Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Pokoleginės studijos II
Supermamų klubas > Socialinis gyvenimas > Nuo mokslo iki darbo > Mokslas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
LUNARIA
QUOTE(vaiddaa @ 2007 06 05, 10:09)
tai cia gauti universitetini bakalaura? tai reiktu 4m mokytis.
*

Jeigu turi viena is isvardintu is issvardintu (na nepatingekyt perskaitykit stojimo taisykles i II kursa).. ax.gif

Į pagrindinių studijų II kursą, turintiems neuniversitetinį išsilavinimą

Teisė (n.) Turintys teisės studijų krypties neuniversitetinį išsilavinimą ir įgiję teisės profesijos bakalauro kvalifikaciją
Teisė ir valdymas (n.)
Finansų rinkos (n.) Įgiję ekonomikos profesinį bakalaurą (ekonomistas) arba jam prilygintą kvalifikaciją
Socialinis darbas (n.) Įgiję socialinio darbo profesinį bakalaurą arba jam prilygintą kvalifikaciją
Viešasis administravimas (n.) Įgiję vadybos ir verslo administravimo profesinį bakalaurą (vadybininkas ar administratorius) arba jam prilygintą kvalifikaciją

Kitaip sakant stot gali tas kas turi viena is situ profesiniu bakalauru (dabar kaip suprantu kolegijos duoda juos). II, III, IV kursai - 3 metai ir gausi bakalaura universitetini g.gif as taip suprantu.

Siaip zmogus klause ar imanoma po 3 m gauti magistra g.gif bent as tai negirdejau tokio bajerio,kad po kolegijos po 3 m is MRU magistru iseitum. Bakalauru tai taip,o magistru ... schmoll.gif
tina1235
sveikos,oij kaip nekantrauju dar reikia laukti menesi iki rezultatu
doh.gif
moshke
QUOTE(tina1235 @ 2007 06 05, 15:58)
sveikos,oij kaip nekantrauju dar reikia laukti menesi iki rezultatu
doh.gif
*

Jooo, dar beveik mėnuo liko doh.gif greičiau jau būtų tie rezultatai, galima būtų planuotis, kur kišti tuos 3000 litų biggrin.gif
Bajm
skaičiau visą temą, bet vis tiek iškilo klausimų unsure.gif
ar vgtu reikalingi aukšti balai? kaip suprantu balai imami kolegijos diplomo?
mano draugas baigęs aukštesniąją mokyklą prieš 7 m. šiemet baigia kolegijos 4 kursą, tai jis gali bandyti stoti į pokolegines studijas?
kaina metams apie 3 tūkst. Lt?

labai ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
LUNARIA
QUOTE(Bajm @ 2007 06 13, 12:09)
skaičiau visą temą, bet vis tiek iškilo klausimų unsure.gif
ar vgtu reikalingi aukšti balai? kaip suprantu balai imami kolegijos diplomo?
mano draugas baigęs aukštesniąją mokyklą prieš 7 m. šiemet baigia kolegijos 4 kursą, tai jis gali bandyti stoti į pokolegines studijas?
kaina metams apie 3 tūkst. Lt?

labai ačiū  4u.gif  4u.gif  4u.gif
*

na taip, jau gali stot,bet tik i pokolegines,i islyginamasias pramiegojo,o galejo... ax.gif i VU dar bus stojimas 06.28-30. O i VGTU dabar stojimas iki atrodo 07.07, info galit rast universitetu psl. arba auksciau paneles yra idejusios nuorodas ax.gif mokestis pvz. VU 1560+1560=3120 Lt, VGTU 1339+1339=2678Lt
Kiek zinau i VGTU stojimo balai zemesni uz VU,t.y. visi moksliukai stoja i VU,o kas neistojo i VGTU biggrin.gif ax.gif
mergyte_
sveikos merginos prasau jusu pagelbos blush2.gif 4u.gif skaitineju apie moksla po kolegijos teko ir stoti, bet deja neistojau pritruko keliu vietu.... doh.gif noreciau studinti VU bet vis dar truksta tu 2 metu stazo....na kaltas norejimas uzsidirbti pinigeliu, buvau isvykus stazas nejo... ax.gif skaitau VGTU i ji taip pat buvau stojus pries 2 ar 3 metus jau net nepamenu blush2.gif ir kas mane suintrigavo, kad raso stojantiems antra karta dasideda po 1 bala ar jus ka girdejote apie tai... bigsmile.gif ar tai tiesa ir kaip as irodysiu, kad tikrai stojau pries kelis metus i ju univera...nu cia neisgeres nesuprasi.... doh.gif gal galit mane apsviesti kvaila mergiote kuri nori gauti bakalauro diploma wub.gif cool.gif
LUNARIA
pas juos viskas kompuose uzfiksuota.man automatiskai ismete,kad as pernai stojau mirksiukas.gif tik va nezinau ar prisideda kai stoji antrus metus is eiles ar iskaito irgi jei stojai pries N metu g.gif
mergyte_
o varge...neuzmigsiu siandien tikrai.... doh.gif gal laiska jiem parasyti... rolleyes.gif
LUNARIA
QUOTE(mergyte_ @ 2007 06 14, 23:45)
o varge...neuzmigsiu siandien tikrai....  doh.gif gal laiska jiem parasyti...  rolleyes.gif
*

