Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Organizmo valymas
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Nova
QUOTE(Lelija33 @ 2007 05 15, 14:21)
Arbatos, sultys ir kt. gėrimai įsiskaito į tuos 2 l skysčio, kurį reikia išgert per dieną. O kava - ne, nes ji kaip tik yra organizmo valymo trukdis.
*

O as nemanau, kad arbatos, sultys isiskaito. Dar priklauso, kokias arbatas gert, jei pvz kokias nors zolines, tai reikia issiaiskint, ar jos nevaro skysciu is organizmo.
Lelija33
QUOTE(Nova @ 2007 05 16, 11:04)
O as nemanau, kad arbatos, sultys isiskaito. Dar priklauso, kokias arbatas gert, jei pvz kokias nors zolines, tai reikia issiaiskint, ar jos nevaro skysciu is organizmo.
*

Matyt, reikia atkreipt dėmesį į arbatos sudėtį. O kad įsiskaito tie skysčiai, man sakė gydytoja.
sssaule
O kaip jūs jaučiate, kad organizmas išsivalė? Kažkada aš geriau Detox iš Vision preparatų, gėriau gal tirs mėnesius, aceit tiek užtenka išvalyti organizmui, bet nieko absoliučiai nejaučiau, kad kažkas būtų kitaip.
Paranormali
blush2.gif Geriu Detoxinal, o kas jauciasi, tai tik pastebejau kad daug spuogu atsirado visur..........isgeriau tik viena lapeli kol kas.Tai rodo kad organizmas valosi.... o kas toliau bus nzn lotuliukas.gif
liepsnele
QUOTE(Nova @ 2007 05 16, 10:04)
*

Isiskaito, nebent labai jos specifines arbatales butu, kaip kad prakaitavimui sukelt ir tt, bet ir tai yra geriami skysciai. Taip pat skysciu gaunam ir su vaisiais, sriubom thumbup.gif
Nova
QUOTE(liepsnele @ 2007 05 17, 23:38)
Isiskaito, nebent labai jos specifines arbatales butu, kaip kad prakaitavimui sukelt ir tt, bet ir tai yra geriami skysciai. Taip pat skysciu gaunam ir su vaisiais, sriubom  thumbup.gif
*

As arbatu labai daug visad gerdavau, bet mane pastoviai troskindavo. O kai pradejau gerti paprasta vandenuka su trupuciu druskos, praejo visi troskuliai.
rjolancikas
QUOTE(Nova @ 2007 05 18, 11:30)
As arbatu labai daug visad gerdavau, bet mane pastoviai troskindavo. O kai pradejau gerti paprasta vandenuka su trupuciu druskos, praejo visi troskuliai.
*

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
***Paulina***
QUOTE(Paranormali @ 2007 05 17, 21:03)
blush2.gif  Geriu Detoxinal, o kas jauciasi, tai tik pastebejau kad daug spuogu atsirado visur..........isgeriau tik viena lapeli kol kas.Tai rodo kad organizmas valosi.... o kas toliau bus nzn lotuliukas.gif
*

As irgi baigineju 30 tableciu, liko kokios 5 dienos. Jokiu spuogu, nieko smile.gif Bet nezinau, gal siaip kas nors darosi tongue.gif
Veila
ir aš Detox-kit nusipirkau. Tai į mineralinį kiekvieno po 30 lašų susilašinu ir geriu per dieną. O nežinot, geriau gerti prieš ar po valgio?
Nutariau atsisakyt kavos, (jau neberūkau thumbup.gif ) ir reguliuot ką kemšu į skranduką biggrin.gif šiandienos dienos racionas- ryžiai, salotos (be prieskonių), alyvuogės ir daaaug vandens
Joliuke
QUOTE(So Lucky @ 2007 05 15, 21:59)
O kaip tau pradejo rezultatas matytis, kokie pozymiai  4u.gif ?
*

