Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Liekninantys šortukai, diržai ir pan.
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Sportas ir dietos > Lieknėjimo preparatai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
iwanka
QUOTE(Hete @ 2010 06 21, 16:56)
na kaip po kurio laiko su vibratonu??? atsiliepkite prasau, nes ir as ji noriu isigyti blush2.gif
*

Na, mano atsiliepaimai tokie - kadangi as kasdien darau atsilenkimus ir masazojuosi su Vibraton'u, tai nezinau ar jis man ka padejo, nes rezultatai matosi, bet, manau, tai labiau atsilenkimu nuopelnas biggrin.gif na, o vyras tai dziaugiasi - taip pat kasdien vibruojasi ir, sako, kad liemuo 1 cm suplonejo bigsmile.gif taciau, as jam ir maista labiau derinti pradejau ax.gif vienu zo, mano tokia isvada: reikia riboti maista ir masazuotis Vibraton'u - maisto derinimas mazina apimtis, o Vibraton'as neleidzia subliuksti odai 4u.gif
virgulia31
as turiu farmacell firmos sortukus.naudoju dar tik 2 sav.ir labai saziningai tepuosi kremais.ryte viteks o vakare eveline seruma.dar kas antra diena isivynioju i plevele pasikaitint.na grazeja mano kojos ir pilvas.o del sortu tai manau biski per didelius nusipirkau,nelabai jie aptempia.bet kai nusivelku,matosi visi sortu rastai.jie turi masazuot atseit taip :)na ziuresiu kaip bus po dar 2 sav.per viena diena nereik laukt stebuklu.bet manau kad viska suderinus kartu ir saziningai masazuojantis bus puikus rezultatai.sekmes visoms.
NimfeO
Norėčiau pasisakyti apie VIBRA TONE diržą smile.gif Visų pirma niežti ne dėl sausos odos ar dėl to,kad diržas kažkuo blogas,niežti,nes masažuojant išsiskiria tam tikra medžiaga,dabar nepasakysu kokia blush2.gif Tas pats man būdavo po masažo vaakuminėm taurėm,labai niežėdavo.Masažistė/kosmetologė(dar ji daktarė) man paaiškino,kad taip TURI BŪTI,tai natūrali reakcija,vadinas veiksminga thumbup.gif
Pats diržas stebuklo nedaro,bet derinant su geru liekninančiu kremuku galima tikėtis rezultato,bet reikėtų naudot BENT po 40 minučių kas dien,o jei naudojam karts nuo karto-rezultatų tikėtis neverta mirksiukas.gif Man paskolino draugė ir esu labai patenkinta,dabar pati įsigysiu(laukiu kol atsiųs) man pastebimai sumažėjo celiulito.Ant šlaunų galima tikrai apsijuosti,nes mano jau gana plonos bet užtenka to lipuko smile.gif Nepatinka man tik viena-jo garsas,tenka užsidėti ausinukus ar įsijungti muziką doh.gif
Saldzioji18
nusipirkau senukuose sporto skyriujedirza lieknejimui smile.gif tik nlb man ten prakaituoja tas pilvukas nebet kai pasportuoju blush2.gif ar be sporto tie dirzai padeda ar ne? ir kiek laiko per diena nesiojate dirzus? ar padeda? man ko taip lb odele niezti o kai pakasai tai lyg perstejimas koks g.gif
*rami*
O gal kuri nors bandete naturalaus bambuko liekninamaji apatini trikotaza? Kazin ar veiksmingas. Pirkau maikute, o dabar maciau kad yra ir visas ciut ne kombis (gorsetas): ir krutine, ir sedmenis sukelia, aptempia kur reikia ir pns ir dar tirpdo bigsmile.gif idomu gal kuri jau dziaugiates tokiu user posted image
ai, ir dar nusipirkau kazkokius ziedelius su magnetukais ant koju nyksciu nesiot, jie stimuliuoja tam tikrus taskus ir galima iki 1100kcal per para sudegint... Ziuresim kaip ir kas, ar pasiteisins bigsmile.gif
Saldzioji18
Kaip nesiojate paprastus dirsus sildomus? uzsidedat ryte ir per visa diena nesiojat? ar padeda? smile.gif
Tyva
Girdėjau kad Farmacel labai issitampo. Solidea Silver Wave nesioju jau metai ir esu labai patenkinta.
Taniu
Patenkinta kokybe ar liekninamuoju poveikiu? Nes kai kurios raso, kad celiulitas sumazejo, o kitos, kad nieko nepadeda. Siap as planuoju su jomis sportuoti. Tai prie silver wave aprasymo raso, kad sportuojant poveikis geresnis
RaganaGT
as turiu Farmacell, tai greitai issitampo ir poveikio po 4 men. nera.
Monikute1
As nesioju bambuko liekninamuosius sortukus ir maikute. Labai patinka medziaga, malonu prie kuno. Dar neseniai isigyjau tai negaliu nieko konkretaus pasakyti, bet tikrai super. Labai gerai viska aptempia ir krutine pakelia gerai smile.gif, kadangi ji pas mane maza tai labai gerai kai pakelia.
Destiny81
Labas vakaras panelytes 4u.gif
Esu uzsisakiusi vadinamus "naro" sortus "Bermuda", tai va, gal katra is jusu yra juos devejusios, o gal ir iki siol devi? Kokie ju rezultatai? ax.gif
skujiene
naudojau liekninamaji dirza "Slandertone" - neisivaizduoju is kur jus kai kurios cia pirkot dirzus ant laido biggrin.gif mano su batareikom,uzsidedi ant pilvo ir slampineji kur nori biggrin.gif nepilnai menesi laiko as ji naudojau kasdien - rezultatai liuxiski didis.gif liemuo buvo plokscias stangrus !!

