jegos neuztenka prispaust normaliai doh.gif Techniskai kaip tas daroma, as zinau, o vat realybej man tas graztas varinejo pavirsium. Gal padejus ant grindu lengviau butu, bet gret bandziau spintoj, tai tik subraiziau pavirsiu doh.gif doh.gif doh.gif
MB po to damuse ta mano pradeta reikala per 5 sekundes lotuliukas.gif

QUOTE(Darijana:) @ 2007 08 22, 00:28)
Pinigų medį reikia sodinti į vazoną su skylute ir laistyti ne į patį vazoną,o į lėkštutę.
Aš kas 3 savaites imerkiu vazoną į didelį kiekį vandens,palaikau keletą minučių ir gėlytė atsigeria kiek jai reikia,daugiau išimu ir padedu sausai. Auga labai gerai,ne per daug drėgmės.
*

Jus man tundrai paaiskinkit - kakoj skirtum - ar is virsaus, ar is apacios ta dregme bus?
As manyciau, is virsaus dar geriau - juk tos saknys-bulves yra virsuje, tai per jas perbega ir iki apacios nubega. g.gif

QUOTE(marfa @ 2007 08 22, 16:06)
schmoll.gif neapsimoka dideliu pirkti,nes jie labai sparciai auga,maniskis per du metukus is mazycio tapo dideliu  thumbup.gif ,be to labai malonu matyti,kai toks mazutis ant tavo akiu auga ir dideja  thumbup.gif  wub.gif  wub.gif
*

As tai skaiciau kad kaip tik dideli augalai labai vertinami, nes zamioculcai labai letai auga g.gif

QUOTE(madmuazele @ 2007 08 22, 18:30)
Drenažas...Tai sluoksnis akmens skaldos, akmenuku, kuris pilamas apačioje ar (ir) viršuje vazono... Apačioje pilamas tam, kad vandenukas galėtų lengvai išbėgti ir neužsilaikytų vazone... 4u.gif
Nežinau ar aiškiai parašiau blush2.gif
Va kaip jis atrodo pirktinis:
user posted image
*

As tai lauke akmenuku prirenku visokiu dydziu blush2.gif Man net kazkaip i galva nesove ieskoti pirktinio drenazo biggrin.gif
Dianiux
As tai lauke akmenuku prirenku visokiu dydziu blush2.gif Man net kazkaip i galva nesove ieskoti pirktinio drenazo biggrin.gif
*

[/quote]

as tai irgi prisirenku akmenuku lauke ax.gif ir kasmet is pajurio prisikraunu ir prisivezu tai vyras juokias biggrin.gif sako vien tik kiek tavo akmenai sveria blush2.gif biggrin.gif
Frosted
[quote=Dianiux,2007 08 22, 22:27]
*

[/quote]

as tai irgi prisirenku akmenuku lauke ax.gif ir kasmet is pajurio prisikraunu ir prisivezu tai vyras juokias biggrin.gif sako vien tik kiek tavo akmenai sveria blush2.gif biggrin.gif
*

[/quote]

As is pajurio kur atsivezu, tai ne drenazui, o papuosimui ant virsaus naudoju. Siemet tiek prisikroviau, kad bijojau, kad oro uoste netektu iskrovinet del virsvorio lotuliukas.gif
Owly
Man tai tie anglies rutuliukai drenažui labiau patinka, nes jie be galo lengvi thumbup.gif O akmenukai tai sunkus doh.gif Tai nebent papuošimui ax.gif

ERUGĖ
QUOTE(Frosted @ 2007 08 22, 22:11)
Jus man tundrai paaiskinkit - kakoj skirtum - ar is virsaus, ar is apacios ta dregme bus?

