Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Bėrimai įvairūs
Supermamų klubas > Motinystė ir tėvystė > Vaikų sveikata > Ligos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
beskaiste
mus irgi isbere.gulejom ligoninej 13 d.israse is ligonines ir parvaziavus namo ant rytojaus pradejo berti.tai va -jau trys paros kaip tie berimukai -raudoni iskilimai be baltu virsunyciu- ant kaktytes,zanduku ir ant slaunu kur pampersas dengia.as net neisivaizduoju nuo ko--nuo oro,nuo prakaito ar nuo maisto mano,nes maitinu MP.kitu triju vaikuciu nebere visai.o siam mazyliui teko ju daug.as manau cia adaptacija i aplinka--juk 13 d buvo patalpoj.pirmadieni vaziuosim pas gydytoja-paziuresim ka patars... g.gif
silve
Tai va, kas dėl mūsų problemytės. Mūsų gydytoja atostogauja, tai buvom pas kitą. Pasakiau, kad naudoju voneles su lakišiaus žole, jos nuomone tai atgyvena, todėl patarė naudoti medatkas. Išbertas vietas paplauti gana dažnai, sako turi praeiti. Jos nuomone, bėrimuką paaštrino ir alergija nuo maisto. Liepė apriboti jogurtus, sūrelius, vienu žodžiu pieno produktus. Na net nežinau ką ir pasakyti, aš pieno produktų valgau labai mažai, nebent fermentinį sūrį ir kartais atsigaivinu ledų porcija.
Dinushka

As kai apribojau pieno produktus (ypac varske) ir mums pagerejo. Nestumo metu buvau ipratus gan nemazai vartoti... O del lakisiaus tai man keistas poziuris. Cia juk zole, ne vaistai kokie, kuriuos patobulinus ankstesne versija pasidaro atgyvena. Na, jei anksciau tokiais atvejais padedavo, tai kodel dabar jau nebe? Aisku, medetkos irgi turi is senu laiku zinoma savo poveiki, tai galima ir jas isbandyti - gal konkreciai odelei ju vonios ir labiau patiks.
leeana
Mamytes,help! Pas mano suneli berimai po akytemis,nesuprantu nikeo.Jis siaip alergiskas visada buvo,bet dabar kai jau veidukas geriau pradejo atrodyt,pradejo berti po akytemis,paakius zodziu.Mes gyvenam Skotijoj,eisim pas gydytoja,bet cia kol sulauksim konsultacijos,100 metu praeit gali.Gal kas zinot kas cia per problema?Gal vidaus kokios problemos? unsure.gif
sausas
Sveikos mamytes,

Prasau patarimo, vakar mano dukryte issimiegojo pietuku ir atsikelusi buvo isberta kaip puslikem istisom, ar tai gali buti dilgeline, kaip su ja galetumeme kovoti, iki pirmadienio jau tikrai negalesiu nuvesti pas gydytoja pasirodyti, gal jus ka galite patarti, gal koki tepaliuka pateppti ? ar ji gali buti uzkreciama blink.gif g.gif verysad.gif
maidala
mano mergytei (3 men) zandukai paberti. prisiskaiciau straipsniuku, atsisakiau ir sokolado, ir pieno produktu, bet tas pats.. Spuogeliu nera, bet taip nuserpetoje, kaip nusale butu. Bet lauke nebuvom paskutiniu metu. Kazi ka daryt g.gif bandziau ir ramuneliu nuovira, ir riebu krema excipial..
maidala
ar niekam taip nebuvo? jau savaite laiko zandukai raudoni, kartasi maziau, kartais vel labiau. Nuo ko cia galetu but g.gif
ir dar lelyte labai trina akutes. Gal tai susije? g.gif
storasmeskius
QUOTE(maidala @ 2009 10 11, 15:37)
ar niekam taip nebuvo? jau savaite laiko zandukai raudoni, kartasi maziau, kartais vel labiau. Nuo ko cia galetu but g.gif
ir dar lelyte labai trina akutes. Gal tai susije? g.gif
*

Pasirodykite gyd., as ramunelem neplauciau, jei odyte sausa ir serpetoja, nes jos tik dar labiau sausina odyte..gal medetku nuovyra pabandyk g.gif