Buvo drauge paskolinusi tad dabar ruosiuosi pati isigyti nes sventes savo padare mano pilvukui biggrin.gif
tomutee
sweikos smile.gif prisiskaiciau cia jusu geru atsiliepimu apie tas anticeliulitines kelnytes biggrin.gif ir man ju reika tongue.gif tik dabar svarstau kurios geriau g.gif ar is silver wave ar farmacell......apie silver wave lyg ir daugiau geru atsiliepimu...tai ka patartumet? schmoll.gif
Taniu
QUOTE(tomutee @ 2011 02 05, 17:12)
sweikos smile.gif prisiskaiciau cia jusu geru atsiliepimu apie tas anticeliulitines kelnytes biggrin.gif ir man ju reika tongue.gif  tik dabar svarstau kurios geriau g.gif ar is silver wave ar farmacell...apie silver wave lyg ir daugiau geru atsiliepimu...tai ka patartumet? schmoll.gif
*

As irgi svarsciau kokie cia geriau. Aisku kaina skiriasi, bet nusipirkau silver wave zemiau kelio. Man patinka, nesioju ir kaip pedkelnes i aukstaaulius. Kas del celiulito tai manau rezultato pasiekiau kompleksiskai. Nes as sportuoju su siom pedkelnem, darau anticeliulitinius apviniojimus. Tai vyras sake kad celiulitas sumazejo thumbup.gif
rasma2
Sveikos,
as galiu pasidalinti nuomone apie Beza sortukus, del lieknejimo tai tikrai nedaro jokio poveikio o del celiulito tai sunku pasakyti jau 2 metai kaip intensyviai nesportuoju, na kas ryte, vakare dviracaiu pavaziuoju keliolika minuciu, tai masaziste sake, akd celiulitas gal buti ivardintas kaip 1 laipsnio tai gal ir padeda tie sortukai, taciau turiu kita pastebejima padejo del mastopatijos, turbut daugeliui moteru pries PMS buna krutu tempimas, skausmas tai nesiojan sortukus sitie reiskiniai isnyko, vasara kai buvo karsta nedevejau situ sortuku ir mastopatija gryzo. As juos nesioju kasdien apie 10 val. Buvau paskolinusi draugei ir jai mastopatija buvo dingusi kai devejo juos.
lauruciukas23
MICROMASSAGE MAGIC 70den, Sheer, 12/15 mmHg kompresinės pėdkelnės

70 denų, 12/15 mmHg profilaktinio suspaudimo pėdkelnės. Lygaus mezgimo, minkštos ir patogios pėdkelnės. Dėvint šias pėdkelnes, patentuota trimatė bangų struktūra aktyviai masažuoja kojas. Atlikus klinikinius bandymus gaminys buvo patvirtintas kaip veiksminga priemonė, užkertanti kelią celiulitui atsirasti ir mažinanti jau esamą celiulitą. Per visą kojos ilgį paskirstyta kompresija padeda išvengti problemų, susijusių su kraujo sąstoviu kojų venose. Neišsitampo ir nesmunka.