Man pagrindinis požymis buvo tas, kad pradėjo tirp kilogramai. begeriant nukrito 3, o paskui dar 5 tongue.gif
Veila
mergičkos, šakės kaip blogai jaučiuosi fear.gif unsure.gif vakar pradėjau tuos lašiukus gerti, tai šiandien vos iš lovos pakilau- drebu, šaltis krečia, silpna, galva svaigsta, pykina unsure.gif ir į tualetą anksčiau eidavau ryte tik po kurio laiko (ko nors atsigėrus ir pan), o šiandien iškart tik prabudus, ir spalva tokia tamsi kažkokia pilka unsure.gif aš nežinau...pas mane darbų krūvos o aš kaip lavonas jaučiuosi...išbalusi visa...velnias jeigu ir ryt taip blogai bus, kaip aš į darbą važiuosiu doh.gif kam nors taip buvo, gal čia koks šalutinis poveikis unsure.gif
gaga99
QUOTE(Lelija33 @ 2007 05 14, 14:21)
O gal žinai, kur Kaune gaut to daikto? Norėčiau pabandyt.
*

Kur Kaune gauti tikrai nezinau, ant to lapuko yra jos kontaktinis telefonas, jei reikia parasysiu i az, pasiskambinus gal ka sutarsi. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Cikadelė @ 2007 05 14, 21:51)
domina ir mane valymas dėl kelių priežasčių- turiu daug problemų su oda, o sako, kad odos ligos atspindi, kad visokio brudo daug viduje, tai noriu išsivalyt, dar norėčiau labai svorio numest.....kaži ar klizmos padėtų g.gif o kai nutrauksiu ar vėl nesugrįš tie kilogramai g.gif  beje, o kam ta citrina? aš kai po gimdymo negalėjau tų reikaliukų atlikti net 3 mėn klizmavausi, nes negijo siuvimas ir šiaip l.užkietėję buvo, bet su paprastu vandeniu klzimavausi ax.gif
kokia čia paroda? atletikos manieže kokia nors vyksta? g.gif
*

Siuo metu Klaipedoje paroda nevyksta, as pirkau kai vyko manieze statybu paroda, bet ji daznai atvaziuoja i ivairias parodas. mirksiukas.gif
Joliuke
QUOTE(Veila @ 2007 05 20, 08:59)
mergičkos, šakės kaip blogai jaučiuosi  fear.gif  unsure.gif  vakar pradėjau tuos lašiukus gerti, tai šiandien vos iš lovos pakilau- drebu, šaltis krečia, silpna, galva svaigsta, pykina  unsure.gif  ir į tualetą anksčiau eidavau ryte tik po kurio laiko (ko nors atsigėrus ir pan), o šiandien iškart tik prabudus, ir spalva tokia tamsi kažkokia pilka  unsure.gif  aš nežinau...pas mane darbų krūvos o aš kaip lavonas jaučiuosi...išbalusi visa...velnias jeigu ir ryt taip blogai bus, kaip aš į darbą važiuosiu  doh.gif  kam nors taip buvo, gal čia koks šalutinis poveikis  unsure.gif
*

Taip blogai man tikrai nebuvo blink.gif jaučiau kelias dienas tokį lyg šleikšulį, paskui kelias dienas galvą paskaudėjo, bet viskas pakenčiama, ir iš lovos išlipau ir dirbau g.gif
Veila
QUOTE(Joliuke @ 2007 05 20, 15:02)
Taip blogai man tikrai nebuvo blink.gif  jaučiau kelias dienas tokį lyg šleikšulį, paskui kelias dienas galvą paskaudėjo, bet viskas pakenčiama, ir iš lovos išlipau ir dirbau g.gif
*

aš tai visą dieną ir slampinėju iš kampo į kampą...tai valandžiukę paguliu, tai prie kompo prisėdu..bet nėr jėgų nieko daryt...va daba jau užvalgiau ryžių, salotų, vaisių- kažkiek geriau, eisiu bandyt darbus parašyt g.gif net nžn kas čia su manim pasidarė doh.gif
Daivaa
QUOTE(Veila @ 2007 05 20, 09:59)
mergičkos, šakės kaip blogai jaučiuosi  fear.gif  unsure.gif  vakar pradėjau tuos lašiukus gerti, tai šiandien vos iš lovos pakilau- drebu, šaltis krečia, silpna, galva svaigsta, pykina  unsure.gif  ir į tualetą anksčiau eidavau ryte tik po kurio laiko (ko nors atsigėrus ir pan), o šiandien iškart tik prabudus, ir spalva tokia tamsi kažkokia pilka  unsure.gif  aš nežinau...pas mane darbų krūvos o aš kaip lavonas jaučiuosi...išbalusi visa...velnias jeigu ir ryt taip blogai bus, kaip aš į darbą važiuosiu  doh.gif  kam nors taip buvo, gal čia koks šalutinis poveikis  unsure.gif
*