Mums beveik 9 men. ir mazaja pradejo berti smulkiais spuoguciais zandukus ir kaikuriu spuoguciu virsuneles baltos, kai susyla ji odyte dar ir parausta ir berimas paryskeja...po kiek laiko atsirado ir ant rankyciu ir kojyciu tokie spuoguciai, kai ji nesusylusi jie atrodo kaip zasies oda...tarsi pasiurpusi...net neisivaizduoju, kas cia jai gali buti, maitinu pati...ir jau pora sav. stengiuosi rytais duoti tik ryziukus ir avizas pietums tik darzovytes o vakarais tik obuoli ar banana....berimas nepraejo...mastau ar gali nuo mano pieno ja berti, pati turiu AD bet vaikysteja jis buvo daug piktesnis, dabar lyg ir praejas g.gif

is anksto dekoju uz atsakymus 4u.gif 4u.gif
storasmeskius
QUOTE(EgluteN @ 2008 11 08, 14:12)
unsure.gif Sveikutes 4u.gif
Nutareme prisijungti prie jusu smile.gif Mus irgi pabere verysad.gif soniukus skruostuku,biski galvyte,kakliuka ir nugaytes pusej truputi zemniau kakliuko.Atrodo,kad nuo prakaito,atpilimu kiti,kad veidukas valosi g.gif kai kurie mazyciai raudoni su baltom galvutemis unsure.gif
*

Tai gal ir mums tas pats bus g.gif nes ir pas mus raudoni su baltom galvutem, MB viena pabande isspausti be mano leidimo, tai issispaude .... unsure.gif

As labai nekantrauju suzinoti, nes jei nuo mano pienuko, tai tada reiktu nutraukti maitinima verysad.gif bet jau geriau nutraukti, nei matyti tokia savo pupa doh.gif

Mes gyvenam UK, tai siaip ne taip issikovojau siuntima pas alergologa, eisim spalio 30d. parasysiu kaip mums sekesi, tai jei kam bus panasus atvejis zinosite kas ir kaip mirksiukas.gif
sena pažįstama
QUOTE(storasmeskius @ 2009 10 19, 00:38)
Tai gal ir mums tas pats bus  g.gif nes ir pas mus raudoni su baltom galvutem, MB viena pabande isspausti be mano leidimo, tai issispaude .... unsure.gif

As labai nekantrauju suzinoti, nes jei nuo mano pienuko, tai tada reiktu nutraukti maitinima  verysad.gif bet jau geriau nutraukti, nei matyti tokia savo pupa  doh.gif

Mes gyvenam UK, tai siaip ne taip issikovojau siuntima pas alergologa, eisim spalio 30d. parasysiu kaip mums sekesi, tai jei kam bus panasus atvejis zinosite kas ir kaip  mirksiukas.gif
*

Sveiki, drasiai maitinkit-tikrai ne nuo jusu pienuko 4u.gif Pagal aprasyma panasu i stafilokoka odos, nes jis pasizymi raudonais spuogiukais su baltom virsunem. Mums buvo tas pats, tai gydymas buvo toks:tepti baltas virsunes kalio permanganato tirpalu(kur bambytem duoda), jei tokio neturit-briliantine zaluma ar jodu, jei to neturit-spiritu. Mums gydytojai dar buvo israse fucidin tepala, jis antibiotinis, bet, manau, galit prasisukti ir su tom nekaltom priemonem 4u.gif
Spaudyti pulinukus grieztai draudziama, nes galit apkresti didesni odos plota 4u.gif
storasmeskius
QUOTE(sena pažįstama @ 2009 10 19, 08:18)
Sveiki, drasiai maitinkit-tikrai ne nuo jusu pienuko 4u.gif Pagal aprasyma panasu i stafilokoka odos, nes jis pasizymi raudonais spuogiukais su baltom virsunem. Mums buvo tas pats, tai gydymas buvo toks:tepti baltas virsunes kalio permanganato tirpalu(kur bambytem duoda), jei tokio neturit-briliantine zaluma ar jodu, jei to neturit-spiritu. Mums gydytojai dar buvo israse fucidin tepala, jis antibiotinis, bet, manau, galit prasisukti ir su tom nekaltom priemonem 4u.gif
Spaudyti pulinukus grieztai draudziama, nes galit apkresti didesni odos plota 4u.gif
*