kam cia dar laiskus rasyt. lotuliukas.gif is ryto paskambinsi

Adresas: VGTU Saulėtekio rūmai, Saulėtekio al. 11, Vilnius, LT-10223 Vilnius, tel. (8~5) 2744949, 2745010, faksas (8~5) 2370608
Dokumentų priėmimas: darbo dienomis 9-16 val., šeštadieniais 9-13 val.

vis greiciau atsakyma suzinosi,nei laiskus berasydama mirksiukas.gif o kai suzinosi-cia pranesk apie ta papildoma bala,bet siai manau jie parasytu,kad "stojant antrus metus is eiles" a ne, o jei parase tik "stojant antra karta" reiskias nebutinai antrus metus is eiles,svarbiausia,kad antra karta biggrin.gif
mergyte_
labas rytas merginos gerai siandien paskambinsiu ir pasiteirausiu... mirksiukas.gif aciukas....bet jei cia visi prades stoti kurie jau buvo stoja....tai susidarys ojojoj koks konkursas... doh.gif ax.gif ir vel sansai mano nuolaukia .... unsure.gif
mergyte_
nu merginos suzinojau...kad ir pries 3 metus stojus vistiek prideda 1 bala...tai va dabar reikia uzpildyti inetu ta prasyma..bet kazko man jo neatidaro unsure.gif ir reikia orginala nusiusti ar nuvesti jauciu reikes siusti... g.gif tik notaro patvirtinimo reikia rolleyes.gif
LUNARIA
na taip,jei gyveni toli nuo Vln ir neturi laiko vazinejimams,geriau siust pastu notaro patvirtintas kopijas. arba gali tavo igaliotas asmuo atvezt paprastas kopijas ir parodyt originalus ax.gif nors as ipratus viska pati daryt,jauciu jei buciau ne VLN visvien vaziuociau tiesiai i rankas jiems iteikt. O jei pasimes kur pakeliui pastu keliaudami..? cool.gif
as lenteleje "Pasirenkamumas" matau kad kolkas tik i Verslo vadyba (VVL) 30 zmoniu prasymus padave,o priims 50 g.gif jauciu paskutines savaites bus zmoniu antpludis g.gif
mergyte_
tai ka galima paziureti kiek duoda pareiskimu bigsmile.gif nu as bandysiu siusti is anksciau ir vis pasiteirausiu...maniskis vaziuos kaip tik pirmadieni i vln bet jam iduok tai prades burbet kur as tau cia eisiu ir tt.... doh.gif nu galetu ir nestoti daugiau zmoniu blush2.gif o dar negalima paziureti su kokiais vidurkiais ax.gif dar 3 savaites tai gali but 500stojanciuju, o 50 tai tikrai mazai bus su 10,01 istojas paskutinis lotuliukas.gif doh.gif
LUNARIA
jei prasyma pildysi internetu, kai prisijungsi prie sistemos matysi -