Aš prieš metus ar porą gėriau tuos lašus, tai man kokią ketvirtą ir penktą dieną labai stipriai skaudėjo galvą. Matyt susijudino visokie toksinai ir kaip apsinuodijimas gavosi, bet paskui praėjo. Sugėriau visą pakuotę. Neprisimenu, kodėl, bet tuo metu atrodė, kad buvo naudinga juos gerti:)
Veila
QUOTE(Daivaa @ 2007 05 20, 16:18)
Aš prieš metus ar porą gėriau tuos lašus, tai man kokią ketvirtą ir penktą dieną labai stipriai skaudėjo galvą. Matyt susijudino visokie toksinai ir kaip apsinuodijimas gavosi, bet paskui praėjo. Sugėriau visą pakuotę. Neprisimenu, kodėl, bet tuo metu atrodė, kad buvo naudinga juos gerti:)
*

aga, vat man panašūs į apsinuodijimo požymius buvo. Temperatūra nukrito žemiau 36, galūnės pradėjo tirpt, galva svaigo. Bet dabar jau kažkaip į pavakarę geriau jaučiuosi bigsmile.gif
rutulux
QUOTE(Cikadelė @ 2007 05 14, 21:51)
domina ir mane valymas dėl kelių priežasčių- turiu daug problemų su oda, o sako, kad odos ligos atspindi, kad visokio brudo daug viduje, tai noriu išsivalyt, dar norėčiau labai svorio numest.....kaži ar klizmos padėtų g.gif o kai nutrauksiu ar vėl nesugrįš tie kilogramai g.gif  beje, o kam ta citrina?  aš kai po gimdymo negalėjau tų reikaliukų atlikti net 3 mėn klizmavausi, nes negijo siuvimas ir šiaip l.užkietėję buvo, bet su paprastu vandeniu klzimavausi ax.gif
kokia čia paroda? atletikos manieže kokia nors vyksta? g.gif
*

Fermentacijos ir puvimo procesai vyksta šarminėj aplinkoj, tad nedidelis parūgštinimas juos slopina, naikina ligas sukeliančias bakterijas, stimuliuoja naudingos ir būtinos mikrofloros veiklą, naikina pelėsius, kuri išplaunami si vandeniu pasirodo kaip tamsios skaidulos.
Čia vėl iš tos pačios knygos. Toliau ten rašoma, kad būtina klizmuotis norskartą per savaitę visą likusį gyvenimą.
Aš pati tai neprisiruošiu niekaip, bet reiktų pabandyt.
So Lucky
Valantis organizma gali ir baisesniu sveikatos sutrikimu pasireiksti, gali net sirdziai bloga pasidaryti, akmenys pradeti eiti ir plysti slapimtakiai ir t.t. Jei darosi, kas nors labai negero, tai geriau kreipkites i medikus, nelaukit, kol nelaime atsitiks. O jei paskauda galvyte, isberia, papykina, tai galit ir pakentet, turetu praeiti. Po to uztat jausites zymiai geriau
Papildyta:
QUOTE(Joliuke @ 2007 05 19, 18:02)
Man pagrindinis požymis buvo tas, kad pradėjo tirp kilogramai. begeriant nukrito 3, o paskui dar 5 tongue.gif
*

g.gif tai negerai, as nenoriu svorio numest blush2.gif
Cikadelė
Kaune nusipirkau Jadvygos Balvočiūtės žolių mišinį nr 46 organizmui valyti...Geriu trečia diena po pusė stiklinės triskart po valgio......Pakolkas nieko neajučiu, tik jau antra diena užeina kažkokie spazminiai skrandžio skausmai blush2.gif toks staigus tarsi skausmas, tarsi alkio jausmas...na kažkas panašaus į tai, kai labai labai labai norime valgyti ir taip viską suka viduj.... ax.gif

Man sakė, kad bent jau dvi pakuotes po 40 g tikrai reikia išgerti- tai va ir geriu ax.gif kažkaip nedrįsau gerti visokų tablečių, mechaniniam žarnyno valymui irgi nepasiryžau, tai bent žoleles gersiu cool.gif
liepsnele
QUOTE(rutulux @ 2007 05 21, 04:21)
Čia vėl iš tos pačios knygos. Toliau ten rašoma, kad būtina klizmuotis norskartą per savaitę visą likusį gyvenimą.
Aš pati tai neprisiruošiu niekaip, bet reiktų pabandyt.
*