Papildyta:
QUOTE(ERUGĖ @ 2007 08 22, 23:26)

*

Va tame ir skirtumas,kad tie gumbai gali pradėti pūti per viršų laistant mirksiukas.gif
marfa
QUOTE(Frosted @ 2007 08 22, 21:11)
Man jegos neuztenka prispaust normaliai  doh.gif Techniskai kaip tas daroma, as As tai skaiciau kad kaip tik dideli augalai labai vertinami, nes zamioculcai labai letai auga  g.gif
*

g.gif Na tada mano tikras spartuolis lotuliukas.gif Nes pries du menesius isleido 5 sakas,is kuriu 3 peraugo senasias.... blink.gif Man tuom ir idomi si gele,kad naujos sakos auga ant akiu ir perauga senasias.... thumbup.gif Beje ir ziedo as nenuskabiau,kazkaip gaila buvo,ir netresiau,buvau persodinus i zymiai didesni vazona...tai pusmeti ramybes busenoje buvo,o poto ziedas islindo,o po jo -5 sakos thumbup.gif wub.gif
Frosted
QUOTE(marfa @ 2007 08 23, 09:56)
g.gif Na tada mano tikras spartuolis  lotuliukas.gif Nes pries du menesius isleido 5 sakas,is kuriu 3 peraugo senasias....  blink.gif Man tuom ir idomi si gele,kad naujos sakos auga ant akiu ir perauga senasias....  thumbup.gif Beje ir ziedo as nenuskabiau,kazkaip gaila buvo,ir netresiau,buvau persodinus i zymiai didesni vazona...tai pusmeti ramybes busenoje buvo,o poto ziedas islindo,o po jo -5 sakos  thumbup.gif  wub.gif
*

o pas mane nuo kovo 3 sakas tik isleido, ir tos dar tik auga g.gif
Monikutė
Sveikos, grįžau į dabą po 2,5 savaitės ir radau, kad mano piniguotis nulužusios šakos vietoj ūgliuką išleido. Nors prieš atostogas tai nei žymės nebuvo, kad nauja šakelė dygsta thumbup.gif
Frosted
QUOTE(Monikutė @ 2007 08 24, 14:55)
Sveikos, grįžau į dabą po 2,5 savaitės ir radau, kad mano piniguotis nulužusios šakos vietoj ūgliuką išleido. Nors prieš atostogas tai nei žymės nebuvo, kad nauja šakelė dygsta thumbup.gif
*

Tai sveikinam su nauju "augintiniu" biggrin.gif
Monikutė
QUOTE(Frosted @ 2007 08 24, 20:23)
Tai sveikinam su nauju "augintiniu"  biggrin.gif
*

Dėkui, tikiuosi augs. Kadangi medelis - viršininkės dovana, tai ji mane beveik kasdien klausinėja kada aš jį persodinsiu ax.gif O persodinti gėlę kuri leidžia naujas šakeles? g.gif
Frosted
QUOTE(Monikutė @ 2007 08 27, 10:16)
Dėkui, tikiuosi augs. Kadangi medelis - viršininkės dovana, tai ji mane beveik kasdien klausinėja kada aš jį persodinsiu ax.gif O persodinti gėlę kuri leidžia naujas šakeles? g.gif
*

Pasakyk, kad atlyginima dazniau keltu, kitaip gele nuvis lotuliukas.gif
Monikutė
QUOTE(Frosted @ 2007 08 27, 23:51)
Pasakyk, kad atlyginima dazniau keltu, kitaip gele nuvis  lotuliukas.gif
*

Tai kad neperseniausia pakėlė thumbup.gif O dabar ir vėl nusimato nemažas priedas prie atlyginimo blush2.gif
Kresida
Sveikos. ir aš turiu piniguotį. prieš du metus gavau gimtadienio proga biggrin.gif. Buvo visai mažiukas, vos trys šakelės. o dabar jau toks dičkis ax.gif Kaip tik vakar persodinau į didesnį vazoną. O drenažo neperku- naudoju ežere rastus akmenukus mirksiukas.gif
scorpioneeee
as manau tikriausiai apie naujus persodinsiu i dar didesni vazona, kad vel naujas sakas leistu biggrin.gif
Monikutė
QUOTE(Monikutė @ 2007 08 27, 11:16)
*