Anketa Pageidavimai Diplomas Kvitas Pažyma Pasirenkamumas Atsijungti Slaptazodis

paspausi "Pasirenkamumas" ir matysi.
mergyte_
nu jau prisiregistravau prie sistemos laiminga galvoju prisijungsiu...tai ka nesumokejus doh.gif doh.gif doh.gif neleidzia prisijungti...va tau ir dziaugsmas tai ka pinigelius reikes krapstyti... lotuliukas.gif nu tikiuos paskui leis... cool.gif
LUNARIA
hm, kur tu te lendai g.gif as dar nesumokejau ir kopijas ne pateikiau,bet leidzia prisijugt g.gif
cia prisijungei?
https://medeine.vtu.lt/isas/login.jsp
DainaM
O aš jau šiandien po valstybinio, lai lai, nežinau ar išlaikiau, bet man jau dzin, mažum kokiem 5 sukrapščiau biggrin.gif
LUNARIA
QUOTE(DainaM @ 2007 06 16, 14:59)
O aš jau šiandien po valstybinio, lai lai, nežinau ar išlaikiau, bet man jau dzin, mažum kokiem 5 sukrapščiau biggrin.gif
*

pavydziu baltu pavydu bigsmile.gif ech, gal ir mes po 2 metu galiesim taip girtis g.gif jei as buciau nepabegus, jauciu irgi dabar buciau pabaigus blush2.gif

Sveikinimai pasiekus finisa drinks_cheers.gif
DainaM
QUOTE(oksancik @ 2007 06 16, 16:43)
pavydziu baltu pavydu bigsmile.gif ech, gal ir mes po 2 metu galiesim taip girtis g.gif jei as buciau nepabegus, jauciu irgi dabar buciau pabaigus blush2.gif

Sveikinimai pasiekus finisa  drinks_cheers.gif
*

Dėkui wub.gif na, dar rezultatų nežinau, bet... ax.gif Aš irgi jau pernai būčiau baigus, ale kad akademines pasiėmiau...
mergyte_
4u.gif 4u.gif 4u.gif aciu, nes buvau prisijungus prie velnias zino ko...jauciu kur dieniniai studentai registruojasi... doh.gif doh.gif jau galiu ir as paziureti kas kaip ir kur...dabar oksancik turiu uzpildyti visus savo duomenis ir tik tada parodys, kad buvau stojus ar kur kitur raso...nes as taip tik permeciau akim ir nieko nepastebejau.. blush2.gif va kaip buna kai darbe uzsimineji kitais dalykais...
LUNARIA
QUOTE(mergyte_ @ 2007 06 17, 11:37)
4u.gif  4u.gif  4u.gif aciu, nes buvau prisijungus prie velnias zino ko...jauciu kur dieniniai studentai registruojasi...  doh.gif  doh.gif jau galiu ir as paziureti kas kaip ir kur...dabar oksancik turiu uzpildyti visus savo duomenis ir tik tada parodys, kad buvau stojus ar kur kitur raso...nes as taip tik permeciau akim ir nieko nepastebejau..  blush2.gif va kaip buna kai darbe uzsimineji kitais dalykais...
*

acha, uzsimaniai,kad iskarto ir parodytu tau biggrin.gif ivesk savo duomenis,diplomo priedo dalykus ir tada kur "Pazyma" matysi viska,ir bala savo ax.gif o tiesa,koks jis pas tave blush2.gif
mergyte_
blush2.gif blush2.gif blush2.gif na....jis nera labai didelis...bet jei su tuo vienu balu gautusi kokia kiek prisimenu, kai stojau i VGTU tai 9,3 blush2.gif bet jauciu bus per mazas... unsure.gif
xxxsaulyte
QUOTE(DainaM @ 2007 06 16, 13:59)
*

Tai kaip sekėsi? Vadybą ar ekonomiką studijavai ?
Na žiauru buvo doh.gif , aš išsilaikiau ekonomiką thumbup.gif Birželio 27 d. diplomą atsiimsiu thumbup.gif O galvojau bus blogai....... Ach, net pati sau pavydžiu. O Jums merginos sekmės drinks_cheers.gif
DainaM
QUOTE(xxxsaulyte @ 2007 06 18, 14:08)
Tai kaip sekėsi? Vadybą ar ekonomiką studijavai ?
Na žiauru buvo  doh.gif , aš išsilaikiau ekonomiką thumbup.gif Birželio 27 d. diplomą atsiimsiu  thumbup.gif  O galvojau bus blogai....... Ach, net pati sau pavydžiu. O Jums merginos sekmės  drinks_cheers.gif
*

Aš vadybą... Na žiauroka buvo.... Kažkaip marketingą jaučiausi neblogai išmokus, bet klausimai buvo pernelyg žiaurūs, kad gerai atsakyčiau... Pagrindinis pažymys pas mus grupėj 7-8.... Mums teikimas irgi 27d.
xxxsaulyte
QUOTE(DainaM @ 2007 06 18, 13:14)
Aš vadybą... Na žiauroka buvo.... Kažkaip marketingą jaučiausi neblogai išmokus, bet klausimai buvo pernelyg žiaurūs, kad gerai atsakyčiau... Pagrindinis pažymys pas mus grupėj 7-8.... Mums teikimas irgi 27d.
*

