Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Mozaika
Supermamų klubas > Mūsų namai > Rankdarbiai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
bugyte
Zuzula pabandyk sumažinti (apipjaustyti iš šonų) plokštę mirksiukas.gif
Ir aukščiau nosytę - gal darbelis gausis dar graženis nei norėjai 4u.gif
Papildyta:
Irmulia atėjai su nuotraukom mane paerzinti lotuliukas.gif
Negaliu kaip noriu prie jūros wub.gif noriu akmenėlių wub.gif wub.gif
Papildyta:
Linutuke jau tas tavo įdėtas žmogeliukas koks linksmuolis biggrin.gif
GAPO
QUOTE(irmulia @ 2007 04 16, 13:14)
O su kuo bandei valyti glaisto likučius? su kempinėle, skudurėliu?
Kitu atveju galima ir dantų šepeteliu pašveisti
user posted image

Žodžiu išbandyk ir parašyk kaip sekėsi  mirksiukas.gif
*

Kai dariau vien tik su plytelių duženom valiau su šiurkščiąja kempinėles puse(visa sudilo doh.gif ), paskui pabandžiau su rankšluosčiu(austas tokiais kvadračiukais, gal "frotiniu" vadinamas) , tai šis žymiai lengviau nuvalė. Taip kad mėginau ir akmenis valyt analogiškai, bet schmoll.gif . O kaip su tuo šepetėliu seksis, bus matyt. g.gif
Tarp kitko, žiūrėjau aš į tą dantų šepetėlį, bet pati pasijuokiau iš savo minties lotuliukas.gif , o pasirodo, paskubėjau.
zuzula
Apipjaustineti plokste sakot g.gif Bet as tokia maksimaliste biggrin.gif noriu didelio biggrin.gif
Teks pas kaimyna eiti,nes mes neturim jokio pjuklelio. Ir su kokiu mazuciu gali neiseiti,nes plokste 18mm
O sakykit, ar galima (ar imanoma) mozaikuoti kartona (stora popieriu) turiu dezute nuo skalbimo milteliu blush2.gif ir eidama pro sali pagalvojau gal visai nieko butu. Tik tikriausiai reiks uztepti ko ant virsaus- kazin ar tiks medienos impregnatorius?
bugyte
Aha dėl kartono mes jau truputėlį diskutavome, galima ant jo mozaikinti, bet problema ta jog norint pakabinti ant sienos didelio svorio paveikslą (veidrodį), kartonas gali neatlaikyti ir tiesiog suplyšti ties kabliuko vieta unsure.gif
irmulia
QUOTE(zuzula @ 2007 04 16, 13:48)
Labukas  4u.gif
Idedu nuotraukas, ka as turiu My Webpage  sorry,pirma karta dedu, tai nezinau ar pavyks
as norejau daryti didele veidrodine mozaika- plokste 40*90 cm,per viduri buciau idejusi staciakampio formos veidrodi ir aplinkui apdejusi netaisiklingos formos veidrodzio duzenomis. Bet (kadangi taip nesekmingai nupjoviau krasta) nebeturiu ka deti i plokstes viduri. Gaunasi, kad plokste labai didele, o veidrodis -mazas  verysad.gif  Dabar pagalvojau,teks maza mozaika daryti (bet ,velgi, neturiu ant ko  verysad.gif  )
*

Ar taip atsitiko?
user posted image

zuzula
Irmulia, jo taip nuskilo. O del kartono tai as galvojau mozaikinti dezute- nedaryti kabinamo ant sienos kaip veidrodzio
irmulia
Jei tai bus dėžutė, kodėl gi ne, bet jei kartonas plona stai yra tikimybė, kad jis išburks ir visa mozaika atšoks. Jei tai kartono plokštė (na tokia kur kala prie sekcijų ar spintų užpakalinės pusės arba tai stalčių dugnas) tai jį reiktų impregnuoti.
O čia variantas kaip "pataisyti" suskilusią dalį mirksiukas.gif
user posted image