Ar kas nors bandėte? nzn ar verta pirkti? 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
DalPe
radau cia toki straipsni smile.gif

http://edieta.mama.lt/papildai_priemones/s...ejimo-priemones
Nairobi12
O čia yra bandžiusių šortukus liekninančius su karnitinu?
Natty*
Uzhsisakiau ir ash Go4Slim ilgus shortukis, nes man svarbiausia buvo kad polvo apachia aptemptu smile.gif esme tame, kad per 4,5men numechiau 20kg, tai oda laisva pasidare, nors ir masazhuojuosi ir vonias darau smile.gif matyt krenta greichiau nei speja oda susitraukti. O dar laukia kaip nieko 26kg nuridenti... Tai mano tikslas ne celiulita naikinti, nors chia pliusas zhinoma, o kad padeti odai susitraukti smile.gif
Gal kas bande tokiais tikslais shortukus tuos visus pirkti? Man tas lieknejimas tai nulis, nei vieni apatiniai per 4,5men manau nesumazhins subiniuko 22cm biggrin.gif
virgonca
sveikos, as noriu paklausti turinciu is TOP SHOP akcijinius Go4Slim sortukus:
koks visas ilgis trumpuju sortuku? ir koks visas ilgis ilguju sortuku?
ir dar kiek nuo klynuko i virsu? na ta prasme ar aukstas liemuo, ar visa pilva suspaudzia?
ir dar kai renkates dydi, tai ar matuojate savo dabartinius cm, ar tuos, kuriuos turejote pries sustorejima?
na tikiuos suprantamai paklausiau doh.gif

aciu atsakiusioms 4u.gif

Natty*
QUOTE(virgonca @ 2011 03 31, 21:09)
sveikos, as noriu paklausti turinciu is TOP SHOP akcijinius  Go4Slim sortukus:
koks visas ilgis trumpuju sortuku? ir koks visas ilgis ilguju sortuku?
ir dar kiek nuo klynuko i virsu? na ta prasme ar aukstas liemuo, ar visa pilva suspaudzia?
ir dar kai renkates dydi, tai ar matuojate savo dabartinius cm, ar tuos, kuriuos turejote pries sustorejima?
na tikiuos suprantamai paklausiau  doh.gif

aciu atsakiusioms  4u.gif
*

Sveika 4u.gif
Nieko nezhinau apie trumpus shortus, bet apie ilgus galiu pasakyti, kad pilva man beveik iki krutines aptempia smile.gif
Bet ir i apachia, zhemiau keliu smile.gif
O dydi rinkausi pagal dabrtines apimtys, o ne pagal kurios buvo smile.gif
virgonca
QUOTE(Natty* @ 2011 03 31, 22:28)
Sveika  4u.gif
Nieko nezhinau apie trumpus shortus, bet apie ilgus galiu pasakyti, kad pilva man beveik iki krutines aptempia smile.gif
Bet ir i apachia, zhemiau keliu smile.gif
O dydi rinkausi pagal dabrtines apimtys, o ne pagal kurios buvo smile.gif
*

aciu, dar gal kas apie trumpuosius atrasys, koks ju ilgis?
aciu 4u.gif
asdova
QUOTE(virgonca @ 2011 04 01, 12:15)
aciu, dar gal kas apie trumpuosius atrasys, koks ju ilgis?
aciu  4u.gif
*