Tai sveikinu 4u.gif . Tikrai buvo žiauru. Pas mus irgi vidurkis 7-8. Bet koks palengvėjimas - kaip ant sparnų ....... mirksiukas.gif
Oi, sekmės ir kantrybės šeimos visoms dar studijuojančioms ar pradėsiančioms 4u.gif
Sidharta
Jeigu kam įdomu :>

http://www.mruni.lt/lt/naujienos/detail.ph...amp;section=143

Kauno kolegija ir Alytaus kolegija pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Mykolo riomerio universitetu.
anit
QUOTE(xxxsaulyte @ 2007 06 19, 14:42)
Tai sveikinu  4u.gif . Tikrai buvo žiauru. Pas mus irgi vidurkis 7-8. Bet koks palengvėjimas - kaip ant sparnų .......  mirksiukas.gif
Oi, sekmės ir kantrybės šeimos visoms dar studijuojančioms ar pradėsiančioms  4u.gif
*

Sveiknu DainaM ir xxxsaulyte sekmingai baigus mokslus. 4u.gif Geros diplomų įteikimo šventės. Kokie planai į ateitį, gal magistras?????
Manęs kita met irgi laukia baigiamasis. Ekonomikos....Tai labai įdomu sužinoti, kas sunkiausia buvo laikant ir kokie klausimai buvo, atviri ar uždari?
xxxsaulyte
QUOTE(anit @ 2007 06 20, 11:34)
Sveiknu DainaM ir xxxsaulyte sekmingai baigus mokslus.  4u.gif  Geros diplomų įteikimo šventės. Kokie planai į ateitį, gal magistras?????
Manęs kita met irgi laukia baigiamasis. Ekonomikos....Tai labai įdomu sužinoti, kas sunkiausia buvo laikant ir kokie klausimai buvo, atviri ar uždari?
*

Ačiū už sveikinimus 4u.gif

Buvo pasirinkimas iš sekančių dalykų :
1. Finansai Čepienės / Tarp.finansai Biko (bet Bikas paliko tik Čepienės thumbup.gif )
2. Pinigai ir kreditas Čepienės / Bankininkystė Biko
3. Ūkio statistika (neatsimenu dėstytojo)
4. Ekonometrija Karpuškienės
5. Valst.ekonomikos politika Bartaškienė
6. Tarptautiniai finansai Miskinio

Tai visi pasirinko tarp.ekonomika, valst.ekon.politiką ir kas finansus kas pinigus kreditą.
Miškinio klausimai buvo testai užari, bet painūs, sunkūs ir laiko reikėjo pamastyti + iš dabartinės politikos doh.gif
Finansų Čepienė liuks pasirodė - per egzus paprastus visus šokdino, o valstybiniams liuks - buvo tik 10 klausimų uždarų/atvirų, bet kokie 8 tai tikrai lengvi;
Na o valst.ekon.politikos buvo 20 uždarų testų - normalūs.

Mes labai džiaugiamės, kad mums vedė vidurkį, nes visus šiuos metus kalbos buvo kad kiekvieno dalyko turi būti teigiamas. Tai jau rizikingiau. Bet ekonomistai visi 160 išlaikė. Mačiau tik vadybininkų apie 3-4 neišlaikė. Taip kad normaliai, bet ruoštis tikrai reikia. Info daug, galva kvadratinė - bet koks už tai dabar palengvėjimas. thumbup.gif Jėga.

Jei kas konkrečiau - tai rašykite AŽ. mirksiukas.gif turiu info visokios
DainaM
QUOTE(anit @ 2007 06 20, 12:34)
Sveiknu DainaM ir xxxsaulyte sekmingai baigus mokslus.  4u.gif  Geros diplomų įteikimo šventės. Kokie planai į ateitį, gal magistras?????
*

Dėkui wub.gif Magistro kol kas ne, mat aš vistiek dirbu ne pagal specialybę, todėl ir magistras lyg ir nereikalingas....
anit
QUOTE(DainaM @ 2007 06 20, 13:01)
Dėkui  wub.gif  Magistro kol kas ne, mat aš vistiek dirbu ne pagal specialybę, todėl ir magistras lyg ir nereikalingas....
*