bugyte
Lygiai taip pat norėjau patarti nuskelti likusią veidrodžio dalį drinks_cheers.gif
Tik manau kad taip vienodai neišeis g.gif
irmulia
Net jei nuskilusi dalis subyrėjo į keletą dalių, tai ne bėda- iš tų pačių dalių tiesiog sudėlioji pilną dalį palikdama tarpelius glaistui. mirksiukas.gif O po to dėlioji aplink smulkias veidrodžio daleles ir pan., kaip esi sumasčiusi. smile.gif
bugyte
QUOTE(irmulia @ 2007 04 16, 16:25)
Jei tai kartono plokštė (na tokia kur kala prie sekcijų ar spintų užpakalinės pusės arba tai stalčių dugnas) tai jį reiktų impregnuoti.

Aš savo veidrodį mozaikinau ant tokios plokštės, tai visai neimpregnavau, tik su švitriniu popierium truputį pabrūžinau ax.gif
irmulia
bugyte, gal ir nieko tokio tik saugok, kad drėgmės nepagautų mirksiukas.gif

Papildyta:
zuzula, turbūt kartojuosi, bet gal pravers
user posted image
zuzula
Na jus saunuoles, merginos ! cia tai gerai sugalvojot -kitoj pusej irgi nuskelti, bet as abejoju ar taip panasiai gausis g.gif as paprasysiu vyro, kad jis vistik pabandytu tiesiai nuskelti, o tada pagal veidrodzio dydi sumazinsiu plokste.
O del dezutes tai jau vel persigalvojau- ai negrazus dangtelis, ir jus teisios- paprastas kartonas istes.
Labai aciu jums,mergickos, uz palaikyma 4u.gif jau galvojau mesiu lauk ta ideja su mozaikiniu veidrodziu 4u.gif
irmulia
zuzula nemesk, pabaik ir mus parodyk mirksiukas.gif ir nesvarbu kad kažkas nesigaus, nes kaip matai, iš visko galima padaryti kažką gražaus ir nevisada ką sumastai tas turi gautis, kartais bekuriant galutinis variantas nė iš tolo nepanašus į pradinį sugalvotą. biggrin.gif Taip dar idomiau mirksiukas.gif
irmulia
Kaip pjauti su replėmis paprastą lėkštę:
user posted imageuser posted image
Ju.Ju
Sveikos panos 4u.gif
As irgi esu mozaikos megeja ax.gif Tik ka bebaryciau, viskas yra is netaisiklingos formos daleliu rolleyes.gif Grazu. Bet noretusi kazko naujo, o lygiai atpjaut kvadraciukais neiseina doh.gif Tiek visokiu irankiu ishbandziau, brangesniu ir pigesniu ir nulis rezultato unsure.gif
Viska smulkinu su plaktuku blush2.gif
Gal galit patart kokios firmos perkat irankius. Ir ar bus imanoma graziai susmulkint su juo akmens mases pliteles, ar tik plona stikla mastau.gif
LINUTUKĖ
o cia akiu paganymui, nu kokie man tie apvalus staliukai mieli bigsmile.gif

user posted image

user posted image

user posted image
irmulia
QUOTE(Ju-Ju @ 2007 04 16, 21:41)
Sveikos panos  4u.gif
As irgi esu mozaikos megeja  ax.gif Tik ka bebaryciau, viskas yra is netaisiklingos formos daleliu  rolleyes.gif Grazu. Bet noretusi kazko naujo, o lygiai atpjaut kvadraciukais neiseina  doh.gif Tiek visokiu irankiu ishbandziau, brangesniu ir pigesniu ir nulis rezultato  unsure.gif
Viska smulkinu su plaktuku  blush2.gif
Gal galit patart kokios firmos perkat irankius. Ir ar bus imanoma graziai susmulkint su juo akmens mases pliteles, ar tik plona stikla mastau.gif
*