Jokiu budu to nesiulyciau, nes taip plaunamos ir gerosios bakterijos, ir organizmui vis sunkiau paciam atsistatyt. Dar sugalvokim, kad sveika viena karta per savaite pavemt prigerus suraus vandens doh.gif Sorry uz pvz., bet tikrai nesiulau taip zaist su organizmu.
Papildyta:
QUOTE(Nova @ 2007 05 18, 08:30)
*

Troskulys geriant daug skysciu gali rodyt endokrinines sistemos sutrikimus, netgi diabeto vystymasi.
Veila
QUOTE(sssaule @ 2007 05 16, 20:05)
O kaip jūs jaučiate, kad organizmas išsivalė? Kažkada aš geriau Detox iš Vision preparatų, gėriau gal tirs mėnesius, aceit tiek užtenka išvalyti organizmui, bet nieko absoliučiai nejaučiau, kad kažkas būtų kitaip.
*

tai gal nebuvo ką valyt mirksiukas.gif aš dabar vartoju, tai galiu papasakot kas daros:
pirmą dieną galvojau mirsiu doh.gif spaudimas visiškai nukrito, siplna siaubingai, galūnės tirpo, širdis daužėsi. Kitą dieną jų net negėriau, nes svarbus susitikimas laukė, o aš kaip lavonas buvau doh.gif Paskui pradėjau prakaituot žiauriai. Ir niekaip negalėjau suprast kas su manim darėsi, nes ir kvapas kažkoks keistas atsirado unsure.gif galvojau, kad susirgau kuom, duše 4 kart per dieną tūnojau doh.gif daba lyg ir nieko. Bet problema ta, kad vėl pradėjau kavą su cigaretėm vartot doh.gif nes nu kitaip neįmanoma. O kad organizmas pas mane užterštas buvo (yra) tai čia faktas, nes pastaruoju metu red bull ir kofeiną litrais vartojau.
Raminte
QUOTE(Cikadelė @ 2007 06 04, 23:26)
Kaune nusipirkau Jadvygos Balvočiūtės žolių mišinį nr 46 organizmui valyti...Geriu trečia diena po pusė stiklinės triskart po valgio......Pakolkas nieko neajučiu, tik jau antra diena užeina kažkokie spazminiai skrandžio skausmai blush2.gif toks staigus tarsi skausmas, tarsi alkio jausmas...na kažkas panašaus į tai, kai labai labai labai norime valgyti ir taip viską suka viduj.... ax.gif
*

As taip pat geriu sita misini, bet as geriu pries valgi. Man atrodo ant pakelio taip ir parasyta, kad gerti pries valgi.
Lelija33
QUOTE(liepsnele @ 2007 06 04, 21:44)
Jokiu budu to nesiulyciau, nes taip plaunamos ir gerosios bakterijos, ir organizmui vis sunkiau paciam atsistatyt. Dar sugalvokim, kad sveika viena karta per savaite pavemt prigerus suraus vandens  doh.gif Sorry uz pvz., bet tikrai nesiulau taip zaist su organizmu.
*

Sutinku su liepsnele. Esu ne vieną medikų straipsnį skaičiusi, kad visokios klizmos ir žarnų plovimas yra visiška nesąmonė ir kenkia organizmui. Bet žinau, kad jei žmogui šauna kokia nors FIX idėja, negali nusiramint, kol neišbando. Man pačiai panašiai būna, todėl nesistebiu, kad žmonės klizmuojasi, geria įvairius nepatikrintus maisto papildus bei antpilus.
jovana
QUOTE(aksome @ 2007 02 28, 22:50)
As pora kartu per metus valausi zarnyna  su Multi Fiberiu

QUOTE(aksome @ 2007 03 02, 00:41)
NUTRILITE Multi Fiber is AMWAY.Dar tiksliau -zarnyno sluota .