Na niekada nesakyk niekada biggrin.gif Juk dar jauna, kas žino kaip viskas pasikeis g.gif
anit
QUOTE(xxxsaulyte @ 2007 06 20, 13:00)
Ačiū už sveikinimus  4u.gif

Buvo pasirinkimas iš sekančių dalykų :
1. Finansai Čepienės / Tarp.finansai Biko (bet Bikas paliko tik Čepienės  thumbup.gif )
2. Pinigai ir kreditas Čepienės / Bankininkystė Biko
3. Ūkio statistika (neatsimenu dėstytojo)
4. Ekonometrija Karpuškienės
5. Valst.ekonomikos politika Bartaškienė
6. Tarptautiniai finansai Miskinio

Tai visi pasirinko tarp.ekonomika, valst.ekon.politiką ir kas finansus kas pinigus kreditą.
Miškinio klausimai buvo testai užari, bet painūs, sunkūs ir laiko reikėjo pamastyti + iš dabartinės politikos  doh.gif
Finansų Čepienė liuks pasirodė - per egzus paprastus visus šokdino, o valstybiniams liuks - buvo tik 10 klausimų uždarų/atvirų, bet kokie 8 tai tikrai lengvi;
Na o valst.ekon.politikos buvo 20 uždarų testų - normalūs.

Mes labai džiaugiamės, kad mums vedė vidurkį, nes visus šiuos metus kalbos buvo kad kiekvieno dalyko turi būti teigiamas. Tai jau rizikingiau. Bet ekonomistai visi 160 išlaikė. Mačiau tik vadybininkų apie 3-4 neišlaikė. Taip kad normaliai, bet ruoštis tikrai reikia. Info daug, galva kvadratinė - bet koks už tai dabar palengvėjimas.  thumbup.gif  Jėga.

Jei kas konkrečiau - tai rašykite AŽ.  mirksiukas.gif turiu info visokios
*

Labai ačiū už tiek info. biggrin.gif Manau čia ne man vienai bus įdomu pasiskaityti. bigsmile.gif Būtų labai faina, kad iki sekančių metų nepasikeistų egzaminų tvarka. Ir kad išlaikytume visi. biggrin.gif
O dėstytoja Čepienė man patiko nuo pirmos dienos. Labai faina dėstytoja. biggrin.gif Reikli, bet teisinga.
vaiddaa
Sveikos. o tai diplominio nereikia rasyti?tik valstybinis egzas?
DainaM
QUOTE(anit @ 2007 06 20, 13:32)
Na niekada nesakyk niekada  biggrin.gif  Juk dar jauna, kas žino kaip viskas pasikeis  g.gif
*

Aš ir nesakau niekada, bet dabar tiesiog man jo nereikia... Geriau kada vėliau, tai ir žinios bus "šviežios".... Vistiek mano darbas inžinerinis, o studijavau vadybą... Be to, reikia finansiškai atsigauti lotuliukas.gif
tina1235
sveikos.as po atostogu,pailsejus bigsmile.gif daba laukiu liepos 3d.kazin kaip su tais stojimais mums bus.laikomes isikibusios 4u.gif
mergyte_
QUOTE(tina1235 @ 2007 06 25, 22:01)
sveikos.as po atostogu,pailsejus  bigsmile.gif daba laukiu liepos 3d.kazin kaip su tais stojimais mums bus.laikomes isikibusios  4u.gif
*

Sveika stoji i VU? 4u.gif kaip vidurkis???
*vandene*
QUOTE(vaiddaa @ 2007 06 20, 14:25)
Sveikos. o tai diplominio nereikia rasyti?tik valstybinis egzas?
*

taip, tik valstybinis egzas 4u.gif
tina1235
QUOTE(mergyte_ @ 2007 06 26, 08:46)
Sveika stoji i VU?  4u.gif kaip vidurkis???
*

jo stojau i vu ekonomika 9,5
mergyte_
oooo tai yra sansu istoti... 4u.gif SEKMES
o kur kazi dingo pone oksancik ax.gif
as tai niekaip neieinu i VGTU puslapiuka... unsure.gif
LUNARIA
QUOTE(mergyte_ @ 2007 06 27, 11:05)
oooo tai yra sansu istoti...  4u.gif SEKMES
o kur kazi dingo pone oksancik  ax.gif
as tai niekaip neieinu i VGTU puslapiuka...  unsure.gif
*