Laukiam pasirodymo su savo darbeliais mirksiukas.gif, foto labai mėgstam biggrin.gif
Akmens masės plyteles geriau supjaustyti plutelių pjaustymo mašinėle lygiomis juostelėmis, tada priekalo ir spec. kūjo pagalba galima jas suskaldyti į vienodas daleles. Plačiau galima pasiskaityti ir įrankių pvz. rasti ankstesniuose temos puslapiuose. mirksiukas.gif
Ploną stiklą galima suskaldyti rėžtuko ir replių pagalba.
P.s Kokiu esi išbandžiusi įrankius mozaikai?
Papildyta:
QUOTE(LINUTUKĖ @ 2007 04 16, 21:42)
o cia akiu paganymui, nu kokie man tie apvalus staliukai mieli  bigsmile.gif
*

tikrai gražu, telieka pasižiūrėjus kokį vieną sukurti mirksiukas.gif
naca
kažkaip anksčiau tos temos nepastebėjau, kiek grožybių thumbup.gif dabar siaubas man doh.gif virusas puola doh.gif lotuliukas.gif
zuikiniauskienė
QUOTE(LINUTUKĖ @ 2007 04 16, 22:42)
o cia akiu paganymui, nu kokie man tie apvalus staliukai mieli  bigsmile.gif

mmmm.... grožis. thumbup.gif Ypač vidurinis. wub.gif
LINUTUKĖ
tikrai gražu, telieka pasižiūrėjus kokį vieną sukurti mirksiukas.gif
*

[/quote]

nu tai jau planuoju planuoju ax.gif bet tik vasaro, pas bobute kaime, pirma blyna svilinsiu biggrin.gif , plyteliu jau turiu, plaktuka irgi, ideja fiks irgi yra blush2.gif tai jei ka ir padarysiu tai dar negreitai doh.gif
irmulia
Tęsiant LINUTUKĖS pradėtą staliukų rubriką... biggrin.gif

Man panašu į tikrus lapus (ar kokius plastmasinius, guminius) g.gif
user posted image
LINUTUKĖ
[quote=irmulia,2007 04 17, 09:09]
Tęsiant LINUTĖS pradėtą staliukų rubriką... biggrin.gif

tai gi kad ir ruosiuosi staliuka daryti blush2.gif blush2.gif , tai ir staliuku rubrika susiveikiau biggrin.gif
irmulia
Kas turi kokių idėjų minčių dėl staliuko su tikroviškais lapais?
Ju.Ju
QUOTE(irmulia @ 2007 04 16, 23:09)
Laukiam pasirodymo su savo darbeliais mirksiukas.gif, foto labai mėgstam  biggrin.gif
*

blush2.gif Tai kazkaip man nelabai namuose tinka mozaika prie daiktu unsure.gif Tai viska dovanoju 4u.gif ir man smagu nes patinka procesas, ir zmones patenkinti thumbup.gif Nes kitaip buciau apsikrovus jau iki ausu doh.gif O fotkint nefotkinau kazkaip.... g.gif
O irankius tai nezinau kokius pirkau, nes buvo seniai, ismeciau susinervavus viska. Ir jau ilgai naudoju plaktuka cool.gif
irmulia
QUOTE(Ju-Ju @ 2007 04 17, 08:51)
blush2.gif Tai kazkaip man nelabai namuose tinka mozaika prie daiktu  unsure.gif Tai viska dovanoju  4u.gif ir man smagu nes patinka procesas, ir zmones patenkinti  thumbup.gif Nes kitaip buciau apsikrovus jau iki ausu  doh.gif O fotkint nefotkinau kazkaip.... g.gif
O irankius tai nezinau kokius pirkau, nes buvo seniai, ismeciau susinervavus viska. Ir jau ilgai naudoju plaktuka  cool.gif
*