Sveikute, labai aciu uz atsakyma 4u.gif

Ne ne as tikrai dabar nesiruosiu nutraukti maitinimo, iki pasimatymo su gydytoju liko 10 dienu, tai kaip nors jau iskentesiu, nors bus sunku doh.gif
O tada jau tikiuosi suzinosiu tikraja priezasti ir nebereikes spelioti rolleyes.gif
o tai dabar kasdiena internete landau ir ieskau panasiu berimu... doh.gif

kristinuv
Mamytes, tik netepkit Fucidinais ir panasiais tepalais veiduko. as pati turiu sia berimo problema ir vaikuciai turejo, tai vaikuciams praejo savaime, bet ilgai laikesi. santariskiu odos ligu skyriaus vedeja nepataria teplioti veiduko visokiais antibiotiniais ir ypac hormoniniais tepalais ne tik vaikuciams, bet ir suaugusiams.
nepykit ua tokia kategoriska nuomone.
Mums patare tepti riebiu kremuk, kartais praplauti su medetku arbatele, nes ramuneles gali alergizuoti.
zzitukass
sveikutės,kažko mus staigiai pabėrė, veidukas ir galvutė, spuogeliais, vienu viršunėlės skaidraus skyčio pilni, kiti raudoni taškučiai, o ant kūnelio kaip ir tokiais plėmukais. manau kad alergija, maitinu pati, ir tikriausiai išbėrė nuo torto, bėrimukas pats praeis, ar kreiptis i gydytoją? daugiau tikrai jokių tortų nebevalgysiu kol maitinsiu blush2.gif
laurinukai
QUOTE(zitukas24 @ 2009 10 21, 13:07)
sveikutės,kažko mus staigiai pabėrė, veidukas ir galvutė, spuogeliais, vienu viršunėlės skaidraus skyčio pilni, kiti raudoni taškučiai, o ant kūnelio kaip ir tokiais plėmukais. manau kad alergija, maitinu pati, ir tikriausiai išbėrė nuo torto, bėrimukas pats praeis, ar kreiptis i gydytoją? daugiau tikrai jokių tortų nebevalgysiu kol maitinsiu blush2.gif
*

As tai siulyciau pasirodyti gydytojai.Musu dukryte tai vejaraupiais susirgo ir girdejau kad nemazai vaiku dabar jais serga.
*Grazina*
Mano suneliui kamuoja ant veiduko toks nelabai ryskus berimas,bet net nzn nuo ko blink.gif
bankininke
kai maniske isberia-tiesiog duodu zirtek sirupelio arbatini sauksteli wink.gif wink.gif
Testify
Svieki.

Vakar vakare, paraudo broliuko {3m} žandukai. ne pabėrė, o tiesiog paraudo. šiandien ryte atsikėlė, jų nebebuvo, tačiau po kurio laiko vėl išraudo, dabar lyg ir vėl nyksta.

Dar vakar dieną buvom mieste, tai ar gali čia būt pašalimas? O gal tai alergija, nes prieš dvi dienas mūsų namuose apsigyveno katinukas? {nors katinų alergijos požymiai yra visiškai kitokie..} unsure.gif
Lusiukas
QUOTE(Testify @ 2009 12 13, 14:32)
Svieki.

Vakar vakare, paraudo broliuko {3m} žandukai. ne pabėrė, o tiesiog paraudo. šiandien ryte atsikėlė, jų nebebuvo, tačiau po kurio laiko vėl išraudo, dabar lyg ir vėl nyksta.

Dar vakar dieną buvom mieste, tai ar gali čia būt pašalimas? O gal tai alergija, nes prieš dvi dienas mūsų namuose apsigyveno katinukas? {nors katinų alergijos požymiai yra visiškai kitokie..}  unsure.gif
*

As vaikysteje turejau ta beda, del pasalimo. Buvau pasalus veida viena karta neblogai, tai paskui uztekdavo ir menkesnio saltuko. Tai bent jau man budavo taip: grizus is lauko i silta patalpa zandai ziauriai uzrausdavo, o po keliolikos minuciu, pradejus jau atsilinet, ismetydavo baltom demem su tokiu lengvu patinimu. Viskas praeidavo po kokios valandos. Na ir su sia beda kovojau kelias ziemas, nepadedavo joks riebus kremas. Dabar jau pamirsta mirksiukas.gif
Del katinuko visko gali buti. Stebek, ar neparausta zandukai po to kai pazaidzia su juo. O gal tiesiog suvalge kazka, ko anksciau nevalgydavo?
Naira
Sveikos,
gal padesit ir mums.
Is pradziu nugaros oda buvo tik siurksti, dabar lyg pasimate spuogeliai smulkus. Bet nei neniezti nei, ka.
Ir jau gal 3 savaite. Gal kam taip buve?
I polilinika nevedu, nes pasigausim dar baisesni gripa.......

Buvom spali Turkijoj, kai grizom lyg pabere ir vel praejo....