Jau nebeklausinėja kada persodinsiu. Atėjo va ką tik ir persodino į naują vazoną, lapus nublizgino ir pasakė, kad nemyliu aš šitos gėlytės nes nelaistau ax.gif
Frosted
QUOTE(Monikutė @ 2007 08 30, 16:33)
Jau nebeklausinėja kada persodinsiu. Atėjo va ką tik ir persodino į naują vazoną, lapus nublizgino ir pasakė, kad nemyliu aš šitos gėlytės nes nelaistau ax.gif
*

As tai lapus su tokiu purskalu blizginu. Jie po to ilgai dar blizga... biggrin.gif nors kazkas sake man, kad kenkia tas purskalas, atseit nekvepuoja lapas tada? g.gif
D-liute
As tai su spec. servetelem su trasom blizginu ax.gif
venita
QUOTE(madmuazele @ 2007 08 22, 17:49)
Man ir labai malonu iš mažyčio augalėlio didelį užauginti... bigsmile.gif  Šiandien Mindaugo Maximoje mačiau po 6,99 lt vidutines...
*

Siandien anytos didziuuuulis piniguotis apvirto, ir neapsikentusi ismete lotuliukas.gif Tai su MB nupirkom ta nediduka uz 6,99. Bet kad gerai apziurejom, jam ten gan ankstoka is paziuros atrodo... Ir is po apacios jau kelios saknys lenda. Kur tokios sausos ir tuscios tai tiesiog nuskabiau truktelejus. Taciau ir stora viena islindus yra. Kaip sakot, ar reiketu persodinti? Ir jei taip, tai kokia zeme rekomenduotumet?

Ir dar: tiek pas mama, tiek pas anyta tas piniguotis kazkaip istyso ir virsti pradejo. Anytai net vazonas nesilaike (nors pagal gumbu dydi persodint nereikejo). Ka tokias atvejais darot? Persodinat kad status butu, ar priziurit kaip nors ypatingai, kad jie taip graziai auga?.. blush2.gif
success
QUOTE(Frosted @ 2007 08 30, 19:55)
As tai lapus su tokiu purskalu blizginu. Jie po to ilgai dar blizga... biggrin.gif
*

Frosted, o tai negi pas tave ir taip neblizga lapeliai? Aš bent sykį į savaitę dulkes nuvalau ir blizga mano visų augaliukų lapai natūraliai ir labai netgi gyvai žali visi. Žinok, man viena konsultantė sakė, kad tie purškalai nėra labai geras dalykas. Aš tai jų prisibijau... unsure.gif

QUOTE(venita @ 2007 08 30, 23:34)
Siandien anytos didziuuuulis piniguotis apvirto, ir neapsikentusi ismete  lotuliukas.gif
*

Nu čia dabar! blink.gif
Manrods, reikėtų persodinti g.gif Aš rekomenduočiau žemę, skirtą lapiniams augalams, nes pas mane jau trys metai joje ir tikrai neprastai auga (kasmet pakeičiu viršutinį sluoksnį šviežiomis), bet čia jau kiek gėlininkių, tiek nuomonių blush2.gif 4u.gif
O ko jis virsta? Kad šakos labai ilgos ir lenkia vazoną į šoną? Ar kad visos į vieną pusę nulinkę? g.gif
Šiaip tą gėlę reikia nuolat sukioti, nes šakos linksta šviesos šaltinio kryptimi ir gali visos sulinkti į vieną pusę, o tada jau ir vazonas daro keberiokšt doh.gif
marfa
4u.gif O pas mane visos sakos kaip zvakes thumbup.gif ,i virsu kyla,gal cia nuo vazono priklauso,nes mano vazonas,toks irgi ausktas... g.gif
venita
QUOTE(success @ 2007 08 31, 10:49)
Nu čia dabar!  blink.gif Manrods, reikėtų persodinti  g.gif
*