bet kaip tiksliai vartot, tai niekur neradau.. g.gif
jovana
Radau aprašymą 4u.gif
1-2 таблетки мультиклетчатки (в зависимости от веса) заменяют норму в балансовых веществах. Изготовлен из зародышей сои, овса, ячменя, кукурузы, волокна лимона, мякоти фруктового каротина, мякоти вишни Ацерола, смолы акации и куары, кожуры семян подорожника, с натуральными ароматами яблока и апельсина.
Научные, исследования волокнистых веществ из организма не выводятся канцерогенные вещества. Остатки не переработанного белка, распадаясь, образуют аммиак, который под воздействием бактерий кишечника преобразуется в Volatil Fеnol, способствующий росту злокачественных опухолей. Мультиклетчатка необходима для правильно пищеварения и очищения организма от шлаков. Балластные вещества не перевариваются и не поставляют калорий, способствуют более быстрому прохождению пищи через кишечник и в результате - неполному усвоению организмом калорий. Рекомендуется тем, кто хочет избавиться от лишнего веса, так как способствует торможению аппетита и созданию чувства сытости.
Обновляют флору кишечника, регулирует стул, чистит кишечник, регулирует кровяное давление и уровень сахара, связывает холестерин. Лишний холестерин откладывается на стенках сосудов, что приводит к болезням сердца и кровообращения, закупорке коронарных артерий. Мультиклетчатка содержит водорастворимые волокнистые вещества, которые, растворяясь, выглядят как желе. Эти вещества связывают желчь и выводят ee из организма, при этом происходит чистка печени и желчного пузыря. Желчные соли быстрее удаляются из организма, а печень перерабатывает больше холестерина.
Утром, на голодный желудок, разжевать 1-2 таблетки витамина и запить большим количеством жидкости - 3-4 стакана, так как 1 грамм балластных веществ Связывает 15 граммов воды. Ne, кому не нужно избавляться от лишнего веса, могут принимать витамины вечеров, чтобы не было торможения аппетита в течение дня.

idommi
lotuliukas.gif Aš ir kinietiškai tiek pat suprasčiau... lotuliukas.gif lotuliukas.gif blush2.gif
Cikadelė
QUOTE(Raminte @ 2007 06 05, 08:45)
As taip pat geriu sita misini, bet as geriu pries valgi. Man atrodo ant pakelio taip ir parasyta, kad gerti pries valgi.

susimaišiau doh.gif geriu prieš valgį ax.gif ar seniai geri? jauti kokius pokyčius? g.gif
jovana
nu jau tada nelabai galiu ką padėt..
Aš ieškojau tik dėl vartojimo: 1-2 tabletes sukramčius užgerti 3-4 stiklinėm vandens, ryte nevalgius...
Raminte
QUOTE(Cikadelė @ 2007 06 05, 18:48)
susimaišiau doh.gif geriu prieš valgį ax.gif ar seniai geri? jauti kokius pokyčius? g.gif
*

Geriu trecia savaite. Del pojuciu tai net nezinau... Tiesa pasakius as visa laika eksperimentuoju ir vis ka nors naujo isbandau, tai gal organizmas jau biski prasivales smile.gif Pries metus geriau ajurvedinius papildus, tai tikrai matesi rezultatai - pagerejo odos bukle, issilygino ir tokia skaistesne pasidare.
Neringa1974
Sveikutes, prisiskaiciau apie organizmo valyma ir nusprendziau pati ismeginti DETOX-KIT. Nuomoniu yra ivairiu-vieniem labai gerai tiko ir patiko, kitiems pinigu ismetimas... Jau siandien antra diena. Idomu, ar jis veiksmingas butu zvynelinei gydyti? Gal kas bande? Camelia vaistineje 3 buteliukai vienoje dezuteje kainavo apie 50 Lt. Viena rase, kad po 30 lasiuku i meneralinio vandens butelį (1,5-2 ltr.). Bet tai matomai i negazuota, ar taip? O ar galima i paprasta vandeni, isfiltruota? Man aktualu, kad sumokejus tokius pingus siek tiek padetu zarnynui (viduriu putimas, skausmai) ir odai.
Esu taip pat bandzius DENOXINAL tabletes, bet geriau ne po viena, o po dvi, bet as tableciu nenoriu, nes ilgai ir nuobodziai stovi skrandyje, nors ir geriu lb daug vandens, bet viduriams tai tikrai padejo, tik zinoma ne po keliu dienu vartojimo, o kazkur po menesio ar net pusantro pokyciai zarnyne buvo, bet odai tai nieko.
sssaule
QUOTE(Cikadelė @ 2007 06 04, 22:26)
Man sakė, kad bent jau dvi pakuotes po 40 g tikrai reikia išgerti- tai va ir geriu ax.gif kažkaip nedrįsau gerti visokų tablečių, mechaniniam žarnyno valymui irgi nepasiryžau, tai bent žoleles gersiu cool.gif
*

drinks_cheers.gif Vis ruošiuosiu nusipirkti tų žolelių bet taip ir neprisiruošiu. Bet reiks pagaliau prisiruošti, nes mane labai pradėjo berto tokiais spuogais veidą, krūtinę, anksčiau nieko panašaus nebūdavo.