Ir kas cia galetu but? Namie labai sausa ir karsta, galvoju gal nuo to. Nezinau net jau ..
Pavasarinė_Kikilė
Mamytės, gal galite parašyti savo nuomonę- dukrytę beria visą veiduką ir galvytę, gyd.sakė praeis, bet bėrimas tęsiasi savaitę. Mažylei 3 sav. Ar čia alergija nuo mano maisto (šiaip stengiuos žiūrėt, ką valgau), ar kažkas kito? Kaip prižiūrėti tokią odelę (valau virintu vandenuku)? Ačiū už patarimus.
user posted image
sena pažįstama
QUOTE(Pavasarinė_Kikilė @ 2010 04 09, 15:49)
Mamytės, gal galite parašyti savo nuomonę- dukrytę beria visą veiduką ir galvytę, gyd.sakė praeis, bet bėrimas tęsiasi savaitę. Mažylei 3 sav. Ar čia alergija nuo mano maisto (šiaip stengiuos žiūrėt, ką valgau), ar kažkas kito? Kaip prižiūrėti tokią odelę (valau virintu vandenuku)? Ačiū už patarimus.
user posted image
*

Labai grazus odos stafilakoko pavyzdys, toki turejom 4u.gif Nezinau, is kokio jus miesto, bet vaziuociau i Santariskes, jei kartais vilniete.
Gydyti sekmingai galite ir namuose, gydymas paprastas: ryte ir vakare spuogiukus tepate spiritu(kur bambytei skirta) bei kalio permanganato tirpalu(irgi tinka tas, kuris bambytei skirtas), karta per diena-antibiotiniu Fucidin tepalu(receptinis). Praeis per savaite, jei sekmingai gydysit ir nesuleisit i zarnyna. Jei pateks i zarnyna-vargsit ilgai ir nuobodziai.
Pavasarinė_Kikilė
Dėkui už patarimus. Vėl buvom pas pediatrę savo ir pas neonatologą ligoninėj, vienos nuomonė - nuo mamos hormonų bėrimas, kitos - prakaitinė...
Noriu pasiteiraut- kaip jūsų mažyliui svoris priauginėjo su auk.stafilokoko problema? Mano mažylės svoris labai lėtai auga... Gal tikrai AS yra g.gif .

QUOTE(sena pažįstama @ 2010 04 09, 15:50)
Labai grazus odos stafilakoko pavyzdys, toki turejom 4u.gif Nezinau, is kokio jus miesto, bet vaziuociau i Santariskes, jei kartais vilniete.
Gydyti sekmingai galite ir namuose, gydymas paprastas: ryte ir vakare spuogiukus tepate spiritu(kur bambytei skirta) bei kalio permanganato tirpalu(irgi tinka tas, kuris bambytei skirtas), karta per diena-antibiotiniu Fucidin tepalu(receptinis). Praeis per savaite, jei sekmingai gydysit ir nesuleisit i zarnyna. Jei pateks i zarnyna-vargsit ilgai ir nuobodziai.
*

renu
QUOTE(Pavasarinė_Kikilė @ 2010 04 10, 12:05)
Dėkui už patarimus. Vėl buvom pas pediatrę savo ir pas neonatologą ligoninėj, vienos nuomonė - nuo mamos hormonų bėrimas, kitos - prakaitinė...
Noriu pasiteiraut- kaip jūsų mažyliui svoris priauginėjo su auk.stafilokoko problema? Mano mažylės svoris labai lėtai auga... Gal tikrai AS yra  g.gif .
*

Mano suneliui (5 sav.) irgi toks berimas, tik gerokai gausesnis. Is pradzhiu buvo tik ant zandzhiuku, paskui pradejo plisti, ant kaktos, ties smilkiniais, ant smakro, dabar jau net ant ausyciu. Visas plitimas vyko gan greitai (per 1-2 dienas). Gydytoja buvo paziuret - sake berimas alerginis, jei nepraeis per savaite, ishrasys Fucidin tepalo.
Ar tas Fucidin tikrai padeda, nes apie ji esu girdejus, kad jis tik paslepia, o ne ishsprendzhia problema. Be to, jis turi antibijoti, kuriu nelabai norisi.
Be to, man keista, vieni sako, kad alergija, o kiti, pasirodo, kad AS..juk chia du skirtingi dalykai.