Tai as irgi taip sakiau, bet jau buvo po laiko.. blush2.gif Beje, mano anyta dabar remontus darosi, tai per kisene kai dejo, kad nenuostabu, jog pinigu medis isvirto lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

O del isvertimo tai sako, kad sukioja, bet jos vistiek visos i viena puse auga. Gal isties del vazono... rolleyes.gif

jovka
QUOTE(marfa @ 2007 08 31, 10:20)
4u.gif O pas mane visos sakos kaip zvakes thumbup.gif ,i virsu kyla,gal cia nuo vazono priklauso,nes mano vazonas,toks irgi ausktas...  g.gif
*

Pas mane vazonas žemas, bet piniguočio lapeliai labai gražiai į viršų auga... Tai gal visgi čia ne dęl vazono g.gif
success
QUOTE(venita @ 2007 08 31, 13:22)
Beje, mano anyta dabar remontus darosi, tai per kisene kai dejo, kad nenuostabu, jog pinigu medis isvirto
*

Geras! laugh.gif

QUOTE(jovka @ 2007 08 31, 14:18)
Tai gal visgi čia ne dęl vazono  g.gif
*

Manau, kad tikrai ne. Pastebėjau tokį dalyką, kad piniguočiai, augantys mažai apšviestose arba netgi belangėse patalpose (su dirbtiniu apšvietimu) dažniau būna ne išlinkę, o būtent stiebiasi aukštyn. Sakau, gal saulės šviesos kiekis gali lemti šakų linkimą, ta prasme, kuo jos daugiau, tuo labiau augaliukas į ją reaguoja (t.y. kraipo šakas) mastau.gif
marfa
QUOTE(jovka @ 2007 08 31, 13:18)
Pas mane vazonas žemas, bet piniguočio lapeliai labai gražiai į viršų auga... Tai gal visgi čia ne dęl vazono  g.gif
*

g.gif ar dideles sakos?
QUOTE(success @ 2007 08 31, 20:32)
Geras!  laugh.gif
Manau, kad tikrai ne. Pastebėjau tokį dalyką, kad piniguočiai, augantys mažai apšviestose arba netgi belangėse patalpose (su dirbtiniu apšvietimu) dažniau būna ne išlinkę, o būtent stiebiasi aukštyn. Sakau, gal saulės šviesos kiekis gali lemti šakų linkimą, ta prasme, kuo jos daugiau, tuo labiau augaliukas į ją reaguoja (t.y. kraipo šakas) mastau.gif
*

4u.gif del to nieko negaliu pasakyti,nes jis pas mane ant palanges stovi ir gauna nuolat sviesos ax.gif
Prikolnaja
Seiki,na gavau dovanu sita gelyte,skubu paklausti,o paskui jau tema skaitysiu,gavau gelyte ir nauja jai didesni vazoniuka,tai kilo klausymas ar galiu persodint ir kokia zeme nusipirkt,nes rusy turiu Dracenom,ar tiks?
Prikolnaja
QUOTE(Prikolnaja @ 2007 09 02, 17:17)
Seiki,na gavau dovanu sita gelyte,skubu paklausti,o paskui jau tema skaitysiu,gavau gelyte ir nauja jai didesni vazoniuka,tai kilo klausymas ar galiu persodint ir kokia zeme nusipirkt,nes rusy turiu Dracenom,ar tiks?
*

Nieks neatraso verysad.gif
success
QUOTE(Prikolnaja @ 2007 09 03, 17:57)
Nieks neatraso verysad.gif
*