gavau ir as pagaliau biggrin.gif . tai va , kadangi ugis mano 178 tai trumpieji puse blauzdu. o ilgieji tai tikrai zemiau keliu smile.gif . iki krutines tikrai nedasitempiu bigsmile.gif o ismieras tikrai rinktis mazesnes, bent jau jeigu jus ne del svorio o del laibu biggrin.gif kojyciu juos uzsisakinesit. man liemuo tabaluoja mirksiukas.gif . gerai, kad du uzsisakiau biggrin.gif skirtingu dydziu. na o rezultato lauksim mirksiukas.gif . tikiuosi.....
Neringainaitė
smile.gif Aš penkta diena nešioju savuosius go4slim trumpuosius šortukus smile.gif mano ūgis 1,74, tai trumpuosius šortukus užsitempiu kažkur apie 10 cm virš kelių ir iki apie 10 cm žemiau krūtinės tongue.gif Dydi ėmiau M pagal dabartinius išmatavimus ir viskas puikiai tiko drinks_cheers.gif
Neringainaitė
blush2.gif Tiksliau taip: užsitempiu juos tai nuo pat krūtinės iki pat kelių, bet bevaikštant jie vistiek nusivažiuoja iki pusės pilvo ir aukščiau kelių blush2.gif biggrin.gif
WeGa
O jum tie sortai neprasitampe? Man zymiai laisvesni, pilvo visai neprispaudzia doh.gif
Natty*
Man shortukai irgi prasitampe shiek tiek biggrin.gif turiu xl, bet suprantu realiai, kad laisvai galejau imti L biggrin.gif todel vakar nuejau i ju parduotuve ir nusipirkau M dydi biggrin.gif Paneshiosiu kol kas dar tuos XL, dar kokie -5kg ir gerai tilpsiu i M dydi smile.gif) labiau aptems ir geriau pamasazhuos smile.gif na man svarbu, kad oda neishsitampytu biggrin.gif turbut ta fraze jau 20kartu pakartojau biggrin.gif
Todel kurios sakysis tuos shortukus ar pirks, siulychiau imti didzhiu mazhesnius smile.gif ypach kurios dietinasi ar sportuoja smile.gif
WeGa
As tai gailiuos, kad neemiau pacio maziausio dydzio. Nes geroookai prasitampe, dabar maziausiai 4 cm galetu but siauresni doh.gif
K_margo
sveikos
nusprendziau ir as liekninancius apatinius nusipirkti, po antro vaikelio pilvas baisiai issitampes nestuke.gif , o jau vasara.... reikia bent biskuti pasigrazinti
turiu du variantus
kurios patartumete????

1. Sitie su sidabro jonais

user posted image

2. Sitie is Pieno proteinų audinio

user posted image

Gal kas turite ir kitokius.
Patarkite!!!
ACIU smile.gif
zivilea
Na va as jau gavau ir kelias dienas nesioju sortukus Solideos. Kad gydytu celiulita tai netikiu, bet apspaudzia tai visai neblogai. Tiesa su jom silta. Ir nevisai teisybe, kad po rubais nesimato... bent jau man tai tikrai matos... panesiosiu ir paziuresiu kokia kokybe ir tada rudeni bandysiu uzsisalyti timpas. Tai tiek atsiliepimu po keliu dienu nesiojimo smile.gif
Jurgita Decor
Sveikos, nusipirkau Solideos šortukus, bet... mane pradėjo berti smulkiais spuogeliais, kuriuos labai niežti, kaip manot ar čia galibūti nuo šortų, ar tiesiog padarinys po gimdymo...nežinau ką ir galvoti...kur ieškoti priežasties...
unicca
o ka manote del ANTICELIULITINIAI MARŠKINĖLIAI BASIC T-SHIRT LONG SLEEVE? nes kazkaip pagalvojau komplektuka nusipirkt, kad ir kojos ir rankos biski suplonetu smile.gif gal kas turite?
Atėnė
Aš turiu Solidea ir Farmacell koreguojančias timpas ir šortus. Dėviu pakaitomis, bet Solidea, rodos, geriau masažuoja. Jos su tokiomis tvirtomis storomis bangelėmis, o Farmacell raštas "skystesnis". Jei bus rezultatai, tai tik iš Solidea smile.gif
Atėnė
Solidea turiu tokias
user posted image
Farmacell tokias
user posted image
Tik noriu paklausti tų, kurios turi ką nors iš Farmacell g.gif . Ant visų gaminių juosmens pvz. šortų, timpų, kurie vaizduojami internete, yra užrašas Farmacell. Pas mane jo nėra unsure.gif . Gal nusipirkau neoriginalą?
astulka1
AS irgi turiu solidea tokais kelnes,man jos labai patinka;