Del AS, mano dukra turejo, kai buvo 1 men. buvo ir Santariskese ir visur kur, gydemes net antibijotikais (ir as geriau, nes AS buvo piene), bet jos nebere, nes AS rado ishmatose. O svoris jai augo labai prastai (per pirma men. priaugo tik 240 g.), tik mums niekas nesake, kad tai gali buti susije su AS.
asaraa
Pas mano maziuka siandien ryte pedutes buvo isbertos, atrode kaip sukojinem bordinem. Ir ant vienos leskutes buvo didesnis blynas berimo ir daug pavieniu taskiuku. Paskiau atsirado ir ant delniuku ir pirstuku, atsirado ir ant pilvo. Na visur tu taskiuku buvo isskyrus veida ir nugaroje siektiek. Paskiau atsirado temp 37,7 , paskiau 38,2 , o dabar 39.
Kas idomiausia kad tas vadinamas berimas, braukiant pro tuos taskelius nieko nesijaucia, oda lygi. Kai pasiskambinau daktarei, manes paklause ar patempus odele ji tampa balta (be taskiuku), mano atsakymas - taip. DIAGNOZE: enterovirusas. Reikia pagerti vitamina C ir zyrtek. Paminejo kad tas berimas su karsciavimu gali trukti 2-3dienas. Ir kad sis virusas dabar jau siaucia 2-3 savaites.

Tikiuosi kamnors pagelbejau 4u.gif
mylittleprincess
sveikos.skaiciau ne visa tema ir kiek perskaiciau,neradau apie musu beda.todel prasysiu pagalbos,jei,zinoma,esat susidure.na,as pas savo mergyte antra karta toki dalyka pastebiu,bet pirmas kartas buvo labai senai-daugiau nei pries metus ir jau neatmenu,kaip gydziau doh.gif blush2.gif is pradziu maniau,akd gal vejaroupiai(pagaliau...),bet paskui pasirode,kad ne...
taigi,vakar mano mergyte apie pietus ateina ir sako,akd jai niezti-parodo nugaryte ir krutinyte-apziurejau ir pamaciau,akd jai priekyje iki krutinytes nuo kakliuko visa isberta smulkiais spuogiukais,o pati odele raudonu dideliu plemu uzejus,tas pats ir nugaroj iki puses nugaros-nieko nedariau,tik ismaudziau. siandien vel tas pats-nesumazejo nei plotai,nei niezejimas doh.gif nezinau,ka daryt,sakau,jei ryt dar bus-reiks parodyt gyd,mes beje,ne LT gyvenam.sakau,gal zinot koki tepaliuka? turim bephanten ir essex tepaliuko,bet bijau jais tept,ar jie pades.aciu uz pagalba
sena pažįstama
QUOTE(mylittleprincess @ 2010 06 07, 13:23)
nezinau,ka daryt,sakau,jei ryt dar bus-reiks parodyt gyd,mes beje,ne LT gyvenam.sakau,gal zinot koki tepaliuka? turim bephanten ir essex tepaliuko,bet bijau jais tept,ar jie pades.aciu uz pagalba
*

O zinot, pasakysiu taip, kaip man dermatologai pasake kazkada: berimai dazniausiai buna virusines kilmes bei alerginiai. Tiek vienu, tiek kitu atveju tepalai niekuom nepades. Geriausias vaistas-maudynes po svariu vandeniu ir...laikas.
Essex nepakenks tikrai, ypac jei turite "Essex lotion"-jis vandeniniu pagrindu 4u.gif
mylittleprincess
nea,pas mane tepalas ir jis be vandens,bent sudetyje taip raso g.gif verysad.gif
vesiu as ja ryt,jei dar bus tas berimas pas gyd,ziuresim,ka pasakys

aciu uz atsakyma 4u.gif
mylittleprincess
praejo mano merginai tas berimas,bet net nesuprantu,nuo ko jis atsirado g.gif
galvoju,kad netiko kremas nuo saules? bet juo as ja tepiau diena pries tai ir viskas ir skirtas jis tik vaikams su spf30
sena pažįstama
QUOTE(mylittleprincess @ 2010 06 09, 14:25)
praejo mano merginai tas berimas,bet net nesuprantu,nuo ko jis atsirado g.gif
galvoju,kad netiko kremas nuo saules? bet juo as ja tepiau diena pries tai ir viskas ir skirtas jis tik vaikams su spf30
*