Manau, mozaiką galima pritaikyti bet kokio stiliaus interjere mirksiukas.gif
O dėl darbų foto, seniau pati niekada nefotografuodavau savųjų, bet greitai supratau kad tai didelė klaida tai dabar įamžinu viską: ir esamus darbus ir mažas kūrinio užuomazgas. biggrin.gif Labai smagu po kažkiek laiko peržiūrėti savo darbus ir iš jų semtis idėjų kitiems būsimiems. biggrin.gif
furyy
Oaš labai norėčiau balkono vieną sieną išklijuot akmenukais. Bet kokį pagrindą naudot? g.gif Nes kai klijavau akmenukais vazoną, su plytelių klijais, tai tie klijai slenka žemyn. Gal reiktų užtept klijų ant sienos ir biskį palaukus klijuot g.gif Gal kuri žinot?
irmulia
user posted image
Papildyta:
QUOTE(furyy @ 2007 04 17, 10:20)
Oaš labai norėčiau balkono vieną sieną išklijuot akmenukais. Bet kokį pagrindą naudot? g.gif  Nes kai klijavau akmenukais vazoną, su plytelių klijais, tai tie klijai slenka žemyn. Gal reiktų užtept klijų ant sienos ir biskį palaukus klijuot g.gif Gal kuri žinot?
*

Gal per skytą masę padarei, todėl slnko žemyn, nes šiaip tai klijai labai greitai stingsta, dar priklauso kokius klijus naudojai g.gif
Klijuojant ant sienos, pasitarnautų plytelių klijavimo principas.

Plytelių klijavimo eiga

Klijai grindų ir sienų plytelėms klijuoti (su aprašymu)

Čia truputis info
Iš čia galima išsirankioti naudingą info.
furyy
QUOTE(irmulia @ 2007 04 17, 11:41)
user posted image
Papildyta:
Gal per skytą masę padarei, todėl slnko žemyn, nes šiaip tai klijai labai greitai stingsta, dar priklauso kokius klijus naudojai  g.gif
Klijuojant ant sienos, pasitarnautų plytelių klijavimo principas.

Plytelių klijavimo eiga

Klijai grindų ir sienų plytelėms klijuoti (su aprašymu)

Iš ča galima išsirankioti naudingą info.
*

Na gal per skysta buvo g.gif Matai kai klijuoji plyteles,tai pirmiausia prisitvirtini lentą, o tada virš jų klijuoji plyteles, todėl jos neslenka. Žinau, nes pati išklijavau ir vonią ir tualetą smile.gif Bet čia turbūt toks principas netinka g.gif
Gal reiks pradėt klijuot nuo apačios ir palaukt kol pirma eilė išdžius, tada gal prilaikys ir kitus...ir taip po eilutę g.gif
Kaži kaip atrodytų jei tarpuose tarp akmenukų priklijuočiau diskų g.gif
Papildyta:
Nes man labai balkone norisi senovės, viduramžių biggrin.gif
frederica
QUOTE(irmulia @ 2007 04 17, 09:51)
Kas turi kokių idėjų minčių dėl staliuko su tikroviškais lapais?
*

čia labai tiktų epoksidiniai klijai arba skystas akrilas. Su epoksidine derva buvau ''užkonservavus'' stikiniame inde žibutes,galia neturiu foto,tokiu pat būdu užpiltos kriauklės ir gintarėliaiuser posted image viena bėda tai labai brangu.-200 ml klijų kainuoja ~13lt verysad.gif šiam reikalui tinka skystas akrilas,mačiau akrilu užpiltas plyteles (virtuvei),su kavos pupelėm,citrinos grežinėliais ,įvairiom žolelėm fantastiškai atrodo.Tai va reikėtų pasidomėti apie skystą akrilą gal būtų pigiau.
furyy
Ar yra irmulia ko tu nežinotum g.gif smile.gif
irmulia
Aišku, kad taip blush2.gif mirksiukas.gif jaučiu, kad kuo labiau gilinuosi, tuo mažiau žinau biggrin.gif
Ju.Ju
QUOTE(furyy @ 2007 04 17, 11:20)
Oaš labai norėčiau balkono vieną sieną išklijuot akmenukais. Bet kokį pagrindą naudot? g.gif  Nes kai klijavau akmenukais vazoną, su plytelių klijais, tai tie klijai slenka žemyn. Gal reiktų užtept klijų ant sienos ir biskį palaukus klijuot g.gif Gal kuri žinot?
*