Persodinti tai galima (aš aną savaitę apturėjau šiokią tokią nelaimę su viena gėlyte, tai kad jau teko nusipirkti grunto, parsodinau visą savo gėlyną tuo pačiu, nes pavasarį nebuvau nei vienos persodinusi blush2.gif ), o ar dracenų žemė tinka, tai nežinau. Kuo ji tokia ypatinga, kad yra skirta būtent dracenoms? Gal tiktų ir zamioculkui mastau.gif
Šiaip tai žemė juk ne milijonus kainuoja - apie pora litukų už nemažą maišelį. Galima nusipirkti specialiai lapiniams augalams skirto grunto ir drąsiai persodinti 4u.gif
lijalik
Mano gėlė per metus išleido tik dvi šakas, o pirmoji visai nuvyto. Atrodo ir tręšiu, dabar pradėjau rečiau laistyt. gal per dažnai laisčiau.
Daivike.
QUOTE(Prikolnaja @ 2007 09 02, 17:17)
*

Kadangi pinigu medelis priskiriamas prie sukulentu tai ji geriausia sodinti i kaktusams ir sukulentams skirta zeme. Geriau sodinti i nedug didesni nei augo vazona nes jei vazone daug laisvos vietos augalas is pradziu augina naujus gumbus o tik po to naujas sakas. Pas mane darbe pinigelis auga nepersodintas nuo pirkimo, bulvytes jau net is zemiu lenda lauk ir sakeles viena po kitos auga tokios storos, o namie kai nusipirkau is karto persodinau i gerokai didesni vazona tai taip ir stovi komoj nuo pavasrio, nei mirsta nei auga verysad.gif
success
QUOTE(Daivike. @ 2007 09 03, 21:09)
Kadangi pinigu medelis priskiriamas prie sukulentu tai ji geriausia sodinti i kaktusams ir sukulentams skirta zeme.
*

Hmmm... g.gif
Ištrauka iš "Rojaus sodų":
Iš tikrųjų zamiokulkas priklauso aroninių ( Araceae ) šeimai. Tai Pietų Afrikos augalas, kuris gamtoje dažniausiai auga sausose vietovėse ir dažnai laikomas sukulentu.

Aš neseniai prie progos specialiai užklausiau savo buvusios biologijos mokytojos, kaip ten iš tikrųjų yra su zamuoculcais, tai ji man pasakė, kad jiems geriausias yra lapinų augalų gruntas ir jokiu būdu ne kaktusų žemė, nes jie nėra sukulentai, o tik klaidingai tokiais laikomi ir dėl to daugelis juos sodina į kaktusų žemę. O kadangi šis augaliukas yra visiškai nereiklus gruntui, tai praktiškai išgyvena bet kokiame, nors geriau vis tik sodinti ten, kur ir priklauso.
ax.gif
Prikolnaja
Supainiojot mane visai,kokia dabar pirkt zeme,grunta nezinau,nesu patyrus gelininke,bet labai noriu kad mano augintiniam naujam butu viskas gerai.. blush2.gif wub.gif
Beje,dar zadu laukt augancio menulio,tik tada persodinsiu blush2.gif
daivvva
niu mano pirma saka isleido per visa vasara
nedarykit mano klaidu;
1. nesodinkit i dideli vazona, uzteks, jei persodinsit i pora centimetru platesni vazona
2. nelaistykit dazniau, nei 1 karta i pora savaiciu.
3. nestatykit i seseli, jam visai patinka saule, netgi tiesiogine

niu cia tik mano rekomendacijos;l kaip matau, cia kai auga zamiokulkas, tai jam gali tikti bet kokios salygos, lotuliukas.gif , o kai neauga, tai netinka geriausios zemes, trasos ir kiti 'pribonbasai' lotuliukas.gif
Braškutė
o mano tai nuvyto, persodindama perliejau (ryskiai), nupuvo kelios sakos,o po to ir visai nusibaige, taiir nezinau ka as ten jam padariau unsure.gif laukiu kol kas vel padovanos, sako paciai pirktis negerai wub.gif
avectra
QUOTE(daivvva @ 2007 09 04, 10:23)
niu mano pirma saka isleido per visa vasara
nedarykit mano klaidu;
1. nesodinkit i dideli vazona, uzteks, jei persodinsit i pora centimetru platesni vazona
2. nelaistykit dazniau, nei 1 karta i pora savaiciu.
3. nestatykit i seseli, jam visai patinka saule, netgi tiesiogine

niu cia tik mano rekomendacijos;l kaip matau, cia kai auga zamiokulkas, tai jam gali tikti bet kokios salygos,  lotuliukas.gif , o kai neauga, tai netinka geriausios zemes, trasos ir kiti 'pribonbasai' lotuliukas.gif
*