bet noriu dar nusipirkti tokias kelnes, kurios butu be tu bangeliu, kad per rubus neprsimustu, bet ar tada efektas toks pat bus kaip ir su solidea kelnemis, todelir ziuriu i tas bambuko pluosto kelnes ir maikutes;
ferrero
Planuoju įsigyti SOLIDEA šortukus žemiau kelių nuo celiulito smile.gif Pasiskaičiau, lyg ir nieko nuomonės smile.gif Bet gal yra tokių mamyčių, kurios jau senokai dėvi ir pamatė rezultatus? Suprantu, kad sėdint fotelyje tie šortukai nepadės. Man įdomu, ar jie kažkiek apmažins celiulitą derinant su sportu? ax.gif O gal užtenk tik sporto, ir neverta leist pinigus šortams? smile.gif
astulka1
QUOTE(ferrero @ 2011 11 30, 22:45)
Planuoju įsigyti SOLIDEA šortukus žemiau kelių nuo celiulito smile.gif Pasiskaičiau, lyg ir nieko nuomonės smile.gif Bet gal yra tokių mamyčių, kurios jau senokai dėvi ir pamatė rezultatus? Suprantu, kad sėdint fotelyje tie šortukai nepadės. Man įdomu, ar jie kažkiek apmažins celiulitą derinant su sportu?  ax.gif  O gal užtenk tik sporto, ir neverta leist pinigus šortams? smile.gif
*

nestumo metu oho koki celiulita turejau... doh.gif
po gimdymo (praejus kuriam laiukui) pardejau sportuoti butent su siais sortukais...rezultatas thumbup.gif
is pradziu nesiojau tik po namus (ir dabar nesioju, nes kai tvarkaisi,sode kuitiesi, vaisktai - tai irgi veikia), po to jau ir sportuot su jais nuejau...manau butent sporto metu jie veikia daugiausiai, bet kadangi sportuot einu tik karta/du i savaite.. tai papildomai juos dar ir po namus nesioju.
Atėnė
Savo anticeliulitinių timpų kolekciją papildžiau dar šitomis
user posted image
Dar turiu tokias iš Solidea
user posted image
ir Farmacell tokias
user posted image
Tai dabar kaip kibsiu aš tam celiulitui į atlapus lotuliukas.gif
astulka1
kaip tos pirmos timpos? ar malonios? koks jausmas jas nesiojant? ar labai skiriasi nuo solidea? 4u.gif
Atėnė
QUOTE(astulka1 @ 2011 12 11, 23:24)
kaip tos pirmos timpos? ar malonios? koks jausmas jas nesiojant? ar labai skiriasi nuo solidea? 4u.gif
*