nedingo pone oksancik, tik su nekantrumu laukia rezultatu lotuliukas.gif
anksciau nerimavau-kad tik istot,o dabar -eina sau,ir vel mokintis teks doh.gif tingiu jau vien pagalvojus apie konspektus,ale gi nieko nepadarysi,teks iki finiso kaip nors datraukt mirksiukas.gif
mergyte_
o koks pas tave vidurkis???i VGTU stoji jau viska padarius...tik laukimas teliko??? mirksiukas.gif
o as jei istociau tai baisu net pagalvot kiekviena arba kas antra sestadieni vazineti doh.gif doh.gif tiek kelio...
DainaM
O aš jau su diplomu VALIO smile.gif
mergyte_
sveikutes na as ir jau uzsiregistravau viska surasiau...sumokejau ir imoka tik reikes sekti ar gaus...ir pastu reikes issiusti sia savaite, o merginos adresu VGTU kuris nurodytas, ar kazi kokio isskirtinio reikia, ir dar iskilo klausimas ar registruotu siusti ar ne... blush2.gif
tina1235
QUOTE(mergyte_ @ 2007 06 27, 13:24)
o koks pas tave vidurkis???i VGTU stoji jau viska padarius...tik laukimas teliko???  mirksiukas.gif
o as jei istociau tai baisu net pagalvot kiekviena arba kas antra sestadieni vazineti  doh.gif  doh.gif tiek kelio...
*

taiva ir as kaip pagalvoju istot tai istot bet kai mokytis ir reikes ir vazinet doh.gif
o jus negirdejot nieko,nes man uzpasakojo kad siemet kaune kazkur gali i pokolegines stot?
mergyte_
QUOTE(tina1235 @ 2007 06 28, 17:44)
taiva ir as kaip pagalvoju istot tai istot bet kai mokytis ir reikes ir vazinet  doh.gif
o jus negirdejot nieko,nes man uzpasakojo kad siemet kaune kazkur gali i pokolegines stot?
*

kur???? bigsmile.gif
as tai zinau, kad galima i LŽUU bet ten dar reikia laikyt egzaminus, kad i 3 kursa patektum nu kazkas tokio skaiciau bet jau nepamenu... blush2.gif nu man kaunas butu daug geriau...vazinejimo prasme... blush2.gif turejo siandien mokejimas nueiti bet dar nerodo, kad sumoketa unsure.gif , tikiuos rytoj bus...dabar gilinuosi kokiu dokumentu reikia nes ryt eisiu pas notare ir siusiu...tikiuos per savaite nueis dokumentai... doh.gif g.gif nes jei ka tai sestadieni pries vestuves vaziuoti reikes... ax.gif bet vestuves gaila ne mano cool.gif
Čili
QUOTE(mergyte_ @ 2007 06 28, 19:34)
kur????  bigsmile.gif
as tai zinau, kad galima i LŽUU bet ten dar reikia laikyt egzaminus, kad i 3 kursa patektum nu kazkas tokio skaiciau bet jau nepamenu... 

jei kreditų užtenka tai nereikia egzaminų laikytis, bent jau aš taip supratau g.gif
mergyte_
bet as kazkaip i LŽŪU nenoriu schmoll.gif
tina1235
jo yra LZUU,bet as nenoriu ten.zinau tik tiek kad jau kitais metais bus VDU tik neaisku da kokios salygos
LUNARIA
siandien buvau su drauge VU,o kiek zmoniu susirinko paskutine diena doh.gif eile tai kaip tarybiniais laikais beveik per visa koridoriu blink.gif tai mes net ir neatsovejom,pabegom,i VGTU nuvarem, ji savo,as savo kopijas palikt,tai ten atvirksciai tuscia buvo kazkaip g.gif gal daugiau sansu bus i VGTU istot jauciu ax.gif
mergyte_
nu as jau ir viska padariau vakar issiunciau registruota laiska su visais dokumentais sake turetu buti pirmadieni nu kokiam jau treciadieni tai skambinsiu ir ziuresiu ar gavo...o tau oksancik jau gal toj PAZYMOJ parasyta, kad pridavei dokumentus???man tai del imokos neramu neraso kad jau gave... g.gif isemiau is ineto toki kviteli, kad sumokejau tikiuos tiks... ax.gif nes ir as paziurejau, kad i VGTU labai mazai stoja, jauciu, kurie neistos tai visi i VGTU varys tai per kelias dienas 200stojanciuju bus... unsure.gif
tina1235
oksacink o kur tu stoji,primink ax.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.