Klijoju mozaika lauke, tai kai kliojuoju virtikalia siena, darau tirstesnius klijus, (siaip naudoju paprastus klijus plitelem kloti skirtus lauke). Pradedu nuo apacios, ir neskubedama kilu i virsu. Vertikalus pavirsius klijojasi zymiai lieciau unsure.gif uz horizontalu, bet ka padarysi... visvien smagu thumbup.gif Naudoti lenta - geras patarimas mirksiukas.gif Tiesa, pries pradedant deti mozaika, pertepu pavirsius gruntu (suriseju) rolleyes.gif
irmulia
QUOTE(Ju-Ju @ 2007 04 17, 13:22)
Klijoju mozaika lauke, tai kai kliojuoju virtikalia siena, darau tirstesnius klijus, (siaip naudoju paprastus klijus plitelem kloti skirtus lauke). Pradedu nuo apacios, ir neskubedama kilu i virsu. Vertikalus pavirsius klijojasi zymiai lieciau  unsure.gif  uz horizontalu, bet ka padarysi... visvien smagu  thumbup.gif Naudoti lenta - geras patarimas  mirksiukas.gif Tiesa, pries pradedant deti mozaika, pertepu pavirsius gruntu (suriseju)  rolleyes.gif
*

Na Ju-Ju, nebeišsisuksi, biggrin.gif teks tau parodyti savo darbelius mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(furyy @ 2007 04 17, 10:49)
Na gal per skysta buvo g.gif  Matai kai klijuoji plyteles,tai pirmiausia prisitvirtini lentą, o tada virš jų klijuoji plyteles, todėl jos neslenka. Žinau, nes pati išklijavau ir vonią ir tualetą smile.gif  Bet čia turbūt toks principas netinka g.gif
Gal reiks pradėt klijuot nuo apačios ir palaukt kol pirma eilė išdžius, tada gal prilaikys ir kitus...ir taip po eilutę g.gif
Kaži kaip atrodytų jei tarpuose tarp akmenukų priklijuočiau diskų g.gif
Papildyta:
*

Kokius diskus turi omenyje?

Papildyta:
QUOTE(furyy @ 2007 04 17, 10:49)
*

O kaip tau vietomis aptrupėjusios senovinių plytų nuolaužos? Aišku, neišsikišusios, nes kitaip pavojinga būtų,(kas nors prisiglaudęs uodegą nusitarkuotų blink.gif)
arba spynos ir raktai aprūdiję? g.gif
furyy
Diskus turėjau omeny - kompaktus.
Senovinių plytų nuolaužos būtų super, bet kur gaut?
Ju.Ju
QUOTE(irmulia @ 2007 04 17, 14:37)
Na Ju-Ju, nebeišsisuksi,  biggrin.gif teks tau parodyti savo darbelius mirksiukas.gif
*

Che che tongue.gif Bandziau pafotkint, nu nekoks dar vazidelis blink.gif Nes aplinkui bardakas. Visa vaizda gadina unsure.gif Beto darbas tik pradetas, o veik yra ka. Noreciau per vasara padaryti ka sugalvojau blush2.gif Bet kai tik matysiu, kad jau galima parodyti - butinai pasigirsiu mirksiukas.gif
Beto vakar kaimyne sugadino nuotaika - pasake , kad per marga blink.gif Nu ka as zinau fool.gif Mozaika gi mastau.gif
furyy
Na diskai turbūt neprimintų senovės, bet būtų sumoderninta lotuliukas.gif hihihi.gif
irmulia
QUOTE(furyy @ 2007 04 17, 13:49)
Diskus turėjau omeny - kompaktus.
Senovinių plytų nuolaužos būtų super, bet kur gaut?
*