Mano praktika tik patvirtins Daivvvos pastebėjimus. Gavome mažiuką pinigėlį įkurtuvėms gegužės mėnesį. Persodinau į turėtą vos vos diesnį vazoną. Per tą laiką jau 4 šakeles išleido naujas bigsmile.gif Laistau saikingai, netgi be didelės tvarkos. Auga visiškai saulėtoj vietoj šalia didesnių augalų vitrinose thumbup.gif
Labai gražus augalas, visada jo norėjau blush2.gif , pati nepirkau, kažkaip atrodė, kad dovanotasis daugiau "laimės" atneš (kaip tam buratinui) doh.gif hihihi.gif
Inetux
sveikos, norejau paklaust. Mano piniguocio viena sakele staigiai pagelto, o dabar lapeliai tos sakeles pradejo juoduot. Atrodo gerai priziurejau, laisciau retai. Kas galejo nutikt? Ir ka daryt su ta pageltusia sakele, nupjaut ar palikt?
Aciu 4u.gif
daivvva
QUOTE(avectra @ 2007 09 04, 14:05)
Mano praktika tik patvirtins Daivvvos pastebėjimus. Gavome mažiuką pinigėlį įkurtuvėms gegužės mėnesį. Persodinau į turėtą vos vos diesnį vazoną. Per tą laiką jau 4 šakeles išleido naujas  bigsmile.gif Laistau saikingai, netgi be didelės tvarkos. Auga visiškai saulėtoj vietoj šalia didesnių augalų vitrinose  thumbup.gif
Labai gražus augalas, visada jo norėjau  blush2.gif , pati nepirkau, kažkaip atrodė, kad dovanotasis daugiau "laimės" atneš (kaip tam buratinui)  doh.gif  hihihi.gif
*

niu va kaip saunu, kad pas jumi jis auga gerai mirksiukas.gif ; tikiuosi, kad ir maniskis susipras rolleyes.gif ;

QUOTE(Inetux @ 2007 09 04, 14:59)
sveikos, norejau paklaust. Mano piniguocio viena sakele staigiai pagelto, o dabar lapeliai tos sakeles pradejo juoduot. Atrodo gerai priziurejau, laisciau retai. Kas galejo nutikt? Ir ka daryt su ta pageltusia sakele, nupjaut ar palikt?
Aciu 4u.gif
*

as tai nupjauciau-man teta sake, kad pagelte, nuvyte lapai skleidzia bloga aura doh.gif dabar pabandyciau lieti dar reciau-bent jau zinociau, ar problema laistyme, o gal jam sviesos truksta g.gif
daivvva
QUOTE(_braskute @ 2007 09 04, 13:19)
o mano tai nuvyto, persodindama perliejau (ryskiai), nupuvo kelios sakos,o po to ir visai  nusibaige, taiir nezinau ka as ten jam padariau  unsure.gif laukiu kol kas vel padovanos, sako paciai pirktis negerai  wub.gif
*

niu va tas laistymas,ir zinok zmogau, kas kiek laiko idealu palaistyti zamiokulka. As nelaisciau va jau pora savaiciu. Jauciu siandien reikia biski ji palieti.

kas kiek laiko jus laistot zamiokulka?
Monikutė
QUOTE(daivvva @ 2007 09 05, 10:15)
*