Nu as jums sakiau, kad praktiskai visi berimai negydomi praeina, tik kad vieni anksciau, kiti veliau smile.gif drinks_cheers.gif
Labai mazai buna tokiu, kuriuos reikia gydyti spec vaistais.
ugnele78
sveikos mamos,

auginu 2 men suneli ir jau 2 sav kaip jo veidelis " isbertas". negaliu to pavadinti isberimu spuogeliu nera jie tasri po oda butu, pati odele labai sausa. kaktyte net papleiskanojus. kaip iseinam lauke oda oatrodo labai grazi. Pirma nusiveziau ji pas alergologa, tai ji tik paziurejus pasake kad reikia keisti misini, ( maitinbau pati deja tik men). prirase tepalu pasidaryti. Viena tepala kuris yra su cinku ir kiaules taukais pasidariau ir jau siandein ji teplioju juo o to kur su harmonais dar nedariua pabijojau??? palauksi usakaiu kelias dienels matysiu kads darysis. nes ir misini dabar pirkau Alergy. jei jis alergiskas pienio baltymu ikaip tas berimas jo turetu atrodyti ( gal spuogeliai su baltomis virsunemis?, slapiuojanti oda), kurios vietos turetu buti isbertos. Gal galite kuri pakomentuot. lauksiu atsiliepimu a.z.
sena pažįstama
QUOTE(ugnele78 @ 2010 06 24, 17:17)
sveikos mamos,

auginu 2 men suneli ir jau 2 sav kaip jo veidelis " isbertas". negaliu to pavadinti isberimu spuogeliu nera jie tasri po oda butu, pati odele labai sausa. kaktyte net papleiskanojus. kaip iseinam lauke oda oatrodo labai grazi. Pirma nusiveziau ji pas alergologa, tai ji tik paziurejus pasake kad reikia keisti misini, ( maitinbau pati deja tik men). prirase tepalu pasidaryti. Viena tepala kuris yra su cinku ir kiaules taukais pasidariau ir jau siandein ji teplioju juo o to kur su harmonais dar nedariua pabijojau??? palauksi usakaiu kelias dienels matysiu kads darysis. nes ir misini dabar pirkau Alergy. jei jis alergiskas pienio baltymu ikaip tas berimas jo turetu atrodyti ( gal spuogeliai su baltomis virsunemis?, slapiuojanti oda), kurios vietos turetu buti isbertos. Gal galite kuri pakomentuot. lauksiu atsiliepimu a.z.
*

Pakeiskit misini ir panaudokit koki Esexs lotion tepala:jis vandens pagrindu, drekins pazeista odele. Cinkas su kiaules taukais cia netinka schmoll.gif
O koks israsytas tas hormoninis? Siaip nelabai skuba su hormoniniais, gal nehormoninis, gal koks kitoks israsytas? Parasykit pavadinima 4u.gif

Alerginiai berimai buna be baltu virsuniu,neslapiuojantys, tik tiesiog raudoni mazi spuogiukai, kurie tai pabala, tai vel parausta.
ugnele78
sveikos mamytes,

gal kuri galite rekomenduot gyd. alergologa vilniuje, nes kaune klinikose visi alergologai užimti iki rugsejo men. aciu
jola24
Sveikos mamos, esame ne Lietuvoje, gal galite patarti kaip kovoti su dilgėline, dukrai 2,8 m. nežinau ką daryti, ar būtina duoti vaistų, ar tik alergeno pašalinimas padės
IndreButukas
QUOTE(jola24 @ 2010 07 02, 12:59)
Sveikos mamos, esame ne Lietuvoje, gal galite patarti kaip kovoti su dilgėline, dukrai 2,8 m. nežinau ką daryti, ar būtina duoti vaistų, ar tik alergeno pašalinimas padės
*

Laba diena, šiek tiek teorijos:

Dilgėlinės dažniausios priežastys gali būti:
Alerginės (maistas, vaistai, aeroalergenai, augalai,
vabzdžių įkandimai, kontaktiniai alergenai);
Pseudoalerginės (acetilsalicilo rūgštis, analgetikai, maisto
koncervantai, dažai);
Dilgėlinė dėl infekcijų (mikozės, bakterinės infekcijos,
parazitozės), piktybinių navikų;
Fermentų paveldimas nepakankamumas (C1 inhibitoriaus deficitas);
Autoimuninė dilgėlinė
Psichosomatinė - psichologinė;
Idiopatinė - neaiški kilmė.
Klinika
Niežėjimas: ryškiausias atsirandant pūkšlei, vėliau mažėja, padidėja vakare
Pūkšlės: atsiranda ir išnyksta be pėdsakų per 24val.
Gali būti kartu su angioedema
Kartais nuovargis, gastrointestinaliniai simptomai (skausmas, pykinimas)
Nukasymai nebūdingi, ligoniai linkę trinti beriamas vietas