QUOTE(Raminte @ 2007 06 06, 09:28)
Pries metus geriau ajurvedinius papildus, tai tikrai matesi rezultatai - pagerejo odos bukle, issilygino ir tokia skaistesne pasidare.
*

Kas tai per papildai, ar tai kažkokios tabletės? Gal gali apie tai kažką daugiau parašyti?
aksome
QUOTE(jovana @ 2007 06 05, 14:13)
bet kaip tiksliai vartot, tai niekur neradau..  g.gif
*

radau lietuviska aprasymeli
http://noriu.e-com.lt/e_parduotuve/amway_p...i_faser_60_tabl
Papildyta:
QUOTE(jovana @ 2007 06 06, 08:55)
nu jau tada nelabai galiu ką padėt..
Aš ieškojau tik dėl vartojimo: 1-2 tabletes sukramčius užgerti 3-4 stiklinėm vandens, ryte nevalgius...
*

as tai dabar neseniai geriau po 4 per diena ,pasirinkau viduriuka mirksiukas.gif , ryte 2, ir pries pietus 2 , ir taip beveik menesi ,na kelias dar pasilikau ekstra atvejams 4u.gif
Cikadelė
QUOTE(sssaule @ 2007 06 08, 18:50)
drinks_cheers.gif Vis ruošiuosiu nusipirkti tų žolelių bet taip ir neprisiruošiu. Bet reiks pagaliau prisiruošti, nes mane labai pradėjo berto tokiais spuogais veidą, krūtinę, anksčiau nieko panašaus nebūdavo.
geriu aš jau savaitę tą arbatą, bet nieko naujo nepastebiu...gal jos veikia lėtai, nes visgi ne chemija, o arbatžolės g.gif reikia parašyti Jadvygai Balvočiūtei, gal pakomentuos g.gif
Raminte
QUOTE(sssaule @ 2007 06 08, 19:50)
Kas tai per papildai, ar tai kažkokios tabletės? Gal gali apie tai kažką daugiau parašyti?
*

Ajurvedinius preparatus pradejau vartoti visai del kitu problemu. Ar padeda sunku pasakyti, nes turbut per trumpai vartojau, bet kad organizmas issivale, tai matesi isoreje (mano labai problemiska oda). Geriau vienu metu trifala gugul ir varuna. Na ir 2 litrus vandens su druska per diena isgerdavau. Cia puslapis apie juos:
http://www.ajurveda.net/ajurveda/index.php
Siaip man jie patiko, tik deja kaina didoka. Dabar pradejau gerti Balvociutes zoles, kadangi problemu pas mane daug, tai nusprendziau isbandyti kelis rinkinius. Is tiesu tai nezinau kas geriau, tik tiek, kad cia kaina nedidele o ir preke lietuviska.
rutulux

O tuos preparatus įtariu per platintojus reik pirkt?
Raminte
QUOTE(rutulux @ 2007 06 11, 13:38)
O tuos preparatus įtariu per platintojus reik pirkt?
*

Galima pas juos vietoje nusipirkti, bet kainos yra dvi - viena skirta platintojams o kita zmonems nesumokejusiems "uzrasymo" mokescio.
rutulux
QUOTE(Raminte @ 2007 06 11, 12:46)
Galima pas juos vietoje nusipirkti, bet kainos yra dvi - viena skirta platintojams o kita zmonems nesumokejusiems "uzrasymo" mokescio.
*