Kartą per dvi savaites
daivvva
siandien klausiau pardavejos del zamiokulko laistymo- ji rekomendavo palieti i lekstute karta kas pora savaiciu, o rtudeni ir ziema dar reciau

beje siandien maciau uzveze labai simpatiskus zamiokulkus i norfa ateities g-veje salia rimi. kaina apie 12lt. labai simpatiski wub.gif
Inetux
QUOTE(daivvva @ 2007 09 04, 21:01)

as tai nupjauciau-man teta sake, kad pagelte, nuvyte lapai skleidzia bloga aura doh.gif dabar pabandyciau lieti dar reciau-bent jau zinociau, ar problema laistyme, o gal jam sviesos truksta g.gif
*

tada reiks nupjaut verysad.gif O laistyt, tai as ji retai telaistau, kas 2-3 sav. i lekstute, tai manau, dregmes perteklaus neturejo but unsure.gif Kas del sviesos, tai irgi pakankamai gauvo, nes ant palanges stovejo pietvakarinej pusej. Dabar nunesiau toliau nuo lango, sakau, gal del sviesos perteklaus, bet kad cia paskaiciau, jog jiem patinka saulute g.gif Net nzn kas galejo but, reik bandyt patrest. Kas keisciausia, kad kitos sakeles jauciasi puikiai g.gif unsure.gif
daivvva
QUOTE(Inetux @ 2007 09 05, 15:08)
tada reiks nupjaut verysad.gif O laistyt, tai as ji retai telaistau, kas 2-3 sav. i lekstute, tai manau, dregmes perteklaus neturejo but unsure.gif Kas del sviesos, tai irgi pakankamai gauvo, nes ant palanges stovejo pietvakarinej pusej. Dabar nunesiau toliau nuo lango, sakau, gal del sviesos perteklaus, bet kad cia paskaiciau, jog jiem patinka saulute g.gif Net nzn kas galejo but, reik bandyt patrest. Kas keisciausia, kad kitos sakeles jauciasi puikiai g.gif  unsure.gif
*

svarbiausia, kad visos kitos sakos auga mirksiukas.gif , cia naturali evoliucija silpni lapeliai uzleidzia vieta stipresniems. smile.gif
Owly
QUOTE(daivvva @ 2007 09 05, 09:15)
*

QUOTE(Owly @ 2007 08 20, 22:46)
Man zamioculcą padovanojo teta, ji gėlininkė, sakė, kad šiltu metų laiku laistyt kartą per mėnesį, gausiai paliet, o ką išpils ir nesugers per 10-15 min., tai išpilti iš lėkštutės  mirksiukas.gif  Šaltu periodu laistyt tik kartą per 2 mėn.  huh.gif
*

Taip ir darysiu rolleyes.gif kol kas laisčiau tik vieną kartą, neskaitant persodinėjimo rolleyes.gif
daivvva
va cia dar apie laistyma ir kita prieziura
Edgolė
QUOTE(Prikolnaja @ 2007 09 03, 22:10)
Supainiojot mane visai,kokia dabar pirkt zeme,grunta nezinau,nesu patyrus gelininke,bet labai noriu kad mano augintiniam naujam butu viskas gerai.. blush2.gif  wub.gif
Beje,dar zadu laukt augancio menulio,tik tada persodinsiu blush2.gif
*

Kiek girdėjau tai negalima tik parsinešus iškart pult persodinėt g.gif
Prikolnaja
QUOTE(Edgolė @ 2007 09 09, 10:44)
Kiek girdėjau tai negalima tik parsinešus iškart pult persodinėt  g.gif
*

tai juk jis dirvoi auga,mazam,negraziam vazonelyje unsure.gif
Edgolė
QUOTE(Prikolnaja @ 2007 09 09, 16:58)
*

Nieko baisaus schmoll.gif nueik į Botanikos sodą kada ir pamatysi kaip ten gėlės auga mirksiukas.gif
BOMBONKE :)
QUOTE(Prikolnaja @ 2007 09 09, 17:58)
*

o tai kur tu nori kad geles augtu doh.gif jei ne dirvoj..fyfa tongue.gif
SuperMama
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.