Tad kaip matote - ne tik alergija gali lemti dilgėlinę. Žinoma, nustačius provokuojantį dilgėlinę vaiksnį ir jį pašalinus, dilgėlinė išnyksta, tačiau tai tikrai labai ilgai užtrunka ir tyrimus turi paskirti gydytojas. Jei vaikas serga, ar neseniai karščiavo, viduriavo, kosėjo - dilgeline galėjo lemti infekcija, ir ją išgydžius dilgėlinė išnyksta. Iš patirties galiu pasakyti (esu vaikų gydytoja - alergologe ir pulmonologė) kad surasti provokuojantį alergena yra labai sunku. Taip kad pradziai belieka pavartoti priešalerginius vaistus - acetirina, zyrtec, loratadiną, klaritina ir t.t. įprastomis tam amziui dozėmis, jei negerėja - galima jas didinti net iki 4kartų. Būtu gerai, jei pasidarytumet bent bendra kraujo tyrima, kad nustatyti ar dilgelinę lėme virusinė, bakterinė infekcija ar ne.
Pagarbiai,
Gyd.Butiene
IngaS
Sveiki, mano berniukui 2 metukai ir 4 menesiai, prasidejo pavienis berimas, dabar siaubingai isberta rankuciu sulenkimo vietose, nugaryte, kojos, kakliukas, smakras, uzpakaliukas... ar cia nuo to, kad stipriai prakaituoja? mes esam alergiski pieno baltymui bei dar daug kam.. kazin, ar nuo dantu pastos priedu galejo isberti? naudojam Elgydium su misko uogom... brangi, prancuziska... net baisu ziureti i vaika... prausiu labai daznai po dusu, bet nepadeda... taip nezmoniskai karsta... gal kam taip buvo? verysad.gif
sena pažįstama
QUOTE(IngaS @ 2010 07 18, 18:05)
Sveiki, mano berniukui 2 metukai ir 4 menesiai, prasidejo pavienis berimas, dabar siaubingai isberta rankuciu sulenkimo vietose, nugaryte, kojos, kakliukas, smakras, uzpakaliukas... ar cia nuo to, kad stipriai prakaituoja?
*

Panasu, kad prakaitine 4u.gif Nieko baisaus, praeis, kai aprims karsciai. Tiesiog vaikas alergiskas ir karsciui... mirksiukas.gif
Mano vaikui panasiai tiek pat, bet kiaura diena sedi vandeny(jei salygu neturiu baseinukui, tai vonioj i vonele vesia pasodinu valandai kokiai), duso per mazai, kai vaikas alergiskas karsciui.
piene_66
QUOTE(asaraa @ 2010 06 02, 20:49)
Pas mano maziuka siandien ryte pedutes buvo isbertos, atrode kaip sukojinem bordinem. Ir ant vienos leskutes buvo didesnis blynas berimo ir daug pavieniu taskiuku. Paskiau atsirado ir ant delniuku ir pirstuku, atsirado ir ant pilvo. Na visur tu taskiuku buvo isskyrus veida ir nugaroje siektiek. Paskiau atsirado temp 37,7 , paskiau 38,2 , o dabar 39.
Kas idomiausia kad tas vadinamas berimas, braukiant pro tuos taskelius nieko nesijaucia, oda lygi. Kai pasiskambinau daktarei, manes paklause ar patempus odele ji tampa balta (be taskiuku), mano atsakymas - taip. DIAGNOZE: enterovirusas. Reikia pagerti vitamina C ir zyrtek. Paminejo kad tas berimas su karsciavimu gali trukti 2-3dienas. Ir kad sis virusas dabar jau siaucia 2-3 savaites.
Tikiuosi kamnors pagelbejau  4u.gif
*

Ta pati istorija, kaip ir pas mus doh.gif is sestadienio i sekmadieni nakti sukarsciavo iki 38,8, idejau zvakute, bet ryte temperatura buvo 39,2, dejau vel zvakute. Patebejau, kad labai keistai isberti delniukai ir padukai g.gif kunelis ir pabertas, bet jau is anksciau, prakaitine. Po 3,5val temperatura 39,6 blink.gif zalio supratimo neturejau, kas tam vaikui yra unsure.gif dar sekmadienis doh.gif nuvaziavom i ligonine - gydytojas tik paziurejes iskart pasake, kad Entero virusas, butent toks berimas budingas, auksta temperatura ir dar gerkle raudona. Siandien temperaturos tik ryte truputi turejo, bet berimas paryskejes, isplito auksciau...na bet kol kas neimu i galva, turetu praeit...nes kitokio gydymo nera, tik temperaturos musimas ir butinai pakankamas kiekis skysciu ir drusku.
Vitaminas
labas visiems cia as pirma karta tai nezinau nuo ko ir pradeti. atsitiko tokia beda ji jau tesiasi nemazai laiko praita vasara buvo iskilusios kelios raudonos demes, galvojau kad tik taip trukumas vitaminu ar kitko ko nors. Dbr kai pasiziuriu ju labai daug atsirado verysad.gif ir nezinau ka daryti ar tai koki krema parekomenduotumet, ar kokias tabletes, kai netrini tai ir neskauda bet tai nelabai graziai atrodo.