Aišku, ačiū. Reiks susirasts kas arčiau Klp platina
So Lucky
QUOTE(Raminte @ 2007 06 11, 07:59)
Ajurvedinius preparatus pradejau vartoti visai del kitu problemu. Ar padeda sunku pasakyti, nes turbut per trumpai vartojau, bet kad organizmas issivale, tai matesi isoreje (mano labai problemiska oda). Geriau vienu metu trifala gugul ir varuna. Na ir 2 litrus vandens su druska per diena isgerdavau. Cia puslapis apie juos:
http://www.ajurveda.net/ajurveda/index.php
Siaip man jie patiko, tik deja kaina didoka. Dabar pradejau gerti Balvociutes zoles, kadangi problemu pas mane daug, tai nusprendziau isbandyti kelis rinkinius. Is tiesu tai nezinau kas geriau, tik tiek, kad cia kaina nedidele o ir preke lietuviska.
*

Apie trifala gugul aš skaičiau knygutėje apie organizmo valymą. Pagal aprašymą labai patiko, bet nebuvo nurodyta, kur galima įsigyti, tai ir apsiėjau. O aš organizmą valytis rimtai labai bijau, kad nenumesčiau svorio. Dar vasarą per karščius ir taip nesinori daug valgyti.
So Lucky
QUOTE(Neringa1974 @ 2007 06 07, 07:36)
Sveikutes, prisiskaiciau apie organizmo valyma ir nusprendziau pati ismeginti DETOX-KIT. Nuomoniu yra ivairiu-vieniem labai gerai tiko ir patiko, kitiems pinigu ismetimas... Jau siandien antra diena. Idomu, ar jis veiksmingas butu zvynelinei gydyti? Gal kas bande? Camelia vaistineje 3 buteliukai vienoje dezuteje kainavo apie 50 Lt. Viena rase, kad po 30 lasiuku i meneralinio vandens butelį (1,5-2 ltr.). Bet tai matomai i negazuota, ar taip? O ar galima i paprasta vandeni, isfiltruota? Man aktualu, kad sumokejus tokius pingus siek tiek padetu zarnynui (viduriu putimas, skausmai) ir odai.
Esu taip pat bandzius DENOXINAL tabletes, bet geriau ne po viena, o po dvi, bet as tableciu nenoriu, nes ilgai ir nuobodziai stovi skrandyje, nors ir geriu lb daug vandens, bet viduriams tai tikrai padejo, tik zinoma ne po keliu dienu vartojimo, o kazkur po menesio ar net pusantro pokyciai zarnyne buvo, bet odai tai nieko.
*

Parasyk būtinai savo atsiliepimus 4u.gif Aš tai Dida papildą vartojau, tai man labai viduriam padėjo ir pilvą rečiau pučia, bet ten irgi tabletės buvo.
Raminte
QUOTE(So Lucky @ 2007 06 12, 01:07)
Apie trifala gugul aš skaičiau knygutėje apie organizmo valymą. Pagal aprašymą labai patiko, bet nebuvo nurodyta, kur galima įsigyti, tai ir apsiėjau. O aš organizmą valytis rimtai labai bijau, kad nenumesčiau svorio. Dar vasarą per karščius ir taip nesinori daug valgyti.
*

Aha, skaiciau ir as sita knygute, patiko. O del svorio tai nebijok, nes as tai tikrai nenumeciau, nors norejau mirksiukas.gif Na gal dar priklauso kokiais kiekiais vartojama tie papildai. Siaip tai turbut geriausia valytis pavasari ir rudeni, nes vasara ir taip zmogus valgo daugiau vaisiu, darzoviu ir skysciu gera.
So Lucky
aš kelis mėnesius gėriau Dida papildą. Norėjau atstayti žarnyno veiklą ir atsikratyti pienligės. nuo pienligės nepadėjo, tik pasilpnino požymius kol vartojau Didą, o žarnyno veiklą tikrai subalansavo. Dabar į WC 2-3 kartus dienoj einu. Tai bijau, kad tiek daug lakstydama nenumesčiau kokio kg blush2.gif angel_sadangel.gif hihihi.gif
Raminte
QUOTE(So Lucky @ 2007 06 12, 20:33)
aš kelis mėnesius gėriau Dida papildą. Norėjau atstayti žarnyno veiklą ir atsikratyti pienligės. nuo pienligės nepadėjo, tik pasilpnino požymius kol vartojau Didą, o žarnyno veiklą tikrai subalansavo. Dabar į  WC 2-3 kartus dienoj einu. Tai bijau, kad tiek daug lakstydama nenumesčiau kokio kg  blush2.gif  angel_sadangel.gif  hihihi.gif
*