Nu nemažai gi griuvėsių yra palandžiok, tikrai rasi vieną kokią plytą mirksiukas.gif

irmulia
QUOTE(Ju-Ju @ 2007 04 17, 13:49)
Che che  tongue.gif  Bandziau pafotkint, nu nekoks dar vazidelis  blink.gif  Nes aplinkui bardakas. Visa vaizda gadina  unsure.gif Beto darbas tik pradetas, o veik yra ka. Noreciau per vasara padaryti ka sugalvojau  blush2.gif Bet kai tik matysiu, kad jau galima parodyti - butinai pasigirsiu  mirksiukas.gif
Beto vakar kaimyne sugadino nuotaika - pasake , kad per marga  blink.gif  Nu ka as zinau fool.gif Mozaika gi mastau.gif
*

Kartais mozaika iš ties būna perkrauta, kai yra viena marga visuma ir neišsiskiria aiškios detalės. bet nekreipk dėmesio į kaimynes, pavydas užgraužė ir tiek.
Taip kaip tik smagu yra pamatyti iš kokio bardako gimsta šedevras, tad nesikuklink ir mestelk pora nuotraukyčių wub.gif o jei vis tiek nesinori rodytis darbo eigoje, tada nekantriai laukiam kada pabaigsi mirksiukas.gif
zuzula
Labuka, merginos! 4u.gif
Taigi, vakar visai sugadinom veidrodi, bet nera to blogo, kuris neiseitu i gera mirksiukas.gif biggrin.gif ir siandien buvau pas stiklininkus (tie kurie pjausto stikla it t.t) ir ispjove man norimo dydzio veidrodi thumbup.gif bet kadangi naujasis veidrodis 4mm (o maniskis 2mm tikriausiai del to ir taip sunkiai lauzesi,nes prastas stiklas) labai nenusiminiau ir is ju dar pasiemiau duzio 4mm thumbup.gif puiku ar ne? Dar prisipirkau sendaikciuos graziu lekstuciu su gelytem. Labai laiminga.Viskas- einu dirbt. O tai cia SM prasedziu visa diena- nieko nepadarau, vaikai alkani burdake sedi biggrin.gif O kur dar mozaikavimas... Kai ka sukurpsiu-tada ir pasirodysiu IKI 4u.gif
irmulia
QUOTE(zuzula @ 2007 04 17, 14:45)
Labuka, merginos!  4u.gif 
Taigi, vakar visai sugadinom veidrodi, bet nera to blogo, kuris neiseitu i gera  mirksiukas.gif  biggrin.gif  ir siandien buvau pas stiklininkus (tie kurie pjausto stikla it t.t) ir ispjove man norimo dydzio veidrodi  thumbup.gif  bet kadangi naujasis veidrodis 4mm (o maniskis 2mm tikriausiai del to ir taip sunkiai lauzesi,nes prastas stiklas) labai nenusiminiau ir is ju dar pasiemiau duzio 4mm  thumbup.gif  puiku ar ne? Dar prisipirkau sendaikciuos graziu lekstuciu su gelytem. Labai laiminga.Viskas- einu dirbt. O tai cia SM prasedziu visa diena- nieko nepadarau, vaikai alkani burdake sedi  biggrin.gif O kur dar mozaikavimas... Kai ka sukurpsiu-tada ir pasirodysiu IKI  4u.gif
*

Nekantriai laukiam rezultatų drinks_cheers.gif
Ju.Ju
QUOTE(zuzula @ 2007 04 17, 15:45)
O tai cia SM prasedziu visa diena- nieko nepadarau, vaikai alkani burdake sedi  biggrin.gif O kur dar mozaikavimas... Kai ka sukurpsiu-tada ir pasirodysiu IKI  4u.gif
*

Aukso verti zodziai 4u.gif
O del nuotraukyciu, tai esu nufotkinus pradini varianta doh.gif Tai kai esiu link pabaigos nufotkinsiu, ir idesiu jums abi stadijas IKI dry.gif ir PO wub.gif
mirksiukas.gif sekmes jums visom, ir as dingstu 4u.gif
GAPO
QUOTE(furyy @ 2007 04 17, 10:20)
*

Aš pvz.,stiklą ir akmenukus (nedidelius) klijavau moment klijais, kaip ir Irmulia buvo patarusi. ax.gif