user posted image

user posted image

user posted image
*gitagita*
reiketu gydytojai pasirodyt.SM diagnozes nenustatys 4u.gif
Sviesioji
QUOTE(*gitagita* @ 2010 07 21, 11:08)
reiketu gydytojai pasirodyt.SM diagnozes nenustatys 4u.gif
*

Pritariu. Bet galiu ir paspeliot... Jei tik vasara (ar epizodiskai) atsiranda, tai g.b. alergija, pvz. nuo prakaito arba nuo bet ko.
icing sugar
O aš norėjau paklaust, kaip atrodo tas išbėrimas nuo prakaito? g.gif Mano dukrytę pabėrė, bet kažkaip keistai unsure.gif ant vienos kojos tokie spuogeliai, aplink paraudę ir gana nemaži ploteliai, ant kitos kojytės mažesni tie spuogeliai. Temperatūros nėra, gal kiek irzloka pasidarė unsure.gif Kaži ar čia tas karštis kaltas ar kas kitas? g.gif
akvilezd
labai prasau padekite, mano pusantru metuku suneliui pasake kad stomatitas nors visiskai taip neatrodo .. jam ant lupyciu pasirode baltos puslytes ir kuo toliau tuo labiau jos plinta, nera skausmingos nes vaikutis viska valgo geria be problemu, gyd liepe tept tepaliuku ir tipo praeis ir pasake kad tai stomatitas internete paskaiciau stomatito pozymius visiskai skiriasi nuo maniskio sunelio... gal kuri mamyte buvo susidurusi su sia liga? kaip gydetes?
akvilezd
labai prasau padekite, mano pusantru metuku suneliui pasake kad stomatitas nors visiskai taip neatrodo .. jam ant lupyciu pasirode baltos puslytes ir kuo toliau tuo labiau jos plinta, nera skausmingos nes vaikutis viska valgo geria be problemu, gyd liepe tept tepaliuku ir tipo praeis ir pasake kad tai stomatitas internete paskaiciau stomatito pozymius visiskai skiriasi nuo maniskio sunelio... gal kuri mamyte buvo susidurusi su sia liga? kaip gydetes? is anksto aciu uz atsakymus...
Magnifique
QUOTE(akvilezd @ 2010 07 23, 13:35)
labai prasau padekite, mano pusantru metuku suneliui pasake kad stomatitas nors visiskai taip neatrodo .. jam ant lupyciu pasirode baltos puslytes ir kuo toliau tuo labiau jos plinta, nera skausmingos nes vaikutis viska valgo geria be problemu, gyd liepe tept tepaliuku ir tipo praeis ir pasake kad tai stomatitas internete paskaiciau stomatito pozymius visiskai skiriasi nuo maniskio sunelio... gal kuri mamyte buvo susidurusi su sia liga? kaip gydetes? is anksto aciu uz atsakymus...
*

Tai stomatitas kai buna,tai ir buna pusleles gleivinese.Nebutinai burnoj,gali buti ir kitur.Realiai kitokio gydymo ir ner,tept Kamistad N ir laukt,kol praeis,matuot temperatura,ar nekyla-jei uzkilus daug-duot nuo temperaturos.O siaip,svelnesnis maistas,daug gerimo.Man stomatitas dauvo DAUG (7-8-9 kartus).
akvilezd
aciu jau susiradau info ir daugiau,bei nukeliavom pas gyd kita tai viska graziai paaiskino kaip kas .. 4u.gif
storasmeskius
Sveikos mamytes, jau rasiau anksciau apie savo bedele, tai pagaliau issiaiskinome kas mums yra, tik naujienos nedziuginancios sad.gif

Keratosis Pilaris mums

user posted image

Buvome pas prof. Baleviciene

gal kas susidurete ?
asaraa
QUOTE(asaraa @ 2010 06 02, 20:49)
Tikiuosi kamnors pagelbejau  4u.gif
*

ehhh mes vel sita bruda pagavom doh.gif
astulka1
vaikui atsiardo baltas spuogelis, palink raudona - cia alergija?
admin*1
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.