Tarp kitko trifala gugul ir pienlige gydo, taip bent jau skelbia. Na as tai isgeriau viena tablete uz 40 litu (deja pavadinimo neatsimenu) ir viskas praejo. O kas del svorio augimo, tai man ko gero pradejo augti nuo nakvisu aliejaus, na bet cia jau kita tema. Dabar padariau pertrauka, tai gal susinormuos.
rutulux
QUOTE(Raminte @ 2007 06 12, 08:45)
Aha, skaiciau ir as sita knygute skaiciau ir as sita knygute, patiko. O del svorio tai nebijok, nes as tai tikrai nenumeciau, nors norejau mirksiukas.gif Na gal dar priklauso kokiais kiekiais vartojama tie papildai. Siaip tai turbut geriausia valytis pavasari ir rudeni, nes vasara ir taip zmogus valgo daugiau vaisiu, darzoviu ir skysciu gera.
*

Kas per knygutė? Ten turbūt apie tuos produktus viskas surašyta?
Raminte
QUOTE(rutulux @ 2007 06 13, 17:16)
Kas per knygutė? Ten turbūt apie tuos produktus viskas surašyta?
*

Knygute vadinasi "Organizmo valymas", autore Dalia Petrauskaite, isleista 2005 m., is serijos "Netradiciniai gydymo metodai". Apie pacius produktus gal nera ir taip daug, bet man patiko, kad gana paprastai ir trumpai aprasyta ivairius organizmo valymo metodai, na ir siaip dar nemaziai naudingos informacijos.
rutulux

Dėkui už info. Paskutiniu metu labai pradėjau domėtis netradiciniais metodais. Todėl ir įdomu viskas, kas su jais susiję.
Raminte
QUOTE(rutulux @ 2007 06 14, 12:37)
Dėkui už info. Paskutiniu metu labai pradėjau domėtis netradiciniais metodais. Todėl ir įdomu viskas, kas su jais susiję.
*

Prasom, nera uz ka smile.gif As taip pat domiuosi netradicine medicina, ypac, kad tenka susidurti su ligomis kur tradicine medicina nieku negali padeti, tik stebi. Kazkaip truputi neramu darosi ir visgi norisi kazka daryti.
rutulux

Man tas pats. Vaikiukas nevirškino pieno laktozės. Jogurto šaukštas ir 39 temperatūros, vėmimai, viduriavimas. Tada ir pradėjau netradicine medicina domėtis.
agnyte26
Skaiciau ir as ta mineta knyga apie organizmo valyma.Tikrai puiki ir lengvai skaitoma knyga.
praeita savaite as buvau pas gydytoja, kuri irgi yra knyga parasiusi apie sveika gyvensena. ji man rekomendavo linu seklas. tai naturalus zarnyno "masazuoklis".Kas dien suvartoju po du arbatinius saukstus, pries valgi.Ir istikruju po keliu dienu man taip lengva pasidare pilve, jokiu problemu. smile.gif Ji pasakojo, kad vokietijojoje pas zmones linu seklos ant stalo buna paetos, kaip pas mus druska ar cukrus. smile.gif Ten zmones jau seniai savo zarnynui padeda dirbti.
Pabandykit, gal ir jum tiks biggrin.gif
miig
QUOTE(Raminte @ 2007 06 13, 08:53)
man ko gero pradejo augti nuo nakvisu aliejaus, na bet cia jau kita tema. Dabar padariau pertrauka, tai gal susinormuos.
*

aikit merginos negazdinkit scare.gif .. ka tikrai nuo nakvišų aliejaus svoris auga??
Raminte
QUOTE(miig @ 2007 06 14, 17:38)
aikit merginos negazdinkit scare.gif .. ka tikrai nuo nakvišų aliejaus svoris auga??
*

As taip netvirtinu, nes tiksliai nezinau. Geriau puse metu nakvisu alieju ir kazkaip priaugau svorio, dabar kazkiek laiko negeriu ir jauciu, kad svoris krenta. Galbut sutapimas, gal kitos priezastys, sito tai jau tiksliai nezinau. Tiesa dar kazkur forume esu skaicius apie svorio augima, bet gal cia labai individualu, taigi nereiketu gazdintis mirksiukas.gif
O apie linu seklas taip pat esu labai gera nuomone susidarius, padeda nuo visokiu moterisku problemu, nuo gastrito ir dar matyt kitu dalyku. As tai verdu toki kisieliu, kuri geriu i diena tris kartus.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.