Tos pirmos tai V-care, labai malonios. Jas šiandien dėviu pirma diena, tai man labai patinka wub.gif . Aukštas liemuo, gerai prispaudžia pilvą. Nuo Solidea skiriasi radikaliai, bet tai normalu. Solidea masažuoja tiesiogiai, jei taip galima pasakyti biggrin.gif . Jos turi tokias stiprias masažines bangeles, kurių raštas įsispaudžia ant odos ir lieka dar kurį laiką jas net nusiėmus. Man tai kaip įrodymas, kad jos veikia lotuliukas.gif. Solidea labai apspaudžia, bet tai irgi gerai, nes taip efektyviau vyksta masažas.
V-care timpos neva irgi masažuojančios, bet to masažo mes nematome smile.gif . Jų vidinėje pusėje įausti turmalino kristalai, kurie kūno infraraudonuosius spindulius nukreikia atgal į odą ir taip masažuoja problemines vietas. Kompresija mažesnė nei Solidejos, bet čia jos tokios ir nereikia, nes masažuoja ne patys kristalai, o jų atspindėti infraraudonieji spinduliai. Bet tikra tiesa, kad jos švelnios kaip šilkas ir labai malonios prie kūno rolleyes.gif .
Leinara
Gal kas turite glaustinuke "SLIM-LINE SHAPER" is Select? Ar gera kokybe? g.gif
Liusii
Turiu Solidea silver wawe sortukus nuo celiulito, labai smagus ir patogus. liemuo ner zemas o kojoms ilgio irgi per akis ner trumpi, ilgesni nei foto
inguteingute
sveikutes,reikia jusu pagalbos-noriu ir as sortuku kovai su celiulitu,skaiciau,kad gira daug kas Solidea,bet jos turbut labiau kojoms,nes liemuo ju neaukstas,taip?Nezinau ka geriau isigyti,kad masazuotu ir pilva,nes pas mane po gimdymo ir virs bambos celiulityas islindo verysad.gif Gal Farmacell tiktuidomu koks ju liemuo,gal kas turit g.gif
Danačka
QUOTE(inguteingute @ 2012 02 21, 01:14)
sveikutes,reikia jusu pagalbos-noriu ir as sortuku kovai su celiulitu,skaiciau,kad gira daug kas Solidea,bet jos turbut labiau kojoms,nes liemuo ju neaukstas,taip?Nezinau ka geriau isigyti,kad masazuotu ir pilva,nes pas mane po gimdymo ir virs bambos celiulityas islindo  verysad.gif Gal Farmacell tiktuidomu koks ju liemuo,gal kas turit  g.gif
*

Labutis. Solidea kaip tik labai aukstu liemeniu, o jei dar galite vaikscioti be apatiniu kelnaiciu biggrin.gif ,arba su stringais, tai masazuos visur. Jos ilgos, tinka net labai aukstom moterim. Masazuoja sakyciau net labai intensyviai, nes i dienos pabaiga jau norisi nusimauti, niezti rodos visas kojas. Jos yra tokios banguotos, tai tos bangeles ir masazuoja. Manau, kad is siulomu rinkoje, ko gero pacios efektyviausios. Turiu dar kitokias, bet nesuprantu ju esmes, vaikstai apsitempus ir tiek.
Sekmes.
Tiesa, siulau pirkti ilgas, galesite vaikscioti visur kaip su paprastom timpom, jos gana graziai atrodo. Maciau moterys po miesta vaiksto.
inguteingute
O sakykit,ar dydziai atitinka, ten kur jie nurodo pagal apimtis? Nepamazinti,nepadidinti?
Kris_
QUOTE(inguteingute @ 2012 02 21, 19:51)
O sakykit,ar dydziai atitinka, ten kur jie nurodo pagal apimtis? Nepamazinti,nepadidinti?
*

jeigu svoris ant ribos tai geriau imti mažesnius (jei ūgis mažas). O šiaip atitinka 4u.gif
rutuliukass
Gal kuri esate bandžiusi ANTICELIULITINĖS KELNAITĖS AUKŠTU LIEMENIU MILK SHORT TOP ?
Įdomu, ar poveikis yra? Ar geriau Silver Wave? ax.gif
rutuliukass
Silver Wave HIGH WAIST labai neglogai atrodo, tik gaila, kad jos tokios trumpos.. O kaip kitų Silver wave liemuo (bridžų ir ilgų)? Ar šiek tiek aukštesnis, ar visai žemas?
Kris_
QUOTE(rutuliukass @ 2012 02 24, 08:45)
Silver Wave HIGH WAIST labai neglogai atrodo, tik gaila, kad jos tokios trumpos.. O kaip kitų Silver wave liemuo (bridžų ir ilgų)? Ar šiek tiek aukštesnis, ar visai žemas?
*

kaip jau minėjau manosios silver wave long užsitraukia iki liemenėlės (visą pilvą apspaudžia) ir ten puikiai laikosi. Trečia diena nešioju ir esu laaaaabai patenkinta smile.gif
~MILENA~
Sveiki, ieskau tema kur cia SM parduoda lieknejimo sortus, kazka da maciau temoje "KITA" bet dabar nerandu. Gal zinot jus?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.