QUOTE(irmulia @ 2007 04 17, 13:37)
O kaip tau vietomis aptrupėjusios senovinių plytų nuolaužos? Aišku, neišsikišusios, nes kitaip pavojinga būtų,(kas nors prisiglaudęs uodegą nusitarkuotų  blink.gif)
arba spynos ir raktai aprūdijęg.gif
*

Čia tai geras . thumbup.gif turėtų atrodyt

QUOTE(Ju-Ju @ 2007 04 17, 13:49)
Beto vakar kaimyne sugadino nuotaika - pasake , kad per marga  blink.gif  Nu ka as zinau fool.gif Mozaika gi mastau.gif
*

hihihi.gif dėl to ir - kaimynė. Kitaip ir būt negali, kad nelepteltų ko. Nekreipk dėmesio irnesakyk.gif . Kai parodysi mums, gero žodžio nepagailėsim. mirksiukas.gif
Ju.Ju
QUOTE(GAPO @ 2007 04 17, 17:09)
hihihi.gif  dėl to ir - kaimynė. Kitaip ir būt negali, kad nelepteltų ko. Nekreipk dėmesio  irnesakyk.gif . Kai parodysi mums, gero žodžio nepagailėsim. mirksiukas.gif
*

mirksiukas.gif Aciu uz padrasinima drinks_cheers.gif Stengsiuos kuo greiciau, bet ir taip varau ishsijuosus karsta.gif nes planai grandioziniai hihihi.gif
irmulia
QUOTE(Ju-Ju @ 2007 04 17, 16:17)
taip varau ishsijuosus karsta.gif nes planai grandioziniai hihihi.gif
*

Didelį plotą mozaikini?
Ju.Ju
QUOTE(irmulia @ 2007 04 17, 18:18)
Didelį plotą mozaikini?
*

uhu doh.gif Pradejau nuo palyginti nedidelio, bet jau supratau, kad papluseti reikes.
Ishduosiu paslapti - mazaikinu laiptus ir kas aplinkui blush2.gif Kol kas. O poto turiu kitu planu rolleyes.gif
irmulia
QUOTE(Ju-Ju @ 2007 04 17, 17:28)
uhu  doh.gif Pradejau nuo palyginti nedidelio, bet jau supratau, kad papluseti reikes.
Ishduosiu paslapti - mazaikinu laiptus ir kas aplinkui  blush2.gif Kol kas. O poto turiu kitu planu  rolleyes.gif
*

Oioioi jau įsivaizduoju kaip atrodo wub.gif wub.gif wub.gif
zuzula
Merginos !!! Uzsidekit saugos akinius kai "karpot" stikla,veidrodi ar pan.! Karpiau mazom dalelem veidrodi- tai kaip spriege maza dalele tiesiai i aki! Bet, aciu Dievui, buvau su tais juokingais plasmasiniais akiniais. Pirstiniu neuzidejau (norejau,bet kad nesugrabaliojau daleliu) tai truputi pirstai kraujuoja nuo mazu mazu idreskimu, bet niekis. O akinius tai butinai uzsidekit
irmulia
Tu labai teisi zuzula džiaugiuosi, kad išsaugojai savo akis ir pirštukai nelabai nukentėjo. Bandei plonesnes pirštines mautis? g.gif
dar nediskutavome apie visas saugumo priemones karpant, skaldant ar pjaustant stiklą, plyteles, veidrodį ir kt.
Papildyta:
Tokie akiniai tikrai apsaugos akis ir kaina nesikandžioja-apie 4lt
user posted image
Ju.Ju
QUOTE(zuzula @ 2007 04 17, 19:50)
Merginos !!! Uzsidekit saugos akinius kai "karpot" stikla,veidrodi ar pan.!
*

Tai jau jo. As su plaktuku skaldau tai irgi kelis kart i veida nuleke blink.gif doh.gif
Reikia kas skaldo su plaktuku per skudura koki, tada nelekia niekas, bet nelabai matyt kur reikia musht kad pasmulkint unsure.gif Bet jei be skuduro tada tik su akiniais 4u.gif Reikes pas vyra skolintis suvyrintojo salma lotuliukas.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.